TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-26, 10:47   #2011
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mnie zdziwiło, że nagrodą nie był kontrakt z agencją modeli. Co mu po tych pieniądzach? Czy to był konkurs na najlepsze zdjęcie? Moim zdaniem cel programu trochę się tu jednak zagubił. Też uważam, że Dawid wygrał bo choroba i powtarzali (redaktorzy) ten temat do znudzenia (również w dzień dobry tvn przed finałem) - nikt go nie pytał o modeling, pracę, wrażenia z fashion week tylko ojej bo choroba. Nie mówię, że to jego wina, tylko prowadzących - nie znalazłam takiego, który by podjął z nim inny temat - np. co zrobi z wygraną, jakie ma plany na przyszłość...

Ogólnie ten finał mi się nie podobał. Joanna non stop z bobasem - po co? Nudne to było, dziecko może spać w łóżeczku, naprawdę. Magda Mołek starała się, ale średnio byli z grani z Pirógiem - moim zdaniem lepiej by wyszło, gdyby Michał był jedynym prowadzącym. Dodatkowo brak rozmów o dalszych planach zwycięzcy, brak filmików z programu (tylko filmik Sandry), brak komentarza dla 2 i 3 miejsca. Czekałam na ten finał, ale się zawiodłam. Za to same pokazy - bardzo fajne
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 13:23   #2012
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 261
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
A ja bym wolała, żeby Sandra była w ścisłej trójce. Btw. wiecie może dlaczego Sandra nie chodziła w pozostalych pokazach już?
może się za bardzo rozkleiła po przegranej i nie dała rady... też się nad tym zastanawiałam
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 13:45   #2013
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87364739]Sandra aut jakoś mnie to nie dziwi. A taka niby najlepsza [/QUOTE]

Przecież o wygranej decydowali również widzowie, więc nie rozumiem jaki związek ma mieć to, że ktoś nie wygrał z tym jak sobie radzi w modelingu. Już nawet po poprzednich edycjach widać, że akurat zwycięzcy nigdy nie radzili sobie dobrze, w przeciwieństwie do niektórych uczestników, którzy poodpadali nawet na wczesnych etapach.

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Ja też, bo miałam wrażenie, że ona już się widziała na okładce Glamour.
A reszta finalistów niby nie chciała wygrać... Dajcie już spokój z tą fałszywą skromnością, niedobrze mi było jak oni tam mówili jak to nigdy nie sądzili, ze zajdą tak daleko i jak to wcale nie chcą wygrać

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
A ja bym wolała, żeby Sandra była w ścisłej trójce. Btw. wiecie może dlaczego Sandra nie chodziła w pozostalych pokazach już?
Dla mnie to było strasznie słabe, zwłaszcza dlatego, ze przecież pozostałe osoby z 13 dalej chodzili, nie było to ograniczone tylko do top 3. Tak samo nie rozumiem czemu udawano, że nie brała udziału w tej sesji z koniem. Mogli pokazać efekty skoro już ta sesja się odbyła, a nie tak kadrowali i wgl mówili jakby ta sesja odbyła się 5 min temu kiedy już Sandra odpadła

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Beznadzieja, kolejny Radzio/Patryk. Smutna historia i cyk zwycięstwo zapewnione. Szkoda
Bez przsady, taki Radzio od początku trąbił o tym jak to on chce zostać blogerem i ogólnie było widać, że modeling niekoniecznie go kręci tak jak powinien, a Dawid wydaje się być zmotywowany i faktycznie wygląda to tak jakby przyszedł tutaj, żeby zacząć coś działać w modelingu, nie zapowiada się na to, żeby wkręcił się w jakieś ścianki i takie tam.

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Mnie zdziwiło, że nagrodą nie był kontrakt z agencją modeli.
Nie był? Na początku mówili o kontrakcie z model Plus chyba, w każdym razie na pewno było o tym.

Ale ogólnie to też się zawiodłam na tym finale. Wiem, że ten program już od dawna przekroczył wszelkie granice cringe'u, ale Aśka z bąbelkiem promowana co 5 min mocno mnie zniesmaczyła. W dodatku jakoś to dziwnie było zmontowane z obrazem na żywo, np. ktoś się do niej zwracał, a ona nic. Magda Mołek też słabo dopasowana, wiem, że ktoś jej te kwestie wcześniej mniej więcej pisał, ale ona była taka zbyt spokojna w porównaniu do Piróga, który co chwilę wjeżdżał z prywatą i w ogóle pasowała tam jak kwiatek do kożucha. W tej konwencji faktycznie sam Piróg lepiej by sobie poradził, chociaż, wiadomo, on zawsze jest bliżej uczestników, potrzebowali też kogoś do stricte prowadzenia, ale moim zdaniem mogli wybrać lepiej.

Same pokazy - dla mnie większość uczestników wyglądała fatalnie. Uważam, że w dużej mierze była to wina ciuchów - były okropne! Dosłownie na palcach jednej ręki mogę zliczyć rzeczy warte uwagi z tych pokazów. A najgorzej wypadł Przybylski, wszystkie jego stroje wyglądały strasznie tanio, np. ta sukienka Klaudii C... Ale też ogólnie było widać przepaść między uczestnikami takimi jak Sandra, Dawid, Denis, Ania czy Gała, a np. Magdą, tą co doszła i wygląda jak jej sobowtór, Rafałem, Radkiem, Marcinem i resztą. Ale pomysł z muzyką na żywo na plus, chociaż wokaliści moim zdaniem słabo dobrani.

Fajnie, że wprowadzili punktację od jury, szkoda tylko, że tak samo liczą się głosy widzów. Lepsza byłaby proporcja 3:1. Dawid Woliński i Kasia Struss wyglądali genialnie.

Ale denerwujące było to ciągłe podkreślanie choroby Dawida, widać, ze on sam miał już tego dość. Ogólnie olano finalistów i zamiast pokazać więcej ich przemyśleń, zadać im jakieś ciekawe pytania, postanowiono zawrzeć wzdychanie Piróga do Zalewskiego albo Aśkę z córeczką.

Sam werdykt - nie wiem. Dawid moim zdaniem był najlepszy z tej 3 co została. Ale fakt, że te wszystkie ich sesje były strasznie słabe. Szczególnie ta z autem. To jakie stylówki dano dziewczynom - tragedia, nie dało się tego obronić, musiało to wyglądać tandetnie. I ogólnie nudne były te zdjęcia, zabrakło pomysłu i fotografa z wizją.

W tej edycji było kilka fajnych osób, inaczej widziałam top 3. Ciekawe w sumie jak potoczą się dalsze losy Dawida, czy faktycznie coś mu się uda. Ma potencjał, szkoda, że oglądając ten finał - słabe zdjęcia, słabe pokazy i ciagłe gadanie o jego chorobie - można było odnieść wrażenie, że wygrał tylko dlatego.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
może się za bardzo rozkleiła po przegranej i nie dała rady... też się nad tym zastanawiałam
Z tego co pamiętam, to w poprzednich edycjach też tak było, że finalista, który odpadł najpierw już nie chodził potem, co jest strasznie słabe
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 13:54   #2014
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Kolorowe_jaskolki trochę luzu to tylko program w tv
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 14:08   #2015
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Rzeczywiście na stronie topmodel znalazłam informację o kontrakcie z agencją dla Dawida, natomiast podczas oglaszania wyników wydaje mi się, że nikt o tym nie wspomniał, był tylko bon 100 000 zł (?)
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 14:33   #2016
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87366487]Kolorowe_jaskolki trochę luzu to tylko program w tv [/QUOTE]

Ja po prostu nie rozumiem dlaczego niektórzy tak się cieszą jak komuś kto jest pewny siebie się nie udaje i tylko to mnie denerwuje, a nie sam program, który kompletnie nie wywołał emocji i nie zapadł w pamięć

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Rzeczywiście na stronie topmodel znalazłam informację o kontrakcie z agencją dla Dawida, natomiast podczas oglaszania wyników wydaje mi się, że nikt o tym nie wspomniał, był tylko bon 100 000 zł (?)
To prawda, wspomnieli o tym tylko na początku, potem już nie było o kontrakcie słowa. Ale tak jak wcześniej ktoś tutaj pisał, ten kontrakt to i tak jest strasznie słaba nagroda, mam wrazenie, ze bardziej na niej korzysta agencja niz zwyciezca
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 15:34   #2017
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ja po prostu nie rozumiem dlaczego niektórzy tak się cieszą jak komuś kto jest pewny siebie się nie udaje i tylko to mnie denerwuje, a nie sam program, który kompletnie nie wywołał emocji i nie zapadł w pamięć







To prawda, wspomnieli o tym tylko na początku, potem już nie było o kontrakcie słowa. Ale tak jak wcześniej ktoś tutaj pisał, ten kontrakt to i tak jest strasznie słaba nagroda, mam wrazenie, ze bardziej na niej korzysta agencja niz zwyciezca


To nie chodzi o pewność siebie. Każdy ma swojego faworyta i jemu kibicuje to chyba logiczne, ze sie cieszy iz ktos inny odpadł
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-26, 17:08   #2018
Graces
Przyczajenie
 
Avatar Graces
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 29
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Tak szczerze to porównując Dawida do innych wygranych facetów (zwłaszcza Radka) to jednak mam wrażenie że na niego można lepiej liczyć z tym jak wykorzysta sukces, nie wygląda mi na ściankowego typa póki co, ale czas pokaże. Co prawda jego choroba, wiadomo była eksploatowana dość sporo, ale całkiem sobie radził i miał jak dla mnie dobrą samokontrole np na wybiegach, więc to mnie tak nie gryzie.
__________________
“Only the gentle are ever really strong.”
Graces jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 18:07   #2019
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Szczerze - nigdy nie oglądałam żadnego finału Top Model zawsze mnie najbardziej nudzą.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 07:06   #2020
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Właśnie pokazali Anię w DD TVN w materiale o Patrycji Markowskiej - dostała angaż w teledysku, będzie nawet całować się z wokalistką. Mega ładnie wygląda!

Co do finału - kibicowałam Oldze, ale nie przeżywam jakoś mocno porażki, bo w tym programie zazwyczaj zwycięzcy wcale nie wygrywają.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 07:13   #2021
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nawet w finale projektant zachwycał sie Ania gdzie ona juz odpadła tak wiec widać, ze to był błąd
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 13:43   #2022
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Też uważam, że za szybko odpadła. Potraktowano ją po prostu niesprawiedliwie, widać, że z góry założyli, że tego dnia ma wylecieć. Na pewno widziałabym ją na fashion weeku, jeżeli w finale miałyby być 4 osoby, to ona byłaby 5 moim zdaniem, zaraz za.

Ogólnie tak z ciekawości jakie zmiany Waszym zdaniem powinny zajść w następnej edycji? Pod kątem oceniania, naboru czy pokazywanych scenek. Przyznam, że ta edycja była po prostu nudna, przepuściłam parę odcinków, uczestnicy nie kupili mnie osobowością. I zastanawiam się co musiałoby się zmienić, żebym chętniej sięgnęła po kolejną
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 14:05   #2023
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Powinni oceniać całokształt - jako czy ktos sie rozwija.
I jesli sa 3 zadania to wszystkie brane pod uwagę na panelu.
Np. 2 zadania po 30% do oceny plus 40% do sesji zdjęciowej.
Bo nie raz ktos wykonał i był nagradzany za zadania a podwinęła mu sie noga na sesji zdjęciowej i odpadał.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 20:17   #2024
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mnie te wstawki z Dżoaną też śmieszyły - wyglądało to sztucznie.
I komentarz Piróga o Zalewskim
Odnośnie sesji - ta w "terenie" bardzo mi się podobała, ta z samochodem - chamska reklama i to tak tandetne zdjęcia, że masakra.. Natomiast sesja z koniem znów bardzo ładna. Wszyscy wyszli mega.

Podobnie jak Wy dziewczyny - też niestety nie wróżę Dawidowi niewiadomo jakiej kariery, ale obyśmy się myliły. Nie życzę mu źle, niech idzie w tym kierunku jeśli tym spełnia swoje marzenia, byleby tylko nie skończył na Aparcie i Reserved tylko sięgnął po haj faszyn.

Jedną zmianę bym bardzo chciała w następnej edycji, ale wątpię, żeby to kiedykolwiek wprowadzili - możliwość wyboru zdjęcia przez uczestników. Nie miałyście nigdy takiego wrażenia, że na sesji model robił super pozy, miny i kadr w jakiś przebitkach był ekstra, a potem na panelu fota wyglądała jakby do zdjęcia pozował ziemniak? To by pewnie odebrało możliwość producentom programu modulowania wynikami samego panelu, ale to byłoby fair, bo jednak czasami mam wrażenie, że zdjęcie było wybierane na chybił trafił.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 21:10   #2025
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dopiero dziś obejrzałam finałowy odcinek i czy ja dobrze rozumiem, że Dżoana dała córce na imię Dżoana?
Poza tym kibicowałam Staszkowi, a byłam pewna ze wygra Sandra. No i tez uważam że Dawid nie zrobi jakiejś mega kariery, widać przecież że projektanci mieli obawy angażować go w pokazy. Moim zdaniem o jego wygranej zdecydowała jednak choroba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 21:17   #2026
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ma na imię Asha-Leigh, Asha czytane jako Asia. Takie dość wymyślne Ashley, a jednocześnie Asia, nic nietypowego w Stanach, dużo gorsze tam wymyślają
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 21:35   #2027
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Ma na imię Asha-Leigh, Asha czytane jako Asia. Takie dość wymyślne Ashley, a jednocześnie Asia, nic nietypowego w Stanach, dużo gorsze tam wymyślają


Dzięki za wyjaśnienie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 18:54   #2028
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87369826]Powinni oceniać całokształt - jako czy ktos sie rozwija.
I jesli sa 3 zadania to wszystkie brane pod uwagę na panelu.
Np. 2 zadania po 30% do oceny plus 40% do sesji zdjęciowej.
Bo nie raz ktos wykonał i był nagradzany za zadania a podwinęła mu sie noga na sesji zdjęciowej i odpadał.[/QUOTE]

Ale rowniez powinni Twoim zdaniem brac pod uwage zadania takie jak bieganie w grupach po miescie i cykanie sobie nawzajem fotek, dobieranie sobie stylizacji w 30 sekund czy nagrywanie spotow reklamowych? Bo bywalo roznie, czesc tych zadan (akurat w tej edycji nie bylo zle) byla debilna, jak chyba 2 edycje temu to jaka druzyna wygra zalezalo od tego kto najszybciej bedzie biegl na biezni. Czy masz na mysli takie bardziej modowe konkurencje np.?

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Podobnie jak Wy dziewczyny - też niestety nie wróżę Dawidowi niewiadomo jakiej kariery, ale obyśmy się myliły. Nie życzę mu źle, niech idzie w tym kierunku jeśli tym spełnia swoje marzenia, byleby tylko nie skończył na Aparcie i Reserved tylko sięgnął po haj faszyn.

Jedną zmianę bym bardzo chciała w następnej edycji, ale wątpię, żeby to kiedykolwiek wprowadzili - możliwość wyboru zdjęcia przez uczestników. Nie miałyście nigdy takiego wrażenia, że na sesji model robił super pozy, miny i kadr w jakiś przebitkach był ekstra, a potem na panelu fota wyglądała jakby do zdjęcia pozował ziemniak? To by pewnie odebrało możliwość producentom programu modulowania wynikami samego panelu, ale to byłoby fair, bo jednak czasami mam wrażenie, że zdjęcie było wybierane na chybił trafił.
Ja gbybym miala warunki, to marzylabym o pracy kampanii w Reserved, podobno najwieksze pieniadze sie robi z tego + jakichs kampanii top marek kosmetycznych (Zuzanna Bijoch chyba kiedys mowila) :P

Fajny pomysl, zeby uczestnicy sami sobie wybierali zdjecie. Ale obawiam sie, ze i tak nie wyeliminowaloby to niestety manipulowania wynikami. Jednak to TV i musza kalkulowac, dlatego np. wywalili Anie, a zostawili wywolujaca negatywne emocje El Dursi. Ale faktycznie, czasami bardzo to widac, ze specjalnie wybieraja jakies paskudne zdjecie (jak np. Ani kiedy wyleciala), a po przebitkach bylo widac, ze fajnie pracowala i na pewno miala lepsze zdjecia.

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
Dopiero dziś obejrzałam finałowy odcinek i czy ja dobrze rozumiem, że Dżoana dała córce na imię Dżoana?
Poza tym kibicowałam Staszkowi, a byłam pewna ze wygra Sandra. No i tez uważam że Dawid nie zrobi jakiejś mega kariery, widać przecież że projektanci mieli obawy angażować go w pokazy. Moim zdaniem o jego wygranej zdecydowała jednak choroba.
Tez na poczatku zrozumialam, ze ma na imie Dzoana :P Ale z tego co wiem, to w US to dosc popularne, zeby dzieci dziedziczyly imie po rodzicu z dopiskiem J.

Ale w sumie czy to zle, ze choroba zdecydowala o wygranej? Wiem, ze w kazdej edycji jest ktos taki jak Dawid, jak tez byla Ania chyba w poprzedniej edycji (ta od raka). Ale nigdy nie rozumialam czemu ludzie sie tak sprzeciwiaja, zeby to pomagalo w wygranej. Umowmy sie, jak ktos ma warunki i jest bezproblemowy, to idzie do dobrej agencji i tam sie faktycznie okazuje, ze sie nadaje. A jak ktos nie ma to idzie do TM, zeby przez chwile pobyc celebryta czy zrobic jakies pomniejsze kampanie. A jak ktos ma warunki i tam idzie, to pewnie chce szybko zdobyc popularnosc, co sie pozniej przydaje, zreszta jest to tez pewnie jakas przygoda. Ludzie, ktorzy i tak sie nadawali typu Ania, Sandra, Olga, Denis czy inni i tak sobie poradza. A TM daje szanse komus, a przy tym robi show. Jednak to TV i nie da sie sprawic, zeby bylo calkowicie fair, wtedy wygladaloby to jak casting i wialoby nuda
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 22:16   #2029
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Uruchomiono castingi online, potrwają do 7.06, potem mają dać cztery zgłoszenia na stronie, z których internauci wyłonią osobę, dla której będzie "srebrny bilet" = od razu bootcamp.



I się zdziwiłam, bo w tym artykule jest podane, że przyjmują od 160cm wzrostu. Zawsze tak było? Cholera, mogłam się odchudzać, bo w końcu się łapię


https://www.tvn.pl/programy/top-mode...,319101,n.html
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-13, 23:26   #2030
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Faktycznie pisze minimum 160cm, wydaje mi się że było więcej. Ja się też łapie ale i tak bym nie przeszła bo stara jestem no i oponki widoczne a i sadło jeszcze, 3x nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 10:53   #2031
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Czyli szukają celebrytiw pokroju El Dursi a nie modelek wybiegowych.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 11:49   #2032
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ania Koryto miała 1,67. Paulina Papierska podobnie. Bardzo naciągali wzrost by je wypromować. A te 1,60 to juz zakrawa na absurd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 16:02   #2033
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Czyli szukają celebrytiw pokroju El Dursi a nie modelek wybiegowych.
To jest telewizyjne show, od początku nie było to nastawione na szukanie modelek hf, a właśnie na dramy itd. Jakby chcieli pokazać jak wygląda modeling, to umarlibyśmy z nudów. Od pierwszego sezonu brali do 13 masę dziewczyn, które nie miały warunków, wydaje mi się, że część osób zapomina, że Daria czy Sophie z edycji 7 nie były pierwszymi osobami kompletnie od czapy tam. Nie oszukujmy się, jak ktoś naprawdę ma warunki i chce zostać modelem, a nie instagramowym celebrytą czy prowadzącym program w TVN, to zamiast do Top Model wysyła polaroidy do agencji. A jak ktoś ma 1,65 albo 30 lat, to się może nacieszyć wzrostem popularności i kilkoma sesjami, ewentualnie zostać królem/królową dram.
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 20:37   #2034
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Oglądacie nowy sezon?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 00:31   #2035
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Melduję się

Widziałam pierwszy odcinek, ale jednak te castingi to, jak zwykle, bez szału. Jedyne co mi się podobało to dziewczyna plus size (nareszcie), a tak poza tym to brakowało mi pewnych siebie, ciekawych osób z charakterem, bo jak na razie to sporo nieśmiałych i zakompleksionych 18-letnich dzieciaków, jak np. ten 'najpiękniejszy chłopak na świecie' pewnie będzie ciągnięty przez Dżoanę na siłę tak samo jak ten Patryk z którejś tam edycji.

Jedyne co mnie denerwuje to to, że program pokazuje każdego uczestnika jako jakiegoś biednego chłopaka ze wsi, kiedy np. ten Ernest okazuje się ma już całkiem spore doświadczenie z modelingiem, nie rozumiem po co te teksty Marcina 'jakim cudem nikt go wcześniej nie zauważył', nie wiem czy produkcja ma widzów za idiotów, skoro to można w sekundę sprawdzić w sieci, wtf. No i jak zwykle męczące były 'śmieszne' wstawki i robienie z uczestników idiotów, no haha.
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 01:03   #2036
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Melduję się

Widziałam pierwszy odcinek, ale jednak te castingi to, jak zwykle, bez szału. Jedyne co mi się podobało to dziewczyna plus size (nareszcie), a tak poza tym to brakowało mi pewnych siebie, ciekawych osób z charakterem, bo jak na razie to sporo nieśmiałych i zakompleksionych 18-letnich dzieciaków, jak np. ten 'najpiękniejszy chłopak na świecie' pewnie będzie ciągnięty przez Dżoanę na siłę tak samo jak ten Patryk z którejś tam edycji.

Jedyne co mnie denerwuje to to, że program pokazuje każdego uczestnika jako jakiegoś biednego chłopaka ze wsi, kiedy np. ten Ernest okazuje się ma już całkiem spore doświadczenie z modelingiem, nie rozumiem po co te teksty Marcina 'jakim cudem nikt go wcześniej nie zauważył', nie wiem czy produkcja ma widzów za idiotów, skoro to można w sekundę sprawdzić w sieci, wtf. No i jak zwykle męczące były 'śmieszne' wstawki i robienie z uczestników idiotów, no haha.
Też oglądałam!

Taaak, w Top Model ckliwa historia jest znacznie bardziej ceniona niż prawdziwe predyspozycje uczestników do modelingu. W ogóle mam wrażenie, że Top Model ma niewiele wspólnego z prawdziwym modelingiem i szukają tam bardziej celebrytów/influencerów niż modeli. Czy któryś z byłych uczestników zrobił jakąś większą karierę po tym programie w modelingu? Wydaje mi się, że nie. Ale wielu z nich zostało potem gwiazdami internetu, patrz: Ola Żuraw, Michał Gała, Żaklina, której nazwiska, niestety, nie pamiętam itd.
Ta tendencja jest tutaj znacznie większa niż w przypadku innych talent show/reality show.

Modelka plus size faktycznie fajna. Jestem ciekawa, jak potoczą się dalej jej losy. Czy odpadnie w konkurencji z koleżankami o idealnych wymiarach czy będą ją pchać przez wszystkie odcinki, ażeby była taką role model dla nastolatek i odczarowywała ten program?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 02:09   #2037
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nawet nie chodzi mi o tę historię, po prostu dużo idzie tam takich normikowych osób, które trochę się jeszcze wstydzą, nie mają za dużo do powiedzenia na żaden temat. Oczywiście to program może tak to pokazywać, ale jakoś tak sporo dzisiaj było takich właśnie niepewnych dziewczyn/chłopaków, którzy może i mają predyspozycje (dziewczyny były naprawdę śliczne), ale nie zapadają w pamięć.

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
Modelka plus size faktycznie fajna. Jestem ciekawa, jak potoczą się dalej jej losy. Czy odpadnie w konkurencji z koleżankami o idealnych wymiarach czy będą ją pchać przez wszystkie odcinki, ażeby była taką role model dla nastolatek i odczarowywała ten program?
Tego się właśnie boję, że wyjdzie w końcu prostactwo z jury, tak jak to pięknie zaprezentował pan burak Marcin. Oby nie, bo w końcu może ten program coś dobrego zrobić, wstyd, że wcześniej takiej osoby w programie nie było i dużo chudsze dziewczyny były w obrzydliwy sposób krytykowane (pamiętam np. casting Oli Grzegorczyk). Może w końcu ludzie zdadzą sobie sprawę, że rynek plus size istnieje, jest zapotrzebowanie na tego typu ubrania i przestaniemy się tak dziwić, że po co, skoro dużo osób o podobnej posturze widzimy na ulicach. Skoro program jest otwarty zarówno na osoby high fashion jak i na sport/komercję, a także na cały przekrój wzrostu, bielactwo, zespół Tourette'a, to może niech wreszcie pokażą też kogoś większego, wow, trzeba było czekać aż 8 sezonów. Szkoda mi tylko tej dziewczyny, pewnie usłyszy w przyszłości dużo hejtu od jakichś idiotów.

Szczerze, to ja bym chciała żeby ją dalej pchali, może coś by to w końcu zmieniło w świadomości nt fatfobii i ogólnie normalizowałoby osoby większe, a nie wypromowało kolejnego pustego celebrytę, który wrzuca do sieci zdjęcia swojego penisa, nową seksowną prezenterkę TVN-u albo infantylnego tiktokera szerzącego rasizm i humor najniższych lotów. No i poza tym dziewczyna jest świetna, inteligentna, widać, że ma coś do powiedzenia, jakiś charakter i charyzma, takie osoby powinni promować, a nie kolejna zakompleksiona mimoza, która będzie tylko cały czas mówiła jak to nie wie dlaczego nie jest pewna siebie i tylko się tam trzęsła. Szczerze to nie wiem po co takie osoby się pchają w show biznes, zawsze tacy uczestnicy mnie zniechęcali do tego programu, taka Natalia Gulkowska, Marta Zimlińska, Ewa Niespodziana czy Zuza Kołodziejczyk, które albo w ogóle się nie odzywają i stoją tam jak za karę, albo ciągle tylko gadają o tym, że mają szerokie biodra, kompleksy i jakieś inne dramy. Wiem, że to program tak to montuje, a one może i mówiły coś ciekawego poza tym i to nie jest przytyk do nich, po prostu takie osoby mnie męczą

A sam program właśnie mógłby przemycać jakieś fajne treści pod tą warstwą taniej rozrywki, tak że super, że taka dziewczyna się tam pojawiła. Wiem, że dużo osób narzeka, że ten program nie ma nic wspólnego z modelingiem, dla mnie to zawsze było show i oczywiste było, że nikt tam nie chce wypromować modeli, więc jak najbardziej uważam, że powinni tam promować albo po prostu ciekawych ludzi, albo właśnie przemycać jakieś fajne wzorce w zadaniach np. albo promować konkretne postawy. Bo program oglądają głównie dzieciaki i dość nieodpowiednie jest tworzenie im idoli, którzy mają w głowie siano i zareklamują wszystko co im wpadnie w ręce, żeby tylko zarobić i jakoś zaistnieć. Jak zamiast tego jakiegoś dzieciaka zainspiruje ciekawa, niestandardowa dziewczyna z otwartą głową, to super, czas obrażania kandydatek, fatshamingu skierowanego nawet na osoby szczupłe i obmacywania dziewczyn po biuście przez facetów w jury już się na szczęście chyba skończył
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 13:25   #2038
domiczkawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 10
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mocno reklamowali ten sezon, ciekawa jestem tej dwójki "Tulipana", chłopak wygląda fajnie ale ma taką prostą urodę raczej nie do high fashion ale może się mylę, oczywiście życzę jak najlepiej
domiczkawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 16:44   #2039
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Nawet nie chodzi mi o tę historię, po prostu dużo idzie tam takich normikowych osób, które trochę się jeszcze wstydzą, nie mają za dużo do powiedzenia na żaden temat. Oczywiście to program może tak to pokazywać, ale jakoś tak sporo dzisiaj było takich właśnie niepewnych dziewczyn/chłopaków, którzy może i mają predyspozycje (dziewczyny były naprawdę śliczne), ale nie zapadają w pamięć.



Tego się właśnie boję, że wyjdzie w końcu prostactwo z jury, tak jak to pięknie zaprezentował pan burak Marcin. Oby nie, bo w końcu może ten program coś dobrego zrobić, wstyd, że wcześniej takiej osoby w programie nie było i dużo chudsze dziewczyny były w obrzydliwy sposób krytykowane (pamiętam np. casting Oli Grzegorczyk). Może w końcu ludzie zdadzą sobie sprawę, że rynek plus size istnieje, jest zapotrzebowanie na tego typu ubrania i przestaniemy się tak dziwić, że po co, skoro dużo osób o podobnej posturze widzimy na ulicach. Skoro program jest otwarty zarówno na osoby high fashion jak i na sport/komercję, a także na cały przekrój wzrostu, bielactwo, zespół Tourette'a, to może niech wreszcie pokażą też kogoś większego, wow, trzeba było czekać aż 8 sezonów. Szkoda mi tylko tej dziewczyny, pewnie usłyszy w przyszłości dużo hejtu od jakichś idiotów.

Szczerze, to ja bym chciała żeby ją dalej pchali, może coś by to w końcu zmieniło w świadomości nt fatfobii i ogólnie normalizowałoby osoby większe, a nie wypromowało kolejnego pustego celebrytę, który wrzuca do sieci zdjęcia swojego penisa, nową seksowną prezenterkę TVN-u albo infantylnego tiktokera szerzącego rasizm i humor najniższych lotów. No i poza tym dziewczyna jest świetna, inteligentna, widać, że ma coś do powiedzenia, jakiś charakter i charyzma, takie osoby powinni promować, a nie kolejna zakompleksiona mimoza, która będzie tylko cały czas mówiła jak to nie wie dlaczego nie jest pewna siebie i tylko się tam trzęsła. Szczerze to nie wiem po co takie osoby się pchają w show biznes, zawsze tacy uczestnicy mnie zniechęcali do tego programu, taka Natalia Gulkowska, Marta Zimlińska, Ewa Niespodziana czy Zuza Kołodziejczyk, które albo w ogóle się nie odzywają i stoją tam jak za karę, albo ciągle tylko gadają o tym, że mają szerokie biodra, kompleksy i jakieś inne dramy. Wiem, że to program tak to montuje, a one może i mówiły coś ciekawego poza tym i to nie jest przytyk do nich, po prostu takie osoby mnie męczą

A sam program właśnie mógłby przemycać jakieś fajne treści pod tą warstwą taniej rozrywki, tak że super, że taka dziewczyna się tam pojawiła. Wiem, że dużo osób narzeka, że ten program nie ma nic wspólnego z modelingiem, dla mnie to zawsze było show i oczywiste było, że nikt tam nie chce wypromować modeli, więc jak najbardziej uważam, że powinni tam promować albo po prostu ciekawych ludzi, albo właśnie przemycać jakieś fajne wzorce w zadaniach np. albo promować konkretne postawy. Bo program oglądają głównie dzieciaki i dość nieodpowiednie jest tworzenie im idoli, którzy mają w głowie siano i zareklamują wszystko co im wpadnie w ręce, żeby tylko zarobić i jakoś zaistnieć. Jak zamiast tego jakiegoś dzieciaka zainspiruje ciekawa, niestandardowa dziewczyna z otwartą głową, to super, czas obrażania kandydatek, fatshamingu skierowanego nawet na osoby szczupłe i obmacywania dziewczyn po biuście przez facetów w jury już się na szczęście chyba skończył
Czy ja wiem, czy ci uczestnicy są faktycznie tacy nieśmiali? Np. ta blondyna z początku odcinka została pokazana jako taka zakompleksiona bidulka, a ja, patrząc z perspeltywywy osoby bardzo nieśmiałej myślę sobie, że trzeba być bardzo pewnym siebie i mieć niezłe jaja, żeby iść do telewizji - szczególnie do Top Model, gdzie w jury siedzi chociażby taki arogancki Tyszka, który regularnie jeździ po uczestnikach, potrafi powiedzieć komuś, że jest jak "miss kurnika" albo inne takie. No ja bym za żadne skarby świata nie wyszła na ten wybieg albo przed kamery innego tego typu programu, bo właśnie jestem nieśmiała. Bałabym się, że w kamerze wyjdę jak pasztet albo że powiem ze stresu jakąś głupotę i będę memem w internecie.

No serio nie wierzę, że ktokolwiek nieśmiały idzie do tego programu. Ten program jest wyreżyserowany i uczestnicy wchodzą w konkretne role, które na podstawie pewnych predyspozycji przypisuje im produkcja. Ta blondyna miała po prostu spokojne usposobienie, a ten ładny chłopak z końcówki odcinka był skromny. Jury nadinterpretowało ich zachowanie jako nieśmiałość. Mam wrażenie, że dla jury każdy, kto nie zachowuje się jak cringeowa małpa na castingu (jak np. Michał Gała), jest nieśmiały. XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez domiczkawro Pokaż wiadomość
Mocno reklamowali ten sezon, ciekawa jestem tej dwójki "Tulipana", chłopak wygląda fajnie ale ma taką prostą urodę raczej nie do high fashion ale może się mylę, oczywiście życzę jak najlepiej
Syrenka też nie miała urody high fashion, połowa nie ma tam takiej urody. xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:40   #2040
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nie, no, wiadomo, ja wiem, że te castingi trwają po kilkadziesiąt minut i pewnie ten Ernest - pretty boy też miał momenty kiedy żartował, dużo się śmiał i mówił dużo fajnych rzeczy, opowiadał o swoich doświadczeniach w modelingu, a po prostu produkcja sobie wymyśliła, że zrobią kolejnego Patryka, pięknego chłopca, który pochodzi z biednej, rozbitej rodziny ze wsi i w ogóle nigdy by nie pomyślał, żeby być modelem. Po prostu mnie męczą takie osoby, czy raczej tak wykreowane postacie i denerwuje mnie kiedy ktoś taki pojawia się na castingu, ale to nie jest przytyk do uczestników, raczej do programu, że tak przedstawia uczestników. Ale jeśli ten Ernest dalej przejdzie (a dalej na pewno przejdzie i na 95% będzie w finale) to dalej będą umieszczać w programie tylko wstawki pasujące do wymyślonej przez nich wizji i koniec końców nic ciekawego z tego nie wyjdzie. Szkoda, no, ale mnie to męczy jak tacy uczestnicy dalej przechodzą. Co do nieśmiałości to nie wiem, dużo ludzi tam mówi, że tacy są, może to sposób, żeby się sprzedać, bo wiadomo, że takie osoby jak Marta Sędzicka nie będą lubiane, widzowie wolą takiego Patryka właśnie
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.