Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-15, 22:04   #3841
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie choć nie wiedziałam w jakim wątku je zadać, więc spytam tutaj. Czytałam na paru stronkach, że zapłodnienie przez plemniki na ręce jest dość niemożliwe, chyba że jest to świeża sperma, palce z nasieniem natychmiastowo trafiają do pochwy i jak oczywiście kobieta ma dni płodne to wtedy jakaś możliwość istnieje- tak mi nawet pani ginekolog powiedziała, bo plemniki momentalnie na powietrzu giną, ok. Tylko jak to jest z tym preejakulatem? Załóżmy, ze jest na ręce to tez od razu giną... A jak chłopak zakładał prezerwatywe, dotknął członka i wtedy okazało się, ze jest ona odwrotnie, wiec poprawił i założył ponownie to czy na tej gumce znajduje się tyle plemników z tego płynu, żeby mogło dojść do zapłodnienia? Czy one po prostu nie zginą? Nie wydaje mi sie, żeby taka ilość wprowadzana z zewnątrz mogła doprowadzić do zapłodnienia... Znaczy wiadomo, cuda się zdarzają. Chociaż chyba to jest mało prawdopodobne, prawda? Jak myślicie?
Moim zdaniem nie ma szans na zapłodnienie w taki sposób.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 12:38   #3842
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Też wydaję mi się, że jest to raczej niemożliwe ( oprócz cudów ). Taka ilość to raz, a dwa na powietrzu momentalnie plemniki giną...Nawet nie słyszałam o ciąży z palca, na którym było nasienie...
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 09:43   #3843
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czytam sobie ten wątek i zrodziło mi się pytanie. Mianowicie biorę jeszcze tabletki antykoncepcyjne, zawsze koło 22/23. 2-3 razy zdarzyło mi się opóźnienie 3-4h. Jednak nigdy to nie było więcej niż 12h. Choć mam wątpliwości co do wzięcia 3 tabletki, bo byliśmy u znajomych na spotkaniu... W opakowaniu jej nie miałam, więc zakładam, ze ją wzięłam... Mój partner zawsze zakłada gumkę, bo nie ufa tabletkom, mi to nie przeszkadza. Nigdy nie było sytuacji żeby gumka pękła czy została we mnie. Jedynie mógł się zawieruszyć preejakukat podczas jej zakładania. (pomylenie strony gumki albo preejakulat na ręce - choć to drugie raczej niemożliwe) I tu moje pytanie czy jest jakieś ryzyko ciąży? Od 2 tygodnia bolą mnie piersi, znaczy czasem tak mam, że od 2 tygodnia bolą i na krwawienie z odstawienia ból przechodzi, jednak zaczęłam się zastanawiać czy nie wiązać tego z ciążą? Jak myślicie?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 10:41   #3844
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Bierzesz tabletki, oprócz tego stosujecie gumki. Skąd niby miałaby się wziąć ciąża jeśli Ty nie masz owulacji i jeszcze partner się zabezpiecza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 11:24   #3845
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Bierzesz tabletki, oprócz tego stosujecie gumki. Skąd niby miałaby się wziąć ciąża jeśli Ty nie masz owulacji i jeszcze partner się zabezpiecza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodziło mi bardziej o taki czarny scenariusz...zakładając, że może nie wzięłam tej 3 tabletki, a partner miał na prezerwatywie preejakulat, choć wytrysk był już w gumce, która nie pękła.
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 12:39   #3846
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Chodziło mi bardziej o taki czarny scenariusz...zakładając, że może nie wzięłam tej 3 tabletki, a partner miał na prezerwatywie preejakulat, choć wytrysk był już w gumce, która nie pękła.
Od preejakulatu na prezerwatywie czy tam palcu w ciążę zajść się nie da. Poza tym jeżeli X czasu bierzesz tabletki antykoncepcyjne i pominiesz jedną to nie powinno to w 5 sekund przywrócić ci pełnej płodności. Układ rozrodczy nie działa na zasadzie pstryczka do światła włącz/wyłącz. Nie ma sensu więc snucie takich absurdalnych scenariuszy.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 18:27   #3847
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87935203]Od preejakulatu na prezerwatywie czy tam palcu w ciążę zajść się nie da. Poza tym jeżeli X czasu bierzesz tabletki antykoncepcyjne i pominiesz jedną to nie powinno to w 5 sekund przywrócić ci pełnej płodności. Układ rozrodczy nie działa na zasadzie pstryczka do światła włącz/wyłącz. Nie ma sensu więc snucie takich absurdalnych scenariuszy.[/QUOTE]

Dziękuję, tabletki biorę już prawie 4 lata, ale pierwszy raz zdarzyła mi się sytuacja, gdzie nie jestem w 100% pewna wzięcia tabletki...choć rano jak patrzyłam miejsce tabletki było puste. Dlatego zaczęłam snuć czarny scenariusz.
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-18, 21:41   #3848
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Chyba za dużo naczytałam się w internecie... Wiem, ze raczej to niemożliwe, ale 29 maja doszło do stosunku, następnie 1 czerwca rozpoczęło mi się krwawienie z odstawienia i 6 czerwca kolejny stosunek. Czy gdyby doszło do zapłodnienia, z któryś tych dni to odczuwałabym już jakieś objawy? Od starszego stosunku minęło dziś 20 dni, ale ból piersi już doskwiera +/- od tygodnia. Pewnie to kwestia tabletek anty. Jednak chciałabym się dowiedzieć czy po 20 dniach są już jakieś zauważalne objawy
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 07:54   #3849
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Chyba za dużo naczytałam się w internecie... Wiem, ze raczej to niemożliwe, ale 29 maja doszło do stosunku, następnie 1 czerwca rozpoczęło mi się krwawienie z odstawienia i 6 czerwca kolejny stosunek. Czy gdyby doszło do zapłodnienia, z któryś tych dni to odczuwałabym już jakieś objawy? Od starszego stosunku minęło dziś 20 dni, ale ból piersi już doskwiera +/- od tygodnia. Pewnie to kwestia tabletek anty. Jednak chciałabym się dowiedzieć czy po 20 dniach są już jakieś zauważalne objawy
Nie wiem jakim cudem miałabyś zajść w ciążę skoro bierzesz tabletki, które mają temu zapobiegać i dzięki nim nie ma owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 11:26   #3850
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zakładając, że teoretycznie nie wzięłabym 3 tabletki.... To objawy są już po 20 dniach? Czy to za szybko?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 11:41   #3851
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nawet jeśli nie wzięłaś tej jednej tabletki to i tak nie spowodowało to odblokowania cyklu ani owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-19, 12:10   #3852
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dobra, dziękuję Wam, za tydzień mam dostać krwawienie z odstawienia, więc zostaje mi czekanie
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 09:26   #3853
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej, czy Baikadent na afty wpływa na skuteczność tabletek anty? To jest jego skład substancję czynną: zespół flawonów izolowanych z korzenia Scutellaria baicalensis 0,577g



substancje pomocnicze: karbomer (Carbopol 5984), glicerol, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, glikol propylenowy, sodu wodorotlenek, sodu węgan bezwodny, woda oczyszczona.
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 00:57   #3854
Eaveyv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam, kochałam się z chłopakiem dzień po zakończeniu okresu, z prezerwatywą. Teraz minął już miesiąc i okresu wciąż brak. Mam w miarę regularne cykle 30-32 dni a dzisiaj jest już 39 dzień. Jest jakieś ryzyko, że jestem w ciąży? Dodam, że w ostatnim czasie miałam też sporo stresu i być może to przyczyna, wolę jednak zapytać..
Eaveyv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 07:00   #3855
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jeśli gumka nie pękła, to nie widzę opcji.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 08:49   #3856
ester_28
Przyczajenie
 
Avatar ester_28
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak naprawdę szanse na zajście w ciąże w każdym cyklu to 25-30%. Jeśli się zabezpieczacie i to widzę nawet podwójnie to nie ma co się martwić
__________________
Piękno jest w każdej z nas
ester_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 19:29   #3857
domixxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej! Po jakim czasie od stosunku test ciążowy jest wiarygodny, biorąc pod uwagę, że przyjmuję tabletki?
domixxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 19:39   #3858
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A po co test? Skoro bierzesz tabletki to poczekaj na krwawienie z odstawienia. Jak się nie pojawi to dopiero wtedy zrób test, inaczej nie ma sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 19:56   #3859
domixxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czy krwawienie daje 100% pewności, że nie ma ciąży?
domixxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-21, 20:06   #3860
anastazija88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 3
Ciąża, ciąża pozamaciczna?

Witam.
Zaznaczam na wstępie, że jestem umówiona do ginekologa i długo zastanawiałam się nad napisaniem posta ale jednak druga część mnie wygrała
Czy któraś z Was była w ciąży pozamacicznej? Czy da się jakoś odróżnić ją od zwykłej ciąży?
Pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki to 15 maj. Drugiego dnia spóźniającego się okresu zrobiłam test który był negatywny. Czwartego dnia test ukazał bladą ledwo widoczna krechę. Od razu zapisałam się do lekarza, który niestety nic nie zobaczył oprócz mięśniaka. Kazała mi przyjść za dwa tygodnie. I oczywiście nie mogę spokojnie wytrzymać dwóch tygodni, wkręcam sobie , że może być to ciąża pozamaciczna.
Kolejne testy pokazywały coraz widoczniejszą kreskę. Dziś jest ona widoczna, choć nie jest mocno czerwona. Naczytałam się w internecie, że ciąża pozamaciczna również może pokazać pozytywny test ciążowy.
Na co dzień korzystam z innego konta na wizażu, i zawsze śmiałam się z takich niedorzecznych postów aż do dziś gdy piszę to sama , nie wiedząc o co dokładnie mi samej chodzi 🤧

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anastazija88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 06:15   #3861
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Ciąża, ciąża pozamaciczna?

Nie wkręcaj sobie pozamacicznej, najprawdopodobniej po prostu było za wcześnie żeby coś było na usg widać. Jak poszłam do gina z pozytywnym testem ciążowym to kazał mi przyjść po 3-4 tygodniach i zrobić tylko badanie beta HCG zeby widzieć czy współczynnik przyrasta i czy się wszystko prawidłowo rozwija.
Zrób betę, dwa dni później kolejną
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 20:49   #3862
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Ciąża, ciąża pozamaciczna?

Cytat:
Napisane przez anastazija88 Pokaż wiadomość
Witam.
Zaznaczam na wstępie, że jestem umówiona do ginekologa i długo zastanawiałam się nad napisaniem posta ale jednak druga część mnie wygrała
Czy któraś z Was była w ciąży pozamacicznej? Czy da się jakoś odróżnić ją od zwykłej ciąży?
Pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki to 15 maj. Drugiego dnia spóźniającego się okresu zrobiłam test który był negatywny. Czwartego dnia test ukazał bladą ledwo widoczna krechę. Od razu zapisałam się do lekarza, który niestety nic nie zobaczył oprócz mięśniaka. Kazała mi przyjść za dwa tygodnie. I oczywiście nie mogę spokojnie wytrzymać dwóch tygodni, wkręcam sobie , że może być to ciąża pozamaciczna.
Kolejne testy pokazywały coraz widoczniejszą kreskę. Dziś jest ona widoczna, choć nie jest mocno czerwona. Naczytałam się w internecie, że ciąża pozamaciczna również może pokazać pozytywny test ciążowy.
Na co dzień korzystam z innego konta na wizażu, i zawsze śmiałam się z takich niedorzecznych postów aż do dziś gdy piszę to sama , nie wiedząc o co dokładnie mi samej chodzi 🤧

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale na jakiej podstawie myślisz, że to może być ciąża pozamaciczna? Ciążę na USG przezpochwowym można uwidocznić dopiero od około 6 tygodnia ciąży, ty byłaś praktycznie w czasie spodziewanej miesiączki czyli w czwartym tygodniu. Nic dziwnego, że nic nie było widać. Także nie ma nic dziwnego ani niepokojącego, że ginekolog kazała Ci przyjść za te dwa tygodnie. Jeśli tylko to Cię niepokoi to po prostu sobie wkręcasz, sama się niepotrzebnie nakręcasz i stresujesz.
Z objawów ciąży pozamacicznej to przede wszystkim: zbyt małe przyrosty betaHCG (tego nie da się stwierdzić po bladości kreski, potrzeba dokładnego oznaczenia wartości z laboratorium), bóle brzucha, krwawienia.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 10:45   #3863
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny, zrobiłam test ciążowy miesiąc po ostatnim stosunku. 10 mlU/ml, z pierwszego moczu ale 2 godziny po przebudzeniu. W tym czasie po prostu leżałam, nic nie piłam. Czy wynik testu jest miarodajny czy lepiej powtórzyć z moczu zaraz po przebudzeniu?
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 11:00   #3864
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Wynik jest miarodajny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 19:29   #3865
sotal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny, 2 dni temu uprawialam kilkuminutowy seks z chłopakiem bez prezerwatywy, nie doszedł we mnie, jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
sotal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 19:30   #3866
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez sotal Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, 2 dni temu uprawialam kilkuminutowy seks z chłopakiem bez prezerwatywy, nie doszedł we mnie, jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
W jakim byłaś dniu cyklu, przed czy po okresie?
Generalnie szanse są,

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 19:32   #3867
sotal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Byłam 2 dni przed okresem, dziś powinnam dostać
sotal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 20:14   #3868
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez sotal Pokaż wiadomość
Byłam 2 dni przed okresem, dziś powinnam dostać
Raczej małe szanse na ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 23:47   #3869
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez sotal Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, 2 dni temu uprawialam kilkuminutowy seks z chłopakiem bez prezerwatywy, nie doszedł we mnie, jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Cytat:
Byłam 2 dni przed okresem, dziś powinnam dostać

Nie ma szans na ciążę.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 09:32   #3870
sotal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

W takim razie kiedy zrobić test ciążowy, skoro stosunek miał miejsce 3 dni temu, a wczoraj powinnam dostać okres? Z tego co wiem, test robi się w dniu spodziewanej miesiączki
sotal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.