Kielce - dobry fryzjer - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-28, 21:40   #1411
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Chciałabym polecić wszystkim dziewczynom, marzącym o pozbyciu się zniszczonych końcówek bez skracania włosów, urządzenie Split Ender- w Kielcach ma je salon Kreatornia Fryzur i tam byłam. Efekt naprawdę rewelacja, fryzura bez zmian wizualnych, ale w dotyku kosmiczna różnica, włosy w ogóle się nie plączą. To sprytne "coś" po prostu obcina tylko zniszczone końcówki, podchodziłam z pewną taką nieśmiałością i niedowierzaniem, ale jestem ponad miesiąc po wizycie i w dalszym ciągu włosy gładkie, bez żadnych kołtuników. Cena usługi od 60 zł i uważam, że naprawdę warto

Edytowane przez TNL
Czas edycji: 2018-05-28 o 21:42
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 19:15   #1412
valerica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 27
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Heej, polecicie jakiś salon gdzie w rozsądnej cenie, bezpiecznie i z dobrym efektem można rozjaśniać włosy?
valerica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 16:07   #1413
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez mroowa_ Pokaż wiadomość
Hej!
Czy ktoś z Was był w salonie She&he na jasnej u Pani Kasi? Jak wrażenia?
ja byłam u Mateusza i polecam
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 12:57   #1414
Kasia36Kowalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez WeddingLover Pokaż wiadomość
ja byłam u Mateusza i polecam

A ja nie polecam tego salonu, bylam tylko na myciu i wysuszeniu na szczotke a i to ich przeroslo. Mila obsluga klienta to dla tych kobiet jakies niejasne pojecie, jakies nowum Jedyna osoba ktora ze mna sie przywitala byl jakis Pan chyba ten tajemniczy p.Mateusz. Nie wiem jak czesze, bo byl zajety kims innym. Ja natomiast bylam obslugiwana przez jaka gruba skrajnie niemila babe (po takiej obsludze to najlzejsze okreslenie). Skrajnie drogo, za wyszarpanie mi wlosow i poparzenia goraca woda i suszarka!!! Probowalam jej zwrocic uwage wielokrotnie, ale ona nie reagowala tak jakby nie rozumiala polskiego. Szkoda ze nie bedzie mi dane wyprobowac p.Mateusza bo moze i warto, ale nie zaryzykuje kolejnego spotkania z tymi babsztylami!
Kasia36Kowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 23:04   #1415
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Fryzjer męski w Kielcach, kto najlepszy? więc pytanie, kto w Kielcach potrafi naprawdę pięknie obstrzyc mężczyznę?

Edytowane przez Azulito
Czas edycji: 2018-07-17 o 23:09
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 21:47   #1416
d43229ece3f315b165c4dde9cde50dc3abe44a18_5d6ef072cc5f2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ul. Jagiellońska tu gdzie znajduje się sklep Kwark polecam
d43229ece3f315b165c4dde9cde50dc3abe44a18_5d6ef072cc5f2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 10:03   #1417
mysia_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Dziewczyny, nie macie pomysłu na twórczą fryzjerkę w Kielcach? Mam krótkie włosy, chciałabym, żeby ktoś im się przyjrzał i coś doradził... ale coś pasującego do rodzaju włosów i do mnie, a nie wciskał aktualnie modną fryzurę, której ani ja, ani włosy nie polubimy. Oglądam strony FB fryzjerów, zwykle pokazują koloryzacje i upięcia, strzyżeń niewiele, ciężko coś ocenić.
mysia_mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-26, 14:04   #1418
KatyEr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Dziewczyny chcialam obciac wlosy, jakiego fryzjera polecacie w Kielcach?
KatyEr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 15:10   #1419
Nakayama
Raczkowanie
 
Avatar Nakayama
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 105
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Agnes na Targowej, od dwóch lat chodzę na farbowanie do właścicielki i jestem bardzo zadowolona. Agnieszka umie dobrać kolor i fryzurę do twarzy i kondycji włosów, kiedy widzi, że inspiracja na przyniesionej fotce nie będzie wyglądała dobrze na klientce, proponuje inne rozwiązanie. Ceny są w porządku, sympatyczna atmosfera.


Przestrzegam natomiast przed szeroko polecaną na Facebooku panią "Kasia Fryz". Nigdy w życiu nie płakałam tak bardzo po wyjściu od fryzjera. Fotki w galerii ma mocno przekłamane. Poszłam do niej z zamiarem ufarbowania włosów na popielaty blond, wyszłam ze złotem w stylu lalki Barbie (które przy mojej naczynkowej cerze dało efekt buraka). Na grzywce miałam plamy z rozjaśniacza, kiedy poprosiłam o korektę pani spytała mnie, czy "mam czas na takie pierdoły". Olaplex zrobiony do połowy.

Edytowane przez Nakayama
Czas edycji: 2019-02-27 o 15:14
Nakayama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 23:22   #1420
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez mysia_mama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie macie pomysłu na twórczą fryzjerkę w Kielcach? Mam krótkie włosy, chciałabym, żeby ktoś im się przyjrzał i coś doradził... ale coś pasującego do rodzaju włosów i do mnie, a nie wciskał aktualnie modną fryzurę, której ani ja, ani włosy nie polubimy. Oglądam strony FB fryzjerów, zwykle pokazują koloryzacje i upięcia, strzyżeń niewiele, ciężko coś ocenić.
Polecam sprawdzić Shock Lok, Osiedle Na Stoku. Mnie pani odwiodła od twardej decyzji ścięcia włosów po nieudanej trwałej. Wysłuchała, przyjrzała się i doradziła właśnie- w krótkich fryzurach ani nie czuję się dobrze, ani nie wyglądam. Słucha klientki, ma intuicję i potrafi doradzić co pasuje do danej osoby, a co nie. Ja akurat chcę zapuścić włosy, zamiast obcięcia miałam ampułkę i zabieg pielęgnicą, ale wydaje mi się, że pani poradzi sobie równie dobrze z dobraniem krótkiej fryzurki.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 08:24   #1421
mysia_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Dziękuję za podpowiedź. Nie wiesz, czy oni mają jakąś stronę internetową, konto FB, czy cokolwiek innego, gdzie można zobaczyć, co robią? Tak naprawdę salon znalazłam tylko na lento, nic o nim nie wiem.

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Dziękuję za podpowiedź. Być może uda się stworzyć listę mniej "ekskluzywnych" salonów, gdzie pracują normalni ludzie, bez zadęcia Wizyty w kilku teoretycznie najbardziej polecanych salonach mnie nie zachwyciły i to nie tylko ze względu na kontakt z klientem
mysia_mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-02, 00:52   #1422
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Jeśli szukasz fryzjera bez tej całej otoczki jaki to niby ekskluzywny i z cenami z kosmosu, to Shock Lok powinien ci się spodobać. Do mnie przemówiło właśnie takie normalne podejście, mimo że salon wygląda bardzo elegancko, na półkach widać kosmetyki dobrych marek, urządzenia są też nie byle jakie. Trafiłam tam, bo narzeczony mieszka na Stoku i zainteresowałam się cóż to otworzyli w dawnej lecznicy 4 łapy. Szłam tam z zamiarem ścięcia na krótko, a pani uratowała mi włosy do długości prawie do ramion, więc mam powody do zadowolenia
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 09:21   #1423
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

A w których to ekskluzywnych salonach mają zły stosunek do klienta? Możecie wymienić jakieś?
I w ogóle które salony fryzjerskie są ekskluzywne?
Po tym jak pani zrobiła mi maszynką fryzurę z jednej strony inną z drugiej inną jeszcze wycinając przy tym zęba to zwątpiłem w umiejętności albo chęci osiedlowych fryzjerów.
Klasyczna męska fryzura niby prosta okazuje się za trudna. Ale może są w Kielcach fryzjerzy potrafiący ciąć mężczyzn nożyczkami bardzo dokładnie oprócz tych ekskluzywnych salonów?
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 10:46   #1424
mysia_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz fryzjera bez tej całej otoczki jaki to niby ekskluzywny i z cenami z kosmosu, to Shock Lok powinien ci się spodobać. Do mnie przemówiło właśnie takie normalne podejście, mimo że salon wygląda bardzo elegancko, na półkach widać kosmetyki dobrych marek, urządzenia są też nie byle jakie. Trafiłam tam, bo narzeczony mieszka na Stoku i zainteresowałam się cóż to otworzyli w dawnej lecznicy 4 łapy. Szłam tam z zamiarem ścięcia na krótko, a pani uratowała mi włosy do długości prawie do ramion, więc mam powody do zadowolenia
Dzięki wielkie. Nie wiesz, czy można gdzieś zobaczyć ich prace?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Azulito Pokaż wiadomość
A w których to ekskluzywnych salonach mają zły stosunek do klienta? Możecie wymienić jakieś?
I w ogóle które salony fryzjerskie są ekskluzywne?
Po tym jak pani zrobiła mi maszynką fryzurę z jednej strony inną z drugiej inną jeszcze wycinając przy tym zęba to zwątpiłem w umiejętności albo chęci osiedlowych fryzjerów.
Klasyczna męska fryzura niby prosta okazuje się za trudna. Ale może są w Kielcach fryzjerzy potrafiący ciąć mężczyzn nożyczkami bardzo dokładnie oprócz tych ekskluzywnych salonów?
Nie chcę nikomu zrobić krzywdy, piszę o swoich subiektywnych odczuciach, zatem zamiast nazw podam przybliżoną cenę strzyżenia.
W jednym z polecanych tu salonów (strzyżenie krótkich włosów około 70 zł 2 lata temu) usłyszałam, że nie ma terminów, że mogę tylko do jednego pana, młodziutkiego. Zgodziłam się. Kiedy przyszłam na umówioną godzinę, ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu zobaczyłam, że po salonie chodzi 3 panów i jestem jedyną klientką. Przy okazji nie bardzo mi miał nawet kto odpowiedzieć na dzień dobry. Fryzjer, do którego trafiłam, był bardzo miły, delikatny itp. tylko... proponował fryzurę absolutnie niedobraną do moich włosów i kształtu twarzy. Coś tam ustaliliśmy w końcu w miarę ok, strzyżenia też się nie czepiam, ale znowu nie było to to, czego szukam.
W innym salonie (obecnie strzyżenie kosztuje około 100 zł, ja byłam kilka lat temu) pan fryzjer był jakby lekko obrażony, że robi to, co robi. Na pytania odpowiadał, owszem, ale półsłówkami. Nie oczekuję, żeby ktoś mnie bawił rozmową, ale to było zwyczajnie dziwne. Strzyżenie takie sobie.
W salonie sieciowym w jednej z Galerii kieleckich pani fryzjerka się obraziła, że nie kupiłam kosmetyków, chciałam pomyśleć, obejrzeć składy, poczytać opinie. Strzyżenie w miarę, szału nie ma.
Tym samym szukam nieustająco... Nie chcę za 15 zł, ale oczekuję, że jeśli trafiam na kogoś, kto uważa się za dobrego fachowca i płacę te 70 czy 80 zł, to faktycznie trafię na fachowca, który zyskuje sławę fachowością, w tym znajomością włosów, kosmetyków i ich działania itp., a nie dziwnymi działaniami i ogólną otoczką.
mysia_mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:00   #1425
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

@mysia_mama

Dzięki za informacje, mogłabyś napisać mi gdzie to dokładnie było w prywatnej wiadomości? Czyli których salonów nie polecasz?

Bo ja po tym jak pani do której chodziłem dłużej po prostu opitoliła mnie maszynką robiąc nierówne zęby zaryzykowałem i poszedłem do takiego lepszego salonu.

Raz pani obcięła mnie źle, zostawiła frędzel z przodu i trochę niedokładności z tyłu, za to umówiłem się do szefa, który bierze 5 zł drożej niż ta pani, ale zrobił świetną fryzurę, nożyczkami, bardzo dokładnie. Nie gadał, był skupiony w czasie pracy, co mi się podobało.
Wolę zapłacić 60zl za strzyżenie z którego będę zadowolony niż 25 a wyglądać jak przestępca po wyjściu z więzienia albo wieśniak z borsukiem na głowie (na wsi taki ścięty prawie do 0 facet z czubem włosów u góry uważany jest za top model, aż dziwne że klasyczna męska fryzura może być tak spaczona i ktoś może myśleć że to dobrze wygląda...

Dlatego ciekawy jestem czy Twoje przykre doświadczenia miały miejsce również w tym salonie, jeśli nie to napiszę Ci w prywatnej wiadomości który to salon.

Edytowane przez Azulito
Czas edycji: 2019-03-04 o 13:51
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:36   #1426
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Jest chyba tylko skromna strona na FB: https://m.facebook.com/ShockLok-202722393971543/
Ja zadzwoniłam i po prostu zaryzykowałam, byłam zdesperowana chcąc się pozbyć siana z głowy. To nowo otwarty salon, może będą z czasem wrzucać więcej swoich prac.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 14:03   #1427
mysia_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Jest chyba tylko skromna strona na FB: https://m.facebook.com/ShockLok-202722393971543/
Ja zadzwoniłam i po prostu zaryzykowałam, byłam zdesperowana chcąc się pozbyć siana z głowy. To nowo otwarty salon, może będą z czasem wrzucać więcej swoich prac.
Dziękuję ogromnie, będę ich podglądać
mysia_mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 11:07   #1428
brenda_walsh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 22
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

@mysia_mama
@Azulito
A w ogóle czemu nikt nie podaje pełnych nazw salonów? Paździerz to paździerz i trzeba mówić o tym głośno.
brenda_walsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 09:32   #1429
xpatrrycjax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Plecionki, warkoczyki KIELCE

Hej Wszystkim!

Możecie polecić dobrego fryzjera na terenie Kielc który zrobiłby mi afrykańskie plecionki, warkoczyki z doczepieniem kolorowych pasemek?
xpatrrycjax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 16:17   #1430
el_malo
Przyczajenie
 
Avatar el_malo
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Azulito Pokaż wiadomość
@mysia_mama

Dzięki za informacje, mogłabyś napisać mi gdzie to dokładnie było w prywatnej wiadomości? Czyli których salonów nie polecasz?

Bo ja po tym jak pani do której chodziłem dłużej po prostu opitoliła mnie maszynką robiąc nierówne zęby zaryzykowałem i poszedłem do takiego lepszego salonu.

Raz pani obcięła mnie źle, zostawiła frędzel z przodu i trochę niedokładności z tyłu, za to umówiłem się do szefa, który bierze 5 zł drożej niż ta pani, ale zrobił świetną fryzurę, nożyczkami, bardzo dokładnie. Nie gadał, był skupiony w czasie pracy, co mi się podobało.
Wolę zapłacić 60zl za strzyżenie z którego będę zadowolony niż 25 a wyglądać jak przestępca po wyjściu z więzienia albo wieśniak z borsukiem na głowie (na wsi taki ścięty prawie do 0 facet z czubem włosów u góry uważany jest za top model, aż dziwne że klasyczna męska fryzura może być tak spaczona i ktoś może myśleć że to dobrze wygląda...

Dlatego ciekawy jestem czy Twoje przykre doświadczenia miały miejsce również w tym salonie, jeśli nie to napiszę Ci w prywatnej wiadomości który to salon.
I udało się znaleźć męskiego fryzjera wartego polecenia?
__________________
If you’re brave enough to say goodbye, life will reward you with a new hello
el_malo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 21:02   #1431
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez el_malo Pokaż wiadomość
I udało się znaleźć męskiego fryzjera wartego polecenia?
Niestety od dłuższego czasu nie mieszkam już w CK
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.