"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-18, 16:41   #571
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nikt nie wspomina, jak bardzo zakochany w Adrianie był pies Ilony Jakie to było urocze
Ooo tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 17:02   #572
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
I no stało się wczoraj padł rekord ogladalnosci Rolnika jeśli chodzi o obecna edycje ponad 4,2 miliona. WOW
Pozamiatali konkurencję
To ciekawe kogo wezmą do następnej edycji, żeby utrzymywać tak wysoki poziom dram. Może Marlenka znowu napisze do jakiegoś kolesia
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 17:17   #573
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Seweryn to burak, to nie ulega wątpliwości, tak samo jak to, że wiedział, że Marlena pragnie szybkiego założenia rodziny, ale niezależenie od powodów takich pragnień, miał prawo tak po ludzku speniać po miłosnym wyznaniu po kilkudniowej znajomości, a nawet wątpić w szczerość takiego wyznania. Niewątpliwie jej reakcja jest taka ze względu na jej sytuację rodzinną, o której wiedział, ale niezależnie od powodów takiej desperacji, mogło go to odepchnąć. Jakby mi się ktoś tak narzucał, to miałabym w nosie czy ma chorego wujka, ojca czy psa, tylko wiałabym jak najszybciej.
Marlenka mu się podobała, może też miał nadzieję na coś poważnego, dlatego odpisywał na jej słitaśne wiadomości, jednak mogło mu się to przejeść i mogły go przerosnąć jej oczekiwania. Tak właściwie jeszcze niedawno był sam, a tu nagle mieszka, pierze, sprząta i gotuje u niego dziewczyna, której tak właściwie nie zna i która już planuje wesele. No kto by się nie przestraszył? Mogłaby zostać jego narzeczoną za rok, za półtora żoną, bez wyznania miłości po kilku dniach i bez wypucowania mu chaty już teraz. Można budować relację, która szybko doprowadzi do ołtarza, ale nie w ten sposób.
wydaje mi się że sądząc po jej zachowaniu mogła nawet obok sprzątania i gotowania snuć głośne plany wesela i dzieci więc nie dziwie się że się przestraszył. Inaczej brzmia plany: "chce wziąć ślub i mieć dzieci", a inaczej "za rok mam juz chce być narzeczona" bo tak w jednym odcinku mówiła. To już mocne naciskanie na dość bliska przyszłość

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Jej matka ma taką samą
Tego nie zauważyłam bo mama była mocna wytapetowana ale u Ani widać że nie ma podkładu o to plany od słońca.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 17:20   #574
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nikt nie wspomina, jak bardzo zakochany w Adrianie był pies Ilony Jakie to było urocze
No jakby go już znał
Nie obwąchiwał jak to zwykle bywa przy pierwszym spotkaniu tylko szedł jak do swojego pana

W komentarzach trafilam na porównanie Ilony do Ani Bardowskiej, że Ania była podobna w swoim zachowaniu bardzo wycofana jakby sie bała kamer etc. I w sumie chyba trafnie. Patrzac jak teraz Ania odnajduje sie przed kamerami na swoim v-blogu to przed Iloną kariera

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-11-18 o 17:26
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 17:25   #575
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nikt nie wspomina, jak bardzo zakochany w Adrianie był pies Ilony Jakie to było urocze
Nooo to było słodkie patrząc na psa to podjął wybór tak szybko jak Marlena

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 18:25   #576
czytelniczka60L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 38
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Pojawiają się przeróżne rewelacje odnośnie uczestników' Rolnika'. Pojawiła się też gdzieś informacja, ze Marlena próbowała nie dopuścić do wczorajszej emisji fragmentu jej rozmowy z Sewerynem w parku, ale że musi być SHOW i oglądalność to ...widzieliśmy wczoraj.



Już nie chodzi o to, kto ma rację a kto nie, ale później może to spotkać się ze stalkingkiem, hejtem, wytykaniem na ulicy.



Udział w programie jest dobrowolny, ale podejrzewam , że uczestnicy podpisujący umowy na udzielenie wizerunku nie do końca czytają i podpisują pewnie 5min przed nagraniami na szybko. 'Niech trwa przygoda'



To jest tak , że to uczestnicy tworzą ten program zgłaszając się na non-profit( nie pisać mi tu o promocji biznesu itp) , a TVP zgarnia duży pieniądz na nich i może ich obsmarować według ich widzimisię. Czy produkcja w budżecie uwzględniła jakieś zaplecze psychologów itp?
czytelniczka60L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 18:31   #577
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Oczywiscie że podpisują, i to sa kilka stron takiej umowy kiedyś jeden z uczestników pisał o tym na grupie fanów Rolnika. Zanim pojawiają sie na tym pierwszym spotkaniu z Rolnikami musza zjawić w siedzibie producenta w Warszawie i to podpisać.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 18:33   #578
czytelniczka60L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 38
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Oczywiscie że podpisują, i to sa kilka stron takiej umowy kiedyś jeden z uczestników pisał o tym na grupie fanów Rolnika. Zanim pojawiają sie na tym pierwszym spotkaniu z Rolnikami musza zjawić w siedzibie producenta w Warszawie i to podpisać.

Jeden z kandydatów rolniczek z poprzednich zapoznał ową wybrankę po wysłaniu listu, ale nie zgodził się na udział w programie. Może właśnie przez dokładne przestudiowanie umowy.
czytelniczka60L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 18:34   #579
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
No jakby go już znał
Nie obwąchiwał jak to zwykle bywa przy pierwszym spotkaniu tylko szedł jak do swojego pana

W komentarzach trafilam na porównanie Ilony do Ani Bardowskiej, że Ania była podobna w swoim zachowaniu bardzo wycofana jakby sie bała kamer etc. I w sumie chyba trafnie. Patrzac jak teraz Ania odnajduje sie przed kamerami na swoim v-blogu to przed Iloną kariera
No masz racje. Ania B.byla mocno speszona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Nooo to było słodkie patrząc na psa to podjął wybór tak szybko jak Marlena

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Hhaaahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 18:39   #580
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez czytelniczka60L Pokaż wiadomość
Jeden z kandydatów rolniczek z poprzednich zapoznał ową wybrankę po wysłaniu listu, ale nie zgodził się na udział w programie. Może właśnie przez dokładne przestudiowanie umowy.
Dokładnie takie były wtedy komentarze, że zrezygnował bo nie chciał podpisac umowy. I poczekał aż skończa sie nagrania u niej, wtedy ją odszukał.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 18:41   #581
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Wlasnie oglądam i wydaje mi się ze Marta chciałaby by Sławek bardziej wyszedl z inicjatywą, nawiazala kilka razy do tego - mówiąc ze za kilka lat nadal beda się poznawać i nic nie bedzie wiadomo, cos o kłódkach, a Sławek niewzruszony, nic.

Adrian i Ilona mega na plus, słodko, uroczo, och i ach . Adrian jest delikatnie wycofany, ona też, matka kwoka przytłoczyła ich chyba za bardzo

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 19:28   #582
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mądre slowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Myślę że wiek nie ma tu znaczenia. Większość babek chciałaby dobrze wygladać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Też lubię takie piegi bardzo naturalnie wygląda i tapeta jej niepotrzebna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, ja też lubię takie "niedoskonałości"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nikt nie wspomina, jak bardzo zakochany w Adrianie był pies Ilony Jakie to było urocze
Podobny psy znają się na ludziach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 19:28   #583
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez czytelniczka60L Pokaż wiadomość
Pojawiają się przeróżne rewelacje odnośnie uczestników' Rolnika'. Pojawiła się też gdzieś informacja, ze Marlena próbowała nie dopuścić do wczorajszej emisji fragmentu jej rozmowy z Sewerynem w parku, ale że musi być SHOW i oglądalność to ...widzieliśmy wczoraj.



Już nie chodzi o to, kto ma rację a kto nie, ale później może to spotkać się ze stalkingkiem, hejtem, wytykaniem na ulicy.



Udział w programie jest dobrowolny, ale podejrzewam , że uczestnicy podpisujący umowy na udzielenie wizerunku nie do końca czytają i podpisują pewnie 5min przed nagraniami na szybko. 'Niech trwa przygoda'



To jest tak , że to uczestnicy tworzą ten program zgłaszając się na non-profit( nie pisać mi tu o promocji biznesu itp) , a TVP zgarnia duży pieniądz na nich i może ich obsmarować według ich widzimisię. Czy produkcja w budżecie uwzględniła jakieś zaplecze psychologów itp?
Dobrze rozumiem, ze uważasz, ze telewizja z przyczyn moralnych nie powinna tego emitować? W idealnym świecie pewnie tak by było. To są dorośli ludzie, wiele ich słów i zachowań może być prowokowanych przez produkcję, stres spowodowany obecnością kamer itd, ale jeśli ktoś ma pełną świadomość, że występuje przed milionami widzów i nie potrafi zapanować nad sobą choćby na tyle, by nie wyzywać sie od k..w i ch..w, to mi go nie żal. Mozna mieć dylemat w przypadku niektórych bohaterów "chłopaków do wzięcia" bo czasem się u nich ciężko doliczyć wszystkich klepek, ale tutaj nie widzę nic złego w oczekiwaniu, że uczestnicy wezmą odpowiedzialność za własne słowa.

Swoją drogą Marlena tak się zapienila, że Seweryn mógłby po prostu dac jej mówić. Ona by wyszła na furiatke, jego mozna by posadzac o minimum klasy. Naprawde sami ciężko zapracowali na tę drame.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 19:29   #584
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
No jakby go już znał
Nie obwąchiwał jak to zwykle bywa przy pierwszym spotkaniu tylko szedł jak do swojego pana

W komentarzach trafilam na porównanie Ilony do Ani Bardowskiej, że Ania była podobna w swoim zachowaniu bardzo wycofana jakby sie bała kamer etc. I w sumie chyba trafnie. Patrzac jak teraz Ania odnajduje sie przed kamerami na swoim v-blogu to przed Iloną kariera
Właśnie, Adrian się z nim przywitał jakby już go kiedyś widział

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 19:29   #585
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja nadrabiam odcinku w internecie, siec omija mnie niedzielne czekanie niestety.
Seweryn i Marlena- ogladalam wczoraj 2 odcinek i jak oni na siebie patrzyli... Mam wrazenie ze wiecej tam bylo pozadania niz checi zwiazku. Marlena moze i malolatka, sle od poczatku mowila czego oczekuje. Szybki slub, dzieci, posiadanie wlasnej rodziny. O czym myslal Seweryn to nie mam pojecia. Wyraznie ja faworyzowal, podrywal gdy reszta dziewczyn byla na gospodarstwie, caluski oblapani. Mam takie dziwne wrazenie, ze on z Marlena chcial kilka numerkow, ale Diane wybralby do zwiazku. Bo od momentu jak Diana odeszla widac bylo jaki jest zawziety i zly na Marlene. W odcinku gdy Diana go zmiazdzyla, Marlena mowi ze on do niej napisal, a Seweryn ze on Marlenie ODPISAL. Jestem sklonna wierzyc ze wyszukal z nia kontakt i nawijal makaron na uszy.
Ilona jest piekna kobieta, ale stradznie antypatyczna. Ta jej zmanierowana mina, powaga. Plus odmowa robienia zdjec bo ona nie wychodzi na nich ladnie, gdy juz wczesniej brala udzial w profesjonalnych sesjach jest kpina. Adrian jest mi obojetny, robil sie siebie wielkiego yebake, a jego sposobem na podryw sa kuksance w bok.
Kuba bardzo bardzo fajny madry i mily facet. Podoba mi sie jak mowil o innych uczestniczkach, ze woli wziac od razu 2 panie i miec 90% pewnosci, ze chce wlasnie je. Ani nie moge jeszcze rozgryzc.
Slawek z ta swoja laska to sa tak nudni ze nawet nie pamietam ich watku



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 20:01   #586
czytelniczka60L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 38
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Dobrze rozumiem, ze uważasz, ze telewizja z przyczyn moralnych nie powinna tego emitować? W idealnym świecie pewnie tak by było. To są dorośli ludzie, wiele ich słów i zachowań może być prowokowanych przez produkcję, stres spowodowany obecnością kamer itd, ale jeśli ktoś ma pełną świadomość, że występuje przed milionami widzów i nie potrafi zapanować nad sobą choćby na tyle, by nie wyzywać sie od k..w i ch..w, to mi go nie żal. Mozna mieć dylemat w przypadku niektórych bohaterów "chłopaków do wzięcia" bo czasem się u nich ciężko doliczyć wszystkich klepek, ale tutaj nie widzę nic złego w oczekiwaniu, że uczestnicy wezmą odpowiedzialność za własne słowa.
[..]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie chodzi o to, że dla TV to właśnie na rękę, że pojawiły się pewnego rodzaju 'dymy'. Ludzie mają o czym gadać.
Nie są podawane terminy nagrań, dlatego nie wiadomo czy nagrywanie konfrontacji Seweryna i Marleny miało miejsce w trakcie wakacji, czy jak już program ruszył i pojawiały się komentarze jaka to nudna edycja. Wbrew pozorom pogoda w tym roku dopisała.



Uczestnik Szymon z poprzednich edycji powiedział w pewnym wywiadzie, że podczas realizacji programu odniósł wrażenie, że bardziej producentom chodziło o dobry montaż, a on jako człowiek i jego szczęście było gdzieś tam w tle na piątym miejscu(coś w ten deseń). Od tamtego wywiadu już nie było o nim żadnej wzmianki, podczas gdy inni rolnicy sprzed paru lat co jakiś czas 'przypomną 'swoją obecnością w fakt.pl ,pudelek itp.
czytelniczka60L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 20:10   #587
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Piszecie o tej cerze Ani. To melazma - okrutnie trudna do wytępienia. A, że jej mama ma to samo, to ma to sens, bo jej powstawanie często jest uwarunkowane genetycznie. Dla mnie te przebarwienia w ogóle nie odemują jej urody; wręcz sprawiają, że dzięki nim wygląda sympatyczniej i weselej.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-11-18 o 20:11
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 20:18   #588
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez czytelniczka60L Pokaż wiadomość
Uczestnik Szymon z poprzednich edycji powiedział w pewnym wywiadzie, że podczas realizacji programu odniósł wrażenie, że bardziej producentom chodziło o dobry montaż, a on jako człowiek i jego szczęście było gdzieś tam w tle na piątym miejscu(coś w ten deseń).
Rozumiem, że to wątpliwe moralnie, ale czy naprawdę kogoś to dziwi? Te programy kręci się dla pieniędzy, a nie żeby charytatywnie swatac rolników, uczestnicy są marionetkami. Jak Manowska jeździ na ich śluby, to przecież też nie dlatego, że tvp tak się cieszy ich szczęściem, tylko dlatego, ze to doskonałe koło napędowe kolejnej edycji.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 20:49   #589
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
Wlasnie oglądam i wydaje mi się ze Marta chciałaby by Sławek bardziej wyszedl z inicjatywą, nawiazala kilka razy do tego - mówiąc ze za kilka lat nadal beda się poznawać i nic nie bedzie wiadomo, cos o kłódkach, a Sławek niewzruszony, nic.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
Niby tak, ale z drugiej strony ciągle go odtrąca. Nie pozwoliła mu nawet objąć się ramieniem Zamiast ładnie podziękować za prezent rzuciła jakieś "A po co to?!" Jednocześnie do kamery mówi, że jest zauroczona i chciałaby, żeby Sławek ją przytulił. Wysyła sprzeczne sygnały, bawi się w jakieś podchody, zamiast mówić otwarcie czego oczekuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 21:06   #590
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Niby tak, ale z drugiej strony ciągle go odtrąca. Nie pozwoliła mu nawet objąć się ramieniem Zamiast ładnie podziękować za prezent rzuciła jakieś "A po co to?!" Jednocześnie do kamery mówi, że jest zauroczona i chciałaby, żeby Sławek ją przytulił. Wysyła sprzeczne sygnały, bawi się w jakieś podchody, zamiast mówić otwarcie czego oczekuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi to wygląda tak, że jest bardzo skrępowana i przytłoczona całą sytuacją. Przynajmniej ja widzę, że Sławek jej się bardzo podoba, tylko może go troche prowokuje, bo jeszcze nie jest pewna jego uczuć, boi się otworzyć (nie dziwie sie, bo to takie początki, w dodatku kamery naookoło, myśl, że połowa Polski będzie to oglądać...), a gadając o tym wyjeździe, to mysle, ze prowokuje go by się określił, i jakby asekuruje w razie "w" - jak nic z tego nie wyjdzie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 21:12   #591
czytelniczka60L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 38
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Rozumiem, że to wątpliwe moralnie, ale czy naprawdę kogoś to dziwi? Te programy kręci się dla pieniędzy, a nie żeby charytatywnie swatac rolników, uczestnicy są marionetkami. Jak Manowska jeździ na ich śluby, to przecież też nie dlatego, że tvp tak się cieszy ich szczęściem, tylko dlatego, ze to doskonałe koło napędowe kolejnej edycji.

Nie dziwi. Tylko trochę skręca mnie jak przy każdej zajawce nowego sezonu podkreślają , że ten program ma misje trele morele. ZE chodzi o pieniądze to jest oczywista oczywista


Tak poza tym to ciekawe, ze jedni do końca programu unikają wypowiedzi na temat programu, bo kontrakt, a taka Ilona afiszuję się na kilka odcinków przed finałem - wszystkie portale udostępniają posty z instagramów , facebooka itp. Dużo niejasności.

Orientuje się ktoś , gdzie były nagrywane zdjęcia? Bydgoszcz? park w Warszawie? Wałbrzych?, Poznań - gdzieś koło Malty?
czytelniczka60L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 21:17   #592
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
O tak, ja też lubię takie "niedoskonałości"



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się bardzo podoba jej uroda. Te piegi dodają jej uroku. Ma też śliczny uśmiech i faktycznie takie śmiejące się oczy.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 21:26   #593
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Wałbrzych, palmiarnia i stadnina przy zamku Książ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 21:33   #594
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez czytelniczka60L Pokaż wiadomość
Tak poza tym to ciekawe, ze jedni do końca programu unikają wypowiedzi na temat programu, bo kontrakt, a taka Ilona afiszuję się na kilka odcinków przed finałem - wszystkie portale udostępniają posty z instagramów , facebooka itp. Dużo niejasności.
chyba do wyboru nie mogą. a ona wrzuciła wspólne zdjęcie wczoraj i to pewnie po odcinku
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 21:33   #595
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87344696]Mi to wygląda tak, że jest bardzo skrępowana i przytłoczona całą sytuacją. Przynajmniej ja widzę, że Sławek jej się bardzo podoba, tylko może go troche prowokuje, bo jeszcze nie jest pewna jego uczuć, boi się otworzyć (nie dziwie sie, bo to takie początki, w dodatku kamery naookoło, myśl, że połowa Polski będzie to oglądać...), a gadając o tym wyjeździe, to mysle, ze prowokuje go by się określił, i jakby asekuruje w razie "w" - jak nic z tego nie wyjdzie.[/QUOTE]Pewnie tak, ale jednak przed kamerą potrafi mówić bardziej wprost, a przy Sławku zaczyna gierki. A on wygląda na prostego faceta, który nie do końca odnajduje się w meandrach jej logiki. Zaczepia go, prowokuje, oczekuje jasnych sygnałów, ale jednocześnie sama niewiele daje od siebie, a czasami wręcz buduje dystans. Marta zachowuje się trochę jak podlotek, a nie kobieta 30+. Albo po prostu sama nie wie czego chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 21:50   #596
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez czytelniczka60L Pokaż wiadomość
Nie dziwi. Tylko trochę skręca mnie jak przy każdej zajawce nowego sezonu podkreślają , że ten program ma misje trele morele. ZE chodzi o pieniądze to jest oczywista oczywista


Tak poza tym to ciekawe, ze jedni do końca programu unikają wypowiedzi na temat programu, bo kontrakt, a taka Ilona afiszuję się na kilka odcinków przed finałem - wszystkie portale udostępniają posty z instagramów , facebooka itp. Dużo niejasności.

?
Chyba do ostatecznego wyboru rolników nie mogą nic ujawniac. A ona zaczeła te foty z Adrianem jakoś teraz w tygodniu dawać, a tydzień temu były te ostateczne wybory.
ogólnie w tej edycji sporo spoilerów było-ale pamietam że chyba w 4 również-wtedy też wczesniej wypłyneło ze chyba Karol bedzie miał inną kandydatkę bo zadnej z 3 które były u niego nie wybrał-i to sie sprawdziło. No pewnych rzeczy teraz w obecnych czasach utrzymac w tajemnicy nie da, no przy 1 edycji drugiej sie dało-ale teraz i media społecznosciowe bardziej sie rozwineły i program jest juz bardzo znany i ktos gdzieś coś zobaczy już pisze na Fb etc... I uczestnicy ja są w parach to normalnie funkcjonują, nie ukrywają sie przeciez-no nie moga fotek wrzucac do mediów społecznościowych do wyborów,ale jak ktoś gdzies widzi to pisze na FB od razu (a pamietacie jak chyba Gośka wrzuciła już na poczatku swojej edycji, niby twarzy nie było widac tylko chyba plecy-a kazdy juwżwiedział kto to)

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-11-18 o 21:53
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 23:47   #597
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
OJP. Wytropiłam profil Ani na Fb, ma wszystko otwarte - zdjęcia, znajomych. O Kubie na razie nic. Synek fajny, blondasek taki. Ale znalazłam też panią mamę. Nie wiem co powiedzieć. Nie wiem czy Wam to pokazywać. Jestem wstrząśnięta i zmieszana jednocześnie. Nie, nie będę wstawiać, bo jeszcze jakiś pudlowiec podłapie i puści w eter.
Kto chce, niech wejdzie w profil Ani, znajdzie mamę […]
Jakaś dziwna ta Twoja wiadomość. Niby nie chcesz, aby "jakiś pudlowiec" podchwycił tę sensację, którą jesteś wstrząśnięta, ale jednocześnie podajesz tutaj dokładne namiary na konto owej pani mamy.
Poza tym mam wrażenie, że robisz sensację z niczego^^.

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87344696]Mi to wygląda tak, że jest bardzo skrępowana i przytłoczona całą sytuacją. Przynajmniej ja widzę, że Sławek jej się bardzo podoba, tylko może go troche prowokuje, bo jeszcze nie jest pewna jego uczuć, boi się otworzyć (nie dziwie sie, bo to takie początki, w dodatku kamery naookoło, myśl, że połowa Polski będzie to oglądać...), a gadając o tym wyjeździe, to mysle, ze prowokuje go by się określił, i jakby asekuruje w razie "w" - jak nic z tego nie wyjdzie.[/QUOTE]
Też to tak właśnie widzę. I to o poznawaniu się latami - miałam wrażenie, że trochę chciała przygadać tym Sławkowi, ale ten albo nie zrozumiał, albo udał, że nie rozumie .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 05:53   #598
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 07:00   #599
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale fajna ulica🧡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 10:34   #600
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

A nie uważacie że Adrian i Ilona to była od początku ustawka ?


Po primo, wybrał ją przez Skype co już śmierdziało, bo na miejscu miał kilka fajnych dziewczyn.


Po secundo, te dziwne jej zachowanie u niego, a mimo to ją wybrał.


Jak dla mnie oni znać się już musieli wcześniej przed programem, lub krótko przed programem się poznali.


Seweryn i Marlenka - no takiej inby to jeszcze nie było, cały wachlarz epitetów poleciał, w sumie mu się nie dziwię że mu nerwy puściły, nazwała go k.u.t.a.s.e.m i gorzej na wizji.


Kuba i Ania - nie wiem jak jest do końca, ale ta "dynamiczność" Ani może Kubę w pewnym momencie "zmęczyć", widać że facet lubi spokój, pracę, a ta go wyciąga na małpi gaj z torem linowym No niewiem czy przy pomysłach bungee lub spadochronu Kuba w końcu powie, kobieto opanuj się.



Nie rozumiem zachwytu nad matką Ani, jak dla mnie to jak ktoś tam skomentował wcześniej - wyglądała jak Joker. W pewnym wieku i jeszcze z pewną tuszą wypadało by się ubrać skromniej, w dodatku jej ten makijaż to była jakaś masakra, stąd wyszedł Joker.


Marta i Sławek - z tego raczej nic nie będzie, facet chyba źle wybrał, ona zachowuje się jak 30-letnia dziewica, a on też jak ciepła klucha, chociaż ja mu się nie dziwię, bo na siłę jej przecież nie będzie przytulał.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.