Inwentaryzacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-19, 17:56   #1
Moniczkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Moniczkaa86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to Moniczkaa86
Question

Inwentaryzacja


Czy któraś z Was chodziła na inwentaryzacje do hipermarketów? Jak to wszystko w ogole wygląda? W poniedziałek ide pierwszy raz w życiu na inwentaryzację (do Tesco) i chciałabym się dowiedzieć od Was czegoś więcej...
Moniczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 16:50   #2
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Inwentaryzacja

Ja byłam dwa razy . A wygląda to tak :

Przychodzisz na umówioną porę pod sklep z swoim długopisem , wpisujesz się na tak zwaną listę obecności ( zanim wszyscy się powpisują mija około godzina ) . Potem wchodzisz do marketu i dostajesz przydzielony regał z artykułami ,które masz liczyć .

(Jeżeli cię przydzielą na lodówki to uciekaj stamtąd jak najszybciej !!!!! Nie ma nic gorszego niż liczyć przez całą noc lody w zamrażalce ! brrrr )

Jak już zostaniesz przydzielona do danego regału dostajesz pliczek karteczek i taśmy no i zaczynasz liczyć . Musisz policz każdy produkt z danego rodzaju czyli np. osobno liczysz chipsy lays cebulowe , a osobno chipsy lays paprykowe , a jeszcze osobno chipsy lays cebulowe duża paczka . Jak juz coś policzysz to piszesz na karteczce ile tego jest , podpisujesz swoim nazwiskiem i przyklejasz do produktu na półce. No i tak mniej więcej do drugiej w nocy.

Około 12 jest przerwa 15 minutowa , a jak już wszystko zostanie policzone bierzesz wózek i pakujesz tam wszystkie towary które liczyłaś , które mają ta karteczke z liczbą sztuk (ale towary tylko z jednej półki) i jedziesz do kasy. Przy kasach robią sie automatycznie gigantyczne kolejki wiec sobie czekasz i czekasz. Jak wreszcie skasują twoje towary to jedziesz je odłożyć na miejsce i idziesz po taki wydruk ( na który tez trzeba czekać ) wydruk kładziesz na półce na która odłożyłaś towar . No i zaczynasz pakować artykuły z kolejnej półki i tak w kółko ...

Podobno jak się trzy razy pomylisz w liczeniu to wywalają i nie płacą , nie wolno gadać i sobie spacerować , u mnie był wyjatkowo głupi kierownik który cały czas na wszystkich wrzeszczał , ale ogólnie jest fajnie

Pamiętaj żeby się nie dać wrobić w lodówki, jakieś pocztówki , które się miło liczy ale potem przez całą wieczność odkłada na miejsce i jakieś głupie grzebyczki, gumeczki, ozdoby do paznokci . Bo każde takie małe gównienko ma inny kod kreskowy i jest nie fajnie .

Miłej pracy :
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:05   #3
Moniczkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Moniczkaa86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to Moniczkaa86
Dot.: Inwentaryzacja

Oho! To troszke inaczej wyglada niz sobie wyobrażałam. Blair - Dziękuję bardzo za obszerne info i zobrazowanie A co do działu, to mam byc na ksiazkach / artykułach biurowych. Nie wiem, czy to dobrze czy źle. Na rozmowie z Panią z Biura Pośrednictwa Pracy od razy zaznaczyłam, że zero lodówek heheeh Zdecydowanie należę do ciepłolubnych!
Moniczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:28   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Inwentaryzacja

A ja miałam jeszcze inaczej, bo byłam na tzw. "kasach", czyli miałam taki licznik z czytnikiem kodów w ręce
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 21:38   #5
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Inwentaryzacja

u mnie bylo inaczej

niekiedy jest sie na czytnikach, tak jak szajajaba


a niekiedy jest jak u blair, tyle ze u mnie tylko sie liczylo i ukladalo i naklejalo karteczki, nigdzie sie z tym nie jezdzilo a wpisanie sie na liste zajmowalo max 15 min
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 10:38   #6
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Inwentaryzacja

U mnie (inw. w Kauflandzie) pracowaliśmy na skanerach - zliczasz, skanujesz, wpisujesz ilość do całej strefy na bileciku przy danej strefie, eksportujesz dane i jedziesz dalej-nic Cie nie obchodzi, chyba że cos bedzie bardzo zle to wzywaja Rozmowy całkiem dozwolone, siusiu kiedy chcesz, co 4h przerwa na papu, ogólnie lajtowo i przyjemnie
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 11:11   #7
Maianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 27
Dot.: Inwentaryzacja

Ja byłam na inwentaryzacji w Carrefour'ze. Wyglądało to tak, że godzina 22 musiałam być w pracy, ubrana wygodnie z długopisami najlepiej dwoma. Wpisywałam się na liście (imię, nazwisko, firma z której jestem, od-do) byłam na dziale rtv-agd lecz mi przypadło liczenie kabli, kontaktów i innych podobnych rzeczy. Potem dostałam płyty.
Siadałam na podłodze, liczyłam kable, na żółtej karteczce wpisywałam ilość. Jak już skończyłam to przychodził kierownik z takim ee no czytnikiem i kartką na której było wpisane ile czego ma być. Mnie wybrał do pomocy i chodziłam za nim z tą kartką. On tym czytnikiem odczytywał kod z jakiejś paczki czy czegokolwiek innego (np. płyty) i podawał mi 3 albo 4 ostatnie cyfry oraz ilość jaka powinna być. Ja patrzałam na kartę i sprawdzałam. Jak sie zgadzała ilość na kartce to ja robiłam haczyk a on zrywał żółta karteczkę. Właściwie nie wiem na czym to polegało, skąd wzięli kartkę z ilością :P Ja miałam za zadanie liczyć i wpisywać a potem odhaczać :P I tym się zajmowałam

A jak sie nie zgadzało to na wszelki wypadek jeszcze raz się liczyło. I jak sie znowu nie zgadzało to to zapisywali.

Najgorzej jest przy lodówkach bo jest po prostu zimno. Najlepsze chyba są filmy i płyty, zabawki, książki.

Mi się podobało na moim dziale. Puścili nam muzyczkę, można było rozmawiać. Jak chciało się siusiu to można było pójść do wc. Ale i tak najcudowniejszy był moment wyjścia z pracy godzina 6 rano w niedziele. Cisza i spokój
Maianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 11:46   #8
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez Blair Pokaż wiadomość
Ja byłam dwa razy . A wygląda to tak :

Przychodzisz na umówioną porę pod sklep z swoim długopisem , wpisujesz się na tak zwaną listę obecności ( zanim wszyscy się powpisują mija około godzina ) . Potem wchodzisz do marketu i dostajesz przydzielony regał z artykułami ,które masz liczyć .

(Jeżeli cię przydzielą na lodówki to uciekaj stamtąd jak najszybciej !!!!! Nie ma nic gorszego niż liczyć przez całą noc lody w zamrażalce ! brrrr )

Jak już zostaniesz przydzielona do danego regału dostajesz pliczek karteczek i taśmy no i zaczynasz liczyć . Musisz policz każdy produkt z danego rodzaju czyli np. osobno liczysz chipsy lays cebulowe , a osobno chipsy lays paprykowe , a jeszcze osobno chipsy lays cebulowe duża paczka . Jak juz coś policzysz to piszesz na karteczce ile tego jest , podpisujesz swoim nazwiskiem i przyklejasz do produktu na półce. No i tak mniej więcej do drugiej w nocy.

Około 12 jest przerwa 15 minutowa , a jak już wszystko zostanie policzone bierzesz wózek i pakujesz tam wszystkie towary które liczyłaś , które mają ta karteczke z liczbą sztuk (ale towary tylko z jednej półki) i jedziesz do kasy. Przy kasach robią sie automatycznie gigantyczne kolejki wiec sobie czekasz i czekasz. Jak wreszcie skasują twoje towary to jedziesz je odłożyć na miejsce i idziesz po taki wydruk ( na który tez trzeba czekać ) wydruk kładziesz na półce na która odłożyłaś towar . No i zaczynasz pakować artykuły z kolejnej półki i tak w kółko ...

Podobno jak się trzy razy pomylisz w liczeniu to wywalają i nie płacą , nie wolno gadać i sobie spacerować , u mnie był wyjatkowo głupi kierownik który cały czas na wszystkich wrzeszczał , ale ogólnie jest fajnie

Pamiętaj żeby się nie dać wrobić w lodówki, jakieś pocztówki , które się miło liczy ale potem przez całą wieczność odkłada na miejsce i jakieś głupie grzebyczki, gumeczki, ozdoby do paznokci . Bo każde takie małe gównienko ma inny kod kreskowy i jest nie fajnie .

Miłej pracy :
hahaha no nie moge, swietnie to opisalas
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:36   #9
Moniczkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Moniczkaa86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to Moniczkaa86
Dot.: Inwentaryzacja

Byłam.. i więcej nie pójdę :P To nie dla mnie. Jedna przerwa w ciągu 12 godzin Nogi to myślałam, że mi wejdą wiadomo gdzie. od 20 - 6 na nogach.
Najpierw art. samochodowe, później bielizna, okulary a na sam koniec rajstopy Najgorzej!
Liczenie towaru ok, ale liczenie, skanowanie i układanie rajstop to mnie zabiło normalnie.
No i stawka nie najwyższa - 6zł/h.
Nie wiem jak w innych miastach? - Ile płacą?



Pozdrawiam
Moniczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:52   #10
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Inwentaryzacja

Ja byłam na inwentaryzacji w kauflandzie rok temu ... było tak jak to opisała Blair.. najgorsze było dla mnie liczenie rajstop tak jak Tobie Moniczka hehe masakra była bo wszystko było pomieszane... aa i liczyłam jeszcze rękawice gumowe to też nie za fajnie bo rownież były pomieszane rozmiary wiec trzeba bylo najpierw segregować i dopiero liczyc... ogolnie mi sie nie podobalo a dostałam za 2 dni pracy koło 90 zl...
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 13:05   #11
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Inwentaryzacja

Ej to kiepsko , ja ostatnio za jedną noc pracy ( od 21 do około 5.30 ) dostałam 77 zł .

No i liczyłam albo siedząc na podłodze, ale można było mieć takie skrzynki na których też się siedziało wiec nóżki nie bolały .


A no i wg mnie (przynajmniej u mnie) najwiekszą zaletą inwentaryzacji jest to że kase mam juz za 3 dni
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 23:39   #12
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Inwentaryzacja

chodze na inwentaryzacje i w sumie nie mam nic przeciwko nim . Praca w sumie ciezka , ale jak sie dobrze poszuka to dobrze placa. Mi sie akurat udalo znalesc oferte gdzie placa 10zl/ brutto za godzine czyli wychodzi jakies 83zl za nocke na renke . Bylam juz na 3 inwentaryzacjach i najgorsze do liczenia byly tak zwane tekstylia ( ciuchy, reczniki i takie tam z materialu) nie dosyc ze wszystko bylo porozwalane ( a u nas najpierw na poczatku wszystko sie uklada kodami a dopiero potem liczy) to jeszcze, panienka z ktora musialm przebywac uwazala sie ze jesli tam pracuje to jej wszystko wolno. Poprotu trafilo mnie tam. No i teraz jade na inwentaryzacje do innego miasta gdzie jedzie sie 2 godiznki w jedna strone za firma za siedzienie w autokarze tez placi
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 11:55   #13
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Inwentaryzacja

milo, ze trafilam na ten watek. od jakiegos czasu sie zastanawiam wlasnie czy nie poszukac ofert z tym zwiazanych...

najbardziej boje sie, ze pomysle w liczeniu.
ktoras z was napisala, ze po 3 pomylkach wywalaja... a np mozna cos sprawdzic 2 razy dla pewnosci? czy jest ograniczenie czasowe, ze dana osoba musi 'obskoczyc' X dzialow... a jak nie zdazy? glownie tego sie obawiam.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 12:42   #14
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Inwentaryzacja

Nie ma żadnego ograniczenia "obskoczenia" X działów. Tu wiadomo w takich galaretkach, zupkach, przyprawach itp. siedzi się nieraz pół nocki ( ja raz miałam tylko ze 3 działy na nocce, bo akurat tak trafilam), a jakies większe rzeczy to rach-cicach i jest
A co do inwentury w innych miastach, to u mnei podobno płacą za podróż, ale dopiero powyżej 3h.
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 14:34   #15
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Inwentaryzacja

jesli chce sie troszke pieniazkow zarobic to polecam inwentaryzacje . Najlepiej mozna sobie wziasc kolezanke do towarzystwa wetedy jest razniej . A jesli chodzi o liczenie to na spokojnie, nie ma po co sie spieszyc. A jesli chodzi o to ze nie wyplacaja pieniedzy to jeszcze nie slyszalam od nikogo bezposrednio ze mu ich nie wyplacili.
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 17:56   #16
Moniczkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Moniczkaa86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to Moniczkaa86
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez Blair Pokaż wiadomość

A no i wg mnie (przynajmniej u mnie) najwiekszą zaletą inwentaryzacji jest to że kase mam juz za 3 dni
ja inwentaryzacje miałam 21.04 a kase dostałam dopiero ok 20.05

na szczescie teraz mam stałą pracę i juz nikt nigdy mnie nie zobaczy na inwentaryzacji hehe
Moniczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 06:25   #17
34fe3a3f1642ee889976efdcf3725b13dbe6fccd_61de1a15f2413
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 56
Dot.: Inwentaryzacja

.

Edytowane przez 34fe3a3f1642ee889976efdcf3725b13dbe6fccd_61de1a15f2413
Czas edycji: 2012-09-08 o 16:31
34fe3a3f1642ee889976efdcf3725b13dbe6fccd_61de1a15f2413 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 12:59   #18
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez Moniczkaa86 Pokaż wiadomość
No i stawka nie najwyższa - 6zł/h.
Nie wiem jak w innych miastach? - Ile płacą?
u mnie w Rzeszowie w tym roku też płacą 6zł/h na ręke

Ktos z was był jeszcze na inwentaryzacji? jakie wrażenia?
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:27   #19
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Inwentaryzacja

Ja co prawda nie byłam w spożywczym, ale budowlanym markecie - Leroy Merlin w Rzeszowie
W sumie nie było tak źle. Miałam 8,50 brutto na godzinę, jeden ciepły posiłek i potem rozdawano jeszcze kanapki.
Niestety skierowali mnie na śrubki, jakieś kolanka, ogólnie małe elementy Trzeba było wszystko pakować do worków (jeżeli były rozwalone), potem wkładać w takie wąskie półki - wszystko ohydnie brudne, ręce pokrwawione...

Jeżeli miałabym udać się na inwentaryzację ponownie to tylko do jakiegoś spożywczego
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 13:01   #20
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Inwentaryzacja

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;25248815]
Jeżeli miałabym udać się na inwentaryzację ponownie to tylko do jakiegoś spożywczego[/QUOTE]

ja na szczęście zapisałam się do Leklerka to może jakoś dam rade i też oferuja jakis ciepły posiłek w trakcie
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:27   #21
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez alexandrika Pokaż wiadomość
ja na szczęście zapisałam się do Leklerka to może jakoś dam rade i też oferuja jakis ciepły posiłek w trakcie
Moja siostra swego czasu chodziła do eklerka i całkiem miło to wspomina.
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:34   #22
MHS
Raczkowanie
 
Avatar MHS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radosna Polska
Wiadomości: 145
Dot.: Inwentaryzacja

Trzy razy uczestniczyłem w inwentaryzacji, z czego raz w dużym hipermarkecie/hurtowni MAKRO. Kilka godzin pracy, bardzo przyjemna atmosfera, długa przerwa z ciepłym posiłkiem + cały czas darmowa kawa/herbata i prawie 100 zł, więc podsumowując i przeliczając na kilka godzin - opłaca się
__________________
Sensem życia jest nadać życiu sens...
MHS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:41   #23
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Inwentaryzacja

raisab i MHS dzięki za odpowiedzi, ja podziele się wrażeniami dopiero w poniedziałek
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:52   #24
Jiwel_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2
Dot.: Inwentaryzacja

Hej i jak wrazenia po inwentaryzacji ? :}
Ja mieszkam w Rzeszowie i wlasnie w marcu ide pierwszy raz i ciekawi mnie dokladnie jak to jest :}
co sie tam robi ? czy ktos ciagle Cie pilnuje ? czy krzycza albo wywalaja ?
bede wdzieczna za odpowiedz :}
Jiwel_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 20:20   #25
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez Jiwel_B Pokaż wiadomość
Hej i jak wrazenia po inwentaryzacji ? :}
Ja mieszkam w Rzeszowie i wlasnie w marcu ide pierwszy raz i ciekawi mnie dokladnie jak to jest :}
co sie tam robi ? czy ktos ciagle Cie pilnuje ? czy krzycza albo wywalaja ?
bede wdzieczna za odpowiedz :}
ja byłam w leclercu dokładnie.
najgorsze tam jest to, że traktuja Cie jak złodzieja, rozumiem, że wszystkie rzeczy oddaje sie do depozytu, ale żeby przy wyjsciu jeszcze tak sprawdzali dla mnie to było najbardziej upokarzające

nasza grupa 10 osobowa liczyła rzeczy do samochodu i do remontów, mi przypadły wycieraczki, kołpaki, i wszystkie te odswieżacze gdzie zapachy były pomieszane i każdy trzeba było poukładać najpierw i co najgorsze przedłużacze, przełaczniki wyłączniki itd. liczyliśmy dawaliśmy karteczke czego ile jest, jak skończyliśmy to nas sprawdzali, później jak zeskanowali te towary, trzeba było zbierać karteczki, układać i tak w kółko.
chyba więcej nie pójde na coś takiego
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 11:04   #26
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Inwentaryzacja

To i ja opiszę swoje doświadczenia

Byłam na inwentaryzacji w sklepie X, praca trwała 10h, płatne 6zł/h na rękę od razu po pracy. Nie miałam umowy. Kto pomylił się więcej niż 2 razy wylatywał do domu bez wynagrodzenia.

Na początku liczyłam płatki, potem paprykę/grzyby/ogórki w słoikach, produkty do czyszczenia obuwia, lody. Ok 3 w nocy była przerwa. Po przerwie zliczałam z Panią wcześniej policzone produkty, niestety w lodówkach. Nieźle sie wymarzłam.

Szczerze to nigdy więcej inwentaryzacji. Nie wiem, jak w innych sklepach, ale w tym to niecałe 60zł nie było warte tego stresu.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 14:58   #27
Jiwel_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2
Dot.: Inwentaryzacja

Alexandrika a wam od razu placili pieniadze ? i do ktorej tam mniej wiecej trwala inwentaryzacja ?
Doriiska a u was sie ktos pomylil i zostal wywalony czy tylko zostalo powiedziane ze tak sie sitanie jak sie ktos bedzie mylil ? czyli zliczaliscie potem rzeczy ktore wczesniej ktos liczyl i jak byly bledy to ta osoba co wczesniej zliczala za to odpowiala dobrze rozumiem ?
Jiwel_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:30   #28
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez Jiwel_B Pokaż wiadomość
Alexandrika a wam od razu placili pieniadze ? i do ktorej tam mniej wiecej trwala inwentaryzacja ?
no wlaśnie nie odrazu, kazali podać numer konta, a kiedy te pieniadze przyjdą, nie wiadomo
ja wyszlam około 4, a ludzie jeszcze zostawali do okolo 6.

aaa i koniecznie weź sobie cos do picia, tylko pokaż, że przyniosłaś swoje, u nas około 2 była przerwa na kanapki i herbate, ale po herbate były takie kolejki, że nie starczyło dla wszystkich
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:41   #29
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez alexandrika Pokaż wiadomość
no wlaśnie nie odrazu, kazali podać numer konta, a kiedy te pieniadze przyjdą, nie wiadomo
ja wyszlam około 4, a ludzie jeszcze zostawali do okolo 6.

aaa i koniecznie weź sobie cos do picia, tylko pokaż, że przyniosłaś swoje, u nas około 2 była przerwa na kanapki i herbate, ale po herbate były takie kolejki, że nie starczyło dla wszystkich
Z pieniędzmi zawsze trzeba troch poczekać...
ja dostałam po ok. 2 miesiącach...
Więc uzbrój się w cierpliwość
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:20   #30
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez Jiwel_B Pokaż wiadomość
Doriiska a u was sie ktos pomylil i zostal wywalony czy tylko zostalo powiedziane ze tak sie sitanie jak sie ktos bedzie mylil ? czyli zliczaliscie potem rzeczy ktore wczesniej ktos liczyl i jak byly bledy to ta osoba co wczesniej zliczala za to odpowiala dobrze rozumiem ?
Zostały wyrzucone 3 osoby, w tym dwie dziewczyny może ze 3-4h przed końcem pracy.
Regały, które liczyliśmy, podpisywaliśmy swoim nazwiskiem. Jeśli były błędy, to wzywano tą osobę i poprawiała. Jeśli już poszła do domu z racji swoich pomyłek, to liczył ponownie ten, który nas sprawdzał.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 14:37:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.