Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-10, 15:13   #61
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Ja tylko ich nie lubię za te opakowania. Tak to taki bezpieczny kosmetyk. Na wyjazdy zawsze go biore bo nie zrobi kuku. Ale rozcinac i bawić się to mi się nie chce..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 15:58   #62
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Ja kupiłam raz szampon z garniera i miałam po nim łupież. Także dla mnie ta firma odpada Ja dostalam premie więc chyba zaszaleje z czyms włosowym. Napewno chce kupić cos nawilżającego, pewnie kallosa aloesowego. A resztę to pomyśle..

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

A i wogole kupiłam taki mały olejek z alterry do końcówek teraz chce przed serum nakładać jeszcze olej
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 17:34   #63
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam raz szampon z garniera i miałam po nim łupież. Także dla mnie ta firma odpada
Ja swój dostałam w prezencie, używam sporadycznie bo jednak najbardziej lubię eko szampony, albo przynajmniej te bez soli. Bałabym się regularnei używać takiego Garniera bo sól tam jednak jest i pewnei też bym łupież dostała



Dostałam saszetki szamponu Ziaji o tego:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ladzajacy.html

Ma dobre recenzje, aż się przekonałam by go użyć Skład też nienajgorszy.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 22:32   #64
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
No ostatnio faktycznie włosy zaczęły m irosnać dość szybko, ale to akurat wiem że przez dietę bo nic na porost nie używałam, chociaż dietę muszę jeszcze dopracować co nieco

Khadi nie powinien m izrobić krzywdy bo olej kokosowy, sezamowy i rycynowy świetnei działają na moją skórę głowy, same włosy lekko mi puszy ale nie używam codziennie więc powinno być dobrze. Kupiłam jeszcze naftę kosmetyczną, jestem ciekawa tego osławionego specyfiku.

Nie każdy balsam do kremowania się nadaje, ale warto spróbować bo efekty bywają super!

Amla smaruję ciało od czasu do czasu, zwykle po body wrappingu, polecam
Mi właśnie sezamowy robił reszta była okej
A co to za dieta?
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja tylko ich nie lubię za te opakowania. Tak to taki bezpieczny kosmetyk. Na wyjazdy zawsze go biore bo nie zrobi kuku. Ale rozcinac i bawić się to mi się nie chce..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubię opakowania i zapachy <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 14:32   #65
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Mi właśnie sezamowy robił reszta była okej
A co to za dieta?
Jestem na diecie wegańskiej od roku, ale nie jakieś śmieci typu makaron z sosem pomidorowym tylko staram isę jeść dużo dobrych zdrowych rzeczy, jak najmniej przetworzonych (głównei surowe i gotowane, nie smażę). Dla mnie dieta-cud, polecam
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 14:12   #66
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Jestem na diecie wegańskiej od roku, ale nie jakieś śmieci typu makaron z sosem pomidorowym tylko staram isę jeść dużo dobrych zdrowych rzeczy, jak najmniej przetworzonych (głównei surowe i gotowane, nie smażę). Dla mnie dieta-cud, polecam
Surowe to ja bym wszystko jadła za to strasznie nie lubię gotowanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 22:09   #67
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Ło matko, dziewczyny, co ja przeżyłam!
Wygrzebałam sobie z włosów taką małą, twardą pomarańczową kuleczkę. Od razu mi przyszło do głowy, że to jajo jakiegoś pasożyta...
A potem się okazało, że to drobinka z peelingu do twarzy

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Jestem na diecie wegańskiej od roku, ale nie jakieś śmieci typu makaron z sosem pomidorowym tylko staram isę jeść dużo dobrych zdrowych rzeczy, jak najmniej przetworzonych (głównei surowe i gotowane, nie smażę). Dla mnie dieta-cud, polecam
Chętnie skonfrontowałabym Cię z moim tatą.
My niedawno z mężem postanowiliśmy ograniczyć mięso i o dziwo dobrze nam to idzie, a spodziewałam się braku pomysłów na obiady. Jak przypadkiem wspomniałam o tym tacie, to wytoczył mi wszelkie argumenty, którymi ludzie raczą wegan i wegetarian. Że ja nie mam odpowiedniej wiedzy (bo i docelowo diety bezmięsnej nie planuję), to niestety nie mogłam mu odpowiedzieć.
Najbardziej to mnie rozwalił argument o uwarunkowaniach kulturowych i geograficznych - to jak powiedziałam, że Francuzi jedzą dużo nieprzetworzonych warzyw, mało mięsa i nieźle im to służy. Tak jakby w Polsce od wiosny do zimy najłatwiej było na swoim poletku wyhodować schabowego.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 22:39   #68
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość



Chętnie skonfrontowałabym Cię z moim tatą.
My niedawno z mężem postanowiliśmy ograniczyć mięso i o dziwo dobrze nam to idzie, a spodziewałam się braku pomysłów na obiady. Jak przypadkiem wspomniałam o tym tacie, to wytoczył mi wszelkie argumenty, którymi ludzie raczą wegan i wegetarian. Że ja nie mam odpowiedniej wiedzy (bo i docelowo diety bezmięsnej nie planuję), to niestety nie mogłam mu odpowiedzieć.
Najbardziej to mnie rozwalił argument o uwarunkowaniach kulturowych i geograficznych - to jak powiedziałam, że Francuzi jedzą dużo nieprzetworzonych warzyw, mało mięsa i nieźle im to służy. Tak jakby w Polsce od wiosny do zimy najłatwiej było na swoim poletku wyhodować schabowego.
Ja takie argumenty odnośnie mojej diety zlewam totalnie bo doszłam do wniosku że jeśli powiem osobie która wielbi kiełbachę nad życie i w nosie ma diety, że jej nie jem bo itak nie ma w tym nci wartościowego i że co najwyżej będzie to we mnie gnić a mój organizm bedzie cierpiał i przytocze dobre argumenty to i tak mnie zjedzie jak psa bo nie wyobraża sobie życia bez kiełbachy i wypowie mi święta wojnę Tak smao unikam wege-terrorystów.
Lubię ta dietę bo daje m iwspaniałe efekty zdrowotne i znam ludzi którym to pomogło, więc praktykuję a jak kto pyta z czego jestem zdrowa to mówię że z tego i neich czyni z tym co chce, a chęc do wojny zgaszam od startu lub zlewam Mam tyle szczęścia że lduzie z mojeg otoczenia sa ok i nie prawią mi kazań na ten temat.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 22:56   #69
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Weganka nie zostanę, ale za jak najmniej przetworzona żywnością i duża ilością warzyw i owoców jestem jak najbardziej za. Czerwonego mięsa nie jem, ale drób, ryby, jogurty tak. I mleko do kawy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 23:02   #70
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Ja wege też nie potrafiłabym być. Ale często korzystam z ich przepisów i ograniczam kurczaka w diecie korzystam z dobroci, ale ja się nie lubię ograniczać jakoś specjalnie w kwestii jedzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 23:18   #71
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Ja jestem weganką z takiego powodu, że mój organizm nie zdzierży mięsa mleka czy jajek. Po mięsie jest ból brzucha i płacz oraz wysyp ropnych gul na twarzy oraz refluks morderca, po jajkach mam trawienne rewolucje a po mleku to już lepiej nie mówić. Dzięk itej diecie wyleczyłam układ pokarmowy, trądzik i problemy skórne, problemy z włosami i jestem na dobrej drodze do wyleczenia tym refluksu. No i schudłam prawie 15 kilo, teraz wagę mam już odpowiednią i nie spada. Mięsa jajek czy mleka i tak nie lubię więc przestawienie się na taką dietę było banalnie łatwe
Oczywiście włosy się zagęściły i rosną ładnie, hormony nie wariują. To taka dieta naprawcza, o
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2017-07-12 o 23:21
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 23:36   #72
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Klaudenc wierzę po odstawieniu smazonego fileta dzień w dzień i zastąpieniu go 3 razy w tygodniu czymś wege ja też czuję się lepiej mleka nie pijam, bo wzdęcia, ale reszta nie robi mi kuku. Oczywiście nie w nadmiarze, w nadmiarze wszystko szkodzi. Próbowałam przerzucić się całkowicie na wege ale nie udało się z mężem. A ja dwóch obiadów gotować nie będę.
A skąd bierzesz przepisy? Mnie poza typowymi przepisami nic twórczego i w miare przystępnego w sklepach i taniego nie przychodzi do głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 00:09   #73
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Klaudenc wierzę po odstawieniu smazonego fileta dzień w dzień i zastąpieniu go 3 razy w tygodniu czymś wege ja też czuję się lepiej mleka nie pijam, bo wzdęcia, ale reszta nie robi mi kuku. Oczywiście nie w nadmiarze, w nadmiarze wszystko szkodzi. Próbowałam przerzucić się całkowicie na wege ale nie udało się z mężem. A ja dwóch obiadów gotować nie będę.
A skąd bierzesz przepisy? Mnie poza typowymi przepisami nic twórczego i w miare przystępnego w sklepach i taniego nie przychodzi do głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post74333731 odpisałam na offtopie żeby wątku nie syfić
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 14:51   #74
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

A tak w ogóle dziewczyny, zastanawiam się nad jakimś olejkiem na wypadanie I przyrost. Miałam Amle Gold, ale ta parafina na skalp mnie przeraża, Khadi naprawdę lubiłam ale sezam w składzie wzmozyl wypadanie, a Sesa była dość przyjemna i działała fajnie tylko troszkę zapach mi się znudził. Moze macie jakiś pomysł ?

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

KLAUDENC skoro dieta Ci służy to najważniejsze a nie jakieś głupie gadanie ludzi, znam co prawda tez ludzi którym po wielu latach to dieta weganska w ogóle przestała służyć i musieli zacząć na nowo jeść mięso. Ale to kwestia organizmu, co któremu odpowiada

MAGDA 1706 ja tak samo jak ty nigdy zbytnio za mięsem nie przepadalam wiec jem ale w małych ilościach uwielbiam surowe warzywa i owoce, i dania bez mięsne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta

Edytowane przez wojownicza ksiezniczka
Czas edycji: 2017-07-13 o 14:46
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 15:55   #75
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Podrzucam składy kosmetyków organic life, jeden to balsam myjący a drugi balsam myjący dla facetów. Ja tylko opróbowałam ten dla facetów i bardzo polubiłam z tżtem, zas szampon używa mama i chwali sobie. To takie przyjemnei delikatne szampony, które nie kołtunią ani nie puszą włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01575.JPG (109,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01580.JPG (119,3 KB, 18 załadowań)
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 16:32   #76
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Melduję się w nowej części wątku!

Tak sobie myśle, bo moje włosy ostatnio są w dziwnej kondycji i doszłam do wniosku, że przydałoby się je nawilżyć, a że pantenol, który im służy kończy mi się, to, czy ma rację bytu płukanka z mocznika? Rozpuścić mocznik w wodzie, wylać na głowę, potrzymać 20 minut i nałożyć coś emolientowego? Myślałam też o takiej płukance z kwasem mlekowym, albo kwas dodać do jakiejś odżywki. Nie mam nic innego do nawilżenia włosów, a gliceryna i aloes mnie puszą, miód za bardzo się klei, odżywek typowo nawilżających nie mam.
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 17:04   #77
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Melduję się w nowej części wątku!

Tak sobie myśle, bo moje włosy ostatnio są w dziwnej kondycji i doszłam do wniosku, że przydałoby się je nawilżyć, a że pantenol, który im służy kończy mi się, to, czy ma rację bytu płukanka z mocznika? Rozpuścić mocznik w wodzie, wylać na głowę, potrzymać 20 minut i nałożyć coś emolientowego? Myślałam też o takiej płukance z kwasem mlekowym, albo kwas dodać do jakiejś odżywki. Nie mam nic innego do nawilżenia włosów, a gliceryna i aloes mnie puszą, miód za bardzo się klei, odżywek typowo nawilżających nie mam.
Można dodać do gotowego kosmetyku, ale poczytaj o stężeniu i odmierz dokładnie bo inaczej można sobie szkody narobić Miód dodany do odżywki nie sklei włosów, dobrze się spłukuje ciepłą wodą.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 17:16   #78
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Można dodać do gotowego kosmetyku, ale poczytaj o stężeniu i odmierz dokładnie bo inaczej można sobie szkody narobić Miód dodany do odżywki nie sklei włosów, dobrze się spłukuje ciepłą wodą.
Wiadomo, stezenia podstawa.
To moze sprobuje najpierw miodu dodac do jakiejs prostej odzywki, bezpieczniej bedzie, jak mowisz, ze sie spokojnie zmyje, to dobrze.
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 23:33   #79
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Podrzucam składy kosmetyków organic life, jeden to balsam myjący a drugi balsam myjący dla facetów. Ja tylko opróbowałam ten dla facetów i bardzo polubiłam z tżtem, zas szampon używa mama i chwali sobie. To takie przyjemnei delikatne szampony, które nie kołtunią ani nie puszą włosów
dziekuje bardzo
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 12:29   #80
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo
Jakbyś chciała składy jeszcze jakichś produktów z tej marki to daj znać bo mama kupiła tego całą gamę do twarzy ciała i wszystkiego to mogę obfocić

W ogóle to zaraziłam mamę zainteresowaniami kosmetycznymi, nigdy nie używała kremów ani nic i twierdziła że to bez sensu a teraz co chwila sama wyszukuje różne perełki i zawsze trafia na coś ciekawego i podrzuca mi do testowania. Te balsamy myjące kuszą bardzo, ale z Polski nie opłaca mi się kilku sztuk zamawiać bo wysyłka droga
Póki co kupiłam na wypróbowanie szampon Avalon citrus z HollandandBarret, kosztuje tyle co Dr organics a skład ma ładniejszy pełny oleków eterycznych i aloesu.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-14, 13:00   #81
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Wiecie co.. jednak dobre mam teraz te włosy 😂😂😂 fajnie się układają (jak dawniej), są sprężyste i mają objętość także jednak jestem zadowolona. Fakt, nie sa tak długie jak były ale układają się lepiej i nie sa tak oklapnięte 😍
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 11:17   #82
phobie
Raczkowanie
 
Avatar phobie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 134
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

A ja powiem wam, że jestem bardzo mile zaskoczona tą odżywką myjącą bałam się, że nie będzie domywać, ale wygląda na to, że moje włosy nie potrzebują silnych detergentów. Wczoraj wypróbowałam też maskę allverne i efekt

a mam jeszcze pytanie, jakie odżywki najlepiej wam sie sprawdziły jako pierwsze o w metodzie omo?
__________________
park that car, drop that phone, sleep on the floor, dream about me.
phobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 22:42   #83
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała składy jeszcze jakichś produktów z tej marki to daj znać bo mama kupiła tego całą gamę do twarzy ciała i wszystkiego to mogę obfocić

W ogóle to zaraziłam mamę zainteresowaniami kosmetycznymi, nigdy nie używała kremów ani nic i twierdziła że to bez sensu a teraz co chwila sama wyszukuje różne perełki i zawsze trafia na coś ciekawego i podrzuca mi do testowania. Te balsamy myjące kuszą bardzo, ale z Polski nie opłaca mi się kilku sztuk zamawiać bo wysyłka droga
Póki co kupiłam na wypróbowanie szampon Avalon citrus z HollandandBarret, kosztuje tyle co Dr organics a skład ma ładniejszy pełny oleków eterycznych i aloesu.

Najbardziej mnie interesuje odżywka myjąca. Za skład tejże byłabym bardzo wdzięczna.
Ciekawe jak ci sie spisze szampon Avalon. Miałam wieki temu jakiś jeden, ale dla mnie to był zdzierak.
Szampony Dr Organics tez lubię, ale aktualnie zrobiłam dobie przerwę. Po przerobieniu zapasie na pewno wrócę, szczególnie po jakieś kolejnej, efektownej promocji w H&B

Dzisiaj zaś do mnie dotarły kosmetyki Anwen.
Na pierwszy ogień poszedł olejek i jak na razie pozytywne wrażenie. Zarówno co do opakowania, zapachu, jak i efektu. Więcej napisze jak trochę poużywam. Maskę użyje podczas kolejnego mycia, czyli w poniedziałek.

IMG_1500151312.816929.jpg
IMG_1500151326.901052.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 22:45   #84
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez phobie Pokaż wiadomość
A ja powiem wam, że jestem bardzo mile zaskoczona tą odżywką myjącą bałam się, że nie będzie domywać, ale wygląda na to, że moje włosy nie potrzebują silnych detergentów. Wczoraj wypróbowałam też maskę allverne i efekt



a mam jeszcze pytanie, jakie odżywki najlepiej wam sie sprawdziły jako pierwsze o w metodzie omo?

Bardzo lubię odżywki myjące i używam ich bardzo często.
Kurczaki Omo stosowałam już tak dawno temu, ze nie pamietam. Chociaż prawie na 100% nie było to nic polskiego, bo wtedy dostępu do polskich kosmetyków nie miałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Wiecie co.. jednak dobre mam teraz te włosy fajnie się układają (jak dawniej), są sprężyste i mają objętość także jednak jestem zadowolona. Fakt, nie sa tak długie jak były ale układają się lepiej i nie sa tak oklapnięte

Super, ze oswoiłas sie już z nowa fryzura.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 14:18   #85
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie interesuje odżywka myjąca. Za skład tejże byłabym bardzo wdzięczna.
Ciekawe jak ci sie spisze szampon Avalon. Miałam wieki temu jakiś jeden, ale dla mnie to był zdzierak.
Szampony Dr Organics tez lubię, ale aktualnie zrobiłam dobie przerwę. Po przerobieniu zapasie na pewno wrócę, szczególnie po jakieś kolejnej, efektownej promocji w H&B
To co wrzuciłam to balsam myjący, ale to jest po prostu bardzo delikatny szampon. Odżywek myjących nie mają, jedynie te 'balsamy' myjące i odżywki.
Całkiem ok ten Avalon ale Dr organcis chyba lubię bardziej. Zdzierakiem to on na pewno nie jest ale ma jakiś mocniejszy detergent.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 15:17   #86
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
To co wrzuciłam to balsam myjący, ale to jest po prostu bardzo delikatny szampon. Odżywek myjących nie mają, jedynie te 'balsamy' myjące i odżywki.
Całkiem ok ten Avalon ale Dr organcis chyba lubię bardziej. Zdzierakiem to on na pewno nie jest ale ma jakiś mocniejszy detergent.

Dziękuje! Zamówię sobie wiec ten balsam jak bede w Polsce.

Ja Avalon mogłam tylko od czasu do czasu, jak używałam częściej, to i skóra głowy sie buntowała i włosy były bardziej suche.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 15:19   #87
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie interesuje odżywka myjąca. Za skład tejże byłabym bardzo wdzięczna.
Ciekawe jak ci sie spisze szampon Avalon. Miałam wieki temu jakiś jeden, ale dla mnie to był zdzierak.
Szampony Dr Organics tez lubię, ale aktualnie zrobiłam dobie przerwę. Po przerobieniu zapasie na pewno wrócę, szczególnie po jakieś kolejnej, efektownej promocji w H&B

Dzisiaj zaś do mnie dotarły kosmetyki Anwen.
Na pierwszy ogień poszedł olejek i jak na razie pozytywne wrażenie. Zarówno co do opakowania, zapachu, jak i efektu. Więcej napisze jak trochę poużywam. Maskę użyje podczas kolejnego mycia, czyli w poniedziałek.

Załącznik 7151921
Załącznik 7151926


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak ładnie zapakowane w ogole ładne opakowania mają te kosmetyki

Wczesuje któraś z Was odżywki?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 16:42   #88
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziękuje! Zamówię sobie wiec ten balsam jak bede w Polsce.

Ja Avalon mogłam tylko od czasu do czasu, jak używałam częściej, to i skóra głowy sie buntowała i włosy były bardziej suche.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja to mam wrażenei suchości włosów, chyba za dużo aloesu w nim. Nieważne co po nim nałożę to włosy nie są całkiem szczęśliwe, zmienię na inny szampon i zobaczę czy będzie lepiej. Najwyżej tż zużyje a ja kupię sobie inne myjadło

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

Wczesuje któraś z Was odżywki?
Ja wmasowywuję tylko i dobrze się to u mnie sprawdza
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 20:30   #89
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
jak ładnie zapakowane w ogole ładne opakowania mają te kosmetyki

Wczesuje któraś z Was odżywki?

Śliczne, fakt. Jutro będzie mój pierwszy raz z maska.

Ja wyczesuje i widzę różnice.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
No ja to mam wrażenei suchości włosów, chyba za dużo aloesu w nim. Nieważne co po nim nałożę to włosy nie są całkiem szczęśliwe, zmienię na inny szampon i zobaczę czy będzie lepiej. Najwyżej tż zużyje a ja kupię sobie inne myjadło

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------


Ja wmasowywuję tylko i dobrze się to u mnie sprawdza

Ja trochę żałuje, ze mi nie podchodzą, bo stoją u mnie na polce w najbliższym markecie Waitrose


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 11:41   #90
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Dziewczyny czy któraś z Was ma stylizator firmy DevaCurl, Tigi czy Kativa i może podzielić się opinią? albo czegoś innego ale dobrego? mam tego pełno ale nic mnie w pełni nie zadowala
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:55:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.