Mamusie listopad 2019- cz. 4 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-07, 09:01   #121
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
oki czyli od jakiej wydaje się ok? 160g?
Ja mam 140 jeśli dobrze pamiętam i są ok


Babeczki dokladnie, ja kupiłam kiedyś 30x30 i do niczego się nie przydało
Moja tak ulegała, że obie byłyśmy obrzygane i podłogą jeszcze do wycierania.


Ja też się przyłączam do wymiany insta




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 09:07   #122
kapewa
Raczkowanie
 
Avatar kapewa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Witam się w nowej części


Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie martwcie się na zapas tym szpitalem i rozłąką z dziećmi, przecież nie jedziemy na wakacje tylko jakby nie patrzeć po kolejnego członka rodziny a dzieci są mądre i na pewno będzie ciężko ale na swój sposób zrozumieją cała sytuację. Najgorzej to ma chyba Sarahxoxo bo ma jeszcze maleństwo w domu ale na pewno wszystko będzie dobrze i jakoś to przeżyjemy. Ja mam prawie 6 latka w domu więc z nim jak z kumplem rozmawiam i tłumacze a on dużo rozumie. W tamtym roku jak prawie 3 tyg byłam w szpitalu pod rząd po parę dni to też wiedział po co szłam i do dzisiaj wspomina że "mi dziecko umarło w brzuchu"
. Moim zdaniem lepsza taka szczerość niż udawanie, dzieci są naprawdę bardzo mądre, mądrzejsze niż nam się wydaje
A mi przyszły skarby dla Jaśka z Ali Załącznik 7686625

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to się bardziej przejmowałam sobą jak leżałam w szpitalu tydzień. Dla mnie też to było pierwsze takie dłuższe rozstanie z Córką i okropnie tęskniłam, myślałam co tam Mała robi. Męża wyganiałam ze szpitala żeby do Niej jechał, a nie przy mnie siedział. No i wkurzało mnie, że napewno Teściowa mi się tam rządzi

Teraz myślę, że będzie łatwiej, bo Dziewczynki są dwie, są starsze. Ogólnie współczuję Mężowi, bo ma swoją pracę, a bedzie musiał Dzieciaki też ogarnąć. Dobrze, że nie rodzę na początku września.

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja wprost przeciwnie, cisnę z życia ile się da bo wiem, że za chwilę będzie orka. Biorę 200% z czasu z córką, z mężem, sama z sobą bo wiem że ta laba zaraz się skończy. Można gadac co się chce ale za 4-5 miesięcy każda będzie marzyć o samotnym staniu w kolejce w sklepie a wizytę u fryzjera trzeba będzie szczegółowo zaplanować, luksusem będzie jak mąż zabierze rano dziecko i człowiek jeszcze zamknie oko na dodatkową godzinę. Ja jestem optymistką, ale ta myśl że już wiem co mnie czeka wcale optymizmem mnie nie napawa, byle przeżyć pierwsze 3 lata, potem jakoś to będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka ja też patrzę tak jak Ty-oby jak najlepiej wykorzystać ten czas przed porodem. Staram się jak najwięcej czasu spędzać z Dziećmi, uczę je samodzielności. Jak jadę gdzieś to delektuję się czasem, stoję przy wystawach oglądam wszystko Żeby to jeszcze dało się wyspać na zapas
Ty mówisz o 3 latach, dla mnie najgorsze te pierwsze pół roku-ciągłe niewyspanie, karmienie, uwiązanie. A teraz jeszcze będę miała przedszkole do ogarnięcia-wyszykować,odwieźć/przywieźć, dojdą zebrania (3godz), jakieś Wigilie, Dnie Babci, wycieczki, no i to wszystko zimą i w czasie przeziębień.
Potem już będzie dobrze......

Szlafrok ja też brałam do szpitala, nie tyle że mi było zimno, ale jednak chodziłam też po korytarzu przed porodem, czy potem po czułam się bezpieczniej czy mi gdzieś się plama na koszuli nie zrobiła. Poród sn to 2 doby w szpitalu, cc to 4 u nas, ale czasem dziecko ma żółtaczkę i dochodzą kolejne doby, nie mówiąc o tym że u Siostry w szpitalu epidemia gronkowca wystąpiła i musiała leżeć 2 tyg.
Ciężko zabrać wszystko do szpitala, ale dobrze miec naszykowane, żeby tż wiedział gdzie.

W moim szpitalu zapewniają pieluchy, podkłady, ubranka. Do dziecka tylko chusteczki i coś na wyjście.
Do siebie kosmetyki, położne polecają tylko białego jelenia (na co innego kręcą nosem) i woda, dużo wody, najlepiej przelewać sobie do butelki z dziubkiem.
kapewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 09:08   #123
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile i jakich pieluch kupujecie ?
Tez myslalam, ze chodzi Ci o zwykle

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Ja raczej jak Likka - zakładam że łatwo nie będzie. Bo łatwo nie mieliśmy i najgorszy był dla mnie ten okres noworodkowy.. Mam tylko nadzieję że tym razem obędzie się bez:
A. Baby Blues
B. Alergii i związanych z nią bólami brzuszka, wysypkami

Mam dziwne przeczucie że Wanda te pierwsze miesiące będzie spokojna
Pewnie dlatego to inaczej widze, ze nie mialam baby blues a dziecko nie mialo kolek ani bolow brzuszka i od pierwszej nocy super spalo, wiec narzekac nie moglam. Jedynie ten polog z powodu szycia wspominam koszmarnie, bo pamietam jak ledwo wsiadlam do samochodu 3 tygodnie po porodzie, bo mielismy odwiedzic rodzine i jeszcze sie poryczalam, bo mnie bolalo :/

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
przepraszam nie sprecyzowałam miałam na myśli pieluchy tetrowe/muślinowe/bambusowe/flanelowe
Ja mam po corce... ze 40 sztuk roznych (ale glownie z dziewczecymi motywami hahaha, trudno sie mowi, bedzie braciszek mial pieluchy w rozowe kwiatuszki i czerwone biedroneczki ). Moja corka tak mocno ulewala, ze nam szlo tak z 10 dziennie . Poczatkowo mialam chyba z 5 sztuk i od razu kilka dni po porodzie dokupilismy jeszcze 3 albo 4 wielkie paczki.

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ile paczek chusteczek do szpitala? [/B] Przy założeniu około 50 chusteczek w paczce.

W domu chciałabym nie używać chusteczek, tylko gaza+ woda.
Ja mysle, ze do szpitala 1 paczka wystarczy, 50 sztuk to naprawde strasznie duzo.

Ja w domu tez nie bede uzywac zadnych chusteczek. Moze wlasnie dzieki temu corka dotad (a ma 11 miesiecy) ani razu nie miala ani odparzen ani nawet czerwonej pupy (odpukac!).

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
nie moge sie doczekac malutkiej i kazdy dzien w ciazy taaaak mnie cieszy, ze to juz cora blizej
Ja tez sie juz doczekac synka nie moge . To bedzie piekny czas . I znowu taki maly bubuś . Moja corusia to juz taki duzy bobasek
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 09:21   #124
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Babeczki
Taka 30x30 to Ty hafta nie wytrzesz, dzieciak potrafi obrzygac siebie, matkę, serio malutkie to chyba do ozdoby tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja bardzo często miałam ochotę zwykłe tetry poprzecinać na pół, bo dla mnie czasami były za wielkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 09:29   #125
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Ja mam 140 jeśli dobrze pamiętam i są ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dzięki
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 09:47   #126
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Babeczki
Taka 30x30 to Ty hafta nie wytrzesz, dzieciak potrafi obrzygac siebie, matkę, serio malutkie to chyba do ozdoby tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za odpowiedz, człowiek nie ma doświadczenia
Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Ja mam 140 jeśli dobrze pamiętam i są ok


Babeczki dokladnie, ja kupiłam kiedyś 30x30 i do niczego się nie przydało
Moja tak ulegała, że obie byłyśmy obrzygane i podłogą jeszcze do wycierania.


Ja też się przyłączam do wymiany insta




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki
Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
A ja bardzo często miałam ochotę zwykłe tetry poprzecinać na pół, bo dla mnie czasami były za wielkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli co osoba to inne potrzeby

W takim razie kupie pare na spróbowanie, ale nie az tyle co planowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 09:51   #127
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

III dziś witam się w III trymestrze


Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Podglądałam Cię na insta, jakie Ty masz mądre i wyszkolone te psiaki bedą mogły chyba zostawać same z dzieckiem



MOjemu mężowi promotorka juz zapowiedziała, że mu nie da 2 tyg tacierzyńskiego, nawet niech nie liczy niech się w d.. pocałuje, i tak pójdzie. Baby są najgorsze jeśli chodzi o stosunek do ciąż innych kobiet, nie ona pierwsza to potwierdza. Za swoje teksty ta pani byłaby w USA albo za Zachodzie już dawno zwolniona, nie chcę tu pisać publicznie ale sa poniżej wszelkiej godności a niby wykształcony człowiek na poziomie.


A tak w ogóle to witajcie w nowej części od razu przychodzę się wyżalić wracam od diabetologa i dała mi insulinę nocną!!! Po 3 a właściwie to po 2 przekroczeniach, bo 90 to przecież na granicy. Nosz chyba ją pogrzało, na razie nie będę brała, postaram się bardziej przyłożyć do diety i jeszcze trochę pomierzyć, najwyżej mnie potem ochrzani.
Aaaale super Dziękuję <3

Kurczę dziwne z tą insuliną, szcególnie w nocy :/

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Piękności! Mój też na być przy porodzie żeby się paliło i waliło z pracy bez problemu wyskoczy, gorzej gdyby córka była tfu tfu chora to żeby miał z nią kto zostać.

Ja już z moja rozmawiałam na ten temat. Jest na tyle duża, że rozumie, ale i tak będzie nam obu ciężko. Jak będzie w przedszkolu to pół biedy, gorzej wieczorami.Super wieści! Pięknie chłopak rośnie Fajne! Też muszę zawieszke kupić, ale zamówię w PL
Wczoraj zamówiłam grzechotke, nawet Tz nie mówiłam ile kosztowała Do mnie od jakiegoś czasu wszystkie ida z Komornik.Ja kupię pewnie Pampers Premium Care bo u nas się sprawdziły. Może sprawdzę te nowe Pampersy też.
Nie pamiętam ile kupowałam na początek, może gdzieś nam zapisane. Muszę sprawdzić.


My już mamy stojak do kosza Mojżesza i się całkowicie zakochałam córka też cały czas buja i opowiada jak się będzie siostra opiekować

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja stojaka jeszcze nie złożyłam, bo w sumie będzie tylko zajmował miejsce na razie, ale nie powiem, korci mnie

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja w obu w których byłam nawet w kolejkach nie stałam. Do samoobsługowych max 1 osoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Czy Wy też im bliżej 3 trymestru tym macie mniej siły, chęci, motywacji i takiej... Radości z życia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja trochę więcej śpię. Czasem po powrocie ze spaceru z psami ( bo codziennie staram się robić przynajmniej te 4 -5 km) muszę iść na drzemkę. I puchną mi stopy, pogoda dokucza na maksa


Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Jezu pol dnia mnie nie bylo i tyle do nadrobienia Ale super, kocham pracę z psami i jak ktoa o swoje dba i tresuje my swojego tez szkolilismy ale sami, ale skubaniec wszystko potrafi zrobić

Co do chusty, ja w szkole rodzenia mam dodatkowe zajęcia na ktore moge sie zapisac wlasnie dotyczące chustonoszenia, i na penwo skorzystam boje sie ze zle zamotam i beda problemy z kregoslupem u malucha Juhu Dziewczyny dajcie loginy instagrama może być na pw Jaka piekna zawieszka mialam zamowic ta sama szaro różowa, ale oczywiście dodałam do koszyka i wyszłam chyba po nia wrócę Ja mam jakoa duzo radości i chęci do życia nie moge sie doczekac malutkiej i kazdy dzien w ciazy taaaak mnie cieszy, ze to juz cora blizej

No moze poza wczorajszym problemami remontowymi 🤣 zdjelismy caly parkiet w pokoju i zaczęliśmy w holu i co sie okazalo? Ze mamy podloge na roznych wysokościach wylaną
Wylewka w pokojach nie wchodzi w gre zeby podwyższyć do wysokosci holu bo balkony nam sie nie otowrza, a skuwanie podlogi w holu i wylewka... Masakra, a mialo byc tak latwo prosto i przyjemnie Oo, takiej przesylki z alie jeszcze nie mialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

A no i ja mam
3 pieluszki muslinowe 70 na 70,
4 tetrowe 60 na 60,
2 bambusowe 70x70 i 100x100
2 flanelowe 60x60

Ale szczerzę? Nie wiem jak to sie stalo bo dopiero mam zamiar kupic piekne, a te tak przypadkiem gdzies tam cos wrzucilam do koszyka, cos mama kupila i sie troszke nazbieralo

Na pewno dokupie te male 30x30 kilka zeby bylo wygodnie mieć pod reka do odbijania czy wytarcia buzi, a nie z taka szmata się ciągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Praca z psami to moja totalna pasja - startujemy w zawodach (właśnie mam dylemat, bo tego dnia, kiedy mam dni otwarte na porodówce mam też w Warszawie ostatnie w tym sezonie zawody - na razie czuję się dobrze i bardzo bardzo chciałabym na nie jechać na pożegnanie ), piszę blog, prowadzę SM, no totalna korba w tym temacie.

Ale super opcja z chustowaniem! ja czekam aż przyjdzie paczka i zobaczę jakieś strony z motaniem, bo koleżanki psiary mówią, że to najwygodniejsza opcja na spacery z psami tak naprawdę

Zapisałyście się już na szkołę rodzenia? My zaczynamy zajęcia 30.o8
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 09:58   #128
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
III dziś witam się w III trymestrze




Aaaale super Dziękuję <3

Kurczę dziwne z tą insuliną, szcególnie w nocy :/



Ja stojaka jeszcze nie złożyłam, bo w sumie będzie tylko zajmował miejsce na razie, ale nie powiem, korci mnie



Ja trochę więcej śpię. Czasem po powrocie ze spaceru z psami ( bo codziennie staram się robić przynajmniej te 4 -5 km) muszę iść na drzemkę. I puchną mi stopy, pogoda dokucza na maksa




Praca z psami to moja totalna pasja - startujemy w zawodach (właśnie mam dylemat, bo tego dnia, kiedy mam dni otwarte na porodówce mam też w Warszawie ostatnie w tym sezonie zawody - na razie czuję się dobrze i bardzo bardzo chciałabym na nie jechać na pożegnanie ), piszę blog, prowadzę SM, no totalna korba w tym temacie.

Ale super opcja z chustowaniem! ja czekam aż przyjdzie paczka i zobaczę jakieś strony z motaniem, bo koleżanki psiary mówią, że to najwygodniejsza opcja na spacery z psami tak naprawdę

Zapisałyście się już na szkołę rodzenia? My zaczynamy zajęcia 30.o8
Jaaaa, Sugar, ale to zleciało!

Trzeci trymestr... Coraz bliżej Maleństwa jesteś!


Ja ze szkołą rodzenia startuje we wrześniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 10:31   #129
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
III dziś witam się w III trymestrze




Aaaale super Dziękuję <3

Kurczę dziwne z tą insuliną, szcególnie w nocy :/



Ja stojaka jeszcze nie złożyłam, bo w sumie będzie tylko zajmował miejsce na razie, ale nie powiem, korci mnie



Ja trochę więcej śpię. Czasem po powrocie ze spaceru z psami ( bo codziennie staram się robić przynajmniej te 4 -5 km) muszę iść na drzemkę. I puchną mi stopy, pogoda dokucza na maksa




Praca z psami to moja totalna pasja - startujemy w zawodach (właśnie mam dylemat, bo tego dnia, kiedy mam dni otwarte na porodówce mam też w Warszawie ostatnie w tym sezonie zawody - na razie czuję się dobrze i bardzo bardzo chciałabym na nie jechać na pożegnanie ), piszę blog, prowadzę SM, no totalna korba w tym temacie.

Ale super opcja z chustowaniem! ja czekam aż przyjdzie paczka i zobaczę jakieś strony z motaniem, bo koleżanki psiary mówią, że to najwygodniejsza opcja na spacery z psami tak naprawdę

Zapisałyście się już na szkołę rodzenia? My zaczynamy zajęcia 30.o8
Nie mówcie juz nic o tych stojakach bo w końcu kupie i ja, a nie planuje
Juz kupilam kosz do zdjęć, prawie zamowilam kokon w sumie tez do zdjec, jak wezme stojak to maz mnie wysmieje

Co do szkoly rodzenia to ja chodzę chuba od konca czerwca? U bas 12 tygodni zajec 1 raz w tygodniu, w tym tygodniu będą 7me zajęcia

Tym bardziej pokaz swoj instagram, kocham psy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 10:45   #130
kapewa
Raczkowanie
 
Avatar kapewa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
III dziś witam się w III trymestrze













Ja trochę więcej śpię. Czasem po powrocie ze spaceru z psami ( bo codziennie staram się robić przynajmniej te 4 -5 km) muszę iść na drzemkę. I puchną mi stopy, pogoda dokucza na maksa



Ooo III trymestr - to ja też Nie mam aplikacji, a tak szybko czas leci że zapominam który tydzień.

A tym bardziej jak mi gin powiedział o tej cesarce to w październiku już będę tulila Tylko jak tu się wpasować jak to święto zmarłych będzie.

Też mam spuchniete stopy-na razie to mi bardzo nie przeszkadza bo sandałki noszę, ale jak przyjdzie jesień to będzie problem

Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka
kapewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 10:48   #131
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Mi po porodzie spuchły stopy,ale wystarczyło że trzymałam je wyżej w każdej możliwej sytuacji, może spróbujcie? Dobry fizjo też powinien pomóc z masażem, pamiętam że mojej koleżance mąż fizjo masował tak że opuchlizna znikała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 11:11   #132
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Dzień dobry Ja mam dzisiaj kolejny intensywny dzień, bo wędruję na zakupy, a potem zabieram sie za pieczenie ciasta mężowi

Ustaliliśmy, że w następnym tygodniu ruszamy oglądać wózki Znalazłam salon z wózkami Mutsy i tam zaczynamy

Byliśmy wczoraj na spacerze i widziałam rodziców ze spacerowym wózkiem podwójnym jak jechali pod słońce, a biedne dzieciaki (może tak z 4 lata miały) klęczały na siedzeniach tyłem do kierunku jazdy, bo żadnej parasolki ani nic osłaniającego nie było. Z jednej strony komicznie to wyglądało, ale z drugiej - to przecież niebezpieczne, bo nie były przypięte
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 11:17   #133
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Nie wyobrażam sobie 4 Latków w wózku. Moja ma 3.5 i gdzieś od roku wózka nie używamy

O ale przypomniałam sobie,że muszę zamówić dostawke bo na pewno będzie chciała siedzieć lub stać przy rączce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 11:26   #134
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
III dziś witam się w III trymestrze

Zapisałyście się już na szkołę rodzenia? My zaczynamy zajęcia 30.o8

III trymestr już? omg ale leci!


tak, my w sobotę byliśmy na jednych zajęciach i tę sobotę będą kolejne
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 11:45   #135
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
III dziś witam się w III trymestrze

Zapisałyście się już na szkołę rodzenia? My zaczynamy zajęcia 30.o8

III trymestr już? omg ale leci!


tak, my w sobotę byliśmy na jednych zajęciach i tę sobotę będą kolejne
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 11:54   #136
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie 4 Latków w wózku. Moja ma 3.5 i gdzieś od roku wózka nie używamy
Ja tak samo, mimo ze moja nawet roku nie ma, ale tez bym chciala, zeby szybko byla samodzielna i chodzila o wlasnych nozkach.
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 11:57   #137
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
III dziś witam się w III trymestrze




Aaaale super Dziękuję <3

Kurczę dziwne z tą insuliną, szcególnie w nocy :/



Ja stojaka jeszcze nie złożyłam, bo w sumie będzie tylko zajmował miejsce na razie, ale nie powiem, korci mnie



Ja trochę więcej śpię. Czasem po powrocie ze spaceru z psami ( bo codziennie staram się robić przynajmniej te 4 -5 km) muszę iść na drzemkę. I puchną mi stopy, pogoda dokucza na maksa




Praca z psami to moja totalna pasja - startujemy w zawodach (właśnie mam dylemat, bo tego dnia, kiedy mam dni otwarte na porodówce mam też w Warszawie ostatnie w tym sezonie zawody - na razie czuję się dobrze i bardzo bardzo chciałabym na nie jechać na pożegnanie ), piszę blog, prowadzę SM, no totalna korba w tym temacie.

Ale super opcja z chustowaniem! ja czekam aż przyjdzie paczka i zobaczę jakieś strony z motaniem, bo koleżanki psiary mówią, że to najwygodniejsza opcja na spacery z psami tak naprawdę

Zapisałyście się już na szkołę rodzenia? My zaczynamy zajęcia 30.o8
Tak, 27.08 pierwsze zajecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:04   #138
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Nie mówcie juz nic o tych stojakach bo w końcu kupie i ja, a nie planuje
Juz kupilam kosz do zdjęć, prawie zamowilam kokon w sumie tez do zdjec, jak wezme stojak to maz mnie wysmieje

Co do szkoly rodzenia to ja chodzę chuba od konca czerwca? U bas 12 tygodni zajec 1 raz w tygodniu, w tym tygodniu będą 7me zajęcia

Tym bardziej pokaz swoj instagram, kocham psy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A proszę: https://www.instagram.com/myheart_chakra/ - nawet w wyróżnionych stories są przebiegi treningowe moich psów z dziećmi


Cytat:
Napisane przez kapewa Pokaż wiadomość
Ooo III trymestr - to ja też Nie mam aplikacji, a tak szybko czas leci że zapominam który tydzień.

A tym bardziej jak mi gin powiedział o tej cesarce to w październiku już będę tulila Tylko jak tu się wpasować jak to święto zmarłych będzie.

Też mam spuchniete stopy-na razie to mi bardzo nie przeszkadza bo sandałki noszę, ale jak przyjdzie jesień to będzie problem

Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka
Właśnie to mi w sandałkach nawet przeszkadza ale zawsze miałam tendencje do opuchlizn, od I trymestru nie mogę nosić obrączki

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
III trymestr już? omg ale leci!


tak, my w sobotę byliśmy na jednych zajęciach i tę sobotę będą kolejne
I jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Catherine07 Pokaż wiadomość
Tak, 27.08 pierwsze zajecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak i jak?
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:07   #139
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A proszę: https://www.instagram.com/myheart_chakra/ - nawet w wyróżnionych stories są przebiegi treningowe moich psów z dziećmi




Właśnie to mi w sandałkach nawet przeszkadza ale zawsze miałam tendencje do opuchlizn, od I trymestru nie mogę nosić obrączki



I jak wrażenia?



I jak i jak?
O jejuniuuuuuuuu! Ale piękny!!! ️🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 12:15   #140
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A proszę: https://www.instagram.com/myheart_chakra/ - nawet w wyróżnionych stories są przebiegi treningowe moich psów z dziećmi




Właśnie to mi w sandałkach nawet przeszkadza ale zawsze miałam tendencje do opuchlizn, od I trymestru nie mogę nosić obrączki



I jak wrażenia?



I jak i jak?
One są cudowne! Nie mogę się napatrzeć Ależ mi się marzy taki lokator, ale najpierw trzeba dziecko odchować.

Trzeci trymestr na wątku, robi się poważnie
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:16   #141
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Hej
Wczoraj zaczęłam kompletować wyprawkę apteczną i zwątpiłam, nie mam jeszcze wszystkiego, a już ponad 500 zł w koszyku i wcale nie mam tam jakichś pierdóóół, naprawdę same podstawy. Co robię źle
Mam też ochotę zamówić dzisiaj łóżeczko, choć nie wiem, czy jeszcze nie za wcześnie? I tak byśmy go nie składali, ale chciałabym już odhaczyć kolejny punkt. Tylko mam w sobie jakieś takie dziwne przeświadczenie, tak jakbym dalej nie dowierzała, że to dziecko kiedyś się w końcu urodzi
Babeczki, byłaś ostatnio na SR? Nam w ostatniej chwili coś wypadło i nie mogliśmy. Co było?
I jeszcze pytanie - kupujecie monitor oddechu? Z jednej strony chciałam, ale z drugiej, jak dziecko będzie spało z nami w łóżku (a pewnie tak będzie ) to chyba będzie nieprzydatny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Sugarfreeee, piękne te twoje psiaki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:17   #142
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A proszę: https://www.instagram.com/myheart_chakra/ - nawet w wyróżnionych stories są przebiegi treningowe moich psów z dziećmi




Właśnie to mi w sandałkach nawet przeszkadza ale zawsze miałam tendencje do opuchlizn, od I trymestru nie mogę nosić obrączki



I jak wrażenia?



I jak i jak?
Dam znać po 27

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:29   #143
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

A o co chodzi z ta wyprawka apteczna? Bo ja nic nie kupowalam "na zapas" (szczegolnie, ze leki sa drogie i szybko sie przeterminowuja), tylko dopiero jak cos bylo potrzebne (a tak naprawde chyba ani razu nic nie bylo potrzebne na "juz", bo corka ani chora jeszcze nie byla ani w sumie nic konkretnego nie miala). Z kroplami na bole brzucha tez bym sie wstrzymala, bo ja sie nastawilam psychicznie na te kolki, a tu bęc, zadnych kolek nie bylo i bym niepotrzebnie wydala pieniadze.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Acha sorry, witamine D kupilam w kroplach, ale to tez dopiero po porodzie, bo zaczelismy ja podawac corce dopiero jak miala jakis tydzien.
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:33   #144
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
A o co chodzi z ta wyprawka apteczna? Bo ja nic nie kupowalam "na zapas" (szczegolnie, ze leki sa drogie i szybko sie przeterminowuja), tylko dopiero jak cos bylo potrzebne (a tak naprawde chyba ani razu nic nie bylo potrzebne na "juz", bo corka ani chora jeszcze nie byla ani w sumie nic konkretnego nie miala). Z kroplami na bole brzucha tez bym sie wstrzymala, bo ja sie nastawilam psychicznie na te kolki, a tu bęc, zadnych kolek nie bylo i bym niepotrzebnie wydala pieniadze.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Acha sorry, witamine D kupilam w kroplach, ale to tez dopiero po porodzie, bo zaczelismy ja podawac corce dopiero jak miala jakis tydzien.
Majtki, podpaski, podkłady, chusteczki, gazy, jakiś octenisept, sól fizjologiczna, nożyczki, szczotka, kremy, chusteczki nawilżane, oliwki etc etc
Uzbiera się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:35   #145
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Majtki, podpaski, podkłady, chusteczki, gazy, jakiś octenisept, sól fizjologiczna, nożyczki, szczotka, kremy, chusteczki nawilżane, oliwki etc etc
Uzbiera się
No ale to nie jest apteczne, to sa kosmetyki. Poza octeniseptem, ktorego ja akurat nie mialam i nie stosowalam.
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:35   #146
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Tez nie wiem, ja planuję w stówce się zmieścić maks.
Podkłady seni, podpaski dwie paczki, wkładki laktacyjne x1, octenisept, kilka sztuk kompresów jałowych, duże waciki, ustny aspirator, devikap, paczka femaltikeru dla mnie, paczka majtek jednorazowych i to wsio. Laktator mam ręczny. Espumisanu nie planuje,będzie potrzebny to kupię, córce nic nie podawaliśmy.
Do tego krem, żel 2w1 z babydream i wsio. Mąkę ziemniaczaną mam w kuchni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Likka9
Czas edycji: 2019-08-07 o 12:39
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:35   #147
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A proszę: https://www.instagram.com/myheart_chakra/ - nawet w wyróżnionych stories są przebiegi treningowe moich psów z dziećmi




Właśnie to mi w sandałkach nawet przeszkadza ale zawsze miałam tendencje do opuchlizn, od I trymestru nie mogę nosić obrączki



I jak wrażenia?



I jak i jak?
Jakie cudowne i mądre psiaki
Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Hej
Wczoraj zaczęłam kompletować wyprawkę apteczną i zwątpiłam, nie mam jeszcze wszystkiego, a już ponad 500 zł w koszyku i wcale nie mam tam jakichś pierdóóół, naprawdę same podstawy. Co robię źle
Mam też ochotę zamówić dzisiaj łóżeczko, choć nie wiem, czy jeszcze nie za wcześnie? I tak byśmy go nie składali, ale chciałabym już odhaczyć kolejny punkt. Tylko mam w sobie jakieś takie dziwne przeświadczenie, tak jakbym dalej nie dowierzała, że to dziecko kiedyś się w końcu urodzi
Babeczki, byłaś ostatnio na SR? Nam w ostatniej chwili coś wypadło i nie mogliśmy. Co było?
I jeszcze pytanie - kupujecie monitor oddechu? Z jednej strony chciałam, ale z drugiej, jak dziecko będzie spało z nami w łóżku (a pewnie tak będzie ) to chyba będzie nieprzydatny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Sugarfreeee, piękne te twoje psiaki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też zaczęłam wrzucać do koszyka na gemini, ale jak wartość koszyka zaczęła niebezpiecznie rosnąć to odpuściłam sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:36   #148
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Dla mnie apteczne to sa tylko leki, ktore sie kupuje w aptece. No chyba, ze ciagle macie na mysli kosmetyki, a ja to ciagle zle rozumiem
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:38   #149
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
No ale to nie jest apteczne, to sa kosmetyki. Poza octeniseptem, ktorego ja akurat nie mialam i nie stosowalam.
Ja to traktuję jako apteczną. Bo np majtki poporodowe to wyrób medyczny a nie kosmetyk

Plus wkładki laktacyjne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Generalnie wszystkie "badziewia" można zaliczyć do "aptecznej" bez względu czy to lek/kosmetyk/wyrób medyczny/suplement bo jeśli chcesz kupić w jednym miejscu to w aptece to załatwisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:40   #150
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie 4 Latków w wózku. Moja ma 3.5 i gdzieś od roku wózka nie używamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Często widuję takie starsze dzieciaki w wózkach, ale myślę, że to pewnie dlatego, że w samym centrum jest tyle ludzi, że Ci dziecko zadepczą, a z wózkiem możesz iść „taranem” i dziecko jest bezpieczniejsze


Poszłam do sklepu, nie podchodziłam nawet 5 min, dopadły mnie jakieś zawroty głowy, słabo mi się zaczęło robić i poty oblewać i mąż mnie musiał przyjść ratować. Dobrze, że był w domu... Nie wiem co to mogło być - ciśnienie, cukier? Teraz mnie głowa rozbolała...

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A proszę: https://www.instagram.com/myheart_chakra/ - nawet w wyróżnionych stories są przebiegi treningowe moich psów z dziećmi









Właśnie to mi w sandałkach nawet przeszkadza ale zawsze miałam tendencje do opuchlizn, od I trymestru nie mogę nosić obrączki







I jak wrażenia?







I jak i jak?


Zakochałam się w tych Twoich psiakach
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.

Edytowane przez Miss_Bow
Czas edycji: 2019-08-07 o 12:43
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-11 20:59:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.