Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-10, 22:00   #2551
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mi w biedrze powiedzieli ze te poduchy sa tylko w wybranych biedronkach... w mojej akurat nie ma Ale zamowie sobie Supermami typ C, podobno zostala produktem roku. Kosztuje 95zl, troche drozsza, ale podobno wlasnie przyjemna w dotyku. Widzialam tez gdzies do niej dodatkowe poszewki chyba za 35zl?

Ja dzis bylam na kontrolnym usg. Dzis 15+1 i maluch mial juz 9cm plus nóżki, ktorymi rozpychal sie o scianki, jakby chcial sobie wiecej miejsca zrobic drapal sie tez po uchu i machal raczkami az niewiarygodne ze tego wogole nie czuje i taki maly ludzik mieszka sobie w moim brzuchu
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 22:38   #2552
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Mi w biedrze powiedzieli ze te poduchy sa tylko w wybranych biedronkach... w mojej akurat nie ma Ale zamowie sobie Supermami typ C, podobno zostala produktem roku. Kosztuje 95zl, troche drozsza, ale podobno wlasnie przyjemna w dotyku. Widzialam tez gdzies do niej dodatkowe poszewki chyba za 35zl?

Ja dzis bylam na kontrolnym usg. Dzis 15+1 i maluch mial juz 9cm plus nóżki, ktorymi rozpychal sie o scianki, jakby chcial sobie wiecej miejsca zrobic drapal sie tez po uchu i machal raczkami az niewiarygodne ze tego wogole nie czuje i taki maly ludzik mieszka sobie w moim brzuchu
Ja to wczoraj na usg się tak rozczulilam że łzy pociekły to jest takie niesamowite jak sobie tam mieszka i funkcjonuje jeszcze się nie urodziło a matka oszalała na ich punkcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 07:20   #2553
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mój lokator wczoraj był zwinięty i nie miał ochoty się pokazywać może spał ?
Nie męczyliśmy ludzika
A ja wczoraj wieczorem zajrzałam na AliExpress no i skończyło się zakupami jakieś rampersy i nie mogłam się oprzeć dwóm przytulankom
Chyba wpadam powoli w szał zakupów....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 07:42   #2554
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Jak to się mówi matki wariatki już zakochane . Zazdroszczę wam tego, do mnie dalej nic nie dociera, dalej ostrożność, męczące to już trochę.
Jeszcze moje hormony zamieniły się w marudną bestie, wczoraj się chciałam wyprowadzać do rodziców bo mąż nie chciał mi zrobić sosu do krokieta i płacz i co tylko. A potem jak się tak pomyśli to co człowiek miał w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 07:46   #2555
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ania to może sproboj już powoli odzwyczajać od wózka? Mój synek jeszcze jakoś niedawno bez wózka właśnie uciekał, nie chciał za rękę, szedł w inną stronę. Ale chodziliśmy na krótkie spacery na nóżkach. Jakoś miesiąc przed swoimi drugimi urodzinami się zaczął bardzo ładnie zachowywać na spacerze. Teraz to nie problem. Oczywiście nie idziemy jakoś bardzo daleko bo małe nóżki się jednak męczą ale powoli coraz dalej. Ostatnio byliśmy na prawie godzinnym spacerze na nogach. Synek ma dwa lata i miesiąc. Bo potem z dwojka wózkowych to na prawda może być kłopotliwe tzn zostaje podwójny wózek ale myślę że 2,5 roku to już czas żeby z wózka rezygnować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 08:09   #2556
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Jak to się mówi matki wariatki już zakochane . Zazdroszczę wam tego, do mnie dalej nic nie dociera, dalej ostrożność, męczące to już trochę.
Jeszcze moje hormony zamieniły się w marudną bestie, wczoraj się chciałam wyprowadzać do rodziców bo mąż nie chciał mi zrobić sosu do krokieta i płacz i co tylko. A potem jak się tak pomyśli to co człowiek miał w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hahahahhaha Angel no nie mogę
Wyprowadzka o sos do krokieta
Ja tez jestem mega ostrożna i boje się o każdy dzień ale co nam da ten strach ? A jak wszystko będzie dobrze i szczęśliwie się zakończy (a innej opcji nie ma!!!!) to będziemy żałować ze nie cieszylysmy się jak mogłyśmy nie ma co, dziewczyny, więcej optymizmu każdej z nas życzę i sobie przede wszystkim bo te nasze ludziki urodzą się takie zmartwione jak my chodzimy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:00   #2557
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Gratuluje udanych wizyt
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Jak to się mówi matki wariatki już zakochane . Zazdroszczę wam tego, do mnie dalej nic nie dociera, dalej ostrożność, męczące to już trochę.
Jeszcze moje hormony zamieniły się w marudną bestie, wczoraj się chciałam wyprowadzać do rodziców bo mąż nie chciał mi zrobić sosu do krokieta i płacz i co tylko. A potem jak się tak pomyśli to co człowiek miał w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku jak ja widziałam jaką scenę zrobiła koleżanka swojemu partnerowi jak była w ciąży to się za głowę złapałam, najpierw go opierniczlyła że nic nie robi(wrócił dopiero z pracy), kazała mu się brać za malowanie pokoju bo nigdy się do tego nie zabierze a jak chłopina pozdejmował karnisze i inne pierdoły że ścian, to stwierdziła co on sobie wyobraża że on teraz będzie tu malował a gdzie ona będzie teraz spać, bo przecież nie w tej chemi co się będzie wydzielać z farby. Normalnie modlę się codzień żeby mi tak nie odpierniczało. Ale widzę że łapią mnie już takie humorki...
Dzwoniłam dzisiaj po moje wyniki z badań prenatalnych i się dowiedziałam że są prawidłowe i nic więcej. Na dodatek zapomniałam napisać mężowi upoważnienia żeby je odebrał dzisiaj i przyślą mi je pocztą, więc kolejne dni czekania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 09:07   #2558
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Gratuluje udanych wizyt
Jejku jak ja widziałam jaką scenę zrobiła koleżanka swojemu partnerowi jak była w ciąży to się za głowę złapałam, najpierw go opierniczlyła że nic nie robi(wrócił dopiero z pracy), kazała mu się brać za malowanie pokoju bo nigdy się do tego nie zabierze a jak chłopina pozdejmował karnisze i inne pierdoły że ścian, to stwierdziła co on sobie wyobraża że on teraz będzie tu malował a gdzie ona będzie teraz spać, bo przecież nie w tej chemi co się będzie wydzielać z farby. Normalnie modlę się codzień żeby mi tak nie odpierniczało. Ale widzę że łapią mnie już takie humorki...
Dzwoniłam dzisiaj po moje wyniki z badań prenatalnych i się dowiedziałam że są prawidłowe i nic więcej. Na dodatek zapomniałam napisać mężowi upoważnienia żeby je odebrał dzisiaj i przyślą mi je pocztą, więc kolejne dni czekania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo to i tak mam szczęście bo słyszałam że teraz wyników się nie wysyła że względu na RODO.
U mnie to mężowie odpierdala :/ bo ciąża to nie choroba a dopiero co się przeprowadziliśmy i mnóstwo pracy więc mogłabym coś posprzątać zamiast ciągle odpoczywać.... Niech sobie sam będzie w ciąży..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 11:10   #2559
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja mam nadzieję, że to jednorazowe było potem się usmialismy z tego z mężem, że to chyba tak musiało z kilku dni jakieś nerwy. Ale jak wam też coś odwali to się nie przejmujcie, jak widzicie nie jesteście jedyne
Współczuję, że mąż taki.. Kurcze decyzja chyba wspólna a ty też się nie czujesz najlepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 11:12   #2560
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej Dziś rano dzwonił doktorek i test pappa wyszedł dobrze Ulga po raz kolejny

W niedziele mamy chrzciny bratanka i mam nadzieję,że pogoda będzie dobra
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 11:16   #2561
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Hej Dziś rano dzwonił doktorek i test pappa wyszedł dobrze Ulga po raz kolejny



W niedziele mamy chrzciny bratanka i mam nadzieję,że pogoda będzie dobra

Super Kasia
Ja pappy nie robiłam, prenatalne wyszły dobrze to uznałam ze nie będę się niepotrzebnie niepokoić
O my jutro wesele u znajomych, tez liczę na ładna pogodę chociaż wieczory i noce zimne


Angel


Ja mam nadzieję, że to jednorazowe było potem się usmialismy z tego z mężem, że to chyba tak musiało z kilku dni jakieś nerwy. Ale jak wam też coś odwali to się nie przejmujcie, jak widzicie nie jesteście jedyne
Współczuję, że mąż taki.. Kurcze decyzja chyba wspólna a ty też się nie czujesz najlepiej...






No ja czasem płacze bez powodu ale to chwilowe i mam nadzieje ze mnie aż tak nie poniesie
Później przynajmniej duuuzo śmiechu mieliście


Ja powoli się nastawiam ze jednak chłopak będzie i do brzuszka już mówię Królewiczu a nie Królewno jak głaszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez sylwiak854
Czas edycji: 2019-10-11 o 11:19
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 14:10   #2562
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że to jednorazowe było potem się usmialismy z tego z mężem, że to chyba tak musiało z kilku dni jakieś nerwy. Ale jak wam też coś odwali to się nie przejmujcie, jak widzicie nie jesteście jedyne
Współczuję, że mąż taki.. Kurcze decyzja chyba wspólna a ty też się nie czujesz najlepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w sumie to nie do końca decyzja tzn myśleliśmy ale nie teraz, tak na nowy rok jak ogarniemy mieszkanie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 15:17   #2563
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ania to może sproboj już powoli odzwyczajać od wózka? Mój synek jeszcze jakoś niedawno bez wózka właśnie uciekał, nie chciał za rękę, szedł w inną stronę. Ale chodziliśmy na krótkie spacery na nóżkach. Jakoś miesiąc przed swoimi drugimi urodzinami się zaczął bardzo ładnie zachowywać na spacerze. Teraz to nie problem. Oczywiście nie idziemy jakoś bardzo daleko bo małe nóżki się jednak męczą ale powoli coraz dalej. Ostatnio byliśmy na prawie godzinnym spacerze na nogach. Synek ma dwa lata i miesiąc. Bo potem z dwojka wózkowych to na prawda może być kłopotliwe tzn zostaje podwójny wózek ale myślę że 2,5 roku to już czas żeby z wózka rezygnować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na 2,5 roku zaryzykowalabym z dostawką. Ja urodziłam jak starsza miała 3 lata, wózka nie uzywalismy prawie rok. Mała przysiadała na wózku na takiej lączynie z przodu. Tylko moja była leciutka - 12 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 16:22   #2564
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że to jednorazowe było potem się usmialismy z tego z mężem, że to chyba tak musiało z kilku dni jakieś nerwy. Ale jak wam też coś odwali to się nie przejmujcie, jak widzicie nie jesteście jedyne
Współczuję, że mąż taki.. Kurcze decyzja chyba wspólna a ty też się nie czujesz najlepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj bierze na klate humorki ciezarnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 21:33   #2565
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cześć Wam patrze ostatni raz byłam tutaj w wtorek .
Właśnie wróciłam z Tż z szpitala idę się umyć i do łożka jutro napisze oco chodziło.;(
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 06:26   #2566
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień dobry! Ja już na nogach mimo zmęczenia. Roczniak je twarozek. Chcialam ją odstawić od piersi ale pewnie się skonczy na tandemie którego bym raczej nie chciała. Jak ona płacze o mleko to mi zal a jak jest chwila gdy daje a ona aż śmieje sie z radości do piersi to tym bardziej wiem jak jej to potrzebne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Cześć Wam patrze ostatni raz byłam tutaj w wtorek .
Właśnie wróciłam z Tż z szpitala idę się umyć i do łożka jutro napisze oco chodziło.;(
Sobrz, że już jesteś w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 07:00   #2567
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Ja już na nogach mimo zmęczenia. Roczniak je twarozek. Chcialam ją odstawić od piersi ale pewnie się skonczy na tandemie którego bym raczej nie chciała. Jak ona płacze o mleko to mi zal a jak jest chwila gdy daje a ona aż śmieje sie z radości do piersi to tym bardziej wiem jak jej to potrzebne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Sobrz, że już jesteś w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu nie chcialabys tandemu? Ja liczę na tandem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 07:39   #2568
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Czemu nie chcialabys tandemu? Ja liczę na tandem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez jeszcze karmie, ale u mnie dwulatek na stanie.
Tez nie chce tandemu, obawiam sie, ze chcialby pic czesciej niz noworodek... Z reszta przed wakacjami dokladnie tak bylo, zanim obcielam mu karmienia w dzien. Teraz czekam az juz bedziemy siedziec w domu i bede odstawiac. Ale wiem, ze nie bedzie to bezbolesnie i bez placzu. Na razie nie mam na to sily...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 08:18   #2569
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mój się sam odstawił jak miał 16 miesięcy. Najpierw zredukowały się mocno karmienia w dzień jak wróciłam do pracy ale jakoś obyło się bez dramatów. Syn ma ogromny apetyt na wszystko no a potem jakoś tak samoistnie coraz mniej karmienia no i na 16 miesięcy pierwsze usypianie na noc sam nie chciał już cycka. Dla mnie to było fajne bo takie miałam zalozenie- karmić aż się sam nie odstawi (no chyba że już by mi to na prawdę bardzo przeszkadzało).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 10:17   #2570
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej! Rano byłam na prenatalnych, wszystko w porządku! Jestem taka szczęśliwa ️ lekarz nie mówił nic o płci, ale zaczęłam przeczuwać córkę (wcześniej byłam pewna syna). To będzie super dzień!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 11:05   #2571
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Jedynym plusem mojego życia w zeszłym tyg jest , że wchodząc do kina nie pamiętam jakimi cudem znalazłam się w szpitalu i to na kardiologi.Z opowieści mojego męża to był coś na pograniczu matrixa ,a kolejnej serii na dobre i na złe tak to opowiadał.
Dowiedziałam się ludzie w szpitalu są mili ,aa przynajmniej kobitka z którą leżałam przez te parę dni. Dała mi tyle złotych rad , że w połowie myślam , że chyba je będę zapisywać.

To była ta dobra część pobytu w obcym mieście.

A gorsza , że jak to mąż określił więc do kina zemną nie idzie bo nie pomyślał , że tak się przejmę bajką..

Wgl nie pamiętam o czym była . A teraz poważna sprawa mam jakiś bezdech , puls to toretycznie powinnam zgon zaliczyć. Popadam w skrajności albo wysokie ciśnienie niski puls lub w drogą stronę , kołatanie serca i no leżałam i cicho było a ja słyszałam jak mi serce wali i na zmianę raz cieplo raz zimno. Naprawdę nwm co to bylo , miałam przemiłego młodego lekarza ,który też stwierdził powinnam odpuści bajki A teraz dzisiaj w domu mam Holtera co za ustrojstwo.. Kuje mnie w klatce piersiowej . W poniedziałek mam kardiologa do którego chodzę zobaczymy. Bo puki co moc kroplówek dostałam . Zrobili mi krew tak coś nisko było , żelazo to wgl nwm biorę tabletki zamiast mieć więcej mam jeszcze mniej. Mam mieć MRI głowy . I powtórzyć badania krwi. Czyli w skrócie coś jest na rzeczy ,ale nie wiadomo co .. Czyli to co uwielbiam.

Czytałam Was nie będąc zalogowana ładne brzuszki czyli nie tylko ja tak okrągła )
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 13:13   #2572
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ewka jednym słowem miałaś dużo szczęścia w tym całym nieszczęściu. Oby wszystko się wyjaśniło. Koleżanka w ciąży miała jakieś podobne "akcje" sercowo oddechowe. Okazało się że nagle w ciąży dostała astmy ( wcześniej tylko alergie) i właśnie coś z sercem. Pod opieką lekarza wszystko jest ok aż do szczęśliwego rozwiązania. Jedynie że z powodu serca nie mogła rodzic sn. Kciuki żeby było dobrze

Loooola super wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 13:25   #2573
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ewka współczuję Ci przeżyć, oby jednak wszystko potoczyło się dobrze i żebyś z tego wyszła.
Ja też już po prenatalnych, wszystko prawidłowo, 7 cm małego człowieka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 13:37   #2574
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mój syncio wczoraj skończył rok i od 4dni jesteśmy bez piersi jakoś tak naturalnie to wyszło, bardzo lubi jeść wszystko więc w dzień już długo nie je, w nocy za to "jadł" co 2-3h, troszkę dawałam mu wody zamiast dwóch karmień i zaczął przesypiać coraz dłużej aż w końcu całe noce śpi. Ponad 11msc nie przespałam dłużej niż 3h i w końcu od 2tyg śpimy nocki dodam, że spimy razem więc tym bardziej cieszę sie, ze mimo bliskości piersi i tak udało się odstawić a był taaaakim cycusiem...
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 17:26   #2575
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość

Loooola super wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet nie wiesz jaką czuję ulgę, uffff. Gdybym mogła to upiłabym się ze szczęścia ale sok jabłkowy też dobrze wchodzi


Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ewka współczuję Ci przeżyć, oby jednak wszystko potoczyło się dobrze i żebyś z tego wyszła.
Ja też już po prenatalnych, wszystko prawidłowo, 7 cm małego człowieka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję! Ale masz koksa, moje małe w porównaniu do twojego, tylko 5,6cm

Ewka, współczuję przeżyć wracaj do zdrowia!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 21:13   #2576
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Czemu nie chcialabys tandemu? Ja liczę na tandem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakos nie czuję tego. Męczy mnie powoli karmienie. Nie wysypiam się i mleka coraz mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 21:16   #2577
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny orientujecie się jak czesto w lidlu powtarzają się ubrania ciążowe? Bardzo rzadko tam robię zakupy ale ściągnęłam sobie lowce okazji i widzę że ubrania ciążowe w niskich cenach od 17.10.

Trochę za wcześnie ale chyba wybiorę się po leginsy i może jeansy kupię. Piżamy też kurde fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 21:45   #2578
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się jak czesto w lidlu powtarzają się ubrania ciążowe? Bardzo rzadko tam robię zakupy ale ściągnęłam sobie lowce okazji i widzę że ubrania ciążowe w niskich cenach od 17.10.

Trochę za wcześnie ale chyba wybiorę się po leginsy i może jeansy kupię. Piżamy też kurde fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie miały być od tego czwartku czyli 10?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 21:49   #2579
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Sprawdziłam jeszcze dla pewności Screenshot_20191012-214744_Tropiciel Okazji.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 22:55   #2580
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Wydaje mi sie, ze byly ostatnio koniec sierpnia-poczatek wrzesnia. Bo chyba nawet na cos tam patrzylam, a maz z 3 tygodnie temu kupil mi taka pizame, ale przeceniona. Wiec musialybyc chwilke wczesniej.

W lidlu online jest chyba teraz weekend darmowej dostawy.


Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.