Home&you - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-23, 18:58   #1
notinuse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16

Home&you


Cześć, jestem wielką fanką tego sklepu i mam nadzieję, że też znajdzie sie ktoś kto podziela moje zdanie uwielbiam przeceny -50% a szczególnie -75% teraz jest bardzo duzo takich przecen, obkupiłam się w 4 świeczki, średnią, dużą i dwie kule do tego saszetki zapachowe lilac i dyfuzor też lilac, mam fioła na punkcie tych pachnących patyczków bardzo mi się podoba serwetnik w kształce babeczki, taki słodki! i jeszcze choruję na kubek w truskawki przeceniony na 15 zł i jest razem z pudełkiem (doskonałe na prezent) i sitkiem na fusy i przykrywką, tyle rzeczy mi sie tam podoba, że trudno mi wyjść z tego sklepu z pustymi rękami a Wy? macie na cos zachciankę w home&you?
notinuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 19:00   #2
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Home&you

tez uwielbiam ten sklep, ale muszę przyznać, że w czasie obecnej wyprzedaży nic sobie nie kupiłam, bo ostatnie kolekcje nie powalają. mam nadzieję, że się poprawią od nowego sezonu.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 19:07   #3
notinuse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: Home&you

Przynajmniej teraz wiem, żeby w nowym sezonie od razu się nie napalać i od razu nie kupowac, tylko odczekać na przecenę ;D
bo czasem to z ceną grubo przesadzają
notinuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 19:19   #4
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Home&you

Fajny sklep, bardzo podobają mi się ich kolekcje

Kupiłam miseczki w kształcie truskawek, rewelacja! Natomiast kupiłam też inne plastikowe i okazały się badziewne:/
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 19:51   #5
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Home&you

Lubię sklepy z takimi rzeczami, ale tam mi jakoś ostatnio wyjątkową tandetą wieje.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 20:25   #6
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Home&you

Ja lubię tam wejść i pooglądać (uważam, że ceny są wygórowane). Kupiłam kilka razy jakieś obrusiki, planuję kupić taki koc z mikrofibry z kulkami na końcach. Dzięki ich drobiazgom można stworzyć w mieszkaniu fajny nastrój. Zaglądam też do Zara Home, też w podobnym stylu rzeczy.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 20:36   #7
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Home&you

Luuuubię ten sklep, mamy całkiem sporo rzeczy.
Czasem można upatrzyć sobie coś ciekawego.


Edit: o, tez czaję się na koc z kulkami. Ma ktoś?
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 20:57   #8
notinuse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: Home&you

Ja kupiłam na święta bieżniki i nastrój świąteczny poprawił się o 100%! Takie drobiazgi a jak zmieniają atmosferę w ogóle tez można coś zgapić z przykładowej wystawy a bardzo jestem ciekawa zara home, niestety u mnie w zarze nie ma tego :<
notinuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 21:07   #9
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Home&you

Cytat:
Napisane przez notinuse Pokaż wiadomość
Przynajmniej teraz wiem, żeby w nowym sezonie od razu się nie napalać i od razu nie kupowac, tylko odczekać na przecenę ;D
bo czasem to z ceną grubo przesadzają
prawda, ale te najlepsze rzeczy nie doczekają nawet wyprzedaży. warto polecieć do sklepu już w pierwszym dniu wyprzedaży, ja tak zrobiłam przed Gwiazdką w zeszłym roku i opłaciło się.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 21:53   #10
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Home&you

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość

Edit: o, tez czaję się na koc z kulkami. Ma ktoś?
Moja koleżanka ma - jasnozielony - i od niej podpatrzyłam Jest niesamowicie milusi w dotyku, ciepły, super wygląda jako narzuta na łóżko, niestety podobno obiera się bardzo. Ale i tak raczej się skuszę, na taki w brązie


W Warszawie Zara Home jest w Arkadii, ale też od niedawna, chyba od kilku miesięcy.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 21:56   #11
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Home&you

http://home-you.com/images/bigger/5346.jpg

o tym kocu piszecie?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 22:34   #12
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Home&you

Tak, kulki są najlepsze
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 22:50   #13
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Home&you

fajny. muszę mu się przyjrzeć w sklepie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 08:18   #14
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Home&you

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma - jasnozielony - i od niej podpatrzyłam Jest niesamowicie milusi w dotyku, ciepły, super wygląda jako narzuta na łóżko, niestety podobno obiera się bardzo. Ale i tak raczej się skuszę, na taki w brązie


W Warszawie Zara Home jest w Arkadii, ale też od niedawna, chyba od kilku miesięcy.
O, to świetnie.
Czaję się na niego od dłuższego czasu i teraz, to już na pewno sobie kupię.
Mam ochotę na fioletowy.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 11:31   #15
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: Home&you

świetny ten kocyk ja kiedyś kupiłam tam termofor w brązowym sweterku
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 19:16   #16
notinuse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: Home&you

Ten koc z kulkami ma -50% i kosztuje teraz ok.64zł.
notinuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 20:32   #17
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Home&you

Poważnie? To świetnie.
Jak tylko będzie mój kolor, to kupię.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 14:44   #18
shapeofmyheart1
Zadomowienie
 
Avatar shapeofmyheart1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 567
GG do shapeofmyheart1
Dot.: Home&you

Ceny rzeczywiście są wygórowane, całe szczęście często robią promocje ja też mam sporo rzeczy od nich i też jestem fanką kocyka z bombelkami
__________________
Kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post54177794


odpisz u mnie inaczej nie odpowiem
shapeofmyheart1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:43   #19
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Home&you

bardzo lubię, chociaż częściej oglądam niż kupuję ale mam stamtąd parę drobiazgów, kupionych oczywiście na przecenach.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 19:14   #20
best123
Przyczajenie
 
Avatar best123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Home&you

a ja mam pytanie dotyczące świec czy miałyście te świece jakie one są duże czy pachną przykładowo te bo zastanawiam się and dwiema : http://home-you.com/pl/salon-swiece/...162308766.html i http://home-you.com/pl/salon-swiece/...074153657.html cenys a przystemple ale nie widac ile maja gr przy jednej tej za 25 pisze ze to wosk i jak sądzicie opłacają się mieliście z nimi styczność co o nich sądzicie
best123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 13:28   #21
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Home&you

Chciałabym zamówić internetowo zastawę stołową z Home & You, ale trochę się obawiam. Dotąd zamawiałam tylko koce, obrusy itp., więc zamówienia przychodziły owinięte tylko w folię. Macie doświadczenia z tym sklepem w zakresie szkła? Paczka jest dobrze zabezpieczona? Robią problemy, gdy jednak coś się uszkodzi?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 14:12   #22
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Home&you

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Chciałabym zamówić internetowo zastawę stołową z Home & You, ale trochę się obawiam. Dotąd zamawiałam tylko koce, obrusy itp., więc zamówienia przychodziły owinięte tylko w folię. Macie doświadczenia z tym sklepem w zakresie szkła? Paczka jest dobrze zabezpieczona? Robią problemy, gdy jednak coś się uszkodzi?
Ja zamawiałam u nich i szkło i ceramikę, kubki, filiżanki, talerze, dzbanki, jakieś szklane świeczniki, lustro itp. W sumie na kilkanaście zamówień tylko jedna rzecz przyszła delikatnie obita, ale na tyle delikatnie i mało widocznie, że nie chciało mi się reklamować (w dodatku kosztowała 9 zł). Wszystko przychodzi owinięte bąbelkami, kilka warstw, sklejone do tego taśmą, w dodatku cały karton jest wypełniony takimi tekturowymi, miękkimi wypełniaczami, przez które karton jest 3 razy większy. Jako, że mam porównanie z innymi sklepami, to przyznaję, że oni pakują najlepiej. Co do reklamacji uszkodzonych rzeczy, to nie mam doświadczenia.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 14:35   #23
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Home&you

Wielkie dzięki za opinię
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 16:03   #24
moni91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: górny śląsk :)
Wiadomości: 39
Arrow Co warto kupić w Home and You, Pepco itp?

Witam Was!
Z góry uprzedzam, że miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na forum na to zapytanie, więc jeśli robię to nie tam gdzie trzeba, to przepraszam

Jestem na etapie poślubnego meblowania domu, a co za tym idzie - dobierania różnych akcesoriów, dodatków itp. Jak już pewnie się domyślacie, w związku z powyższym jestem częstym bywalcem przeróżnych sklepów z "rzeczami do domu". Wiem, że wśród nas są osoby, które są doskonale znają się na tego typu sklepach i wierzę, że zechcą udzielić porady

Otóż: chciałabym wiedzieć, co Waszym zdaniem naprawdę warto kupować w sklepach typu Home and You?
Przyznam szczerze, że bardzo trudno mi odróżnić rzeczy dobrej jakości od tandety, jeśli chodzi o domowe wyposażenie, zwłaszcza kiedy cena jest bardzo wysoka lub bardzo niska.

W H&Y widzę masę cukierkowatych, słodziutkich rzeczy, zupełnie nieodpowiadających mojemu gustowi. To co mi się podoba jest za to drogie i nie mam przecież gwarancji, że to nie jest byle jaka chińszczyzna. Niestety, jestem zmuszona coś wybrać, bo w prezencie dostaliśmy bon i nie chcę, by przepadł. Głupio mi kupować cokolwiek, bo nie chcę żeby leżało albo zostało wyrzucone po chwili.

Jakie są Wasze doświadczenia? Co Waszym zdaniem, kupione w Home and You przetrwa kilka lat i jest warte uwagi i swojej ceny? Jeżeli ktoś ma swoje perełki z innych sklepół, np Pepco, to także chętnie się dowiem.
moni91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 21:21   #25
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Co warto kupić w Home and You, Pepco itp?

Cytat:
Napisane przez moni91 Pokaż wiadomość
Witam Was!
Z góry uprzedzam, że miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na forum na to zapytanie, więc jeśli robię to nie tam gdzie trzeba, to przepraszam

Jestem na etapie poślubnego meblowania domu, a co za tym idzie - dobierania różnych akcesoriów, dodatków itp. Jak już pewnie się domyślacie, w związku z powyższym jestem częstym bywalcem przeróżnych sklepów z "rzeczami do domu". Wiem, że wśród nas są osoby, które są doskonale znają się na tego typu sklepach i wierzę, że zechcą udzielić porady

Otóż: chciałabym wiedzieć, co Waszym zdaniem naprawdę warto kupować w sklepach typu Home and You?
Przyznam szczerze, że bardzo trudno mi odróżnić rzeczy dobrej jakości od tandety, jeśli chodzi o domowe wyposażenie, zwłaszcza kiedy cena jest bardzo wysoka lub bardzo niska.

W H&Y widzę masę cukierkowatych, słodziutkich rzeczy, zupełnie nieodpowiadających mojemu gustowi. To co mi się podoba jest za to drogie i nie mam przecież gwarancji, że to nie jest byle jaka chińszczyzna. Niestety, jestem zmuszona coś wybrać, bo w prezencie dostaliśmy bon i nie chcę, by przepadł. Głupio mi kupować cokolwiek, bo nie chcę żeby leżało albo zostało wyrzucone po chwili.

Jakie są Wasze doświadczenia? Co Waszym zdaniem, kupione w Home and You przetrwa kilka lat i jest warte uwagi i swojej ceny? Jeżeli ktoś ma swoje perełki z innych sklepół, np Pepco, to także chętnie się dowiem.

Mi się sprawdziłą firanka z H&Y.
Bardzo nie lubię ich 'porcelany' choc dizajn mają super. Jest krucha i taka podrabiana - w tej samej cenie lepiej chyba poszukac klasyki.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 07:34   #26
moni91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: górny śląsk :)
Wiadomości: 39
Dot.: Co warto kupić w Home and You, Pepco itp?

No właśnie się zastanawiałam, jak to jest z tą ceramiką. Bardzo mi się podobały niektóre wzory, ale jak wzięłam do ręki, to miałam wrażenie, że się rozpadnie. Widzę, że nie tylko ja Ostatnio były fajne fartuchy, takie z falbanami, ale zeszły raz-dwa. Czaiłam się też na koc, ale nic specjalnego nie znalazłam.
moni91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 09:14   #27
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Co warto kupić w Home and You, Pepco itp?

Z Home and You mam przede wszystkim pościel, reszta rzeczy nie w moim stylu. Z ceramiki polecam Cmielow Design Studio.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 16:43   #28
Mickey1011
Raczkowanie
 
Avatar Mickey1011
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 370
Dot.: Co warto kupić w Home and You, Pepco itp?

Nie polecam naczyń z Home and You. Szybko się niszczą.
Mickey1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 12:31   #29
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Co warto kupić w Home and You, Pepco itp?

Ja mam kilka rzeczy z H&Y: pościel, narzutę na łóżko, dywanik w łazience, kieliszki, cukiernicę i mlecznik, kubki, podkładki pod talerze, obrusy, kosz na rzeczy do prania i kilka ozdób. Póki co jestem zadowolona, nic się nie niszczy. Jedynie mogę przyczepić się, że z pościeli wychodzi dużo nitek, ale są śliczne i je uwielbiam. Szkoda, że sporo ładnej pościeli w tym sklepie jest z poliestru, więc wybór ograniczony (kupuję tylko z bawełny satynowej).
Ciekawym sklepem jest a tab. Właściciel ten sam co H&Y. Cześć rzeczy z a tab można zresztą kupić w H&Y. W a tab jest drożej, jednak mam wrażenie, że jakość jest lepsza. Mam od nich filiżanki, pucharki, podkładki na stół i kilka drobiazgów do kuchni i również jestem zadowolona.

Jeśli chodzi o Pepco, to również można znaleźć tam ciekawe rzeczy. Jest sporo takiego zwykłego gospodarstwa domowego. Niestety mam wrażenie, że część rzeczy jest złej jakości, ale to widać podczas oglądania. Kupiłam w tym sklepie deski bambusowe do krojenia, jakieś plastikowe koszyczki do przechowywania różnych rzeczy. Ceramika wyglądała mi na kiepskiej jakości.

Edytowane przez niebieska_chmura
Czas edycji: 2017-01-15 o 12:34
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 15:36   #30
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Co warto kupić w Home and You, Pepco itp?

Nie mam nic z Home & You, za to mam trochę rzeczy z Pepco. Głównie dekoracje: maty na stół, świeczniki, świeczki. Bardzo lubię ich słoiczki za 1,99 zł, które służą mi za pojemniki na przyprawy. Słoiki zamykane na takie haczyki, w których stoją bakalie. Pudełka do przechowywania. Moja mama ma też poszewki na poduszki, takie futrzane, na kanapę (nie do spania w łóżku).
Nie polecam za to szklanek z Pepco - od jednej urwało się ucho kiedy ją trzymałam nad laptopem - 500 zł nie moje
Fajne rzeczy tego typu trafiają się też w Rossmannie - zwłaszcza takie świąteczne dekoracje, kubki itp.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-01 09:12:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.