BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 19:25   #1561
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
#1 Snow
21 Missha
oooo ja się czaję właśnie na ten kolorek snowa, ale nie ma próbek więc jeszcze się waham, a on się bardzo mocno świeci? i czy ciemnieje na twarzy?
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:10   #1562
friggia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Loegstoer
Wiadomości: 29
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

mam pytanie, przelecialam caly watek i w koncu dalej nie wiem jak wyglada kwestia cla, w koncu jaka ilosc mozna zamowic, zeby nikt sie nie doczepil? chcialam zamowic miniaturki ze skin79, mishe i SF mushroom, czy moge zamowic taka ilosc kosmetykow "bezproblemowo"?
friggia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:28   #1563
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez friggia1985 Pokaż wiadomość
mam pytanie, przelecialam caly watek i w koncu dalej nie wiem jak wyglada kwestia cla, w koncu jaka ilosc mozna zamowic, zeby nikt sie nie doczepil? chcialam zamowic miniaturki ze skin79, mishe i SF mushroom, czy moge zamowic taka ilosc kosmetykow "bezproblemowo"?
mozesz... ja kupilam miniaturki i dwa pelnowymiarowe ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:38   #1564
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
oooo ja się czaję właśnie na ten kolorek snowa, ale nie ma próbek więc jeszcze się waham, a on się bardzo mocno świeci? i czy ciemnieje na twarzy?
Nie ciemnieje jest ciut wodnisty w porownaniu z innymi kremami BB
Snow daje roswietlenie ,ale nie ma w nim nachalnego blysku,drobinki sa malusienkie.
O tym,ze on jest drobinkowy dowiedzialam sie dopiero w sztucznym swietle jak spojrzalam na reke na ktorej go testowalam.
Jest naprawde naturalny i lekki.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:45   #1565
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Nie ciemnieje jest ciut wodnisty w porownaniu z innymi kremami BB
Snow daje roswietlenie ,ale nie ma w nim nachalnego blysku,drobinki sa malusienkie.
O tym,ze on jest drobinkowy dowiedzialam sie dopiero w sztucznym swietle jak spojrzalam na reke na ktorej go testowalam.
Jest naprawde naturalny i lekki.
Dzięki za odpowiedź a jesteś z niego zadowolona jeśli chodzi o trwałość i dopasowanie odcienia? bo widziałam na Twoim blogu, że używasz z EDM golden fair tak jak i ja więc wnioskuję, że jak Tobie pasuje ten snow nr1 to mi też będzie pasował i jeszcze bardziej się na niego napalam
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:01   #1566
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź a jesteś z niego zadowolona jeśli chodzi o trwałość i dopasowanie odcienia? bo widziałam na Twoim blogu, że używasz z EDM golden fair tak jak i ja więc wnioskuję, że jak Tobie pasuje ten snow nr1 to mi też będzie pasował i jeszcze bardziej się na niego napalam

Golden Fair jest dla mnie przyciemny odrobine
Snow nadaje sie raczej dla cer bez problemow.
Stapia sie ze skora i nie odznacza sie.
Jest bardzo naturalny i uwielbiam ten efekt odbitego swiatla.
Lekko wyrównuje koloryt.
Co do trwalosci-jest na mojej twarzy dopoki go nie zmyje zreszta jak reszta kremow BB
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:52   #1567
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

no to skusiłaś mnie skutecznie heheh, musze go mieć!!!
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 23:11   #1568
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ehh a moja Missha do tej pory nie doszła i boję się, że już nie dojdzie... nie cierpię naszej PP
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:14   #1569
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Mi kończy się pink miałam próbeczkę i o ile kolor wydaje się ziemisty i ciemny to na buzi ładnie się stapia.
Szkoda, że bardziej nie kryje, ale dzięki temu też naturalnie się wygląda.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:59   #1570
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Mi kończy się pink miałam próbeczkę i o ile kolor wydaje się ziemisty i ciemny to na buzi ładnie się stapia.
Szkoda, że bardziej nie kryje, ale dzięki temu też naturalnie się wygląda.
To Elemong powinien bardziej Ci się spodobać
Jest może nieco szarawy, ale za to bardzo jasny, dobrze moim zdaniem się stapia, a do tego ma bardzo mocne krycie
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 16:19   #1571
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja jutro się biorę za testy Lioele Triple Solution (Missha mnie odrzuciła kolorem, jak pisałam powyżej)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 16:56   #1572
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cześć Wam wszystkim poraz kolejny
wypatrzyłem interesujący mnie bb krem na ebay-u, założyłem konto i w ogóle nie mogę polapac się w funkcjonowaniu tego portalu... Przepraszam ze odbiegam tak od głównego tematu, lecz czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak można płacić tam za zakupy, czy muszę mieć jakaś spejalna kartę? Jak to jest z przesyłka zagraniczną?

Jeśli mógłby ktoś pomoc mi w ogarnieciu tego wszystkiego to byłbym niezmiernie wdzięczny ^.^

Pozdrawiam
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 17:20   #1573
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Logujesz się na Ebay(musisz potwierdzić zalogowanie linkiem, którego otrzymasz na maila), potem klikasz wybrany produkt, jeśli wybierasz 'kup teraz', to krok po kroku po zakupie system zaprowadzi Cię do okienka płatności,wybierz, że chcesz zapłacić teraz. Będzie okno z logowaniem do Paypala, zalogujesz się tamże i Paypal pobierze Ci żądaną kwotę z konta przewalutowując ją (potwierdzenie dostaniesz na maila, a status wpłaty sprawdzisz na koncie paypalowym)
Zadna karta nie jest potrzebna, ale warto mieć konto na paypalu. Jeśli zamawiasz z Unii Europejskiej - nie ma cła, jeśli z innych rejonów świata- może być doliczone cło (chyba od wartości paczki pow.250zł)

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2010-10-30 o 17:24
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 17:30   #1574
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;22964916]Logujesz się na Ebay(musisz potwierdzić zalogowanie linkiem, którego otrzymasz na maila), potem klikasz wybrany produkt, jeśli wybierasz 'kup teraz', to krok po kroku po zakupie system zaprowadzi Cię do okienka płatności,wybierz, że chcesz zapłacić teraz. Będzie okno z logowaniem do Paypala, zalogujesz się tamże i Paypal pobierze Ci żądaną kwotę z konta przewalutowując ją (potwierdzenie dostaniesz na maila, a status wpłaty sprawdzisz na koncie paypalowym)
Zadna karta nie jest potrzebna, ale warto mieć konto na paypalu. Jeśli zamawiasz z Unii Europejskiej - nie ma cła, jeśli z innych rejonów świata- może być doliczone cło (chyba od wartości paczki pow.250zł)[/QUOTE]

Pięknie dziękuje za odpowiedz
mieszkam w Polsce a zamawiać będę produkt który znajduje się w Korei. Czuli musiałbym zapłacić coś "dodatkowo"? Czy konto na paypalu jest obowiązkowe i czy potrzebna jet do paypala jakaś karta badz czy muszę udać się do banku by to załatwić?
Pozdrawiam
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 17:39   #1575
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Mozna płacić chyba też przelewem z banku do banku ( Paypal to taki pośrednik) banki sobie przeliczają kwoty, kiedy kurs jest wysoki (zdzierają więcej niż paypal bodajże). Do paypala nie ma żadnej karty, logujesz się tylko i podpinasz tak utworzone konto do rachunku bankowego,do swojej karty (żeby paypal mógł sobie pobierać pieniądze i przesyłać do danego adresata, gdy mu to zlecisz)Nie pamiętam tylko, jak długo trwa ta rejestracja, tzn.czy konto od razu jest aktywne. Na paypala tez można wpłacać pieniądze(żeby już tam 'były', ale nie warto, bo trwa kilka dni, zanim dopłyną). Transakcje Paypalem są w transakcjach międzynarod. najpopularniejsze i naprawdę bezpieczne.
Jeśli zamówisz z Korei (często jest opcja z bezpłatną wysyłką) to do (chyba) 250zł nie zapłacisz cła, paczka idzie najmniej ok.6 dni
W wątku 'Kupujemy BB creamy' możesz się dołączyć do zamówienia
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 17:58   #1576
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;22965148]Mozna płacić chyba też przelewem z banku do banku ( Paypal to taki pośrednik) banki sobie przeliczają kwoty, kiedy kurs jest wysoki (zdzierają więcej niż paypal bodajże). Do paypala nie ma żadnej karty, logujesz się tylko i podpinasz tak utworzone konto do rachunku bankowego,do swojej karty (żeby paypal mógł sobie pobierać pieniądze i przesyłać do danego adresata, gdy mu to zlecisz)Nie pamiętam tylko, jak długo trwa ta rejestracja, tzn.czy konto od razu jest aktywne. Na paypala tez można wpłacać pieniądze(żeby już tam 'były', ale nie warto, bo trwa kilka dni, zanim dopłyną). Transakcje Paypalem są w transakcjach międzynarod. najpopularniejsze i naprawdę bezpieczne.
Jeśli zamówisz z Korei (często jest opcja z bezpłatną wysyłką) to do (chyba) 250zł nie zapłacisz cła, paczka idzie najmniej ok.6 dni
W wątku 'Kupujemy BB creamy' możesz się dołączyć do zamówienia [/QUOTE]

czyli nie muszę obowiazkowo zakładać paypala tylko mogę zapłacić zwykłym przelewem na normalne konto sprzedającego bez żadnego kombinowania? przesyłka niestety nie jest darmowa :< kosztuje ok 4$ czy jakoś tak...
A na czym polega "dolaczenie się do zamówienia"?
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 18:07   #1577
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Angelboy Pokaż wiadomość
czyli nie muszę obowiazkowo zakładać paypala tylko mogę zapłacić zwykłym przelewem na normalne konto sprzedającego bez żadnego kombinowania? przesyłka niestety nie jest darmowa :< kosztuje ok 4$ czy jakoś tak...
A na czym polega "dolaczenie się do zamówienia"?
nie obraź się ale wg mnie to jest trochę bez sensu, paypal jest naprawdę bardzo prostym i łatwym w obsłudze serwisem a przy tym jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, jeżeli się boisz o kartę to nie musisz jej podpinać pod paypala, ja np nie mam karty podpiętej tylko korzystam z nowej teraz opcji "błyskawiczne doładowanie konta" i w parę minut można zasilić konto na paypalu a później tylko klikasz gdzie trzeba i już masz zapłacone a na drugi dzień wysyłają paczkę i już nic nie robisz tylko na nią czekasz także tego

a jeśli chodzi o dołączanie się do zamówienia to w wątku kupujemy BB kremy są organizowanie zamówienia wspólne- czyli kilka osób zamawia coś i jak chcesz to możesz do takiego zamówienia dołączyć.
__________________
chwalisz się czy żalisz?

Edytowane przez Kung Fu Candy
Czas edycji: 2010-10-30 o 18:08
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 18:12   #1578
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
nie obraź się ale wg mnie to jest trochę bez sensu, paypal jest naprawdę bardzo prostym i łatwym w obsłudze serwisem a przy tym jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, jeżeli się boisz o kartę to nie musisz jej podpinać pod paypala, ja np nie mam karty podpiętej tylko korzystam z nowej teraz opcji "błyskawiczne doładowanie konta" i w parę minut można zasilić konto na paypalu a później tylko klikasz gdzie trzeba i już masz zapłacone a na drugi dzień wysyłają paczkę i już nic nie robisz tylko na nią czekasz także tego

a jeśli chodzi o dołączanie się do zamówienia to w wątku kupujemy BB kremy są organizowanie zamówienia wspólne- czyli kilka osób zamawia coś i jak chcesz to możesz do takiego zamówienia dołączyć.
O, nie wiedziałem ze tak można jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o takie sprawy ^.^" w takim razie już zabieram się do zakładania paypala dziękuje wszystkim
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 18:15   #1579
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Angelboy Pokaż wiadomość
O, nie wiedziałem ze tak można jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o takie sprawy ^.^" w takim razie już zabieram się do zakładania paypala dziękuje wszystkim
spokoloko, powodzenia
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 18:27   #1580
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Mam jedno małe, ostatnie pytanko
na aukcji widnieje coś takiego:

Dostępnych: 14/Sprzedane: 16

czy tu coś jest nie tak...?
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 19:18   #1581
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Angelboy Pokaż wiadomość
Mam jedno małe, ostatnie pytanko
na aukcji widnieje coś takiego:

Dostępnych: 14/Sprzedane: 16

czy tu coś jest nie tak...?
Chyba chodzi o to, że sprzedawanych jest w sumie 30, tak mi się wydaje.

A co do przelewów bankowych bezpośrednio do banku, w którym konto ma sprzedający (gdzieś w azji), to może się to wiązać z bardzo dużą prowizją, kiedyś pytałam z GB do Polski kosztował ok 30GBP, a co dopiero do Azji.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 19:28   #1582
Nozika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 185
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Angelboy poza tym jesli się placi paypalem to jest się w jakiś sposób objetym ochroną, a jak zrobisz przelew bezpośrednio do tej osoby to niewiadomo...jesli chcesz mogę dla Ciebie zrobić takie zamówienie, nie ma problemu

zrobiłam kolejne podejście do Elemonga i mimo jego jasności przekonałam się do niego , przyciemniłam go lekko pudrem mineralnym edm i wygladał super, moje kochanie mi powiedziało ale pięknie dziś wyglądasz tak naturalnie podoba mi się to że dobrze kryje i na mojej tłustej skórze trzyma się wyjątkowo długo chyba jednak go polubiłam :0 jutro testuję kolejne cudenka
__________________
książki na wymianę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457047

Edytowane przez Nozika
Czas edycji: 2010-10-30 o 19:30
Nozika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 19:31   #1583
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o to, że sprzedawanych jest w sumie 30, tak mi się wydaje.

A co do przelewów bankowych bezpośrednio do banku, w którym konto ma sprzedający (gdzieś w azji), to może się to wiązać z bardzo dużą prowizją, kiedyś pytałam z GB do Polski kosztował ok 30GBP, a co dopiero do Azji.
Ah, faktycznie nie wpadłem na to xD
przelewy paypalem są darmowe?
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 19:34   #1584
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Darmowe to chyba nie, ale na pewno dużo tańsze niż tradycyjne przelewy. Paypal dolicza jakąś prowizję, ale nie wiem dokładnie, ponieważ u mnie zajmuje się tym TŻ i chwała mu za to, że ma cierpliwość do mnie i tych wszystkich bb kremów i innych azjatyckich wynalazków, które dla mnie zamawia
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:28   #1585
friggia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Loegstoer
Wiadomości: 29
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

dzieki za odpowiedz
to sie ciesze i zabieram za zamawianie (nie wiem czy moj maz sie bedzie tez tak cieszyl )

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

zamowione, teraz tylko trzeba czekac...i miec nadzieje, ze zadne clo sie nie dorzuci, podobnie jak gdy zamawiacie do Polski. pytanie z ciekawosci, czy sprzedawca oznacza wartosc paczki na inna niz rzeczywista, zeby nie bylo narzucanego cla? mam taka nadzieje..
friggia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:32   #1586
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Angelboy Pokaż wiadomość
czyli nie muszę obowiazkowo zakładać paypala tylko mogę zapłacić zwykłym przelewem na normalne konto sprzedającego bez żadnego kombinowania? przesyłka niestety nie jest darmowa :< kosztuje ok 4$ czy jakoś tak...
A na czym polega "dolaczenie się do zamówienia"?
Pomijając już koszty prowizji bankowej, o której już wspomniano, wielu sprzedających w transakcjach międzynarodowych nie przyjmuje żadnej innej formy zapłaty niż przelew Paypal, tak więc jednak bez tego się nie obejdzie.
Cytat:
Napisane przez Angelboy Pokaż wiadomość
Ah, faktycznie nie wpadłem na to xD
przelewy paypalem są darmowe?
PayPal pobiera 2,5% prowizji od każdego transferu wysyłanego.
Przekłada się to na 8-9 gr więcej od każdego wydanego po "normalnym" kursie dolara.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:06   #1587
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Hmm... Przejrzałam wątek (nie ukrywam dość pobieżnie, ale w wyszukiwarce nie znalazłam nic na temat) w celu znalezienia informacji dotyczących ile wtapia się BB krem? Na youtubowych filmach wg. większości to wtopienie "odbywa się" już w czasie nałożenia na skórę...
Dzisiaj pierwszy raz nałożyłam sobie Hanskina Super Magic, w którym pokładałam największe nadzieje co do koloru i czekam, czekam, czekam, a on dalej na twarzy ciemno pomarańczowy. Chyba zrobił się trochę jaśniejszy niż w próbce (był wyraźnie rozwarstwiony, ciemniejsza część była jak dla mulatki), ale i tak wygląda komicznie...
Zawsze zastanawiam się jak to możliwe, że coś "dopasowuje się do koloru skóry", bo mimo obietnic producentów z żadnym takim podkładem się nie spotkałam. Byłam ciekawa jak to rozwiązano w kremach BB, ale hmm... Chyba nie rozwiązano.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:50   #1588
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Hmm... Przejrzałam wątek (nie ukrywam dość pobieżnie, ale w wyszukiwarce nie znalazłam nic na temat) w celu znalezienia informacji dotyczących ile wtapia się BB krem? Na youtubowych filmach wg. większości to wtopienie "odbywa się" już w czasie nałożenia na skórę...
Dzisiaj pierwszy raz nałożyłam sobie Hanskina Super Magic, w którym pokładałam największe nadzieje co do koloru i czekam, czekam, czekam, a on dalej na twarzy ciemno pomarańczowy. Chyba zrobił się trochę jaśniejszy niż w próbce (był wyraźnie rozwarstwiony, ciemniejsza część była jak dla mulatki), ale i tak wygląda komicznie...
Zawsze zastanawiam się jak to możliwe, że coś "dopasowuje się do koloru skóry", bo mimo obietnic producentów z żadnym takim podkładem się nie spotkałam. Byłam ciekawa jak to rozwiązano w kremach BB, ale hmm... Chyba nie rozwiązano.
nie używaj rozwarstwionych kosmetyków, są przeterminowane.
poza tym jak coś jest pomarańczowe nie zrobi się jasnym beżem, kolor musi być zbliżony do pożądanego.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:32   #1589
sesese
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 129
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Witam
Wlasnie przeczytalam caly tutejszy watek o BB kremach i mam metlik w glowie, ktory by wybrac... Kuszace wszystkie. Jednak na pierwszy rzut pojdzie Elemong. Gdyby byl ktos jeszcze zainteresowany to prosze dac znac gdyz znalazlam taka aukcje, gdzie przy zakupie dwoch tych kremow wychodza one po prostu taniej
sesese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:45   #1590
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Witam szacowne panie (i panow ...)!
Od dwoch dni usiluje przebrnac przez caly watek bo wynalazlam go niedlugo po jego rozpoczeciu ale niespodziewanie sie urwal, wiec i ja nie sprawdzalam. Od dluzszego czasu przymierzam sie do zakupu BBC, ale nie mam chyba czasu bawic sie w probki jak EDM Doceniam cierpliwosc innych... Mam w zwiazku z tym pytanie - (jako ze nie udalo mi sie przebrnac przez caly watek z powodu braku czasu) - jezeli mam bardzo jasna cere (ale nie porcelanowa), odpowiednikiem kolorystycznym w EDM byl dla mnie LINEN, w porywach OLIVE FAIR, jaki waszym zdaniem powinnam zamowic sobie BB Cream? Optuje za Missha Cover nr 13 (nowosc?) ktory jest sporo jasniejszy od 21. Przekonywaly mnie realacje dziewczyn opisujacych doswiadczenia z Joele, tyle, ze moze okazac sie dla mnie za ciemny. A czy jest wogole wersja Joele z filtrem, bo chyba cos kojarze z eBuy'a??? Mial ktos bladolicy?
Z gory przepraszam, ze moze i sie powtarzam z kimstam ale naprawde probowalam przebrnac przez forum... Przypomnialy mi sie dobre stare licealne czasy, kiedy probowalam takze przebrnac przez nudne, opasle tomiska... Nie twierdze, ze forum jest nudne, tylko oczki mnie bola od szukania tego co potrzebuje W liceum podpieralismy sie brykami w podbramkowych sytuacjach. Znajdzie sie jakas mila wizazanka i podpowie (czyt. podesle BBC'owego bryka)?

pozdrawiam

PS. Zapomnialam dodac, ze obawiam sie problemow z cera po Misshy z uwagi na zawartosc 'mineral oil'.
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2010-10-31 o 15:54
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.