Chce być ładna :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-23, 11:27   #61
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Chce być ładna :(

Cytat:
Napisane przez Witaminaaa Pokaż wiadomość
W sumie to dobrze, rzeczywiście będzie łatwiej.
Wstawiam jedno z niewielu zdjęć i naprawdę, proszę bez negatywnych komentarzy

Proszę


Anita - dziękuje, jakoś po twoim komentarzu jest mi lepiej a suchych szamponów używałam i cóż, ja to wybryk natury najwidoczniej jestem , bo pomagały, ale na krótko, dwie godziny zaledwie. Ah, no i sprostuję - nie myję włosów przez dwa dni weekendu (z czym się okropnie czuję), bo właśnie gdzieś czytałam o tym, że nie wolno często myć. Ale ja taki czyścioch jestem i ciężko mi
spodziewałam się potwora po Twoim opisie a tu śliczna naturalna dziewczyna !
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 18:17   #62
Agata124611
Raczkowanie
 
Avatar Agata124611
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 58
Dot.: Chce być ładna :(

Twój trądzik może być wywołany słodyczami, tak jak u mnie. Dlatego warto odstawić wszelki cukier chociaż na min. miesiąc i zobaczysz czy ci pomoże. Nie każdym pomaga, ale warto spróbować.

Zrób przedziałek na środku głowy, albo prawie na środku, wyszczupla twarz i wygląda się trochę doroślej A przynajmniej ja mam takie wrażenie.

Dobrze że wydepilowałaś brwi, bo one duuużo zmieniają. Robiłaś je u kosmetyczki czy sama?
__________________


64-60-58-56-54-52-50
Agata124611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 08:22   #63
tosiamagdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Chce być ładna :(

Jesteś naprawdę ładną dziewczyną.To że ktoś Ci mówi że jesteś brzydka nic nie znaczy ,mniej to po prostu gdzieś. Ja gdy byłam w twoim wieku miałam problem z trądzikiem i słyszałam głupie teksty typu pryszczaty łeb. No ale cóż... Też miałam mam i będę miała duży nos ale gdy poszukasz se w google np. jak zakryć duży nos no napewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli chodzi o brwi nie warto tracić czas na kosmetyczkę ja robię to sama.A uwierze miałam z nimi gorzej niż ty w przedszkolu miałam wypadek i rozcięłam se głowę na samej brwi i od tamtej bory miejsce blizny jest puste a nad nią rośnie dalszy ciąg brwi więc samodzielnie go sobie wyrwałam i tyle i szczerze też miałam problem z włosami po prostu kup sobie duży uniwersalny szampon fryzjerski i myj codziennie ja tak robię.A blizny do wesela się zagoją
tosiamagdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:58   #64
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Chce być ładna :(

Włosy trzeba myć tak często jak potrzebujesz, chcesz codziennie, myj codziennie. To mit, że "częste mycie skraca życie" tyczy to się też włosów Wręcz przetłuszczone włosy według niektórych (w tym i mnie) bardziej wypadają.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 04:45   #65
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Chce być ładna :(

Dziewczyno wcale nie jesteś brzydka! Jesteś normalną nastolatką.
Dla pocieszenia powiem Ci, ze ze mnie całe gimnazjum się śmiało, że wyglądam tak czy siak a tak na prawdę wygląd był tylko pretekstem, widzieli, że mam niską samo ocenę i to wykorzystywali. Jednak z wiekiem piękniałam i z roku na rok jestem coraz ładniejsza Może i nie skromnie, ale kobieta z wiekiem na prawdę albo staje się ładniejsza albo wręcz odwrotnie.
Skorzystaj z rad dziewczyn dobrze na nich wyjdziesz.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 15:41   #66
szalona257
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 35
Dot.: Chce być ładna :(

no własnie musisz wstawić zdjęcie
szalona257 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 20:10   #67
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Chce być ładna :(

Na początku powiem, że bardzo ładna z Ciebie dziewczyna, taki dziewczęcy urok od Ciebie bije

Cytat:
Napisane przez Witaminaaa Pokaż wiadomość
-Mam wielki nos. Nienawidzę go. Tak bardzo go nie znoszę...
-Okrągłą beznadziejną twarz.
Nie wiem czy już się malujesz (jeśli nie doczytałam, to przepraszam), ale delikatnym makijażem można skorygowac takie rzeczy
Ciemne kolory ukrywają, jasne uwypuklają - to są główne zasady stosowania korektorów i brązera.
Cytat:
-Jakieś wielkie, bezsensowne (?) brwi.
Regulacja
Cytat:
-Pełno blizn po trądziku, i ogólnie trądzik - chociaż z nim walczę, jest go coraz mniej, blizny są mniej widoczne, więc to, nie jest może jeszcze taką wielką tragedią.
Dermatolog + dobre, delikatne kosmetyki.
Zwróc uwagę szczególnie na kremy. Jeśli masz skłonnośc do powstawania zaskórników, uważaj na kremy, które w swoim składzie mają parafinę (paraffinum liquidum, mineral oil), tam z tyłu opakowania. Parafina potrafi zrobic krzywdę skórze.
Cytat:
-Mimo, że uwielbiam wf, chodzę do klubu sportowego, jestem gruba (nogi mam chude, ale brzuch) + byłam na diecie, nie pomogła. Ćwiczę systematycznie. Ale słodycze... piję dużo wody, ja już nie wiem o co chodzi, chyba się poddam z tym :/
Nie poddawaj się! Na początek ogranicz słodycze, zamiast batonika zjedz zielone jabłko lub jogurt naturalny z płatkami + suszoną żurawiną
Cytat:
- Moje włosy się ciągle przetłuszczają, ok, wiem - dojrzewanie. Ale myje je codziennie! wieczorem, a z rana - tłuste. A jak nie z rana, to do ok. 12 i znowu są tłuste.. + są strasznie oklapnięte (
Używaj delikatnych szamponów, odżywek do spłukiwania lub w sprayu, nie dotykaj włosów w ciągu dnia.
Cytat:
I ogólnie takie tam "niby" szczegóły, które sprawiają, że najchętniej zakopałabym się pod pościel i nigdy nie wyszła, żebym nie musiała nikogo straszyć
Absolutnie nie straszysz Głowa do góry!
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 11:29   #68
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Chce być ładna :(

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Parafina potrafi zrobic krzywdę skórze.
Parafina nie jest dla osób z tłustą/mieszaną cerą, bo natłuszcza, ale nie kłam, że może zrobić krzywdę, bo jeszcze ktoś to przeczyta i uwierzy Przypominam, że to składnik często dostępny w "kosmetykach aptecznych", to jedyny składnik kosmetyków, który powoduje najmniej uczuleń, w przeciwieństwie do olei roślinnych, jest wybawieniem dla alergików i osób z bardzo suchą atopową cerą...

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Używaj delikatnych szamponów, odżywek do spłukiwania lub w sprayu, nie dotykaj włosów w ciągu dnia.
Nie ma to jak szczegółowa, wyczerpująca rada A czemu akurat w sprayu? Odżywki w sprayu tak jak nie w sprayu, mogą byc dobre, a może byc totalne g****, w sprayu występuje zarówno mgiełka Radical, jak i jakis silikonowy szajs. Nie znam osobiście (poza mgiełkami) niczego "włosomaniaczego" dodstępnego w sprayu, ale jak Ty znasz to podaj.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 11:34   #69
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Chce być ładna :(

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Parafina nie jest dla osób z tłustą/mieszaną cerą, bo natłuszcza, ale nie kłam, że może zrobić krzywdę, bo jeszcze ktoś to przeczyta i uwierzy Przypominam, że to składnik często dostępny w "kosmetykach aptecznych", to jedyny składnik kosmetyków, który powoduje najmniej uczuleń, w przeciwieństwie do olei roślinnych, jest wybawieniem dla alergików i osób z bardzo suchą atopową cerą...
Przecież wypowiadam się w wątku osoby, która ma trądzik, to chyba logiczne, że odnoszę sprawę z parafiną do jej konkretnej osoby?
A takiej skórze może zrobic krzywdę.
Wiem co to za składnik, dziękuję za wykład.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 12:00   #70
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Chce być ładna :(

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A takiej skórze może zrobic krzywdę.
Ale czytają te watki też inne osoby, mogą pomyśleć , że każdego to dotyczy, pisząc tak jak Ty, moznaby powiedzieć, że każdy składnik jest zły i moze zrobić krzywdę nawet witamina C i woda
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 15:36   #71
EwaZagaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Chce być ładna :(

[QUOTE=Frumoasa Domnisoara;45604240]Nie zgadzam się z tym. Nie wolno tak przetłuszczać włosów, bo tylko zaczynają bardziej wypadać. Poza tym kto lubi chodzić z tłustą, swędzącą głową? Włosy należy myć według potrzeb, nawet codziennie. Sama mam problem z przetłuszczającymi się włosami i nie mycie ich przez 2 lub 3 dni to największa głupota jaką bym mogła zrobić - naprawdę lecą wtedy garściami.

Ja polecam używanie szamponów dla niemowląt może to się wydawać głupie ale to naprawdę pomaga! Jest tak bo wtedy nie podrażniasz skóry głowy i nie wydziela ona tyle sebum które przetłuszcza twoje włosy.
EwaZagaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 16:08   #72
Rize000198972
Przyczajenie
 
Avatar Rize000198972
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 11
Dot.: Chce być ładna :(

ładna jestes,ale widac ze niezadbana, moze wizyta u kosmetyczki etc?
Rize000198972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 07:43   #73
WiktoriaPoznan23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 9
Dot.: Chce być ładna :(

Słyszałam, że nie ma brzydkich kobiet

Poza tym trądzik rzecz normalna. Jak już musisz coś "poprawić", poradź się kosmetyczki czy kogoś, kto ma o tym pojęcie ale nie jest hajsożercą Nie przesadzaj jednak z kosmetykami, bo efekt może być odwrotny do zamierzonego.
WiktoriaPoznan23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 11:42   #74
Madliuze
Przyczajenie
 
Avatar Madliuze
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 27
Dot.: Chce być ładna :(

Czasami się nie dostrzega tych pozytywnych aspektów wyglądu. A zdrowe odżywianie w połączeniu z naturalnymi kosmetykami pomaga je wydobyć.
Madliuze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 08:58   #75
manka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1
Dot.: Chce być ładna :(

Z doświadczenia powiem, że trądzik można wyeliminować prawie na trwałe. Ale nachodziłam się chyba do 10 (nie przesadzam) dermatologów aż udało się problem zwalczyć. Było to już ładnych parę lat temu, nie pamiętam co stosowałam ale jakiś preparat doustny. Wysuszyło mi mocno skórę i stosować można to było późną jesienią / zimą (chyba 4 msc to brałam), bo nie można było eksponować się na słońce. Ale się udało
manka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:58:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.