Mikrodermabrazja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-22, 14:09   #1
AudioMagicPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4

Mikrodermabrazja


Witam. Ostatnio byłem z wizytą u dermatologa który stwierdził ze trądzik mam już praktycznie zaleczony. Przypisał mi tylko Epiduo żel na noc żeby stosować i nic więcej, mówi że to wystarczy. Na blizny polecił mi właśnie zabieg mikrodermabrazji. Pytanie moje ejst następującee. Kiedy mogę wybrać się w celu wykonania tego zabiegu, rozpocząć serię tych zabiegów? Sporadycznie ejszcze coś mi wyskoczy na twarzy ale głównie mam przebarwienia po trądziku i małe blizny. Jestem ciekaw czy mogę już zacząć ten zabieg robić czy muszę pozbyć się całkowicie trądzik, czy moze muszę odczekać po wyleczeniu go jakiś czas?
AudioMagicPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:01   #2
tancereczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 41
Dot.: Mikrodermabrazja

co do czasu po leczeniu to nie wiem, ale jeżeli Twój dermatolog nic nie mówił, to znaczy, że czekać raczej nie musisz. mi powiedział, że trądzik musi być zaleczony, jak z pojedynczymi nie mam pojęcia. najlepiej zacząć teraz, bo jeden zabieg całkowicie blizn nie usunie, potrzeba paru powtórzeń, pomiędzy którymi jakaś odległość czasowa musi być, a przy wysokich temperaturach tego typu zabiegów się nie wykonuje.

Edytowane przez tancereczkaaa
Czas edycji: 2013-01-23 o 21:04
tancereczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 17:24   #3
AudioMagicPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Mikrodermabrazja

A mógłby ktoś powiedzieć ile zabieg kosztuje? (Jeden i seria) Oraz co jaki okres czasu trzeba go stosować i czy efekty są zadowalajace?
AudioMagicPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 17:03   #4
FitManiaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
Dot.: Mikrodermabrazja

ja byłam kilka razy na mikrodermabrazji, zabiegi nie są drogie ok 100-150 zł za jeden zabieg w dobrym gabinecie. Na gruponie, można dostać kupon od 39 zł, ale nigdy nie wiadomo do kogo się trafi :P
Co do samej mikrodermabrazji to trzeba uważać, bo strasznie pękają naczynka na twarzy dlatego ja preferuje kwasy dają według mnie dużo lepsze efekty
__________________
zapraszam na bloga: www.fitmaniaczka.com
FitManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 17:06   #5
Milu Milu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez FitManiaczka Pokaż wiadomość
Co do samej mikrodermabrazji to trzeba uważać, bo strasznie pękają naczynka na twarzy dlatego ja preferuje kwasy dają według mnie dużo lepsze efekty
Oj nie mogę się zgodzić mikro na pewno jest bezpieczna na naczynka, ja mam naczyniową skórę i od lat z różnymi przerwami robię mikro+kwasy
Milu Milu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 11:00   #6
FitManiaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
Dot.: Mikrodermabrazja

mnie mikrodermabrazja zaszkodziła, bo strasznie popękały mi naczynka ;/ potem musiałam je przez kilka tygodniu usuwać laserowo, co nie było przyjemne :| teraz chodzę do lekarza medysyny estetycznej któy robi mi kwasy i jestem bardzo zadowolona, a naczynka nie pękają i ten lekarz odradził mi mikrodermabrazję ze względu na tendencję do pękających naczynek. Czasami robię sobie mezoterapię też są super efekty

wydaje mi się, żę mikrodermabrazja na każdego działa inaczej, ja jestem alergikiem, mam jasną cerę, wrażliwą cerę ze skłonnością do pękających naczynek, więc dla mnie jest niedobra.
__________________
zapraszam na bloga: www.fitmaniaczka.com
FitManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 11:58   #7
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Mikrodermabrazja

dziewczyny , powiedźcie mi czy zabieg Mikrodermabrazji można wykonywaćz ominięciem części twarzy? Chodzi mi dokłądniej o brodę , bo z nią nie mogę się uporać i w tym miejscu mam ciągle odnawiające się krosty .
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.