Czy warto zostać konsultantką kosmetyczną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 20:22   #1
karolesiolek
Przyczajenie
 
Avatar karolesiolek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
GG do karolesiolek

Czy warto zostać konsultantką kosmetyczną?


jestem młodą i ambitną dziewczyną , chciałabym jakoś sobie dorobić , żeby mieć na kosmetyki , ciuszki itp. rozważam pracę jako konsultantka kosmetyczna , ale jaką firmę wybrać ? Oriflame , Avon czy może coś innego ? interesowałaby mnie oferta w której mogłabym się posługiwać jakimiś próbnikami liczę na pomoc
karolesiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 16:45   #2
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Czy warto zostać konsultantką kosmetyczną?

Cytat:
Napisane przez karolesiolek Pokaż wiadomość
jestem młodą i ambitną dziewczyną , chciałabym jakoś sobie dorobić , żeby mieć na kosmetyki , ciuszki itp. rozważam pracę jako konsultantka kosmetyczna , ale jaką firmę wybrać ? Oriflame , Avon czy może coś innego ? interesowałaby mnie oferta w której mogłabym się posługiwać jakimiś próbnikami liczę na pomoc
Ja zajmuje się Oriflame. Wybrałam głównie dlatego, że lubię ich kosmetyki i wtedy gdy się zapisywałam w grupie na studiach nie było konsultantki.
Na dzień dobry masz stałą zniżkę na kosmetykach (23%), dodatkowe rabaty są przydzielane po osiągnięciu odpowiednich poziomów procentowych.
Przejrzyj katalogi różnych firm, zobacz, które Tobie bardziej odpowiadają i będziesz miała podpowiedź, która firma Tobie może pasować.
Znam dziewczyny, co zajmują się i Oriflame i Avonem i Betterware, ale ja wolę się skupić na jednej firmie. Jak masz jakieś pytania to pisz do mnie na prv
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:19   #3
tiahuanaco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy warto zostać konsultantką kosmetyczną?

Cytat:
Napisane przez karolesiolek Pokaż wiadomość
jestem młodą i ambitną dziewczyną , chciałabym jakoś sobie dorobić , żeby mieć na kosmetyki , ciuszki itp. rozważam pracę jako konsultantka kosmetyczna , ale jaką firmę wybrać ? Oriflame , Avon czy może coś innego ? interesowałaby mnie oferta w której mogłabym się posługiwać jakimiś próbnikami liczę na pomoc
Witam
Zajmuję się kilkoma firmami kosmetycznymi, każda z nich ma swoje niepowtarzalne kosmetyki. Powiem tak: z Avon mam największe zamówienia, natomiast z TianDe - największą marżę (powyżej 10 zł 45%). Polecam też Oriflame i Marizę - Mariza jest polską firmą kosmetyczną, zajmującą się sprzedażą bezpośrednią od 2012 roku (marża 30% od 1 zł). Jeśli jesteś zainteresowana lub masz jakieś pytania, chętnie pomogę Mój adres e-mail: streich.katarzyna@gmail.c om
Pozdrawiam
tiahuanaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 12:01   #4
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Czy warto zostać konsultantką kosmetyczną?

Cytat:
Napisane przez karolesiolek Pokaż wiadomość
jestem młodą i ambitną dziewczyną , chciałabym jakoś sobie dorobić , żeby mieć na kosmetyki , ciuszki itp. rozważam pracę jako konsultantka kosmetyczna , ale jaką firmę wybrać ? Oriflame , Avon czy może coś innego ? interesowałaby mnie oferta w której mogłabym się posługiwać jakimiś próbnikami liczę na pomoc
Zawsze możesz spróbować i ewentualnie zrezygnować jak nie będziesz zadowolona
Ja w Avonie dorabiam sobie koło 300-400 zł co katalog więc nie jest źle
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 23:58   #5
justa 23
Przyczajenie
 
Avatar justa 23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Czy warto zostać konsultantką kosmetyczną?

FM GROUP i Mariza to moje firmy, z Fm zarabiam bardzo dużo, perfumy i środki czystości schodzą jak świeże bułeczki a z Marizy dorabiam sobie, połowę tego co z Fm, tutaj z kolei mam tanie i dobre kosmetyki. W jednej i drugiej firmie zarobek to 30% od każdej rzeczy. Jeśli ktoś chciałby spróbować, służę pomocą, wiem jak działać, żeby być skutecznym ale nie natrętnym, bo to bardzo ważne
justa 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.