Zostawiła mnie dziewczyna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-06, 11:59   #1
Kamiloo1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1

Zostawiła mnie dziewczyna


Witam. Wiem, że spotkam się z różnymi opiniami, ale jestem tego w pełni świadomy. Sedno sprawy wygląda tak w lipcu w pracy poznałem kogoś, zaproponowałem jej kawę, która bardzo jej smakowała, potem po pracy trochę pojeździliśmy na rowerach, po czym zaproponowała wspólne kajki za parę dni, parę dni przed nimi wpadła jeszcze na jedną kawę, pojechaliśmy w końcu na te kajaki, przed, którymi zaprosiła mnie na śniadanie, miała być na Roztoczu na urlopie 3 dni dla mnie została tydzień, powiedziała też, że mnie kocha w odpowiedzi na moje wyznanie, zaczęliśmy się częściej spotykać, ona z Warszawy przyjeżdżała do mnie na weekendy, zawsze jak się spotykaliśmy to coś dla nas gotowałem, zmywałem naczynia, już przy pierwszym spotkaniu zaprosiła mnie do siebie do Wawy, specjalnie na ten wyjazd wziąłem wolne w pracy i pojechałem i tu zaczęło już się psuć, drugiego dnia gdy u Niej byłem to oznajmiła mi w Królikarni na spacerze, że za bardzo ją absorbuje, to się zamknąłem, raz, że skoro ją za bardzo absorbowały to postanowiłem to zmienić, druga sprawa po prostu cholernie było mi smutno, bo cholernie się cieszyłem na ten wyjazd, ale też musiałem odbyć 8 godzinną podróż do Wawy, (awaria busa, złapał kapcia i 2 godziny straciliśmy na wulkanizacji), z Królikarni pojechaliśmy na Pałac Kultury i Nauki tramwajem, gdzie spotkaliśmy jej kuzyna, nawet nie mnie nie przestawiła chociaż oboje uznaliśmy, że jesteśmy w związku partnerskim, no cóż poczułem się jak przedmiot, na PKIN powiedziała abym jej nie karał milczeniem, ale tu już nie wytrzymałem i się popłakałem bo zrobia mi cholerną przykrość, powiedziała, że poczuła się jak sadystka. Do następnego dnia mało się odzywałam i męczyłem się z cholernym bólem głowy, zeszliśmy gdzieś na miasto coś zjeść, oczywiście ja płaciłem, później znów ona do mnie przyjechała to w miarę się jakoś układało, oczywiście tradycyjnie gotowałem dla niej, jak wpadała do mnie do muzeum to poczęstowałem ją rosołem z kaczki, oraz skrzydełkami z niej, z naszym przyjacielem z mojej pracy zabraliśmy ją na rykowisko do lasu, czyli na gody jeleni i podchodziliśmy byka na 30 m, (nie mylić z polowaniem to tylko obserwacje), pokazałem jej trochę starych cerkwi na Roztoczu Wschodnim zwiedziliśmy pałac w Narolu gdzie gospodarze sprzątali po jakiejś konferencji i zaprosili nas na kawę, potem jeszcze podjechaliśmy na jakiś obiad, za który znów ja zapłaciłem, tradycyjnie do Wawy wróciła z obiadem ode mnie w lunchboxie, nic specjalnego chyba jajka w majonezie a na pewno też kęski gyros w sosie słodko-kwaśnym, zawsze jej smakowały jak robiłem, po prostu chciałem aby nie martwiła się o obiad po powrocie do mieszkania tylko pojechała prosto do niego i zjadła bez latania po sklepach, restauracjach. Za jakiś czas gdy poszła na zwolnienie lekarskie, może z dwa tygodnie po naszym ostatnim spotkaniu, poszła na 1,5 tygodnia zwolnienia lekarskiego, więc zadzwoniłem czy mam przyjechać, bo i tak mam trzy dni wolnego, zatroszczyć się o nią, pomóc w czymś, zgodziła się, kupiłem jej kocyk, znów nic specjalnego, normalny, ale pomyślałem, że to sprawi jej przyjemność i obiecałem jej ugotować rosół z kaczki, tak aby się wygrzała, pierwszego dnia w biedrze w okolicach PKIN kupiłem włoszczyznę, ale nie znalazłem kaczki, pojechałem do niej do mieszkania, coś ugotowaliśmy, wypiliśmy trochę wina, które dostałem od innego przyjaciela z pracy, następnego dnia poleciałem po kaczkę do biedry w okolicach Ronda Waszyngtona, nie specjalnie znam Wawę, ale google maps pomaga, tam nie było owego produktu to mimo małej znajomości topografii miasta wyszukałem najbliższą biedronkę, przy Rondzie Wiatraczna i poleciałem z 1,5 km do tamtej, przed wyjściem powiedziała aby mnie nie było tak z 40 minut bo chce odpocząć ode mnie, to poszedłem na spacer na Wiatraczną, jak wróciłem z kaczką to usłyszałem pretensje, że trochę za długo mnie nie było, zeszło mi się z 1,5 godziny, po drodze powrotnej też kupiłem róże, zgubiłem się, no, ale zrobiłem jej ten rosół, skrzydełka, udka, wiem też, że ona nie je w piątki mięsa, więc też kupiłem w biedrze wędzoną rybę, ogólnie ten pobyt bardzo się udał. Podczas pobytu koleżanka mi przypomniała, że mam do niej zaproszenie na wesele i czy idę, moja już była partnerka zapytała co to za wiadomość i gdy dowiedziała się o co chodzi to powiedziała, że chce ze mną iść, oczywiście się zgodziłem, zawsze na wesela chodziłem sam niechętnie, dawno nie byłem w związku, sprawiła mi tym wielką radość, jak tylko wróciłem do domu dostałem od niej smsa, że wie, że nie jest sama, bo gdzieś troszkę daleko jestem ja, że nie się o nią troszczę itd. Ogólnie wyjazd udany, za dwa tygodnie przyjechała na to wesele wynajęliśmy pokój w miejscowości gdzie się odbywało wesele, prosto po pracy tam pojechałem, ona miała przyjechać prosto po swojej pracy, owszem i tak było, tylko znów jakieś korki, ale zanim przyjechała zadzwoniłem czy mam coś jej kupić, wiadomo ona prosto z podróży, powiedziała, że kawę i wodę, o 21.35 latałem po mieście za tym, gdy przyjechała czekałem na dworcu, zresztą drugi raz bo planowo bus miała być z 1,5 godziny wcześniej, no więc wyszedłem drugi raz, z tego pokoju miałem jakieś 500 m, no i czekałem, jak przyjechała pomogłem jej z bagażem wziąłem cięższą walizkę a ona zostawiła sobie swój plecak, poszliśmy tam wypiliśmy kawę, poczęstowałem ją jajkami w majonezie, które dla niej zrobiłem, dała mi prezent perfumy ferrari, zawsze jak przyjeżdżała to coś od niej dostawałem, ale jak ja coś jej ofiarowywałem, to głównie spotykałem się z pretensjami chociaż nie zawsze, ale ja miałem dla niej trochę książek o przyrodzie z dedykacjami i kawę, 1 kg lavazzy, taką samą dostała ode mnie jak przyjechała do mnie drugi raz o ile pamiętam, ja otrzymałem kubek z jednym z moich rysunków i tekstem do niedawna ulubionej piosenki, ale za te książki i kawę się oburzyła, że jak ona to zabierze, że ja nie myślę o niej, przed weselem pożyczyła od właścicielki żelazko, które przypaliła, wiedziałem, że będzie to cholernie przeżywać, więc poleciałem do mrówki kupiłem cillit bang i preparat do czyszczenia patelni, no i oczyściliśmy to żelazko razem, chociaż to ja zacząłem je czyścić, pojechaliśmy na ślub. Ona jest mocno wierząca, (nie wiem czemu, ale nie pierwszy raz przekonuje się, że nie warto wierzyć takim osobom), ksiądz zaczął swoje ☠☠☠☠☠☠☠amento kazaniowe, że to nie może być tak jak mówią feministki, że kobiety mają nosić ciężką broń, chodzić w mundurach, (cholernie mnie to oburzyło, bo mam w rodzinie i wśród znajomych, funkcjonariuszki), że ta para po ślubie powinna dzielić obowiązki, że jedną koszulę on wyprasuje, drugą ona, (no ok, to może być), w czasie zakładania obrączek, poczułem jej palec na moim palcu, na tym, na, którym nosi się obrączkę, chociaż tego się wypierała potem, jak ksiądz ogłosił w czasie ślubu tacę inwestycyjną na kościół, co mnie w nim cholernie wkurza, bo na ślubach i na pogrzebach poprzedni Proboszcz nigdy nic nie zbierał, może raz, ale jak pamiętam para była mało zamożna więc pieniądze ofiarował im, ale tamten był kapłanem z prawdziwego powołania, ale wiedziałem, że jej będzie przyjemnie i dałem jej dychę aby rzuciła na tacę, ale w trakcie kazania ksiądz jeszcze coś powiedział, że teraz para jest ,,jedno”. Pojechaliśmy na wesele, świetnie się bawiliśmy, ustalimy też, że wspólnie składamy się do koperty, kupiłem przed weselem alkazelcer czy tam alka prim, ja następnego dnia, mimo, że to była niedziela musiałem iść do pracy, tak wyszło, ale oboje skorzystaliśmy na tym specyfiku bo i ona mnie koło 12 w nocy poprosiła o niego, około 02.30 już miała dość i odprowadziłem ją do pokoju, zapytała kiedy się będziemy widzieć teraz następnym razem, klęczałem przed nią mówiąc, że nie wiem, ale może ona woli abym został na noc z nią, bo postanowiłem jednak nocować te 1,5 godziny przed zebraniem się do pracy u siebie powiedziała, że nie, że nie muszę i nawet woli abym nocował u siebie bo właśnie tak jak ksiądz powiedział nie jesteśmy jedno, cholernie mi się zrobiło przykro, wróciłem na wesele poczekałem z 30 minut i znajomi się zbierali do domu to mnie zgarnęli, już nie piłem, rano zadzwoniła jak byłem w pracy mając pretensję że ona tego nie zabierze tej kawy, tych książek, było mi cholernie smutno, ale powiedziałem aby to zostawiła i ja to w poniedziałek zabiorę do siebie do domu, zabrała tylko jajka w majonezie bo jeszcze trochę zostało. Jak wróciła do domu to zadzwoniła dziękując za nie. Za parę dni napisałem, że nie mogę wziąć wolnego do końca miesiąca bo jeden z kolegów odszedł nagle z pracy, byliśmy na umowach zlecenie, no i większość jego dyżurów przesunięto na mnie bo jestem najbardziej doświadczony z tej grupy i najbardziej odpowiedzialny, zaczęła mieć pretensje, że po prostu mi nie zależy itd, że nie umiem sobie tego zorganizować... . Z końcem października skończyła mi się umowa no, zadzwoniłem czy mogę do niej pojechać, powiedziała, że długo nie rozmawialiśmy, fakt pisałem tylko smsy głównie po tym incydencie po weselu, ale wylała na mnie wiele smutku. Zapytała w ogóle po co chce do niej pojechać, zaproponowała spotkanie w połowie drogi czyli w Lublinie zgodziłem się. Jak jechała pociągiem z Lublina to zdążyłem nocując w mieszkaniu pod Lublinem, gdzie mam drugie miejsce zamieszkania, zrobić dla niej kanapki, z razowego chleba, bo wiem, że nie lubi białego z jajkiem z wolnej kurki, bo wiem, że to dla niej ważne, z serem włoszczowskim, czekałem 2 godziny na dworcu PKP aby nie spóźnić się na jej pociąg, kupiłem 12 nam w międzyczasie 12 godzinne bilety MPK, jak przyjechała, (2 listopada), dzień przed, którym po 5 latach nieobecności odwiedziłem część grobów , (w czasie studiów przeżyłem 11 pogrzebów z czego 4 to koledzy z podstawówki, przez co mało odwiedzam cmentarze), ale gdy wysiadła ofiarowałem jej kanapki, które przyjęła, zaproponowała żebyśmy się przeszli do jej hotelu, z 2 km, gdzie ja byłem podróży sprzed paru dni, aby dojechać z Roztocza do Świdnika gdzie mieszkam pod Lublinem musiałem raz dwa razy się przesiadać a wyjechałem prosto po pracy, następny dzień cmentarze, więc powiedziałem, że pojedzimy MPKIEM, to cztery przystanki na Podzamcze i dojechaliśmy. Na miejscu w hotelu powiedziała, że ona tego wszystkiego nie czuje, że robię to wszystko, gotuje jej, zmywam po nas, ofiaruję jej prezenty przez jakieś swoje braki, które chce uzupełnić, mocno się rozpłakałem, powiedziałem, że przecież mówiła, że mnie kocha, powiedziała, że to było w samoobronie chcę ją na pewno jakoś wykorzystać, (niby do załatania tych braków, ale domyślam się czegoś innego), powiedział też, że jadąc na wesele zainwestowała czas, odbyła podróż, nie poszła na pierwszy zjazd na magisterce, poszliśmy na spacer bo miałem dość zamkniętego pomieszczenia, chociaż cholernie było widać po mnie, że jestem przybity, po drodze pokazałem jej Grób Nieznanego Żołnierza w Lublinie, zapytała czy może tam zapalić znicz, akurat stał jakiś wolny, dałem jej zapalniczkę, ale nie działała, więc poszedłem na chwilę do żabki niedaleko i kupiłem inną nie mówiąc jej nic o tym, pokręciliśmy się jeszcze po mieście i oznajmiła, że jest głodna, jedna knajpka, którą znam była zamknięta, więc wróciliśmy z 600 m do innej gdzie wzięliśmy obiad, za który ja zapłaciłem, pogadaliśmy jeszcze trochę, odprowadzając ją pod hotel przeprowadziłem ją specjalnie tak aby zapaliła ten znicz bo wiedziałem, że jej zależało na tym i pod hotelem powiedziałem, że jest mi cholernie przykro przez to co mi zrobiła, powiedziała, że dobrze, że jest mi przykro i na moim miejscu byłaby w☠☠☠☠iona. Nie za bardzo pamiętam co się potem działo, ale kupiłem też roladki devolay i zrobiłem na następny dzień dla niej z ryżem w sosie słodko-kwaśnym. Następnego dnia zaproponowała, że możemy się jeszcze spotkać, napisałem, że ok, ale ma mnie przeprosić w twarz, wcześniejszego dnia zrobiła to smsem, oraz, że mamy walczyć o związek to napisała, że nie przyjechała spełniać tu moich warunków, że jest na dworcu PKP i zrobię jak uważam, pojechałem szukałem jej, ale nigdzie jej nie było, napisałem do niej, to dostałem wiadomość, że już jej tam nie ma, zapytałem czy pojechała wcześniej do Warszawy, ale oznajmiła, że nie, że jest w pewnej kawiarence, więc wziąłem taksówkę i tam pojechałem, powiedziałem jej, że mimo, że tak mnie potraktowała to mam dla niej obiad aby zabrała, to usłyszałem, że ona tego wszystkiego nie potrzebuje, że jej nie słucham, że w Lublinie czuła się sama, (w hotelu w pokoju były dwa łóżka, ale nie spytała mnie o zdanie, a na mieście nie pozwalała się przytulić ani pocałować), to powiedziałem jej, że tak jest sadystką, nie ma własnego serca i niszczy też moje, wyszedłem z kafejki i napisałem jej smsa, że jest zimną podłą suką. Jak wróciłem do mieszkania za jakiś czas napisałem do niej smsa, że chyba domyślam się o co chodzi z tym wykorzystaniem, że przyjaciółeczki jej naopowiadały o mnie, że na jej plecach chce zrobić karierę, oznajmiłem jej wcześniej chyba przed weselem, że jeśli bym znalazł pracę w Warszawie to bym się przeprowadził dla niej tam, ale nie do niej tylko bym sobie coś znalazł, powiedział, że nie byłoby takiej możliwości abym się do niej wprowadził, ona mieszka sama w kawalerce, mieszkanie komunalne, ale nie chodziło mi o to aby się do niej wprowadzać czy robić na jej plecach karierę, tylko aby już nas nie dzieliła odległość ponad 250 km, a, że ona tam ma pracę i rozpoczęła studia to mi by było łatwiej, ogólnie na mojego smsa odpisała, że przyjaciółki nie mają z tym nic wspólnego, że ja właśnie tym co dla niej robię uzupełniam braki i związek trochę od tego jest, ale nie do końca, jak ja się czuje, odpisałem jej, że boli mnie przez nią serce i miałem wymioty i na pewno się cieszy bo jest pieprzoną sadystką, dostałem smsa, że skoro tak o niej myślę, że ona się cieszy to znaczy, że jej nie poznałem, to był ostatni sms od niej. Ale napisałem do niej list, że w Lublinie czuła się sama, oczywiście bo nikt na nią nie czekał przed przyjazdem pociągu, bo bilety MPK kupiły się same, bo obiad sam się zrobił i sam się zapłacił, znicz pod grobem sam się zapalił, do hotelu trafiła sama, ,,mnie przy tym nie było” a może po prostu nie chciała mnie przy tym widzieć. Za jakiś czas wysłałem drugi list. Z dwoma definicjami partnerstw, że to są dwie osoby, które traktują się równo i tu wymieniłem, że ona mogła podnosić argumenty, że odbyła podróż, że zainwestowała pieniądze w nią, że podróż trwała parę godzin, gdy ja podnosiłem takie argumenty to mówiła, że nie mogę tego robić, napisałem, że ona dawała mi prezenty a jak ja jej kupowałem to były głównie pretensje, ona potrafiła się ze dwa dni nie odzywać bo miała ciężkie dni w pracy, bo potrzebowała własnej przestrzeni, ale ja nie miałem do tego prawa, bo podejrzewam, że miała pretensje o to, że nie zostałem z nią po weselu, a na pewno o to, że nie zostałem z nią w hotelu w Lublinie, napisałem też o innej kwestii, o tym, że nigdy nie przedstawiła mnie w czasie trzech miesięcy znajomości nikomu, nawet temu kuzynowi, a ja ją przedstawiałem znajomym, na dole dałem równość???. Jak rozmawiałem z kilkoma kobietami to twierdzą, że ona raczej szukała szofera i bankomatu a nie partnera… Co o tym wszystkim sądzicie? Wiem, że długie, ale cóż chce to jak najlepiej zobrazować.
Kamiloo1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 15:19   #2
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

wez czlowieku wywal wszystkie opisy zakupow i obiadow i napisz to raz jeszcze bo nie chce sie czytac
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 16:20   #3
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Ile luchboxów zmarnowałeś.... egzaltowany jesteś. Współczesny werter. Daj jej spokój i niech ona da Ci spokój, chociaż jeśli tak ją męczyłeś w listach, smsach i milczacych rozmowach, gdzie na sam koniec spotkania płakusiałeś, to święty by nie wytrzymał.
niepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 17:21   #4
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Odpadłam na poszukiwaniach kaczki na rosół... Nie wiem o co poszło, ale sam opis mnie zmęczył...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 17:42   #5
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Zanim przyjechała do Ciebie na wesele to prosiła o kawę i wodę. Przeczytałem, że dałeś jej ten 1 kg lavazzy ale nic nie napisałeś, czy dałeś jej wodę. Jak to właściwie tam było?
__________________
Takie tam moje oszopeny.
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 17:52   #6
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez K1987 Pokaż wiadomość
Odpadłam na poszukiwaniach kaczki na rosół... Nie wiem o co poszło, ale sam opis mnie zmęczył...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wogule bez sensu, przecież rosół lepszy jest z kury rosołowej i wołowiny buhaha

A tak serio, to ja Odpadłam znacznie wcześniej.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 18:11   #7
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87398782]wez czlowieku wywal wszystkie opisy zakupow i obiadow i napisz to raz jeszcze bo nie chce sie czytac[/QUOTE]
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-06, 18:18   #8
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Ja odpadlam przy szukaniu kaczki w biedrze. I scroll, scroll żeby sprawdzić ile jeszcze.
BTW jakby mi koleś na drogę zrobił jaja z majonezem, to chyba bym wyrzuciła do najbliższego kosza - nie wyobrażam sobie jeść tego w pociągu cy tam busie, a tym bardziej jeść je po 8 h w podróży

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 18:24   #9
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
BTW jakby mi koleś na drogę zrobił jaja z majonezem, to chyba bym wyrzuciła do najbliższego kosza - nie wyobrażam sobie jeść tego w pociągu cy tam busie, a tym bardziej jeść je po 8 h w podróży
No a te roladki z ryżem w sosie słodko kwaśnym, które jej zrobił na dzień przed tym, jak ona miała go przeprosić w twarz?
__________________
Takie tam moje oszopeny.
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 18:41   #10
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Przeczytałam wszystko!
I dawno nie czytałam tak śmiesznego kulinarno-miłosno-geograficznego strumienia świadomości xD

Autorze, nie wiem jak ci pomóc

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 18:46   #11
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Mocarze. Mialam nadzieje, ze ktos stresci.
Od Was dowiedzialam sie o rosole, kaczkach i roladkach. Tam juz nie dotarlam.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-06, 19:14   #12
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Ojej też dałam radę, za to bolą mnie oczy i głowa. Ale było też całkiem zabawnie. Te jajka w majonezie 🙈
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 19:35   #13
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 196
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Przeczytałam i bez urazy, autorze, ale jeśli jesteś taki w życiu jak tu, to po prostu ja zanudziles. I jak się komuś już robi kanapki (czy tam rolady i devolaye, czy cokolwiek robiłeś) to nie po to, by to później wypominać.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 19:46   #14
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Kto odpadł przy biedrze niech żałuję... Dopiero później akcja nabrała zakupowego tempa... leki na kaca, zapalniczka, kawa ,ksiazki i jajka w majonezie. Warto doczytać... . A tekst autora "Nie za bardzo pamiętam co się potem działo, ale kupiłem też roladki devolay i zrobiłem na następny dzień dla niej z ryżem w sosie słodko-kwaśnym.'' sprawił że nie za bardzo wiem jak skomentować wątek miłosny ale przypomniał że muszę kupić sos do makaronu po drodze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 20:15   #15
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez flyingcrows Pokaż wiadomość
Przeczytałam wszystko!
I dawno nie czytałam tak śmiesznego kulinarno-miłosno-geograficznego strumienia świadomości xD

Autorze, nie wiem jak ci pomóc

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Proszę o streszczenie, odpadłam, jak przed weselem laka przyjechała i wziął jej większą torbę.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 20:28   #16
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87399352]Proszę o streszczenie, odpadłam, jak przed weselem laka przyjechała i wziął jej większą torbę.[/QUOTE]

Tego nie da się streścić.


To wszystko przez tą kaczkę z biedry, skrzydełka i udka
Kariera na plecach XD

Z jajkiem z wolnej kurki.
Dałem jej dyche, aby rzuciła na tace.
Zabrała tylko jajka w majonezie.
Uzupełniam braki.

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-12-06 o 20:38
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 20:41   #17
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez flyingcrows Pokaż wiadomość
Przeczytałam wszystko!
I dawno nie czytałam tak śmiesznego kulinarno-miłosno-geograficznego strumienia świadomości xD

Autorze, nie wiem jak ci pomóc

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Tez nie wiem jak pomoc. Nie wiem nawet czy ten watek da sie strescic. Przeczytalam wszystko i dalej nie wiem o co chodzi. Ale przynajmniej wiem co i kiedy autor zjadl na obiad.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 20:59   #18
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87399352]Proszę o streszczenie, odpadłam, jak przed weselem laka przyjechała i wziął jej większą torbę.[/QUOTE]Nie da się streścić, wierzę, że ten tekst nie ma być analizowany jako prosta linearna historia, a jako metafizyczne przeżycie,


Nie do opisania słowami


Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 23:22   #19
Graces
Przyczajenie
 
Avatar Graces
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 29
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Autorze to nie rozprawka z polskiego, że jak nie wspomnisz że x postać była patriotą, synem Józefa i miała niebieskie pantalony to obetną ci punkty.
Poza tym jesteś strasznie drobiazgowy i egzaltowany a używanie argumentu emocjonalnego typu "jesteś (obraźliwe słowo) sprawia że zaczynam się jej nie dziwić że chciała przestrzeni.
__________________
“Only the gentle are ever really strong.”
Graces jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-06, 23:52   #20
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Autorze, wybacz ale tego się nie da czytać. Sama nie wiem jakim cudem dotarłam do końca. Strasznie okrężną drogą to wszystko opisujesz. Myślę, że dla tej historii naprawdę drugorzędne znaczenie ma, że dałeś dziewczynie dychę na tacę (?? ;o) czy jakie jedzenie otrzymała od Ciebie w lunchboxie, czy też o zgrozo w której biedronce udało Ci się w końcu kupić kaczkę.
Do tego to wypominanie, że tu zaplaciles za obiad, to za to, tu za tamto... Serio ciężko się to czytało.
Jak już zostało wspomniane jesteś strasznie egzaltowany i jeżeli dziewczynie na proste pytania też odpowiadałeś tak okrężną drogą to nie dziwię się, że mogła być tym zmęczona.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 01:26   #21
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Zainspirowałeś mnie autorze - oto bardziej harlequinowa wersja spożywania
Podniosła niebieski porcelanowy kubek do ust i od razu poczuła ciepły, nieco cierpki aromat palonych ziaren. Skąd były? Z dalekiej Brazylii czy wygrzewały się niedawno w gorączce afrykańskiej ziemi? Ostrożnie wzięła pierwszy łyk, nieduży, gorący, ale zmysły zdążyły wychwycić ten trudny do pomylenia smak. Na początku zaczęło się delikatnie, węch wciąż dominował, ale kubki smakowe rozpoznały słodkawy posmak prażonego kawowca. Po chwili jednak ustąpił on delikatnej goryczy wyczuwalnej na końcu języka. Poczuła jak ciepły napój płynie wgłąb i rozgrzewa ją od środka...

A tak na poważnie to za dużo jedzeniu, za mało kropek (zdań) i za dużo wyliczania co jadłeś i co jej dałeś. Nikomu się nie chce tego czytać. Zdążyłam jedynie wyłapać, że ona powiedziała, że masz braki, a Ty ją nazwałeś zimną suką. No i nic z tego nie będzie.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 06:54   #22
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Trochę to wygląda jakbyś chciał ją kupić tymi jajkami lub dychą na tacę. Nie wiem po co był tekst, że to koleżanki jej nagadały, skoro żadnych nie poznałeś lub o robieniu kariery na jej plecach. Bezpodstawne pretensje. No i nie wiem jak mogłeś kupić kaczkę z biedronki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 06:59   #23
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Hahaha tego na wizazu jeszcze nie grali. Chinosa nie przebil co prawda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 09:31   #24
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Ej, czy tylko mi się rzuciło w oczy "cholernie, cholernie, cholernie"?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 09:39   #25
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Oceny proponowane w szkołach wystawione, to nagle wysyp 1-postowych użytkowników.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 11:43   #26
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Dobra słuchajcie, najważniejsze pytanie, jak można jeść dewolaja w sosie słodko kwaśnym
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 13:40   #27
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87399998]Hahaha tego na wizazu jeszcze nie grali. Chinosa nie przebil co prawda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
też skisłam jak przeczytałam autor bardziej skupia się na tym jedzeniu i innych pierdołach niż swojej dziewczynie, jak jest taki na co dzień... no cóż
chyba, że jedzeniowy troll
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 13:41   #28
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Oceny proponowane w szkołach wystawione, to nagle wysyp 1-postowych użytkowników.
Wczoraj jajka w majonezie, dzisiaj rozlany napój.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 15:10   #29
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Zainspirowałeś mnie autorze - oto bardziej harlequinowa wersja spożywania
Podniosła niebieski porcelanowy kubek do ust i od razu poczuła ciepły, nieco cierpki aromat palonych ziaren. Skąd były? Z dalekiej Brazylii czy wygrzewały się niedawno w gorączce afrykańskiej ziemi? Ostrożnie wzięła pierwszy łyk, nieduży, gorący, ale zmysły zdążyły wychwycić ten trudny do pomylenia smak. Na początku zaczęło się delikatnie, węch wciąż dominował, ale kubki smakowe rozpoznały słodkawy posmak prażonego kawowca. Po chwili jednak ustąpił on delikatnej goryczy wyczuwalnej na końcu języka. Poczuła jak ciepły napój płynie wgłąb i rozgrzewa ją od środka...

A tak na poważnie to za dużo jedzeniu, za mało kropek (zdań) i za dużo wyliczania co jadłeś i co jej dałeś. Nikomu się nie chce tego czytać. Zdążyłam jedynie wyłapać, że ona powiedziała, że masz braki, a Ty ją nazwałeś zimną suką. No i nic z tego nie będzie.
Aż czekałam na równie porywający opis wydalania owego napoju.


Nie minęła godzina, jak aromatyczny napój przemieścił się do trwającego w niemym oczekiwaniu na nieuchronne pęcherza moczowego. Właścicielka tegoż, poczuwszy stosowne parcie uniosła się z wdziękiem, po czym niemalże płynąc w powietrzu udała się do łazienki, złorzecząc w duchu, że ona... ONA! musi oddać się tak prymitywnej czynności. Czynności niegodnej damy. Cóż...




Ja dotarłam do rykowiska i odpadłam.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 15:31   #30
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Zostawiła mnie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez puchaty71 Pokaż wiadomość
Zanim przyjechała do Ciebie na wesele to prosiła o kawę i wodę. Przeczytałem, że dałeś jej ten 1 kg lavazzy ale nic nie napisałeś, czy dałeś jej wodę. Jak to właściwie tam było?


Autor mi przypomina swoim rozmyślaniem i zachowaniem... uczestnika programu "CHŁOPAKI DO WZIĘCIA".
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-09 18:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.