Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-05, 11:42   #691
Tosia_S
Przyczajenie
 
Avatar Tosia_S
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaryJaneKS Pokaż wiadomość
Hej, szukam wózka do 1500 zł, najlepiej 2 w 1. Zależy mi na tym żeby złożony nie zajmował za dużo miejsca w bagażniku i miał spory koszyk na zakupy, a także żeby można było wpiąć do niego fotelik cybex. Mieszkam w mieście w nowej dzielnicy więc jeździć będę głównie na równych chodnikach wizualnie bardzo podoba mi się cybex leotie lux ale nie przekonuje mnie spacerówka oraz bebetto luca ale tutaj mam zastrzeżenia do koszyka na zakupy... Możecie mi coś polecić? Wiadomo że jak bardzo mi się jakiś wózek spodoba mogę dołożyć trochę do tego 1500 zł, ale nie ukrywam że wolałabym wydać te pieniądze na co innego

Dodam jeszcze że ja mam 168 wzrostu ale mój partner ma 2 metry więc fajnie by było jakby miał regulowaną rączkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Może Kinderkraft Prime? To taka budżetowa opcja. A dla wysokich to raczej polecam Salsę Ma bardzo wysoka rączkę i poprzeczkę w koszu można podnieść, bo przy wysokiej osobie jak idziesz możesz zaczepiać o kosz. Cena trochę wyższa, ale może kupisz na raty?

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez lux perpetua Pokaż wiadomość
Hej, czy jest jakiś wózek spacerowy, nie za miliony monet (tak gdzieś do ok 2 tys nowy), który:
- łatwo by się składał (najlepiej jedną ręką)
- miał pompowane koła (ew. był po prostu cichy)
- regulowane oparcie do leżącej pozycji (jeśli jedną ręką to już w ogóle bajka)
- siedzisko przód-tył
- regulowaną rączkę (najlepiej łamaną)
- regulowany podnóżek
- dużą budkę z wentylacją
- rozdzielne pasy 5-punktowe
- hamulec nie niszczący butów
- amortyzację (choćby niewielką)

A przy tym dobrze się prowadził.



Waga nie jest jakaś super istotna, koszyk też nie.



Dziecko na razie 7,5 miesiąca, siedzące. Szukam czegoś docelowego. Obecny wózek jest z zestawu 3w1 i wkurza mnie na maksa jego składanie i wypinanie (do auta i jak czasem trzeba wpiąć fotelik).



Wczoraj testowałam Baby Jogger City Mini GT 2 Cudowny. Poprawili amortyzację, budka ma dwie wysokości. Siedzisko bardzo duże, regulowany podnóżek, pałąk w zestawie, Bardzo dobrze się składa jedną ręką. Wszystko masz ukryte w siedzisku pomiedzy oparciem a samym siedziskiem. Hamulec w rączce Jak chcesz tańszą wersję to poprzedni model bez 2 mozna dostać w całkiem niezłej cenie.
Tosia_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 15:35   #692
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Witajcie, mam nie lada porblem z wyborem wózka, ponieważ niestety nie mam okajzi zobaczyć zadnego na żywo. Long story short jestem w UK, ale bede w niemal ostatniej chwili przed porodem zjezdzała do Polsaki, dlatego muszę kupować online.

Na podstawie tego, co czytałam w internecie najbardziej spodobał mi się abc design salasa 4. Szukałam wózka z dobra amortyzacja, zwinnego, 2 w 1, lekkiego, do użytkowania głownie w mieście, z szerokim siedziskiem spacerowki.
Mam do Was pytanie: czy ten wózek jest wart swojej ceny?
Druga sprawa: moze jest jakiś wozek, ktory bylby jakosciowo porownywalny to salsy 4 ale troche tanszy. Nie ukrywam, ze te 2500-2700 to moja górna granica.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 18:52   #693
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Witajcie, mam nie lada porblem z wyborem wózka, ponieważ niestety nie mam okajzi zobaczyć zadnego na żywo. Long story short jestem w UK, ale bede w niemal ostatniej chwili przed porodem zjezdzała do Polsaki, dlatego muszę kupować online.



Na podstawie tego, co czytałam w internecie najbardziej spodobał mi się abc design salasa 4. Szukałam wózka z dobra amortyzacja, zwinnego, 2 w 1, lekkiego, do użytkowania głownie w mieście, z szerokim siedziskiem spacerowki.

Mam do Was pytanie: czy ten wózek jest wart swojej ceny?

Druga sprawa: moze jest jakiś wozek, ktory bylby jakosciowo porownywalny to salsy 4 ale troche tanszy. Nie ukrywam, ze te 2500-2700 to moja górna granica.


Wez pod uwage ze salsa dostepna teraz na rynku to model air z pompowanymi kolami, zwieksza to wage wozka i de facto przestaje sie on roznic od tanszych na rynku.
Ja uzywam poprzedniego modelu na piankowych kolach, faktycznie lekki i zwinny, nie uzywalam jeszcze spacerowki wiec nie wiem jak bedzie.
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 09:42   #694
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Witajcie, mam nie lada porblem z wyborem wózka, ponieważ niestety nie mam okajzi zobaczyć zadnego na żywo. Long story short jestem w UK, ale bede w niemal ostatniej chwili przed porodem zjezdzała do Polsaki, dlatego muszę kupować online.

Na podstawie tego, co czytałam w internecie najbardziej spodobał mi się abc design salasa 4. Szukałam wózka z dobra amortyzacja, zwinnego, 2 w 1, lekkiego, do użytkowania głownie w mieście, z szerokim siedziskiem spacerowki.
Mam do Was pytanie: czy ten wózek jest wart swojej ceny?
Druga sprawa: moze jest jakiś wozek, ktory bylby jakosciowo porownywalny to salsy 4 ale troche tanszy. Nie ukrywam, ze te 2500-2700 to moja górna granica.
Najlepiej kup samą gondolę na początek, nawet poszukałabym na rynku używek czy popytała po rodzinie, jeśli masz taką możliwość, a potem sama na żywo wybierzesz spacerówkę. Większe siedzisko będzie i lżejszy wózek.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 10:20   #695
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Najlepiej kup samą gondolę na początek, nawet poszukałabym na rynku używek czy popytała po rodzinie, jeśli masz taką możliwość, a potem sama na żywo wybierzesz spacerówkę. Większe siedzisko będzie i lżejszy wózek.
Nie niestety, tak nie dam rady. Bede w Polsce lada moment przed porodem, nie będę miała siły latać za używkami niestety. A dlaczego polecasz sama gondolę na początek? Wydaje mi się, że zawsze w 2 w 1 jest bardziej ekonomicznym zakupem.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 11:45   #696
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Nie niestety, tak nie dam rady. Bede w Polsce lada moment przed porodem, nie będę miała siły latać za używkami niestety. A dlaczego polecasz sama gondolę na początek? Wydaje mi się, że zawsze w 2 w 1 jest bardziej ekonomicznym zakupem.
2w1 sama widzisz 2500 zł
Używana gondola już za 500 czy 700 zł ( zależy gdzie mieszkasz ) i możesz ją dalej odsprzedać po tych pierwszych miesiącach życia dziecka.
Spacerówka w 2w1 często ma małe siedzisko i nie jest poręczna, bo nie składa się w 1 kawałku ( stelaż osobno, siedzisko osobno ).
Spacerówka osobna to wydatek od ok 600 zł ( Britax lub szukać w outletach typu Limango np. wózki GB czy Cybex ) no 1000 zł jak ma być lekka ( np. Valco waży 6kg ) wzwyż.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 15:17   #697
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
2w1 sama widzisz 2500 zł
Używana gondola już za 500 czy 700 zł ( zależy gdzie mieszkasz ) i możesz ją dalej odsprzedać po tych pierwszych miesiącach życia dziecka.
Spacerówka w 2w1 często ma małe siedzisko i nie jest poręczna, bo nie składa się w 1 kawałku ( stelaż osobno, siedzisko osobno ).
Spacerówka osobna to wydatek od ok 600 zł ( Britax lub szukać w outletach typu Limango np. wózki GB czy Cybex ) no 1000 zł jak ma być lekka ( np. Valco waży 6kg ) wzwyż.
rzeczywiście, wychodzi sporo taniej, ale jak juz pisałam nie bede miała możliwosci jezdzic za wozkiem, musze niestety kupic online.

A co sądzicie o Espiro next avenue i espiro next manhattan? Tak czytam o nich o jakoś wydają mi się podobne do salsy 4.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-28, 22:35   #698
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

To nadeszła pora i na mnie, potrzebuję podpowiedzi, bo im więcej czytam, tym mniej wiem.

Rodzę w styczniu, poszukuję głównie gondoli (chcę kupić używaną, jak się trafi jakiś 2w1 to też może być, ale to i tak tylko na chwilę, bo nie mam zamiaru jeździć spacerówką z zestawu przez cały okres wózkowania).
Mieszkam w mieście, więc będę jeździć tylko po chodnikach.
Jestem niska, TŻ też nie jest wysoki. Mieszkam w bloku, ale nie mam schodów. Jedyne schody jakie mamy do pokonania to u przyszłych dziadków (kilka schodków do windy). Jestem dosyć drobna, nie mam za wiele siły, więc zależy mi, żeby wózek był w miarę lekki.
I najważniejsza informacja - jeżdżę Hondą Jazz, więc bagażnik nie jest zbyt duży - zależy mi, żeby stelaż po złożeniu był w miarę kompaktowy. Ciężko mi sobie wyobrazić np. odpinanie kół w zimie/wczesną wiosną, gdy śnieg czy plucha na dworze.

Jeszcze nie oglądałam na żywo żadnych wózków, nie mam nic upatrzonego. Chcę na początku października zrobić rekonesans w sklepach... Podpowiecie na jakie marki zwracać szczególną uwagę?
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 08:49   #699
mjoy
Wtajemniczenie
 
Avatar mjoy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 030
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hej właśnie też stoję nad wyborem wózka dla dziecka zimowego i mam już taki metalik w głowie 😉 mieszkam w mieście ale wózek planuje użytkować w różnych warunkach ja jestem drobna i niska a TŻ wysoki chciałabym też się zmieścić tak w ok 2000zl. Nie wiem jak to wszystko pogodzić 😀 Jeden z moich typów to Jedo Bartatina przemawiają za nim pasy podobno dziecko samo się buja i nie straszny jest dla niego żaden teren bo ma duże pompowane koła ale nie są skrętne a drugi minus jest ciężki a mieszkam na 3 piętrze bez windy.

Następny typ to Cybex Balios s jest dużo lżejszy a to dla mnie naprawdę ważne i podobno w mieście bardzo zwinny ale z drugiej strony boję się że będzie niestabilny, amortyzacja będzie słaba i nie poradzi sobie w cięższych warunkach.

Myślałam też o Bebetto i innych modelach z Jedo ale nie mam żadnych typów.

Może macie opinie na temat tych wózków albo jakieś inne typy? Z góry dziękuję za pomoc 😀
__________________
ubrania

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1235756

zestaw do paznokci żelowych
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=40241639

Proszę, odpowiadaj u mnie
mjoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 16:53   #700
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
To nadeszła pora i na mnie, potrzebuję podpowiedzi, bo im więcej czytam, tym mniej wiem.

Rodzę w styczniu, poszukuję głównie gondoli (chcę kupić używaną, jak się trafi jakiś 2w1 to też może być, ale to i tak tylko na chwilę, bo nie mam zamiaru jeździć spacerówką z zestawu przez cały okres wózkowania).
Mieszkam w mieście, więc będę jeździć tylko po chodnikach.
Jestem niska, TŻ też nie jest wysoki. Mieszkam w bloku, ale nie mam schodów. Jedyne schody jakie mamy do pokonania to u przyszłych dziadków (kilka schodków do windy). Jestem dosyć drobna, nie mam za wiele siły, więc zależy mi, żeby wózek był w miarę lekki.
I najważniejsza informacja - jeżdżę Hondą Jazz, więc bagażnik nie jest zbyt duży - zależy mi, żeby stelaż po złożeniu był w miarę kompaktowy. Ciężko mi sobie wyobrazić np. odpinanie kół w zimie/wczesną wiosną, gdy śnieg czy plucha na dworze.

Jeszcze nie oglądałam na żywo żadnych wózków, nie mam nic upatrzonego. Chcę na początku października zrobić rekonesans w sklepach... Podpowiecie na jakie marki zwracać szczególną uwagę?
Spacerówka tylko do samochodu z opcją wpięcia fotelika czy nawet gondoli. Maxi cosi miał coś takiego.
Cytat:
Napisane przez mjoy Pokaż wiadomość
Hej właśnie też stoję nad wyborem wózka dla dziecka zimowego i mam już taki metalik w głowie 😉 mieszkam w mieście ale wózek planuje użytkować w różnych warunkach ja jestem drobna i niska a TŻ wysoki chciałabym też się zmieścić tak w ok 2000zl. Nie wiem jak to wszystko pogodzić 😀 Jeden z moich typów to Jedo Bartatina przemawiają za nim pasy podobno dziecko samo się buja i nie straszny jest dla niego żaden teren bo ma duże pompowane koła ale nie są skrętne a drugi minus jest ciężki a mieszkam na 3 piętrze bez windy.

Następny typ to Cybex Balios s jest dużo lżejszy a to dla mnie naprawdę ważne i podobno w mieście bardzo zwinny ale z drugiej strony boję się że będzie niestabilny, amortyzacja będzie słaba i nie poradzi sobie w cięższych warunkach.

Myślałam też o Bebetto i innych modelach z Jedo ale nie mam żadnych typów.

Może macie opinie na temat tych wózków albo jakieś inne typy? Z góry dziękuję za pomoc 😀
Balios nie jest dużo lżejszy od Jedo, Bebetto podobny wagowo pewnie.
Czemu się upierasz na tych wózkach z przekładanym siedziskiem i 2w1 ?
Gondola z tzw uszami do wnoszenia dziecka zakładana na stelaż i spacerówka składana w 1 część 1 ręką to chyba będzie najlepsza opcja.
Cofnij się stronę czy dwie w wątku, bo podawałam przykłady takich pojazdów
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 15:05   #701
mjoy
Wtajemniczenie
 
Avatar mjoy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 030
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Nie musi być wózek 2w1 wydawało mi się, że tak będzie wygodniej bo nie mam pomysłu na osobną gondole a później spacerówkę.

Jestem kompletnie zielona w tym temacie a im więcej czytam tym bardziej nic nie wiem... 😉
__________________
ubrania

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1235756

zestaw do paznokci żelowych
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=40241639

Proszę, odpowiadaj u mnie
mjoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 08:44   #702
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez mjoy Pokaż wiadomość
Nie musi być wózek 2w1 wydawało mi się, że tak będzie wygodniej bo nie mam pomysłu na osobną gondole a później spacerówkę.

Jestem kompletnie zielona w tym temacie a im więcej czytam tym bardziej nic nie wiem... 😉
Skup się na gondoli, bo lekkich spacerówek jest obecnie sporo ( takich po 6 kg nawet, więc po co kupować wózek, który waży 12 czy 15 ). Coś używanego bym brała i wnosiła wózek na raty ( dziecko w gondolce, stelaż osobno ).

Większość lekkich spacerówek możesz kupić z gondolą, np. Valco Snap ( spacerówka 6kg ) czy nawet Yoyo ( które akurat z braku jakiejkolwiek amortyzacji i kół bym na co dzień odradzała ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 12:24   #703
LaraB
Przyczajenie
 
Avatar LaraB
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hej dziewczyny, ja również stoję przed wyborem wózka. Dziecko będzie zimowe, chciałabym kupić używaną gondole, a na lato wymienić na nową, lekka spacerowke.



Proszę podzielcie się swoimi faworytami gondoli (wolałabym coś z piankowymi kołami). Jak na razie myślę o mutsy ego, maxi cosi stella lub Jane crosswalk, ale dopiero zaczynam poszukiwania.



Proszę podzielcie się swoimi typami
LaraB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 16:50   #704
pantera79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

ja jestem posiadaczką wózka Anex m/type badzo disainerski wózek, nie załuje kupna prowadzi się bardzo dobrze, koła sprawdzają się na każdej nawierzchni, banalnie składa się i rozkłada.
pantera79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 18:26   #705
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

LaraB to twarde wózki.

Cytat:
Napisane przez pantera79 Pokaż wiadomość
Witam , mam pytanko czy któraś mama posiada wózek anex m/type , słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat marki, ale chciałabym zaczerpnąć informacji z pierwszej ręki
Cytat:
Napisane przez pantera79 Pokaż wiadomość
ja jestem posiadaczką wózka Anex m/type badzo disainerski wózek, nie załuje kupna prowadzi się bardzo dobrze, koła sprawdzają się na każdej nawierzchni, banalnie składa się i rozkłada.
Jak długo użytkujesz wózek ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 08:53   #706
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Ja już praktycznie jestem zdecydowana na Joolz Day 3 Mierzyłam stelaż i bez problemu mieści się do bagażnika Hondy Jazz.
TŻ wizualnie podoba się Silver Cross, ale w polskim internecie jest tak mało opinii, że nie zdecyduje się na tą firmę. Boję się kupić w ciemno.
Poza tym kwestia wizualna jest na drugim planie. Komfort przede wszystkim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 08:42   #707
Wioolcia90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
LaraB to twarde wózki.



Jak długo użytkujesz wózek ?
czy się rózni wózek anex e/type od m/type, oczywiście prócz wyglądu?
Wioolcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 09:08   #708
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja już praktycznie jestem zdecydowana na Joolz Day 3 Mierzyłam stelaż i bez problemu mieści się do bagażnika Hondy Jazz.
TŻ wizualnie podoba się Silver Cross, ale w polskim internecie jest tak mało opinii, że nie zdecyduje się na tą firmę. Boję się kupić w ciemno.
Poza tym kwestia wizualna jest na drugim planie. Komfort przede wszystkim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super, że wózek wejdzie
Cytat:
Napisane przez Wioolcia90 Pokaż wiadomość
czy się rózni wózek anex e/type od m/type, oczywiście prócz wyglądu?
To pytanie chyba nie do mnie, bo to nie ja pisałam, że go używam.

Anex sobie daruj, zobacz ile wózków tej marki jest na używkach i jak krótko użytkowanych !
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 12:48   #709
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Super, że wózek wejdzie



To pytanie chyba nie do mnie, bo to nie ja pisałam, że go używam.



Anex sobie daruj, zobacz ile wózków tej marki jest na używkach i jak krótko użytkowanych !


Kaledonia - a masz jakieś „doświadczenie” z Joolzami?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 13:29   #710
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Kaledonia - a masz jakieś „doświadczenie” z Joolzami?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tymi nowoczesnymi wózkami minimalne, bo tylko z Cameleonem ( niski ) i Stokke Trailz ( wysoki, ale sztywny strasznie ) . Joolz widuję tylko, jest wysoki, gondola wygląda na dużą, spacerówka też niezła, kosz na zakupy przyzwoity i dostęp do niego jest.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 13:34   #711
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Z tymi nowoczesnymi wózkami minimalne, bo tylko z Cameleonem ( niski ) i Stokke Trailz ( wysoki, ale sztywny strasznie ) . Joolz widuję tylko, jest wysoki, gondola wygląda na dużą, spacerówka też niezła, kosz na zakupy przyzwoity i dostęp do niego jest.
a wiesz coś może o Espiro Next?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 14:51   #712
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
a wiesz coś może o Espiro Next?
Wiem, że występował już w wyszukiwarce
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post79096876
od tego postu
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 18:42   #713
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Z tymi nowoczesnymi wózkami minimalne, bo tylko z Cameleonem ( niski ) i Stokke Trailz ( wysoki, ale sztywny strasznie ) . Joolz widuję tylko, jest wysoki, gondola wygląda na dużą, spacerówka też niezła, kosz na zakupy przyzwoity i dostęp do niego jest.


Oj, z tym dostępem do kosza to czasami jest tragedia. Jak zobaczyłam jak to wygląda w Silver Crossie Surf to aż nie mogłam uwierzyć kto to wymyśla.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 19:12   #714
mjoy
Wtajemniczenie
 
Avatar mjoy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 030
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Oglądałam dzisiaj wózek muuvo quick bardzo dobrze mi się go prowadziło czy ktoś może miał z nim doczynienia?
__________________
ubrania

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1235756

zestaw do paznokci żelowych
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=40241639

Proszę, odpowiadaj u mnie
mjoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 21:26   #715
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez mjoy Pokaż wiadomość
Oglądałam dzisiaj wózek muuvo quick bardzo dobrze mi się go prowadziło czy ktoś może miał z nim doczynienia?
Producent na stronie nie podaje wagi kół, tylko stelaża i siedziska/ gondoli.
Ma jakieś uszy do przenoszenia samej gondoli z dzieckiem i wnoszenia do mieszkania
To jest chyba nowy model
Głupi to ten wózek nie jest, a składa się kompaktowo sądząc po fotkach.
Testowałaś jego amortyzację, bo wygląda na sztywny, nie widać amortyzatorów solidnych ?

Przypomina mi X lander x pulse/ Navington Cadet/ Babystyle oyster czy Valco Snap Ultra Trend.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-10-09 o 21:27 Powód: dopisek
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 08:33   #716
mjoy
Wtajemniczenie
 
Avatar mjoy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 030
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Gondola ma uchwyt u góry do przenoszenia, co do wagi kół to nie wiem, ale wydaje mi się że może to być podana waga łączna bo ta spacerówka po złożeniu nie była taka ciężka i wygodnie się ją trzymało. Co do amortyzacji to już gorzej wyszłam z nim na chodnik podjezdzalam pod krawężniki i bardzo dobrze się go prowadziło ale miałam wrażenie, że jest trochę sztywny...
__________________
ubrania

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1235756

zestaw do paznokci żelowych
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=40241639

Proszę, odpowiadaj u mnie
mjoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 11:02   #717
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Macie jakieś zdanie nt wózka Adamex Vicco? Polecacie? Nie polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 15:47   #718
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Macie jakieś zdanie nt wózka Adamex Vicco? Polecacie? Nie polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moja sasiadka ma i bardzo sobie chwali tak na codzien, do auta ma lżejszy bo ten to troche taki czołg. Jedyny minus jaki zauważyła to to że przednie koła potrafią się spotkać w jednym punkcie i sie blokuja. Ja zauważyłam że z czasem zaczyna się robić głośny, nie wiem czy to kwestia braku przesmarowania co sezon czy poprostu sie wyrabia i skrzypi.

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2019-11-18 o 15:48
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 18:32   #719
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
moja sasiadka ma i bardzo sobie chwali tak na codzien, do auta ma lżejszy bo ten to troche taki czołg. Jedyny minus jaki zauważyła to to że przednie koła potrafią się spotkać w jednym punkcie i sie blokuja. Ja zauważyłam że z czasem zaczyna się robić głośny, nie wiem czy to kwestia braku przesmarowania co sezon czy poprostu sie wyrabia i skrzypi.
Długo go używa? Mi będzie potrzebny przez jakieś 7-8 miesięcy i interesuje mnie tylko jak gondola się sprawuje, bo spacerowkę mamy fajną po starszaku, więc nie musi być na ileś sezonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 18:37   #720
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Długo go używa? Mi będzie potrzebny przez jakieś 7-8 miesięcy i interesuje mnie tylko jak gondola się sprawuje, bo spacerowkę mamy fajną po starszaku, więc nie musi być na ileś sezonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Długo bo dwójkę w nich wychowała rok po roku

Jak tak to warto bo mam swietna amortyzacje
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 15:15:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.