Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-11, 10:03   #4321
RegiRen
Raczkowanie
 
Avatar RegiRen
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Exclamation Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć dziewczyny, tabletki używam od ok. 4 lat. Bardzo rzadko zdarzało mi się, że coś mi się pomieszało z braniem tabletek, jednak ten czas nastał teraz. Ehh, ostatnio jestem bardzo zapominalska, może z powodu Korony Wirus i braku organizacji w tym czasie. (nowa sytuacja dla każdego) Przechodząc do sedna. Co mi poradzicie? Jedną tabletke zapomniałam w 1 tyg brania, tj. 4.06, czwartek. Tabletke przyjełam następnego dnia po ponad 24 godzinach, więc łyknełam na raz dwie. Zaległa z poprzedniego dnia i następną. Następnego dnia zaczełam dostawać plamienia (tak jak zawsze kiedy już jakimś cudem zapomniałam wziąść tabletkę) I teraz historia zatacza koło...i zapomniałam wziąść dnia 9.06, wtorek. Wziełam znowu ze spóźnieniem 24 godzinnym i dwie na raz, tj. z dnia zaległego i następną. Od wtorku (czyli wtorek, środa i dziś (czwartek) moje ''plamienie'' zaczyna wyglądać bardziej na krew. Uprzedzając domysły jakiekolwiek, ciąża wykluczona, bo na takie sytuacje jak te,ZAWSZE zabezpieczamy się drugą metodą, czyli prezerwatywą. Nic nie pęka, wszystko w tym temacie elegancko. Co mi doradzicie drogie Panie? Do końca blistra zostało mi równe 7 tabletek (liczę razem z dzisiejszym dniem jako 7 ogólnie) Dzięki za wszelkie odpowiedzi! Pozdrawiam!
RegiRen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-11, 11:41   #4322
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Wydaje mi się że te krwawienia dostałaś przez pominięcie tabletki. Organizm różnie reaguje na wahania hormonów.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-11, 16:39   #4323
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez RegiRen Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, tabletki używam od ok. 4 lat. Bardzo rzadko zdarzało mi się, że coś mi się pomieszało z braniem tabletek, jednak ten czas nastał teraz. Ehh, ostatnio jestem bardzo zapominalska, może z powodu Korony Wirus i braku organizacji w tym czasie. (nowa sytuacja dla każdego) Przechodząc do sedna. Co mi poradzicie? Jedną tabletke zapomniałam w 1 tyg brania, tj. 4.06, czwartek. Tabletke przyjełam następnego dnia po ponad 24 godzinach, więc łyknełam na raz dwie. Zaległa z poprzedniego dnia i następną. Następnego dnia zaczełam dostawać plamienia (tak jak zawsze kiedy już jakimś cudem zapomniałam wziąść tabletkę) I teraz historia zatacza koło...i zapomniałam wziąść dnia 9.06, wtorek. Wziełam znowu ze spóźnieniem 24 godzinnym i dwie na raz, tj. z dnia zaległego i następną. Od wtorku (czyli wtorek, środa i dziś (czwartek) moje ''plamienie'' zaczyna wyglądać bardziej na krew. Uprzedzając domysły jakiekolwiek, ciąża wykluczona, bo na takie sytuacje jak te,ZAWSZE zabezpieczamy się drugą metodą, czyli prezerwatywą. Nic nie pęka, wszystko w tym temacie elegancko. Co mi doradzicie drogie Panie? Do końca blistra zostało mi równe 7 tabletek (liczę razem z dzisiejszym dniem jako 7 ogólnie) Dzięki za wszelkie odpowiedzi! Pozdrawiam!
Skoro i tak sie dodatkowo zabiezpieczasz to nie ma co doradzac.

Pomieniecie w pierwszym tygodniu = 7 dni z gumkami.
Pominiecie w drugim tygodniu = bierzesz zaległą tabletkę i żyjesz dalej.
W trzecim tygodniu = łączysz opakowania lub robisz od razu przerwę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 14:36   #4324
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny, proszę was o pomoc, tabletki biorę od 7 lat i nigdy nie miałam takiej sytuacji jak dziś. Do końca opakowania pozostało mi 3 tabletki, dziś dostałam krwawienia. W tym miesiącu skróciłam przerwę i tabletkę wzięłam w poniedziałek zamiast we wtorek. Żadnej tabletki nie pominęłam. Pomocy, boję się że jestem w ciąży. Czy któraś z was tak miała?

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Hej dziewczyny, proszę was o pomoc, tabletki biorę od 7 lat i nigdy nie miałam takiej sytuacji jak dziś. Do końca opakowania pozostało mi 3 tabletki, dziś dostałam krwawienia. W tym miesiącu skróciłam przerwę i tabletkę wzięłam w poniedziałek zamiast we wtorek. Żadnej tabletki nie pominęłam. Pomocy, boję się że jestem w ciąży.
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 17:31   #4325
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, proszę was o pomoc, tabletki biorę od 7 lat i nigdy nie miałam takiej sytuacji jak dziś. Do końca opakowania pozostało mi 3 tabletki, dziś dostałam krwawienia. W tym miesiącu skróciłam przerwę i tabletkę wzięłam w poniedziałek zamiast we wtorek. Żadnej tabletki nie pominęłam. Pomocy, boję się że jestem w ciąży. Czy któraś z was tak miała?

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Hej dziewczyny, proszę was o pomoc, tabletki biorę od 7 lat i nigdy nie miałam takiej sytuacji jak dziś. Do końca opakowania pozostało mi 3 tabletki, dziś dostałam krwawienia. W tym miesiącu skróciłam przerwę i tabletkę wzięłam w poniedziałek zamiast we wtorek. Żadnej tabletki nie pominęłam. Pomocy, boję się że jestem w ciąży.
Nie jesteś w ciąży. Sytuacja niecodzienna, ale ja bym się nie martwiła ciążą. Może to stres? Upały? Zmęczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 06:51   #4326
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Krwawienie trwało wczoraj kilka godzin, 19stą tabletkę wzięłam normalnie. Wczoraj wieczorem stosunek do końca, dzisiaj już nie mam krwawienia nie wiem co się dzieje
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-14, 21:56   #4327
Vexeen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 11
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć, chciałam się zapytać, poradzić. Biorę tabletki już prawie dwa lata. Dzisiaj podczas spaceru zaczęła boleć mnie łydka. Boli jakby mięsień? Wystraszyłam się że może to być zakrzepica żył głębokich jak jest podane w ulotce, ale nie widzę zmiany koloru nogi, ciepłota obu nóg jest taka sama. Ból nasila się przy staniu na palcach. Może to bardziej mięsień? Iść jutro do lekarza jak nie przejdzie?
Vexeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-15, 06:39   #4328
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Vexeen Pokaż wiadomość
Cześć, chciałam się zapytać, poradzić. Biorę tabletki już prawie dwa lata. Dzisiaj podczas spaceru zaczęła boleć mnie łydka. Boli jakby mięsień? Wystraszyłam się że może to być zakrzepica żył głębokich jak jest podane w ulotce, ale nie widzę zmiany koloru nogi, ciepłota obu nóg jest taka sama. Ból nasila się przy staniu na palcach. Może to bardziej mięsień? Iść jutro do lekarza jak nie przejdzie?
Raczej mięsień. Nie ćwiczyłaś ostatnio więcej? Nie miałaś skurczu łydki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-15, 11:11   #4329
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny pomocy, post pisałam już wyżej. Tabletki biorę od 7 lat, cały czas te same. Nigdy nie było problemów, jednakże w piątek przed wzięciem 19 stej tabletki zaczęłam krwawić, tabletkę przyjechała normalnie. Wieczorem wystąpił stosunek, krwawienie na kilka godzin znikło i pojawiło się w sobotę wieczorem, teraz jest brązowe gęste. Proszę o radę.
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-15, 17:50   #4330
Vexeen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 11
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ostatnio (dobre trzy tygodnie) miałam bardzo mało ruchu, od rana do wieczora projekty na studia. No i wczoraj wybrałam się na spacerek - jak sprawdziłam wyszło 4km. Zaczyna mnie chyba druga delikatnie pobolewać, to może jakieś zakwasy z hmm... przesileniem od spaceru mięśni? Brzmi zabawnie, ale chyba w sumie możliwe. Umówiłam się jutro na 'telewizytę' u rodzinnego, zobaczymy co powie.
Vexeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-15, 18:56   #4331
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Vexeen Pokaż wiadomość
Ostatnio (dobre trzy tygodnie) miałam bardzo mało ruchu, od rana do wieczora projekty na studia. No i wczoraj wybrałam się na spacerek - jak sprawdziłam wyszło 4km. Zaczyna mnie chyba druga delikatnie pobolewać, to może jakieś zakwasy z hmm... przesileniem od spaceru mięśni? Brzmi zabawnie, ale chyba w sumie możliwe. Umówiłam się jutro na 'telewizytę' u rodzinnego, zobaczymy co powie.
Całkiem możliwe że to były tylko lekkie zakwasy

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 07:31   #4332
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy, post pisałam już wyżej. Tabletki biorę od 7 lat, cały czas te same. Nigdy nie było problemów, jednakże w piątek przed wzięciem 19 stej tabletki zaczęłam krwawić, tabletkę przyjechała normalnie. Wieczorem wystąpił stosunek, krwawienie na kilka godzin znikło i pojawiło się w sobotę wieczorem, teraz jest brązowe gęste. Proszę o radę.
No i tak jak Ci Adrianna wyżej napisała - sytuacja niecodzienna, ale ciążą bym się nie martwiła.


Cytat:
Napisane przez Vexeen Pokaż wiadomość
Ostatnio (dobre trzy tygodnie) miałam bardzo mało ruchu, od rana do wieczora projekty na studia. No i wczoraj wybrałam się na spacerek - jak sprawdziłam wyszło 4km. Zaczyna mnie chyba druga delikatnie pobolewać, to może jakieś zakwasy z hmm... przesileniem od spaceru mięśni? Brzmi zabawnie, ale chyba w sumie możliwe. Umówiłam się jutro na 'telewizytę' u rodzinnego, zobaczymy co powie.
Mnie to wygląda na zakwasy
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 11:47   #4333
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Witam.
Czy stosowanie tabletek antykoncepcyjnych może przyczyniać się do powstawania infekcji? Pytam, bo od pewnego czasu towarzyszą mi żółte upławy, lekkie pobolewanie w podbrzuszu i lekki ból lędźwi... Więc pewnie to zwiastuje infekcje?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 18:06   #4334
RegiRen
Raczkowanie
 
Avatar RegiRen
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Witam.
Czy stosowanie tabletek antykoncepcyjnych może przyczyniać się do powstawania infekcji? Pytam, bo od pewnego czasu towarzyszą mi żółte upławy, lekkie pobolewanie w podbrzuszu i lekki ból lędźwi... Więc pewnie to zwiastuje infekcje?
Tak, tabletki zwiększają ryzyko wystąpienia infekcji. Np. u mnie, cały czas mam problem. Tabletki dopochwowe, antybiotyki pomagają na krótko. Twoje objawy wskazują na początek infekcji, udaj się jak najszybciej do lekarza. Pozdr.
RegiRen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 16:35   #4335
supercourt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny mam pytanie, od jakiegoś miesiąca przyjmuje suplement Nutridome „Zdrowa skóra” o składzie: kolagen typu II 400 mg, L-arginina 200 mg, magnez 120 mg, ekstrakt z zielonej herbaty 120 mg w tym kofeina 2,16 mg, ekstrakt z palmy sabałowej 100 mg, ekstrakt z korzenia maca 80 mg, ekstrakt z korzenia kolcorośli lekarskiej 40 mg oraz kwas hialuronowy 20 mg. Max dwie tabletki dziennie. Przyjmuje też tabsy antykoncepcyjne Naraya Plus, czy jest szansa ze skuteczność tabletek uległa obniżeniu? Właśnie dopiero teraz sie zorientowałam i wyczytałam o jakiejś interakcji z palma sabałowa.. i sie mocno zestresowałam. :// nie stosowałam dodatkowych zabezpieczeń
supercourt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 06:11   #4336
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, czy Baikadent na afty wpływa na skuteczność tabletek anty? To jest jego skład substancję czynną: zespół flawonów izolowanych z korzenia Scutellaria baicalensis 0,577g

substancje pomocnicze: karbomer (Carbopol 5984), glicerol, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, glikol propylenowy, sodu wodorotlenek, sodu węgan bezwodny, woda oczyszczona.
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 11:27   #4337
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie wpływa.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 11:42   #4338
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Elvegirl, Twoja odpowiedź jest na czyje pytanie?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 12:28   #4339
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Na Twoje O tym suplemencie supercourt nic nie wiem, aczkolwiek też nie sądzę żeby zagrażał antykoncepcji.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-20, 14:58   #4340
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Pojawia się niewielkie krwawienie przy 11/12 tabletce. O czym może świadczyć? (nie było stosunku)
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 16:03   #4341
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Pojawia się niewielkie krwawienie przy 11/12 tabletce. O czym może świadczyć? (nie było stosunku)
Jeśli jest jednorazowe to o niczym plamienie w środku cyklu może się zdarzyć, organizm mógł zareagować na chociażby cyrki które się dzieją w pogodzie. Jeśli będzie się to powtarzało to trzeba będzie zmienić tabletki, bo taki dyskomfort nie jest Ci do niczego potrzebny.
Antykoncepcja zachowana.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 19:30   #4342
domixxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 14
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej! Po jakim czasie od stosunku test ciążowy jest wiarygodny, biorąc pod uwagę, że przyjmuję tabletki?
domixxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 20:32   #4343
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez domixxxx Pokaż wiadomość
Hej! Po jakim czasie od stosunku test ciążowy jest wiarygodny, biorąc pod uwagę, że przyjmuję tabletki?
Sikany 10 lub 14.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 08:40   #4344
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej... Przepraszam, że Was tutaj tak męczę, ale mam jeszcze jedno pytanie. Ostatnio przez parę dni jadłam na śniadanie i kolację po 2 kromki chleba " 3ziarna"...i ten chlebek zawierał siemie lniane... Czy jedzeniem tego chleba mogłam obniżyć sobie skuteczność tabletek anty?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 09:03   #4345
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie Zagubiona, takim śniadaniem sobie nie zaburzasz antykoncepcji.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 09:55   #4346
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ani kolacją? Tabletki zawsze biorę wieczorem. Więc między kanapkami, a tabletkami jest 1h czasem 2h przerwy... Czyli takie ilości nie zaburzą wchłaniania? A jakie ilości mogły spowodować jakieś zaburzenia? Przepraszam jeszcze raz.... Trochę się zaniepokoiłam...
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 10:00   #4347
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Jak od tego siemienia nie dostaniesz regularnej biegunki (o tym czym się różni biegunka od luźniejszego stolca to już w wątku dyskutowano, więc nie będę tłumaczyć ), to nic Ci nie zaburzy nawet jak będziesz jadła te kanapki pierdylion razy dziennie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 10:32   #4348
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziękuję Elvegirl, Twoja pomoc jest nieoceniona. Czuję się wewnętrznie uspokojona. Miłego dnia
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 10:38   #4349
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Polecam się, wzajemnie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 08:19   #4350
Melissana_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 91
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Mam pytanie, od 4 lat biorę tabletki Mercilon (0,15 dezogestrel i 0,02
etynylestradiolum).

Ponieważ od paru miesięcy zaczęły się pojawiać plamienia przed okresem, lekarz zmienił mi je na marvelon (0,15 dezogestrel, 0,03 etynyloestradiol). Mercilon tolerowałam bardzo dobrze, nie miałam żadnych skutków ubocznych. Czy przy zachowaniu tego samego składu, z różnicą tylko 0,01 w jednym hormonie muszę obawiać się jakiś problemów? Wiem że trudno to stwierdzić, ale czy jest duże prawdopodobieństwo że lek będzie dobrze tolerowany?

Melissana_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.