Cienie pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Jak pozbyć się zmarszczek, utrzymać młody i naturalny wygląd skóry? Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o medycynie estetycznej. Na Twoje pytania odpowiada Dr Iwona Marycz-Langner.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 17:56   #1
moniskat
Przyczajenie
 
Avatar moniskat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Exclamation

Cienie pod oczami


Witam. Mam takie pytanko odnosnie cieni pod oczami... mam bardzo widoczne granatowo-fioletowe cienie pod oczami, bez korektora i podkladu nie jestem w stanie wyjsc z domu. Żadne kremy nie pomagaja niestety.... czytalam duzo o roznych skutecznych zabiegach jak np wstrzykiwanie jakis substancji. `podobno efekty niesamowite. Wolalabym jednak mniej inwazyjny zabieg a nosze aparat ortodontyczny i nie wiem jakiemu innemu zabiegowi mogla bym sie w takiej sytuacji poddac, oczywiscie z widocznymi efektami `zgory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam serdecznie
moniskat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 14:55   #2
agucha1712
Raczkowanie
 
Avatar agucha1712
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 224
Dot.: Cienie pod oczami

jest taki produkt voluplus ktory zwieksza objetosc tkanki tluszczowej w miejscu gdzie sie go naklada można poczytać o nim na np mazidlach
tez mam ochote go kupic zeby "wypelnic" swoje cienie pod oczami ale jakos nie mam odwagi :P
agucha1712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 21:09   #3
monsum
Raczkowanie
 
Avatar monsum
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 31
Dot.: Cienie pod oczami

Mnie ten problem też dotyka. Z zazdrością patrzę na twarze osób, u których skóra pod oczami jest tego samego koloru co reszta twarzy i marzy mi się, że może kiedyś znajdę swój złoty środek, dzięki któremu nie będę musiała codziennie rano nakładać pod oczy tony specyfiku, by móc spokojnie wyjść z domu.
Chętnie prześledzę ten wątek, by móc się dowiedzieć czy jest jakakolwiek szansa na to, by pozbyć się tych uporczywych sińców.
monsum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:42   #4
Dr Iwona Marycz-Langner
Raczkowanie
 
Avatar Dr Iwona Marycz-Langner
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez moniskat Pokaż wiadomość
Witam. Mam takie pytanko odnosnie cieni pod oczami... mam bardzo widoczne granatowo-fioletowe cienie pod oczami, bez korektora i podkladu nie jestem w stanie wyjsc z domu. Żadne kremy nie pomagaja niestety.... czytalam duzo o roznych skutecznych zabiegach jak np wstrzykiwanie jakis substancji. `podobno efekty niesamowite. Wolalabym jednak mniej inwazyjny zabieg a nosze aparat ortodontyczny i nie wiem jakiemu innemu zabiegowi mogla bym sie w takiej sytuacji poddac, oczywiscie z widocznymi efektami `zgory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam serdecznie
Zastosowanie odpowiedniego zabiegu zależy od wielu czynników, między innymi od tego czy ma Pani przepuklinę dolnej powieki, obrzęki, czy tylko jest to kwestia koloru skóry w tej okolicy. Można wypróbować peelingi kwasami owocowymi połączone z zastosowaniem substancji rozjaśniających, zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego i ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. W pielęgnacji domowej proponuję zastosować preparaty zawierające witaminę C i substancje rozjaśniające i przeciw-obrzękowe.
Dr Iwona Marycz-Langner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 17:14   #5
moniskat
Przyczajenie
 
Avatar moniskat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Cienie pod oczami

Bylam ostatnio w Polsce w klinice medycyny estetycznej skonsultowac sie z Pania doktor odnosnie jakiegos zabiegu. Ku mojemu zdziwieniu uslyszalam ze nie mam wcale takiego strasznego problemu z cieniami i ze zamiast zabiegu powinnam zaczac od preparatu rozjasniajacego. Otrzymalam probke (dos spora) Is Clinical eye z wiatamina C. Stosuje juz drugi tydzien i zauwazylam znaczna poprawe a uwiezcie mi ze jesli chodzi o m0je since pod oczami to jestem bardzo krytyczna pod tym wzgledem. Oczywiscie na dzien musze stosowac bloker pod oczy bo latem nie powinno sie stosowac preparatow z wit c gdyz pozniejsze wystawianie skory na slonce grozi przebarwieniami. Ale mimo to jestem niesamowicie zadowolona, poki co
moniskat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:46   #6
qeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez moniskat Pokaż wiadomość
Witam. Mam takie pytanko odnosnie cieni pod oczami... mam bardzo widoczne granatowo-fioletowe cienie pod oczami, bez korektora i podkladu nie jestem w stanie wyjsc z domu. Żadne kremy nie pomagaja niestety.... czytalam duzo o roznych skutecznych zabiegach jak np wstrzykiwanie jakis substancji. `podobno efekty niesamowite. Wolalabym jednak mniej inwazyjny zabieg a nosze aparat ortodontyczny i nie wiem jakiemu innemu zabiegowi mogla bym sie w takiej sytuacji poddac, oczywiscie z widocznymi efektami `zgory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam serdecznie
Hejka jeśli chodzi o "domowe sposoby" to polecam położyć zaparzone, wystudzone woreczki z herbaty. Super sposób i szybki zabieg przed wyjściem z domu
qeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 21:28   #7
lagenko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Cienie pod oczami

Polecam eliksir pod oczy z naturalnym kolagenem. Naprawdę pomaga
Pozdrawiam,
lagenko
lagenko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 11:09   #8
kubaszka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Cienie pod oczami

mi kremy nie pomagaja, probowałam wszytskiego, ech ;(
kubaszka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:45   #9
arkana
Raczkowanie
 
Avatar arkana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: Cienie pod oczami

Czy mógłby ktoś podać nazwę, jakiegoś kremu z wit. C pod oczy, który można by kupić w Rossmannie, za rozsądną cenę?
arkana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 18:06   #10
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Cienie pod oczami

a probowałyście ArgiPeel na okolice Oczu? ja miałam jeden zabieg, na kolejne nie poszlam bo efektu nie bylo żadnego, pewnie jeden to zdecydowanie za mało
teraz przymierzam się do Power Patch - energetyzujący zabieg na okolice oczu - może korzystałyście?
Ile ja bym dała żeby te cienie zlikwidować
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 11:54   #11
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Cienie pod oczami

Mnie na cienie pod oczami bardzo pomaga maseczka z Celii z algami i ze świetlikiem. Co prawda nie usuwa ich całkowicie, ale jest znaczna poprawa, a maseczka kosztuje chyba 6 zł, więc polecam wypróbować
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 20:32   #12
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez WILMAMANTA Pokaż wiadomość
lada dzień będzie mozna wykonywać zabiegi LLLT Laser Magnetic Synchro R/IR , Strefa skóry wokół oczu – przeciwzmarszczkowa i przeciw cieniom

Redukcja zmarszczek, zasinień, ciemnych cieni, worków i opuchnięć wokół
oczu, regeneracja i wygładzenie skóry, poprawa rzeźby i kondycji
skóry- nawilżenia;
Essential Eye-Pro Anti-Wrinkle/Anti-Dark 11% Serum UNI

kobiecaintuicja.pl projekt unijny( innwoacyjny laser) polecam kolezanka mi robila te cienie -efekt jest
a gdzie ten zabieg mozna wykonać? jaka jest cena?
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:37   #13
malpiq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Cienie pod oczami

Ja też chętnie dowiedziałabym się jakie kremy mają w składzie witaminę C. Będę wdzięczna za każdą sugestię
malpiq jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.