soft lifting - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Jak pozbyć się zmarszczek, utrzymać młody i naturalny wygląd skóry? Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o medycynie estetycznej. Na Twoje pytania odpowiada Dr Iwona Marycz-Langner.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 08:58   #1
bernadetta07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1

soft lifting


Skończyłam niedawno 40 lat i myślę o prezencie dla siebie, chciałabym wyglądać młodo i promiennie pomimo upływającego czasu. Słyszałam ostatnio o alternatywie dla skalpela, czyli o soft liftingu – na czym to dokładnie polega? Czy boli?
bernadetta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:48   #2
Dr Iwona Marycz-Langner
Raczkowanie
 
Avatar Dr Iwona Marycz-Langner
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: soft lifting

Soft Lifiting to zabieg niechirurgiczny, pozwalający odzyskać utraconą, naturalną objętość wszędzie tam, gdzie nastąpił ubytek skóry i tkanki podskórnej. Dzięki temu zabiegowi przywracamy jędrność skórze, można nim poprawić owal twarzy i modelować kości policzkowe, wypełnić zagłębienia w okolicach skroni, fałdy nosowo-wargowe, modelować kształt brody i okolicy ust. Dużą zaletą tej techniki jest możliwość wykonania zabiegu na dużej powierzchni twarzy.

Miękki lifting wykonywany jest przy pomocy kaniul. Są to specjalne tępo zakończone igły, którymi lekarz wprowadza wypełniacz w odpowiednie miejsce. Dzięki kaniulom, skóra nakłuwana jest tylko raz, co zmniejsza ryzyko powstania siniaków. Wstrzykiwany kwas hialuronowy uzupełnia ubytki tkankowe, dodając tkance objętości. Podnosi policzki i wypełnia zmarszczki, sprawia, że skóra liftinguje się. Równocześnie cząsteczki kwasu hialuronowego intensywnie nawilżają cerę, sprawiając, że skóra wygładza się, ujędrnia i nabiera blasku. Zabieg nie wymaga dodatkowego znieczulenia a efekty widoczne są niemal od razu. Co więcej, po zabiegu pacjent może szybko wrócić do swoich codziennych zajęć. We względu na bardzo naturalny efekt, przy jednoczesnym bardzo niewielkim ryzyku działań niepożądanych, technika ta staje się coraz bardziej popularna. Jestem pewna, że będzie Pani bardzo zadowolona z takiego prezentu urodzinowego.
Dr Iwona Marycz-Langner jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.