Czy to możliwe ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-11, 15:20   #1
ankos5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5

Czy to możliwe ?


Uprawiałam seks z chłopakie 6 dni przed okresem. dostałam okres był normalny. zabezpieczaliśmy się jednakże po zrobieniu wyników moczu wykazało mi za dużo leukocytów co przeczytałam świadczy o ciązy. dodam ze byłam przeziębiona i wzięłam teraflu - lek na przeziębienie i na drugi dzień bez wczesniejszego oddawania moczu od razu nasiusiałam do pojemniczka na badania. czy to miało na to wpływ ? czy jest możliwe bycie w ciązy ?
ankos5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 16:11   #2
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy to możliwe ?

Cytat:
Napisane przez ankos5 Pokaż wiadomość
Uprawiałam seks z chłopakie 6 dni przed okresem. dostałam okres był normalny. zabezpieczaliśmy się jednakże po zrobieniu wyników moczu wykazało mi za dużo leukocytów co przeczytałam świadczy o ciązy. dodam ze byłam przeziębiona i wzięłam teraflu - lek na przeziębienie i na drugi dzień bez wczesniejszego oddawania moczu od razu nasiusiałam do pojemniczka na badania. czy to miało na to wpływ ? czy jest możliwe bycie w ciązy ?
gdzie tak napisali?

jest wątek zbiorczy do tego typu pytań.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 17:05   #3
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy to możliwe ?

Cytat:
Napisane przez ankos5 Pokaż wiadomość
Uprawiałam seks z chłopakie 6 dni przed okresem. dostałam okres był normalny. zabezpieczaliśmy się jednakże po zrobieniu wyników moczu wykazało mi za dużo leukocytów co przeczytałam świadczy o ciązy. dodam ze byłam przeziębiona i wzięłam teraflu - lek na przeziębienie i na drugi dzień bez wczesniejszego oddawania moczu od razu nasiusiałam do pojemniczka na badania. czy to miało na to wpływ ? czy jest możliwe bycie w ciązy ?
Nadmiar leukocytów nie świadczy o ciąży. Gdzie takie bajki piszą O_o?
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 12:04   #4
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Czy to możliwe ?

Były to dni niepłodne, ponieważ 6 dni później dostałaś okres. Zapłodnienie było wiec niemożliwe. Sama możesz wyznaczać sobie te dni np mikroskopem owulacyjnym. Poznasz lepiej swoje ciało i będziesz wiedzieć w które dni może dojść do zapłodnienia a w które nie
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 16:05   #5
Gallant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Czy to możliwe ?

Jestem teraz w 14 dniu cyklu, od 12 dnia cyklu mam uczucie wilgoci, śluz jest wodnisty, mam nudności, nadprodukcję śliny że tak powiem , bolą mnie jajniki- nie ciągle, raz na jakiś czas. Uważacie, że po prostu tak zareagowałam na owulację w tym miesiącu? Proszę o odpowiedź, bo sama już nie wiem co o tym myśleć. Może to jakieś zaburzenia hormonalne? Czy takie objawy owulacji są całkiem normalne, a u mnie po prostu nie wystąpiły wcześniej?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Jeśli chodzi o ryzyko ciąży- raczej ją wykluczam. Ostatnio seks uprawiałam w grudniu, w nocy z 20 na 21. W grudniu okres miałam 7, potem 3.01, 31.01 i 27.02. Fakt, że podczas stosunku raczej miałam dni płodne, ale było on przerywany, a kolejne miesiączki miałam w terminie. Ostatnia miesiączka była trochę inna niż zwykle, mniej obfita, ale nie uznaje tego za objaw ciąży. Cykle mam regularne0 mniej więcej co 28, 29 dni. Patrząc na cykle od marca 2013 do lutego 2014, najkrótszy miał 27 dni, najdłuższy 31. Od czego więc te mdłości?
Gallant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 10:11   #6
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Czy to możliwe ?

Taką masz owulację.
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-13 11:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.