Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-04, 12:42   #3601
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama Ty wyglądasz jak dziewczynka.
A cera !!
I te zalotne loczki ..

La Mary testuj.
Czekam na opinię.
Balsam też chwalą.


Czekam na dostawę tego toniku Sensum Mare co polecałaś.

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2019-10-05 o 21:55
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 12:44   #3602
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witajcie dziewcxyny. Dzis zadzialal mi Wizaz i mogłam trochę doczytać zaległości. Lenie się od niedzieli na Krecie. Pogoda śliczna tu dla nas pełna lata upalnego. Z balkonu mamy cudny widok na zatoke. W poniedziałek jedziemy na wycieczkę zwiedzać Heraklion i pałac w Knossos oraz muzeum. Bardzo się cieszę bo ja lubie zwiedzanie. Brak mi tu tylko miejsca na spokojnie spacery.
Czytam o Waszych zabiegach urodowych trochę zazdroszczę ale sama się boję.
I bije się z poczuciem winy ze jestem antysportowa. Ze powinnam ćwiczyć bo wiek mnie dopada i siła przyciągania ziemskiego deformuje moje konczyny. Ale.... Brak mi kogoś kto by też ćwiczył ze mną. Do tego boję się żeby nie załatwić sobie znow wypadnietego dysku w kregoslupie. W efekcie tylko czuje się winna i nic nie robię myśląc ze zaczne pracę nad sobą później... A tego później jakoś nie ma...

Na wyjazd kupilam serum antyoksydacyjne z The Ordinary. Nie chciało mi się nic robić więc kupilam gotowe. Ale cos mi się marnie wchlania. Nie jestem zachwycona a miało to być serum pod olej z opuncji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2019-10-04 o 12:46
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 13:20   #3603
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Marjolka, korzystaj z przedłużenia lata
Wiecie, co mnie irytuje u facetow ? U mego, ale nie tylko...? jakies takie spowalnianie rzeczy, które mogłyby być znacznie szybsze, odwlekanie...No, chyba, ze im samym na czyms bardzo zależy... Chce dorobić szafke w kuchni, bo po zabudowie lodowki zostały mi ramy. szkoda, by się miejsce marnowało. Tz ma znajomego stolarza, wiec wydawało się, ze rzecz prosta i szybka. Wczesniej - jasne, oczywiście. No to dzwoni do niego we wtorek - zona jest na pomiarach mebli, jak wroci do zadzwoni i się umowi. Dzis piątek, zadnych wieści, proszę tz, by zadzwonił znowu. A on zaczyna się wykrecac - ze ja taka niecierpliwa, ze trzeba dac gościowi czas...Na co czas, przepraszam...? Dla mnie to krotka piłka, robie- nie robie, na co czekac…? Tłumacze, ze trzeba zadzwonić jeszcze raz, skoro to my mamy interes, a ten mi się nadyma, ze przecież może tamten nie chce robic, ze możemy w internecie kogos szukac. Zirytowałam się, bo to zwykłe rozwlekanie tematu, sama zadzwoniłam z jego komórki. I zobaczymy, co dalej, ale tz nadal mamrotał pod nosem, jaka to ja jestem narwana...Akurat, z połowa kabiny prysznicowej stoimy ze 3 miesiące, już znalzałam, gdzie pewnie kupimy, ale trzeba wymierzyć...Chyba tez sama to zrobie, bo dziś było, ze teść ma metrowke...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 13:42   #3604
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary, miałam prawdopodobnie tym robione, bo w tej klinice (gdzie mi drugi doktor źle podał kwas w usta, więc nikomu nie polecam). http://aesthetic.com.pl/zabiegi-lase...rakcyjny-eco2/
I też chętnie zobaczę sukienkę, szczególnie na Twojej figurze
Aaa, ja po Fraxelu miałam twarz pokrytą brązowym strupem. Byłam tak u stomatologa, bo mnie bolał ząb i pytał co mi się stało
Jestem ciekawa tego kremu Samarite

Kama no i bardzo dobrze, że tak masz. Ja ważyłam 6-7kg mniej i nosiłam rozmiar XS większość życia, więc mogłam nie ćwiczyć i wyglądać nadal świetnie. Raczej to se ne vrati
Daj znać, czy zabieg na uda coś zdziała, bo też jestem bardzo zainteresowana ujędrnianiem ud i brzucha. Reszta się trzyma.

Cinde masz absolutną rację. Inaczej siebie widzimy jak wiemy, że coś robimy w kwestii polepszenia tego, czy tamtego, co nam wadzi. Mam tak z zabiegami na twarz. Nawet założeniem rzęs

Marjolka mam identycznie - od nowego roku, może na przyszły sezon, jeszcze zdążymy (kiedyś) Wygrzewaj się, bo u nas chmury i mokro. Nie przypal sobie ramion jak będziesz spacerować po molo z twierdzą Kouless, bo jest bardzo długie i nie ma się gdzie schować po drodze.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 15:23   #3605
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

...a tak...zdjęcie sukienki miałam poszukać, musze poszperać w fotografiach

Ile mnie wkurza w Tż....................... .......................
niemniej wybaczam jak Ty Kama
Gros moich koleżanek nadal naiwnie wierzy, że da się przerobić faceta niczym sukienkę na spódnicę bądź odwrotnie

O laserze to mi się juz nie chce gadać...
Ciekawy artykuł a jeszcze ciekawsze komentarze:
http://www.marekwasiluk.pl/laser-fra...dzanie-efekty/

Marjolka u nas zimno, ponuro...zazdroszczę
tak, korzystaj z ciepła

Pani Robot, nawet jak ma się rozmiar XS to trzeba zadbać o kondycję i jędrność skóry, zwłaszcza w pewnym wieku...
Ja nigdy nie byłam miękka i obwisła bo mam dobre geny ( a co, można...) ale niestety bez trudu odnajduję już miejsca, gdzie ciało dopomina się intensywnych ćwiczeń, dlatego dobrze wiem o czym pisze Kama...
takie np. kolana... moje oczywiście...są ładne tak mi się zdaje ale dostrzegam, że marszczą mi się, no ale tam chyba nie zapodam botoksu tudzież kwasu hehe... co ja się będę kolanami przejmowała, jakbym innych problemów nie miała. Pustą babą nie jestem a czasami mam takie chwilowe połączenie refleksji z zadumą, że jednak...

zrobiłam zdjęcie kremu pod oczy... Kama
Ciekawa jestem Twojej opinii
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 15:28   #3606
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

IMG_5872.JPG
I fotka peptydu miedzi, który męczę... może jak w końcu zobaczę denko w butelce to zapodam Niod...
IMG_5873.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 15:55   #3607
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

U mnie geny dały kształtny, opierający się grawitacji (póki co) biust. Jędrności skory nad kolanami nie było w pakiecie niestety. Z tego, co wiem można to podciągnąć chirurgicznie albo założyć nici (???).

Pokażę Wam moją szyję po prysznicu, bez kremu. Jeszcze rok temu była gładka. Nie wiem, czy to tak nagle mnie pesel złapał, czy skopałam pielęgnację. Po treściwym kremie jest lepiej, tak samo maseczce nawilżającej.
Brzuch mam podobny.

IMG_3752.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 16:15   #3608
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani Robot rzeczywiście nie wyglada dobrze, ale może to po prostu brak nawilzenia? Od zewnątrz i nawet bardziej od wewnątrz?

U mnie sprawdza się, że dobra dieta służy skórze, odżywiam się bardzo zdrowo, nawet nie wskutek decyzji, co po prostu takie rzeczy mi najbardziej smakują i to widać po skórze. Plus jednej nie unikam sportu, ale to też bardziej dlatego, że lubię niektore aktywności, za to na siłkę mnie raczej nikt nie zagoni, nuda straszna. Kiedyś chodziłam na bieżnię, w okresie zimowym, teraz szczęśliwie mój TZ ma własną, więc korzystam.

Sova Evre - witaj siostro perfumoholiczko (doczytalam po czasie )





Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 16:19   #3609
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
U mnie geny dały kształtny, opierający się grawitacji (póki co) biust.
Tez na swoj nie narzekam, zwlaszcza, ze jest dosc spory, a ja sie zaniedbalam za bardzo, musze w koncu zaczac cwiczyc, zeby ujedrnic to i owo i zrzucic te pare kg, ktore mi przybyly przez zime
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 17:21   #3610
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
U mnie geny dały kształtny, opierający się grawitacji (póki co) biust. Jędrności skory nad kolanami nie było w pakiecie niestety. Z tego, co wiem można to podciągnąć chirurgicznie albo założyć nici (???).

Pokażę Wam moją szyję po prysznicu, bez kremu. Jeszcze rok temu była gładka. Nie wiem, czy to tak nagle mnie pesel złapał, czy skopałam pielęgnację. Po treściwym kremie jest lepiej, tak samo maseczce nawilżającej.
Brzuch mam podobny.

Załącznik 7693457

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pani Robot przyznam się bez bicia, że uważałam dotychczas, że z tym Twoim starzeniem się to mocno przesadzasz... ale Twoja szyja faktycznie nie wygląda za dobrze. Wg mnie to NIE są zmarszczki... przypomina w dużym stopniu pokrzywkę albo inną wysypkę
A miałaś robiony wcześniej, dużo wcześniej jakiś zabieg na szyję z ME?
Albo używasz za długo niewłaściwego kremu... albo w Twojej diecie jest za dużo jakiegoś składnika, albo uczula Ciebie coś... w każdym razie to na pewno NIE są zmarszczki.
Pokazywałaś lekarzowi? warto, jeśli nie... swoją drogą lekarz sam powinien zauważyć...

zamówiłam krem Samarite...i serum z wit. c

https://cosibella.pl/product-pol-107...ego-30-ml.html

Info o tej wit.c
https://www.biochemiaurody.com/slown...orbicacid.html

od dawna zastanawiałam się nad kupnem serum z wit.c ale b. trudno o dobry produkt. Kwas askorbinowy szybko się utlenia. Dobry kosmetyk kosztuje sporo, bo musi być ph niskie ( 3). A znając życie nie zużyję za szybko 30 ml bo jestem na wit c uczulona i muszę sobie dawkować na twarz
Owszem mozna kupić zachwalane typu:
https://bio-klon.pl/naturalne-serum/...SABEgL5zPD_BwE
czy to
https://johnmasters-polska.pl/produk...-z-witamina-c/

Ale te pochodne wit.c nie działają, czyli nie zwiększają produkcji kolagenu w skórze... szkoda kasy, chociaż opinie krążące po internetach są dobre. Ale po co mi serum bez witaminy c

Zobaczymy co proponuje The Ordinary...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-10-04 o 17:23
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 17:37   #3611
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mój mąż uwielbia budowlankę i jest w tym na prawdę świetny.
W domu złota rączka i nie robi tego ,bo musi,tylko go to cieszy.
Raz :bo lubi,dwa :bo porządnie,trzy:bo taniej..
A oświetlenie..
Tu ma hopla na całego.
Wszędzie mamy ledy!
Nie lśnimy co prawda jak Griswoldowie,ale i tak jest jasno
W sypialni ślubnego na tyle poniosło,że nawet na bocznej listwie podłogowej jest czerwona strzała.
Nie wiem co artysta miała na myśli
Krocz naprzód mężny światłości synu, a te sedesy w kolorze jaśminu, skąpanego w bladej poświacie miesiąca, znajdziesz tam, kędy wiedzie strzała gorejąca.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 18:30   #3612
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
U mnie geny dały kształtny, opierający się grawitacji (póki co) biust. Jędrności skory nad kolanami nie było w pakiecie niestety. Z tego, co wiem można to podciągnąć chirurgicznie albo założyć nici (???).

Pokażę Wam moją szyję po prysznicu, bez kremu. Jeszcze rok temu była gładka. Nie wiem, czy to tak nagle mnie pesel złapał, czy skopałam pielęgnację. Po treściwym kremie jest lepiej, tak samo maseczce nawilżającej.
Brzuch mam podobny.

Załącznik 7693457Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pani_Robot Myślę jak LaMary - to nie są zmarszczki, ani jakieś oznaki starzenia O ile to nie jest coś na podłożu chorobowym, to jedyne co mi przychodzi do głowy, to, że w przeszłości poddałaś się jakiemuś inwazyjnemu zabiegowi na szyje z ME?

Nie lubie za bardzo tego robić, bo ten internet i te diagnozy w nim, ale zaryzykuje, bo a nuż można kogoś naprowadzić: http://pxe.com.pl/symptomy_skora.php - może jak następnym razem będziesz u lekarza, napomknij mu o tym - nie zaszkodzi, ewentualnie wykluczy i tyle.



LaMary, koniecznie napisz o wrażeniach z używania tego serum z wit. C z The Ordinary - jestem ciekawa. Sama używam serum retinol z wit. C od Norel i jestem bardzo zadowolona - ono ma właśnie ph 3,0

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mój mąż uwielbia budowlankę i jest w tym na prawdę świetny.
W domu złota rączka i nie robi tego ,bo musi,tylko go to cieszy.
Raz :bo lubi,dwa :bo porządnie,trzy:bo taniej..
A oświetlenie..
Tu ma hopla na całego.
Wszędzie mamy ledy!
Nie lśnimy co prawda jak Griswoldowie,ale i tak jest jasno
W sypialni ślubnego na tyle poniosło,że nawet na bocznej listwie podłogowej jest czerwona strzała.
Nie wiem co artysta miała na myśli
Krocz naprzód mężny światłości synu, a te sedesy w kolorze jaśminu, skąpanego w bladej poświacie miesiąca, znajdziesz tam, kędy wiedzie strzała gorejąca.
Miszka

Ale zimno! Kotke wypuściłam na balkon na chwile i wręcz jakby czuć Bożym Narodzeniem w powietrzu Ide zrobić herbate.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-10-04 o 18:32
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 18:38   #3613
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Popatrzcie jakie piękne odcienie cieni z MAC
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 19:01   #3614
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mój telefon trochę przekłamuje. To są dziesiątki takich mikrozmarszczek jak u staruszki. Pokazywałam to jednemu lekarzowi (po nałożeniu treściwego kremu znika w 80-90%), zaproponował wtedy mezobotoks. Nic wcześniej nie robiłam na szyję z ME, ale też wcale o nią nie dbałam. Teraz mam wrażenie, że za często używałam kwasów i jest jeszcze gorzej, bo traktowałam ją tak samo, jak tłustą skórę na twarzy. Skonsultuję to jeszcze z jakimś lekarzem, a póki co zainwestuję w nawilżacze.

Zamarzłam dzisiaj. Wieczorem przeprowadzę uroczystą inaugurację sezonu na czapkę i rękawiczki.
Żuchwa zrobiona zachowawczo, bez efektu wow, raczej zniwelowanie drobnych chomików. Będę za trochę chyba chciała zrobić kanty, żeby się bardziej odznaczały. Usta powinny być idealne za jakiś tydzień, jak zniknie opuchlizna i krwiak.

Cinde dzięki, zaraz sobie poczytam i popatrzę.

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-10-04 o 19:04
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 19:02   #3615
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka, szczęściaro
Pani R, to mi nie wygląda na kwestie wiekowe, alergiczne, pozabiegowe itp. To dla mnie objaw chorobowy. Wiesz, co ja ze sobą wiaze…? twoje bole stawowe i zmiany na skorze. Czepiło się mnie słowko, a czesto w diagnozach trafiam. dla mnie to ktoras z kolagenoz. Dyskopatie to już raczej z opisu bym wykluczyła na wstepie, kolagenoza nie musi być jednak RZS, jest ich wiele
https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrow...U6e2-5dRE.html
nie idz poki co w żadne mezo i zabiegi na szyje, nie pomoga. Masz najprawdopodobniej uszkodzenia autoimmunologiczne tkanki łacznej
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 19:46   #3616
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jako że dziś wszystko działa mogę czytać Was i linki się otwierają. Co do tych serów z wit c to mają strasznie dlugie sklady. Mnie najlepiej służy trzyskladnikowe serum. Czyli woda kwas hialuronowy i witc15%. Czasem robie jeszcze z glukonolaktonem resweratrolem i juz nie pamiętam ale receptura jest z blogu Ervish na serum jak Flavo C. I to tez jest fajne. Czasem robie kremy z olejowa wit c chyba izopalmiatynian ascorbylu. Kupuje na Mazidlach najczesciej. I to tez jest fajne.
Ale nic nie pobije w działaniu retinoli-tazarotenu i tretinoiny. Ale to jest tylko w lekach. Na szczęście robię zapas tego bo w Grecji jest bez problemu. U nas juz nic nie ma. Ani RetinuA ani Locacidu ani Zoracu. Nic nie sprowadzaja z tych specyfikow. Dziewczyny czasem nawet z Indii to sprowadzaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

A co do problemowz uroda szyi spróbuj starego sposobu zrob majonez z żółtka dobrej oliwy a ja dodałbym jeszcze nawilzacza to tego majonezu czyli kw hialuronowy żel aloesowy czy żel bambusowy. I to na gaze/wate lub cos takiego i owinac tym szyję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 20:11   #3617
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Soso siostro

Doczytalam ale padam na wszystko i chyba ide spac... mialam czytac ale bateria w tablecie padla wiec to znak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 05:13   #3618
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jesli chodzi o kosmetyki z wit C, to najbardziej sluzylo mi serum Tiam, musze znowu kupic.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 08:24   #3619
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Z wit. C obecnie używam po raz drugi Maelove, o ktòrym już pisałam. Lubiłam też Timeless, flavo c, sesderma, liq cc rich, Paula’s Choice i cosmetic skin solutions.
Tych z the ordinary jeszcze nie miałam. Koleżanka używa ten proszek od nich i chwali, choć wiele osób narzeka na drobinki, które trudno rozpuścić.

Pani R, spróbuj na szyję jakiś dobry tonik mocno nawilżajacy i 7 skin method. Ja teraz po raz kolejny używam zachwalany tu przez Caffe, Whamisa rich. Mam też ochotę wypróbować Laneige cream skin refiner, czytałam bardzo dobre recenzje. Do tego jakiś dobry olejek i miejmy nadzieję, że będzie poprawa. Ja bym postawiła teraz na maksymalne nawilżanie szyi. Miałam i polecam też niod nec.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2019-10-05 o 08:39
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 09:37   #3620
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Z wit. C obecnie używam po raz drugi Maelove, o ktòrym już pisałam. Lubiłam też Timeless, flavo c, sesderma, liq cc rich, Paula’s Choice i cosmetic skin solutions.
Tych z the ordinary jeszcze nie miałam. Koleżanka używa ten proszek od nich i chwali, choć wiele osób narzeka na drobinki, które trudno rozpuścić.

Pani R, spróbuj na szyję jakiś dobry tonik mocno nawilżajacy i 7 skin method. Ja teraz po raz kolejny używam zachwalany tu przez Caffe, Whamisa rich. Mam też ochotę wypróbować Laneige cream skin refiner, czytałam bardzo dobre recenzje. Do tego jakiś dobry olejek i miejmy nadzieję, że będzie poprawa. Ja bym postawiła teraz na maksymalne nawilżanie szyi. Miałam i polecam też niod nec.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jaki proszek?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 09:43   #3621
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jaki proszek?
Pewnie o to chodzi: https://cosibella.pl/product-pol-878...oszku-20g.html
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 09:46   #3622
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87225556]Pewnie o to chodzi: https://cosibella.pl/product-pol-878...oszku-20g.html[/QUOTE]

Ciekawy produkt, ale widze, ze u mnie go nie ma, no i nie mam jakiegos wielkiego parcia na wyprobowanie go, wole chyba jednak zostac przy sprawdzonych formulach, zamowie sobie serum Tiam na Ebayu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 10:12   #3623
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

https://www.youtube.com/watch?v=KiEGVvRNN2g

Niezłą kase musiał Reserved wybulić jej za to. Jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie na dzień dzisiejszy.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Używacie zalotek? Są jakieś godne polecenia?

Wiem, że swego czasu święciła triumfy ta z Shu Uemura.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-10-05 o 10:35
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:30   #3624
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

P.Robot może egzema ,AZS?
Kosmetyki z emolientami powinny pomóc doraznie.
Pij też więcej wody


Kama Egyptian Magic mam,świetnie nawilża usta.Zastąpiłam nim Tisane.


Miłego dnia dziewczyny
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:34   #3625
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Egzemy nikomu nie zycze, strasznie to upierdliwe, jak tylko przestane uzywac kremu ze sterydem - wystarczy, ze omine 1 czy 2 dni, to cale powieki mam czerwone i piekace, nie wiem, jak to na dluzsza mete ogarnac
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 21:03   #3626
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzięki za wszystkie rady. Będę sukcesywnie wypróbowywać.
Wpadłam do S tuż przed zamknięciem. Mam maskę i krem Laneige.

Kama z kolagenozami do reumatologa?
W sumie może dermatologa też odwiedzę.
Widzę, że w klinice Tazbir mają sprzet, który usuwa (ponoć) tatuaże bez pozostawiania cienia jak stare lasery. Do tego w jakieś 5 mcy, a nie półtora roku.

Wciągnęłam się w La Casa de Papel. Tempo akcji, przynajmniej w pierwszym sezonie jest tak dobrze wyważone, że nie ma czasu na refleksje, że jest to realistyczne jak w filmach Disneya. Zaczęłam drugi sezon i już trochę przewracam oczami, ale na jesienne słoty akurat.

Zamówiłam te rzeczy. Robię sobie serio odwyk od ciuchów i mebli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod (1).jpg (42,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod (4).jpg (28,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod (2).jpg (28,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod.jpg (45,4 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-10-05 o 22:18
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 05:07   #3627
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie rady. Będę sukcesywnie wypróbowywać.
Wpadłam do S tuż przed zamknięciem. Mam maskę i krem Laneige.

Kama z kolagenozami do reumatologa?
W sumie może dermatologa też odwiedzę.
Widzę, że w klinice Tazbir mają sprzet, który usuwa (ponoć) tatuaże bez pozostawiania cienia jak stare lasery. Do tego w jakieś 5 mcy, a nie półtora roku.

Wciągnęłam się w La Casa de Papel. Tempo akcji, przynajmniej w pierwszym sezonie jest tak dobrze wyważone, że nie ma czasu na refleksje, że jest to realistyczne jak w filmach Disneya. Zaczęłam drugi sezon i już trochę przewracam oczami, ale na jesienne słoty akurat.

Zamówiłam te rzeczy. Robię sobie serio odwyk od ciuchów i mebli
Ktora maske i krem kupilas?

La casa de papel jest spoko jako guilty pleasure, realizmu tam zero, wiekszosc postaci jest tak irytujaca, ze mam ochote czyms rzucic w telewizor, ale rozrywka do miski cheetosow jest przednia, wiec ogladam dalej
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 10:27   #3628
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Fajne zakupy, Pani_R. Takie do capsule wardrobe .

Na dworze słonecznie, sucho, ładnie to wygląda patrząc z okna, ale jest bardzo zimno. Rano chyba było jedynie 2 stopnie

U mnie rosół pyrka... Dużo dzisiaj pracy przede mną, chce też poćwiczyć. Chodziłam wczoraj po sklepach za jakimś swetrem do pracy - nic nie znalazłam.

Anyż, co tak malutko piszesz?


Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-10-06 o 10:32
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 12:24   #3629
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka water sleeping mask i krem nawilżający z tej samej serii. Zastanawiam się, czy można go będzie stosować na serum tiam na noc.
IMG_3870.jpg

Cinde brakuje mi takiej klasyki. I tak większość czasu puchowka i jeansy, ale dobrze mieć alternatywę. Pogoda piękna jednak mamy już piździernik
Marzy mi się jeszcze taki płaszczyk w beżu. Ogólnie poszłam w prostą kolorystykę. Na lato mam 2-3 bluzki w kolorach, a tak monochromatycznie plus beż.
W tym sezonie brakuje mi botków i ze 2 par dżinsów. Z drugiej strony wiem, ze pewnie jeszcze ze 2 mce przechodzę w adidasach.

Własnie mi się przypomniało jak Cinde pisałaś, co obecnie nosisz - brzmi super, z Twoją figurą też biegałabym w leginsach i crop topach

Kama czy Egyptian Magic pachnie miodem? Spróbowałabym, ale nie lubię tego zapachu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-10-06 o 13:49
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:11   #3630
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani R, reumatolog. warto, jeśli do dermatologa - wspomnieć o problemach stawowych, bo dermatolodzy maja tendencje do leczenia objawow, nie przyczyny. Jakos za dużo chorob ogolnych daje objawy na skorze i błonach śluzowych, a oni skupiaja się tylko na swojej branzy. I to mowie z doswiadczen lekarskich i własnej rodziny.
Egyptian w zasadzie niczym nie pachnie, ma taka bardziej konsystencje masci, ale nie ma smaku, nie jest tłusty ani lepki, a bardzo fajnie pielegnuje usta. zużyłam pudełeczko maski laneige, kupiłam drugie, lubie ja, ale tak jakos mi lepiej pielęgnowało właśnie egyptian...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.