Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-10, 11:57   #31
JestemKropka
Rozeznanie
 
Avatar JestemKropka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 935
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Mnie nikt nigdzie nie przepuścił. Pamiętam w czerwcu pojechałam do pzu, na zewnątrz kolejka chyba 8 emerytów, gorąco jak cholera i stoję no spoko. Za mną przyszła babeczka koło 40 lat i się pyta czy nie czuję się źle w tym słońcu i na głos mówi że każdemu się spieszy i nikt nie potrafi ciężarnej przepuścić tyczyło się to tych emerytów a oni się spojrzeli i udali ze nie słyszą co prawda wtedy brzuszek był troszkę wypukły ale miałam na torebce plakiet MG jestem w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na końcu wszystko będzie dobrze.
Jeśli tak nie jest, oznacza to, że to jeszcze nie koniec.
- Ed Sheeran

JestemKropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 11:58   #32
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Cytat:
Napisane przez JestemKropka Pokaż wiadomość
Często robię zakupy w Rossmannie i nigdy nikt mnie nie poprosił do kasy. Nawet jest taka jedna kasjerka co centralnie się na mnie patrzy podczas obsługi jakbym nie wiem co jej nie zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Niestety U mnie tak samo. W pierwszej ciąży przez 9 miesięcy tylko raz mnie właśnie w rossmannie Pani poprosiła do kasy. W tej ciąży nikt nigdzie nie zawolal z kasjerek. Stoję z wózkiem pełnym , jak nie w sh to w innych sklepach i nic .Kiedyś jedna klientka tak patrzyła na mnie i zapytała czy chce przed nią wejść-skorzystałam bo mi się spieszylo. Jeden jedyny raz. W Smyku jak byk pisze, że kobiety w ciąży mają pierwszeństwo, ostatnio stałam i nikt ani nie poprosił, ani nie przepuścil. W labie też się nigdy nie zdarzyło pewnie myślą że młoda to niech stoi. Szkoda że mi kręgosłup wysiada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No powiem Wam że jestem w szoku, na grupie chyba mam majowych z zeszłego roku jedna pracowała w rosku i pisała że mają obowiązek tego pilnować. Jeśli kasa jest oznaczona pierwszeństwem to po prostu podejdźcie. Wiem że głupio, zwłaszcza jak stoją starsze osoby. Ale możecie nawet zemdleć w takiej kolejce więc chyba warto zaryzykować krzywe spojrzenie czy złośliwy komentarz. Nie będąc w ciąży ustępowałam i ciężarnym i starszym czy niepelnosprawnym więc teraz i ja korzystam. To samo jak już będziecie rozpakowane, maluszki mają pierwszeństwo w wieeeelu miejscach

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 12:03   #33
fruczakk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
No powiem Wam że jestem w szoku, na grupie chyba mam majowych z zeszłego roku jedna pracowała w rosku i pisała że mają obowiązek tego pilnować. Jeśli kasa jest oznaczona pierwszeństwem to po prostu podejdźcie. Wiem że głupio, zwłaszcza jak stoją starsze osoby. Ale możecie nawet zemdleć w takiej kolejce więc chyba warto zaryzykować krzywe spojrzenie czy złośliwy komentarz. Nie będąc w ciąży ustępowałam i ciężarnym i starszym czy niepelnosprawnym więc teraz i ja korzystam. To samo jak już będziecie rozpakowane, maluszki mają pierwszeństwo w wieeeelu miejscach

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Też myślę, że warto po prostu przeprosić i podejść do kasy jeśli jest oznaczone pierwszeństwo dla ciężarnych. Inni sobie mogą mruczeć pod nosem, nikt im się nie kazał ustawiać w kolejce do w kasy pierwszeństwa .

A kasjerki mogą nas też po prostu nie widzieć, nie zawsze to kwestia braku uprzejmości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruczakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 12:05   #34
JestemKropka
Rozeznanie
 
Avatar JestemKropka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 935
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
No powiem Wam że jestem w szoku, na grupie chyba mam majowych z zeszłego roku jedna pracowała w rosku i pisała że mają obowiązek tego pilnować. Jeśli kasa jest oznaczona pierwszeństwem to po prostu podejdźcie. Wiem że głupio, zwłaszcza jak stoją starsze osoby. Ale możecie nawet zemdleć w takiej kolejce więc chyba warto zaryzykować krzywe spojrzenie czy złośliwy komentarz. Nie będąc w ciąży ustępowałam i ciężarnym i starszym czy niepelnosprawnym więc teraz i ja korzystam. To samo jak już będziecie rozpakowane, maluszki mają pierwszeństwo w wieeeelu miejscach

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Pracowałam za kasa co prawda w zwykłym sklepie zwykle starałam się wołać ciężarówki albo pomagałam otworzyć drzwi bez blokady mamom z wózkami więc jakoś do mnie nie wraca co się daje tak się mówi zwykle przede mną w Rosie stoją osoby max do 50 lat. Ale i tak strach się odezwać już nie mówiąc podejść bo by cię zjedli
Takie mamy prawo ale nikt tego nie respektuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na końcu wszystko będzie dobrze.
Jeśli tak nie jest, oznacza to, że to jeszcze nie koniec.
- Ed Sheeran

JestemKropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 12:26   #35
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3

Uff, nadrobiłam Was, strasznie pędziłyście w tamtym wątku

Cytat:
Napisane przez manuilla Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko luźne sukienki, które mogę nosić tez po ciąży. Szkoda mi kasy na specjalne ciążowe spodnie i bluzki itp.
Ja tak samo Kupiłam jedną sukienkę w Happymum, ale spokojnie mogę ją nosić też po ciąży. A tak cały czas chodzę w swoich ciuchach. Nawet płaszcz jeszcze się dopina. Większość ciążowych ubrań mnie odrzuca i stąd pewnie mój bunt przed kupieniem tych koszul ciażowych Najchętniej kupiłabym jakieś po 10 zł, bo to i tak tylko do szpitala.

Następną wizytę mam 28 października, będę wdzięczna za dopisanie

Mierzę od wczoraj te cukry, jem normalnie, a niskie są. Dla mnie to jakaś ściema Wyskoczyłam poza skalę o niecały 1 mg, pewnie gdyby mi pobrali krew minutę później to by było, że nie muszę nic robić, a tak wmawiają mi cukrzycę ciążową, a szczerze wątpię, że ją mam. Nawet lekarka wczoraj powiedziała, że się waha w moim przypadku czy to cukrzyca czy nie, ale trzeba się trzymać wytycznych Wkurza mnie to, bo te pomiary są męczące i nudne
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 12:58   #36
tanizaki
Wtajemniczenie
 
Avatar tanizaki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: GZM
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
W luxmed są tylko 3×usg właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja normalnie całą ciąże prowadze w luxmed i co wizyte mam normalne usg przez ginekologa robione. A na prenatalne 1 i 2 lekarz mnie wysłał do innej placówki dajac skierowanie. Nic nie mówił mi lekarz, że ogóle w luxmedzie można robić prenatalne. Musze sie doinformować.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Uff, nadrobiłam Was, strasznie pędziłyście w tamtym wątku



Ja tak samo Kupiłam jedną sukienkę w Happymum, ale spokojnie mogę ją nosić też po ciąży. A tak cały czas chodzę w swoich ciuchach. Nawet płaszcz jeszcze się dopina. Większość ciążowych ubrań mnie odrzuca i stąd pewnie mój bunt przed kupieniem tych koszul ciażowych Najchętniej kupiłabym jakieś po 10 zł, bo to i tak tylko do szpitala.

Następną wizytę mam 28 października, będę wdzięczna za dopisanie

Mierzę od wczoraj te cukry, jem normalnie, a niskie są. Dla mnie to jakaś ściema Wyskoczyłam poza skalę o niecały 1 mg, pewnie gdyby mi pobrali krew minutę później to by było, że nie muszę nic robić, a tak wmawiają mi cukrzycę ciążową, a szczerze wątpię, że ją mam. Nawet lekarka wczoraj powiedziała, że się waha w moim przypadku czy to cukrzyca czy nie, ale trzeba się trzymać wytycznych Wkurza mnie to, bo te pomiary są męczące i nudne

Ja kupiłam na vinted koszule ciążowe do szpitala za 10 zl czy 15 zl. Stan idealny Polecam tam sie rozejrzeć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."

INSTAGRAM
tanizaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 13:05   #37
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
W Rossmanie to powinna kasjerka kontrolować sytuację, one chyba nawet kary mają jak ciężarnej nie obsłużą

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Nie zdążyłam odpisać w poprzednim wątku

Gratuluję udanych wizyt i zdrowo rosnących bombelkow!

Współczuję Wam tych przeróżnych dolegliwości, ja mam, odpukac trochę więcej energii ostatnio mimo że dzień w dzień budzę się w nocy na 3-4h i usypiam nad ranem o ile córka akurat nie wstanie. Czasem brzuch stwardnieje ale wystarczy chwilę odpocząć i jest ok. Mały się dużo rusza i teraz już baaardzo mocno go czuję

O porodzie wolę na razie nie myśleć, szkoda nerwów teraz. Torbę mam z grubsza spakowaną od dłuższego czasu, brakuje tylko dokumentów i wody.

W moim szpitalu nie bierze się ubrań dla dziecka, a na wyjście ma przywieźć osoba która nas odbiera. W zeszłym roku dostałam niebieskie pudełko i były w nim
ulotki, próbka sudocremu i bepanthenu chyba, książeczka z wierszykami o której już ktoś wspomniał - bardzo fajna, nadal z niej korzystamy. Było jeszcze jakieś pudełko promocyjne chyba klub mama? Niezbyt pamiętam. W którymś była jeszcze pielucha i maść z ziaji na sutki (bardzo dobra z resztą). Mini krem z biodermy i La Roche mi się jeszcze kojarzy oraz krem na ciemieniuche z oillan

Nie mają kar (to byłoby w ogóle absurdalne w sumie), ale mają nakazane wołać ciężarne bez kolejki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Ja za dużo nie chodzę, wiec nie mam doświadczenia z wpuszczaniem w kolejkę, ale ostatnio w labo mimo zapisów na godzinę młoda dziewczyna mnie wpuściła przed siebie co było bardzo miłe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 13:06   #38
ikiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 151
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Cytat:
Napisane przez manuilla Pokaż wiadomość
Nie mają kar (to byłoby w ogóle absurdalne w sumie), ale mają nakazane wołać ciężarne bez kolejki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam takie doświadczenie, ze ludzie mnie nie przepuszczają (próbuje wierzyć, ze po prostu nie widzą...). Natomiast panie w kasach (zwłaszcza w lidlach) jak już podejdę czesto mówią, żeby następnym razem podejść bez kolejki. W takiej stokrotce, lidlu czy biedronce nie jest im łatwo dostrzec któraś osobę w kolejce.
Natomiast ja nigdy sama nie podchodzę bo się krępuje i nie wiem jak ominąć ten tłum przede mną A brzuch mam jak orka!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 13:12   #39
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3

Mnie raz przepuszczono w kolejce do toalety w pociągu, raz w autobusie i ze 2 razy w sklepie. TŻ zawsze się upomina, żeby nas przepuścili jak gdzieś jesteśmy i wtedy na ogół ludzie nie mają z tym problemów. W 99% przypadków nikt nie widzi brzucha, chociaż wczoraj jak stanęłam w kolejce w aptece to baba ostentacyjnie spojrzała, a i tak nie zaproponowała, że mnie przepuści. Nie skorzystałabym, ale przykre jest takie podejście. Może nie jestem jakaś ogromna, ale brzuch ewidentnie jest i trzeba się postarać, żeby go nie widzieć.

Tanizaki, może faktycznie vinted będzie najlepszym rozwiązaniem
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 13:16   #40
k_opiko
Zadomowienie
 
Avatar k_opiko
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 294
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Mnie kilka razy w sklepie przepuścili, raz w Lidlu pani zauważyła i specjalnie mi kasę otworzyła, raz jak była wielka kolejka to podeszłam do pierwszej osoby i powiedziałam że chcę skorzystać z pierwszeństwa to nie było problemu. W rossmannie są kasy automatyczne, to nigdy nie stoję, tak samo jak w biedronce, ludzie chyba generalnie boją się sami kasować zakupy no i raz mnie u lekarza przepuścili, było 2h opóźnienia i nastawiałam się na czekanie, a facet sam z siebie mi zaproponował żebym poszła przed wszystkimi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08.2015
29.10.2016
07.07.2018
k_opiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 13:49   #41
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Mi się kilka razy zdarzyło, że ktoś mnie przepuścił w Biedronce ale ja zwykle jeśli robię zakupy to rano jak nie ma kolejek.
Teraz to już praktycznie nie wchodzę do sklepów. Ewentualnie sh albo zwykła piekarnia a warzywa na targu. Mąż jak wraca z pracy to robi zakupy. Przyzwyczajam go bo z malutkim dzieckiem nie będę po sklepach chodzić

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 13:50   #42
Misiozaur2702
Zadomowienie
 
Avatar Misiozaur2702
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Od czwartku znów mają obowiązywać godziny dla seniora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiozaur2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 13:57   #43
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Cytat:
Napisane przez Misiozaur2702 Pokaż wiadomość
Od czwartku znów mają obowiązywać godziny dla seniora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeden z głupszych pomysłów..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 14:08   #44
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Porazka z tymi godzinami 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 14:55   #45
Misiozaur2702
Zadomowienie
 
Avatar Misiozaur2702
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Nooo tragedia :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiozaur2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 14:57   #46
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3

Cytat:
Napisane przez Misiozaur2702 Pokaż wiadomość
Ja też mam w ten dzień USG 3 trymestru w ogóle dużo nas wtedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wtedy wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 15:17   #47
Misiozaur2702
Zadomowienie
 
Avatar Misiozaur2702
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3

dziadkowie zabrali wnuczkę na spacer więc mam chwilę ciszy i ciepłą herbatę
Misiozaur2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 15:25   #48
JestemKropka
Rozeznanie
 
Avatar JestemKropka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 935
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Bez sensu z tymi godzinami dla seniorów.... Przecież to utrudnienie dla każdego i dla sprzedawcy i dla zwykłego klienta. Seniorzy nie trzymają się tych godzin i na ogół latają w pozostałych godzinach na zakupach a zwykły człowiek od 10 do 12 nie będzie obsługiwany bo jest taki nakaz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na końcu wszystko będzie dobrze.
Jeśli tak nie jest, oznacza to, że to jeszcze nie koniec.
- Ed Sheeran

JestemKropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 15:49   #49
k_opiko
Zadomowienie
 
Avatar k_opiko
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 294
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

A nam tak na koniec remontu rozleciało się łóżko 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08.2015
29.10.2016
07.07.2018
k_opiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 18:47   #50
RulaBee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 265
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Ale musiałam Was nadrabiać 🤭 moja mała śpi kiedy ja śpię i jak tylko się obudzę to i ona się budzi. Noce przesypiamy, a w dzień buszuje. Mam nadzieję, że taki rytm dnia jej zostanie
Kupiłam sobie bluzkę i sukienkę ciążowe w Netto (sukienki ani razu nie założyłam), dwie bluzki w Aldi (jednej ani razu nie założyłam), 3 pary legginsów ciążowych. Obawiam się, że już nie założę, jeśli nie wyjdę ze szpitala. Tutaj jest tak gorąco, że chodzę w krótkich spodenkach i koszulach TŻ, bo nie idzie założyć długiego rękawa.
Jak byłam coś koło 20 tygodnia to trzy razy zdarzyło sie, że w osiedlowym Lewiatanie pani otwierała specjalnie kasę dla mnie, chociaż nie było dużej kolejki. W innym przypadku nigdy nikt mnie nie przepuścił, nawet jak stałam w ogromnej kolejce pod apteką w 30 stopniowym upale. Pomimo, że jest ustawowe pierwszeństwo w aptece to wolałam uniknać ataku rozwścieczonych ludzi. Patrząc na swoją obecną sytuację to już na pewno będę korzystać z pierwszeństwa (jeśli wyjdę ze szpitala i będę musiała sama iść coś załatwić) i będę miała głęboko w poważaniu reakcje ludzi.
Godzina dla seniorów to nieporozumienie i tak łażą po sklepach kiedy im się podoba i jeszcze urządzają sobie pogaduchy. Na początku pandemii jak była ograniczona liczba klientów w sklepie to ze dwa razy zwróciłam uwagę "babciom", że to nie czas i miejsce na pogaduchy, żeby umówiły się na kawę, a nie blokują miejsce dla innych, którzy też potrzebują zrobić zakupy. Były tak oburzone, bo jak śmiałam zwrócić uwagę. Zero poczucia powagi sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
RulaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 18:53   #51
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3

Śmiechu warte, ja mam wizytę w pt o 9:30, powiedzmy o 10:30 wyjdę od gin i nawet nie mogę na zakupy pójść..
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 19:19   #52
Misiozaur2702
Zadomowienie
 
Avatar Misiozaur2702
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Śmiechu warte, ja mam wizytę w pt o 9:30, powiedzmy o 10:30 wyjdę od gin i nawet nie mogę na zakupy pójść..
Mam tak samo w czwartek wizyta o 9:20 a po niej planowałam zakupu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiozaur2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 19:53   #53
harmonijca89
Raczkowanie
 
Avatar harmonijca89
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 388
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Cytat:
Napisane przez manuilla Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko luźne sukienki, które mogę nosić tez po ciąży. Szkoda mi kasy na specjalne ciążowe spodnie i bluzki itp. Mam tylko jedne większe jeansy mojej mamy i kupiłam rajstopy ciążowe. Bluzki i swetry w większości i tak miałam oversize


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam podobne podejscie, szkoda kasy, wole sobie oszczedzac na piekne ubrania jak juz schudne
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Niestety U mnie tak samo. W pierwszej ciąży przez 9 miesięcy tylko raz mnie właśnie w rossmannie Pani poprosiła do kasy. W tej ciąży nikt nigdzie nie zawolal z kasjerek. Stoję z wózkiem pełnym , jak nie w sh to w innych sklepach i nic .Kiedyś jedna klientka tak patrzyła na mnie i zapytała czy chce przed nią wejść-skorzystałam bo mi się spieszylo. Jeden jedyny raz. W Smyku jak byk pisze, że kobiety w ciąży mają pierwszeństwo, ostatnio stałam i nikt ani nie poprosił, ani nie przepuścil. W labie też się nigdy nie zdarzyło pewnie myślą że młoda to niech stoi. Szkoda że mi kręgosłup wysiada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to chyba jestem juz tak gruba, a raczej brzuch mam tak wystajacy i chodze jak kaczka, ze mi sie wszyscy usuwaja z drogi. W kolejkach juz sie nawet prosic nie musze bo wystarczy spojrzenie na mnie pelne litosci co prawda i przepuszczaja. Jestem w szoku.
Wczoraj chcialam cos zjesc na miescie i nie mialam gdzie usiasc z tym jedzeniem, to mi facet krzeslo przyniosl

Ogolnie to jestem wku*** na maxa. Jestem na kwarantannie, moj maz bedzie mial test na covid, jakbym zaczela rodzic to nie wiem gdzie mnie wywioza....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
harmonijca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 19:53   #54
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Ja mam też wizytę w poniedziałek na 10 potem chciałam iść na zakupy.. masakra jak mnie już tą "pandemia" wkurza

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 20:06   #55
JestemKropka
Rozeznanie
 
Avatar JestemKropka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 935
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Dobrze ze zwykle mam wizyty 13-15 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na końcu wszystko będzie dobrze.
Jeśli tak nie jest, oznacza to, że to jeszcze nie koniec.
- Ed Sheeran

JestemKropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 20:07   #56
Misiozaur2702
Zadomowienie
 
Avatar Misiozaur2702
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Ja mam też wizytę w poniedziałek na 10 potem chciałam iść na zakupy.. masakra jak mnie już tą "pandemia" wkurza

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Jak masz teraz w poniedziałek to jeszcze możesz zrobić zakupy bo rozporządzenie wchodzi w czwartek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiozaur2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 20:19   #57
Katerina29
Raczkowanie
 
Avatar Katerina29
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Scotland -> Krakow
Wiadomości: 397
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3

Mnie też dobija ta "pandemia"... oczywiście współczuję tym, którzy wirusa przechodzą z ciężkimi objawami, ale nie rozumiem czemu nie myśli się o tysiącach osób, które np. od miesięcy czekają na planowe zabiegi i nie mogą się doczekać. Mój dziadek czeka na zabieg usunięcia skórnych zmian nowotworowych od jakiegoś pół roku. W marcu (gdy był już zakaz odwiedzin) spędził tydzień w szpitalu na założeniu rozrusznika (miało być 3 dni, ale zabieg codziennie przekładali, przez co dziadek dzień w dzień był na czczo, nie miał czasami siły nawet telefonu odebrać). Wyszedł taki wychudzony i zmarnowany, że mama własnego ojca nie poznała. Teściową za to ostatnio badał okulista przez telefon!!! Za to jestem przekonana, że gdyby w listopadzie były wybory, to wirus byłby już "w odwrocie"

Co do godzin dla seniora, na pewno są starsze osoby, które z tego skorzystają, i bardzo dobrze. Z tym, że tak jak mówicie, większość i tak będzie spacerowała po sklepach przez całe dnie, a tu po herbatniczki, tu po szyneczkę, potem na 3 razy do warzywniaka, bo marchewki zapomni. Przynajmniej u mnie w miasteczku tak było za ostatnim razem, ale tutaj seniorzy to stan umysłu. Eh, wyżaliłam się, ale na prawdę temat podnosi mi ciśnienie
Katerina29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 20:28   #58
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Cytat:
Napisane przez Misiozaur2702 Pokaż wiadomość
Jak masz teraz w poniedziałek to jeszcze możesz zrobić zakupy bo rozporządzenie wchodzi w czwartek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tyle dobrze )

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 20:30   #59
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Ja powiem tak, gdyby np. moim teściom seniorom wolno było robić zakupy tylko w godzinach 10-12 to by chyba na głodówkę musieli przejść... W takich godzinach zawsze pracują.

Czy któraś z was też już ma takie duże wycieki siary z piersi, zwłaszcza wieczorem? Masakra, z córką w ciąży też tak miałam, chyba czas zacząć nosić wkładki laktacyjne w 8. miesiącu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 20:30   #60
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3

ja miałam wizytę u dentysty 18.03 ale nie doszła do skutku ze względu na covid, dzwoniłam 2 miesiące temu żeby mnie łaskawie przyjęli to mieli oddzwonić jak się rozluźni - całe szczęście ciąża się kończy, a ja nawet na kontroli nie byłam bo nie ma miejsc .
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-31 20:26:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.