Nie mam z kim iść na połowinki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-01, 15:47   #1
x_clara_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Question

Nie mam z kim iść na połowinki.


xxx

Edytowane przez x_clara_x
Czas edycji: 2020-07-23 o 21:08 Powód: XYZ
x_clara_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 16:48   #2
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Nie mam z kim iść na połowinki.

Cytat:
Napisane przez x_clara_x Pokaż wiadomość
Mam 16 lat; po wakacjach rozpocznę naukę w drugiej klasie liceum, a co za tym idzie - czekają mnie w listopadzie połowinki. Wiem, że możecie być zdziwione, dlaczego martwię się tym już teraz, skoro do wspomnianego balu zostało kilka miesięcy - otóż we wrześniu będą zapisy.

I tu pojawia się problem.

Nie mam kompletnie z kim iść na tę imprezę.

Nie mam ani chłopaka ani nawet bliższego kolegi. Całe życie kolegowałam się raczej z dziewczynami, a w relacjach damsko-męskich byłam bardzo nieśmiała.

Przeanalizowałam listę wszystkich moich znajomych; kolegów w klasie mam bardzo mało z racji na jej profil i wydaje mi się, że żaden nie będzie zainteresowany pójściem ze mną, poza szkołą nie mam również zbyt wielu kolegów, a ci najfajniejsi są niestety zajęci. Natomiast wszyscy kuzyni w rodzinie są albo dużo młodsi albo dużo starsi.

Nie wiem, co powinnam zrobić w obliczu tej sytuacji: iść sama czy w ogóle nie iść. Przyznam, że ogólnie rzecz biorąc, chciałabym iść, bo jak wiadomo połowniki ma się raz w życiu, ale z drugiej strony nie chcę być sama, kiedy wszyscy będą tańczyć ze swoimi partnerami. I tak, pytałam się koleżanek, one NIE MAJĄ takiego problemu co ja.

Nie wiem, co jest ze mną nie tak; nigdy nie miałam chłopaka. Może to jest kwestia tej nieśmiałości, ale znam dziewczyny bardziej nieśmiałe ode mnie, które mają chłopaków. Może to kwestia wyglądu, nie czuję się pod tym względem gorsza od mojej przeciętnej równieśniczki; aczkolwiek urodę mam taką, że albo ona komuś się podoba lub nie, nic pomiędzy - naturalnie rude włosy.

Nie sądzę, abym do tego czasu poznała kogoś, z kim mogłabym iść. Wiele razy, kiedy byłam w takiej sytuacji, tak się łudziłam i nic się nie zmieniło. Czuję również, że sytuacja ta powtórzy się zapewne przy okazji studniówki.

Co powinnam Waszym zdaniem zrobić?
Ja choć miałam chłopaka to nie poszłam ani na połowinki ani na studniówkę. Nie żałuję
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 17:10   #3
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Nie mam z kim iść na połowinki.

To na połowinki już trzeba koniecznie w parach chodzić?? U mnie to była normalna impreza w klubie. Nawet na studniówce nie wszyscy byli w parach i każdy normalnie się bawił, nikt tego nie przeżywał. Nikt nie zwróci uwagi, jak przyjdziesz sama. Jak wcale nie przyjdziesz - pewnie też nic się nie stanie.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 18:26   #4
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Nie mam z kim iść na połowinki.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
To na połowinki już trzeba koniecznie w parach chodzić??
Jeśli wszystkie koleżanki są sparowane to może rzeczywiście być problem. Jeszcze zależy jakie macie kontakty - ogólnie połowinki to powinna być bardziej szkolna integracja, znajome grupki, tak na luźno... Nie przejmuj się za bardzo. Masz jakąś bliższą koleżankę? To może spróbuj z nią o tym pogadać, zorientować się na kogo będziesz mogła liczyć, jeżeli ewentualnie pojawisz się na imprezie bez partnera.

A jak chcesz iść - zrób się na bóstwo i po prostu idź. Brak partnera to nie koniec świata, a może potańczysz z kimś fajnym i poznasz kogoś nowego.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 05:40   #5
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Nie mam z kim iść na połowinki.

Na Twoim miejscu poszłabym sama. Też nie miałam z kim iść na połowinki, więc uległam namowom znajomych i poszłam z wybranym przez nich kolegą - chłopak starszy, przystojny, wysportowany, więc się zgodziłam. I to była pomyłka. Upił się tak, że jeszcze przed północą wynieśli go z lokalu. Na szczęście na imprezie pojawił się inny nasz znajomy - można powiedzieć moja miłość z czasów podstawówki. Przyjechał z innym kumplem, żeby tak po prostu, nas odwiedzić. Tak się zagadaliśmy, że o tamtym frajerze zapomniałam, a do domu wróciłam właśnie z nim - wybawiona, wytańczona i bardzo zadowolona
Czasem naprawdę lepiej iść samej, bo nie wiadomo, co się wydarzy, a poza tym, w gronie znajomych też można się świetnie wybawić. Przecież nie będzie tak, że wszyscy ciągle będą tańczyć w parach.
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 13:00   #6
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Nie mam z kim iść na połowinki.

Autorko jeśli na Twoich połowinkach ma być sporo par, możesz się poczuć nieswojo (ale nie musisz). Najlepiej zorientować się najpierw jak to ma wyglądać, a później nic tylko podejmować decyzję czy chcesz iść sama czy kogoś na tę uroczystość załatwiać. Niemniej, nic na siłę, bo po co się męczyć. Dodatkowo połowinki to nie jest najważniejsza w życiu impreza.

Masz 16 lat i dopiero zaczniesz II klasę, na prawdę nic nie jest z Tobą nie tak, że dotychczas nie miałaś chłopaka. To całkiem normalna sprawa w tym wieku.

A naturalnej rudości i jak sądzę charakterystycznej urody - zazdraszczam
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 13:25   #7
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nie mam z kim iść na połowinki.

Jeśli totalnie nikogo nie znajdziesz, idź sama. Szkoda marnować taką okazję, to się ma raz w życiu, zawsze, że z tego co widzę, chcesz iść. Ja spróbowałabym jeszcze popytać koleżanek, może któraś z nich ma brata, kuzyna, kolegę, który chętnie potańczy. Skoro koleżanki będą w parach, to warto by być z kimś.
Zorientuj się jak to będzie wyglądało. U mnie na połowinki w ogóle nie zapraszaliśmy osób towarzyszących, a impreza bardziej przypominała klub. To znaczy część sali z jedzeniem była bardzo elegancka, natomiast tańce były na luzie, dużo kółeczek, w parach mało kto tańczył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 20:35   #8
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Nie mam z kim iść na połowinki.

Poszłam na studniówkę z kolegą z łapanki. Teraz żałuję, że nie wzięłam koleżanki, ale no, taka sytuacja Chłopak był spoko, ale jednak nie to samo co przyjaciółka.
Idź z przyjaciółką albo sama. Połowinki to impreza klasowa, dla znajomych ze szkoły. To nie jest wesele w dalszej rodzinie, gdzie jako jedyna nie znasz prawie nikogo.

Cytat:
Napisane przez x_clara_x Pokaż wiadomość

Nie wiem, co jest ze mną nie tak; nigdy nie miałam chłopaka.
Masz 17 lat, bez przesady. Ja nie randkowałam jako nastolatka, bo mnie to po prostu nie interesowało, nikt mi nie wpadł w oko. Nie zrujnowało mi to życia.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 20:56   #9
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nie mam z kim iść na połowinki.

Ja na półmetek nie poszłam, na studniówkę poszłam sama.

Jeśli potrafisz się bawić sama, to idź sama. Najwyżej wcześniej wyjdziesz.

Gwarantuję ci, że Na studiach już zapomnisz o tym dylemacie. To się wydają imprezy życia, ale tylko w pewnym wieku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 10:19   #10
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nie mam z kim iść na połowinki.

E nie martw się, ja tez na połowinkach byłam sama i na studniówce i sie super bawiłam.

Wiem, ze teraz czasy może inne, ale czy musisz być jak wszyscy
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 11:58   #11
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Nie mam z kim iść na połowinki.

Cytat:
Przyznam, że ogólnie rzecz biorąc, chciałabym iść, bo jak wiadomo połowniki ma się raz w życiu, ale z drugiej strony nie chcę być sama, kiedy wszyscy będą tańczyć ze swoimi partnerami.
Jeśli uważasz, że bez partnera nie będziesz się bawić, to po prostu nie idź. W moich oczach połowinki jak i studniówka nie są czymś, na co koniecznie trzeba iść, ale wiem, że dla kogoś może to być ważne. Ja ani nie miałam partnera, ani ochoty, żeby na połowinki iść i nie żałuję. Natomiast na studniówce byłam z dobrymi znajomymi i fajnym partnerem, ale sama studniówka była tragiczna i opuściliśmy ją dość wcześnie, więc jak widzisz, nie zawsze musi to być fajne i wyjątkowe wydarzenie.
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-04 12:58:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.