Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-16, 10:17   #1081
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Hej ho! Dawno mnie tu nie było, ale praca mnie pochłonęła Jeszcze tylko jutro (mam nadzieję!) i wolne

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ja też jestem! Wróciłam do domu, odpaliłam świąteczną świeczkę, jem mandarynki, włączyłam światełka i odpoczywam po szalonym dniu

EDIT: Okej, uświąteczniłam się jeszcze bardziej Kupiłam świecę YC świąteczną

I na to wygląda, że mam już niemal wszystkie prezenty dla rodziny i znajomych <3
Jaką świeczkę kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez Greychristmas Pokaż wiadomość
Hej Mam nadzieję, że uda mi się jutro zrobić jakąś małą dekorację świąteczną, a w weekend ubrać choinkę (i przekonać do ego TŻta)
Cieszę się bardzo, bo robię dla przyjaciółek małe prezenty mikołajkowe handmade. Dam znać czy wyjdą. W planie: peeling piernikowy do ciała, domowa nutella, pralinki piernikowe i ciasteczka maślane - renifery. Kupiłam też sok 100% mandarynkowy i minigrzańca galicyjskiego. Chciałam wymyślić coś innego niż paczka ze słodkościami.
Poproszę o przepisy na te cuda
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość


Dziewczyny! Powiedzcie mi! Gdzie kupię wełniane męskie rękawiczki (nie skórzane)?
Nic nie mogę znaleźć! Oczywiście najlepiej, gdyby wełny było jak najwięcej...
Może TKMaxx albo Allegro? Spróbowałabym też w Zarze i Massimo Dutti.
Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Pięknie macie dziewczyny w domach ja w poszukiwaniu klimatu świąt idę jutro na Grincha. Zgubiłam wszelką radość przez swoją pracę tyle robię nadgodzin i tak niewdzięczną mam robotę. Wczoraj już się poklocilam z szefem, zobaczymy co będzie czy mnie wywalą czy co..
Co za szkoda, że akurat w tym okresie jest tak fatalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przytulam i łączę w bólu, mam dokładnie tak samo. Czuję się wypalona Już w piątek miałam mieć wolne ale oczywiście nie dało się. W poniedziałek podobnie. Mam nadzieję, że od wtorku odetchnę. Masz jakieś perspektywy na wolne?
Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie..
Pewnie każda z was ma w otoczeniu kogoś, kto czuje obowiązek sprawiania prezentu innym i chce kogoś uszczęśliwić na siłę jakimiś durnostójkami czy gotowymi zestawami kosmetyków (Nie mówię o dobrych kosmetykach, tylko coś w stylu żel pod prysznic + dezodorant). Szczerze mówiąc, czasem myślę sobie, że lepiej byłoby nie dostać nic niż jakikolwiek prezent "bo wypada coś dać ". Jak zasugerować, że naprawdę obędzie się bez prezentu? Zwłaszcza, że czuję się wtedy zobligowana do rewanżu. Sama wychodzę z założenia, że w takiej sytuacji lepiej już postawić na kawę czy czekoladki, bo można je przekazać dalej lub poczęstować gości.
I już o wiele bardziej wolałabym dostać od kogoś domowy dżem truskawkowy (chociaż truskawkowego nie cierpię) czy ozdobę, która nie pasowałaby do wystroju domu, ale byłaby robiona własnoręcznie, bo może i prezent nie jest trafiony, ale przynajmniej wiem, że ktoś się postarał. Mam taką jedną szafkę pt "Nie wiem co z tym zrobic" i jak ostatnio tam zajrzałam, to przeraziła mnie ilość różnych kosmetyków i ile czyichś pieniędzy poszło w błoto.
Do czego zmierzam.. znów w tym roku widzę się z takimi miłośnikami prezentów na odwal i nie wiem, jak im zasugerować, że nie chcę od nich prezentu, tak żeby ich nie urazić. Takie "nie trzeba było" potraktują raczej jako formę podziękowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym powiedziała, że ostatnimi czasy kosmetyki drogeryjne zaczęły mnie uczulać i używam już tylko aptecznych lub innych specjalistycznych.
Cytat:
Napisane przez arenika Pokaż wiadomość
Spadł u mnie w nocy śnieg pewnie i tak się nie utrzyma bo idzie ocieplenie ale chociaż przez chwilę za oknem zrobiło się nastrojowo.
Wczoraj popakowałam prezenty jeszcze dwie paczki i już wszystko mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też biało!

Dopiero dzisiaj tak naprawdę poczułam świąteczną atmosferę. Będę miała trochę wolnego przed świętami, więc stwierdziłam, że pobawię się w ładne pakowanie prezentów Właśnie na kaloryferze suszą się plasterki pomarańczy i limonki, kupiłam bileciki do prezentów, sznurek jutowy, muszę dokupić laski cynamonu i papier pakowy, utnę też trochę gałązek z choinki i będzie pięknie!
Zrobiłam dzisiaj też zakupy składników na kutię i likier świąteczny
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 10:36   #1082
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Yasmine, nic mi się nie podobało. Mam chyba wypaczony gust.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 10:47   #1083
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Fajnie, bo ja ostatnio nie kupiłam nawet pączków, zamknęli mi pączkarnię przed nosem

Nadal nie mam wszystkiego, chociaż część rzeczy zamówiłam przez Internet.

Wieciez gdzie stacjonarnie dostanę jakieś fajne męskie kosmetyczki? Mogą być z kosmetykami, ale najchętniej puste Rossmann odpada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety z kosmetykami, ale są zestawy męskie Nivea z niegłupią kosmetyczką sama się nad nią zastanawiałam dla taty, ale jednak kosmetyki mi nie pasowały

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w galerii. Miały być wielkie świąteczne zakupy.... Wróciłam do domu po sześciu godzinach z.... 5 pączkami. Jestem zła, zniechęcona i rozczarowana. Z tego wszystkiego ubrałam choinkę..
Byłaś z jakąś konkretną listą czy tak na żywioł?

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
(...)
Przytulam i łączę w bólu, mam dokładnie tak samo. Czuję się wypalona Już w piątek miałam mieć wolne ale oczywiście nie dało się. W poniedziałek podobnie. Mam nadzieję, że od wtorku odetchnę. Masz jakieś perspektywy na wolne?

Ja bym powiedziała, że ostatnimi czasy kosmetyki drogeryjne zaczęły mnie uczulać i używam już tylko aptecznych lub innych specjalistycznych.

U mnie też biało!

Dopiero dzisiaj tak naprawdę poczułam świąteczną atmosferę. Będę miała trochę wolnego przed świętami, więc stwierdziłam, że pobawię się w ładne pakowanie prezentów Właśnie na kaloryferze suszą się plasterki pomarańczy i limonki, kupiłam bileciki do prezentów, sznurek jutowy, muszę dokupić laski cynamonu i papier pakowy, utnę też trochę gałązek z choinki i będzie pięknie!
Zrobiłam dzisiaj też zakupy składników na kutię i likier świąteczny
Dziękuję i ściskam ja wolne będę miała dopiero po świętach, więc jeszcze tydzień męczarni przede mną

Super się czyta o takim pakowaniu z sercem ja dziś też będę pakować 2 prezenty, bo mam spotkania w tygodniu takie świąteczne. Tylko kurcze tż mój obsmarkany na maxa i mnie zaraził i coś ja dziś też niedomagam...fatalnie! Muszę zdrowieć, toż Święta za moment

Kutia
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 11:00   #1084
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość

Może TKMaxx albo Allegro? Spróbowałabym też w Zarze i Massimo Dutti.



Przytulam i łączę w bólu, mam dokładnie tak samo. Czuję się wypalona Już w piątek miałam mieć wolne ale oczywiście nie dało się. W poniedziałek podobnie. Mam nadzieję, że od wtorku odetchnę. Masz jakieś perspektywy na wolne?



U mnie też biało!



Dopiero dzisiaj tak naprawdę poczułam świąteczną atmosferę. Będę miała trochę wolnego przed świętami, więc stwierdziłam, że pobawię się w ładne pakowanie prezentów Właśnie na kaloryferze suszą się plasterki pomarańczy i limonki, kupiłam bileciki do prezentów, sznurek jutowy, muszę dokupić laski cynamonu i papier pakowy, utnę też trochę gałązek z choinki i będzie pięknie!

Zrobiłam dzisiaj też zakupy składników na kutię i likier świąteczny
Kupiłam rękawiczki, co prawda nie 100% z wełny, ale są, wszędzie wciskają ten akryl, którego tak nie lubię.
Już w tym tygodniu jadę na święta
A u mnie miało być biało, ostrzeżenie wydali przed opadami śniegu, a wczoraj lał cały dzień deszcz, później padał z nieba... lód, po to, żeby teraz mogło zaświecić piękne słońce na błękitnym niebie
Mam nadzieję, że w Polsce będzie lepsza pogoda, patrze na prognozy i na razie nie jest złe
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Super ja mam granatowąbluzę z takim motywem



Wczoraj kupiłam choinkę,piękną jodłę



ale ceny straszne jakies w tym roku za 2metrową jodle chcieli 140 zl utargowalam do 120 zl



Zaczynam sie zastanawiac nad sztuczną



Tak, czy siak, własnie leze na kanapie i się gapię na nią



W tym roku jest biało,brązowo,miedziano,s rebrna



Zostało mi jeszcze odswiezyc fotele, bo pisinka lubi na nich spac chodniki ,zmienic posciel, zaslony w sypialni, upiec ciacha i wszystko



Zimno ale bez sniegu
To prawda, choinki są tak drogie, że to jakiś obłęd. Będę w Polsce tylko 2 tygodnie i chciałabym ubrać, ale patrząc na ceny, wydam pewnie stówę na 2 tygodnie za około metrową choinkę, bo większej się nawet nie opłaci :/ potrafią zepsuć magię świat :P a tu wczoraj kupiliśmy choinkę 2 m za £15, jest piękna! Gęsta, równa, idealna.
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 11:08   #1085
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

U mnie biało az byłam pobiegać po parku i ciszylam się jak dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 11:14   #1086
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Z jakiej firmy masz ten lukier? Ja mam z Delecty, ale jeszcze nie użyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O taki Mam jeszcze jakiś inny, też popularny, kupiony w sklepie typowo "kuchenno-domowym", zobaczymy w następnej partii..
Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Dziś jest zupełnie biało nie myślałam że tak będę się cieszyć że śniegu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę, ale musisz mieć klimat
Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Yasmine, nic mi się nie podobało. Mam chyba wypaczony gust.
Kurka, a chodziłaś tak bez celu, czy miałaś sprecyzowane pomysły? Ja z doświadczenia wiem, że jak "muszę" i jadę po coś, to też nic mi się nie podoba, bo presja wewnętrzna tak na mnie działa. A na pełnym luzie to mam zarąbiste pomysły i zawsze coś znajdę
Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Niestety z kosmetykami, ale są zestawy męskie Nivea z niegłupią kosmetyczką sama się nad nią zastanawiałam dla taty, ale jednak kosmetyki mi nie pasowały



Byłaś z jakąś konkretną listą czy tak na żywioł?



Dziękuję i ściskam ja wolne będę miała dopiero po świętach, więc jeszcze tydzień męczarni przede mną

Super się czyta o takim pakowaniu z sercem ja dziś też będę pakować 2 prezenty, bo mam spotkania w tygodniu takie świąteczne. Tylko kurcze tż mój obsmarkany na maxa i mnie zaraził i coś ja dziś też niedomagam...fatalnie! Muszę zdrowieć, toż Święta za moment

Kutia
Trzymaj się dzielnie!
My też jesteśmy w apogeum choroby i dziś rano straciłam głos .


Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Kupiłam rękawiczki, co prawda nie 100% z wełny, ale są, wszędzie wciskają ten akryl, którego tak nie lubię.
Już w tym tygodniu jadę na święta
A u mnie miało być biało, ostrzeżenie wydali przed opadami śniegu, a wczoraj lał cały dzień deszcz, później padał z nieba... lód, po to, żeby teraz mogło zaświecić piękne słońce na błękitnym niebie
Mam nadzieję, że w Polsce będzie lepsza pogoda, patrze na prognozy i na razie nie jest złe


To prawda, choinki są tak drogie, że to jakiś obłęd. Będę w Polsce tylko 2 tygodnie i chciałabym ubrać, ale patrząc na ceny, wydam pewnie stówę na 2 tygodnie za około metrową choinkę, bo większej się nawet nie opłaci :/ potrafią zepsuć magię świat :P a tu wczoraj kupiliśmy choinkę 2 m za £15, jest piękna! Gęsta, równa, idealna.
Wow, takie ceny u Ciebie za choinkę! My płaciliśmy 65e za Normana 180-200cm... Tutaj najzwyklejszy, najmniejszy świerkowy knypek ok 65-100cm to wszędzie standardowo minimum 20e


U mnie szaro, 10*C i leje, bajka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png crayon_patissier_vanille.png (69,9 KB, 85 załadowań)
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 12:07   #1087
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

My jak co roku mieliśmy żywa cięta taka ponad 200 cm to zawsze wydatek £50-55 byl. Drogie są.

W tym roku mała w doniczce mamy £25.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-16, 12:22   #1088
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Ja mam główny motyw z Kevina na dzwonek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki?

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Of course ! Mam 4 i co tydzien wymieniam,obecnie LET IT SNOW
Fajowo

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać, chodziłam za tą koszulką już od zeszłego tygodnia, a jeśli trochę poczytałyście moich postów tu to pewnie wiecie, że mam straszną słabość do ciężarówek Coca-Coli

Załącznik 7653184
Czyli przygarnęłabyś taki kalendarz https://www.google.pl/search?client=...asjBPTn_CXnbM:

U mnie śniegu po kostki :kupi: Zwyczajne wyniesienie śmieci sprawiło mi radość
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 12:52   #1089
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Wstaję rano a tu wszędzie biało .
Nie pozostało mi więc nic innego, jak zrobić herbatkę i o 6 rano jeść ciasto marchewkowe przy włączonych lampkach na stroiku
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 13:26   #1090
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Kurka, a chodziłaś tak bez celu, czy miałaś sprecyzowane pomysły? Ja z doświadczenia wiem, że jak "muszę" i jadę po coś, to też nic mi się nie podoba, bo presja wewnętrzna tak na mnie działa. A na pełnym luzie to mam zarąbiste pomysły i zawsze coś znajdę
Mam identycznie Sporo prezentów kupiłam w pewnym sensie przypadkiem, tzn. np. byłam na zakupach, zobaczyłam X i od razu zaświtało mi w głowie, że Y strasznie by się z tego ucieszył Z resztą m.in. dlatego kupuję prezenty w ciągu całego roku - wcale nie ma gwarancji, że przed Świętami znajdę to, czego bym chciała, a dochodzi właśnie presja.


Ja też miałam dziś biały poranek Zapaliłam lampki, a później zaczął dodatkowo prószyć śnieg - piszczałam jak dzieciak


Wczoraj załapaliśmy z mężem fazę i dostroiliśmy jeszcze taras + oświetliliśmy girlandę przy wejściu do mieszkania Zostało nam jeszcze powieszenie świecących śnieżynek w oknach i zmiana pościeli Chociaż Nelsonowi ta też się podoba






__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 13:43   #1091
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
(...)
Trzymaj się dzielnie!
My też jesteśmy w apogeum choroby i dziś rano straciłam głos . (...)
Wzajemnie ja wytargałam z czeluści syrop z pędów świerku i liczę, że zdziała cuda

Tinku przepięknie u Ciebie!

Ja za choinkę w tym roku dałam 60 zł. Wyższa ode mnie (mam 161cm), gęsta, piękna jodła kaukaska z Leroy Merlin. Rok temu też u nich kupowałam, długo stała i nawet na jakąś promkę trafiliśmy, bo na pewno była tańsza. Dziewczyny w pracy aż nie dowierzały, że drzewko z fotki jaką pokazywałam jest z w takiej cenie
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-16, 13:54   #1092
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Niestety z kosmetykami, ale są zestawy męskie Nivea z niegłupią kosmetyczką sama się nad nią zastanawiałam dla taty, ale jednak kosmetyki mi nie pasowały
Wiem, żałuję, że jej nie wzięłam jak była promka w Rossmannie, wychodziło koło 20 zł, A teraz nie ma już w ogóle, a ja nic fajnego nie mogę znaleźć :/

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość

Zazdroszczę, ale musisz mieć klimat
Mam nadzieję, że klimat będzie też wieczorem, bo idę na jarmark, ale póki co przestało padać i temperatura przeskoczyła na plus...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."




Edytowane przez Jamajka007
Czas edycji: 2018-12-16 o 14:21
Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 17:05   #1093
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Jak ładnie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 18:19   #1094
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Tinka, ślicznie

Ogarnęłam fotele. Psia ślinka ciężko schodzi i ogarnęłam łazienkę. W szufladach mialam wiecej swoich włosów niz moj mąż na głowie

Jeszcze ten tydzień i
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 18:55   #1095
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
U mnie biało az byłam pobiegać po parku i ciszylam się jak dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W jakich butach biegasz po śniegu? Ja na razie bieganie sobie odpuściłam ze względu na kostkę ale jak wydobrzeje to planuje wrócić tylko nie mam butów na śnieg dlatego pytam w jakich Ty biegasz

Hej
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 18:56   #1096
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość

Jaką świeczkę kupiłaś?
Glittering Snow YC

Tinka super to wygląda

Ja ubrałam choinkę i przystroiłam cały dom już

Szkoda, że mój mąż cały tydzień w pracy zasuwa, teraz wciąż go nie ma, więc w sumie nie mam z kim się nacieszyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4221pomn.jpg (113,3 KB, 146 załadowań)
__________________
Do what you love. Best.


Edytowane przez sugarfreeee
Czas edycji: 2018-12-16 o 18:57
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 20:15   #1097
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Glittering Snow YC

Tinka super to wygląda

Ja ubrałam choinkę i przystroiłam cały dom już

Szkoda, że mój mąż cały tydzień w pracy zasuwa, teraz wciąż go nie ma, więc w sumie nie mam z kim się nacieszyć
|Z piesiami
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 20:27   #1098
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;86254503]W jakich butach biegasz po śniegu? Ja na razie bieganie sobie odpuściłam ze względu na kostkę ale jak wydobrzeje to planuje wrócić tylko nie mam butów na śnieg dlatego pytam w jakich Ty biegasz

Hej [/QUOTE]Brooks Ghost 10. Idealne na śnieg. Oczywiście jak jest oblodzone, albo śnieg ubity i wyslizgany, to jest ślisko. Buty maja fajny bieżnik. Ale mimo to trzeba uważać, po śniegu lepiej się biega niż jak było go mniej, bo wtedy mi nogi uciekały do tyłu.

Mój TZ biega w bardziej płaskich podeszwach i mu mniej wygodnie, bardziej mu się noga śliska.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 20:56   #1099
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Mam identycznie Sporo prezentów kupiłam w pewnym sensie przypadkiem, tzn. np. byłam na zakupach, zobaczyłam X i od razu zaświtało mi w głowie, że Y strasznie by się z tego ucieszył Z resztą m.in. dlatego kupuję prezenty w ciągu całego roku - wcale nie ma gwarancji, że przed Świętami znajdę to, czego bym chciała, a dochodzi właśnie presja.


Ja też miałam dziś biały poranek Zapaliłam lampki, a później zaczął dodatkowo prószyć śnieg - piszczałam jak dzieciak


Wczoraj załapaliśmy z mężem fazę i dostroiliśmy jeszcze taras + oświetliliśmy girlandę przy wejściu do mieszkania Zostało nam jeszcze powieszenie świecących śnieżynek w oknach i zmiana pościeli Chociaż Nelsonowi ta też się podoba






Wooooow, cudnie Haha, zawsze cały rok czekam na Twoje zdjęcia
Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Wzajemnie ja wytargałam z czeluści syrop z pędów świerku i liczę, że zdziała cuda

Tinku przepięknie u Ciebie!

Ja za choinkę w tym roku dałam 60 zł. Wyższa ode mnie (mam 161cm), gęsta, piękna jodła kaukaska z Leroy Merlin. Rok temu też u nich kupowałam, długo stała i nawet na jakąś promkę trafiliśmy, bo na pewno była tańsza. Dziewczyny w pracy aż nie dowierzały, że drzewko z fotki jaką pokazywałam jest z w takiej cenie
A ja nalewkę
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Glittering Snow YC

Tinka super to wygląda

Ja ubrałam choinkę i przystroiłam cały dom już

Szkoda, że mój mąż cały tydzień w pracy zasuwa, teraz wciąż go nie ma, więc w sumie nie mam z kim się nacieszyć
Zapach świecy boski Ja dziś zasuwam z Cozy Cabin
Pierniczki mnie się skończyli...
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-16, 21:03   #1100
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Wczoraj załapaliśmy z mężem fazę i dostroiliśmy jeszcze taras + oświetliliśmy girlandę przy wejściu do mieszkania Zostało nam jeszcze powieszenie świecących śnieżynek w oknach i zmiana pościeli Chociaż Nelsonowi ta też się podoba


Super, że Twój mąż też czuje ten klimat Piesio cudowny
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 21:17   #1101
Sillvia1892
Raczkowanie
 
Avatar Sillvia1892
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 40
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

U mnie też już zawitała królowa świąt! W ogóle od wczoraj jest magia... Wszędzie leży śnieg, pachnie zimą, byłam z Ukochanym na "Dziadku do orzechów". Coraz bliżej święta!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 48362100_574827396322686_6969707163686010880_n.jpg (215,7 KB, 155 załadowań)
Sillvia1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 21:23   #1102
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Czyli przygarnęłabyś taki kalendarz https://www.google.pl/search?client=...asjBPTn_CXnbM:

U mnie śniegu po kostki :kupi: Zwyczajne wyniesienie śmieci sprawiło mi radość
Przygarnęłabym
Dla mnie Coca-Cola (chociaż za nią nie przepadam) to kwintesencja świąt, ciężarówki Coca-Coli i reklamy w TV, "Coraz bliżej święta" itd


martyna_tina, pięknie u Ciebie! I zaciekawiła mnie kanapa! Szukam podobnej! Bo wydaje się niezbyt duża, skąd, skąd?!

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Ja za choinkę w tym roku dałam 60 zł. Wyższa ode mnie (mam 161cm), gęsta, piękna jodła kaukaska z Leroy Merlin. Rok temu też u nich kupowałam, długo stała i nawet na jakąś promkę trafiliśmy, bo na pewno była tańsza. Dziewczyny w pracy aż nie dowierzały, że drzewko z fotki jaką pokazywałam jest z w takiej cenie
Że też zapomniałam o takich sklepach budowlanych, dzięki, że mnie oświeciłaś, kupię właśnie w takim miejscu. Moi rodzice kupili na giełdzie i zapłacili 170 zł
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 06:06   #1103
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 06:26   #1104
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Sillvia1892 Pokaż wiadomość
U mnie też już zawitała królowa świąt! W ogóle od wczoraj jest magia... Wszędzie leży śnieg, pachnie zimą, byłam z Ukochanym na "Dziadku do orzechów". Coraz bliżej święta!
Śliczna

Kochani, równo za tydzień ....

Cieszę się i trochę przeraża, że tak szybko czas leci

No ale do roboty, ostatni tydzień
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 06:35   #1105
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

A mnie jest szkoda tych wszystkich żywych choinek, szczególnie tych, które się nie sprzedadzą. W dzieciństwie co roku słuchałam baśni Andersena o choince, która najpierw była piękna i wystrojona, a wszyscy się nią zachwycali. A potem leżała w kącie i wszyscy się z niej śmiali, a potem została spalona - sorki, ale tak mi zapadła ta opowieść w pamięć, że zawsze mam sztuczną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 06:53   #1106
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Jeżeli ktoś chce żywa choinkę to nadleśnictwa sprzedają, nie ważne jak duża cena 60 zł można pochodzić po lasku wybrać sobie taką jaka nam się podoba i samemu ściąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 07:03   #1107
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ale u Was pięknie w domach

U nas choinka będzie żywa tż nigdy nie miał w domu żywej a akurat znajomy sprzedaje i będziemy ją mieli za grosze jak się uda to dzisiaj po nią pojedziemy
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 08:07   #1108
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Tinku przepięknie u Ciebie!

Ja za choinkę w tym roku dałam 60 zł. Wyższa ode mnie (mam 161cm), gęsta, piękna jodła kaukaska z Leroy Merlin. Rok temu też u nich kupowałam, długo stała i nawet na jakąś promkę trafiliśmy, bo na pewno była tańsza. Dziewczyny w pracy aż nie dowierzały, że drzewko z fotki jaką pokazywałam jest z w takiej cenie
Dziękuję


Faktycznie w takich marketach budowlanych idzie upolować śliczne i całkiem tanie choinki. Kiedyś kupiłam w Obi piękny świerk za 25zł. Rodzice w zeszłym roku również. Ostatnio też zerknęłam na choinki u nich i ponownie jest w czym wybierać


Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Tinka, ślicznie

Ogarnęłam fotele. Psia ślinka ciężko schodzi i ogarnęłam łazienkę. W szufladach mialam wiecej swoich włosów niz moj mąż na głowie

Jeszcze ten tydzień i
Dzięki

Odnośnie psiej śliny i foteli - czasami mam ochotę owinąć swój mebel folią, ceratą albo cholera wie czym jeszcze Bo to nie jest tak, że Nelsonowi gdzieś tam przypadkiem kapnie gdy się otrzepuje czy sępi żarcie i przeżywa ślinotok. Nie, nie. On uparcie praktykuje perfidne wycieranie się o ten fotel. Potrafi zjeść, napić się i na moich oczach użyć boku fotela jako chusteczki, a swój występek zakończyć bezczelnym spojrzeniem wprost krzyczącym: no i co mi zrobisz?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Glittering Snow YC

Tinka super to wygląda

Ja ubrałam choinkę i przystroiłam cały dom już

Szkoda, że mój mąż cały tydzień w pracy zasuwa, teraz wciąż go nie ma, więc w sumie nie mam z kim się nacieszyć
Dzięki Sugarku
U Ciebie też pięknie - spojrzałam na zdjęcie i aż ogarnęła mnie błogość
Mimo wszystko nie jesteś do końca sama - towarzystwo trzech cudownych futer to jednak coś A jest szansa, że choć teraz, w te ostatnie dni będziecie mieli więcej czasu dla siebie?


Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Wooooow, cudnie Haha, zawsze cały rok czekam na Twoje zdjęcia

Pierniczki mnie się skończyli...
Hahaha dziękuję, bardzo mi miło

Ja mam tylko kupne pierniczki - oczywiście znów nie wyrobiłam się z samodzielnym upieczeniem

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;86254859]Super, że Twój mąż też czuje ten klimat Piesio cudowny [/QUOTE]
Mąż może aż takim świrem jak ja nie jest, ale cieszy się wystrojem, atmosferą i dzielnie pomaga mi w dekorowaniu nawet wtedy, gdy po raz setny zmieniam koncepcję
A piesio dziękuje i pozdrawia z łóżka

Cytat:
Napisane przez Sillvia1892 Pokaż wiadomość
U mnie też już zawitała królowa świąt! W ogóle od wczoraj jest magia... Wszędzie leży śnieg, pachnie zimą, byłam z Ukochanym na "Dziadku do orzechów". Coraz bliżej święta!
Wow, ale okazała!

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Przygarnęłabym
Dla mnie Coca-Cola (chociaż za nią nie przepadam) to kwintesencja świąt, ciężarówki Coca-Coli i reklamy w TV, "Coraz bliżej święta" itd

martyna_tina, pięknie u Ciebie! I zaciekawiła mnie kanapa! Szukam podobnej! Bo wydaje się niezbyt duża, skąd, skąd?!
Ja też mam świąteczne skrzywienie na punkcie Coca-Coli

Dziękuję Kanapa to dwuosobowa Ektorp z Ikea Kupiłam taniutko używaną jako tymczasówkę podczas moszczenia się w nowym mieszkaniu, ale mam ja już jakieś 1,5 roku i trzyma się bardzo dobrze, a jest intensywnie użytkowana na co dzień. Ze swojej strony polecam - jest ładna, zgrabna, co jakiś czas wrzucam poszycia do pralki i cieszę się czystym meblem. Przede wszystkim według mnie kanapa jest bardzo wygodna i świetnie się na niej siedzi, a jeszcze milej ucina się na niej drzemki

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Kochani, równo za tydzień ....

Cieszę się i trochę przeraża, że tak szybko czas leci
Mam identyczne odczucia. Z jednej strony: jeeeeee, to już za moment, atmosfera magiczna, czuć to COŚ w powietrzu. Z drugiej: kiedy to zleciało? Zaraz będzie po wszystkim...

W dzisiejszej prognozie mówili, że jakoś od czwartku będzie zaczynać się ocieplenie i na Święta pojawi się kilkustopniowa odwilż Mimo to po cichutku gdzieś tam liczę na choć minimalny mróz.

Dziś biorę się ostro za dalsze pakowanie prezentów
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 09:01   #1109
Sillvia1892
Raczkowanie
 
Avatar Sillvia1892
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 40
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dziękuję dziękuję za pochwały Szukaliśmy chyba z pół godziny tej "jedynej".

Mam takie same odczucia, co Wy - też mi zleciało gdzieś nie wiadomo gdzie to wszystko do Świąt. I też z jednej strony się cieszę, ale z drugiej zaraz koniec... U nas o tyle to wszystko trwa dłużej, że mamy z narzeczonym urodziny jeszcze po Świętach; najpierw moje, później jego

P.S. Dam jeszcze jeden kadr - tym razem z wszystkimi prezentami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 48416608_764737710546872_5540871651404546048_n.jpg (188,8 KB, 172 załadowań)
Sillvia1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 10:41   #1110
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Sillvia1892 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziękuję za pochwały Szukaliśmy chyba z pół godziny tej "jedynej".

Mam takie same odczucia, co Wy - też mi zleciało gdzieś nie wiadomo gdzie to wszystko do Świąt. I też z jednej strony się cieszę, ale z drugiej zaraz koniec... U nas o tyle to wszystko trwa dłużej, że mamy z narzeczonym urodziny jeszcze po Świętach; najpierw moje, później jego

P.S. Dam jeszcze jeden kadr - tym razem z wszystkimi prezentami
Ile prezentów ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.