Do dziewczyn planujących operacje w Czechach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-14, 16:28   #1
Majowka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17

Do dziewczyn planujących operacje w Czechach


Witam dziewczyny, planuje operacje w Czechach, ale...no właśnie man kilka ale,czy konieczne jest żeby zabrać kogoś ze sobą?w sensie czy dam radę sama(począwszy od przyjazdu , samego pobytu jak i powrotu pociągiem samej)? No i aspekt covidu bo z tego co widzę to tam teraz jest tragedia z wysypem nowych zakażeń.

Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek poradę i przy okazji czy ktoras ma jakieś opinie o Dr Vrescym?z Ostrawy.
Majowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 17:58   #2
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Do dziewczyn planujących operacje w Czechach

Cytat:
Napisane przez Majowka1 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, planuje operacje w Czechach, ale...no właśnie man kilka ale,czy konieczne jest żeby zabrać kogoś ze sobą?w sensie czy dam radę sama(począwszy od przyjazdu , samego pobytu jak i powrotu pociągiem samej)? No i aspekt covidu bo z tego co widzę to tam teraz jest tragedia z wysypem nowych zakażeń.

Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek poradę i przy okazji czy ktoras ma jakieś opinie o Dr Vrescym?z Ostrawy.
Pamiętaj, że po operacji nie możesz dźwigać, podnosić rąk ponad poziom ramion, poza tym będziesz obolała, możesz mieć mdłości itp. Podróż może być dla Ciebie bardzo ciężka. Ile to godzin w pociągu?

Ja bym tak nie zaryzykowała. Dzień po operacji byłam na ostrych lekach nieźle "naćpana", nie wiem czy w ogóle zniosłabym kilkugodzinną podróż komunikacją zbiorową nawet z kimś, bo leżałam i jęczałam. Opieka koniecznie, no i w ogóle bym na Twoim miejscu załatwiła sobie powrót autem.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 21:18   #3
Majowka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Do dziewczyn planujących operacje w Czechach

Hej dziękuję za odpowiedź

5h powrót pociągiem. Planuje tez nie wracać do razu po zabiegu tylko pobyc w klinice 2-3 dni. Myślicie że dam wtedy radę? Postaram się zabrać że sobą jak najmniej rzeczy żeby nie dźwigać
Majowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 21:38   #4
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Do dziewczyn planujących operacje w Czechach

To zależy co operujesz. Z nosem wrócisz bez problemu po 3-4 dniach, ale po liposukcji niekoniecznie. Ja wracałam po ostatniej narkozie i zabiegu (akurat nie plastyczna, ale to bez znaczenia) w trzeciej (a może czwartej) dobie 250km i czułam się fatalnie. Po lipo ktoś musiał mi pomóc włożyć nogi do auta, bo nie byłam w stanie z bólu ich unieść, wracałam w drugiej dobie po operacji też ok 200km. Raczej bym odradzała, chyba, że faktycznie posiedzisz w miejscu z opieką z tydzień.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 00:08   #5
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Do dziewczyn planujących operacje w Czechach

Cytat:
Napisane przez Majowka1 Pokaż wiadomość
Hej dziękuję za odpowiedź

5h powrót pociągiem. Planuje tez nie wracać do razu po zabiegu tylko pobyc w klinice 2-3 dni. Myślicie że dam wtedy radę? Postaram się zabrać że sobą jak najmniej rzeczy żeby nie dźwigać
Założyłam, że mowa o powiększeniu piersi (wręcz mam wrażenie, że to przeczytałam). Autorko potwierdź, bo to rzeczywiście istotne. Zakładam, że o takiej sytuacji mowa i do tego się odnoszę.

Powiem Ci, że 2 czy 3 dni po możesz się czuć całkiem ok albo całkiem fatalnie. Poza tym możesz sobie zostać ile chcesz? Uzgodniłaś to z kliniką? Zwykle jest powiedziane, że na drugi dzień po zabiegu idzie się do domu, czyli musiałabyś sobie wykupić hotel. A czy to jest możliwe w dobie covida? Poza tym czy dasz radę bez opieki przetrwać tych kilka dni? Może być z Tobą słabo, ja po operacji nie mogłam bez pomocy podnieść się z łóżka, a nawet jak z pomocą wstawałam to płakałam z bólu.

W ogóle czy nie będziesz musiała robić kwarantanny po wjeździe pociągiem z zagranicy?

Uważam, że nie jest to dobry pomysł, wiele rzeczy po drodze może pójść nie tak i za dużo ryzykujesz.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 08:55   #6
Majowka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Do dziewczyn planujących operacje w Czechach

Tak, chodzi o operację powiększenia biustu uzgadnialam z kliniką i mogę być nawet tydzień tyle tylko że wiadomo że najlepiej to we własnym domu się zdrowieje dlatego wolałabym być mimo wszytko jak najszybciej u siebie. Co do testu na covid to mam nadzieję że do połowy maja jakoś to ucichnie w sensie te obowiazkowe testy, bo przecież Jeszce miesiąc temu można było normalnie wjechać bez testu.

Ehh też mi się zbytnio nie uśmiecha aż tyle jechać w dobie pandemii ale szkoda mi dokladac tyle kasy na zabieg w pl, poza tym ten lekarz u którego mogłabym zrobić w pl to około roku bym musiała czekać a tyle nie chce.
Majowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 09:39   #7
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Do dziewczyn planujących operacje w Czechach

Cytat:
Napisane przez Majowka1 Pokaż wiadomość
Tak, chodzi o operację powiększenia biustu uzgadnialam z kliniką i mogę być nawet tydzień tyle tylko że wiadomo że najlepiej to we własnym domu się zdrowieje dlatego wolałabym być mimo wszytko jak najszybciej u siebie. Co do testu na covid to mam nadzieję że do połowy maja jakoś to ucichnie w sensie te obowiazkowe testy, bo przecież Jeszce miesiąc temu można było normalnie wjechać bez testu.

Ehh też mi się zbytnio nie uśmiecha aż tyle jechać w dobie pandemii ale szkoda mi dokladac tyle kasy na zabieg w pl, poza tym ten lekarz u którego mogłabym zrobić w pl to około roku bym musiała czekać a tyle nie chce.
I ten tygodniowy pobyt jest za darmo? Zdradzisz ile Cię będzie to wszystko razem kosztowało? Bo to już chyba nie czasy, że za 10 tys PLN zrobisz. Dla mnie było przy operacji istotne, żeby mieć w miarę blisko do kliniki (na szczęście mieszkam w dużym mieście i miałam taką możliwość).
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-16, 10:31   #8
Majowka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Do dziewczyn planujących operacje w Czechach

Nie, nie za darmo, za każdy dzień dodatkowe płatne. A Ty robiłaś w Czechach?
Majowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 17:42   #9
Bycpiekna10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 2
Dot.: Do dziewczyn planujących operacje w Czechach

Witaj, i jak? Operacja się powiodła? Polecasz? Ile kosztuje zabieg?
Bycpiekna10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-28 18:42:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.