Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 16:15   #301
deejayno1
Raczkowanie
 
Avatar deejayno1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Dziewczyny, nie rozumiem fenomenu kupowania sukni ślubnej. Rozumiem, że to ten wielki dzień i każda z nas chce być wyjątkowa ale też nie dajmy się zwariować. Ja podeszłam do tego praktycznie i nie żałuję a na ślubie czułam się jak księżniczka Ja swoją wypożyczyłam od pani, która szyje suknie i prowadzi komis. Miała do wyboru pełno sukienek, nie zniszczonych, sama dokonywała poprawek przy sukni, która mi się spodobała. Dodatkowo wypożyczyła mi wszystkie dodatki, w rezultacie miałam 3 bolerka ( jedno koronkowe, drugie szyte na miarę na mnie z krótkim rękawem i trzecie z długim rękawem), szal no i oczywiście welon. I wszystko to za 800 zł. Po ślubie miałam tydzień czasu na zwrócenie sukienki i nie interesowało mnie czyszczenie jej. Zdążyłam zrobić sesje w plenerze i po kilku dniach oddałam sukienkę.
Teraz nie martwię się, że wydałam kupę kasy na suknię, która wiadomo została założona tylko raz i leży w szafie.
deejayno1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 18:23   #302
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Wystawiłam suknię, nawet nie oddając jej do pralni, bo myślałam, że będzie długo "wisieć" na stronach ogłoszeniowych i jeszcze zdążę. Na szczęście nie była bardzo zabrudzona, bo nie mieliśmy sesji. Wystawiłam ją na tablica.pl, gumtree, sprzedajsuknie.pl i oczywiście na allegro. Tydzień po wystawieniu zgłosiła się do mnie dziewczyna z allegro i od razu kupiła suknię Myślę, że sukcesem jest wystawienie na allegro, ładne zdjęcia i to jak atrakcyjnie się samej wyglądało w dniu ślubu Sprzedałam suknię za połowę kwoty, którą za nią dałam, dołożyłam gratis dwa welony, tiulowe bolerko i halkę Cieszę się, że posłuży innej pannie młodej, a ja nie miałam gdzie jej trzymać. Zostaną mi piękne wspomnienia i zdjęcia z tego dnia
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 22:42   #303
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Witajcie
ja własnie szukam

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2013-02-24 o 11:07 Powód: złamanie regulaminu
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 17:59   #304
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
Witajcie
..
biorąc pod uwagę Twój "staż" na wizażu, powinnaś chyba wiedzieć, że tu się nie sprzedaje ani nie kupuje. chyba że coś sie zmieniło przez te 5 mies, gdy mnie tu nie było
a poza tym, powinnaś chyba podać rozmiar jeszcze

ja swojej nadal nie sprzedałam, ale będę miała z tym raczej kłopot, bo mam rozmiar 34/36, na osobę mającą w pasie max 65cm... a suknia nie wiązana, tylko na zamek, także ten. spróbuję jeszcze wystawić na innych stronach, ale allegro, tablica i sprzedajemy dało mi tylko po kilkanaście wyświetleń, ani jednego pytania do tej pory nie miałam o przepraszam, raz o dokładniejsze zdjęcia bolerka
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2013-02-24 o 11:07
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 12:15   #305
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

ja swoją dość szybko sprzedała. W październiku był ślub około listopada miałam ją już po praniu a w sylwestra udało mi się ją sprzedaż. Cieszę się że ktoś będzie mógł ją jeszcze ubrać a ja otrzymałam pieniązki które wówczas były nam bardzo potzrebne.
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:59   #306
agunieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 18
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Niestety, moja sukienka wisi ciągle w szafie. Szkoda mi jej, bo jest na prawdę fajna i szkoda, żeby już więcej nie ujrzała światła dziennego.

deejayno1 - Też nie rozumiałam kompletnie, po co kupować "na jeden raz" suknię za tyle pieniędzy. Początkowo planowałam tylko wypożyczyć, ale kiedy zobaczyłam "tą jedyną" to nie było przeproś Pożyczyłam kasę i nie żałuję! Wyglądałam w niej tak, jak w żadnej przymierzanej w wypożyczalni. Jak księżniczka
agunieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 13:07   #307
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

ja moją sprzedałam 3 miesiące po ślubie, za bardzo dobre pieniądze
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 15:58   #308
sticiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Question Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Dziewczyny!!
Czy któras z Was oddała swoja suknię ślubną do komisu??
Przeglądalam allegro i tam swojej chyba nie wystawię, bo widzę, że mało kto odkupuje.
Na jakich warunkach oddaje się suknie w komis? Ile można na takiej sukni zarobić?
Pozdrawiam i czekam na komentarze!
sticiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 10:57   #309
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: |Oddanie sukni w komis???

Proszę korzystać z wyszukiwarki, wątek już istnieje.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 10:17   #310
sticiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: |Oddanie sukni w komis???

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Proszę korzystać z wyszukiwarki, wątek już istnieje.

Wszystko ładnie pięknie, tylko żadna z dziewczyn nie pisze czy sprzedały w komisie suknię i na jakich warunkach się tam suknię oddaje.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
??????????????
sticiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 10:07   #311
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: |Oddanie sukni w komis???

W wątku znajduje się około 50 postów nawiązujących do komisu. Dziewczyny podają nawet strony komisów na których sprzedały swoje suknie. Są też sugestie aby umieścić ogłoszenie na allegro a nie na stronach typowo ślubnych. Podają ceny po jakich udało sie sprzedać suknie, ile czekały na odzew itp. Tylko trzeba DOKŁADNIE przeszukać wątek. A jeśli nie znajdziesz satysfakcjonujących Cie odpowiedzi trzeba czekać aż ktoś tu zerknie i odpowie, bo to jest wątek zbiorczy dot sprzedaży sukien ślubnych.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 20:21   #312
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: |Oddanie sukni w komis???

Cytat:
Napisane przez sticiunia Pokaż wiadomość
Wszystko ładnie pięknie, tylko żadna z dziewczyn nie pisze czy sprzedały w komisie suknię i na jakich warunkach się tam suknię oddaje.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
??????????????
a poza tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????????????
co komis to inaczej działa, więc trzeba ruszyć się i zapytać osobiscie/zadzwonić. w moim mieście np w komis przyjmują tylko suknie u nich kupione/uszyte, niektórzy w cenie jaką sobie zażyczę, inni za 50%, w mieście 15 km dalej przyjmują ale dostanę co najwyżej 30% pierwotnej ceny.
co komis, to inaczej patrzą.
i nie ma tu co wykrzyknikować
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 11:39   #313
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

moim zdaniem oddanie sukni do komisu to strata pieniędzy. Ja swoją sukienkę wystawiłam na portalach ślubnych, oraz tabliba.pl, gumtree i już wcześniej wspominałam sprzedałam ją za bardzo dobre pieniądze
Najważniejsze żeby z tym nie czekać rok bo moda szybko się zmienia a każda pani młoda chce mieć sukienkę w aktualnych trendach.
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 20:15   #314
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

A zdradzicie za mniej więcej ile % pierwotnej ceny udało Wam się sprzedac lub za ile wystawiłyście? 50 %?
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 11:45   #315
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez sticiunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!
Czy któras z Was oddała swoja suknię ślubną do komisu??
Przeglądalam allegro i tam swojej chyba nie wystawię, bo widzę, że mało kto odkupuje.
Na jakich warunkach oddaje się suknie w komis? Ile można na takiej sukni zarobić?
Pozdrawiam i czekam na komentarze!
No właśnie przecież jest, że allegro ma najlepsze efekty i wszystkie, które nie oddały do komisu lub się nie poddały, sprzedał właśnie tam!

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A zdradzicie za mniej więcej ile % pierwotnej ceny udało Wam się sprzedac lub za ile wystawiłyście? 50 %?
50%, dokładnie.
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 13:56   #316
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A zdradzicie za mniej więcej ile % pierwotnej ceny udało Wam się sprzedac lub za ile wystawiłyście? 50 %?
50 % moim zdaniem to minimum
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 10:25   #317
tifeneb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 53
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
biorąc pod uwagę Twój "staż" na wizażu, powinnaś chyba wiedzieć, że tu się nie sprzedaje ani nie kupuje. chyba że coś sie zmieniło przez te 5 mies, gdy mnie tu nie było
a poza tym, powinnaś chyba podać rozmiar jeszcze

ja swojej nadal nie sprzedałam, ale będę miała z tym raczej kłopot, bo mam rozmiar 34/36, na osobę mającą w pasie max 65cm... a suknia nie wiązana, tylko na zamek, także ten. spróbuję jeszcze wystawić na innych stronach, ale allegro, tablica i sprzedajemy dało mi tylko po kilkanaście wyświetleń, ani jednego pytania do tej pory nie miałam o przepraszam, raz o dokładniejsze zdjęcia bolerka
mam dokładnie ten sam problem 2-3 osoby się capytały, ale jak usłyszały, że 64cm w pasie to więcej się nie odezwały
czy da się jakoś przerobić suwak na wiązanie?
tifeneb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 10:53   #318
Opulka
Raczkowanie
 
Avatar Opulka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 378
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
moim zdaniem oddanie sukni do komisu to strata pieniędzy. Ja swoją sukienkę wystawiłam na portalach ślubnych, oraz tabliba.pl, gumtree i już wcześniej wspominałam sprzedałam ją za bardzo dobre pieniądze
Najważniejsze żeby z tym nie czekać rok bo moda szybko się zmienia a każda pani młoda chce mieć sukienkę w aktualnych trendach.

Chyba się z Tobą nie zgodze Pewnie są PMki zorientowane w trendach, jakie tam się teraz suknie nosi czy takie czy śmakie, ale podejrzewam, że większość dziewczyn które (tak jak ja na przykład) szukały sukienki na allegro nie ma o tym zielonego pojęcia. Mi suknia ma się po prostu podobać, a czy ona będzie miała rok czy 5 lat to już mniejsza o to.

No i sukienki ślubne nie oszukujmy się, są tak charakterystyczne, że tworzenie jakichkolwiek trendów jest moim zdaniem sztucznym zabiegiem, jak zwykle chodzi o kasę, bo skoro w zeszłym roku koronki a dzisiaj tiul, to co nie kupie koronek, bo są passe? Pewnie są takie co nie kupią, ale myśle, że są w mniejszości.
Opulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 15:35   #319
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Mi się udało sprzedać suknie po ładnych paru miesiącach wystawiania jej na allegro i innych portalach. Moim głównym problemem w sprzedaży był w większości wzrost (mam 160 i miałam 6 cm obcas) i rozmiar (34)
Wystawiłam ją gdzieś w lato ale wtedy mniej chętnych bo większość ślubów jest w tym okresie a panna młoda szuka kreacji na parę miesięcy wcześniej. Suknię sprzedałam tydzień temu. Kosztowała mnie z etolę włącznie 2840 zł. Sprzedałam za 1250 zł. Mniej niż 50 % ale moje wymiary były bardzo szczupłe, żeby znaleźć podobnie filigranową następczynię musiałam liczyć na cud. No i się udało.
Z początku suknia wisiała za większa cenę więc zmniejszałam ją co jakiś czas troszeczkę.

Rady dla sprzedających suknię o ile mogę - jeśli wystawiacie ją na portalach to przede wszystkim zróbcie dobre zdjęcia. Suknia na pewno ma szczegóły które chciałaby zobaczyć oglądająca np. ozdobny pas, naszycia, kształt dekoltu itp. Nikt się nie zainteresuje zdjęciem sukni z daleka gdzie widac jedną wielką białą plamę. Suknia powinna być ujęta na zdjęciach z tyły jak i z przodu. Dobry opis też dużo daje a nie zdawkowe dwa zdania. Piszcie wszystko (od koloru, rozmiaru,własnych wymiarów, na jaki wzrost,jakie zapięcie czy zamek czy wiązanie, jeśli są ramiączka to czy można je usunąć począwszy do materiału z jakiego jest suknia, ile ma warstw, jeśli ma halkę to czy są w niej koła, jaka jest ich ilość).
Ja sporo siedziałam nad opisem własnej sukni by nie wyglądał on marnie. Marny opis i zdjęcia to marne zainteresowanie.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 11:32   #320
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez Opulka Pokaż wiadomość
Chyba się z Tobą nie zgodze Pewnie są PMki zorientowane w trendach, jakie tam się teraz suknie nosi czy takie czy śmakie, ale podejrzewam, że większość dziewczyn które (tak jak ja na przykład) szukały sukienki na allegro nie ma o tym zielonego pojęcia. Mi suknia ma się po prostu podobać, a czy ona będzie miała rok czy 5 lat to już mniejsza o to.

No i sukienki ślubne nie oszukujmy się, są tak charakterystyczne, że tworzenie jakichkolwiek trendów jest moim zdaniem sztucznym zabiegiem, jak zwykle chodzi o kasę, bo skoro w zeszłym roku koronki a dzisiaj tiul, to co nie kupie koronek, bo są passe? Pewnie są takie co nie kupią, ale myśle, że są w mniejszości.
W moim przypadku gdybym oddała sukienkę do komisu to bym tylko na niej straciła.
Tak jak napisałaś są dwie grupy przyszłych pań młodych:
1. Te które chcą mieć sukienkę z aktualnych trendów
2. I te którym sukienka ma się po prostu podobać.

W pierwszym przypadku sukienka sprzedaję się jak świeże bułeczki, ja miałam duże zainteresowanie i sprzedałam ją za tyle ile chciałam, bez licytacji, w komisie w życiu bym tyle za nią nie dostała.
Jeśli chodzi o drugi punkt, to wiem z doświadczenia jak moja bratowa powiesiła sukienkę i 2 lata później próbowałam jej ją sprzedać. Udało mi się to zrobić po kolejnym roku za 450zł Dodam że nowa kosztowała ponad 3 tyś.....
Chyba jednak większość pań młodych zwraca uwagę na aktualne trendy.
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 17:51   #321
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

A czy wszystkie z Was, które sprzedałyście przez internet, umawiałyście się na przymiarkę sukni przez kupującą? Bo ja ze wszelkich sił chciałabym tego uniknąć i nie wiem, czy w związku z tym uda mi się ją sprzedać..
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 19:36   #322
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

A czy ty kotwilka kupiłabyś suknie bez mierzenia chyba nie. Ewentualnie jak ktoś szuka odpowiedniego modelu i wie jaki rozmiar jest ok.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 15:16   #323
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Sprzedałam bez problemu. Zanim pousuwałam ogłoszenia dostałam mnóstwo telefonów i maili w jej sprawie.
Sprzedałam za tyle ile kupiłam, co mnie zaskoczyło bo szyłam na miarę.
dziewczyna po sukienkę przyjechała do mnie 150km z miejsca które jest zagłębiem krawieckim moim zdaniem. No ale suknią ją urzekła i już. Była na nią nie do końca dobra wymiarowo, miała zwężać w kilku miejscach.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 19:59   #324
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A czy wszystkie z Was, które sprzedałyście przez internet, umawiałyście się na przymiarkę sukni przez kupującą? Bo ja ze wszelkich sił chciałabym tego uniknąć i nie wiem, czy w związku z tym uda mi się ją sprzedać..
Ja kupowałam sukienke i sprzedawałam bez mierzenia. W sukniach jest ten plus ze zawsze można ją dopasować wiązaniem,alebo zwęzić w kilku miejscach co wyjdzie i tak taniej niz kupno nowej.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 12:54   #325
fifulcia
Raczkowanie
 
Avatar fifulcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Moje Niebo
Wiadomości: 97
Wink Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Dziewczyny a czy orientujecie się może czy w pólnocnej części woj. mazowieckiego jest jakiś komis sukni wart uwagi? Planuję sprzedać swoją
__________________
Najpiękniejsze chwile w życiu często przychodzą niezapowiedziane...

http://www.slubnezakupy.pl/s05102013020105.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/xi7i6fc.png
fifulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:37   #326
Miss L
Raczkowanie
 
Avatar Miss L
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 115
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez deejayno1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie rozumiem fenomenu kupowania sukni ślubnej. Rozumiem, że to ten wielki dzień i każda z nas chce być wyjątkowa ale też nie dajmy się zwariować. Ja podeszłam do tego praktycznie i nie żałuję a na ślubie czułam się jak księżniczka Ja swoją wypożyczyłam od pani, która szyje suknie i prowadzi komis. Miała do wyboru pełno sukienek, nie zniszczonych, sama dokonywała poprawek przy sukni, która mi się spodobała. Dodatkowo wypożyczyła mi wszystkie dodatki, w rezultacie miałam 3 bolerka ( jedno koronkowe, drugie szyte na miarę na mnie z krótkim rękawem i trzecie z długim rękawem), szal no i oczywiście welon. I wszystko to za 800 zł. Po ślubie miałam tydzień czasu na zwrócenie sukienki i nie interesowało mnie czyszczenie jej. Zdążyłam zrobić sesje w plenerze i po kilku dniach oddałam sukienkę.
Teraz nie martwię się, że wydałam kupę kasy na suknię, która wiadomo została założona tylko raz i leży w szafie.
Mysle, ze kazda kobieta podchodzi do tego tematu indywidualnie. Jesli chce sukienke wypozyczyc jej wybor, jesli chce kupic nie widze w tym nic zlego i nie sadze, zeby to bylo wariactwo jesli komus bardzo zalezy na nowej sukni uszytej na miare, pod warunkiem oczywiscie, ze ja stac i nie bedzie sie specjalnie zadluzac na diametralne kwoty z tego tytulu bo to faktycznie jest niemadre.
__________________
Miss L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 13:23   #327
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Dziewczyny a sprzedając przyszłe panne młode pytały się ile kosztowała pierwotnie?
Bo jeśli ma sie sukienke ktora jest dostepna do zakupu nie trudno sprawdzic ile kosztuje ale jesli ma sie sukienke sprowadzona z innego kraju i nietypowa to czy pokazywać paragon?
Tez planuje sprzedac swoja i musze sie za to zabrac-szkoda mi ale co ja z nia mialabym zrobic a kosztowała bardzo duzo.
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 20:13   #328
2me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Jestem już po ślubie i też się zastanawiam nad wystawieniem mojej sukni, rozm. 36 więc nie wiem jakie będzie zainteresowanie, plusem będzie regulowany gorset na pewno I raczej to będą jakieś internetowe strony, niż komisy...
2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 22:02   #329
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Mnie nikt się nie pytał o koszt ani paragon.

Suknia sprzedała się po 2 miesiącach wystawiania - dziewczynie tak się spodobała że bez przymierzania zdecydowała się na zakup, pierwotnie miałam wysyłać ją do Niemiec (bo tam mieszkała), ale ślub w Polsce miał być i koniec końców z powodu wysokich kosztów wysyłki wysłałam do jej mamy mieszkającej w Pl Potem (nie pamiętałam wszystkich portali na których wystawiałam) jeszcze kilka osób się o nią pytało Również miałam rozmiar 36, sukien jest duuuużo. Ja dałam cenę 200 zł niższą niż podobne fasony, podobnej jakości
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 20:40   #330
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Ja oddałam suknie do pralni a jaka wazym zdaniem cena jet atrakcyjna kozt sukni 4000zł w salonie? za ile ja sprzedac? jaka cena bedzie atracyjna?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-03 22:42:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.