Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-10, 15:41   #1
Ciekawski445
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2

Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?


Witajcie,

Mam taki problem, który chciałem skonsultować: do mojej dziewczyny często wypisuje jej kolega ze studiów, niby nic, nie spotykają się sami na mieście, ale on często pisze do niej, mimo tego, że ona sama jako pierwsza nie rozpoczyna z nim rozmów w sprawach, które nie dotyczą studiów. Pisze do niej o sobie, różne rzeczy, o tym, jakie buty i ciuchy sobie kupuje (że markowe itd, ogólnie to szpanuje kasą), że specjalnie wstaje o 5:30, żeby zdążyć na siłownię, wysyła śmieszne(według niego) memy, filmiki, obrazki.

Czy takie jego zachowanie to oznaka, że chce odbić mi dziewczynę? Czy może wręcz przeciwnie, nie jest to nawet powód do zazdrości... Ciężko mi obiektywnie podejść do sprawy a nie chcę wywierać na swojej ukochanej niepotrzebnej presji.
Ciekawski445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 11:05   #2
Wisniowa_muffinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 15
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

A skąd wiesz, że on do niej pisze? Sama Ci o tym powiedziała?
Wisniowa_muffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 11:21   #3
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Cytat:
Napisane przez Ciekawski445 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Mam taki problem, który chciałem skonsultować: do mojej dziewczyny często wypisuje jej kolega ze studiów, niby nic, nie spotykają się sami na mieście, ale on często pisze do niej, mimo tego, że ona sama jako pierwsza nie rozpoczyna z nim rozmów w sprawach, które nie dotyczą studiów. Pisze do niej o sobie, różne rzeczy, o tym, jakie buty i ciuchy sobie kupuje (że markowe itd, ogólnie to szpanuje kasą), że specjalnie wstaje o 5:30, żeby zdążyć na siłownię, wysyła śmieszne(według niego) memy, filmiki, obrazki.

Czy takie jego zachowanie to oznaka, że chce odbić mi dziewczynę? Czy może wręcz przeciwnie, nie jest to nawet powód do zazdrości... Ciężko mi obiektywnie podejść do sprawy a nie chcę wywierać na swojej ukochanej niepotrzebnej presji.

To może, ale zdecydowanie nie musi oznaczać chęci odbicia Ci dziewczyny.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

I dołączam do pytania osoby przede mną. Skąd wiesz, że (i co dokładnie) do niej pisze?
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 11:23   #4
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Może zwyczajnie się bardzo lubią i nie ma w tym drugiego dna. Zapytaj ją jak do tego podchodzi.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 11:41   #5
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Gdyby chciał ją odbić, prawiłby komplementy i proponował spotkania, a nie poprzestawał na szpanowaniu ciuchami i memami.

Skąd wiesz, o czym rozmawiają i kto pisze pierwszy?
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 11:47   #6
Ciekawski445
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

O tym, że piszą i co piszą wiem od mojej dziewczyny, chociaż nie z rozmowy "wprost", ale z takich zdawkowych stwierdzeń "K. znowu wysłał mi filmik/mema", "K. napisał mi dzisiaj, że wstał... Kupił... Ect", nigdy nie mówiła, że to Ona do niego napisała, więc zakładam, że to on do niej pierwszy pisze, chociaż nie mam pewności. Na pytanie o niego, które pojawiło się już na samym początku problemu powiedziała: "to tylko kolega ze studiów".
Ciekawski445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 11:51   #7
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Też mnie najbardziej intryguje skąd wiadomo z kim dziewczyna prowadzi prywatne dyskusje i o czym. Wygląda to na trzepanie prywatnej korespondencji.
Cytat:
Napisane przez Ciekawski445 Pokaż wiadomość
Czy takie jego zachowanie to oznaka, że chce odbić mi dziewczynę?
Nie ma czegoś takiego jak obijanie partnerki. To musi być jej decyzja, a nie jakiegoś kolesia.
Cytat:
Czy może wręcz przeciwnie, nie jest to nawet powód do zazdrości...
Powody do zazdrości możesz sobie mieć jakie chcesz, ale warto rozważyć czy nie robisz się przez to toksycznym człowiekiem. Ty właśnie zaczynasz mieć problem z tym, że laska rozmawia z kolegą, więc zbliżasz się do niebezpiecznej granicy.
Cytat:
Ciężko mi obiektywnie podejść do sprawy a nie chcę wywierać na swojej ukochanej niepotrzebnej presji.
Z jakiego powodu miałbyś wywierać presję na niej? To jest jakaś jej decyzja, że ten facet do niej pisze?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 11:52   #8
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

A jaką Ty presję chciałbyś wywierać? Żeby zakończyła znajomość z kimś, kto po prostu do niej często pisze? Bez przesady.

Nawet, jeśli jest zainteresowany Twoją dziewczyną, to tak długo, jak wszystko sprowadza się do rozmów o niczym, na dodatek głównie z jego inicjatywy, to nie widzę problemu. Inaczej dojdziemy do absurdu, w którym każdy zajęty musiałby kończyć relację z każdą osobą, której wpadł w oko, niezależnie od tego, czy jest wierny, czy nie, i czy w ogóle ta relacja ma potencjał na coś więcej, czy jest oparta na sympatii i zwykłych rozmowach.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 11:59   #9
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Cytat:
Napisane przez Ciekawski445 Pokaż wiadomość
O tym, że piszą i co piszą wiem od mojej dziewczyny, chociaż nie z rozmowy "wprost", ale z takich zdawkowych stwierdzeń "K. znowu wysłał mi filmik/mema", "K. napisał mi dzisiaj, że wstał... Kupił... Ect", nigdy nie mówiła, że to Ona do niego napisała, więc zakładam, że to on do niej pierwszy pisze, chociaż nie mam pewności. Na pytanie o niego, które pojawiło się już na samym początku problemu powiedziała: "to tylko kolega ze studiów".
Ale przecież w związku powinno się właśnie rozmawiać wprost, a jak się czegoś nie wie, to lepiej się dowiedzieć, niż zakładać. W ten sposób być może martwisz się problemem, który nie istnieje, ale Ty o tym nie wiesz bo nie spytałeś.

Poważna rozmowa to jeszcze nie musi być kłótnia, wywieranie presji, ani nic takiego. Możesz przecież powiedzieć wprost, że interesuje Cię ten temat i chciałbyś się dowiedzieć więcej, czy na pewno nie masz się o co martwić, czy ona nie wyczuła podrywu z jego strony. Ale wszystko na spokojnie i bez wyrzutów.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 12:12   #10
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Cytat:
Napisane przez Ciekawski445 Pokaż wiadomość
O tym, że piszą i co piszą wiem od mojej dziewczyny, chociaż nie z rozmowy "wprost", ale z takich zdawkowych stwierdzeń "K. znowu wysłał mi filmik/mema", "K. napisał mi dzisiaj, że wstał... Kupił... Ect", nigdy nie mówiła, że to Ona do niego napisała, więc zakładam, że to on do niej pierwszy pisze, chociaż nie mam pewności. Na pytanie o niego, które pojawiło się już na samym początku problemu powiedziała: "to tylko kolega ze studiów".
Poczatku problemu? Jakiego problemu? To w zwiazku nie można miec znajomych? Oczywiście mozesz byc zazdrosny, kto Ci zabroni, ale czy jest powód?

Ps. To, że nie mówi kto napisał to nie znaczy, że sama nie zaczyna.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 12:14   #11
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Ale o co tu się martwić? Autor nie jest w związku z K., tylko z dziewczyną i nawet gdyby K. by ją podrywał, to kluczowe jest jej zachowanie i zaufanie do niej. Skoro ona sama opowiada o rozmowach z kolegą, to trudno ją podejrzewać o jakieś niepokojące zainteresowanie jego osobą. Jeśli Autor mimo to widzi problem, to rzeczywiście zazdrość wymyka się spod kontroli.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 12:55   #12
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Gdy dziewczyna do niej pisała to byłoby okej?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 21:11   #13
Semper_Paratus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 37
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Ciekawski, powiem Ci szczerze, że lepiej uważaj ; ). Prawdopodobnie chłoptaś chce Ci odbić dziewuchę albo przelecieć.
Semper_Paratus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 21:41   #14
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

No dobra, ale gdzie ta siłownia
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 21:49   #15
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
No dobra, ale gdzie ta siłownia

No ten ,,podrywacz” sie chwalił, ze chodzi na siłownie
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 22:25   #16
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
No ten ,,podrywacz” sie chwalił, ze chodzi na siłownie
Czyli umięśniony, czyli zadbany.

Autor wątku ma przechlapane, tym bardziej, że jego partnerka nie ma na w ogóle wpływu ;/
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 23:16   #17
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Czyli umięśniony, czyli zadbany.

Autor wątku ma przechlapane, tym bardziej, że jego partnerka nie ma na w ogóle wpływu ;/
To ze chodzi na silownie nie znaczy ze wygląda jak adonis

Wiele osób chodzacych na silownie nawet po roku wyglada mocno przeciętnie :P
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 05:48   #18
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Wiesz co?
Gdyby mój facet zabraniałby mi kontaktowania się z kolegami to ja bym się zastanowiła, czy chcę być z kimś, kto mi nie ufa i wywiera na mnie naciski próbując wybierać mi kolegów.

Z tego, co mówisz- piszą do siebie na stopie koleżeńskiej a facet nie prawi Twojej dziewczynie komplementów, nie pisze sentymentalnych wiadomości, nie proponuje spotkań romantycznych, nie uwodzi. Moim zdaniem, nie ma problemu. Po co więc chcesz wywierać na nią presję?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 07:36   #19
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy siłownia to powód żeby być zazdrosnym?

Cytat:
Napisane przez MeganEagle Pokaż wiadomość
To ze chodzi na silownie nie znaczy ze wygląda jak adonis

Wiele osób chodzacych na silownie nawet po roku wyglada mocno przeciętnie :P

Moja wypowiedź była sarkastyczna.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-12 08:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.