"DOBRY WYBÓR...?NOSEK - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 15:36   #211
milia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Czy mial moze ktos operowany nos u dr Krzysztofa Potockiego w Warszawie?
milia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:50   #212
kasiunia1020
Przyczajenie
 
Avatar kasiunia1020
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
GG do kasiunia1020
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Witam jestem po operacji noska....własnie mija 2 tyg.
Operacje robił mi Dr.Skupin.
Jestem bardzo zadowolona nosek mam śliczny jest jeszcze spuchniety ale to normalne...i tak juz mi sie podoba

Jak macie jakies pytanie to wam odpwoiem
pozdrawim

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

6 tys.
kasiunia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 23:34   #213
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

kasiunia1020 napisz cos wiecej...
ile placilas?
ile czekalas na termin?
co mialas robione?
ja tez chce sie wybrac na korekte, ale nie mam garba - jedynie nos troche za dlugi.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 06:53   #214
mamcia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Czesc! Zastanawiam sie nad operacja nosa juz od 3lat (1 zlamanie), pare dni temu znowu przewrocilam sie i uderzylam niestety trafilo na moj nos i uslyszalam male chrupniecie, mysle ,ze to dokladnie to samo miejsce Teraz jestem zdecydowana na operacje noska juz na 100%, szkoda tylko terminy wizyt i operacji sa takie odlegle (z tego co piszecie na forum). Jestem z Poznania i widze tu wiele pochlebnych opinii na jego temat. Jakie noski robi dr Skupin , takie jakie my chcemy, czy wszystkie sa po prostu "robione" hurtowo. Ja osobiscie nie chce noska zadartego , chce by nie bylo tego kulfonika na koncu i oczywiscie ,zeby byl wyprostowany, bo ucieka na jedna strone.
I jeszcze jedno pytanko , ile wynosi mniej wiecej koszt operacji (2009) lacznie z pobytem w klinice i badaniami?Jak czulyscie sie po operacji?
I najwazniejsza prosba!Prosze o jakies fotki!Wszyscy zachwalaja noski dr. Skupina, szkoda tylko ze ich nie mozna zobaczyc (tylko jedna forumowiczka VAL pochwalila sie swoim nowym cudenkiem)
Serdecznie pozdrawiam !
mamcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 12:36   #215
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez mamcia1 Pokaż wiadomość
Jakie noski robi dr Skupin , takie jakie my chcemy, czy wszystkie sa po prostu "robione" hurtowo. Ja osobiscie nie chce noska zadartego , chce by nie bylo tego kulfonika na koncu i oczywiscie ,zeby byl wyprostowany, bo ucieka na jedna strone
Co to znaczy, czy dr robi nos taki jak chcemy? Nie ma czegoś takiego. Najpierw wybierasz się na konsultację, aby lekarz zobaczył nos i mniej więcej określił jakiego efektu można się spodziewać po op. Nie podoba Ci się jego wizja - wybierasz się do innego specjalisty, porównujesz, wyciągasz wnioski, podejmujesz ostateczną decyzję. Istnieje coś takiego jak preferowany styl, którym się posługuje dany lekarz, ale to nie oznacza, że wykonuje każdemu ten sam kształt. Dr Skupin robi małe noski, dziewczęce, lecz potrafi też wykonać nos prosty i pięknie wymodelowany . Dr Łątkowski robi raczej nosy proste, dr Wójcicki zadarte, jeszcze inni preferują niewielkie zmiany... Wiem, że uogólniam, bo nawiązując do moich powyższych słów, nie wszyscy pacjenci, np. Wójcickiego mają zadarte nosy, ale zazwyczaj takie mu wychodzą. Wiele zależy od Twoich predyspozycji anatomicznych - nie z każdego nosa można "uformować" co się chce. Najlepiej wybrać się na konsultację i liczyć się z realiami, a nie wizjami z gazet czy głowy .
Powodzenia!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 16:06   #216
TeQ88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
GG do TeQ88
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Czy wie ktos cos na temat doktora Stanczyka??poszukuje opinii na jego temat..bardzo prosze o pomoc
TeQ88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:01   #217
carmennn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 179
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Witam! Mój nos nie jest wielki, ani krzywy, czy garbaty, ale za to zadarty, jak u świnki Pigi. Przeczytałam cały temat i nikt nie ma takiego nosa, to chyba rzeczywiście wyjątek. Chciałabym, żeby chirurg końcówkę nosa skierował w dół, tylko wtedy tworzy się mały garbek i nos z profilu jest długi jak u Pinokia. Zastanawiam się nad Skupinem, bo ma dobre opinie, ale nie widziałam jego nosów. Jak długo się czeka na konsultację u niego?
carmennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 20:30   #218
nefredyta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

czytalam wiele opinie w interneciei naprawde duzo osob poleca dr skupina
co wy myslicie o nim ?
nefredyta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:19   #219
Truskawka82
Raczkowanie
 
Avatar Truskawka82
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 35
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

hej nefredyta.Ja za niecale 2 miesiace bede miala operacje wlasnie u dr. Skupina. Zanim wybralam tego lekarza oczywiscie przegladalam mnustwo stron internetowych i czytalam rozne fora na temat operacji i lekarzy. W kwietniu mialam konsultacje u tego lekarza i muszeprzyznac ze dr. wywarl na mnie bardzo pozytywne wrazenie, profesjonalny, opanowany dokladnie opisal mi jak bedzie przebiegac operacja jaki jest procent niepowodzenia itp. rowniez wiedzial jaki nosek bedzie pasowal do mojego ksztaltu twarzy fo nie zawsze to co sobie wymarzymy bedzie dlanas dobre. Proponuje ci pisac na wizazu pod watkiem operacje plastyczne nosa??? tam dziewczyny pisza na biezaco a widze ze ten watek jest zadko odwiedzany. pozdrawiam
Truskawka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:59   #220
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez nefredyta21 Pokaż wiadomość
czytalam wiele opinie w interneciei naprawde duzo osob poleca dr skupina
co wy myslicie o nim ?
Ja jestem po całkowitej korekcie nosa u dr-a Skupina i jak najbardziej polecam go szczerze!
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 18:13   #221
latola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Witam jestem .pozdrawiam

Edytowane przez latola
Czas edycji: 2010-11-16 o 18:19
latola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 13:18   #222
hudzielec1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

ja polecam dobrego ale we Wrocławiu dr Wojciech Wacławowicz w EMC. Bardzo dobra robota i bardzo dobra obsługa.

pozdr
hudzielec1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 23:56   #223
andzik8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

z calego serca polecam chirurga macieja charazinskiego z warszawskiej kliniki dr sankowskiego.
andzik8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 23:28   #224
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

To ja polecę Wam dr Monikę Grzesiak z Warszawy- ma własną klinikę i jest specjalistką od nosów- ja sama wprawdzie zaufałam jej w dziedzinie liposukcji, ale robiła nosek mojej przyjaciółce i wyszło rewelacyjnie
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:57   #225
Paulina8705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez Paulina8705 Pokaż wiadomość
witam wszystkich chcialabym w te wakacje zrobic sobie operacje plastyczna nosa, ale nie wiem na jakiego chirurga sie zdecydowac. od niedawna czytam opinie i powiem ze zglupiec idzie bardzo trudny wybor,im wiecej czytam na ten temat tym bardziej jestem przestraszona... buu... dr Skupin hmmm biore go pod uwage

Witam,

oto moja wiadomość sprzed 4lat, muszę się przyznać, że do tej pory tego nie uczyniłam wiele się zmieniło od tamtej pory w moim życiu. To nie znaczy, że nie chciałabym tego zrobić, ale myślę, że już nie tak bardzo jak wtedy.. Nie myślę już w ten sposób, że jak idę ulicą to każdy patrzy tylko na mój nos hah. Pozdrawiam.
Paulina8705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 17:29   #226
ankoskawaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

witam wszystkich ,
niebawem wybieram się na konsultację do dr Skupina w związku z korekcją nosa... szukam wszedzie jakiś przykładowych realizacji tego chirurga, ale jak na ta chwilę to marny ze mnie poszukiwacz czy ktos byłby uprzejmy i mógłby wysłać mi zdjęcia przed i po operacji nosa...
Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich
ankoskawaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 20:19   #227
Monika Karen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Jak nosek i inne to tylko Dr. Surow w Klinice " Brazylia"

Operuje kobiety i mężczyzn niemal z całej półkuli naszego globu. Widziałam co potrafi i we wrześniu jadę na operację.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez milia11 Pokaż wiadomość
Czy mial moze ktos operowany nos u dr Krzysztofa Potockiego w Warszawie?
Nie ma lepszego i bardziej utalentowanego jak Dr. Surow z Kliniki " Brazylia"

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Dr. Surow z Kliniki "Brazylia" - jest najlepszy. Operuje kobiety i mężczyzn z całej naszej półkuli ziemskiej.
Monika Karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 18:26   #228
nastygirl2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez ankoskawaw Pokaż wiadomość
witam wszystkich ,
niebawem wybieram się na konsultację do dr Skupina w związku z korekcją nosa... szukam wszedzie jakiś przykładowych realizacji tego chirurga, ale jak na ta chwilę to marny ze mnie poszukiwacz czy ktos byłby uprzejmy i mógłby wysłać mi zdjęcia przed i po operacji nosa...
Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich
Mogę pomóc Zabieg u doktora Skupina miałam niedawno, więc utrzymuje się jeszcze opuchlizna, ale ogólnie efekt jest widoczny. Podaj swojego maila to prześlę Ci zdjęcia.
nastygirl2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 17:30   #229
Monika Karen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Arrow Najlepszy jest Dr. Surow z Kliniki " Brazylia"

Słyszałam, że najlepszy jest Dr. Surow z kliniki "Brazylia". Właśnie brałam udział w castingu na darmową operację w TV show, ale się nie załapałam. Klinika udzieliła mi za to 20% rabatu i jadę we wrześniu. Jeśli jeszcze ktoś chce ze mną pojechać, to będę na konsultacjach 30 lipca w Warszawie.
Monika Karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 17:46   #230
Monika Karen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Arrow Najlepszy jest Dr. Surow z Kliniki " Brazylia"

Najlepszy jest Dr. Surow z Kliniki " Brazylia". Ostatnio brałam udział w castingu na darmową operację plastyczną do TV schow. Niestety nie załapałam się, ale klinika dała mi 20% rabatu, więc jadę już na operację we wrześniu. Jeśli jeszcze ktoś chce się zabrać ze mną z Warszawy, to 30 lipca będę na konsultacji u Dr. Surowa.
Monika Karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 22:17   #231
marzena123497
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

witam Cię nastygirl2010 szukam kontaktu z Tobą na temat operacji.mój GG 37630238-spróbuję nie zamęczyć cię pytaniami ,pozdrawiam
marzena123497 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 11:49   #232
laapaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Hej dziewczyny ! ! !

Ja zdecydowana jestem w 100% na korekte mojego nosa.Nie jest on za specjalnie brzydki,ale ma garba i profil jest fatalny
poza tym mam wrazenie ze sie powieksza.

Jestem z Lublina i bylam na konsultacji u dr Kuczynskiego,wywarl on na mnie bardzo dobre wrazenie i
wstepnie sie umowilismy na zabieg ...po czym kolezanki mi go ODRADZILY,te ktorym robil biust i posladki,wiec spojrzalam na forum
i sie zawiodlam i zrezygnowalam z operacji z nim natychmiastowo!
Poza tym tani tez nie jest 9 tys za nos konkretnie
spilowanie garbka poniesienie go pod katem 100% bo mam 90% jak facet i zmniejszenie czubka tej chrzastki.
Oprocz tego,poniewaz mam male usta chcialam powiekszenie tluszczem,zaproponowal gorna warge za 2500zl.
wszystko by bylo w porzadku gdyby nie te opinie na jego temat predzej zawalu dostane niz mu sie poloze na stole!

Dziewczyny bardzo prosze was o porade jakiegos mega dobrego specjalisty od noskow w wawce (m.in ceny i efekty)
przejrzalam troche forum
i tak zastanawiam sie nad dr broma,dr kociszewska,dr grzesiak metlik w glowie juz mam,a zalezy mi na czasie.
w stolicy dobrych chirurgow do groma ,cen rozne.

Pozdrowionka ! ! !
laapaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 09:19   #233
sylka223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

polecam tez Dr. Skupina juz wnet 3 lata mam nowy nosek...
miodzi, jest sliczny a taki naturalny.
a wiecie laski moze ile dr . kasuje za cycki nowe?
pozdrowka.
sylka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-18, 15:10   #234
Doridorii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Czesc

Wybieram się na operacje całkowitej korekty nosa u dr. Skupina. Mam do Ciebie prośbę, czy mogłabyś wysłać mi zdjęcia noska przed i po operacji? Tak bym mogła zobaczyć efekty jego pracy i zdecydować się

Pozdrawiam Cie 🙂
Doridorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 16:58   #235
EKlara7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 1
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez sylka223 Pokaż wiadomość
polecam tez Dr. Skupina juz wnet 3 lata mam nowy nosek...
miodzi, jest sliczny a taki naturalny.
a wiecie laski moze ile dr . kasuje za cycki nowe?
pozdrowka.
Cześć wszystkim,
mam pytanie do Sylka223

chcę zrobić operację nosa u dr. Skupina, czy możesz przesłać mi zdjęcia na priv Twojego noska?

Pozdrawiam serdecznie.
EKlara7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-05 17:58:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.