Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-17, 19:21   #2281
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
A jest szansa na jakieś zdjęcie? Bo na ciemnym kolorze ciężej dostrzec szczegóły
Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Wstawisz fotki? Bo na szarym będzie więcej widać.
Jasne, wrzucam zdjęcia robione przy zapalonym świetle i z fleszem, więc kolor wyszedł trochę jaśniejszy. Teraz widzę, że ostatni guzik jest krzywo przyszyty, ale to się chyba da naprawić
aha, no i zdjęcia bez kaptura, bo go od razu odpięłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4483.jpg (138,2 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4484.jpg (137,8 KB, 101 załadowań)
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 20:22   #2282
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Hehe nie uwierzysz Na ceglany Ja jestem maniaczką kolorów, spodnie mam we wszystkich kolorach od bieli, po chaber, butelkowy i czerwień Pytałam się męża jaki mam kupić. I powiedział, że czerń, granat, szary za smutne dla mnie. Czerwonego nie chciałam, bo mam już kurtkę czerwoną i padło na ten ceglany Tak mi się pięknie kojarzył jesiennie Tym bardziej, że ja planuję w nim chodzić późną jesienią i tylko na początku zimy, bo jest dla mnie za cienki na zimę. W zimie muszę mieć super ciepłą kurtkę z futrem. Tylko, żeby jakiś wściekły pomarańcz nie przyszedł.
Jak ja pytałam TŻ, który kolor brać, to mówił, że czarny albo granatowy, bo nie ma mojego ulubionego butelkowego zielonego, kobaltowego ani burgundowego i że za dużego wyboru już nie mam haha no tak po godzinach spędzonych ze mną na zakupach nauczył się nazw kilku moich ulubionych kolorów

Ps. Ja w takim kolorze wyglądam jak nie powiem co pomarańcze, żółte odcienie, brązy, bardzo ciemne beże to kolory zupełnie nie dla mnie. Wyglądam w nich jakbym chora była


Cytat:
Napisane przez lol-a88 Pokaż wiadomość
Jasne, wrzucam zdjęcia robione przy zapalonym świetle i z fleszem, więc kolor wyszedł trochę jaśniejszy. Teraz widzę, że ostatni guzik jest krzywo przyszyty, ale to się chyba da naprawić
aha, no i zdjęcia bez kaptura, bo go od razu odpięłam
Ja też będę chodziła bez kaptura ale z postawionym kołnierzem normalnie.

Edytowane przez iceina
Czas edycji: 2014-10-17 o 20:32
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 21:09   #2283
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny, możecie polecić sukienkę dresową?Taką, żeby nie była zbyt krótka
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 21:20   #2284
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny suuuper te płaszcze! Co prawda czarnego mało co widać ale szary
Ja w końcu nie kliknęłam kombinezonu ,stwierdziłam że kupię sobie na wiosnę jakiś.Jakoś sobie nie mogę wyobrazić siebie w kozakach i kombinezonie ,jak rolnik jakiś

Weridiana hahhaahha oby chłopaczek był,skoro już bodziaka kupiłaś Świetne te body.Ja dzisiaj wspominałam swój poród ,tak gadałyśmy z siostrą o tym sobie i mi się wszystko przypomniało.Jezuuu jakie ja miałam szczęście że od trafienia na porodówkę 1,5 godziny i z głowy (naturalnie rodziłam) Wogóle jak byłam w ciaży miałam w sobie tyle energii,w 8 mscu doginałam na maratony 4 godzinne po sklepach.Ehhhhh sorki za prywatę
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 23:17   #2285
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Ja też będę chodziła bez kaptura ale z postawionym kołnierzem normalnie.
No ja też z postawionym, bo lepiej to wygląda. A kaptur czasem się może przydać, ale bardziej podoba mi się bez
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 08:16   #2286
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ja w końcu nie kliknęłam kombinezonu ,stwierdziłam że kupię sobie na wiosnę jakiś.Jakoś sobie nie mogę wyobrazić siebie w kozakach i kombinezonie ,jak rolnik jakiś
No, dzięki za ten argument. To mi było potrzebne A kupon wykorzystam na prezent dla tż na klucze calowe
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 08:48   #2287
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez lol-a88 Pokaż wiadomość
Jasne, wrzucam zdjęcia robione przy zapalonym świetle i z fleszem, więc kolor wyszedł trochę jaśniejszy. Teraz widzę, że ostatni guzik jest krzywo przyszyty, ale to się chyba da naprawić
aha, no i zdjęcia bez kaptura, bo go od razu odpięłam
Jejuś, ale cudowne te płaszcze Ja nie mogę sobie darować, że go wymieniłam na ten z paskiem, już bym się swoim cieszyła i tylko czekała, aż zimniej będzie. Choć u nas dziś w nocy dość chłodno było. Ja będę nosiła z kapturem, podoba mi się on tylko muszę teraz jakąś czapę dokupić, bo mam tylko taką ogromną puchatą, a mi strasznie ciężko czapkę dobrać

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Jak ja pytałam TŻ, który kolor brać, to mówił, że czarny albo granatowy, bo nie ma mojego ulubionego butelkowego zielonego, kobaltowego ani burgundowego i że za dużego wyboru już nie mam haha no tak po godzinach spędzonych ze mną na zakupach nauczył się nazw kilku moich ulubionych kolorów

Ps. Ja w takim kolorze wyglądam jak nie powiem co pomarańcze, żółte odcienie, brązy, bardzo ciemne beże to kolory zupełnie nie dla mnie. Wyglądam w nich jakbym chora była



Ja też będę chodziła bez kaptura ale z postawionym kołnierzem normalnie.
Widać jesteśmy bardzo podobne, bo ja z moim mężem też na zakupy chodzę i tez odróżnia te kolory i nawet amarantowy i koralowy też. Ostatnio w pracy coś dowalił, że ładne chabrowe spodnie ma jego koleżanka to wszystkie Panie w szoku były i w podziwie.

Ja mam sukienkę, sweter, bluzę i bluzkę ceglastą i dobrze się czuję w tym kolorze. Tylko nie ładnie mi we wszystkich beżach. O czym się przekonałam wczoraj

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Dziewczyny suuuper te płaszcze! Co prawda czarnego mało co widać ale szary
Ja w końcu nie kliknęłam kombinezonu ,stwierdziłam że kupię sobie na wiosnę jakiś.Jakoś sobie nie mogę wyobrazić siebie w kozakach i kombinezonie ,jak rolnik jakiś

Weridiana hahhaahha oby chłopaczek był,skoro już bodziaka kupiłaś Świetne te body.Ja dzisiaj wspominałam swój poród ,tak gadałyśmy z siostrą o tym sobie i mi się wszystko przypomniało.Jezuuu jakie ja miałam szczęście że od trafienia na porodówkę 1,5 godziny i z głowy (naturalnie rodziłam) Wogóle jak byłam w ciaży miałam w sobie tyle energii,w 8 mscu doginałam na maratony 4 godzinne po sklepach.Ehhhhh sorki za prywatę
Mi właśnie też to jakoś nie pasuje. Kozaki i kombinezon to nie to zestawienie. A jak wy te kombinezony zdejmujecie, żeby się wysikać??? Przecież to się do naga trzeba rozebrać.

Ja juz się stresuję, czy mi ten płaszcz wymienią, pojawiają się negatywy u nich, że kasy nie oddają, brak kontaktu, olewanie klienta. Mi do tej pory na żadnego maila nie odpisali, telefon odebrali po kilku godzinach i kilkunastu telefonach ode mnie. A strasznie mi zależy na tym płaszczu. Pewnie w poniedziałek znowu będę musiała dzwonić do nich.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 09:53   #2288
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ja w końcu nie kliknęłam kombinezonu ,stwierdziłam że kupię sobie na wiosnę jakiś.Jakoś sobie nie mogę wyobrazić siebie w kozakach i kombinezonie ,jak rolnik jakiś

Kombinezon i kalosze to chyba rzeczywiście nie bardzo poza tym te kombinezony są cienkie i tak byście ich w zimie na pewno nie nosiły na wiosnę sobie pokupujemy wszystkie

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Weridiana hahhaahha oby chłopaczek był,skoro już bodziaka kupiłaś Świetne te body.Ja dzisiaj wspominałam swój poród ,tak gadałyśmy z siostrą o tym sobie i mi się wszystko przypomniało.Jezuuu jakie ja miałam szczęście że od trafienia na porodówkę 1,5 godziny i z głowy (naturalnie rodziłam) Wogóle jak byłam w ciaży miałam w sobie tyle energii,w 8 mscu doginałam na maratony 4 godzinne po sklepach.Ehhhhh sorki za prywatę

W 13 tyg. gin mówił, że prawdopodobnie będzie chłopczyk, ale pewny nie jest bo to za wcześnie oby się nie mylił co do porodu ja właśnie wczoraj obdzwoniłam 5 szpitali bo chciałam rodzić ze znieczuleniem. Dla mnie to nie tylko komfort fizyczny (boję się, że nie chciałabym więcej dzieci po pierwszym porodzie) , a drugie - komfort psychiczny. Dopóki nastawiałam się na znieczulenie za każde pieniądze, to byłam spokojna. Tak jakby mnie poród nie dotyczył. Realia są inne. Nigdzie nie chcą robić tego nawet za pieniądze byłam i jestem gotowa dać nawet do 4 tys. Tylko jeden szpital oddalony o 60 km ode mnie się zgodził.. o ile nie będzie żadnych przeciwwskazań. Beczałam wczoraj parę razy na samą myśl całą noc miałam koszmary - śniło mi się, że rodziłam w 6 msc no ale co zrobić sama się nie znieczulę jakoś to będzie, teraz nie ma odwrotu


Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja juz się stresuję, czy mi ten płaszcz wymienią, pojawiają się negatywy u nich, że kasy nie oddają, brak kontaktu, olewanie klienta. Mi do tej pory na żadnego maila nie odpisali, telefon odebrali po kilku godzinach i kilkunastu telefonach ode mnie. A strasznie mi zależy na tym płaszczu. Pewnie w poniedziałek znowu będę musiała dzwonić do nich.
Wiesz co - ja się nigdy pieniędzmi za bardzo nie przejmuję. Tzn wkurzałoby mnie to ale oddać muszą. Mają na to co prawda aż 2 tyg. ale wystarczy postraszyć policją i powazna firma na pewno ryzykować nie będzie. Najgorszy jest brak kontaktu. Strasznie to irytujące kiedy Ty czekasz, a komuś nawet tel. ciężko odebrać. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy

Dodam, że ja swój płaszcz oddaję Nie da się go przerobić tak żeby dobrze leżał. I tyle nerwów..

Przy okazji gdyby któraś kiedyś chciała zamawiać ten :

http://allegro.pl/bokat-550-parka-zi...650417106.html

to dzisiaj widziałam go na bazarku i kolor jest zupełnie inny, w ogóle nie taki ładny żywy.. a i cena na bazarze to 160 zł więc różnica spora, bo z wysyłką ponad 50 zł. Dobrze, że nie zamówiłam, bo znów bym odsyłała. Na żywo wcale nie jest taki ładny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9705.jpg (37,8 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-10-24 o 10:54
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 10:13   #2289
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
W 13 tyg. gin mówił, że prawdopodobnie będzie chłopczyk, ale pewny nie jest bo to za wcześnie mam nadzieję, że się nie mylił choć wczesniej wszystko bym oddała żeby była dziewczynka. Teraz nie wyobrażam sobie żeby nie miało być chłoptasia co do porodu ja właśnie wczoraj obdzwoniłam 5 szpitali bo chciałam rodzić ze znieczuleniem - bez względu na koszty. Dla mnie to nie tylko komfort fizyczny (boję się, że nie chciałabym więcej dzieci po pierwszym porodzie) , a drugie - komfort psychiczny. Dopóki nastawiałam się na znieczulenie za każde pieniądze, to byłam spokojna. Tak jakby mnie poród nie dotyczył. Realia są inne. Nigdzie nie chcą robić tego nawet za pieniądze byłam i jestem gotowa dać nawet do 4 tys. Tylko jeden szpital oddalony o 60 km ode mnie się zgodził.. o ile nie będzie żadnych przeciwwskazań. Beczałam wczoraj parę razy na samą myśl całą noc miałam koszmary - śniło mi się, że rodziłam w 6 msc no ale co zrobić sama się nie znieczulę jakoś to będzie, teraz nie ma odwrotu

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------



Wiesz co - ja się nigdy pieniędzmi za bardzo nie przejmuję. Tzn wkurzałoby mnie to ale oddać muszą. Mają na to co prawda aż 2 tyg. ale wystarczy postraszyć policją i powazna firma na pewno ryzykować nie będzie. Najgorszy jest brak kontaktu. Strasznie to irytujące kiedy Ty czekasz, a komuś nawet tel. ciężko odebrać. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy
Na serio są takie problemy, żeby cię znieczulili za pieniądze? W życiu bym nie powiedziała. Moja siostra miała cesarkę na zamówienie, bo nie chciała się męczyć, to było jakieś 4 lata temu, ale żadnego problemu nie było. Zapłaciła wszystko uzgodniła i było spoko. Ja mam problem z oczami, coś z siatkówką i kilku okulistów po badaniach mówiło mi, że się do cesarki kwalifikuję, więc szczerze mówiąc się o poród nie martwię, ale też nie wiadomo jak to będzie jak przyjdzie co do czego, czy dostanę zaświadczenie.

A nie macie tam gdzieś prywatnych szpitali? Może tam cię znieczulą, jak bym miała się tak stresować porodem, to bym już wolała jechać nawet do innego miasta.

A co do tematu płaszcza, to właśnie ten brak kontaktu jest najgorszy i olewanie telefonów. Ja rozumiem nie odebrać raz, dwa, nawet trzy, ale już odrzucanie każdego połączenia w przeciągu 4 h nie powinno mieć miejsca. Ja bym się z nimi nie patyczkowała, zażądała zwrotu kasy i tyle, ale nikt inny nie sprzedaje tych płaszczy i muszę się pomęczyć.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Dodam, że ja swój płaszcz oddaję. Nie da się go przerobić tak żeby dobrze leżał. Przy okazji gdyby któraś kiedyś chciała zamawiać ten :

http://allegro.pl/bokat-550-parka-zi...650417106.html

to dzisiaj widziałam go na bazarku i kolor jest zupełnie inny, w ogóle nie taki ładny żywy.. a i cena na bazarze to 160 zł więc różnica spora, bo z wysyłką ponad 50 zł. Dobrze, że nie zamówiłam, bo znów bym odsyłała. Na żywo nie jest taki ładny.
Czyli poszukiwanie idealnego płaszcza nadal trwa chyba będziemy się wspierały w tych trudnych dla nas czasach Dziewczyny już swoje mają i są szczęśliwe tylko myśmy dwie bidulki zostały
A patrzyłaś płaszcze sprzedającego Goodlokin (jakoś tak) ma niezłe parki, kiedyś przeglądałam u niego, tylko drogawe.
Edit: Doczytałam, że już kupiłaś. Tylko ja zostałam

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2014-10-18 o 10:18
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 10:37   #2290
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Na serio są takie problemy, żeby cię znieczulili za pieniądze? W życiu bym nie powiedziała. Moja siostra miała cesarkę na zamówienie, bo nie chciała się męczyć, to było jakieś 4 lata temu, ale żadnego problemu nie było. Zapłaciła wszystko uzgodniła i było spoko. Ja mam problem z oczami, coś z siatkówką i kilku okulistów po badaniach mówiło mi, że się do cesarki kwalifikuję, więc szczerze mówiąc się o poród nie martwię, ale też nie wiadomo jak to będzie jak przyjdzie co do czego, czy dostanę zaświadczenie.

A nie macie tam gdzieś prywatnych szpitali? Może tam cię znieczulą, jak bym miała się tak stresować porodem, to bym już wolała jechać nawet do innego miasta.

A co do tematu płaszcza, to właśnie ten brak kontaktu jest najgorszy i olewanie telefonów. Ja rozumiem nie odebrać raz, dwa, nawet trzy, ale już odrzucanie każdego połączenia w przeciągu 4 h nie powinno mieć miejsca. Ja bym się z nimi nie patyczkowała, zażądała zwrotu kasy i tyle, ale nikt inny nie sprzedaje tych płaszczy i muszę się pomęczyć.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Czyli poszukiwanie idealnego płaszcza nadal trwa chyba będziemy się wspierały w tych trudnych dla nas czasach Dziewczyny już swoje mają i są szczęśliwe tylko myśmy dwie bidulki zostały
A patrzyłaś płaszcze sprzedającego Goodlokin (jakoś tak) ma niezłe parki, kiedyś przeglądałam u niego, tylko drogawe.
Edit: Doczytałam, że już kupiłaś. Tylko ja zostałam
Zdążyłam edytować post już kupiłam kurteczkę i mam nadzieję, że i Twoja przygoda dobrze się skończy. Widzisz - ze mną było tak samo. Sprzedająca porąbana, ale tak mi na kurtce zależało, że się z nią tyle czasu użerałam. A teraz i tak zwracam ModoManii też się negatywy i neutralne posypały ostatnio..


Swoją drogą - widziałyście to :

https://kupony.allegro.pl/

Ciekawe o co chodzi z tą darmową dostawą..
Bo z wi-fi to czytałam , że trzeba się połączyć za pomocą wi-fi w kilku wybranych miejscach w Polsce.. coś tam z citylight.. Ale nie kumam
zresztą mieszkam na zadupiu więc mnie to nie dotyczy :P

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-10-24 o 10:12
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 12:17   #2291
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Ja wstawiam fotki swojego płaszcza z tego linku http://allegro.pl/wloski-plaszcz-z-k...?source=mo_poc
Niestety sama robiłam więc są jakie są
Jedno zdjęcie zrobiła mi 7 letnia siostra średnio jej poszło
Dodam ,że spłaszcza jestem bardzo zadowolona. Jeśli dobrze pamietam to ma 60% wełny w składzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-10-18_13-00-39_126.jpg (126,2 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-10-18_13-02-16_33.jpg (69,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-10-18_13-03-23_777.jpg (82,1 KB, 78 załadowań)
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 16:55   #2292
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

hej dziewczyny,

co mysliscie o tym zestawie:

http://allegro.pl/cieniowany-komplet...637504938.html

zamawialas moze ktoras? wyglada ladnie
__________________
'"Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji''
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 16:58   #2293
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Widać jesteśmy bardzo podobne, bo ja z moim mężem też na zakupy chodzę i tez odróżnia te kolory i nawet amarantowy i koralowy też. Ostatnio w pracy coś dowalił, że ładne chabrowe spodnie ma jego koleżanka to wszystkie Panie w szoku były i w podziwie.

Ja mam sukienkę, sweter, bluzę i bluzkę ceglastą i dobrze się czuję w tym kolorze. Tylko nie ładnie mi we wszystkich beżach. O czym się przekonałam wczoraj

(...)

Ja juz się stresuję, czy mi ten płaszcz wymienią, pojawiają się negatywy u nich, że kasy nie oddają, brak kontaktu, olewanie klienta. Mi do tej pory na żadnego maila nie odpisali, telefon odebrali po kilku godzinach i kilkunastu telefonach ode mnie. A strasznie mi zależy na tym płaszczu. Pewnie w poniedziałek znowu będę musiała dzwonić do nich.
Haha, mój też zna amarantowy, koralowy myli z czerwonym

Dziwne, że nie odpisali Ci na żadnego maila. Mi odpisali na wszystkie bez wyjątku. Wymienią Ci jakbyś chciała zwrotu kasy to pewnie by się ociągali te 2tyg.

Chociaż ten komentarz już nie za bardzo
"zakup ok ale wymiana to już piekło. Czekałam prawie 2 tygodnie, zero odzewu ze strony sprzedającego na 2 maile, dopiero założenie sporu zmobilizowało sprzedawcę do ponownej wysyłki. Płaszcz przyjechał...... w innym kolorze niż zaznaczyłam. PORAŻKA!"


Wenus, bardzo ładny! tylko to białe wnętrze nie dla mnie

Edytowane przez iceina
Czas edycji: 2014-10-18 o 17:03
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 20:57   #2294
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Zamówiłam ta sukienkę dresową w kolorze granatowym http://allegro.pl/tunika-sukienka-dr...683658718.html
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 09:12   #2295
FrostyAngel
Zakorzenienie
 
Avatar FrostyAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 925
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny możecie mi polecić jakieś tanie ale dobre jakościowo bluzki z długim rękawem, takie basic ? Chce zamówić kilka kolorów, a nie chce trafić na bubel
FrostyAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 09:42   #2296
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

http://allegro.pl/koszula-koronkowa-...672354381.html

http://allegro.pl/koszula-krata-asym...661250477.html


zamawiala moze ktoras z Was?
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 09:50   #2297
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez FrostyAngel Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić jakieś tanie ale dobre jakościowo bluzki z długim rękawem, takie basic ? Chce zamówić kilka kolorów, a nie chce trafić na bubel
I ideal w sumie są okey. Ja zamawiałam tutaj http://allegro.pl/gladka-bluzka-kosz...685258279.html szybka wysyłka i dobry kontakt.
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 09:57   #2298
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez FrostyAngel Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić jakieś tanie ale dobre jakościowo bluzki z długim rękawem, takie basic ? Chce zamówić kilka kolorów, a nie chce trafić na bubel
Poszukaj bluzek firmy Ideal- sa super
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 11:11   #2299
dropit
Zadomowienie
 
Avatar dropit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Górki
Wiadomości: 1 304
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Zamówiłam ta sukienkę dresową w kolorze granatowym http://allegro.pl/tunika-sukienka-dr...683658718.html
Daj znać proszę jak przyjdzie czy fajna,podoba mi się.
__________________


.
.
dropit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 12:30   #2300
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Witam, czy któraś z Was może zamawiała ostatnio jakaś narzutkę, bądź watefall? Szukam czegoś do narzucenia na koszulę zimą. Znalazłam takie aukcje, co myślicie?
http://allegro.pl/narzutka-kardigan-...703306033.html
http://allegro.pl/mikos-elegancko-se...696992566.html
http://allegro.pl/bluza-kurtka-narzu...634516624.html
http://allegro.pl/ramoneska-z-eko-sk...625270253.html
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę

Edytowane przez Belldandy1
Czas edycji: 2014-10-19 o 13:59
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 13:06   #2301
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Nie zamawiałam ale tą koronkową widziałam kiedyś w SH. Straszny badziew Z ciekawości przymierzyłam, bo też swego czasu się na nią czaiłam. Rękaw przykrótki, źle się układa. No i materiał do Nie polecm.
Ta druga śmierdzi mi japan style czyli kolejny badziew. Nie ryzykowała bym
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 13:35   #2302
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Haha, mój też zna amarantowy, koralowy myli z czerwonym

Dziwne, że nie odpisali Ci na żadnego maila. Mi odpisali na wszystkie bez wyjątku. Wymienią Ci jakbyś chciała zwrotu kasy to pewnie by się ociągali te 2tyg.

Chociaż ten komentarz już nie za bardzo
"zakup ok ale wymiana to już piekło. Czekałam prawie 2 tygodnie, zero odzewu ze strony sprzedającego na 2 maile, dopiero założenie sporu zmobilizowało sprzedawcę do ponownej wysyłki. Płaszcz przyjechał...... w innym kolorze niż zaznaczyłam. PORAŻKA!"


Wenus, bardzo ładny! tylko to białe wnętrze nie dla mnie
Jak przeczytałam twoją wiadomość, to aż weszłam na ich profil i przejrzałam wszystkie neutralne i negatywne i teraz to już się na serio stresuję. I masz rację wymiany ponad 2 tygodnie trwały w tamtym roku też, na zwrot kasy ludzie ponad miesiąc czekali Kontakt tez utrudniony,nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów. Ech nie wiem, mam nadzieję, że jutro się do nich dodzwonię i mi od razu go wyślą.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 13:36   #2303
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny jak tam kupony? Wiecie, że są kolejne? Na pewno wiecie! ;p Ja kupiłam frezarkę do stóp, szczotkę z naturalnym włosiem, grzebień drewniany, dzisiaj kliknę mikser, a z ubrań to w piątek sukienkę kupiłam http://allegro.pl/uroczeciuszki-eleg...681428058.html - kolejne 2 kupony wykorzystam na... oj jak coś kliknę to się pochwalę
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 16:59   #2304
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez dropit Pokaż wiadomość
Daj znać proszę jak przyjdzie czy fajna,podoba mi się.
Jasne, że dam znać
Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak tam kupony? Wiecie, że są kolejne? Na pewno wiecie! ;p Ja kupiłam frezarkę do stóp, szczotkę z naturalnym włosiem, grzebień drewniany, dzisiaj kliknę mikser, a z ubrań to w piątek sukienkę kupiłam http://allegro.pl/uroczeciuszki-eleg...681428058.html - kolejne 2 kupony wykorzystam na... oj jak coś kliknę to się pochwalę
Czy ilość tych kuponow jest nielimitowana?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 18:07   #2305
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny, nie widzę żadnych nowych kuponów... Wy widzicie?
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015

Edytowane przez justyss1991
Czas edycji: 2014-10-19 o 18:11
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 18:37   #2306
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Ja mam jeden, który dostałam za uaktualnienie apki allegro. Zamierzam go wykorzystać do zakupu ebook readera.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 19:01   #2307
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie widzę żadnych nowych kuponów... Wy widzicie?
Tak Ja już odebrałam
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 19:14   #2308
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
VUBU to typowa "wólkowa" firma, czyli trochę chińszczyzny, polskie i włoskie modele się też zdarzają. Z jakością jest różnie. Nie polecam kupować najtańszych modeli. Kupiłam kiedyś biało-czarną sukienkę za 46zł i w pierwszym praniu czarny kolor zafarbował tą białą część, inna bluzka mi się popruła na szwach - po kilku założeniach było widać nitki porozciągane na rękawach itp. A kiedyś kupiłam jeansy i były całkiem ok, mam je już kilka miesięcy i w praniu nic się nie dzieje. Tak więc najlepiej czytać opinie u nich na stronie odnośnie danego produktu, bo jest różnie. Uważam też, że rzeczy są raczej większe niż mniejsze. To tyle ...
Dziękuję za opinię. Tak właśnie myślałam,że to wólka,ale 2 razy droższa niż u innych firm. Kwestia stylizacji i ciuch wygląda na dużo droższy i ładniejszy.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ja w końcu nie kliknęłam kombinezonu ,stwierdziłam że kupię sobie na wiosnę jakiś.Jakoś sobie nie mogę wyobrazić siebie w kozakach i kombinezonie ,jak rolnik jakiś
Ja mam mukluki (takie długie emu) i do nich chyba by pasował ten kombinezon... No nie wiem, pomyślę jeszcze nad nim. Ja to się bardziej boję, że będzie mi wisiał dekolt i to ramię, bo górę to ja mam xs...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 19:30   #2309
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak tam kupony? Wiecie, że są kolejne? Na pewno wiecie! ;p
No właśnie mam pytanie odnośnie kuponów - czy one są ważne przez tydzień od kliknięcia czy bez względu na to kiedy się kliknie, ważne są do 30 października? Bo ja potrzebuję taki, który dopiero 30.10 będę mogła wykorzystać
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 20:07   #2310
201703061432
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7 039
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

ja dzisiaj włączyłam i ma do 2 listopada
201703061432 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.