Temat arytykułu - pomocy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 12:42   #1
TiScatteroUnaFoto
Wtajemniczenie
 
Avatar TiScatteroUnaFoto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: krakówww:):*
Wiadomości: 2 726

Temat arytykułu - pomocy :)


Chodze do liceum.
funkcjonuje tam gazetka szkolna, do ktorej pisze artykuły.
Wiadome, ze piszemy taam o wyborach, imprezach na terenie szkoły itepe, ale moim zadaniem jest pisanie o wzystkim innym, tj. rozrywka, ekonomia, ludzie, pasje itepe, i tutaj własnie moja prośba.
Jak myslicie, artykuł na jaki temat moze totalnie zainteresować takiego przeciętnego ucznia liceum ? .. żeby zwrócił uwagę, chciał przeczytać.
Jaki temat zainteresowałby Was ? ..
__________________

TiScatteroUnaFoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:06   #2
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: Temat arytykułu - pomocy :)

hmm.. może wywiad z którymś z uwielbianych nauczycieli z pytaniami o ich miłości, wspomnienia ze szkolnych lat.
Albo jeżeli masz taką możliwość możesz zrobić badanie opinii publicznej w szkole np. o numer buta
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 14:55   #3
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Temat arytykułu - pomocy :)

Temat na czasie: Idź do pierwszaków i zapytaj czy szkoła spełnia ich wymagania, czego się spodziewali a czego nie. Czy może czują sie totalnie rozczarowani (wiadomo - targi szkół, dyrektorzy wmawiają najgorsze bujdy o szkole itp a później przyjdzie taki pierwszaczek i jest rozczarowany, bo na ulotce było napisane że na korytarzu każdy do każdego sie uśmiecha )
Napisz felieton (jesli potrafisz) o jakimś problemie, temacie który Cię zaciekawił, poruszył.
To nie jest tak, że trzeba szukać dobrych tematów, wystarczy dobrze to opisać
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 14:56   #4
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Temat arytykułu - pomocy :)

Cytat:
Napisane przez zetakpowiem Pokaż wiadomość
hmm.. może wywiad z którymś z uwielbianych nauczycieli z pytaniami o ich miłości, wspomnienia ze szkolnych lat.
Albo jeżeli masz taką możliwość możesz zrobić badanie opinii publicznej w szkole np. o numer buta

ja co prawda liceum mam już za sobą,ale gdy chodziłam do gimnazjum i pisałam do gazetki,to raz pisałam artykuł właśnie o miłościach nauczycieli. Był to okres walentynek i pytałam nauczycieli o ich najmilej wspominane walentynki, i miłości itp. Nauczyciele chętnie opowiadali a uczniowie czytając to poznali bliżej swoich wychowawców. Było śmiechu przy tym

TiScatteroUnaFoto- skoro masz piszac o "wszystkim innym" może mogłabyś znaleźć w swojej szkole jakiś uczniów którzy czymś się wyrużniają,np.ciekawym hobby, mają zespół taneczny, robią coś dla innych, itp. Może warto byłoby zrobić z nich "gwiazdy"szkoły
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 15:39   #5
TiScatteroUnaFoto
Wtajemniczenie
 
Avatar TiScatteroUnaFoto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: krakówww:):*
Wiadomości: 2 726
Dot.: Temat arytykułu - pomocy :)

Cytat:
Napisane przez zetakpowiem Pokaż wiadomość
hmm.. może wywiad z którymś z uwielbianych nauczycieli z pytaniami o ich miłości, wspomnienia ze szkolnych lat.
Albo jeżeli masz taką możliwość możesz zrobić badanie opinii publicznej w szkole np. o numer buta
hm, to dobry pomysł. zwłaszcza na walentynki własnie, więc dzieki, juz sobie zapisuję.

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Temat na czasie: Idź do pierwszaków i zapytaj czy szkoła spełnia ich wymagania, czego się spodziewali a czego nie. Czy może czują sie totalnie rozczarowani (wiadomo - targi szkół, dyrektorzy wmawiają najgorsze bujdy o szkole itp a później przyjdzie taki pierwszaczek i jest rozczarowany, bo na ulotce było napisane że na korytarzu każdy do każdego sie uśmiecha )
Napisz felieton (jesli potrafisz) o jakimś problemie, temacie który Cię zaciekawił, poruszył.
To nie jest tak, że trzeba szukać dobrych tematów, wystarczy dobrze to opisać
oo wlasnie, widzisz. że też na to nie wpadłam
jestes wielka, serio dzieki. jutro sie za to biorę.


Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
TiScatteroUnaFoto- skoro masz piszac o "wszystkim innym" może mogłabyś znaleźć w swojej szkole jakiś uczniów którzy czymś się wyrużniają,np.ciekawym hobby, mają zespół taneczny, robią coś dla innych, itp. Może warto byłoby zrobić z nich "gwiazdy"szkoły
taak, tylko zastanawiam sie czy np zainteresowanie kogos tancem towarzyskim dajmy na to, zainteresuje równiez innych. wiekszosc uwaza to za nudę - choć duzo tez zalezy od tego, jak to napiszę.
__________________

TiScatteroUnaFoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 17:34   #6
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Temat arytykułu - pomocy :)

Cytat:
Napisane przez TiScatteroUnaFoto Pokaż wiadomość

taak, tylko zastanawiam sie czy np zainteresowanie kogos tancem towarzyskim dajmy na to, zainteresuje równiez innych. wiekszosc uwaza to za nudę - choć duzo tez zalezy od tego, jak to napiszę.
Większość ludzi uważających coś za nudy, zupełnie nie wie nic na dany temat. Mysle,że tym bardziej będzie to interesujące,jeśli osoby które mają jakieś pasje, czymś się wyróżniają opowiedzą o swoim zainteresowaniu bądź sposobie życia(np.subkultury) i może zarażą innych Tak jak mówisz ważne jest jak to napiszesz,ważne żeby w ciekawy i pomysłowy sposób przedstawić temat
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 17:44   #7
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Temat arytykułu - pomocy :)

Uważam, ze dobrym pomysłem są wywiady z nauczycielami i uczniami, o ile nie będą to takie wywiady jak kiedyś u mnie w szkole w gazetce... takie zupełnie o niczym...

W każdym nr mógłby być jakiś wywiad, który zmieniałby poglądy uczniów na temat nauczycieli, np wywiad z chemicą, która jest postrachem szkoły, w którym opowiadałaby o dowcipach, jakie robiła z kolegami swoim nauczycielom

Możnaby też zrobić "kartki z kalendarza", ale mogłoby być ciężko bez pomocy nauczycieli [typu 20.12.1996 pani X poraz pierwszy poszła na zwolnienie lekarskie - o nauczycielce, która jest zawsze, nawet gdy 90% szkoły choruje]
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 18:50   #8
oOGloRiAaOo
Zadomowienie
 
Avatar oOGloRiAaOo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 1 478
Dot.: Temat arytykułu - pomocy :)

tak jak dziewczyny napisały - wywiady z nauczycielami to dobry pomysł. ale możesz też pisać wywiady ze znanymi osobami ze swojej okoliczy jesteś z Krakowa, więc napewno ktoś sie znajdzie
w mojej gazetce szkolnej ( która niestety już się nie ukazuje) były zakładki z kawałami( tradycyjnie chyba) , ale też strona ze ściągami (mini notatki się nazywało) do wycięcia przy których opracowaniu pomagali czasem nauczyciele

PS: można zorganizować ankiete wśród uczniów na temat artykułów, jaki chcieliby przeczytac
__________________

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:37   #9
TiScatteroUnaFoto
Wtajemniczenie
 
Avatar TiScatteroUnaFoto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: krakówww:):*
Wiadomości: 2 726
Dot.: Temat arytykułu - pomocy :)

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Możnaby też zrobić "kartki z kalendarza", ale mogłoby być ciężko bez pomocy nauczycieli [typu 20.12.1996 pani X poraz pierwszy poszła na zwolnienie lekarskie - o nauczycielce, która jest zawsze, nawet gdy 90% szkoły choruje]
oo , juz zapisuję sobie jako nastepny pomysł dziekuje ;*

[QUOTE=oOGloRiAaOo;1498746 3]
w mojej gazetce szkolnej ( która niestety już się nie ukazuje) były zakładki z kawałami( tradycyjnie chyba) , ale też strona ze ściągami (mini notatki się nazywało) do wycięcia przy których opracowaniu pomagali czasem nauczyciele
/QUOTE] ahaha, i normalnie nauczyciele zgadzali sie na opracowywanie sciąg? trzeba to wykorzystac. ;D ;*
__________________

TiScatteroUnaFoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:55   #10
oOGloRiAaOo
Zadomowienie
 
Avatar oOGloRiAaOo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 1 478
Dot.: Temat arytykułu - pomocy :)

[/QUOTE] ahaha, i normalnie nauczyciele zgadzali sie na opracowywanie sciąg? *
[/QUOTE]
hm.. wersja dla niektórych nauczycieli brzmiała chyba, że to "przypomnienia" - czyli człowiek uczy się nawet podczas czytania gazetki
__________________

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:43   #11
Kotecek019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 247
Dot.: Temat arytykułu - pomocy :)

Komputery

Ten temat zawsze cieszy sie popularnoscia
__________________
Święta Bożego Narodzenia
Kotecek019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.