Panny Młode 2021 cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-06, 08:26   #1141
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Na zmianę dowodu jest chyba az 4 miesiace

My wczoraj ustaliliśmy szczegóły z djem, i tez codziennie mamy jakies sprawy, ale juz przed samym slubem musze sie skupić na sobie..
Wg sie okazuje ze na samym slubie bedzie duzo wiecej ludzi niz na weselu chcialam dawac tym osobom wodke i sękacze, ale nie bardzo sobie to wyobrażam, że mam za każdym biegac i z samochodu to dawac..a świadkowie nie znają w wiekszosc tych osób.. i dla mnie robi się to problematyczne ze ludzie jednak porezygnowali z wesela a na sam slub beda jechac 400km w obie strony...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My rozdawaliśmy pod kościołem ciasto. Dawaliśmy wszystkim, niezależnie czy byli potem na przyjęciu czy nie (no oprócz rodzicom). Świadek przyniósł z samochodu karton, z którego podawał nam pudełka podczas gdy my przyjmowaliśmy życzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 08:29   #1142
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Nie odchudzam się właśnie... Tylko stres wpadł i efekty są jakie są
Od wczoraj boli mnie szczęka po lewej stronie i nie wiem od czego. Promieniuje do skroni. Zęby mnie nie bolą, ale na wszelki wypadek zapisałam się do dentysty, ale dopiero termin po ślubie, bo brak terminów... Może to przez stres. Może zaciskam szczękę w nocy, a o tym nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiem, wiem, podśmiechuję się trochę, przypomniał mi się odcinek z How I met you mother kiedy Lily niechcący schudła przed ślubem i potem musiała się obżerać żeby suknia pasowała
Ja mam niestety na odwrót i zajadam stres
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 08:56   #1143
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
No wiem, wiem, podśmiechuję się trochę, przypomniał mi się odcinek z How I met you mother kiedy Lily niechcący schudła przed ślubem i potem musiała się obżerać żeby suknia pasowała
Ja mam niestety na odwrót i zajadam stres
Też zawsze zajadałam. A ostatnio co zjem to zaraz do łazienki, albo mdłości. A teraz ta szczęka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 09:07   #1144
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
No wiem, wiem, podśmiechuję się trochę, przypomniał mi się odcinek z How I met you mother kiedy Lily niechcący schudła przed ślubem i potem musiała się obżerać żeby suknia pasowała
Ja mam niestety na odwrót i zajadam stres

Piona, ja też zajadam. I tż też - obydwoje mamy brzuszki i sporo przytyliśmy.


Savior, a nie rośnie ci ósemka? Ja miałam takie objawy właśnie...




Jestem mega zła, ogółem to zawiozłam samochód na wymianę tarcz i klocków, kilka km przed warsztatem zaczął mi silnik klekotać jak stary diesel na mrozie. Dostałam info, że wina zaworów, robili mi tam, tata tża nawet zawiózł mi głowicę na planowanie. Już składali dzisiaj silnik, czekałam na info, żeby w sobotę odbierać, a tu dół silnika też coś nie halo. Czekamy na więcej info, ale raz, że kasy w to pójdzie, bo nawet po znajomości to kosztuje sporo, to jeszcze jestem bez auta, a za dwa tygodnie do pracy będę musiała jeździć...
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 09:10   #1145
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Też częściej raczej zajadam stres ale ostatnio waga mi spada nic nie robiąc, wiec nie wiem co się dzieje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 09:15   #1146
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Niee, ósemka już jest. No chyba, że z nią coś się dzieje, ale zęby mnie nie bolą. Może to stres. Albo mnie przewiało po lewej stronie, bo w szyjnym też jakiś dyskomfort mam. Ogólnie spięte mięśnie mam, czuję to.

Lottie69 - Współczuję. Nic fajnego, jak coś się autko rypie i to w momencie, kiedy hajsu za dużo nie ma...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 09:32   #1147
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Na zmianę dowodu jest chyba az 4 miesiace

My wczoraj ustaliliśmy szczegóły z djem, i tez codziennie mamy jakies sprawy, ale juz przed samym slubem musze sie skupić na sobie..
Wg sie okazuje ze na samym slubie bedzie duzo wiecej ludzi niz na weselu chcialam dawac tym osobom wodke i sękacze, ale nie bardzo sobie to wyobrażam, że mam za każdym biegac i z samochodu to dawac..a świadkowie nie znają w wiekszosc tych osób.. i dla mnie robi się to problematyczne ze ludzie jednak porezygnowali z wesela a na sam slub beda jechac 400km w obie strony...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też mieliśmy dużo osób na samym ślubie. Przygotowaliśmy paczki z ciastem i wódka - kupiłam na to takie zwykłe białe papierowe torebki. Rodzeństwo z pomocą rodziców rozdali tym, którzy byli na samym ślubie. My przyjmowaliśmy życzenia i kto odchodził dostawał paczkę. Bez problemu to ogarnęli, bo wiedzieli przecież kto idzie na przyjęcie a kto nie Może też poproś kogoś kto zna rodzinę/znajomych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 09:38   #1148
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wlansie problem w tym ze nikt nie zna tych ludzi bo to są osoby z prac naszych albo jacyś dalsi znajomi, no ale jakoś bedziemy musieli to dac. W ostateczności po życzeniach, sami bedziemy podchodzić i to rozdawać zeby mieć pewność że do każdego dotrze..zresztą przy ok 60 osobach życzenia nie będą trwać za długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 09:54   #1149
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja dziś idę się szczepić i mam nadzieję,że będzie coraz lepiej i te czerwcowe śluby będą na luzie i wszystko Wam się uda
Muszę dziś napisać do fotografki, umówić się na sesję narzeczeńską, mieliśmy się spotkać jak tylko otworzą ogródki w knajpach Wczoraj brat z dziewczyną widzieli moja sukienkę, podoba im się, a mój brat elegancik, że hej.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 10:15   #1150
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja mam szczepienie 23 maja, drugiej dawki nie zdążę przed ślubem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 10:52   #1151
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mnie dopiero wczoraj ręka przestała boleć po szczepieniu a miałam dokładnie 2 tygodnie temu, masakra jak długo mnie trzymało, już się martwiłam że mam jakieś powikłania. ale całe szczęście zeszło
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 13:09   #1152
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Nie wiem czy to było, ale oficjalnie potwierdzili,że do limitu gości, nie wliczają się osoby po 2 dawkach szczepionki, albo po jednodawkowej. U mnie to naprawdę duża liczba będzie. Ja się nie zdziwię jak oni zostawią te 50 osób plus zaszczepieni, bo zachęcać w ten sposób do szczepień.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 19:08   #1153
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U mnie na 66 osób na ten moment wiem o 11, którzy są lub będą za chwilę zaszczepieni, więc już tylko 5 ponad limit nam zostało. Podjerzewam, że pewnie jeszcze kilka osób również będzie, więc odetchnęłam. Teraz przeglądam wstążki, bo chcę ich odcinanie w ramach oczepin, ale widzę, że można kupić gotowe obręcze. Zastanawiałam się nad muzyką do tego, może crazy in love Beyonce albo Domowe Melodie Brzydala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 19:28   #1154
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U mnie na 66 osób na ten moment wiem o 11, którzy są lub będą za chwilę zaszczepieni, więc już tylko 5 ponad limit nam zostało. Podjerzewam, że pewnie jeszcze kilka osób również będzie, więc odetchnęłam. Teraz przeglądam wstążki, bo chcę ich odcinanie w ramach oczepin, ale widzę, że można kupić gotowe obręcze. Zastanawiałam się nad muzyką do tego, może crazy in love Beyonce albo Domowe Melodie Brzydala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się zawsze jakoś tak ślubne-paniensko kojarzyło Single Ladies Beyonce, ale szczerze nie pamiętam żeby wówczas była puszczana jakaś konkretna muzyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 20:14   #1155
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mi się zawsze jakoś tak ślubne-paniensko kojarzyło Single Ladies Beyonce, ale szczerze nie pamiętam żeby wówczas była puszczana jakaś konkretna muzyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To była moja pierwsza myśl, ale właśnie stwierdziłam, że popularna. Wolę cokolwiek wybrać, żeby dj mi jakiejś biesiady nie włączył
Ogólnie próbuję zajmować głowę pierdołami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 21:21   #1156
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

14. Do dnia 28 maja 2021 r. zakazuje się organizowania i udziału w innych niż określone w ust. 1 zgromadzeniach,

w tym imprezach, spotkaniach i zebraniach niezależnie od ich rodzaju, z wyłączeniem:

1) spotkań lub zebrań służbowych i zawodowych;

2) imprez i spotkań do 25 osób, które odbywają się na otwartym powietrzu albo w lokalu lub budynku wskazanym jako

adres miejsca zamieszkania lub pobytu osoby, która organizuje imprezę lub spotkanie; do limitu osób nie wlicza się

osoby organizującej imprezę lub spotkanie oraz osób wspólnie z nią zamieszkujących lub gospodarujących;

3) zgrupowań, spotkań lub zebrań związanych z realizacją zadań mających na celu zwalczanie lub zapobieganie rozprze-

strzenianiu się chorób zakaźnych zwierząt, w tym zwierząt wolno żyjących (dzikich).

To dzisiejsze rozporządzenie w sprawie imprez z którego jasno wynika ze imprezy mogą się również do dnia 28.05 odbywać w lokalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 21:24   #1157
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jeśli sala weselna, to miejsce zamieszkania lub pobytu młodych, to jasne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LiviaVe
Czas edycji: 2021-05-06 o 21:27
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 21:25   #1158
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
14. Do dnia 28 maja 2021 r. zakazuje się organizowania i udziału w innych niż określone w ust. 1 zgromadzeniach,

w tym imprezach, spotkaniach i zebraniach niezależnie od ich rodzaju, z wyłączeniem:

1) spotkań lub zebrań służbowych i zawodowych;

2) imprez i spotkań do 25 osób, które odbywają się na otwartym powietrzu albo w lokalu lub budynku wskazanym jako

adres miejsca zamieszkania lub pobytu osoby, która organizuje imprezę lub spotkanie; do limitu osób nie wlicza się

osoby organizującej imprezę lub spotkanie oraz osób wspólnie z nią zamieszkujących lub gospodarujących;

3) zgrupowań, spotkań lub zebrań związanych z realizacją zadań mających na celu zwalczanie lub zapobieganie rozprze-

strzenianiu się chorób zakaźnych zwierząt, w tym zwierząt wolno żyjących (dzikich).

To dzisiejsze rozporządzenie w sprawie imprez z którego jasno wynika ze imprezy mogą się również do dnia 28.05 odbywać w lokalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czy ja wiem...
"imprez i spotkań do 25 osób, które odbywają się na otwartym powietrzu albo w lokalu lub budynku wskazanym jako adres miejsca zamieszkania lub pobytu osoby, która organizuje imprezę lub spotkanie;

z tego mi wynika, że można w lokalu O ILE organizator jest w nim zameldowany
(czyli zapewne lokal = mieszkanie, budynek = dom jednorodzinny)

jak dla mnie to wyklucza lokal jako salę weselną
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 21:41   #1159
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Właściciel sali jest organizatorem imprezy, a adres zamieszkania nie musi być tożsamy z adresem zameldowania przeciez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 21:54   #1160
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Właściciel sali jest organizatorem imprezy, a adres zamieszkania nie musi być tożsamy z adresem zameldowania przeciez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Grubymi nićmi to jest szyte i myślę że w razie ewentualnej kontroli by nie przeszło
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 21:56   #1161
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Właściciel sali jest organizatorem imprezy, a adres zamieszkania nie musi być tożsamy z adresem zameldowania przeciez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
organizatorem imprezy jest para młoda. na pewno masz w umowie zapisane że organizatorem jest sala? ja mam wyraźnie zapisane, że organizatorami jesteśmy my. sala tylko świadczy nam usługi

adresem zamieszkania raczej nie może być restauracja ani hotel - "miejscem zamieszkania osoby fizycznej jest miejsce, w którym osoba ta przebywa z zamiarem stałego pobytu."


znaczy się rozumiem, że Ci zależy, żeby dało się zakręcić tak, aby wesele mogło być legalnie na sali (też bym próbowała) - ale to raczej nie będzie takie proste
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 22:01   #1162
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dla nas to i tak nic nie zmienia bo z salą mamy już wszystko dogadane dla mnie najważniejsze ze nie ma całkowitego zakazu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 04:46   #1163
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dzień dobry. Wczoraj poszliśmy nnamsze. Ksiądz siedział w konfejonale, przedemna jeszcze gość się spowiadał. Wstał, chce iść, ale jakieś babki zaczęły podchodzić od przodu konfesjonału i gadać coś z księdzem... No to czekam. Widzę, że ksiądz się zbiera więc wstałam i podeszłam. Mówię do niego, że jeszcze my chcieliśmy przystąpić do spowiedzi, mamy spowiedź przedslubna itd. on do mnie, że ksiądz przyjdzie jeszcze słuchać spowiedzi na mszy. Myślę luz...

Nie przyszedł. Idziemy na 6.30 do kościoła. Mam nadzieję, że będzie słuchał... Ale jestem zła. Serio jak by mu zalezalo...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 05:14   #1164
szukajaca2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Hej dziewczyny, wczoraj bylam na manicure u kosmetyczki. Z racji tego, ze moja kosmetyczka sie rozchorowala na szybko musialam znalezc inna opcje. Umowilam sie przez moment, sugerujac sie tylko i wylacznie bardzo dobrymi opiniami.
Z wizyty nie jestem zadowolona z wielu wzgledow. Moje uwagi zglosilam na miejscu i w odpowiedzi wlascicielki dostalam odp, ze moge sobie napisac opinie.
Chcialam to zrobic bezposrednio po wizycie. Jednak do teraz nie dostalam maila z mozliwoscia oceny. Na samym portalu,gdy wchodze w opinie to wyskakuje mi, ze nie mam zadnych opinii do wystawienia.
pare dni temu robilam henne i reg brwi i po tej wizycie w innym salonie dostalam maila z mozliwoscia oceny. W przypadku manicure kompletnie nic. Mam wrazenie, ze wlascicielka zablokowala mi mozliwosc oceny.
Jesli macie wieksze doswiadczenie z tym portalem to dajcie prosze znac jak dodac opinie. Chcialabym przestrzec inne dziewczyny.
szukajaca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 05:14   #1165
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Lady iss no nie Trzymam kciuki żeby się udało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 05:35   #1166
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Wczoraj poszliśmy nnamsze. Ksiądz siedział w konfejonale, przedemna jeszcze gość się spowiadał. Wstał, chce iść, ale jakieś babki zaczęły podchodzić od przodu konfesjonału i gadać coś z księdzem... No to czekam. Widzę, że ksiądz się zbiera więc wstałam i podeszłam. Mówię do niego, że jeszcze my chcieliśmy przystąpić do spowiedzi, mamy spowiedź przedslubna itd. on do mnie, że ksiądz przyjdzie jeszcze słuchać spowiedzi na mszy. Myślę luz...

Nie przyszedł. Idziemy na 6.30 do kościoła. Mam nadzieję, że będzie słuchał... Ale jestem zła. Serio jak by mu zalezalo...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Jakie chamstwo... Masaaaakra. Mam nadzieję, że za drugim razem się uda, ale zachowanie księdza bardzo niefajnie. A nas spowiedź jeszcze czeka. W następnym tygodniu idziemy. Macie jakieś kartki na spowiedź? U nas w parafii od tego się odeszło, także czuję jakiś większy luz.

lady isss - To już dziś? Wielki dzień? Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez savior_
Czas edycji: 2021-05-07 o 05:41
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 05:46   #1167
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Jakie chamstwo... Masaaaakra. Mam nadzieję, że za drugim razem się uda, ale zachowanie księdza bardzo niefajnie. A nas spowiedź jeszcze czeka. W następnym tygodniu idziemy. Macie jakieś kartki na spowiedź? U nas w parafii od tego się odeszło, także czuję jakiś większy luz.

lady isss - To już dziś? Wielki dzień? Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udało sie. Po tylu latach to po prostu taki stres, że masakra...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 06:07   #1168
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wspolczuje ze przed samym slubem takie atrakcje szok normalnie...u nas tez sa kartki tylko teraz nie mogę sobie przypomnieć gdzie je wsadziłam
Pięknego dnia żeby wszystko poszło zgodnie z planem i byl to dla was najpiekniejszy dzień, powodzenia 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 06:09   #1169
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Powiem wam że wczoraj mi się chciało już płakać bo ciągle coś nie idzie zgodnie z planem. Wcale się nie zdziwię jak np ksiądz zapomni o ślubie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 06:45   #1170
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Powiem wam że wczoraj mi się chciało już płakać bo ciągle coś nie idzie zgodnie z planem. Wcale się nie zdziwię jak np ksiądz zapomni o ślubie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Powodzenia kochana. Pamiętaj, że my tu pamiętamy i mocno trzymamy kciuki. To będzie piękny dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.