Skąpi ludzie i ich zachowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-28, 08:17   #1
lapidynka88
Raczkowanie
 
Avatar lapidynka88
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 91

Skąpi ludzie i ich zachowania


Wątek jest rozszerzeniem "Najbardziej skąpy facet- ranking"
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=537922

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-28 o 18:01 Powód: Dodanie linku.
lapidynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 10:15   #2
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Po co nowy wątek? Wystarczyło zmienić tytuł poprzedniego, który i tak miał 3k postów. Bezsens
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 15:29   #3
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Tamten wątek od początku miał być o skąpych facetach. I po co zmieniać nazwę, skoro kilkadziesiąt stron było o facetach, a dopiero parę było o innych ludziach i jeszcze trochę off topu

Dlatego dobrze, że powstał nowy Tym razem o ludziach ogólnie - także mogą być faceci, koleżanki, znajomi, kuzynki, ciotki i inni...
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 16:48   #4
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Koleżanka- używała spirytusu salicylowego do twarzy, szkoda jej było na tonik. Ta sama koleżanka, chciała chłopakowi kupić prezent na urodziny ( chłopak z pracy za granicą przywoził jej mnóstwo perfum, kupował jej karnety na solarę, za 150 za miesiąc, fundował jej jedzenie na mieście, kino, kupował inne prezenty). A ta zaczęła kombinować, łazimy po ryneczku a ta kręci nosem, chciała mu kupić łańcuszek srebrny z wisiorkiem ze znakiem zodiaku, ale za drogie, a ona, że chce za trzydziescipare złotych, bo ona się chyba z nim rozstanie, więc po co inwestować
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 16:51   #5
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

to chyba długo nie pojechała na tym spirytusie...

brrrr nie wyobrażam sobie...
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 17:00   #6
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Nie wiem czy długo, ale ciagle miała czerwonawą twarz, jednak podejrzewam, że powodem było częste korzystanie z solarium. Jak ktoś coś kupił, to ciągle powtarzała ,,nie dałabym tyle'' no na wszystko, buty, ciuchy. Dodam tylko, że biedna raczej nie była. Często miała fazy na ,,oszczędzanie''. Jakiś czas później zrobiła sobie depilację laserową bikini i moralizatorskim tonem gadała do mnie ,,że to tylko stówa za zabieg, że nie ma co oszczędzać i ona nie będzie sobie żałować'' tia.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 17:03   #7
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

solarium + spirytus, mamooo
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 18:59   #8
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Chyba w otoczeniu każdego z nas takie osoby się pojawiają. Czasem bywa to śmieszne, a czasem aż żałosne. Mnie osobiście przypominają się skąpstwa typu:

- napuszczanie wody do umywalki, gdzie stoi ona cały dzień tak i każdy myje w tym ręce - znajoma tak robi, a mają kilkuosobową rodzinę, w tym dzieci;okropność jak dla mnie taka woda i mycie czegokolwiek w tym

- koleżanka, która notorycznie pożyczała drobne, bo szkoda było jej rozmieniać grube

- byłam w szoku gdy koleżanka mówiła, że oszczędzają na wodzie , czyli nie spuszczają wody w wc po kiażdym wyjściu, ale po którymś tam z kolei

- zakładanie woreczków foliowych do pękniętych butów w czasie deszczu, bo szkoda jeszcze wyrzucić

- chodzenie ciągle w tych samych ciuchach, bo nowych szkoda, lepiej, żeby leżały w szafie na lepsze czasy
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 19:41   #9
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Ciotka - kiedy częstowała kawą, sypała jej bardzo mało. Myślałam, że taką lubi, więc goście też dostają, no trudno. Kiedy jednak była z nami na wakacjach u babci (mojej, to nie ciotki rodzina), często robiła kawę aż za mocną. No, ale za kawę płaciła babcia.

Koleżanka - kupowała dla dziecka lizaki, po 2zł/szt. Ponieważ podobało jej się kilka, wybrała 5, ale zabrakło jej 1,70zł. Pożyczyłam jej, bo byłyśmy w innym mieście, po powrocie miała oddać. W drodze powrotnej zatrzymałyśmy się na stacji benzynowej i wszystkie dziewczyny (cały autobus głodnych bab) rzuciły się na hot-dogi. Ona jedna nie. Któraś zapytała, czy ona nie jest głodna, no stwierdziła, że jest głodna, ale strasznie tu drogo. No to dziewczyna postawiła jej hot-doga, ta podziękowała i zjadła. Po czym wróciła do kasy i kupiła papierosy, zapłaciła kartą. Zadzwoniła do swojego faceta (paląc papierosa z nowej paczki), że kupiła mu fajki i będzie jej musiał oddać tyle a tyle. Po czym schowała paragon do portfela, z którego wypadła jej... stówa.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 20:34   #10
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Moja ciotka kiedy przywiozło się do niej kawę- w celu wypicia jej, to przesypywała tą podarowaną, a gości częstowała ściepami z tesco blee, taką najtańszą, kawą, nie muszę dodawać, jak smaczna była.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 21:18   #11
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Właściciel mieszkania znajomej grzebał po ich koszu w celu wydostania jakiejś karteczki gdzie można byłoby napisać że X ma dopłacić całe 10 zł, a na biede nie narzeka raczej mając wynajęte 3 mieszkania i jakiś lokal na krakowskim rynku.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 21:50   #12
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Ojciec mojego TZ, gdy urodzila nam sie coreczka, przyjechal w odwiedziny, jak to na dziadka przystalo, a jakze. Przywiozl ze soba sloik kapusniaku ktory dostal od rodzicow swojej obecnej partnerki, a od mojego TZ skasowal 50zl "na paliwo" bo juz ma pusty bak I niema jak z powrotem zajechac. 10 km.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 22:19   #13
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

A co powiecie o myciu plastikowych naczyń i kubków w knajpie? Bo właściciel stwierdził że przecież one są jeszcze dobre i szkoda dawać co chwila nowe Ten sam pan zakupił kiełbasę na grilla za 6 zł/kg i sprzedawał ją po 13 zł za porcję, i się dziwił że ludzie nie biorą tego przysmaku.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 22:29   #14
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
A co powiecie o myciu plastikowych naczyń i kubków w knajpie? Bo właściciel stwierdził że przecież one są jeszcze dobre i szkoda dawać co chwila nowe Ten sam pan zakupił kiełbasę na grilla za 6 zł/kg i sprzedawał ją po 13 zł za porcję, i się dziwił że ludzie nie biorą tego przysmaku.
Kielbasa za 6 zeta... to mowi samo za siebie...
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 22:32   #15
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Kielbasa za 6 zeta... to mowi samo za siebie...

A jak się zaczęła psuć to rozdał ją pracownikom bo szkoda mu było wyrzucić tak dobrego żarcia...
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 22:44   #16
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Partner życiowy mojej mamy, który jest zamożny potrafi ciągnąć matulę przez całe centrum handlowe, bo... ciastko, które chciała zjeść jest tańsze o 10 groszy w innej kawiarni.

Mama mojego TŻ. Skąpszej baby nie widziałam. Trzymają chleb po szafkach bo, żal jej wydać 30 złotych na chlebak- na wystawne imprezy w domu nie żałuje.

Generalnie robi interesy życia. Ostatnio z dumą opowiedziała mi jak to wytargowała bluzkę za 5 złotych, wcześniej kosztowała 8. Nie wiem, ale czasem odbieram to jako dziadostwo.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 23:02   #17
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Moja mama rozcieńcza soki wodą myśląc, że nikt nie zauważy. I ogólnie ma mnóstwo takich skąpych akcji typu robienie fajek samemu z najgorszego i najtańszego tytoniu, który kiedykolwiek powstał. Dym śmierdzi na kilometr.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 23:08   #18
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
A jak się zaczęła psuć to rozdał ją pracownikom bo szkoda mu było wyrzucić tak dobrego żarcia...
I pewnie jeszcze powiedzial jaki to on nie jest dobry I szczodry dla tych pracownikow...

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Partner życiowy mojej mamy, który jest zamożny potrafi ciągnąć matulę przez całe centrum handlowe, bo... ciastko, które chciała zjeść jest tańsze o 10 groszy w innej kawiarni.

Mama mojego TŻ. Skąpszej baby nie widziałam. Trzymają chleb po szafkach bo, żal jej wydać 30 złotych na chlebak- na wystawne imprezy w domu nie żałuje.

Generalnie robi interesy życia. Ostatnio z dumą opowiedziała mi jak to wytargowała bluzkę za 5 złotych, wcześniej kosztowała 8. Nie wiem, ale czasem odbieram to jako dziadostwo.
Heh, to mi ojciec wyrwal w tesco cukier I nawrzeszczal na mnie, ze taki drogi chce kupic jak w biedronce jest o 4 grosze tanszy... wiecej z nim do sklepu nie poszlam. Zaznaczam, ze kupowalam dla siebie ze swoich pieniedzy.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 23:32   #19
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

U koleżanki w domu oszczędzano.
Np.
Ona, jej mama, i jej chłopak (mieszkali razem) myli się w tej samej wodzie... codziennie do wanny wchodził pierwszy ktoś inny, na zmianę.

Inna znajoma, wała wodę z kranu do butelkach po wodzie mineralnej i "odstawiała" na dzień/dwa - podobno nikt nie widział różnicy w smaku - taaa......
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 06:15   #20
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość
Inna znajoma, wała wodę z kranu do butelkach po wodzie mineralnej i "odstawiała" na dzień/dwa - podobno nikt nie widział różnicy w smaku - taaa......
To akurat może być prawdą Woda kranowa jest niekiedy lepsza (mam tu na myśli skład i czystość, smak to kwestia względna) niż "mineralna" butelkowana.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 06:47   #21
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Sąsiadka na noc podstawia garnek pod kran z zimną wodą i kurek odkręca tak, żeby powoli kapało.Do rana nakapie pełen garnek i niby na liczniku tego nie wykaże bo za wolno kapie.Rano wodę stawia na gazie i grzeje i używa do mycia naczyń.Znajomi nawet jak po drodze mają stację paliw to i tak jadą po benzynę na drugi koniec miasta bo tam tańsza o10 gr
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 08:36   #22
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość
Chyba w otoczeniu każdego z nas takie osoby się pojawiają. Czasem bywa to śmieszne, a czasem aż żałosne. Mnie osobiście przypominają się skąpstwa typu:

- napuszczanie wody do umywalki, gdzie stoi ona cały dzień tak i każdy myje w tym ręce - znajoma tak robi, a mają kilkuosobową rodzinę, w tym dzieci;okropność jak dla mnie taka woda i mycie czegokolwiek w tym

- koleżanka, która notorycznie pożyczała drobne, bo szkoda było jej rozmieniać grube

- byłam w szoku gdy koleżanka mówiła, że oszczędzają na wodzie , czyli nie spuszczają wody w wc po kiażdym wyjściu, ale po którymś tam z kolei

- zakładanie woreczków foliowych do pękniętych butów w czasie deszczu, bo szkoda jeszcze wyrzucić

- chodzenie ciągle w tych samych ciuchach, bo nowych szkoda, lepiej, żeby leżały w szafie na lepsze czasy

__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 09:06   #23
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Z tym kapaniem wody to moja mama tak kapala na wode do kwiatkow,jak sie ma w domu I tarasie pelno zielska to tez trzeba to podlewac,a woda kosztuje.
Tak samo wode do czajnika albo na zupe zbierala.
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 10:30   #24
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Nie rozumiem i nie zrozumiem mycia się po sobie w tej samej wodzie

Przecież to obrzydliwe jest...
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 11:09   #25
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Nie rozumiem i nie zrozumiem mycia się po sobie w tej samej wodzie

Przecież to obrzydliwe jest...
Albo spuszczać wodę, za którymś tam razem


Jeszcze jeden typ człowieka skąpego mi się przypomniał. Kierowniczka w byłej pracy.
Kazała swojemu facetowi jeździć po całym mieście i zbierać ze stacji paliw darmowy cukier brązowy I on to robił. Przecież taki cukier w sklepie kosztuje około 8 złotych. Więcej chyba stracił na paliwo.

Druga kwestia, że była tak skąpa, że czasem naginała prawdę. Kiedyś pochwaliła się, że jadła w jakiejś znanej restauracji z sushi. Tydzień później zapytałam czy są jakieś względne ceny i czy smacznie. Wydarła się na mnie, że nigdy tam nie jadła bo jest drogo i ona nie ma pieniędzy na takie fanaberie
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 12:25   #26
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Mąż kuzynki zabrał ją na wczasy nad morze. Po czym zabronił jeść w pensjonacie (kazał policzyć za same noclegi), latał po marketach i wyszukiwał jedzenie w promocji. Raz przedsięwziął wyprawę na drugi kraniec miasta po ziemniaki o 20 gr tańsze...

Poszukiwanie pożywienia za bezcen było prawdziwym relaksem. Kuzynka z radością wróciła do pracy w magazynie ;-)

Nie wiem, dlaczego ludzie to sobie robią. Żenią się z takimi pajacami (płci obojga).

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Albo spuszczać wodę, za którymś tam razem


Jeszcze jeden typ człowieka skąpego mi się przypomniał. Kierowniczka w byłej pracy.
Kazała swojemu facetowi jeździć po całym mieście i zbierać ze stacji paliw darmowy cukier brązowy I on to robił. Przecież taki cukier w sklepie kosztuje około 8 złotych. Więcej chyba stracił na paliwo.

Druga kwestia, że była tak skąpa, że czasem naginała prawdę. Kiedyś pochwaliła się, że jadła w jakiejś znanej restauracji z sushi. Tydzień później zapytałam czy są jakieś względne ceny i czy smacznie. Wydarła się na mnie, że nigdy tam nie jadła bo jest drogo i ona nie ma pieniędzy na takie fanaberie
Znajome małżeństwo robi w zasadzie to samo. Przy każdej bytności w Tchibo kupują kubek kawy na wynos i garściami zgarniają dodatki - różne rodzaje cukru, słodziki i, uwaga, plastikowe mieszadełka.

Moja znajoma każdego prosiła o ketchup w saszetkach z McDonalds`a. A jak jest w tym przybytku akcja z darmową kawą, za każdym razem stara się namówić obsługę do napełnienia jej termosu.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2014-04-29 o 12:34
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 16:28   #27
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Sąsiadka na noc podstawia garnek pod kran z zimną wodą i kurek odkręca tak, żeby powoli kapało.Do rana nakapie pełen garnek i niby na liczniku tego nie wykaże bo za wolno kapie.Rano wodę stawia na gazie i grzeje i używa do mycia naczyń.Znajomi nawet jak po drodze mają stację paliw to i tak jadą po benzynę na drugi koniec miasta bo tam tańsza o10 gr
szczerze? Nie dziwi mnie to tak bardzo. Ostatnio jadąc gdzieś poświęciłam chwilę czasu, żeby skoczyć na stację,do której nie jest mi szczególnie po drodze ale cena na litrze benzyny różniła się od tej BP o 14 groszy. Zaoszczędziłam 7 złotych. Niby nie dużo, ale jeżdżę samochodem bardzo często, dosyć długie trasy i całkiem sporo pali więc te 7 złotych przy każdym tankowaniu to nie tak mało.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 16:59   #28
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Pewna sąsiadka wodę z kąpania nabiera do wiadra i spuszcza wodę po grubszej sprawie no bo po co ma spuszczać
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 17:13   #29
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Mama mojego TŻ. Skąpszej baby nie widziałam. Trzymają chleb po szafkach bo, żal jej wydać 30 złotych na chlebak- na wystawne imprezy w domu nie żałuje.
lol. moi rodzice skąpi nie są, a chleb trzymają w szufladzie, bo chlebak by tylko wadził

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Sąsiadka na noc podstawia garnek pod kran z zimną wodą i kurek odkręca tak, żeby powoli kapało.Do rana nakapie pełen garnek i niby na liczniku tego nie wykaże bo za wolno kapie.Rano wodę stawia na gazie i grzeje i używa do mycia naczyń.Znajomi nawet jak po drodze mają stację paliw to i tak jadą po benzynę na drugi koniec miasta bo tam tańsza o10 gr
cóż- sąsiadka kradnie wodę. a jeżdżenie na inną stację benzynową wcale mnie nie dziwi. między kolejnymi może być różnica w cenie nawet 20groszy, a jak ktoś jeździ autem to czuje różnicę.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 18:03   #30
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Skąpi ludzie i ich zachowania

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
lol. moi rodzice skąpi nie są, a chleb trzymają w szufladzie, bo chlebak by tylko wadził
Rozumiem, że komuś chlebak przeszkadza/jest niepotrzebny/psuje wystrój kuchni, ale żałować 30 złotych jak w przypadku mamy Tż- nie rozumiem
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-21 22:16:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.