Łazienkowe obyczaje + offtopy - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-02, 13:20   #1531
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja mam z tym ogromny problem, zwłaszcza na siłowni. No nie mogę zrozumieć jak tak można. I zdzierżyć.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:27   #1532
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie wiem co dziwi mnie bardziej - rzucanie ręcznika na podłogę czy wycieranie się takim ręcznikiem.
Ja się wycieram pod prysznicem, więc nie wychodzę mokra.
Edit. Doczytałam - ręcznik tylko pod nogi. Ale nadal mnie to dziwi.
Ja tez się wycieram i wychodzę już sucha. Ubieram kapcie

Nie wiem po co ten ręczniczek na podłodze.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:31   #1533
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:42   #1534
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Albo zwyczajnie nie czuje. Tak jak niektórzy nie czują potu.
Jak się jakis czas używamy zapachu to inni czują go mocniej niż my. Skąd się biorą te kobiety, które leją na siebie swoje ulubione perfumy. Chcą je też choć trochę czuć <3


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:47   #1535
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam z tym ogromny problem, zwłaszcza na siłowni. No nie mogę zrozumieć jak tak można. I zdzierżyć.
najlepszy jest dezodorant psikany pod pachy po intensywnych zajeciach, super mieszanka
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:50   #1536
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89427853]Ja tez się wycieram i wychodzę już sucha. Ubieram kapcie

Nie wiem po co ten ręczniczek na podłodze.[/QUOTE]


No a ja nie wiem po co komu kapcie I tak można temat klepać na okrągło jestem team ręcznik i do prania, mokrych nie zostawiam, u mnie po jednym użyciu pralka (kot tylko czyha na takie okazje )
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:57   #1537
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
No a ja nie wiem po co komu kapcie I tak można temat klepać na okrągło jestem team ręcznik i do prania, mokrych nie zostawiam, u mnie po jednym użyciu pralka (kot tylko czyha na takie okazje )

W sensie co ten kot robi? Ja mam dwa koty i przeważnie rano kiedy biorę prysznic to one są ze mną w kibelku i poza skakaniem gdzie nie powinny, wyszukiwaniem gąbek, nakrętek itp, to nic dziwnego nie robią XD


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-02, 13:57   #1538
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Brak higieny u chłopaka? Czy moje wymysły?

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A inni też uważają,że się nie pocisz i nie wydzielasz zapachu?

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
Tak.
Nie wiem skąd przeświadczenie, że każdy śmierdzi tak samo i każdy musi używać dezodorantu albo antyperspirantu. No nie każdy.
Zdarzyło się kilka razy, że zaśmierdło mi pod pachą w dłuższej podróży albo przy intensywniejszej chorobie, kiedy nie mogłam się porządnie umyć przez 2-3 dni. Ktoś inny zaśmierdnie już po kilku godzinach, u mnie najwyraźniej ten czas do smrodu jest na tyle długi, że myjąc się 2 razy dziennie nie dochodzi do takich momentów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:01   #1539
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Brak higieny u chłopaka? Czy moje wymysły?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Tak.
Nie wiem skąd przeświadczenie, że każdy śmierdzi tak samo i każdy musi używać dezodorantu albo antyperspirantu. No nie każdy.
Zdarzyło się kilka razy, że zaśmierdło mi pod pachą w dłuższej podróży albo przy intensywniejszej chorobie, kiedy nie mogłam się porządnie umyć przez 2-3 dni. Ktoś inny zaśmierdnie już po kilku godzinach, u mnie najwyraźniej ten czas do smrodu jest na tyle długi, że myjąc się 2 razy dziennie nie dochodzi do takich momentów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też nie wiem skąd to przeświadczenie, może po prostu z własnego doświadczenia, z czyjegoś punktu jest to niemożliwe, a każdy o kim wiedział, ze nie używa - śmierdział. Tylko serio ile jest osób, które nie używają, nie chwalą się tym i nie śmierdzą.
Ja definitywnie nie śmierdzę kiedy nie użyje. Nie mówię, że nigdy i, że nigdy nie muszę używać, ale na co dzień, na kilka godz pracy przy kompie - nie ma opcji najmniejszego nawet smrodku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:02   #1540
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
No a ja nie wiem po co komu kapcie
Żeby było ciepło w nogi? Nie każdy ma sąsiadów niżej, czy podłogówkę

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Taak... To jest straszne usiąść obok osoby, którą czuć na kilka metrów. Człowiek aż się dusi.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:03   #1541
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
W sensie co ten kot robi? Ja mam dwa koty i przeważnie rano kiedy biorę prysznic to one są ze mną w kibelku i poza skakaniem gdzie nie powinny, wyszukiwaniem gąbek, nakrętek itp, to nic dziwnego nie robią XD

Widzi mokry ręcznik to go oznacza p oswojemu robił tak jeszcze jak nie był wykastrowany i teraz jeszcze mu się zdarza.Dlatego wystawiam kuwetę żeby nie dzwonił mi do drzwi łazienki.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Tak.
Nie wiem skąd przeświadczenie, że każdy śmierdzi tak samo i każdy musi używać dezodorantu albo antyperspirantu. No nie każdy.
Zdarzyło się kilka razy, że zaśmierdło mi pod pachą w dłuższej podróży albo przy intensywniejszej chorobie, kiedy nie mogłam się porządnie umyć przez 2-3 dni. Ktoś inny zaśmierdnie już po kilku godzinach, u mnie najwyraźniej ten czas do smrodu jest na tyle długi, że myjąc się 2 razy dziennie nie dochodzi do takich momentów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jestem w stanie w to uwierzyć, bo mój mąż tez nie poci się pod pachami jak normalni ludzie Mam szwagierkę trochę teższą która też tak ma. Ale oni pocą się na czołach np. co dla mnie jest dziwne albo na plecach.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-02, 14:05   #1542
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Łazienkowe obyczaje + offtopy

Dla mnie w ogóle chamskie jest, jak ktoś wie, ze będzie leciał przykładowo samolotem czy jechał długo autokarem i się tak porządnie wyperfumuje.
Innego słowa niż chamstwo na to nie znajduję xd po pierwsze skąd pomysł, że każdemu ma się to podobać i dlaczego obcych ludzi stawiać w sytuacji, gdzie MUSZĄ to wdychać. Ja mam silną chorobę lokomocyjną i tacy ludzie to dla mnie naprawdę koszmar. Może nie powiem, ze miałam masę takich sytuacji, ale z 4 na pewno. No kurde trochę pomyślunku.

Dodam, że raz w samolocie stewardessa reklamowała jakieś perfumy, a pasażerka mówi, że chce próbkę. I ☠☠☠s takim smrodem, ja za nią. Pamietam, że spędziłam resztę podróży w sekcji dla stewardess i na końcu zwymiotowałam podczas lądowania


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-12-02 o 14:07
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:06   #1543
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89427910]Żeby było ciepło w nogi? Nie każdy ma sąsiadów niżej, czy podłogówkę

.[/QUOTE]


ale to był żart przecież, jestem z frakcji skarpetowej jakby co
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:06   #1544
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Jestem w stanie w to uwierzyć, bo mój mąż tez nie poci się pod pachami jak normalni ludzie Mam szwagierkę trochę teższą która też tak ma. Ale oni pocą się na czołach np. co dla mnie jest dziwne albo na plecach.

To mój jeden kot kocha leżeć na mokrych ręcznikach, ale tak poza tym to nic


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:16   #1545
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
No a ja nie wiem po co komu kapcie I tak można temat klepać na okrągło jestem team ręcznik i do prania, mokrych nie zostawiam, u mnie po jednym użyciu pralka (kot tylko czyha na takie okazje )
Bo nie chodzę boso/w skarpetach po domu?

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89427910]Żeby było ciepło w nogi? Nie każdy ma sąsiadów niżej, czy podłogówkę [/QUOTE]No właśnie. Ja mam sąsiadów pod sobą, ale nie powiedziałabym, że jest ciepło. Bez kapci byłoby mi zimno.
Poza tym boso jest mi niewygodnie - próbowałam jak kiedyś pies zeżarł mi kapcie i nie kupiłam nowych

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Najgorzej to jak kobiety wypsikują się dezodorantem w szatni na siłowni. Siłownia nie ma okien, wentylacja nie daje rady. Masakra.
Kiedyś miałam taką na grupowych zajęciach - używała LVEB - myślałam, że się uduszę. A nie dało się nigdzie uciec, bo czuć było na całej sali.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2022-12-02 o 14:14
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:16   #1546
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Ja chodzę boso, jak nie chce mi się szukać laczków, a często nie mogę ich znaleźć, bo mi koty je przesuwają chowają xd


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:34   #1547
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Jestem w stanie w to uwierzyć, bo mój mąż tez nie poci się pod pachami jak normalni ludzie Mam szwagierkę trochę teższą która też tak ma. Ale oni pocą się na czołach np. co dla mnie jest dziwne albo na plecach.
Ja się pocę powiedzmy dość równomiernie, czyli kiedy przy np. dużych upałach zaczyna mi się robić wyraźnie mokro pod pachami, to mam też już mokre plecy, pot na twarzy. Dopóki nie cieknie mi po plecach, to i pod pachami mam względnie sucho. Podobnie przy wysiłku, chorobie.
Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Też nie wiem skąd to przeświadczenie, może po prostu z własnego doświadczenia, z czyjegoś punktu jest to niemożliwe, a każdy o kim wiedział, ze nie używa - śmierdział. Tylko serio ile jest osób, które nie używają, nie chwalą się tym i nie śmierdzą.
Ja definitywnie nie śmierdzę kiedy nie użyje. Nie mówię, że nigdy i, że nigdy nie muszę używać, ale na co dzień, na kilka godz pracy przy kompie - nie ma opcji najmniejszego nawet smrodku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Albo wpływ reklam.
Pamiętam jak czytałam raport o higienie Polaków i było, że przeciętna Polka zużywa dwa opakowania dezodorantu czy antyperspirantu rocznie. Moja reakcja - aż tyle? Wnioski z raportu - to bardzo mało. Bardzo długo używałam od podstawówki, w sumie nie wiem dlaczego, ale tak było, że wszyscy używali i już, ale wątpię, żeby przekroczyła dwóch opakowań rocznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:38   #1548
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
J
Pamiętam jak czytałam raport o higienie Polaków i było, że przeciętna Polka zużywa dwa opakowania dezodorantu czy antyperspirantu rocznie. Moja reakcja - aż tyle? Wnioski z raportu - to bardzo mało. Bardzo długo używałam od podstawówki, w sumie nie wiem dlaczego, ale tak było, że wszyscy używali i już, ale wątpię, żeby przekroczyła dwóch opakowań rocznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak teraz myślę to opakowanie kulki kupiłam w wakacje i jeszcze mam sporo. Stosuje codziennie. W przypadku dezodorantu ( używałam kiedyś) to rzeczywiście więcej go zużywałam.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:53   #1549
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Taką też kiedyś w pracy miałam.
Cała szuflada w biurku to były perfumy.
Jak szła do kibla, przypuszczam, że na dwójkę, to spryskiwała tam do tego stopnia, że aż wejść się nie dało, tak zatykało. A ponadto lubiła takie wybitnie słodkie perfumy, więc jak wchodziłam po niej do WC, to mi się na wymioty zbierało.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-02, 15:05   #1550
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Jakie szczęscie ,ze mam podłogowke w łazience. Serio ,tyle rozkmin nad dywanikami i ręcznikami? Przeciez to kwestia osobnicza czyli co kto lubi.
Też mnie to dziwi.

Przychodzę z pracy, ubrania do pralki, ja pod prysznic, małym ręcznikiem wycieram włosy, w większy się owijam, ten mały z włosów rzucam pod nogi.

Idę do sypialni, ubieram się, suszę, oba ręczniki do prania i się uzbiera akurat 2/3 kilo do puszczenia pralki.

Ale to ja, jak ktoś lubi dywanik, to niech sobie ma dywanik. Mnie to jednak trochę brzydzi, ale obiektywnie nie umiera się od tego, więc każdy niech robi jak chce. Estetycznie też mi nie leży, bo ja mam mieszkanie minimalistyczne, ale znowu - estetyka rzecz gustu, a gust jest jak , każdy ma własną.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Tak.
Nie wiem skąd przeświadczenie, że każdy śmierdzi tak samo i każdy musi używać dezodorantu albo antyperspirantu. No nie każdy.
Zdarzyło się kilka razy, że zaśmierdło mi pod pachą w dłuższej podróży albo przy intensywniejszej chorobie, kiedy nie mogłam się porządnie umyć przez 2-3 dni. Ktoś inny zaśmierdnie już po kilku godzinach, u mnie najwyraźniej ten czas do smrodu jest na tyle długi, że myjąc się 2 razy dziennie nie dochodzi do takich momentów.
Ja też się mało pocę i używam dezodorantu tylko wtedy, kiedy czeka mnie ciężka fizyczna praca albo ćwiczenia.

Ale tak o, gdybym miała pracę biurową i nie ćwiczyła to nie musiałabym.

Antyperspirantów nie używam w ogóle.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 15:16   #1551
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Brak higieny u chłopaka? Czy moje wymysły?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Tak.
Nie wiem skąd przeświadczenie, że każdy śmierdzi tak samo i każdy musi używać dezodorantu albo antyperspirantu. No nie każdy.
Zdarzyło się kilka razy, że zaśmierdło mi pod pachą w dłuższej podróży albo przy intensywniejszej chorobie, kiedy nie mogłam się porządnie umyć przez 2-3 dni. Ktoś inny zaśmierdnie już po kilku godzinach, u mnie najwyraźniej ten czas do smrodu jest na tyle długi, że myjąc się 2 razy dziennie nie dochodzi do takich momentów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie wiem, ja nawet świeżo po prysznicu jak nie uzyje antyperspirantu to czuje się po chwili

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

W sensie spod pachy. Mi opakowanie kulki starcza na max 3 miesiące.

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 17:26   #1552
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Brak higieny u chłopaka? Czy moje wymysły?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
W sensie co ten kot robi? Ja mam dwa koty i przeważnie rano kiedy biorę prysznic to one są ze mną w kibelku i poza skakaniem gdzie nie powinny, wyszukiwaniem gąbek, nakrętek itp, to nic dziwnego nie robią XD


Sent from my iPhone using Tapatalk
Moja kota leje na dywaniki, czasem nawet jak jest się z nią w łazience. Jak ma siedzieć w łazience sama (np. spać na pralce), to lepiej schować dywaniki pod prysznic.
Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Też nie wiem skąd to przeświadczenie, może po prostu z własnego doświadczenia, z czyjegoś punktu jest to niemożliwe, a każdy o kim wiedział, ze nie używa - śmierdział. Tylko serio ile jest osób, które nie używają, nie chwalą się tym i nie śmierdzą.
Ja definitywnie nie śmierdzę kiedy nie użyje. Nie mówię, że nigdy i, że nigdy nie muszę używać, ale na co dzień, na kilka godz pracy przy kompie - nie ma opcji najmniejszego nawet smrodku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
U mnie w pracy jest dziewczyna która chwali się tym że nie używa żadnych dezodorantów i nie śmierdzi. O ile latem nie ma problemu o tyle teraz, jak nosi grube swetry to trudno z nią wytrzymać. A pracujemy wyłącznie przy komputerach, zero wysiłku. Tylko niestety nie wiemy jak jej delikatnie powiedzieć że jest to niekomfortowe.
Oczywiście nie twierdzę że każdy śmierdzi jak nie użyje antyperspirantu, na pewno sporo osób praktycznie się nie poci bez wysiłku, osobiście zazdroszczę bo też bym chętnie zrezygnowała z antyperspirantu i moje pachy pewnie byłyby zadowolone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 17:33   #1553
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Brak higieny u chłopaka? Czy moje wymysły?

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Moja kota leje na dywaniki, czasem nawet jak jest się z nią w łazience. Jak ma siedzieć w łazience sama (np. spać na pralce), to lepiej schować dywaniki pod prysznic.U mnie w pracy jest dziewczyna która chwali się tym że nie używa żadnych dezodorantów i nie śmierdzi. O ile latem nie ma problemu o tyle teraz, jak nosi grube swetry to trudno z nią wytrzymać. A pracujemy wyłącznie przy komputerach, zero wysiłku. Tylko niestety nie wiemy jak jej delikatnie powiedzieć że jest to niekomfortowe.
Oczywiście nie twierdzę że każdy śmierdzi jak nie użyje antyperspirantu, na pewno sporo osób praktycznie się nie poci bez wysiłku, osobiście zazdroszczę bo też bym chętnie zrezygnowała z antyperspirantu i moje pachy pewnie byłyby zadowolone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sensie, że nosi za grube te swetry i tak się poci?

Mnie to mega dziwi, że ktoś może śmierdzieć jeśli nie wykonuje pracy fizycznej/nie ćwiczy. Przecież zdrowy człowiek jeśli codziennie się myje i ma czyste ubranie to nie powinien capić tak, by ktoś obok to czuł.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 17:41   #1554
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Brak higieny u chłopaka? Czy moje wymysły?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89428145]W sensie, że nosi za grube te swetry i tak się poci?

Mnie to mega dziwi, że ktoś może śmierdzieć jeśli nie wykonuje pracy fizycznej/nie ćwiczy. Przecież zdrowy człowiek jeśli codziennie się myje i ma czyste ubranie to nie powinien capić tak, by ktoś obok to czuł.[/QUOTE]


Niby tak, ale jak ma się grube sztuczne swetry to wg mnie przeważnie tak jest. Ja jak mam ubrać coś takiego to zawsze się posmaruję xd


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 18:30   #1555
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Brak higieny u chłopaka? Czy moje wymysły?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89428145]W sensie, że nosi za grube te swetry i tak się poci?



Mnie to mega dziwi, że ktoś może śmierdzieć jeśli nie wykonuje pracy fizycznej/nie ćwiczy. Przecież zdrowy człowiek jeśli codziennie się myje i ma czyste ubranie to nie powinien capić tak, by ktoś obok to czuł.[/QUOTE]Ja się mało pocę, nie znam uczucia, że pot leje mi się z czoła, choćbym nie wiem jak ostro ćwiczyła. Jednak rozumiem, że można się mega spocić nawet jak ma się pracę siedzącą, ja tak mam jak się nagle zestresuję, a o to w mojej pracy nietrudno. Wtedy jestem momentalnie cała mokra pod pachami. Jak wiem, że będę mieć jakieś trudne spotkanie to ubieram coś z krótkim rękawkiem nawet w środku zimy i mimo to i mimo używania antyperspirantu mam schizę, że będę śmierdzieć.
Mamy w biurze takie 2 osoby, których pot bardzo intensywnie czuć.
Mój mąż tak ma, że jak się intensywnie spoci to czasem wychodzi spod prysznica, niby się szorował, a nadal spod pachy brzydko pachnie, wtedy go odsyłam z powrotem. Już się nauczył, że po intensywnej pracy lub wysiłku musi myć się pod pachami kilka razy i nie wiemy czemu, ale mydła w kostce są w tym lepsze niż żele pod prysznic.
No i też uważam, że nie ma nic gorszego niż brud w różnych miejscach, w tym w uszach. Ten właśnie niezbyt pachnący kolega jest przeciwnikiem czyszczenia patyczkami do uszu i niestety to bardzo widać, o masakra. Uważam, że ok, jeśli ktoś jest przeciwnikiem takiego czyszczenia to niech to inaczej ogarnie.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 18:41   #1556
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Brak higieny u chłopaka? Czy moje wymysły?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89428145]W sensie, że nosi za grube te swetry i tak się poci?

Mnie to mega dziwi, że ktoś może śmierdzieć jeśli nie wykonuje pracy fizycznej/nie ćwiczy. Przecież zdrowy człowiek jeśli codziennie się myje i ma czyste ubranie to nie powinien capić tak, by ktoś obok to czuł.[/QUOTE]Jak dla mnie gorzej śmierdzą właśnie takie osoby, które po prostu się pocą ot tak sobie. Nie przez wysiłek, nie przez ciepło, a przez to, że ten pot, nawet gdy jest go mało, to jest bardziej stężony i dłużej się kisi w grubych ciuchach.
Sama czułam od siebie pot w podróży, kiedy wcale nie było tak dużo okazji do spocenia się, tylko po prostu za długo nie było okazji do porządnego mycia.
Latem potu jest więcej, ale jest bardziej wodnisty, łatwiej to ogarnąć chociażby chusteczką nawet w publicznej toalecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 19:33   #1557
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Pracowałam kiedyś z takimi, które twierdziły, że antyperspirant tylko latem, bo zimą się nie pocą. Tylko jakoś jak przechodziły obok mnie to jednak czułam ten pot.
Zanim przestalam uzywac dezodorantu pod pachami pytalam kilku najblizszych osob ,zeby mi powiedzialy bez sciemy czy smierdze.Powiedzialy ,ze nie. Bo na poczatku nie moglam sie przyzwyczaic ,jednak nie mam wreszcie oparzen pod pachami.
Uzywam mgielek do ciala , dobrych perfum i myje sie wedlug potrzeb ,co najmniej rano i wieczorem a w lecie lub gdy jest goraco rowniez po przyjsciu z pracy. To jakis mit ,ze smierdza tylko ci ,ktorzy nie uzywaja antyperspirantu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2022-12-02 o 19:38
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 20:22   #1558
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Użyłam łazienek w dwóch mieszkaniach. W jednym mam podłogówkę, zamykany prysznic z drzwiami. To wychodzę wytarta, to tam cieplej się wycierać. Dywanik leży, bo leży, wybrałam jak najmniejszy i najcieńszy, żeby ciepła z podłogówki nie zbierał. Piorę go przy sprzątaniu z mopem i ścierkami od kurzy. Nie mam zwierząt i nikt nie chodzi w butach, więc ten mop prany po każdym zmywaniu nie jest obrzydliwie brudny jak z zalepionej podłogi.
W drugim mieszkaniu mam prysznic walk in z płytek. Ma ponad 2 metry. Nie ma podłogówki. Więc mam do wyboru albo stać na zimnej płytce, którą muszę potem wytrzeć albo na czymś w rodzaju dywanika. Kupiłam taki ręcznikodywanik żeby dobrze schnął i nie było problemów z praniem.

A dezodoranty są różne. Ja przestawiłam się na takie bez aluminium. Nie wyobrażam sobie rezygnacji.
Ludzie często też nie czują swojego zapachu. Wystarczy ponosić koszulkę cały dzień zdjąć, odejść od niej i powąchać za jakiś czas. A po zdjęciu nic nie było czuć.
Albo jak się wchodzi do kogoś do mieszkania. Mieszkańcy nie czują jak zapach jest specyficzny. Chyba że wyjdą na jakiś czas i to nie zawsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 21:06   #1559
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89428227]Użyłam łazienek w dwóch mieszkaniach. W jednym mam podłogówkę, zamykany prysznic z drzwiami. To wychodzę wytarta, to tam cieplej się wycierać. Dywanik leży, bo leży, wybrałam jak najmniejszy i najcieńszy, żeby ciepła z podłogówki nie zbierał. Piorę go przy sprzątaniu z mopem i ścierkami od kurzy. Nie mam zwierząt i nikt nie chodzi w butach, więc ten mop prany po każdym zmywaniu nie jest obrzydliwie brudny jak z zalepionej podłogi.
W drugim mieszkaniu mam prysznic walk in z płytek. Ma ponad 2 metry. Nie ma podłogówki. Więc mam do wyboru albo stać na zimnej płytce, którą muszę potem wytrzeć albo na czymś w rodzaju dywanika. Kupiłam taki ręcznikodywanik żeby dobrze schnął i nie było problemów z praniem.

A dezodoranty są różne. Ja przestawiłam się na takie bez aluminium. Nie wyobrażam sobie rezygnacji.
Ludzie często też nie czują swojego zapachu. Wystarczy ponosić koszulkę cały dzień zdjąć, odejść od niej i powąchać za jakiś czas. A po zdjęciu nic nie było czuć.
Albo jak się wchodzi do kogoś do mieszkania. Mieszkańcy nie czują jak zapach jest specyficzny. Chyba że wyjdą na jakiś czas i to nie zawsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

O, to to. Po prostu się przyzwyczajamy i tyle. Mam np. kilku pacjentów namiętnych palaczy i mnie mdli, bo zapach jest z nimi wszędzie. Pacjenci po tez czasem czuja, mimo wentylacji. Widać po reakcjach albo wręcz komentują.

Apropos dezodorantow, czy któraś z Was miała ten apteczny, który ponoć blokuje pocenie? Jestem ciekawa ewentualnych efektów i wrażeń.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 21:10   #1560
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Łazienkowe obyczaje + offtopy

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
O, to to. Po prostu się przyzwyczajamy i tyle. Mam np. kilku pacjentów namiętnych palaczy i mnie mdli, bo zapach jest z nimi wszędzie. Pacjenci po tez czasem czuja, mimo wentylacji. Widać po reakcjach albo wręcz komentują.

Apropos dezodorantow, czy któraś z Was miała ten apteczny, który ponoć blokuje pocenie? Jestem ciekawa ewentualnych efektów i wrażeń.
Paliłam kiedyś i znajomi mi mówili, że śmierdzę fajkami. Totalnie nic nie czułam. Teraz, jak przejdzie koło mnie ktoś palący to fuuuj. Aż wstyd, że tak capiłam.

Stosowałam antidral. Był ok, ale bez rewelacji. Właściwie jakikolwiek środek używałam był jedynie poprawny.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-09 10:34:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.