Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Na ślubnym kobiercu, przygotowania do ślubu > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem O zaręczynach, prezentach, wieczorach panieńskich, wszystko przed ślubem.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-09-06, 16:00   #871
anna351
Przyczajenie

Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Myśmy na podziękowanie mieli kosze ze słodkościami, do tego była ramka ze zdjęciem ze ślubu i płytka z filmikiem, który był też puszczony na weselu podczas podziękowania na rzutniku

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-07 o 16:51 Powód: Reklama.
anna351 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 13:25   #872
hermenegilda99
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anna351 Pokaż wiadomość
Myśmy na podziękowanie mieli kosze ze słodkościami

my myślimy o tym samym, sądze ze to dobry pomysł, nie bedzie zbierał kurzu i zjedzą ze smakiem
Stary 2015-09-08, 13:43   #873
Sophie24
Zakorzenienie

Z racji pokręconej sytuacji między teściami - podziękowaniami u nas będzie zaproszenie ich po ślubie na brunch i danie fotoksiążek ze ślubu. To i tak nie jest najlepszy pomysł bo znowu teściów razem będziemy trzymać a oni tego nie znoszą no ale cóż. Może się wreszcie pozabijają i spokój będzie
Trochę szkoda, że mojej mamie nie mogę zrobić podziękowań na weselu, myślę, że może by chciała. Ale nie mam pomysłu co jej dać. Poza tym - sama nie lubię takich scen i jak dla mnie to by było sztuczne.
Sophie24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 11:06   #874
sensualna
Zadomowienie

My będziemy robić filmik z podziękowaniami, który zostanie puszczony na weselu. Natomiast nad prezentami długo myśleliśmy, a nie chcieliśmy standardowego kosza z alkoholem i słodyczami, bo po pierwsze taki kosz dostali moi rodzice od TŻa kiedy to oświadczał, że poprosił o moją rękę, a po drugie dla mnie to takie oklepane dawać te kosze na weselach, dlatego od razu wiedziałam, że nie chcę tego. Póki co plan mamy taki, że dla tatów i drużbów będziemy zamawiać ceramiczne kufle do piwa w takim starym stylu, z dekielkami, a na nich będzie namalowana para (czyli tak jakby my ;-)) w strojach ludowych oraz dedykacja. Projekt tej pary zrobił TŻ, więc drugich takich kufli nie będzie ;-) Z kolei dla mam i druhen będziemy prawdopodobnie kupować wisiorki/zawieszki z bursztynem w kształcie serca z łańcuszkiem. Dedykacja będzie albo na odwrocie, a jak nie będzie takiej możliwości to na pudełku.
Stary 2015-09-12, 10:07   #875
tetrikk
Zakorzenienie

Dot.: podziekowania dla rodzicow

U mnie kosze odpadają ze względu, że są zbyt oklepane. Poza tym rodzice nie jedzą za dużo słodyczy, więc to bez sensu.
Szczerze mówiąc to jeszcze na nic nie wpadłam, wiem tylko, że podziękowań na sali nie będzie.
Stary 2015-09-16, 10:00   #876
Flofferek
Zakorzenienie

My w ramach podziękowań daliśmy moim rodzicom 2 fotoksiazki- jedna z wesela, druga z podróży poślubnej. Rodzice uwielbiają zdjęcia, a forma fotoksiazki bardzo im się podobała. Do reformy mąż zrobił pyszna kolacje u nas.
Flofferek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 22:57   #877
martyna4456
Raczkowanie

My daliśmy mamusiom broszki w kształcie róży, wykonane ze srebra a główki kwiatów wykonane z bursztynu, zaś tatusiowie dostali spinki do koszul.
Stary 2015-10-26, 14:55   #878
SaraOrzech
BAN stały

My też zabraliśmy rodziców do wypasionej restauracji, a teraz przygotowujemy fotoksiążkę
SaraOrzech jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 15:13   #879
FitKinga
BAN stały

Fotoksiązka super pomysł
FitKinga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 10:41   #880
Ana_P1
Przyczajenie

brat dawał wygraderowane fotografieze ślubu rodziców i teściów na szkle, a ja wolę praktyczne rzeczy więc dałam kosz z rećznikami w kształcie serce, akurat z tej firmy xxx
jest jednak spory wybór firm, ktore sie tym zajmuja

Czas edycji: 2017-03-28 o 13:28 Powód: Link.
Ana_P1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 15:24   #881
pannamima
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
U mnie kosze odpadają ze względu, że są zbyt oklepane. Poza tym rodzice nie jedzą za dużo słodyczy, więc to bez sensu.
Szczerze mówiąc to jeszcze na nic nie wpadłam, wiem tylko, że podziękowań na sali nie będzie.
U mnie taka sama sytuacja. Jeżeli będziemy coś kombinować po weselu to własnie zaproszenie do wypasionej restauracji.
pannamima jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 17:42   #882
rurka_z_kremem
Raczkowanie

Nasi rodzice nie czuliby się dobrze w takiej sytuacji, więc podziękowania zrobimy po weselu. Albo zorganizujemy im fajny wyjazd albo zaprosimy na wypasiony obiad.
Dostaną też album ze zdjęciami z wesela.

Jakoś nie podoba mi się ten zwyczaj podziękowań na sali, krępujące to wszystko i do tego ten taniec w kółeczku - nie cierpię.
rurka_z_kremem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 08:36   #883
sensualna
Zadomowienie

Tańca w kółeczku też nie cierpię, ale podziękowania na sali będą, będziemy przygotowywać dla nich filmik, a do tego prezenty wręczymy, ale tak sobie myślę, że już prezenty wolałabym wręczyć później albo przynajmiej nie przy publiczności, nie wiem tylko co by na to.powiedział Tz, on to pewnej chciałby od razu po filmiku, ja z kolei na osobności.
Stary 2016-02-04, 09:08   #884
AnnLady
Zakorzenienie

Ja jeszcze nie myślałam tak dokładnie jak to zrobić, ale to co wiem na pewno to: podziękowanie będzie ale nie takie oficjalne żeby wszyscy słyszeli, tylko od nas dla nich - owszem na sali, taniec - nie wiem, a prezent - myślę o zdjęciu w ramce (ale raczej coś mniejszego do postawienia niż na ścianę, bo u mnie się nie wiesza zdjęć na ścianach) i jakimś koszu, a później damy fotoksiążkę ze zdjęciami
AnnLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 18:29   #885
Lady Audrey
Zakorzenienie

Hej Ślub zbliża się wielkimi krokami a my nie wiemy co na podziękowanie. Wiemy, że będzie przed odczepinami, że nie będzie "cudownych rodziców mam". SPA odpada, biżuteria odpada, restauracja odpada, bony podarunkowe także. Myślimy nad koszami ze słodyczami bo rodzice lubią słodkości. Ale jak słodycze to kwiaty też? I jaką piosenkę?

A i jeszcze coś. Doradźcie! Chcemy też zrobić podziękowania dla mojej babci, która wiele dla mnie znaczy ( Tżta dziadkowie zmarli, wiem, że gdyby żyli, też mielibyśmy za co im dziękować). Czy takie podziękowania zrobić po podziękowaniu rodzicom czy razem z rodzicami?

Wczoraj, dzisiaj, zawsze.

Edytowane przez Lady Audrey
Czas edycji: 2016-02-09 o 18:38
Lady Audrey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 13:40   #886
martyna4456
Raczkowanie

Z piosenek miałam https://www.youtube.com/watch?v=J59NxULa1b8 Walc dla rodziców. Akurat wszyscy lubią takie klimaty, a i było całkiem fajne.
Co do prezentów, toteż zastanawialiśmy się długo i kupiliśmy mamom po broszce w kształcie róży - gdzie główka była z bursztynu, a tatom spinki do koszul.
Stary 2016-02-17, 09:59   #887
kasiazet100
Przyczajenie

Jeszcze fajna piosenka na podziękowania to "To dzięki wam" https://www.youtube.com/watch?v=wa7GS6j_QdI , nie jest taka oklepana jak "cudownych rodziców" a dosyć przyjemna. No i nie jest to taki wyciskacz łez. Ten moment to powinna być miła chwila dla rodziców a nie wspólne płaczki.
kasiazet100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 16:50   #888
Terha
Zakorzenienie

A my w ramach podziękowań kupimy najprawdopodobniej mamom... uwaga... noże japońskie. Może to dziwny prezent biorąc pod uwagę okoliczności, ale wiemy, że będą zachwycone. Obie mają w tej chwili jeden duży nóż i sobie go bardzo chwalą. My kupilibyśmy jeszcze 2 mniejsze, żeby miały cały komplet.
Dodam jeszcze, że nie planujemy podziękowań na sali.

Terha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 17:40   #889
funk_you
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
A my w ramach podziękowań kupimy najprawdopodobniej mamom... uwaga... noże japońskie. Może to dziwny prezent biorąc pod uwagę okoliczności, ale wiemy, że będą zachwycone. Obie mają w tej chwili jeden duży nóż i sobie go bardzo chwalą. My kupilibyśmy jeszcze 2 mniejsze, żeby miały cały komplet.
Dodam jeszcze, że nie planujemy podziękowań na sali.
I to jest super prezent, moja mama na pewno by się ucieszyła. Lepszy zestaw noży niż Oscar dla najlepszego rodzica czy inna żenująca durnostojka. Również nie podobają mi się szopki z podziekowaniem dla rodziców. Wszyscy są skrępowani, ja też nie należę do osób, które potrafią mówić publicznie, więc wyszłoby sztucznie. A pomysł z nożami super!
Stary 2016-02-20, 23:37   #890
Terha
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
I to jest super prezent, moja mama na pewno by się ucieszyła. Lepszy zestaw noży niż Oscar dla najlepszego rodzica czy inna żenująca durnostojka. Również nie podobają mi się szopki z podziekowaniem dla rodziców. Wszyscy są skrępowani, ja też nie należę do osób, które potrafią mówić publicznie, więc wyszłoby sztucznie. A pomysł z nożami super!
Cieszę się, że Ci się pomysł spodobał .
Myślę, że nie znajdziemy lepszego prezentu dla naszych mam .

Terha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 22:13   #891
rurka_z_kremem
Raczkowanie

Noże to genialny pomysł!
rurka_z_kremem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 21:17   #892
Nelia89
Raczkowanie

Podobno noży się nie daje.
Nelia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 22:16   #893
funk_you
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Nelia89 Pokaż wiadomość
Podobno noży się nie daje.
A co to za zabobon? Noży się nie daje bo?
Stary 2016-03-14, 14:24   #894
jagnapik
Raczkowanie

My na początku zastanawialiśmy sie nad kwiatami ale potem uznaliśmy ,ze jest to jednak trochę zbyt oklepane... Postanowiliśmy dać im drobiazgi do dekoracji mieszkania ( coś eleganckiego). Padło na takie świeczniki: W xxx jest spory wybór: xxx
Kwiaty by zwiędły, a świeczniki stoją i przydają się. Np jak ksiądz przyjdzie po kolędzie.

Czas edycji: 2016-12-15 o 09:36 Powód: Link.
jagnapik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 14:32   #895
mmagduszka
Rozeznanie

Dziewczyny, a jeśli robiłybyście same przyjęcie weselne, tj rodzice nie dokładaliby Wam złotowki (zarowno jednej jak i drugiej strony, zapraszamy ich jako gości) to bawiłybyście się w jakieś specjalne podziękowania? Mamy małe przyjęcie, bardziej taka uroczysto obiadokolacja i na pewno żadnego kółeczka i tańców nie będzie. Myśleliśmy nad jakimś prezentem ale z drugiej strony skoro sami organizujemy imprezę...
mmagduszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 22:45   #896
naningoo
Przyczajenie

Podziękowania dla rodziców i teściów nie robię. Nie lubię tej całej szopki, więc zdecydowaliśmy z Tż, że zabierzemy ich na kolację do restauracji i wręczymy im albumy ze zdjęciami z wesela. Wydaje mi się, że to dobry pomysł.

A i jeszcze jedno. Mój Tż w dniu ślubu ma urodziny, a ja kompletnie nie wiem co robić. Będę wdzięczna za każdy pomysł
naningoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:25   #897
hermenegilda99
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jeśli robiłybyście same przyjęcie weselne, tj rodzice nie dokładaliby Wam złotowki (zarowno jednej jak i drugiej strony, zapraszamy ich jako gości) to bawiłybyście się w jakieś specjalne podziękowania? Mamy małe przyjęcie, bardziej taka uroczysto obiadokolacja i na pewno żadnego kółeczka i tańców nie będzie. Myśleliśmy nad jakimś prezentem ale z drugiej strony skoro sami organizujemy imprezę...
Podziękowanie dla rodziców dotyczy całego życia, wychowania, radości i smutków, rad itp. a nie tego czy zapłacili Ci za wesele czy nie. To nie jest ich obowiązek jak większość myśli. Rodzice mogą pomóc jeśli chcą i mają takie możliwości ale na pewno nie muszą więc podziękowanie tutaj dotyczy całego wychowania.
Stary 2016-03-16, 13:16   #898
sensualna
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hermenegilda99 Pokaż wiadomość
Podziękowanie dla rodziców dotyczy całego życia, wychowania, radości i smutków, rad itp. a nie tego czy zapłacili Ci za wesele czy nie. To nie jest ich obowiązek jak większość myśli. Rodzice mogą pomóc jeśli chcą i mają takie możliwości ale na pewno nie muszą więc podziękowanie tutaj dotyczy całego wychowania.
Zgadzam się zdecydowanie
U nas jest akurat tak, że moi rodzice, a właściwie mój tata zdeklarował się sam, że nam pomoże finansowo, z kolei rodzice Tża w ogóle w tej kwestii nam nie pomagają, ale nie ma to najmniejszego znaczenia w odniesieniu podziękowań im wszystkim na weselu.
Stary 2016-03-26, 10:24   #899
dorusss90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamilusia1985 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po ślubie - rodzicom podarowaliśmy portrety od artystów kupione na allegro. Najpierw zamówiliśmy nasz własny portret, ale potem domówiliśmy jeszcze rysunki przedstawiające naszych rodziców z ich własnego ślubu. Trochę było problemów z "podkradnięciem" starych fotek ślubnych ( mieszkamy w innym mieście niż rodzice), ale w rezultacie efekt był niesamowity- rodzice byli bardzo wzruszeni- przypomniał im się ich
własny ślub, a wszyscy goście z zaciekawieniem oglądali i komentowali rysunki. Było sporo śmiechu i okazało się, że była to nie tylko atrakcja dla rodziców, ale i pozostałych weselników. Kwiatów nie dawaliśmy i było to bardzo dobre posunięcie- mimo, że prosiliśmy, by nie wręczać nam kwiatów pod kościołem, to i tak przyszły jakieś sąsiadki, znajome z pracy i dalsza rodzinka z bukiecikami. Potem patrzyłam, jak wszystko w upale zdycha w nędznych wiadrach, bo wazonów nie starczyło...
ile takie cos kosztowalo? dlugo czekalas?

dorusss90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 22:23   #900
bolimnieglowa
Przyczajenie

zachęcam do takiej formy podziękowania:
https://www.youtube.com/watch?v=qKgpdNft_8g
można taki filmik nagrać samodzielnie, ten akurat wykonany jest przez
http://www.pjfilmsstudio.com/
bolimnieglowa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
podziękowanie

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości