Jaki kolor włosów do takiej cery? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-24, 08:25   #1
White_Azalea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 13

Jaki kolor włosów do takiej cery?


Chciałabym odświeżyć wygląd i zmienić kolor włosów. Całe życie mam brązy, od roku czerń. Problem w tym, że jestem bardzo blada i nie mam pojęcia co by do mnie pasowało. Do tego mam zaczerwienienia po trądziku i blizny, więc ta czerń to bardziej uwydatnia.
Moja cera wygląda mniej więcej tak: https://www.kozaczek.pl/img/em/854_1.jpg

W ciemnych włosach niby mi pasuje, każdy mi mówi, że nie wyobraża sobie mnie w blondzie. Chciałabym jednak jakiś jasny kolor. Wydaje mi się, że Anne w tym odcieniu wygląda spoko. Jakieś propozycje?
White_Azalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 09:55   #2
antoninka90
Przyczajenie
 
Avatar antoninka90
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

Może raczej pozostań w brązie i zrób sobie jasne końcówki?
antoninka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 13:50   #3
rudowlosa_piekna
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

dlaczego? według mnie, w jasnych włosach będzie Ci pasować, moja siostra też ma podobną cerę jak ty i super jej pasuje rozświetlany blond
rudowlosa_piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 23:05   #4
Kwaga
Przyczajenie
 
Avatar Kwaga
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

Moim zdaniem bardzo pasowałby Ci blond z czarnymi końcówkami
Kwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 08:15   #5
White_Azalea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

Widzę, że opinie są różne. Każdy, ale to każdy mówi, że blond nie, bo jestem za biała. Też od razu nie chciałabym skakać w blond bo to może być zbyt radykalna przemiana.
White_Azalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 09:14   #6
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

Rozumiem, że masz zimny odcień cery i jesteś blada? A jaką masz oprawę oka? Brwi, rzęsy? Masz piegi, przebarwienia? Czy kolor oka jest jednolity, czy nie? Czysty czy raczej zgaszony? Czy białko oka jest białe, czy może żółtawe (a może sinawe?) Na jaki kolor się rumienisz? Na różowo na na czerwono?
Anne akurat jest typem zimnym, wygląda dobrze nawet w czarnych włosach, bo jest Zimą. Nie wiemy, czy ty jesteś typem czystym (Zima), czy zgaszonym (Lato). Oczywiście, jeśli jesteś zimna. Od tego zależy, jaki odcień blondu będzie ci pasować.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 12:05   #7
Martynamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 86
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

Może zrób sobie ombre? Od brązu do blondu takie przejście. Z jednej strony będziesz mieć ciemne włosy, a z drugiej wypróbujesz jak czułabyś się w blondzie.
Martynamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 08:27   #8
White_Azalea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
Rozumiem, że masz zimny odcień cery i jesteś blada? A jaką masz oprawę oka? Brwi, rzęsy? Masz piegi, przebarwienia? Czy kolor oka jest jednolity, czy nie? Czysty czy raczej zgaszony? Czy białko oka jest białe, czy może żółtawe (a może sinawe?) Na jaki kolor się rumienisz? Na różowo na na czerwono?
Anne akurat jest typem zimnym, wygląda dobrze nawet w czarnych włosach, bo jest Zimą. Nie wiemy, czy ty jesteś typem czystym (Zima), czy zgaszonym (Lato). Oczywiście, jeśli jesteś zimna. Od tego zależy, jaki odcień blondu będzie ci pasować.
Mam ciemną oprawę oczu. Oczy mam piwne, wpadają w zieleń. Zależy od światła. Piegów brak, przebarwienia są, ale od trądziku. Białko oka białe. Nie wiem na jaki kolor się rumienie haha chyba czerwono.
White_Azalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 13:43   #9
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

Ja bym się najpierw zanalizowała, jakim jestem typem kolorystycznym, jak Ci już podpowiada okrytonasienna. Bez tego próba dobrania koloru jest błądzeniem we mgle, a sugerowanie się gwiazdami nie jest miarodajne.
Skoro sama zauważasz, że czerń podkreśla wady Twojej cery, to najprawdopodobniej nie jest to Twój kolor. To jest zresztą mało czyj kolor włosów (a przynajmniej w środkowej Europie). Zaś odcieni brązów i blondów jest cała masa, są ciepłe, zimne, nautralne i nie da się powiedzieć, który pasuje do bladej cery, bo samo to określenie jest zbyt ogólne i nic tak naprawdę nie mówi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 15:45   #10
jumping
Przyczajenie
 
Avatar jumping
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

Nie pasuje ci czerń, gdyż jesteś blada (podejrzewam, że masz po prostu ziemisty odcień cerę, jak większość Polek bez makijażu), a więc na pewno nie jesteś zimą, gdyż zima w czerni prezentuje się doskonale. Jesienią też chyba nie jesteś. Do wiosny też mi jakoś nie pasujesz, nigdzie nie napisałaś o blond włosach i jasnoniebieskich oczach. Zatem zostaje lato. 90% Polek ma ten typ kolorystyczny. Najlepiej zostań przy swoim naturalnym kolorze włosów lub rozjaśnij go o maksymalnie 3 tony.
jumping jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 17:24   #11
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

[QUOTE=jumping;85203841]Nie pasuje ci czerń, gdyż jesteś blada (podejrzewam, że masz po prostu ziemisty odcień cerę, jak większość Polek bez makijażu), a więc na pewno nie jesteś zimą, gdyż zima w czerni prezentuje się doskonale. [QUOTE=jumping;85203841]

Bladość nie ma nic wspólnego z tym, czy komuś pasuje czerń czy nie, zwłaszcza że czysta zima to uogólniając typ królewny śnieżki, a ciemna zimna raczej latynoski i oba dobrze wyglądają w czerni.


[QUOTE=jumping;85203841]Jesienią też chyba nie jesteś. Do wiosny też mi jakoś nie pasujesz, nigdzie nie napisałaś o blond włosach i jasnoniebieskich oczach.
Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość

Wiosna wcale nie musi mieć ani blond włosów, ani niebieskich oczu. U wiosen występują prawie wszystkie odcienie karnacji i włosów. Podobnie jak u innych typów.

Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Zatem zostaje lato. 90% Polek ma ten typ kolorystyczny. Najlepiej zostań przy swoim naturalnym kolorze włosów lub rozjaśnij go o maksymalnie 3 tony.
90% Polek nie ma tego typu. Najprawdopoodbniej najwięcej jest lat i zim, co daje łącznie 6 różnych typów kolorystycznych. I to nie znaczy, że od razu najlepiej wykluczyć, że się jest jesienią albo wiosną.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Nie pasuje ci czerń, gdyż jesteś blada (podejrzewam, że masz po prostu ziemisty odcień cerę, jak większość Polek bez makijażu), a więc na pewno nie jesteś zimą, gdyż zima w czerni prezentuje się doskonale.

Bladość nie ma nic wspólnego z tym, czy komuś pasuje czerń czy nie, zwłaszcza że czysta zima to uogólniając typ królewny śnieżki, a ciemna zimna raczej latynoski i oba dobrze wyglądają w czerni.


Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Jesienią też chyba nie jesteś. Do wiosny też mi jakoś nie pasujesz, nigdzie nie napisałaś o blond włosach i jasnoniebieskich oczach.
Wiosna wcale nie musi mieć ani blond włosów, ani niebieskich oczu. U wiosen występują prawie wszystkie odcienie karnacji i włosów. Podobnie jak u innych typów.


Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Zatem zostaje lato. 90% Polek ma ten typ kolorystyczny. Najlepiej zostań przy swoim naturalnym kolorze włosów lub rozjaśnij go o maksymalnie 3 tony.
90% Polek nie ma tego typu. Najprawdopodobniej najwięcej jest lat i zim, co daje łącznie 6 różnych typów kolorystycznych. I to nie znaczy, że od razu najlepiej wykluczyć, że się jest jesienią albo wiosną.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Za dużo tu uogólnień, półprawd i nieprawd.


Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Nie pasuje ci czerń, gdyż jesteś blada (podejrzewam, że masz po prostu ziemisty odcień cerę, jak większość Polek bez makijażu), a więc na pewno nie jesteś zimą, gdyż zima w czerni prezentuje się doskonale.
Bladość nie ma nic wspólnego z tym, czy komuś pasuje czerń czy nie, zwłaszcza że czysta zima to uogólniając typ królewny śnieżki, a ciemna zimna raczej latynoski i oba dobrze wyglądają w czerni.


Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Jesienią też chyba nie jesteś. Do wiosny też mi jakoś nie pasujesz, nigdzie nie napisałaś o blond włosach i jasnoniebieskich oczach.
Wiosna wcale nie musi mieć ani blond włosów, ani niebieskich oczu. U wiosen występują prawie wszystkie odcienie karnacji i włosów. Podobnie jak u innych typów.


Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Zatem zostaje lato. 90% Polek ma ten typ kolorystyczny. Najlepiej zostań przy swoim naturalnym kolorze włosów lub rozjaśnij go o maksymalnie 3 tony.

90% Polek nie ma tego typu. Najprawdopodobniej najwięcej jest lat i zim, co daje łącznie 6 różnych typów kolorystycznych. I to nie znaczy, że od razu najlepiej wykluczyć, że się jest jesienią albo wiosną.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Za dużo tu uogólnień, półprawd i nieprawd.




Bladość nie ma nic wspólnego z tym, czy komuś pasuje czerń czy nie, zwłaszcza że czysta zima to uogólniając typ królewny śnieżki, a ciemna zimna raczej latynoski i oba dobrze wyglądają w czerni.




Wiosna wcale nie musi mieć ani blond włosów, ani niebieskich oczu. U wiosen występują prawie wszystkie odcienie karnacji i włosów. Podobnie jak u innych typów.





90% Polek nie ma tego typu. Najprawdopodobniej najwięcej jest lat i zim, co daje łącznie 6 różnych typów kolorystycznych. I to nie znaczy, że od razu najlepiej wykluczyć, że się jest jesienią albo wiosną.


---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Wizaż fiksuje.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

wizaż fiksuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-06, 09:05   #12
wiwo994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

Myślę, że najlepiej sprawdzi Ci się jasny kolorek włosów
wiwo994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 08:49   #13
Agatkunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki kolor włosów do takiej cery?

Zawsze mam problem z wyobrażeniem sobie jak wyglądałby ktoś z innym kolorem włosów ale mam taką myśl. Co byś powiedziała na jasno rudy kolor?
Agatkunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-07 09:49:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.