wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-15, 10:57   #3511
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź.
Ostatnio utarło mi się myślenie, że skoro droższe, z lepszych materiałów to i wygodniejsze.
Nigdy nie myślałam o tym w ten sposób. Ma to sens. W końcu udało mi się kiedyś dorwać wygodne buty z h&m i mam jedne miękkie szpiki z bershki, które nie obcierają moich stóp. Niestety większość tych tańszych butów jest dość twarda i wtedy obtarcie murowane.
Niedawno szukałam butów na wesele. Kupiłam w Deichmannie czółenka na słupku za 20€ - nie rokowały dobrze, bo tanie, dość sztywny materiał skóropodobny, do tego nie jestem przyzwyczajona do obcasów. No ale przynajmniej na mszy i początku wesela chciałam się w nich przemęczyć. Jako buty na późniejszą część wesela kupiłam baletki za 120€ ze skóry, nowej niemieckiej marki, która reklamuje się jako wygodna alternatywa dla stóp z halluksami i innymi bolączkami.
No i te tanie czółenka z Deichmanna okazały się tak wygodne, że tańczyłam w nich i biegałam do 5 rano, zaś tych super baletek do dziś nie mogę nosić dluzej niż godzinę, potem zaczynają mnie boleć stopy, tak są niewygodne.
Jedyna różnica, że te za 20€ pewnie szybko się rozwalą, a te za 120€ to chyba nigdy, bo nie nadają się do normalnego użytkowania.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 11:56   #3512
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Ucząc się na błędach wolę zainwestować w buty niż oszczędzać. Ostatnio kupiłam boskie szpileczki z Casadei w sklepie internetowym luxusowi.pl . Wydaje mi się, że lepiej trochę dopłacić i mieć buty na dłużej niż po tygodniu się rozwalą. Kiedyś kupiłam sobie piękne sandałki w CCC wyrzuciłam paragon i po dwóch tygodniach chodzenia nie miałam już butów bo się urwały paseczki. Niestety nie mogłam ich oddać bo nie miałam paragonu Od tego momentu wolę dopłacić i mieć buty na dłużej.
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 12:51   #3513
Jasia95
Przyczajenie
 
Avatar Jasia95
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Ja trochę boje się zamawiać online buty. Kiedyś wyhaczyłam super szpileczki i jak przyszły to okazało się, że różnią się znacznie kolorem niż na zdjęciach i w końcu musiałam je odesłać, straciłam tylko kase na przesyłke
Jasia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 22:41   #3514
katarzynarybka1209
Raczkowanie
 
Avatar katarzynarybka1209
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 187
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Witam dziewczynę skoro o butach to mam pytanie, czy któraś zamawiała buty na lubiebuty.pl ? już wiosną mi się spodobały, później na początek lata chciałam zamówić sandałki a teraz mi wpadły w oko fajne baleriny do tej pory nie zamówiłam bo obawiam się czy to nie jakaś śmierdząca chińszczyzna i jak tam rozmiarowka u nich wypada? macie jakieś doświadczenia ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katarzynarybka1209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 20:24   #3515
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez IloveFASHION007 Pokaż wiadomość
Ucząc się na błędach wolę zainwestować w buty niż oszczędzać. Ostatnio kupiłam boskie szpileczki z Casadei w sklepie internetowym luxusowi.pl . Wydaje mi się, że lepiej trochę dopłacić i mieć buty na dłużej niż po tygodniu się rozwalą. Kiedyś kupiłam sobie piękne sandałki w CCC wyrzuciłam paragon i po dwóch tygodniach chodzenia nie miałam już butów bo się urwały paseczki. Niestety nie mogłam ich oddać bo nie miałam paragonu Od tego momentu wolę dopłacić i mieć buty na dłużej.
Ja mimo wszystko też jestem tego zdania. Co nie zmienia faktu, że drogie buty też potrafią być niewygodne. Ostatnio staram się bardzo zwracać uwagę z jakich materiałów but jest zrobiony i czy jest dość miękki. Te sztywne od nowości zawsze mnie obcierają i stopa jest zmęczona. Niestety nie mogę znaleźć żadnych wygodnych sandałków na płaskim. Rok temu udało mi się kupić miękkie sandały w Badurze na przecenie i buty sprawdzały się rewelacyjnie, do czasu fali upałów.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 22:07   #3516
dariamaz00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 26
Dopasowane szpilki - czyli jakie??

Witajcie,
zakochałam się w pewnych beżowych szpilkach. Wykonane są z lakierowanej skóry. Mój problem polega na dopasowaniu odpowiedniego rozmiaru. Zazwyczaj nie miałam z tym problemu, jednak w tym modelu problem się pojawił. Zazwyczaj noszę rozmiar 38. Zasugerowana rozmiarówką podaną przez producenta zamówiłam rozmiar według długości wkładki - 39. Po przymierzeniu okazało się, że są dość luźne, gdy mam na sobie rajstopy, stopy przesuwają mi się w dół i pięty wypadają z butów. Przy gołej stopie tak się nie dzieje. Postanowiłam zmierzyć rozmiar 38 - buty są bardzo dopasowane, wręcz zbyt dopasowane. Cisną mnie w palce. Są to buty w szpic, więc może z tego to wynika. Teraz mam dylemat - zostawić mniejszy rozmiar i spóbować go rozchodzić, czy jednak wziąć większe? I czy takie "rozchodzenie" nie sprawi, że buty będą wydawały się "rozczłapane"? Liczę na waszą pomoc i opinie oparte na doświadczeniu.
dariamaz00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 20:40   #3517
Cioccolatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 55
Przebarwienia buty ze skóry ekologicznej

Hej
Kupiłam sobie dziś buty ze skóry ekologicznej. Po powrocie do domu w "normalnym" świetle zauważyłam, że mają one takie przebarwienia.
https://files.tinypic.pl/i/00968/lg8y76ltgv5i.jpg
https://files.tinypic.pl/i/00968/3lqkhr0e5cpv.jpg
https://files.tinypic.pl/i/00968/ejoz8c8x2535.jpg
https://files.tinypic.pl/i/00968/pbqfncxb2eji.jpg

Czy to normalne w butach z takiego materiału, czy to jednak wada fabryczna i powinnam je wymienić?
Cioccolatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-30, 09:26   #3518
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez dariamaz00 Pokaż wiadomość
Witajcie,
zakochałam się w pewnych beżowych szpilkach. Wykonane są z lakierowanej skóry. Mój problem polega na dopasowaniu odpowiedniego rozmiaru. Zazwyczaj nie miałam z tym problemu, jednak w tym modelu problem się pojawił. Zazwyczaj noszę rozmiar 38. Zasugerowana rozmiarówką podaną przez producenta zamówiłam rozmiar według długości wkładki - 39. Po przymierzeniu okazało się, że są dość luźne, gdy mam na sobie rajstopy, stopy przesuwają mi się w dół i pięty wypadają z butów. Przy gołej stopie tak się nie dzieje. Postanowiłam zmierzyć rozmiar 38 - buty są bardzo dopasowane, wręcz zbyt dopasowane. Cisną mnie w palce. Są to buty w szpic, więc może z tego to wynika. Teraz mam dylemat - zostawić mniejszy rozmiar i spóbować go rozchodzić, czy jednak wziąć większe? I czy takie "rozchodzenie" nie sprawi, że buty będą wydawały się "rozczłapane"? Liczę na waszą pomoc i opinie oparte na doświadczeniu.
Nie liczyłabym, że lakierowana skóra się mocno rozbije. Jeśli już to nieznacznie.
Ja bym raczej kombinowała z półwkładkami (pod palce i śródstopie), żeby unieść wyżej stopę w bucie. Jeśli jednak wtedy but ciśnie w palce, to nie wiem, czy nie odpuściłabym.
Za małych nie ma co brać. Skóra lakierowana jest sztywna i się mało rozbija.
Nie powinny wyglądać na rozczłapane.

Cytat:
Napisane przez Cioccolatina Pokaż wiadomość
Hej
Kupiłam sobie dziś buty ze skóry ekologicznej. Po powrocie do domu w "normalnym" świetle zauważyłam, że mają one takie przebarwienia.
https://files.tinypic.pl/i/00968/lg8y76ltgv5i.jpg
https://files.tinypic.pl/i/00968/3lqkhr0e5cpv.jpg
https://files.tinypic.pl/i/00968/ejoz8c8x2535.jpg
https://files.tinypic.pl/i/00968/pbqfncxb2eji.jpg

Czy to normalne w butach z takiego materiału, czy to jednak wada fabryczna i powinnam je wymienić?
Ja bym wymieniła. To po prostu niedbałe farbowanie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 11:49   #3519
Cioccolatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 55
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość

Ja bym wymieniła. To po prostu niedbałe farbowanie.

Byłam w sklepie i tak je wymienić, bo lakier odprysnął z jednego z obcasów, ale dowiedziałam się, że to taki typ skóry, bo wszystkie buty tak wyglądały. Przejrzałam każde pudełko, tylko, że na jednych przebarwienia są mniejsze na innych większe, więc wybrałam swój rozmiar z najmniej widocznymi przebarwieniami.
Cioccolatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 18:09   #3520
Elorofero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Modne buty męskie

Jakie są obecnie najpopularniejsze trampki/buty skate męskie?
Myślałem nad vans old skool. Opłaca się je jeszcze kupować? Czy coś innego?
Elorofero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 23:09   #3521
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Modne buty męskie

Dziewczyny, jaki macie sposób na sandały obcierające wierzch palców? Głównie dużych. Po pięciominutowym chodzeniu wyżarło mi paluchy aż do mięsa, musiałam pożyczać od koleżanki rower i jechać do domu zmienić buty, koszmar jakiś. Dzisiaj owinęłam palce grubą warstwą plastrów i nic to nie dało, rana na jednym rozpaprała mi się pod tym plastrem dokumentnie, boli okropnie. Kupiłam coś takiego: https://www.zalando.pl/pullandbear-s...1a03e-q11.html - wiadomo, że to plastiki, no ale aż takiego obcierania się nie spodziewałam. Co radzicie?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-21, 13:45   #3522
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Modne buty męskie

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;85560831]Dziewczyny, jaki macie sposób na sandały obcierające wierzch palców? Głównie dużych. Po pięciominutowym chodzeniu wyżarło mi paluchy aż do mięsa, musiałam pożyczać od koleżanki rower i jechać do domu zmienić buty, koszmar jakiś. Dzisiaj owinęłam palce grubą warstwą plastrów i nic to nie dało, rana na jednym rozpaprała mi się pod tym plastrem dokumentnie, boli okropnie. Kupiłam coś takiego: https://www.zalando.pl/pullandbear-s...1a03e-q11.html - wiadomo, że to plastiki, no ale aż takiego obcierania się nie spodziewałam. Co radzicie?[/QUOTE]Jeszcze nie mam sposobu. Stało mi się dokładnie to samo i to przy skórzanych butach. Na ten moment leczę stopy, ale będę próbować z woskiem compeed, którym smaruje się wrażliwe na otarcia miejsca.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 11:17   #3523
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Mam pytanie w następną sobotę mam wesele i potrzebuje butów. Widziałam w coś jakiś czas temu takie lub podobne do tych z haftem na słupku field-czarne-sandaly-obcasy. https://allegro.pl/anna-field-czarne...404471100.html wiecie może gdzie takie lub podobne dostanę byle nie za wysokie ..A
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 12:49   #3524
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Marka KOTYL - opinie?

Planuję kupić nowe buty na wesela. Znalazłam kilka ciekawych wzorów z właściwą wysokością obcasa (7cm) marki Kotyl.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tą marką?
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 20:27   #3525
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Marka KOTYL - opinie?

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
Planuję kupić nowe buty na wesela. Znalazłam kilka ciekawych wzorów z właściwą wysokością obcasa (7cm) marki Kotyl.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tą marką?
Świetne są. Wygodne i leciutkie, koleżance polecałam i ona też zachwycona.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 09:11   #3526
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

A jak z jakością butów Pepe Jeans? Warto? Nie warto? Miała któraś z was?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 21:17   #3527
bezowatruskawka
Przyczajenie
 
Avatar bezowatruskawka
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dobór rozmiaru butów na obciasie. :)

Dzień dobry, mam taki dość typowy problem. Wiem, że pewnie powtarza się w wielu wątkach, jednakże jestem na tyle niepewna tego, co tam wyczytałam, że wolę opisać swoje wątpliwości.



Chciałam kupić botki wiązane na obcasie, tyle że przez internet. (interesujący mnie rodzaj butów) I tutaj się zaczyna mój problem. Słyszałam, że buty na obcasie kupuje się o rozmiar mniejsze od tych na płaskiej podeszwie. Tylko że chodzi również o buty typu balerinki, które muszą ciasno przylegać, aby nie zlecieć? (czy też inne buty na płaskiej podeszwie w których stopa nie ma ,,luzu")


Oraz jak ma się długość wkładki w butach ,,wyższych" do tych ,,niższych"?
bezowatruskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 08:55   #3528
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Dobór rozmiaru butów na obciasie. :)

Ja kupuje zawsze ten sam rozmiar czy to płaskich czy na obcasie. Czasami zdarza się że rozmiary są różne i w szafie mam buty od rozmiaru 37 do 39, z przewagą tych 38 więc najlepiej zamówić je w sklepie gdzie można zwrócić bez problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 09:07   #3529
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Dobór rozmiaru butów na obciasie. :)

I płaskie, i na obcasie kupuję w tym samym rozmiarze.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 07:15   #3530
blanka1998
Przyczajenie
 
Avatar blanka1998
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 12
Dot.: Marka KOTYL - opinie?

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
Planuję kupić nowe buty na wesela. Znalazłam kilka ciekawych wzorów z właściwą wysokością obcasa (7cm) marki Kotyl.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tą marką?
Raz miałam obcasy z tej firmy, powiem tak, jeszcze nigdy nie miałam tak wygodnych obcasów, przetańczyłam całe wesele i zero bólu, a co do jakości to nie wiem bo po weselu już ich nie miałam okazji założyc
__________________
Żyj, jakby jutra nie było
blanka1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 11:17   #3531
katixx14
Przyczajenie
 
Avatar katixx14
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Dobór rozmiaru butów na obciasie. :)

Cytat:
Napisane przez bezowatruskawka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, mam taki dość typowy problem. Wiem, że pewnie powtarza się w wielu wątkach, jednakże jestem na tyle niepewna tego, co tam wyczytałam, że wolę opisać swoje wątpliwości.



Chciałam kupić botki wiązane na obcasie, tyle że przez internet. (interesujący mnie rodzaj butów) I tutaj się zaczyna mój problem. Słyszałam, że buty na obcasie kupuje się o rozmiar mniejsze od tych na płaskiej podeszwie. Tylko że chodzi również o buty typu balerinki, które muszą ciasno przylegać, aby nie zlecieć? (czy też inne buty na płaskiej podeszwie w których stopa nie ma ,,luzu")


Oraz jak ma się długość wkładki w butach ,,wyższych" do tych ,,niższych"?

Hej, rozmiar nie do końca jest tutaj regułą. Ważna jest tęgość buta i jego konstrukcja. Finalnie to wszystko wpływa na rzeczywisty rozmiar buta. Sama długość wkładki czasem niewiele mówi, szczególnie jak masz do czynienia z ostrym noskiem. Zapytaj zawsze o tęgość butów, potem wkładka. Ja zazwyczaj zamawiam dwie pary a jedną odsyłam, mniej problemu z wymianą i szybciej wszystko trwa.
__________________
Buty to moja pasja
katixx14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 12:55   #3532
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Szukam botków, podobnych do tych z linka (tylko z nielakierowanej skóry). Chodzi mi najbardziej o szeroką cholewkę, która niestety nie jest często spotykana w butach typu sztyblet.

Widziałyście coś podobnego?

https://www.stylemarket.com.br/bota-...D%20%5Bpost%5D
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 19:43   #3533
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

U mnie się to sprawdza najczęściej. Zwykle buty mam 36, ale na obcasie i baleriny biorę rozmiar mniejsze. Balerinki, najczęściej skórzane, dość szybko się rozchodzą i gdybym wzięła normalny rozmiar dość szybko zaczęłyby mi "klapać". Ze szpilkami nie do końca wiem o co chodzi, ale wydaje mi się że nacisk na palce powoduje ich podkurczanie stąd też 36, tym bardziej gdy mam na sobie rajstopy, też często spadają.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 10:05   #3534
Ada12345
Przyczajenie
 
Avatar Ada12345
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Question Biker boots/buty motocyklowe na jesień

Dzień Dobry

Do tej pory nigdy nie przepadałam za masywnymi butami, ale w tym roku kompletnie mi się odmieniło i strasznie marzy mi się para konretnych skórzanych butów z wielgaśnymi klamrami .

Najpierw myślałam o kowbojkach, ale wydaje mi się, że Biker Boots są łatwiejsze do skomponowania z róznego rodzaju ciuchami.

Mam jednak kilka rozterek-czy takie buty nie przytłoczą sylwetki (mam 155cm ), czy rozkloszowane sukienki za kolano (80% mojej obecnej szafy) będą na miejscu do takich botków? Jakoś nie mogę sobie tego zwizualizować .
Jeśli kojarzycie jakieś zdjęcia z takim połączeniem bardzooo ładnie o nie proszę

No i w końcu - na które się zdecydować, myślę konkretnie o trzech modelach:
1. Harley-Davidson na Amazonie, niestety cena kosmiczna ;(

Dwa skórzane modele z Bayla.pl

2. Sznurowane trzewiki

3. Trzewiki z klamrami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 617ny-ZDB0L._SY395_.jpg (13,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bayla-177_b58000_czarne_trzewiki_3_kopia_4.jpg (35,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarne_trzewiki_27104_3_kopia.jpg (32,4 KB, 39 załadowań)
Ada12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 14:57   #3535
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Biker boots/buty motocyklowe na jesień

Cytat:
Napisane przez Ada12345 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Do tej pory nigdy nie przepadałam za masywnymi butami, ale w tym roku kompletnie mi się odmieniło i strasznie marzy mi się para konretnych skórzanych butów z wielgaśnymi klamrami .

Najpierw myślałam o kowbojkach, ale wydaje mi się, że Biker Boots są łatwiejsze do skomponowania z róznego rodzaju ciuchami.

Mam jednak kilka rozterek-czy takie buty nie przytłoczą sylwetki (mam 155cm ), czy rozkloszowane sukienki za kolano (80% mojej obecnej szafy) będą na miejscu do takich botków? Jakoś nie mogę sobie tego zwizualizować .
Jeśli kojarzycie jakieś zdjęcia z takim połączeniem bardzooo ładnie o nie proszę

No i w końcu - na które się zdecydować, myślę konkretnie o trzech modelach:
1. Harley-Davidson na Amazonie, niestety cena kosmiczna ;(

Dwa skórzane modele z Bayla.pl

2. Sznurowane trzewiki

3. Trzewiki z klamrami

Te pierwsze są boskie ale wydaje mi się, że mogą być zbyt masywne i mają taką dziwną wysokość. Zobacz na Vagabond model Ariana. Są podobne ale trochę...delikatniejsze?



Jeśli chodzi o dwie kolejne pary to chyba lepsze są 3. Nie sa takie przekombinowane i masywne.
A próbowałaś w ogóle mierzyć takie buty w sklepie? Może to pomoże Ci jakoś w wyborze i zobaczysz czy pasują do sylwetki etc.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 09:17   #3536
Ada12345
Przyczajenie
 
Avatar Ada12345
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Biker boots/buty motocyklowe na jesień

Faktycznie, bardzo zgrabne, ale za krótka cholewka, nie lubie butow które kończą się zaraz przy koscte (niestety nie mam najzgrabniejszych kostek na świecie )).
Ada12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 10:10   #3537
bezowatruskawka
Przyczajenie
 
Avatar bezowatruskawka
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

O, bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Choć u mnie rzeczywiście się okazało, że powinnam wziąć rozmiar mniejsze (i jak mierzyłam w sklepie buciki, to też wychodziły o rozmiar mniejsze niemal wszystkie, moje ,,trampkowe" 38 było mi zbyt duże). Ale może to właśnie ta kwestia tęgości buta i jego budowy. c:
bezowatruskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 20:23   #3538
ssdziuniass
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 213
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH



A co sądzicie o tych botkach na koturnie marki Casadei? Zastanawiam się czy je nie kupić, a właśnie widziałam je tylko w tym sklepie internetowym XXX Warto?

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2018-11-06 o 16:15 Powód: usunięcie linku- reklama
ssdziuniass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 22:04   #3539
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Mam pytanie do znających się na butach Lita Jeffrey Campbell. Czy jeśli but oznaczony jako oryginalny(mam na myśli wszystkie napisy wewnątrz) ale z napisem Made in China jest faktycznie oryginalny czy to ściema roku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 22:37   #3540
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez ssdziuniass Pokaż wiadomość


A co sądzicie o tych botkach na koturnie marki Casadei?
Brzydkie :P
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.