Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-07, 16:04   #2941
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Ja też nie zwróciłam uwagi na torebkę, za to szpilki u modela - tak
Kolory na sobie - jak najbardziej widzę, ale pewnie nie w takim nagromadzeniu
To ja sie jedynie na kolorach chyba skupilam, bo niczego innego nie dojrzalam tam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 16:11   #2942
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pierwsze, co zauważyłam, to torebka (jednak baba ze mnie)
I jak na moje oko, to są dwie kobiety - smukłe, małe dłonie, wcięcie w talii i różowe szpilki.

Co do Tindera, to nie wspominam znajomości źle, szczególnie, że jest tam cały przekrój społeczeństwa i niemal każdy z innego powodu. Miałam fajne nocne rozmowy na Skype z kimś zza koła podbiegunowego w skandynawii, krótki ognisty "związek", sporo ciekawych rozmów, sporo nieciekawych, jednego kumpla. Teraz jestem otwarta na spotkania na kawę i myślenie, czy chcę po tej kawie umówić się na randkę. Zaczęło mi brakować drugiej osoby w życiu, ale mój ostatni poważny związek skończył się ponad 5 lat temu. Miałam po nim tylko jeden trwający półtora roku, ale powinien on się skończyć jeszcze na etapie randek. Fajnie mi było samej, ale zaczynam myśleć o jakiejś zmianie i dusić się własnym towarzystwem.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 16:46   #2943
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ile można wyczytać z jednego zdjęcia. I może to faktycznie dwie kobiety
Pani R, ciekawe doświadczenia...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 17:44   #2944
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Tom Ford lubi szokować... wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby to był mężczyzna o cechach androgynicznych w... szpilkach
Gdyby to była kobieta, również wywołałaby zamierzoną reakcję odbiorcy. Tak czy siak reklama zrobiona jest fenomenalnie bo taki nieoczywisty jej odbiór hehe...
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Aussie pochwał się zakupami
Lubimy Hilfigera za dyskretne logo... gorzej z CK. Mam chyba tylko szalik, Tz ... nie przypominam sobie

Mezo-botoks... na szyję... Pani Robot, moja Dr podobnie jak te wspominane na forum nici tak również nie poleca mezo... drogo a efekty słabe. I na krótko. Ale rozumiem że decyzję już podjęłaś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Tż dzwonił, że odebrał paczkę... torebka Tous.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 22:34   #2945
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary to mi lekarz polecał, jestem totalna noga jeśli chodzi o rozeznanie w zabiegach. Co byś radziła na szyję? Chciałabym jej trochę cofnąć licznik, bo zaczęła się marszczyć i wygląda dziwnie do mojej wyprasowanej twarzy. Zdradza, że ktoś coś poprawiał.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 05:45   #2946
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

No i zaspałam dzisiaj. Po raz pierwszy od......x czasu. W szoku jestem. Po powrocie do domu muszę budzik sprawdzić
Drugi news to, że coraz częściej słyszę rano żurawie Piękny śpiew ale to oznacza nadchodzącą już wkrótce jesień

Fotek nie mam. Musiałabym zrobić. Postaram się, obiecuję

Zdjęcie Forda super no i to połączenie kolorów i tkanin Ja obstawiam, że to jednak mężczyzna w szpilkach

Pani R trzymam kciuki za dobre spotkania

Anyżkowa i jak ci w tej pracy? rozumiem, że szkolenia już za tobą

Kamlisa jaki krem polecasz ? LaMary a ty?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 08:10   #2947
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussi pracuje bo ... pracuje. Nie wiem czy to moje miejsce. Cały czas adaptuje się.
Praca w prywatnej firmie czy w swojej rządzi się innymi prawami nie wiem czy odnajdę się w obecnej.
Nie powiem, że mi źle pod względem finansowym: wynagrodzenie + premia + mój opłacony ZUS przez pracodawcę i robi się już ładna kwota


Oj ja już czuje, że lato się zbiera od kilku dni. Ranki i wieczory pachną już jesienią.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 08:14   #2948
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jestem w Czestochowie. Pozdrawiam!

Kolory z reklamy fajne - moglabym tak je polaczyc na jakas wieczorna impreze . Ciekawe, bo jak pierwszy raz spojrzalam, bylam pewna, ze to mezczyzna z kobieta, ale przy blizszym przygladnieciu sie dla mnie sa to dwie kobiety. Mezczyzn, nawet z androgynicznym typem urody, czesto zdradzaja dlonie. Podobnie u tzw. lady boys w Tajlandii. Na tym zdjeciu widze damska dlon . Jednak 100% pewnosci nie mam.

Reportuje, ze olejek Whamisa jest super - dobrze nawilza, nie zapycha, skora rano jest mieciutka i gladka. Sam zapach olejku bardzo podobny do Kiehl’s. Udany zakup .

Milego dnia!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-08-08 o 08:16
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 08:24   #2949
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Troche pogrzebalam w necie i jednak kobieta . Znalazlam inne zdjecie tej modelki z tej samej ad campaign. Jej imie to Anok Yai. Załącznik 7686781


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-08-08 o 08:32
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 09:30   #2950
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Tak to ta kobieta IMG_1606.jpg
choć i jest jeden mężczyzna w tej sesji pasujący jak ulał, ale ma mocniejszą budowę



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 10:01   #2951
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Pierwsze, co zauważyłam, to torebka (jednak baba ze mnie)
I jak na moje oko, to są dwie kobiety - smukłe, małe dłonie, wcięcie w talii i różowe szpilki.

Co do Tindera, to nie wspominam znajomości źle, szczególnie, że jest tam cały przekrój społeczeństwa i niemal każdy z innego powodu. Miałam fajne nocne rozmowy na Skype z kimś zza koła podbiegunowego w skandynawii, krótki ognisty "związek", sporo ciekawych rozmów, sporo nieciekawych, jednego kumpla. Teraz jestem otwarta na spotkania na kawę i myślenie, czy chcę po tej kawie umówić się na randkę. Zaczęło mi brakować drugiej osoby w życiu, ale mój ostatni poważny związek skończył się ponad 5 lat temu. Miałam po nim tylko jeden trwający półtora roku, ale powinien on się skończyć jeszcze na etapie randek. Fajnie mi było samej, ale zaczynam myśleć o jakiejś zmianie i dusić się własnym towarzystwem.
Trzymam kciuki za owocne spotkania i moze w przyszlosci randkowanie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 10:42   #2952
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Piękna jest ta kobieta!

Anyżkowa lub Aussie - przepraszam, nie pamiętam która z Was pisała swego czasu o rykowisku jeleni. Mam plan z przyjaciółmi pojechać w jakieś miejsce i posłuchać, albo, jeśli się da, nawet podejrzeć wydarzenie. Czy możecie podzielić się namiarami?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 11:23   #2953
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87063697]Jestem w Czestochowie. Pozdrawiam!
[/QUOTE]

Oooo prosze... ze tez dopiero doczytalam ze jestes u mnie w miescie....
I jak ci sie podoba?

U mnie pol nocy lalo, byla burza i... zrobilo sie chlodniej troszke ale tylko z rana.. bo teraz slonko znowu swieci

Spadam dalej popracowac
Milego dzionka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 11:34   #2954
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Soso to ja jestem zakochana w jeleniach.
Jeżdżę do Słowińskiego Parku. Jedne mokradła i zawsze tam są. Jeden, dwa piękne jelenie. Reszta w oddali tylko nawołuje. Jednak bardzo blisko nie podeszliśmy nigdy w nocy. Ze strachu i również z szacunku.
Zaczynają ryczeć już wieczorem, ale ich nie słychać. Zaczyna się magia po godz 22. Koło 3,4 nad ranem jest to niesamowite. Ja mam zawsze ciarki i w oczach łzy. Bardzo mnie to wzrusza a ich ryk jest przeszywający.

Jeżeli masz znajomego leśnika to dokładnie wskaże Ci gdzie to się dzieje na jego ternie. Ale coś czuje, że doradzi bezpieczną odległość. Samce są dość niebezpieczne w tym czasie a leśnicy chronią te zwierzęta.
Na yt masz kilka nagrań, ale tam tez nikt Ci nie wskaże dokładnego miejsca.

Rykowisko zaczyna się już na koniec sierpnia. Na moich bagnach pierwszy, czasami drugi tydzień września. Bywało, że w połowie września.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:00   #2955
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Soso to ja jestem zakochana w jeleniach.
Jeżdżę do Słowińskiego Parku. Jedne mokradła i zawsze tam są. Jeden, dwa piękne jelenie. Reszta w oddali tylko nawołuje. Jednak bardzo blisko nie podeszliśmy nigdy w nocy. Ze strachu i również z szacunku.
Zaczynają ryczeć już wieczorem, ale ich nie słychać. Zaczyna się magia po godz 22. Koło 3,4 nad ranem jest to niesamowite. Ja mam zawsze ciarki i w oczach łzy. Bardzo mnie to wzrusza a ich ryk jest przeszywający.

Jeżeli masz znajomego leśnika to dokładnie wskaże Ci gdzie to się dzieje na jego ternie. Ale coś czuje, że doradzi bezpieczną odległość. Samce są dość niebezpieczne w tym czasie a leśnicy chronią te zwierzęta.
Na yt masz kilka nagrań, ale tam tez nikt Ci nie wskaże dokładnego miejsca.

Rykowisko zaczyna się już na koniec sierpnia. Na moich bagnach pierwszy, czasami drugi tydzień września. Bywało, że w połowie września.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję nie zależy mi, żeby je podglądać, argument o szacunku bardzo do mnie przemawia, natomiast posłuchać - bardzo!

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 17:49   #2956
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Oooo prosze... ze tez dopiero doczytalam ze jestes u mnie w miescie....
I jak ci sie podoba?
W porządku jest Dzisiaj spędziłam dzień w Czestochowie, ale generalnie ciocia mieszka pod Częstochową, w okolicach Mstowa (nie wiem czy kojarzysz?) - kupili tam na wsi działke z wujkiem i wybudowali dom pare lat temu. Ciocia ma olbrzymi ogród i w sumie nic innego nie robi tylko siedzi w tym ogrodzie. Łatwiej wymienić czego w nim nie ma, niż to co jest . W sumie fajnie móc rano sobie do niego wyjść by zerwać świeże maliny i borówki na śniadanie, a na kolacje pomidory, rzodkiewki, sałate, itd. Wszystko ekologiczne, niczym niepryskane.

Z innej beczki, zdziwiło mnie to co jest napisane na buteleczce olejku Whamisa - "Jesus loves you" ???

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-08-08 o 17:50
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 05:52   #2957
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cindy okolice Mstowa kojarze, fajne miejsca do wedrowania tam sa....

Kurcze... jeszcze dobrze oczu nie otworzylam i slysze wedrujace pielgrzymki :/ godzina 6 rano... nie mam nic przeciwko temu ze ida ale czy musza tak wyc? Wrrr

Kawa i do pracy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 07:53   #2958
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam, ciężką noc miałam... na dworze wiało, grzmiało, błyskało i padało...
A od rana dziś pochmurno... patrzę na prognozę pogody i dostrzegam słońce... nadzieja jest
Wracamy w niedzielę.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
La Mary to mi lekarz polecał, jestem totalna noga jeśli chodzi o rozeznanie w zabiegach. Co byś radziła na szyję? Chciałabym jej trochę cofnąć licznik, bo zaczęła się marszczyć i wygląda dziwnie do mojej wyprasowanej twarzy. Zdradza, że ktoś coś poprawiał.
Pani Robot zacytuję za moją Dr: " apaszka ewentualnie szalik"
A poważnie, to nie wiem... na pewno lepsza jakakolwiek mezoterapia tudzież inny zabieg.

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
No i zaspałam dzisiaj. Po raz pierwszy od......x czasu. W szoku jestem. Po powrocie do domu muszę budzik sprawdzić
Drugi news to, że coraz częściej słyszę rano żurawie Piękny śpiew ale to oznacza nadchodzącą już wkrótce jesień

Fotek nie mam. Musiałabym zrobić. Postaram się, obiecuję

Zdjęcie Forda super no i to połączenie kolorów i tkanin Ja obstawiam, że to jednak mężczyzna w szpilkach

Pani R trzymam kciuki za dobre spotkania

Anyżkowa i jak ci w tej pracy? rozumiem, że szkolenia już za tobą

Kamlisa jaki krem polecasz ? LaMary a ty?
Aussie, nie wiem, czego oczekujesz od kremu
Polecałam rewelacyjny krem Dermaquest
https://www.topestetic.pl/dermaquest...y-i-szyi-57-ml

Tańsza odsłona dobrego kremu, do którego mam słabość:
https://www.laroche-posay.pl/produkt...che-p4194.aspx
Chociaż dedykowany jest mocno dojrzałej cerze używam go z przerwami juz od ok. 35 r.ż.

Świetną pielęgnację ma marka Purito:
https://www.topestetic.pl/purito

Kremy koreańskie cały czas testuję i uważam że porządnie dbają o nawilżenie tyle, że one w prawie magiczny sposób należycie nawilżą cerę ale już nie uwierzę w moc zredukowania czegokolwiek
Ja pod taki krem stosuję silne serum...
Np. ostatnio mam fazę na koenzym q
https://www.topestetic.pl/indeed/q10...oenzymem-30-ml

Świetny krem z koenzymem i kolagenem (soluble coalgen-chyba najlepszy rodzaj kolagenu, który właściwie zadba o nawilżenie):
https://www.zalando.pl/dhc-coq10-fac...1g00o-s11.html
To akurat mleczko, też dobrze nawilża, ale sa też lotiony i kremy.
Taniej wychodzi kupowac w perfumerii internetowej:
https://www.lookfantastic.pl/brands/...romBrands=true
Tutaj są często promocje, ceny też bywaja tańsze i WAŻNE wygugluj kody promocyjne lookfantastic. Często są procentowo lepsze niż na ich stronie
Można też kupić na stronie japanstore.pl ale czeka się dłużej na towar i przesyłka jest droższa... no chyba że już jesteśmy zdesperowane
https://japanstore.pl/kremy-do-piele...q10-cream.html

Zawsze pielęgnacja Shiseido...

Pozdrawiam i chyba zrobię sobie kolejną kawę
Przywiozłam tutaj moją różową porcelanę więc celebruję picie kawy dłuuuugo

Cinderella, również juz dawno zauważyłam ten napis... moją uwagę przykuł akurat napis Eden... a później zauważyłam Jesusa... jest na pudełku i produkcie...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-08-09 o 07:56
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 09:33   #2959
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cześć babeczki

Kawa i wizaż i mój leń...

Pooglądałam Wasze zdjęcia, ładne widoki i buzie i torebki, ale na nici to ja się nie dam namówić jesienią planuję jakieś zabiegi, ale to chyba Dircik o nich pisała, przewinę i doczytam na razie chodzą mi po głowie brwi Dirciku wyślesz mi co nieco na priv? Ja mam namiary na taki gabinet: https://www.instagram.com/studioach/?hl=pl

i konkretną osobę: https://www.instagram.com/longtimeli...p/BjNkGIhHZcH/
...na razie odpuściłam, ale myśl raz zasiana, jak to u mnie bywa, kiedyś zbierze żniwo na razie rozkmina - brwi czy wypad do Pragi? Zaznaczę, że byłby to kolejny mój wyjazd tam, ale Praga zawsze piękna

Zdjęcie reklamy Toma Forda odnosi się do aktualnej kampanii jesień/zima? Należy rozumieć, że takie właśnie kolory zdominują ten sezon? Hm... chyba mi się podoba, w dodatkach lubię mocne akcenty, ale na całość bym jednak nie poszła...

Na letnich wyprzedażach obłowiłam się w bluzeczki z długim rękawem lub 3/4 właśnie w odcieniach rudego, kasztanowego i takiej hm...kawy z mlekiem na lekkie jesienne chłody, podglądam jesienne kolekcje, ale na razie jest ich niewiele...

Znalazłam inspirację - fantastyczną, jeśli chodzi o zestawienie faktur, kolorów, dodatków: https://en.anteprima.com/news/detail/82 polecam filmik

Interesuję się modą, ale jeśli dany trend nie jest dla mnie to zostawiam dla bardziej odważnych ew. dokupuję detale (biżuteria, akcesoria) i odświeżam look natomiast jak jest ok. to na coś tam się skuszę... La Mary Twoja torebka gdzieś mi mignęła, ma chyba podobną fakturę jak te materiały z pokazu

Kupiłam też kurtkę z ochnika, wczoraj odebrałam, ale pokażę na zdjęciu na sobie potem, bo granatowa... ta piękna jednak poza moim zasięgiem cenowym szukam do niej czapki idealnej tymczasem

A...i potrzebuję na jutro przepis na pyszną sałatkę do takiego mięsa jak na zdj. Będę mieć wersję drobiową z mieszanką przypraw curry i wieprzową z mieszanką garam masala na razie w rankingu zwycięża taka: z sałatą lodową, serem feta, ogórkiem zielonym, mandarynkami z puszki, żurawiną i orzechami włoskimi... do tego tylko olej/oliwa z orzeszków arachidowych, a goście sami solą albo pieprzą dla smaku Polecicie coś innego?


Pani R. samych owocnych i rokujących znajomości życzę, potem coś napiszę a propos mojego samotnego zwiedzania Budapesztu, po powrocie do PL mam jedno marzenie: spokój
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trendy 1.jpg (58,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mięsko.jpg (51,7 KB, 29 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-08-09 o 09:39
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 09:58   #2960
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witajcie dziewczyny. Wlasnie sie pakujemy i znikamy w Beskidy. Bedziemy miedzy Brenna a Skoczowem.
Staram sie czytac co piszecie ale nie mam nic madrego do napisania wiec tylko czytam.
Czytam tez ostatnio wszystko co jeszcze nie doczyralam Grocholo i Szwaji. Czemu tak lekka lektura?. Ponizsze zdjecue wyjasnia i wybor lektury i wyjazd z domu. Na zdjeciu mianowicie moja lazienka. Dodam ze reszta domu tylko w nieco lepszym stanie. I to mnie doluje okropnie1565341063077.jpg1565341101634.jpg

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 10:15   #2961
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Wlasnie sie pakujemy i znikamy w Beskidy. Bedziemy miedzy Brenna a Skoczowem.
Staram sie czytac co piszecie ale nie mam nic madrego do napisania wiec tylko czytam.
Czytam tez ostatnio wszystko co jeszcze nie doczyralam Grocholo i Szwaji. Czemu tak lekka lektura?. Ponizsze zdjecue wyjasnia i wybor lektury i wyjazd z domu. Na zdjeciu mianowicie moja lazienka. Dodam ze reszta domu tylko w nieco lepszym stanie. I to mnie doluje okropnieZałącznik 7686905Załącznik 7686906

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Rozumiem :glasiu : będę dzwonić po weekendzie
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 10:47   #2962
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Marjolka zakopana w remontach
Lato ma wiele plusow, ale minusy to dla mnie wszechobecne budowy i remonty. Tyle lat był spokoj, a teraz mam budowy z dwóch stron, jedna już prawie skonczona, druga nie...W obu robia teraz metalowe ogrodzenie, słyszycie ten dźwięk ciętego metalu przez całe dni...? W dodatku jedni maja porzadna ekipe, o 6 rano panowie zaczynają prace, wprawdzie nie od metalu, niemniej gromkie: Jozek, kur...dawaj to wiadro... - za moim oknem w sypialni...to chyba gorsze niż pielgrzymki...Kolejny sąsiad, jak wspomniałam, modernizuje ogrod - czyli całe dni pracowicie ciał i karczował drzewa, piła spalinowa ino warczała...A sąsiad przez uliczke robi remont generalny, niech mu będzie. Ale wczoraj błogosławiłam go równo, bo 23...a on wychodzi przed dom, płytki będzie przycinał...Słyszycie jęk przycinanych płytek w nocnej ciszy, gdy nasze spokojne osiedle już przysypia( ja tez) …?
Dzis mam faze sprzątania...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 12:00   #2963
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Cześć babeczki

Kawa i wizaż i mój leń...

Pooglądałam Wasze zdjęcia, ładne widoki i buzie i torebki, ale na nici to ja się nie dam namówić jesienią planuję jakieś zabiegi, ale to chyba Dircik o nich pisała, przewinę i doczytam na razie chodzą mi po głowie brwi Dirciku wyślesz mi co nieco na priv? Ja mam namiary na taki gabinet: https://www.instagram.com/studioach/?hl=pl

i konkretną osobę: https://www.instagram.com/longtimeli...p/BjNkGIhHZcH/
...na razie odpuściłam, ale myśl raz zasiana, jak to u mnie bywa, kiedyś zbierze żniwo na razie rozkmina - brwi czy wypad do Pragi? Zaznaczę, że byłby to kolejny mój wyjazd tam, ale Praga zawsze piękna

Zdjęcie reklamy Toma Forda odnosi się do aktualnej kampanii jesień/zima? Należy rozumieć, że takie właśnie kolory zdominują ten sezon? Hm... chyba mi się podoba, w dodatkach lubię mocne akcenty, ale na całość bym jednak nie poszła...

Na letnich wyprzedażach obłowiłam się w bluzeczki z długim rękawem lub 3/4 właśnie w odcieniach rudego, kasztanowego i takiej hm...kawy z mlekiem na lekkie jesienne chłody, podglądam jesienne kolekcje, ale na razie jest ich niewiele...

Znalazłam inspirację - fantastyczną, jeśli chodzi o zestawienie faktur, kolorów, dodatków: https://en.anteprima.com/news/detail/82 polecam filmik

Interesuję się modą, ale jeśli dany trend nie jest dla mnie to zostawiam dla bardziej odważnych ew. dokupuję detale (biżuteria, akcesoria) i odświeżam look natomiast jak jest ok. to na coś tam się skuszę... La Mary Twoja torebka gdzieś mi mignęła, ma chyba podobną fakturę jak te materiały z pokazu

Kupiłam też kurtkę z ochnika, wczoraj odebrałam, ale pokażę na zdjęciu na sobie potem, bo granatowa... ta piękna jednak poza moim zasięgiem cenowym szukam do niej czapki idealnej tymczasem

A...i potrzebuję na jutro przepis na pyszną sałatkę do takiego mięsa jak na zdj. Będę mieć wersję drobiową z mieszanką przypraw curry i wieprzową z mieszanką garam masala na razie w rankingu zwycięża taka: z sałatą lodową, serem feta, ogórkiem zielonym, mandarynkami z puszki, żurawiną i orzechami włoskimi... do tego tylko olej/oliwa z orzeszków arachidowych, a goście sami solą albo pieprzą dla smaku Polecicie coś innego?


Pani R. samych owocnych i rokujących znajomości życzę, potem coś napiszę a propos mojego samotnego zwiedzania Budapesztu, po powrocie do PL mam jedno marzenie: spokój
Zastanawiam sie, czy na tym zdjeciu po lewej stronie to spodnie czy spodnica.
Zreszta co by to nie bylo, podoba mi sie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 12:09   #2964
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzezona jak mięsa podchodzą pod kuchnie indyjską to może sałatki tez w tych smakach ? Coś z mango, kuminem. Poszukaj inspiracji w sieci.

Mariolka będziesz miała piękną kuchnie i opuszczasz na czas remontu mieszkanie. Nie jest źle, serio.







Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 13:24   #2965
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wy już o modzie na jesień... Z jednej strony może, to i dobrze, bo to słońce nie będzie nas tak atakować, a i rzuce sie w wir pracy znowu.

Pomysł na sałatke z mango - fajny Można wrzucić też do niej awokado.

We wtorek wylatujemy do Grecji, a ja jakiś taki niepokój dziwny czuje od wczoraj, jakby dołek... To pewnie przez zbliżający się okres. Dzisiaj rano oglądałam najpopularniejsze występy z Britain's Got Talent i tak mnie wzruszały niektóre z nich, że wręcz płakałam - żałosne! . Coś zdecydowanie z moimi emocjami się dzieje.

np. ten: https://www.youtube.com/watch?v=ufy6_ObZQLM

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-08-09 o 13:28
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 14:05   #2966
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87067879]Wy już o modzie na jesień... Z jednej strony może, to i dobrze, bo to słońce nie będzie nas tak atakować, a i rzuce sie w wir pracy znowu.

Pomysł na sałatke z mango - fajny Można wrzucić też do niej awokado.

We wtorek wylatujemy do Grecji, a ja jakiś taki niepokój dziwny czuje od wczoraj, jakby dołek... To pewnie przez zbliżający się okres. Dzisiaj rano oglądałam najpopularniejsze występy z Britain's Got Talent i tak mnie wzruszały niektóre z nich, że wręcz płakałam - żałosne! . Coś zdecydowanie z moimi emocjami się dzieje.

np. ten: https://www.youtube.com/watch?v=ufy6_ObZQLM[/QUOTE]

Ja ostatnio plakalam przez bite dwie godziny i to dosc konkretnie (maz mial ze mnie niezly ubaw) ogladajac final serialu, i wcale mi okres nie byl do tego placzu potrzebny
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 14:12   #2967
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

to mi się podoba
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...S/PriSbts2Og==
nie kupie, bo mam rozy od cholery ale mi się podoba...tak platonicznie...
Z kremow aktualnie żaden mnie nie powala, ale tez staram się dzielnie wykonczyc pare z nich. I w ogole nałozyc cos na lico...Dzis był piling rnzymatyczny w proszku, potem kwasowa maseczka, teraz maseczka piankowa z wit C...Potem pojdzie jakies serum z wit C i krem
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 14:16   #2968
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio plakalam przez bite dwie godziny i to dosc konkretnie (maz mial ze mnie niezly ubaw) ogladajac final serialu, i wcale mi okres nie byl do tego placzu potrzebny
Który serial?

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Wygląda bardzo ładnie, no i ta nazwa... Endless Orgasm
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 14:16   #2969
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87068078]Który serial? [/QUOTE]

Jane the virgin.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 17:32   #2970
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Zastrzezona jak mięsa podchodzą pod kuchnie indyjską to może sałatki tez w tych smakach ? Coś z mango, kuminem. Poszukaj inspiracji w sieci.

Mariolka będziesz miała piękną kuchnie i opuszczasz na czas remontu mieszkanie. Nie jest źle, serio



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może taka: https://www.doradcasmaku.pl/przepis-...z-mango-266870 próbowałyście?

Mariolka, z tego co pamietam, ma remont łazienki, w tamtym roku w wakacje miałam to samo, rozpacz, też się ewakuowaliśmy do Chorwacji w przyszłym roku na wczesne lato/późną wiosnę kapitalny remont kuchni mnie czeka także ten... nie wiem, gdzie się ewakuować ew. stołować

Kasztanko dla mnie te trendy też cudne

Właśnie wróciłam z zakupów, każdych...spożywczych, odzieżowych, domowych... muszę dzisiaj to wszystko wysprzątać, łącznie z myciem okien i zawieszeniem świeżych i nowych zasłon a teraz otworzyłam prosecco i sączę do godziny zero zostało 25h, czyli dużo czasu trzymajcie kciuki, spać szybko nie pójdę o ile w ogóle mam 15-0r0 gości i braknie mi trzech krzeseł i trzech kompletów nakryć do stołu, pożyczę od sąsiadki jeszcze kupiłam girlandy i będę zdobić salon, ciekawe, co na to koty nie wiem, czy wytrzyma ten design do rana

-----------------------------------------------

A może ja do tej mojej sałatki zamiast mandarynek wpierdzielę mango i kumin? Wszystkie inne składniki juz mam...

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Te szaszłyki i sałatka to dania główne...oprócz tego zrobię łódeczki z ogórka z serkiem i łososiem, koreczki z pomidorkami, mozzarellą i oliwką, deskę serów z winogronami, mini kanapeczki: pumprnikiel+pasta ziołowa+salami, mini babeczki z sosem z tysiąca wysp i krewetką, mini sałateczki z tuńczykiem, druga wersja ze śledziem, smalec i ogórki małosolne ( jeden z gości uwielbia), tort, dipy z warzywami...macie sprawdzone dania na takie party?

Najlepiej w tym wszystkim wypada tort blado...
Nie powiem, ile alkoholu zakupiłam
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-08-09 o 17:02
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.