Zasiłek dla bezrobotnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 08:11   #1
alla19
Raczkowanie
 
Avatar alla19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 98

Zasiłek dla bezrobotnych


Witam Panie Dziewczyny orientujecie się ile teraz wynosi zasiłek dla bezrobotych?
__________________
"Wiesz... Ja tez, chciałabym umrzeć z miłośći."




alla19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 10:17   #2
ewelinkaa2401
Przyczajenie
 
Avatar ewelinkaa2401
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 27
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

zasielk wynosi 538,30 zl brutto - 100%, obniżony (80%) zaś 430,70 brutto
__________________
Natalia 2012
Wrzesień 2017 będę mamą
ewelinkaa2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 13:06   #3
alla19
Raczkowanie
 
Avatar alla19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 98
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Dziękuje pięknie za informacje pozdrawiam
__________________
"Wiesz... Ja tez, chciałabym umrzeć z miłośći."




alla19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 13:13   #4
alla19
Raczkowanie
 
Avatar alla19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 98
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Ciekawe ile by to było netto?
__________________
"Wiesz... Ja tez, chciałabym umrzeć z miłośći."




alla19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 13:43   #5
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez alla19 Pokaż wiadomość
Ciekawe ile by to było netto?
538,30 zl brutto = 370,69 netto
430,70 zł brutto = 296,20 netto

Żródło: infor .pl
__________________





Edytowane przez miss.hot
Czas edycji: 2008-11-26 o 13:46
miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 15:16   #6
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

nawet nie wiedziałam, że to są takie kwoty. szok..

hm. a kalkulator brutto na netto, z którego zawsze korzystam pokazuje, że

538,30 to 446,33
430,70 to 371,15
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:59   #7
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

przepraszam, że podpinam się do watku ale nie chcę zakładać nowego,mam pyatnie: moja mama musi złożyć oświadczenie do swojego zakłądu pracy o dochodach na 1 osobę w rodzinie, Moja rodzina to : mama (pracuje), tato ( pracuje), brat pracuje na siebie ( więc jego dochodów, ani jego jako osoby nie bierze pod uwagę) ja ,(studiuję - nie pracuję) i siostra 15 lat uczy się. Z zakładu pracy zadzwonili do mamy, ze nie powinna mnie brac pod uwagę, bo jestem osoba pełnoletnią i mogę pracowacna siebie, bo jestem dorosła. Czy to jest zgodne z prawem? Przecież jestem osobą studiującą , nie moge podjąc pracy (mam 23 lata wprawdzie ale myslałam, że mimo że osoba jest pełnoletnia ale jeśli zostaje na utrzymaniu rodziców to bierze się ją pod uwagę? Wiem, że strasznie zawile to napisałam,ale zalezy mi na szybkiej odp, z góry dziekuję:0
AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 19:09   #8
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
przepraszam, że podpinam się do watku ale nie chcę zakładać nowego,mam pyatnie: moja mama musi złożyć oświadczenie do swojego zakłądu pracy o dochodach na 1 osobę w rodzinie, Moja rodzina to : mama (pracuje), tato ( pracuje), brat pracuje na siebie ( więc jego dochodów, ani jego jako osoby nie bierze pod uwagę) ja ,(studiuję - nie pracuję) i siostra 15 lat uczy się. Z zakładu pracy zadzwonili do mamy, ze nie powinna mnie brac pod uwagę, bo jestem osoba pełnoletnią i mogę pracowacna siebie, bo jestem dorosła. Czy to jest zgodne z prawem? Przecież jestem osobą studiującą , nie moge podjąc pracy (mam 23 lata wprawdzie ale myslałam, że mimo że osoba jest pełnoletnia ale jeśli zostaje na utrzymaniu rodziców to bierze się ją pod uwagę? Wiem, że strasznie zawile to napisałam,ale zalezy mi na szybkiej odp, z góry dziekuję:0
bylam kiedys w komisji stypendialnej na uczelni i osoby takie jak ty byly zawsze brane pod uwage. jestes wciaz na utrzymaniu rodzicow, nie pracujesz, a wiec w pewien sposob zanizasz dochod na czlonka rodziny i to powinno byc wziete pod uwage. co wiecej, nawet gdybys pracowala i sobie dorabiala, ale i tak czesciowo bylabys na utrzymaniu rodzicow dalej liczylabys sie jako czlonek rodziny liczony do obliczenia dochodu rodziny.


jest ustawa, w ktorej jest napisane:
"9. Nie wlicza się w skład rodziny studenta rodzeństwa lub dzieci studenta w wieku powyżej 26 lat nawet, jeżeli pozostają na utrzymaniu chyba, że legitymują się orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności."
czyli pozostałe osoby się wlicza, z tym, że jest to ustawa o szkolnictwie wyższym

Edytowane przez 201607280909
Czas edycji: 2008-11-26 o 19:14
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:37   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
przepraszam, że podpinam się do watku ale nie chcę zakładać nowego,mam pyatnie: moja mama musi złożyć oświadczenie do swojego zakłądu pracy o dochodach na 1 osobę w rodzinie, Moja rodzina to : mama (pracuje), tato ( pracuje), brat pracuje na siebie ( więc jego dochodów, ani jego jako osoby nie bierze pod uwagę) ja ,(studiuję - nie pracuję) i siostra 15 lat uczy się. Z zakładu pracy zadzwonili do mamy, ze nie powinna mnie brac pod uwagę, bo jestem osoba pełnoletnią i mogę pracowacna siebie, bo jestem dorosła. Czy to jest zgodne z prawem? Przecież jestem osobą studiującą , nie moge podjąc pracy (mam 23 lata wprawdzie ale myslałam, że mimo że osoba jest pełnoletnia ale jeśli zostaje na utrzymaniu rodziców to bierze się ją pod uwagę? Wiem, że strasznie zawile to napisałam,ale zalezy mi na szybkiej odp, z góry dziekuję:0

To zalezy czy studiujesz dziennie czy zaocznie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:06   #10
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

studiuję zaocznie
AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:07   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Tak wiec to jest zgodne z prawem. Dokladnie takie sa przepisy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 19:17   #12
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
studiuję zaocznie
Jeżeli studiujesz zaocznie, to niby czemu nie mozesz podjać pracy? Nawet w urzedzie powinno Cie zarejestrowac jako bezrobotna.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 10:32   #13
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

źle się wyraziłam mogę podjąć pracy ale to wcale nie jest takie łatwe jestem zarejestrowana jako osoba bezrobotna, ale pracy dalej nie mam,więc jestem na utrzymaniu rodziców...
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 12:45   #14
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
źle się wyraziłam mogę podjąć pracy ale to wcale nie jest takie łatwe jestem zarejestrowana jako osoba bezrobotna, ale pracy dalej nie mam,więc jestem na utrzymaniu rodziców...
Zależy do czego potrzebuje to oświadczenie o dochodach. Niekiedy wymaga się aby podawać wszystkie osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym, bez względu na wiek i pracę/brak pracy (w praktyce wszystkie zameldowane), czasem wymaga się zaświadczenia tylko za osoby poniżej 26 lat, które nadal uczą się oraz dzieci w wieku szkolnym i naturalnie współmałżonka. Do czego mamie to potrzebne?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 16:37   #15
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

talony.bony na święta, mimo, ze studiuję zaocznie i teoretycznie mogę podjąć zatrudnienie, do niedawna pracowałam (od pierwszego roku studiów) teraz jestem na 4 roku i z powodu redukcji etatów straciłam dotychczasową pracę z nową wcale nie jest tak łatwo jak się koleżankom wydaje ( w postach wyżej) więc wydawało Nam się ( mnie i mamie) że skoro jestem na ich utrzymaniu (opłacają mi studia, nie mam stypendium socjalnego, nie pobieram żadnego zasiłku, alimentów itp) to należy mnie uwzględnić w dochodach ( zaniżam przeciez dochód na osobę w rodzinie) ,jestem zarejestrowana jako osoba bezrobotna w UP.
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 09:46   #16
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
talony.bony na święta, mimo, ze studiuję zaocznie i teoretycznie mogę podjąć zatrudnienie, do niedawna pracowałam (od pierwszego roku studiów) teraz jestem na 4 roku i z powodu redukcji etatów straciłam dotychczasową pracę z nową wcale nie jest tak łatwo jak się koleżankom wydaje ( w postach wyżej) więc wydawało Nam się ( mnie i mamie) że skoro jestem na ich utrzymaniu (opłacają mi studia, nie mam stypendium socjalnego, nie pobieram żadnego zasiłku, alimentów itp) to należy mnie uwzględnić w dochodach ( zaniżam przeciez dochód na osobę w rodzinie) ,jestem zarejestrowana jako osoba bezrobotna w UP.
Ja bym się na twoim miejscu doliczyła jako osoba na utrzymaniu rodziców, mimo, że jesteś dorosła i oficjalnie bezrobotna (ale przecież mieszkasz z nimi).
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 10:25   #17
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Dziękuję bardzo
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:27   #18
bladykris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

czesc dziewczyny, mam nadzieje ze mi pomozecie .

Własnie dowiedziałam sie ze mnie zwolini z pracy. Mam umowe o prace na czas nie określony . Dostalam wypowiedzenie z 2 miesiecznym okresem wypowiedzenia. Pracuje od 5 stycznia 2009 . Czy mam szanse dostac zasiłek? z moich obliczen wychodzi ze brakuje mi 4 dni do pelnych 365 przepracowanych dni. Mam jeszcze 2 tyg zaległego urlopu. Czy jest jakas szansa na zasiłęk? Aha wczesnije przez 2 miesiace pracowalalam na umowe zlecenie . Ale to sie chyba nie liczy błaaagam o odpowiedz
bladykris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:18   #19
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

to w takim razie dołącz zaświadczenie z UP, że jesteś osobą zarejestrowaną bez pracy i bez prawa do zasiłku, skoro mieszkasz z rodzicami to powinni wliczyć
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 09:35   #20
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

To ja się podepnę pod wątek.

mam pytanko: jak to zrobić żeby od razu po skończeniu pracy dostać zasiłek? Chcę się zwolnić, ale szef poszedł mi na rękę i powiedział że możemy załatwić to tak żebym brała zasiłek dla bezrobotnych z Urzędu Pracy. Co w związku z tym? Jaki powód może podać na wymówieniu moim? Dodam że redukcja etatu nie wchodzi w grę bo w związku z moim odejściem musi kogoś szukać na staż w umowie o pracę mam zapis że może rozwiązać umowę bez podawania przyczyny....

Z góry dziękuję za każdą pomoc
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:23   #21
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

dzięki za PW, nie jestem aż takim ekspertem. Wiem tylko, że jak się zwolnisz z własnej woli to raczej zasiłku nie dostaniesz.
To jest umowa na czas nieokreślony?

Może jako powód podaj niekorzystne połączenie w komunikacji, że np masz problem z dostaniem się do pracy lub coś w tym stylu. Najlepiej, zeby to było tak, że praca nie może być kontynuowana, ale w taki sposób, żebyś sobie w papierach nie popsuła. Ewentualnie jak masz dobre relacje z szefem mozna by tak zrobić, żeby do urzędu napisać jedno, ale w świadectwie pracy lepiej mieć same pozytywną opinię, bo to ważne przy szukaniu pracy później. Polecam rozsądek
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 12:35   #22
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Pracę mam na czas określony (do 2019 roku ) a na papierach mi nie zależy.... szef powiedział że mnie zwolni jak będę chciała.

Dzięki
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 16:12   #23
martuszta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

a ja bym chciala sie dowiedziec czy jesli przepracowalam pol roku i zostalam zwolniona z powodu redukcji etatow w firmie to nalezy mi sie zasilek?
martuszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:13   #24
Fire_red
Przyczajenie
 
Avatar Fire_red
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

witajcie,

czy ktoras z wizazanek moglaby mi pomoc?

nie wiem czy w moim wypadku przyslugiwalby mi zasilek dla bezrobotnych.Od czasu zakonczenia liceum zarejstrwalam sie jako bezrobotna,a teraz pracuje sezonowo ( 3 miesiace) za granica.Czy po powrocie do PL moge ubiegac sie o jakikolwiek zasilek?

dziekuje z gory za porady
__________________
...zemsta jest rozkosza bogow....
Fire_red jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:28   #25
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez Fire_red Pokaż wiadomość
witajcie,

czy ktoras z wizazanek moglaby mi pomoc?

nie wiem czy w moim wypadku przyslugiwalby mi zasilek dla bezrobotnych.Od czasu zakonczenia liceum zarejstrwalam sie jako bezrobotna,a teraz pracuje sezonowo ( 3 miesiace) za granica.Czy po powrocie do PL moge ubiegac sie o jakikolwiek zasilek?

dziekuje z gory za porady
Na pewno nie. Trzeba miec przepracowane (udokumentowane - umowa o pracę) 12 miesiecy z 36 branych pod uwagę, na pewno nie po 3 mc.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 06:42   #26
zabcia84
Raczkowanie
 
Avatar zabcia84
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 242
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Na pewno nie. Trzeba miec przepracowane (udokumentowane - umowa o pracę) 12 miesiecy z 36 branych pod uwagę, na pewno nie po 3 mc.
ale to dotyczy pracy w Polsce!! aha i wprowadzasz z błąd patrzymy na 12 miesięcy z 18 wstecz na dzień rejestracji

Fire_red - zależy w jakim kraju pracowałaś, każdy kraj ma inne warunki przyznawania zasiłku, np. w W. Brytanii zasiłek dostaje każdy niezależnie od przepracowanego czasu (prawo bagatych krajów) idź do siebie do PUP i zapytaj na rejestracji, pewnie będziesz musiała wypełnić wniosek PDU1 o ściągnięcie zasiłku z zagranicy, przy czym nie jest to krótki proces około trzech miesięcy
__________________
This the type of song that make the angels cry,
i look up in the sky and i wonder why?


Edytowane przez zabcia84
Czas edycji: 2011-08-21 o 06:43
zabcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 17:18   #27
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

mam pytanie do dziewczat w temacie.
jestem na zasiłku. w listopadzie odeszłam z pracy , miałam przepracowane 2 lata. z tego wzgledu iz sama rozwiazałam umowe na zasiłek musiałam poczekac 3 mies (90 dni) i tera tak; dostałam zasiłek i stad moje pytanie; jak długo bede dostawac kuronia?? 9 mies czy 12.? czy te 3 mies ktore musuiałam czekac wliczaja sie w ten rok na ktory przysługuje zasiłek.
czytam pismo z urzwedu ale tam nic nie jest napisane.
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 17:53   #28
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Witam!

Aby otrzymać zasiłek trzeba mieć przepracowane 365 dni w ciągu 18 miesięcy. A moje pytanie jest takie czy te 365 dni musi być dzień po dniu łącznie bez ani jednego dnia przerwy, czy może być np 300 dni pracy, 20 dni przerwy i 65 pracy?
__________________
żaba
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:19   #29
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 429
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez agatkad Pokaż wiadomość
Witam!

Aby otrzymać zasiłek trzeba mieć przepracowane 365 dni w ciągu 18 miesięcy. A moje pytanie jest takie czy te 365 dni musi być dzień po dniu łącznie bez ani jednego dnia przerwy, czy może być np 300 dni pracy, 20 dni przerwy i 65 pracy?
Nie musi być dzień po dniu , musisz się zmieścić tylko w okresie 18 miesięcy no i te 65 dni to też musi być przepracowane na podstawie umowy o prace.
gatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 17:46   #30
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: zasiłek dla bezrobotnych?

witam,
mam pytanie obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim ktory konczy się za miesiac, późniejbiore urlop wychowawczy. jestem zatrudniona na podstawie umowy o prace od 21.04.2010r. i moja umowa konczy sie 21.12.2011r. prawdopodobnie nie bedzi eprzedłużona.
czy w takim przypadku należy mi się zasiłek dla bezrobotnych?

bardzo proszę o odpowiedź.
pozdrawiam
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 18:29:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.