Mamy sierpniowe 2018 cz.1 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla szczęśliwych rodziców - po porodzie, mamy dziecko, jestem mamą, wychowanie dziecka

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 11:44   #3151
Sarahxoxo
Zadomowienie

Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez sieciowa Pokaż wiadomość
To ja się zaczęłam zastanawiać właśnie, jak tu dopakować kolację, żeby zjadł i nie był za chwilę głodny a tu może nie tędy droga W żłobku na podwieczorek zwykle kanapki i owoce, moje dziecko nadal ściąga wszystko z chleba, więc pomyślałam, że może kalorii za mało? I zwykle je zupę a drugie już mu się nie mieści a mają podawane jedno po drugim od razu. A już jest głodny i nie czeka, bo od śniadania cztery godziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powiem Ci szczerze, że nie wiem.
Jak jej podawałam kaloryczne posiłki po powrocie ze żłobka (w stylu obiad) to też jadła wszystko i nadal po niedługim czasie była głodna. Generalnie ja absolutnie nie chce żeby jadła mniej, jeśli ona tyle potrzebuje, tylko zależy mi żeby jadła wartościowe rzeczy, a nie puste kalorie. A samym jabłkiem to się moja nie najada. Wczoraj zjadła na obiad (o godzinie 17, mimo że w żłobku był obiad w południe) łososia z ziemniakami i z warzywami a 2 godziny później przed pójściem spać znów była głodna .
Sarahxoxo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 17:58   #3152
szaruskowa
Rozeznanie

Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Już mi się dziś mózg lasował od jęków mojej córki i ciaglego wybrzydzania, po kilku sekundach wszystko jej się nudzi byłam zmęczona po całym tygodniu i tylko czekałam na męża, który wrócił równie zrąbany
Popołudniu ściągnęłam mleko do butli ale mała pogardziła. Najpierw się zdziwiłam bo moje zawsze pila chętnie z butelki, a potem się kaplam że nie jadła cyca od 14h i jest stęskniona zniosła to dzielnie mimo wszystko i jestem zadowolona że cały dzień wytrzymała bez piersi.
Dziewczęta jak długo wychodziły te czwórki u was? Wiem, że jak wyjdzie jedna to zaś następne potem pójdą ale ciekawa jestem jak długo przebija się taki duży ząbek. Dopiero 3 noce ryku za nami a szykuje się dużo więcej. Mam nadzieję, że to tylko początki przewijania aż tak ciężko znosi. Nie pomaga nawet Ibuprom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (1 użytkowników i 5 gości)
szaruskowa
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości