tonik, mleczko, preparat punktowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-11, 22:41   #1
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605

tonik, mleczko, preparat punktowy


Nie mam już siły waczyć z moją skórą! Mam cere mieszaną i wrażliwą. Zazwyczaj kiedy zaczyna się jesień zaczyna wysychać. Tak sie ciągnie przez całą zimę-do wiosny,a nawet lata. [Podejrzewam tu związki ze szkołą.] W tym okresie cera mi się pogarasza-jak wspomniałam wysycha, na nosie i czole zaczyna się łuszczyć, w tych miejscach-głownie na czole i brodzie pojawiają się pojedyncze chrostki. Do tego pojwaiają się małepłaskie suche slady-trochę ciemniejsze od skóry-nie wiem co to ma być, to jest jakieś coś dziwnego, czasem działa na to zykły krem z wit. A.
Smaruje w nocy buzię Niveą-najbardziej po niej widze efekty a to co "wyłazi"-sudocremem. Może jestem zbyt wymagająca, ale zaczyna bmi brakowac cierpliwości do Sudocremu-juz sama nie wiem, czu on na te wyryski pomaga Błagam, Polećcie mi jakis skuteczny środek na wyłażące pojedyncze "syfki". I coś łagodnego do mycia buzi. Przeglądam kosmetyki w sklepach i KWC,ale nie mogę się zdecydować. Musze miec żel, który zapobiega błyszczeniu ale nie wysusza.
p.s.Gratuluję tym, co wytrzymali ten potok słów i użalanie się.I błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-11, 22:58   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: Pomocy-już nie daję sobie rady!!!

Jeśli chodzi o tonik i mleczko to polecam Avene Tolerance Extreme Lait, Avene Lotion Nettoyante Pour Peaux Intolerantes. Nie zawierają żadnego ze szkodliwych czy toxycznych składników wymienionych na str. http://www.aubrey-organics.com/about/treat_10synth.cfm
Napisałaś: Do tego pojwaiają się małepłaskie suche slady-trochę ciemniejsze od skóry-nie wiem co to ma być, to jest jakieś coś dziwnego, czasem działa na to zykły krem z wit. A.
Ja chyba mam ten sam problem Takie małe plamki, zaróżowione, czasem pieką, czasem się łuszczą Zaden dermatolog mi nie pomógł.. Stosowałam już Ceralan (mam suchą skórę), i chyba najbardziej mi też służy zwykła maść wielowitaminowa.. Ja też nie wiem co to jest :|
Co do krostek nie pomogę bo nigdy nie mam. Pozdrawiam ;*
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-11, 23:46   #3
Qava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 95
Re: Pomocy-już nie daję sobie rady!!!

aww to jakby czytanie o samej sobie... wiesz co ja na te suche *cosie* stosuje blistex to taki niby mietowy balsam do ust ale mi pomaga. sprobuj z jakims mietowym chapstickiem albo np mascia na zimno.. to cudo jest dobre chyba na wszystko..
Qava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-12, 09:27   #4
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Pomocy-już nie daję sobie rady!!!

A może wypróbujesz to:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6192

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-12, 17:22   #5
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Pomocy-już nie daję sobie rady!!!

Dziękuje Wam wszystkim Spróbuję tych kosmetyków, mam tylko pytanie:Quava- blistex-gdzie go dostać, w zwykłym sklepie kosmetycznym będzie?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.