zakupy na Coastal Scents - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 16:23   #61
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
To na razie sporo chętnych do kupowania a nie ma tej jednej co by chciała kupić :P
No własnie Kurczę, nie ma ani jednej dobrej duszy, która by zorganizowała takie zamówienie? Może któraś ma jakąś rodzinę, znajomych itp. gdzieś za granicą, gdzie można by przesłać paczkę, a potem wysłać to normalnie do Polski (tak robilyśmy przy zamówieniu z Cherry Culture).
Przy zamawianiu w tradycyjny sposób z cłem, podatkiem i innymi głupotami średnio się to będzie mi opłacać
Widzę, że kilka pędzli jest w niższych niż zwykle cenach, a chętnie bym je też wzięła, zwłaszcza, że ceny śmieszne, a opinie całkiem przyzwoite...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-26 o 16:28
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:29   #62
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
No własnie Kurczę, nie ma ani jednej dobrej duszy, która by zorganizowała takie zamówienie? Może któraś ma jakąś rodzinę, znajomych itp. gdzieś za granicą, gdzie można by przesłać paczkę, a potem wysłać to normalnie do Polski (tak robilyśmy przy zamówieniu z Cherry Culture).
Przy zamawianiu w tradycyjny sposób z cłem, podatkiem i innymi głupotami średnio się to będzie mi opłacać
Widzę, że kilka pędzli jest w niższych niż zwykle cenach, a chętnie bym je też wzięła, zwłaszcza, że ceny śmieszne, a opinie całkiem przyzwoite...
Ja też cały czas czekam na takie zbiorowe zamówienie. Są już dostepne wszystkie pędzelki, które bym chciała. No i dodatkowo paleta cieni, którą też chcę kupić jest już dostępna w wersji matowej. Chciałam nawet do nich kiedyś napisać, czy nie planują włożyć 88 klasycznych cieni do matowej palety, a tu dzisiaj widzę, że jest już taka dostępna. Bardzo bym ją chciała.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:33   #63
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

No ja właśnie prowadzę negocjacje z osobą, która zamawiała nam z Cherry Culture i może się uda coś wymyślić Ale poczekajmy, aż ta osoba sama się tu wypowie na ten temat....
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:41   #64
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
No ja właśnie prowadzę negocjacje z osobą, która zamawiała nam z Cherry Culture i może się uda coś wymyślić Ale poczekajmy, aż ta osoba sama się tu wypowie na ten temat....
Ja też myślałam o MissSunshine, ale skoro ona sama nie chce sobie nic kupić z CS, to nie miałam śmiałości jej proponować kolejnej wspólnej paczki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:44   #65
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

A ja Ją trochę pomęczyłam (zawsze warto spróbować- uda się, to super, nie- trudno, przecież wszyscy zrozumiemy ) i dowiedziałam się, że miała ochotę na jedną paletkę...Ale rzeczywiście, trudno oczekiwać, iż ktoś będzie robił zamówienie dla nas, nie zamawiając nic dla siebie
Zobaczymy, co nam odpowie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:55   #66
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A ja Ją trochę pomęczyłam (zawsze warto spróbować- uda się, to super, nie- trudno, przecież wszyscy zrozumiemy ) i dowiedziałam się, że miała ochotę na jedną paletkę...Ale rzeczywiście, trudno oczekiwać, iż ktoś będzie robił zamówienie dla nas, nie zamawiając nic dla siebie
Zobaczymy, co nam odpowie
Masz rację, spytać zawsze można.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 07:20   #67
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

byłoby super
mniej super dla portfela
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 15:25   #68
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Dziewczyny, sprawa wygląda tak, że już przy zamawianiu kosmetyków NYX poprosiłam wujka o zamówienie neutralnej palety CS, ale nawet po przypomnieniu mu drugi raz zapomniał i niestety w końcu nie zamówił... Mam z nim kontakt za pośrednictwem mojej mamy i powiedziała mi, że nie możemy już mu więcej zawracać głowy... Byłam trochę zła, ale faktycznie ma swoje sprawy i nie mam śmiałości go prosić i mu przypominać. Mam znajomą babeczkę z All., u której kupowałyśmy z moją mamą i siostrą sporo rzeczy (buty, torebki Guess, Baby Phat itp.), a kilka miesięcy temu zamówiłam za jej pośrednictwem pigmenty NYX z ebaya. Jest to zaufana osoba, wpłacałam jej naprawdę spore kwoty, czasem bez żadnego potwierdzenia (gdy na przykład zamawiałyśmy bezpośrednio z jakiejś strony, bez pośrednictwa All.) i zawsze wszystko było w porządku. W każdej chwili mogłabym do niej napisać, czy nie mogłaby nam sprowadzić palet, ale musiałabym dokładnie wiedzieć co chcecie, bo ona wyliczy wtedy koszty, ale niestety weźmie też sobie za przysługę, ale nie sądzę, żeby to była jakaś kosmiczna kwota.

Drugą opcję zaproponowała Cathy, żebyśmy same zapłaciły przez PayPal, a tylko mój wujek odesłał by kosmetyki CS do Polski (może by się zgodził... on jest naprawdę ok, ale chyba wygląda na to, że ma naprawdę dużo spraw na głowie). Tylko ja nie mam PayPala! Może któraś z Was ma? Ja nawet nie wiem jak to cudo działa
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:45   #69
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

to może ja się wypowiem

co do pierwszej opcji- z Panią, u której MissSunshine robiła zakupy wcześniej. Myślę, że można by było spróbować, czyli zebrać wszystkie zamówione przez nas rzeczy, wysłać Jej listę, poprosić o wyliczenie kosztów, a gdy dowiemy się, jakie będą poszczególne ceny dla każdej z nas, podjąć decyzję i ewentualnie albo się zdecydować na zakupy, albo poszukać innej możliwości

druga opcja- płatność poprzez PayPalla. Założenie takiego konta jest dziecinnie proste (wiem, bo zakładałam). Po prostu rejestrujemy się, dostajemy własne konto, a potem na nie przelewamy kasę z własnego konta (dowolnego, w złotówkach). Następnie przy płatności z Coastal Scents ściągają nam z tego konta w Paypallu pieniążki (oczywiście, jeżeli je wcześniej tam przelałyśmy ). No i tu byłby znowu konieczny uśmiech w stronę wujka MissSunshine o to, abyśmy mogłby podać jako adres wysyłki naszych zakupów miejsce zamieszkania tego dobrego wujka On musiałby to jedynie nam odesłać do MissSunhine, a Ona porozsyłać do nas (czyli tak, jak przy zamówieniu z Cherry Culture).

Uff... Ja proponuję najpierw wybrac pierwszą opcję. A nuż uda się nie kłopotać więcej wujka? Chyba, że Pani, która będzie robiła zamówienie, skasuje nas na rzeczywiście kosmiczną kwotę...
Co Wy na to? Kto byłby chętny na takie wspólne zakupy i ma gotową listę KONIECZNIE POTRZEBNYCH rzeczy ?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 17:02   #70
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja się zgadzam z tym co Cathy napisała
byłabym chętna na te dwie palety
http://www.coastalscents.com/cfwebst...matte-case.cfm
http://www.coastalscents.com/cfwebst...al-palette.cfm

Marzy mi się też ta ale nie wystarczy mi kasy

http://www.coastalscents.com/cfwebst...sh-palette.cfm
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:31   #71
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ja też się zgadzam z Cathy, dowiedzieć się zawsze można. Wydaje mi się jednak że doliczona przez tą panią dopłata spowoduje, że nie będzie mi się takie zamówienie opłacać.
Jeżeli chodzi o opcję drugą, to ja mogę takie zamówienie zorganizować, bo mam PayPal'a i nie ma tu żadnego problemu. Gdybym miała kogoś w Stanach, kto by mi taką paczkę przepakował to już dawno bym takie zamówienie zorganizowała.

Ja z CS chcę kilka rzeczy (chyba znów moja lista jest najdłuższa), ale raczej wszystkiego naraz nie wezmę. Kupiłabym więc teraz:
- 88 Piece Makeup Palette Matte Case
- Gel Liners
- Silver Duo Fiber Stippling Brush
- Tapered Crease Eye Brush
- Black on Black Taklon Angle Liner
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 20:49   #72
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

no ja tez mam Paypala, ale nikogo, że się tak nieładnie wyrażę do przepakunku w Stanach Ale chętnie się podłączę, jeżeli będziesz organizowała zamówienie na wujka MissSunshine w Stanach

Moja lista (okrojona po dłuuuugim namyśle) :
I tak ponad 40$ mi wyszło Ale dolar ciut w dół poszedł (niedużo, bo niedużo, ale zawsze to do przodu ), więc ...

Frantic - widzę, że pędzelki wybrałyśmy podobne Na ten silver duo fiber coś tam też miałam ochotę, ale dziewczyna na youtubie prezentowała go i strasznie na niego narzekała (ale miała porównanie do podobnego MAC-a, więc może nie jest taki zły ). Ja jednak z niego zrezygnowałam, bo i tak dno w portfelu widać i uznałam, że mogę dalej żyć bez niego
Starałam się też omijać pędzelki, których zdjecia wklejała Santos, bo chyba pamiętam, że nie była z nich za bardzo zadowolona. Przekopałam youtuba i wybrałam te, które są w miarę polecane

Aga - jednak dwie paletki? Zazdroszczę Mój portfel tego nie zniesie na razie Musialam jedną odrzucić

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-27 o 20:52
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:11   #73
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Rzeczywiście mamy podobne zamówienie i chyba nawet moje nie jest największe.
Pędzelki też wybierałam po przekopaniu YouTube, mają chyba zawsze świetne opinie.
Wyjątkiem jest faktycznie Silver Duo Fiber Stippling Brush - opinie bardzo różne, nawet jedni twierdzą że linieje strasznie a inni że wcale (może to zależy od egzemplarza na jaki się trafi). Dużo gorsze opinie ma jednak ten sam pędzel ale w wersji różowej.
Zobaczę więc sama jaki będzie, potrzebuję pędzel do różu w kremie NYX, który zamówiłam, a na zachwalaną pod niebiosa wersję MAC'a 187 póki co szkoda mi kasy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:12   #74
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

A ja sie chyba pozbede swojej palety 88 ultra shimmer. Jest fajna, ale juz sie nabawilam i przekonalam sie dobitnie, ze ja jestem kolorystycznie konserwatywna.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:25   #75
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja chce naturalna palete, rozowy kabuki, Pink Deluxe Oval Shadow Brush, Pink Oval Fluff Shadow Brush, Jumbo Angle Powder Brush, Pink Round Crease Eye Brush, Pink Kolinsky Lip Brush

i ot wszystko ;p sorry ze bez linkow.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2008-11-27 o 21:28
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 22:35   #76
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Dziewczyny, widziałyście ???

Jutro- czyli w piątek 28. 11. 2008 i w poniedziałek 01.12.2008 wszystko na Coastal Scents o 25% taniej.

Damy radę zamówić?

Ja myślę, że może zrezygnujmy w takim razie z tej Pani, o której wspominała MissSunshine i poprośmy, aby wujek zgodził się odesłać nam paczkę do Polski.
Przesyłka na terenie Stanów będzie darmowa, więc jedyny dodatkowy koszt, jaki poniesiemy, to wysyłka ze Stanów do nas. Co Wy na to? No i czy MissSunshine nadal podtrzymuje swoją chęć pomocy nam w tym (czyli przekonanie wujka, aby odesłał paczkę ) ?
Myślę, że takie rozwiązanie znacznie obniży nam dodatkowe koszty, a jeszcze ta 25% obniżka...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-27 o 22:39
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 22:43   #77
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: zakupy na Coastal Scents

A Ja bym chciała te pędzelki:

http://www.coastalscents.com/cfwebst...wder-brush.cfm

http://www.coastalscents.com/cfwebst...ease-brush.cfm

http://www.coastalscents.com/cfwebst...-eye-brush.cfm

http://www.coastalscents.com/cfwebst...buki-brush.cfm
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 22:44   #78
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście ???

Jutro- czyli w piątek 28. 11. 2008 i w poniedziałek 01.12.2008 wszystko na Coastal Scents o 25% taniej.

Damy radę zamówić?

Ja myślę, że może zrezygnujmy w takim razie z tej Pani, o której wspominała MissSunshine i poprośmy, aby wujek zgodził się odesłać nam paczkę do Polski.
Przesyłka na terenie Stanów będzie darmowa, więc jedyny dodatkowy koszt, jaki poniesiemy, to wysyłka ze Stanów do nas. Co Wy na to? No i czy MissSunshine nadal podtrzymuje swoją chęć pomocy nam w tym (czyli przekonanie wujka, aby odesłał paczkę ) ?
Myślę, że takie rozwiązanie znacznie obniży nam dodatkowe koszty, a jeszcze ta 25% obniżka...
Ja jestem za ale wszystko w rękach MissSunshine
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 22:48   #79
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Czy mógłbym sie dołączyć do zamówienia ?
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 08:14   #80
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście ???

Jutro- czyli w piątek 28. 11. 2008 i w poniedziałek 01.12.2008 wszystko na Coastal Scents o 25% taniej.

Damy radę zamówić?

Ja myślę, że może zrezygnujmy w takim razie z tej Pani, o której wspominała MissSunshine i poprośmy, aby wujek zgodził się odesłać nam paczkę do Polski.
Przesyłka na terenie Stanów będzie darmowa, więc jedyny dodatkowy koszt, jaki poniesiemy, to wysyłka ze Stanów do nas. Co Wy na to? No i czy MissSunshine nadal podtrzymuje swoją chęć pomocy nam w tym (czyli przekonanie wujka, aby odesłał paczkę ) ?
Myślę, że takie rozwiązanie znacznie obniży nam dodatkowe koszty, a jeszcze ta 25% obniżka...
ooo, super. A co na to MissSunshine?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-11-28 o 09:31
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 08:32   #81
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja tak samo moge przelac w poniedzialek
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:54   #82
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście ???

Jutro- czyli w piątek 28. 11. 2008 i w poniedziałek 01.12.2008 wszystko na Coastal Scents o 25% taniej.

Damy radę zamówić?

Ja myślę, że może zrezygnujmy w takim razie z tej Pani, o której wspominała MissSunshine i poprośmy, aby wujek zgodził się odesłać nam paczkę do Polski.
Przesyłka na terenie Stanów będzie darmowa, więc jedyny dodatkowy koszt, jaki poniesiemy, to wysyłka ze Stanów do nas. Co Wy na to? No i czy MissSunshine nadal podtrzymuje swoją chęć pomocy nam w tym (czyli przekonanie wujka, aby odesłał paczkę ) ?
Myślę, że takie rozwiązanie znacznie obniży nam dodatkowe koszty, a jeszcze ta 25% obniżka...
Ale załamka. Nie skombinuję kasy do poniedziałku! Czekam na większą gotówkę we wtorek, więc w środę mogłabym najwcześniej zrobić przelew.
No chyba że zamówienie się zrobi w poniedziałek a wpłata przez PayPal nastąpi w środę, bo to nie jest żaden problem. Tylko czy reszta się zgodzi poczekać na mnie dwa dni?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:06   #83
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja tak. Ja juz widze ze niektorych pedzli juz nie ma co chcialam.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:20   #84
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Hej
Omijalam ten sklep szerokim lukiem zeby mnie nie kusilo ale ta obnizka I tak silna wola poszla sie pasc
Czytam o tych waszych kombinacjach z zamowieniem...
Skoro trafia sie taka fajna obnizka, to nie wolicie same zamowic calego zamowienia prosto do Polski i zaplacic przesylke, ktora przy duzym zamowieniu prawdopodobnie z powodzeniem pokryje upust zamiast kombinowac z "paniami" i zawracac gitare milemu wujkowi
Z drugiej strony, duze zamowienie ze sklepu moze zwrocic uwage UC

Uups... wlasnie zobaczylam, ze zniknela z oferty pastelowa paleta

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-11-28 o 15:22
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:25   #85
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Vril, tez o tym myślałam ale opcja z wujkiem MisSunshine niesie znacznie mniejsze ryzyko oclenia.
jednak kasę mam już na koncie i mogę zrobić przelew gdy już wszystko ustalimy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:26   #86
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hej
Omijalam ten sklep szerokim lukiem zeby mnie nie kusilo ale ta obnizka I tak silna wola poszla sie pasc
Czytam o tych waszych kombinacjach z zamowieniem...
Skoro trafia sie taka fajna obnizka, to nie wolicie same zamowic calego zamowienia prosto do Polski i zaplacic przesylke, ktora przy duzym zamowieniu prawdopodobnie z powodzeniem pokryje upust zamiast kombinowac z "paniami" i zawracac gitare milemu wujkowi
Z drugiej strony, duze zamowienie ze sklepu moze zwrocic uwage UC

Uups... wlasnie zobaczylam, ze zniknela z oferty pastelowa paleta
vril Twoja silna wola jest godna pozazdroszczenia.
Tylko że jak zamówimy bezpośrednio z CS dużą pakę, to na pewno Urząd Celny dowali nam VAT. A taka paczka od osoby prywatnej jest mniej narażona na dodatkowe opłaty.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:28   #87
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Czy mógłbym sie dołączyć do zamówienia ?
Ja nie widzę przeciwskazań, ale wszystko tak naprawdę i tak zależy od MissSunshine
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale załamka. Nie skombinuję kasy do poniedziałku! Czekam na większą gotówkę we wtorek, więc w środę mogłabym najwcześniej zrobić przelew.
No chyba że zamówienie się zrobi w poniedziałek a wpłata przez PayPal nastąpi w środę, bo to nie jest żaden problem. Tylko czy reszta się zgodzi poczekać na mnie dwa dni?
Ja mogę poczekać, obyśmy tylko się wyrobili z tym zamówieniem, bo skoro już niektorych pędzli nie ma, to do poniedziałku może zniknąć więcej z naszych list Ale skoro można poczekać z wpłatą za złożone zamówienie, to ja mogę 2 dni poczekać (na pewno? to nie jest tak, że składając zamówienie, przechodzi się do płatności i dopiero potem następuje potwierdzenie zamówienia i jego realizacja? Nie policzą nam po normalnych cenach, jeżeli wpłata będzie później? Wiecie może, jak to jest?)
Ale oczywiście, jeżeli jest taka możliwość, to mnie tam nie robi różnicy 2 dni w tą, czy w tą
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja tak. Ja juz widze ze niektorych pedzli juz nie ma co chcialam.
Moje na szczęście wszystkie jeszcze są... Jeszcze...

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Skoro trafia sie taka fajna obnizka, to nie wolicie same zamowic calego zamowienia prosto do Polski i zaplacic przesylke, ktora przy duzym zamowieniu prawdopodobnie z powodzeniem pokryje upust zamiast kombinowac z "paniami" i zawracac gitare milemu wujkowi
Z drugiej strony, duze zamowienie ze sklepu moze zwrocic uwage UC

No własnie chodzi o to cło i podatek, który przy takim zamówieniu wcale nie będzie mały i na pewno UC zwróci uwagę na naszą paczuszkę i odpowiednio sobie policzy. Ja jakoś nie mam ochoty dopłacać 30-50 zł, ale skoro dziewczyny nie mają nic przeciwko temu- to oczywiście Ja się wtedy jednak wypisuję z zamówienia
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:32   #88
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: zakupy na Coastal Scents

No ok, ale trzeba coś ustalić.

Co robimy z zamówieniem?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:33   #89
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja nie widzę przeciwskazań, ale wszystko tak naprawdę i tak zależy od MissSunshine



No własnie chodzi o to cło i podatek, który przy takim zamówieniu wcale nie będzie mały i na pewno UC zwróci uwagę na naszą paczuszkę i odpowiednio sobie policzy. Ja jakoś nie mam ochoty dopłacać 30-50 zł, ale skoro dziewczyny nie mają nic przeciwko temu- to oczywiście Ja się wtedy jednak wypisuję z zamówienia
Ja w takim wypadku też Bo w tedy to już nie jest tak oplacalne.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:37   #90
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
JJa mogę poczekać, obyśmy tylko się wyrobili z tym zamówieniem, bo skoro już niektorych pędzli nie ma, to do poniedziałku może zniknąć więcej z naszych list Ale skoro można poczekać z wpłatą za złożone zamówienie, to ja mogę 2 dni poczekać (na pewno? to nie jest tak, że składając zamówienie, przechodzi się do płatności i dopiero potem następuje potwierdzenie zamówienia i jego realizacja? Nie policzą nam po normalnych cenach, jeżeli wpłata będzie później? Wiecie może, jak to jest?)
Ale oczywiście, jeżeli jest taka możliwość, to mnie tam nie robi różnicy 2 dni w tą, czy w tą
Mówię to na podstawie zakupów z EDM i Truskawki. Nieraz już zdarzało mi się coś zamówić, a płaciłam dopiero po dwóch, trzech a nawet pięciu dniach.
W przypadku PayPala link do płatności przychodzi też na maila, więc nie trzeba się przekierowywać od razu i płacić. Tym samym nie mogą dowalić innej, wyższej ceny, bo link do płatności przychodzi w chwilę po dokonaniu zamówienia. Myślę jednak że płatność przez PayPal jest tu warunkiem koniecznym, kartą kredytową chyba trzeba zapłacić od razu.

Dziewczyny ja jestem tego co piszę pewna na 99%, no chyba że CS ma to jakoś inaczej. Gdyby więc było inaczej, to oczywiście nie bierzcie mnie pod uwagę przy zamawianiu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.