Karola chce się zmienić na wakacje :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-20, 18:15   #1
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20

Karola chce się zmienić na wakacje :)


Witam Panią Agnieszkę i wszystkie dziewczyny. Mam prośbę o poradzenie mi, jak powinnam się malować (na jasno, czy raczej na ciemno, mocno, czy delikatnie?), jak zatuszować wysokie czoło (???), jaka fryzurka i kolor włosów pasowałyby do mnie (może jakąś fotkę ktoś mi podeśle?) itp. Jestem naturalną ciemną blondynką, mam zielone oczy, cienkie włosy (dlatego szczególnie proszę o podpowiedź odnośnie odpowiedniej fryzurki). Załączam zdjęcia [img]icons/icon7.gif[/img] Z góry serdeczne dzięki za wszelkie rady [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (28,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (19,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (29,4 KB, 25 załadowań)
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 20:42   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

co do włosków - dorzuciłabym grzywkę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura krótka3.jpg (25,2 KB, 13 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 20:48   #3
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

gracias, gracias... pomyśle o tym poważnie... Tylko że dziewczyna na zdjęciu ma gęściutkie włoski, no ale zawsze można spróbować. Dzięki [img]icons/icon7.gif[/img]
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 20:58   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

dla zachęty metamorfoza tej samej fryzury..

na pewno fryzjer powie Ci czy Twoje włosy nadają się na taką fryzurkę. a jeśli nie to doradzi coś innego, ale grzywka na pewno ślicznie skróciłaby Ci czoło [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura krótka.jpg (22,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura krótka2.jpg (23,5 KB, 7 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 21:55   #5
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Jeszcze raz dzięki Sarenka. Rzeczywiście z tym czołem to trafiłaś, to moja udręka, nie dość, że wysokie, to jeszcze okrągłe [img]icons/icon7.gif[/img] Teraz co prawda spinam włosy, bo mam trochę za długie, ale wkrótce idę do fryzjera, to podrzucę mu te fotki.
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 22:29   #6
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Hello [img]icons/icon7.gif[/img] Jesteś ładną delikatną blondyneczką, więc moim zdaniem mocny, przerysowany makijażyk pasuje srednio. Myślę, że możesz wykonać wiele wariacji na temat: albo bardziej podkreslone oczy albo usta [img]icons/icon7.gif[/img] Z tym, że ja stawiałabym na mocniej podkreslone usta [img]icons/icon7.gif[/img] Masz przesliczny usmiech, więc warto się na nim skupić [img]icons/icon7.gif[/img] Co nie oznacza, że oczy masz brzydkie [img]icons/icon7.gif[/img] hehe [img]icons/icon7.gif[/img] Tak mnie się widzi, że cosik lekko przypominasz Kasię z "13 posterunku" [img]icons/icon7.gif[/img]
A załączam zdjęcie Pani Ewy Gawryluk,która ma podkreslone usta, a w sumie bardzo delikatnie, naturalnie wygląda. Coś takiego miałam na mysli mówiąc o makijażu, ale nie wiem czy Ty byś się w tym dobrze czuła [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 22:52   #7
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Witaj,
Kolorek wlosow masz bardzo ladny, i ja bym go nie zmieniala. Widze, ze czeszesz sie tak gladko i grzecznie wiec mam dla ciebie kilka bardziej "rozczochranych" fryzurek (no moze z wyjatkiem tej pierwszej)
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krotkie1.jpg (8,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkie3.jpg (10,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkie5.jpg (16,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkie2.jpg (17,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkie4.jpg (10,3 KB, 6 załadowań)
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-20, 23:20   #8
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Moje pierwsze wrażenia na twoje zdjęcia - ale delikatna dziewczynka. Masz jasną karnację i do tego jasny blond włosy. Jak wnioskuję z twojego opisu, naturalny kolor masz ciemniejszy. I właśnie w takim bym cię widziała. Dalej piszesz, że włosy ci podrosły. Moim zdaniem powinny być długości do ramion, wycieniowane, pazurki nachodzące na twarz i dobrze umodelowane (powywijane i zrobione na puszyste). Oczywiście grzywka! Zgadzam się z IWONALODZ co do makijażu. Jesteś stworzona do czerwonej momadki. Niestety nie dysponuję żadnymi zdjęciami. Ale ogólnie powiem, że widzę cię jako młodziutką menrin monroe (to chyba tak się pisze - chodzi o tę co śpiwała "stolat" prezydentowi USA jfk). ona wtedy była ciemną blondynką, a ustecza już lubiła zaznaczać. Co do ubioru to trudno powiedzieć, bo nie widze całej sylwetki. Kolory ubrań: jeśli te wcześniejsze moje rady pójdą w ruch, to wybór masz raczej nie ograniczony. jeśli nie to na dzień dzisiejszy jasne. Jeśli lubisz czarny to musi być coś żywego na szyji (apaszka najlepsza).
Życzę powodzenia w zmianach. Daj znac o efekcie!
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 08:00   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Karola? a ja mam pytanie co do Twojej karnacji, czy ona jest jasna?? bo na zdjęciu wygląda jak dla mnie na wcale nie taką jasną [lub opaloną].
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 09:58   #10
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Hej, w zimę na tle większości koleżanek jestem raczej ciemniejsza od nich (wyłączając oczywiście śniade brunetki) [img]icons/icon7.gif[/img] a w lato bardzo szybko i ładnie się opalam. Więc jak na blondynkę raczej chyba nie mam bardzo jasnej karnacji, choć może tak wyszło na zdjęciach. Jeśli o to chodzi to bardziej wiarygodne jest to na ławce [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 10:06   #11
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Czerowna pomadka? Wow [img]icons/icon7.gif[/img] Jeszcze nigdy tak się nie pomalowałam. Zawsze używam lekkiego różu lub brązu. Do tej pory skupiałam się na oczach, ale może rzeczywiście pomyślę bardziej nad ustami. Dzięki.
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-21, 10:10   #12
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

[img]icons/icon7.gif[/img] Dzięki, ja zawsze bardziej zajmowałam się oczami, usta przeciągając tylko lekkim różem lub brązem. Może rzeczywiście warto zająć się bardziej ustami [img]icons/icon7.gif[/img] Tylko że ja nie umiem malować sobie ust [img]icons/icon9.gif[/img] a szczególnie używać konturówki, poza tym jak już sobie poradzę z konturówką, to mam wrażenie, że wyglądam jak pani z ulicy [img]icons/icon12.gif[/img] No ale coś pokombinuję przy najbliższej okazji [img]icons/icon7.gif[/img]
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 13:11   #13
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

hmm... ja chyba jestem jakaś dziwna [img]icons/icon9.gif[/img], bo widzę Cię całkiem inaczej niz inne Dziewczyny.

na pewno nie w stylu Marylin - choćby dlatego, że ona była "porcelanowa" a Ty masz ciemniejszą karnację.

nie za dobrze widzę Twoje oczęta, ale pozostałabym przy akcentowaniu oczu a malowaniu ust w naturalnych kolorach. a najlepiej przy delikatnym makijażu i oczu i ust.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 13:28   #14
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Może po prostu zależy na jaką okzaję. Na codzień usta bardziej naturalne, a na "wyjścia" mocniejsze, zresztą tak robię.
Co do Marylin, porcelanowej karnacji nie mam na pewno. Ale posłucham się Ciebie Sarenko szczególnie co do włosów, i na pewno zrobię sobie grzywkę [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 13:54   #15
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

A Pani Agnieszka coś mi doradzi? Proszę... [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 14:55   #16
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Czesc Karolcia [img]icons/icon7.gif[/img] sliczna z Ciebie blondyneczka, taka delikatna [img]icons/icon7.gif[/img]Bomba [img]icons/icon7.gif[/img]ja bym jak Jelon mówi [img]icons/1cmok.gif[/img] zrobiła grzyweczke, bardziej gestą i asymetryczną [img]icons/icon7.gif[/img] podrzucam pare fotek od Szefowej [img]icons/icon29.gif[/img] , które obrazują fajne fryzurki [img]icons/icon7.gif[/img] w kwestii fryzurki poszłam bym bardziej w gładkie uczesania, tzn nie podwijała ich tak bardzo szczotką do dołu, a wrecz przeciwnie, pozwoliła, zeby koncówki byly proste, nawet bym je specjalnie zaakcentowała , ze sa proste odrobinką wosku lub zelu- zeby sie wyrózniały [img]icons/icon7.gif[/img] w kwestii bardziej romantycznego nastroju i ze tak powiem napadów na wieksze wyjscie [img]icons/icon12.gif[/img] proponuje niektóre pasma włosków potraktowac lokówką lub grubszymi wałeczkami, a niektóre zostawic proste i tez zel, troszke lakieru [img]icons/icon7.gif[/img]taki bałaganik [img]icons/icon7.gif[/img]

W kwestii makijazu przede wszytskim wszystko podresliła bym delikatnie [img]icons/icon7.gif[/img] oczka, usta, kosci policzkowe mozna bardziej, zeby buzka była bardziej wyciagnieta [img]icons/icon7.gif[/img] kolorki rózu jak dla mnie to wlasnie róz [img]icons/icon12.gif[/img] i morelka [img]icons/icon12.gif[/img]wszytsko z wyczuciem i umiarem Karolciu- bo masz tak delikatną urode, ze jak dla mnie to grzech ją przytłaczac zbyt duza iloscią tapety [img]icons/icon12.gif[/img] w wersji wieczorowej postawilabym, jak Jelon napisał na oczyska i moze jakis kolorowy błyszczyk lub pomadka w płynie [img]icons/icon7.gif[/img]A oczyska mocniej, ale nie za bardzo- tuszowanie rzesek i jakis ciemniejszy akcent sliwka + róz, mocno roztare, ale z duzą dozą umiaru, naprawde- bo tak naprawde niewiele Ci trzeba [img]icons/icon7.gif[/img]

Wklejam foty, a Aga pewnie napisze slowko i wklei foty, ale albo sleczy nad konkursem, albo pichci obiadek, albo mały Viki Ją odciaga od wizazu, aaaaaaalbo ma poprawiny Urodzin [img]icons/icon10.gif[/img]

buzka [img]icons/1cmok.gif[/img]

foty [img]icons/icon7.gif[/img]

1. mak naturalny

2 grzywka, asymetria

i chyba wiecej sie nie zmiesci, wiec nastepne wlacze w drugim poscie [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 15:14   #17
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

i teraz zdjatka od Szefowej [img]icons/icon29.gif[/img]

1. grubsze wałki + proste pasma = fajne nie ? [img]icons/icon7.gif[/img] wyglądałabys słodko [img]icons/icon7.gif[/img]

2.dluzsza asymetryczna grzywka + fajne ciecie [img]icons/icon7.gif[/img]

3.wystajace kosmyki - proste - tak jak pisałam w poprzednim poscie [img]icons/icon7.gif[/img]

no, to tyle ode mnie [img]icons/icon7.gif[/img] aaaa - zapomniałam , jeszcze [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 15:23   #18
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

ojj tam, bo zapomniałam [img]icons/icon10.gif[/img] ... .Karola, jak Ty depilujesz brwi sloneczko ? bo: 1. trzeba by je DELIKATNIE przyciemnic w salonie: henna szara, lekko brązowa- zeby dały naturalny efekt ciemniejszych brwi, ale nie rób tego sama, plisss [img]icons/icon7.gif[/img] 2. za mało masz tych brewków, jak sie do siebie zblizają - sa mocno wydepilowane tu przy nosku, nie wyglada to dobrze i poszerza Ci okrągłą buzke .. musisz je zapuscic troszke, poczekac az przy nosku bardziej odrosną i kosmetyczka Ci je zrobi tak by ładnie wygladały .. [img]icons/icon7.gif[/img]

no ju chyba o niczym nie zapomnialam [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 15:24   #19
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Dzięki, ile zdjątek! [img]icons/icon7.gif[/img] Wiesz, co do włosów to moim największym problemem jest to, że są cieniutkie i nie każda fryzurka się dla nich nadaje, no ale o tym już będzie decydował fryzjer, a wybór ma teraz spory [img]icons/icon7.gif[/img]
Dzięki [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-21, 15:27   #20
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

No tak, tu masz rację. Kiedyś tam może byłam je wyregulować, ale generalnie coś tam sama kombinuję [img]icons/icon12.gif[/img] Trochę się bałam kłaść na nie hennę, ale rzęsy czasem robię u kosmetyczki, więc może na brwi też się skuszę. Właśnie nie wiedziałam jaki kolor, bo czarny to mi się wydawał za mocny jak na brwi. Chyba brązowy spróbuję [img]icons/icon7.gif[/img]
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 15:36   #21
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Nie ma za co Mała [img]icons/icon7.gif[/img] wybierałam takie fotki, zeby z Twoich cienkich włosków cos zrobic [img]icons/icon7.gif[/img] takze spoko, fryzjer da sobie z nimi rade [img]icons/icon7.gif[/img] wiesz co, ja zawsze tez sama kombinowałam z brwiami i zawsze jakos nie bylam zadowolona [img]icons/icon7.gif[/img] a odkad udałam sie do kosmetyczki, to nawet Szefowa -Agus [img]icons/icon29.gif[/img] mi powiedziała ze sa spoko [img]icons/icon10.gif[/img] hehhe..takze lec Kochanie do kosmetyczki, i zapusc je troszke przy nosku- wiemmm ze to trude, mnie tez wneriwłay te wloski [img]icons/icon10.gif[/img] ,ale inaczej sie nie da [img]icons/icon12.gif[/img] i kosmetyczka Ci z nimi profesjonalnie zrobi porzadek [img]icons/icon7.gif[/img] i kolorek [img]icons/icon7.gif[/img] szary tez wyglada bardzo fajnie, ale na lato, jak bedziesz opalona- amsz ładną opalenizne [img]icons/icon7.gif[/img] mozesz sobie walnac delikatny brazik [img]icons/icon10.gif[/img] - spokojnie [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 21:40   #22
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Do Agentki :)

Tak sobie teraz pomyślałam, że z tymi brwiami to chyba niewiele da się zrobić, bo mi tam na środku chyba nie rosną [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon9.gif[/img]
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 08:12   #23
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

cześć karola [img]icons/icon7.gif[/img]
tyle juz to dziewczyny powiedziały że nie wiem czy coś tu zwojuje ale posyłam ci fryzurki, które możesz zostawić dł€ższe ale grzywka jest konieczna. Sama mam grzywke i nosi się wysmienicie [img]icons/icon7.gif[/img] odradzam ci tylko robienie bardzo gestej, wiem to z doświadczenia, źle się układa.
Włosków nie podwijaj do środka lepiej puśc luźno wokół twarzy i parę kosmyków + grzywke "dopieść" woskiem [img]icons/icon7.gif[/img]
Podobałabyś mi sie także w grzywce na ostatnim zdjęciu warto spróbowac [img]icons/icon7.gif[/img]
Ivka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (27,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (15,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura1.jpg (17,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallerytraf.jpg (28,6 KB, 5 załadowań)
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 09:56   #24
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Cześć Karolciu [img]icons/icon7.gif[/img]
Sorrki, za to opóźnienie w odpowiedzi, ale miałam mały skręt.
Jak widzę to dziewczyny cudownie Ci doradzają [img]icons/icon7.gif[/img] Naprawdę sama bym miła teraz kłopot co wybrać, bo wszystkie rady są trafione. Jesteś prześliczną delikatną blondyneczką i taką powinnaś pozostać [img]icons/icon7.gif[/img] Nie zmieniaj koloru włosków, a makijaż niech służy jedynie do podkreślenia Twojej delikatności i eteryczności.

Nie będę powielać rad, tylko może je troszkę uporządkuję wg mojej opinii.
Jeśli chodzi o fryzurki, to bardzo mi się podoba dla Ciebie propozycja Sarenki z grzyweczkami, anij. pierwsza - taka spokojna, ale ma coś w sobie [img]icons/icon7.gif[/img] i druga - super, artystyczny bardzo kobiecy nieład na głowie [img]icons/icon7.gif[/img] Również przydadzą Ci się świetne rady Agentki jak sobie z takimi włoskami radzić [img]icons/icon7.gif[/img]

Rady Oli odnośnie makijażu - 3razy TAK [img]icons/icon7.gif[/img] Masz rewelacyjne warunki do mocniejszego makijażu oczu jak i ust. Tak jak radzą dziewoje skupiaj się zawsze na jednym elementem, wtedy unikniesz ryzyka przerysowanego makijażu. Na dzień spokojnie podkreślaj bardziej oczy, a wieczorem jak już wolisz - może przekonasz się do mocniejszego makijażu ust [img]icons/icon7.gif[/img] Jeśli jeszcze chodzi o czerwień, to nie musi od razu świecić po oczach, wybierz czystą czerwień, ale w ciemniejszej tonacji [img]icons/icon7.gif[/img]

Jeśli nie masz pewnej kosmetyczki, która zrobi Ci hennę to najlepiej zrezygnuj z niej i leciutko podkolorowuj brwi szarą kredką, szarym cieniem lub jaśniutkim brązem.

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 12:27   #25
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Dziękuję wszystkim [img]icons/icon7.gif[/img] Wzorki makijaży spróbuję sobie powybierać z Waszych odpowiedzi do innych dziwczyn, chyba że coś Wam wpadnie w oko, to jeszcze podeślijcie, jak możecie [img]icons/icon7.gif[/img] Niedługo pójdę do fryzjera, to pstryknę sobie później fotkę i Wam podeślę, ocenicie i może jeszcze coś Wam przyjdzie do głowy [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeszcze tylko jedno pytanko: jak powinnam sobie nakładać róż na policzki: skośnie, czy poziomo? I jaki kolor? Róż, czy raczej beż? Bo nie mam pojęcia [img]icons/icon7.gif[/img]
Dzięki za wszystko [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 12:32   #26
k_kuzimska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Co to może być za szminka? Może byś mi Iwonko podsunęła jakąś firmę i numer kolorku, bo ja nie mam zielonego pojęcia o pomadkach - używam tylko różnych błyszczyków i to w dodatku raczej leciutko różowych lub bezbarwnych. A ten kolorek na fotce nawet mi sie podoba, bo nie jest taki czerwony, tylko chyba raczej bordowy [img]icons/icon7.gif[/img]
k_kuzimska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 21:49   #27
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Karola chce się zmienić na wakacje :)

Hej, to ja, Karola, zmieniłam tylko profil. Czy zna któraś z Was dobrą wizażystkę w Warszawie (i nie za drogą)? Chciałam zrobić sobie profesjonalny makijaż na codzień, żeby wiedzieć, jak się powinnam malować [img]icons/icon7.gif[/img]
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.