Ilość seksu w długim związku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-18, 11:26   #31
Bossi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Podejrzewam, że wysoka jakość jest wtedy gdy nie robisz tego na odpie#$@l🤣
Bossi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 15:42   #32
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ilość seksu w długim związku

My 2,5 roku, mieszkamy razem od 2 lat i jak jest wszystko ok to znaczy nie mamy jakiegoś bardzo turbo ciężkiego okresu w pracy to kochamy się prawie codziennie- tak z 5 razy w tygodniu, jeśli jest więcej stresu i zmęczenia to co drugi dzień i to tak "na lenia" pozycja na boczku i nieśpiesznie. Z jednej strony przy mega zmęczeniu często nie ma ochoty na seks ale jak już to dojdzie do skutku to jest to strasznie odprężające U nas to ja mam odrobinę większe libido, jak mój facet akurat nie jest w seksualnym nastroju to proszę go po prostu żeby się mną zajął i jemu zwykle w trakcie też się robi ochota. Ciężko jest "pracować" nad pożądaniem, albo jest albo go nie ma... Ja w swoim pierwszym związku nie odczuwałam go w ogóle w stosunku do mojego byłego, próbowałam różnych sposobów mówiłam mu co mnie kręci, ale niestety w jego wykonaniu nic mnie nie kręciło.

Edit. A jeszcze tak mi przyszło do głowy że może Twój facet nie lubi seksu w gumce? Mój tak ma, jeśli z jakiegoś powodu musimy ich używać to też częstotliwość drastycznie spada
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2020-12-18 o 15:47
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 16:02   #33
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ciężko jest "pracować" nad pożądaniem, albo jest albo go nie ma... Ja w swoim pierwszym związku nie odczuwałam go w ogóle w stosunku do mojego byłego, próbowałam różnych sposobów mówiłam mu co mnie kręci, ale niestety w jego wykonaniu nic mnie nie kręciło.
Chyba tak jest. Mój były miał bardzo niskie libido, mówił, że seks go po prostu zbytnio nie interesuje. Po prostu trzeba się chyba dobrać. Jak tak piszecie, to widzę, że jest nadzieja, żeby w dłuższym związku ten seks byl częściej niż raz na 2 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 22:26   #34
badfruit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 10
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
badfruit
a co to jest wysoka jakosc ? podpowiedz coś
Wysoka jakość, czyli kiedy partnerka pozwala mi zrobić ze sobą co tylko zapragnę. Seksowna bielizna, erotyczne zabawki, różne pozycje, seks który trwa długo, którym mogę się cieszyć bez uczucia, że muszę zrobić jak najszybciej to co mam zrobić i dać jej spokój.
badfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 23:01   #35
Bossi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Dla mnie to uległość partnerki.
Bossi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 07:51   #36
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez badfruit Pokaż wiadomość
Wysoka jakość, czyli kiedy partnerka pozwala mi zrobić ze sobą co tylko zapragnę. Seksowna bielizna, erotyczne zabawki, różne pozycje, seks który trwa długo, którym mogę się cieszyć bez uczucia, że muszę zrobić jak najszybciej to co mam zrobić i dać jej spokój.
A ty pozwalasz na to żeby partnerka robiła z tobą co zechce? Działa to w dwie strony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 21:45   #37
badfruit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 10
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A ty pozwalasz na to żeby partnerka robiła z tobą co zechce? Działa to w dwie strony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To partnerka wychodzi z taką inicjatywą, chce być zdominowana w łóżku, ja nie muszę się jej o to prosić, ale również robimy to co ona chce, więc tak, działa to w obie strony.
badfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-20, 10:20   #38
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ilość seksu w długim związku

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88371291]Chyba tak jest. Mój były miał bardzo niskie libido, mówił, że seks go po prostu zbytnio nie interesuje. Po prostu trzeba się chyba dobrać. Jak tak piszecie, to widzę, że jest nadzieja, żeby w dłuższym związku ten seks byl częściej niż raz na 2 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Niestety tacy faceci się zdarzają. To jest chyba najbardziej frustrująca i niszcząca samoocenę sytuacja dla kobiety z wysokim/normalnym libido Tak jak mówisz, grunt to się dobrać!
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-20, 14:50   #39
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Z jednej i z drugiej strony zdarzają się osoby o niskim libido ale partnerzy powinni być na tyle elastyczni aby zrozumieć potrzeby drugiej strony i umieć się dostosować do sytuacji.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-20, 15:42   #40
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 472
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Niestety tacy faceci się zdarzają. To jest chyba najbardziej frustrująca i niszcząca samoocenę sytuacja dla kobiety z wysokim/normalnym libido Tak jak mówisz, grunt to się dobrać!
Mam nadzieję że mi się może kiedyś też trafi ktoś bardziej dopasowany do mnie... To jest właśnie najgorsze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-20, 21:41   #41
Bossi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Dopasowanie akurat jest kluczowe.
Bossi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-21, 15:17   #42
jciuon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 17
Dot.: Ilość seksu w długim związku

W ten weekend wypadła nam 19 rocznica poznania się. W sobotę oddaliśmy dzieci do teściów i wyrobiliśmy normę za dwa normalne tygodnie Duża w tym też zasługa naszego nowego przyjaciela, czyli pierwszego wibratora, bardzo urozmaicił nasz seks i wprowadził nowy, ekscytujący element. Tak że serdecznie polecam przy długoletnich związkach próbować nowości różnego rodzaju.
jciuon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 10:33   #43
Skryta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ilość seksu w długim związku

4,5 roku razem. Trzy misiące po ślubie. Na tygodniu , gdy trochę mniej czasu , sex codzinnie , czasami z jakiegoś powodu sobie odpuścimy. W weekendy, gdy trochę więcej czasu , sex obowiazkwo rano ( uwielbiam ) i wieczorem . Przy jakiejś większej okazji , np wyjazd , sylwester lub po prostu dłuższy weekend spędzony w domu , nawet i 3 razy dziennie się zdarzało :P Oboje z mężem chyba mamy wysokie libido i świetnie się dogadujemy w tych sprawach. Z czasem na pewno ta iskra trochę opadnie , ale oby trwała jak najdłużej
Skryta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-09, 01:00   #44
Koralowa97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 41
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Rok czasu ze sobą, średnio 4 razy w tygodniu, ale to wynika z pracy

Dziwne jest, że akurat facet nie szuka zbliżenia, dla mnie to nowość, nie obraz się, ale spróbuj sprawdzić jego telefon, jeżeli tam nic nie znajdziesz zapytaj sie w prost o co chodzi, bo ewidentnie o coś chodzi.

Ja gumek z partnerem nie używam, ale gdyby tak soe stało ze zapomniał, raczej znaleźlibyśmy na to rozwiązanie.

Tobie spada libido bo nie widzisz u niego chęci, nie czujesz się już porządna, nie czujesz sie chciana, potrzebna, atrakcyjna, i wydaje mi się ze popadasz w skrajność swojej osobowości. Nie pisze zeby Ciebie urazić, ale popatrz na to z boku, przede wszystkim porozmawiaj. Seks to klucz do udanego związku. Ciężko mi sobie wyobrazić ze moj partner wymyśla dziwne wymówki by unikać zbliżeń.



Powodzenia
Koralowa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 17:59   #45
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Próbowałam Nie raz rozmawiać. On woli rano, ale na tygodniu to odpada bo ledwo 7 i siadamy do kompa. Ja nie lubię rano, nie potrafię się "nastawić " wtedy, nigdy rano nie doszłam. W weekendy też jakoś nie wychodzi... A wieczorami on o 22 jest już zmęczony .. już dawno przestałam zabiegać o seks, myślę nad kupnem 3(!) Wibratora, tylkk czy tak ma to wyglądać on wie że mam dwa,.wspomniałam mu kiedyś że może byśmy z nimi spróbowali, a on tak jasne, i tak czekam pół roku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 21:28   #46
viksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
Próbowałam Nie raz rozmawiać. On woli rano, ale na tygodniu to odpada bo ledwo 7 i siadamy do kompa. Ja nie lubię rano, nie potrafię się "nastawić " wtedy, nigdy rano nie doszłam. W weekendy też jakoś nie wychodzi... A wieczorami on o 22 jest już zmęczony .. już dawno przestałam zabiegać o seks, myślę nad kupnem 3(!) Wibratora, tylkk czy tak ma to wyglądać on wie że mam dwa,.wspomniałam mu kiedyś że może byśmy z nimi spróbowali, a on tak jasne, i tak czekam pół roku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba trochę domyślam się co może się u Was dziać.

Wspominałaś, że pracujecie po 10-12h. Czy nie macie tak, że po pracy nadal macie ją cały czas w głowie i myślicie o tym co się stało, co będzie jutro, co kto powiedział itp.?

Czy do sytuacji w pracy, która siedzi Wam w głowie, nie dochodzą jeszcze inne problemy? Zarówno grubsze, jak np. ciężka choroba w rodzinie, jak i zupełnie prozaiczne typu kwiat marnieje, więc trzeba przeczytać pół Internetu aby dowiedzieć się co z nim jest i jak zaradzić.

Takie rzeczy wypełniają głowę, sprawiając, że libido leci później na łeb na szyję.

Rozumiem, że w Waszym przypadku problem istnieje bardziej po stronie Twojego partnera. Może powyższe jest przyczyną? Tak przynajmniej było u nas.
viksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 22:07   #47
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Ilość seksu w długim związku

A nie jest tak, że w ciagu zwiazku troche sie zapuściłyście w sensie pare kilo, brak zbania o siebie, wiedzac, ze faceci to wzrokowcy moze chodzic o to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 07:23   #48
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
A nie jest tak, że w ciagu zwiazku troche sie zapuściłyście w sensie pare kilo, brak zbania o siebie, wiedzac, ze faceci to wzrokowcy moze chodzic o to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu zawsze są takie pytania do kobiet? Facet nie może się zapuścić czy przestać dbać o siebie? Kobieta też nie jest wszystko jedno i zwracają na to uwagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 15:57   #49
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A czemu zawsze są takie pytania do kobiet? Facet nie może się zapuścić czy przestać dbać o siebie? Kobieta też nie jest wszystko jedno i zwracają na to uwagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ponieważ pytanie dotyczy niechęci mężczyzny do zbliżeń a zaglądam czasem na meskie fora z ciekawosci i nie raz widziałam jak faceci zalili sie na nadwage żony ktora przytyla 20-30kg i nie podnieca juz ich i unikaja przez to stosunkow poniewaz kolokwialnie mówiąc ma problemy przez to ze wzwodem.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-25, 16:54   #50
Belive_23
Raczkowanie
 
Avatar Belive_23
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 308
Dot.: Ilość seksu w długim związku

3 letni związek. Seks średnio 2-3x w tygodniu. Dość intensywny.

W poprzednim związku seks był raz w miesiącu i niestety z perspektywy czasu było to za mało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Belive_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 17:54   #51
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
A nie jest tak, że w ciagu zwiazku troche sie zapuściłyście w sensie pare kilo, brak zbania o siebie, wiedzac, ze faceci to wzrokowcy moze chodzic o to?
Wzrokowiec to nie jest to co ci się wydaje.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 19:53   #52
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
A nie jest tak, że w ciagu zwiazku troche sie zapuściłyście w sensie pare kilo, brak zbania o siebie, wiedzac, ze faceci to wzrokowcy moze chodzic o to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, faceci tak jak kobiety mogą być sluchwcami czy kinestetykami. Tu chodzi o dominujący zmysł, który przejawia się np w predyspozycji do nauki poprzez czytanie/oglądanie, uczestniczenie w ćwiczeniach, czy słuchanie audiobooka.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 22:47   #53
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez viksen Pokaż wiadomość
Chyba trochę domyślam się co może się u Was dziać.

Wspominałaś, że pracujecie po 10-12h. Czy nie macie tak, że po pracy nadal macie ją cały czas w głowie i myślicie o tym co się stało, co będzie jutro, co kto powiedział itp.?

Czy do sytuacji w pracy, która siedzi Wam w głowie, nie dochodzą jeszcze inne problemy? Zarówno grubsze, jak np. ciężka choroba w rodzinie, jak i zupełnie prozaiczne typu kwiat marnieje, więc trzeba przeczytać pół Internetu aby dowiedzieć się co z nim jest i jak zaradzić.

Takie rzeczy wypełniają głowę, sprawiając, że libido leci później na łeb na szyję.

Rozumiem, że w Waszym przypadku problem istnieje bardziej po stronie Twojego partnera. Może powyższe jest przyczyną? Tak przynajmniej było u nas.
Tak, dużo pracujemy, żadnych chorób nie mam chociaż u niego obstawiam niski testosteron, problemy z jelitami i gospodarka cukrowa. Ale ciężko zagonic do lekarza..
Jasne że praca może mieć wpływ, z drugiej strony mieszkamy sami, bez teściów za ścianą, bez dzieci, bez problemów finansowych, chyba lepiej być nie może . Uważam że seks jest na tyle ważny ze trzeba znaleźć na niego czas. Ja ostatnio już nawet nie szukam zbliżenia z nim, jestem poirytowana cała sytuacja...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
A nie jest tak, że w ciagu zwiazku troche sie zapuściłyście w sensie pare kilo, brak zbania o siebie, wiedzac, ze faceci to wzrokowcy moze chodzic o to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie w moim przypadku waga ta sama albo nawet o 2-3kg mniej, paznokcie zawsze zrobione, do fryzjera chodzę, dbam o żywienie i aktywność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 19:51   #54
viksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
Tak, dużo pracujemy, żadnych chorób nie mam chociaż u niego obstawiam niski testosteron, problemy z jelitami i gospodarka cukrowa. Ale ciężko zagonic do lekarza..
Jasne że praca może mieć wpływ, z drugiej strony mieszkamy sami, bez teściów za ścianą, bez dzieci, bez problemów finansowych, chyba lepiej być nie może . Uważam że seks jest na tyle ważny ze trzeba znaleźć na niego czas. Ja ostatnio już nawet nie szukam zbliżenia z nim, jestem poirytowana cała sytuacja...
U nas było to samo. Trzy minuty seksu raz w miesiącu, a czasem nawet i to nie. Robiliśmy sobie nawet postanowienia noworoczne aby kochać się przynajmniej raz w tygodniu, a później i tak było tak jak było.
Brałaś może pod uwagę wizytę u seksuologa?
viksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 13:50   #55
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Spróbujcie może odrobinę naturyzmu pod dachem waszego mieszkania, odrobina golizny w nie oczekiwanych momentach może zdziałać cuda. Świetnym przebraniem erotycznym bywają czarne lakierowane szpilki i sznur pereł......
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 15:43   #56
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez viksen Pokaż wiadomość
U nas było to samo. Trzy minuty seksu raz w miesiącu, a czasem nawet i to nie. Robiliśmy sobie nawet postanowienia noworoczne aby kochać się przynajmniej raz w tygodniu, a później i tak było tak jak było.
Brałaś może pod uwagę wizytę u seksuologa?
I coś pomogło?
Byłam raz, sama, w związku z brakiem orgazmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 09:29   #57
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Hmmm...

Bywalo wiecej, bywalo mniej (szczególnie w erze "tabletkowej").
Ostatnie lata (ponad 20 razem) średnią ilośc oceniłbym na 2-3 w tygodniu.
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 10:21   #58
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ilość seksu w długim związku

[QUOTE=fabregasowa;8845547 1]Próbowałam Nie raz rozmawiać. On woli rano, ale na tygodniu to odpada bo ledwo 7 i siadamy do kompa. Ja nie lubię rano, nie potrafię się "nastawić " wtedy, nigdy rano nie doszłam. W weekendy też jakoś nie wychodzi... A wieczorami on o 22 jest już zmęczony .. już dawno przestałam zabiegać o seks, myślę nad kupnem 3(!) Wibratora, tylkk czy tak ma to wyglądać on wie że mam dwa,.wspomniałam mu kiedyś że może byśmy z nimi spróbowali, a on tak jasne, i tak czekam pół roku...

Facetowi jest tak dobrze bo wygląda to tak że jak jemu się zachce to Ty mu dasz to co on chce! On wieczorem jest już zmęczony a Ty rano nie potrafisz się nastawić i tak w kółko ale chyba nie pracujecie od 7 do 22 non stop przy komputerach? Robicie jakieś przerwy na posiłki czy napoje?
Zamiast 3 wibratora może kup masturbator oralny do penisa i gdy TŻ o 7 rano się zachce to wyciągasz sprzęt i " robisz mu dobrze" ale bez wytrysku, może taka zabawa pozwoli się Tobie " nastawić " i też odpalisz petardę o 7,10..... a może zamiast wspominać o tym że masz już 2 wibratory to po prostu dajesz facetowi sprzęt w łapę i mówisz " przeleć mnie albo zrób mi wreszcie dobrze"..... Spróbuj w ciągu dnia usiąść nago do kompa i sprowokuj TŻ do działania.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 23:41   #59
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Po 20 latach srednio 3 razy w tyg i czasami jest mega, czasami spokojniej, ale zawsze z pelnym zaangazowaniem . Kazde z nas daje od siebie jak najwiecej, wiemy, czego oczekujemy, co nas kreci, sporo eksperymentujemy i to chyba nas tez nakreca, nudzie mowimy nie . Co jeszcze uwazam jest wazne, dbamy o siebie i staramy sie byc dla siebie atrakcyjni...zawsze ...

Edytowane przez Ashia
Czas edycji: 2021-01-29 o 23:43
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 11:36   #60
viksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Ilość seksu w długim związku

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
I coś pomogło?
Byłam raz, sama, w związku z brakiem orgazmu.
Aby rozwiązać problem musicie poznać przyczynę. Seksuolog Wam w tym pomoże. My mieliśmy tak, że obydwoje chcieliśmy, ale żadnemu się nie chciało. Coś jak ze sportem. Niby chcesz chodzić na ten fitness, ale po pracy o 17-18tej nie masz już siły.
viksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 18:44:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.