Sposób na cellulit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 15:19   #1
RespectForMe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Arrow

Sposób na cellulit


Dziewczyny zwracam się do Was z pytaniem, czy któraś brała już tabletki na cellulit Cellinea? Wszędzie są tak zachwalane... 2-miesięczna kuracja i niby po cellulicie nic nie zostaje. 1 opakowanie na miesiąc kosztuje 109 zł (jak zamawia się więcej, automatycznie płaci sie mniej). Z tego co widziałam, mają pierwsze miejsce wśród tab. antycell.
To wydaje się zbyt piękne, dlatego szukam potwierdzenia na działanie tych tabletek wśród Was
Zbliża się lato- jestem coraz bardziej zdesperowana
RespectForMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:16   #2
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Sposób na cellulit

Przyłączam się do pytania
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:41   #3
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Sposób na cellulit

jedno jest pewne- nie ma tabletek cud na cokolwiek byśmy nie chciały i niestety, ale cellulit ustępuje jedynie przy kompleksowym działaniu
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:11   #4
pem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Sposób na cellulit

byłoby super gdyby ten środek tak działał A poleciłybyście jakiś super krem na to paskudztwo?
pem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 15:00   #5
doda77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sardenia
Wiadomości: 21
Dot.: Sposób na cellulit

Ja uzywam algi morskie GUAM firmy Lacote. Rewelacyjny produkt. Jedyny jaki na mnie dziala. A problemy z cellulitem mam. Polecam
__________________
na dzien 14.04.2010
waga 84kg
pas 82cm
biodra 114cm
udo 64cm
doda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:52   #6
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Sposób na cellulit

ja z doswiadczenia moge polecic super cellulite drink czy cos takiego, forte pharma bodaj, takie rozowe fiolki. nie dziala jak czarodziejska rozdzka, ale widac efekty faktycznie
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 12:36   #7
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Sposób na cellulit

A ja Wam polecam chodzic na Vacuwell. To taka bieżnia, po której się idzie, a jest się zamkniętym od pasa w dól w specjalnej kapsule, w której panuje podciśnienie do -25 atmosfer. Powoduje to duuzo szybsze spalanie tkanki tluszczowej na posladkach, nogach, biodrach i brzuszku a do tego rewelacyjnie redukuje cellulit. Ja bylam jak na razie 3 razy na tym (mam wykupiony karnet) i juz efekty są widoczne, podobno po 20 razach z karnetu wszystko niechciane znika- i wierzę w to, biorąc pod uwage efekty po kilku razach. Jestem po tym spocona strasznie, jak ktos lubi odrobine wysilku to mu sie to spodoba . U mnie w sumie działanie jest zsumowane, bo chodzę jeszcze raz w tygodniu na aquaaerobik i raz na basen, do tego codziennie wieczorem troszke cwicze. Osobiscie mi sie wydaje, ze nic tak nie pomoze jak wlasnie cwiczenia- dlatego polecam tą bieżnię Vacu. Skutecznym sposobem jest również Rollen, poczytajcie sobie w necie o czym piszę A tabletki...? Też kiedys to rozważalam, ale wątpię aby działały takie cuda
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 16:35   #8
RespectForMe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Sposób na cellulit

Tak, faktycznie- podobno to jest bardzo dobre W ciągu najbliższego tygodnia wybiorę się na pierwszy maraton w tej kapsule Ja to znam pod nazwą Body Space.
Efekty opisze, jeśli takowe w ogóle zauważę
Do tego zarzuce sobie dietę- z tego co znalazłam Odchudzanie Na Zawołanie jest najlepsze. 3 kg w 9 dni bez efektu jojo.
Od jutra.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Nad tym Cellulite Drink od pharmy też się zastanowię - 10 kapsułek na 10 dni, a kuracja miesiąc więc wychodzi ok 150 zł na miesiąc a Algi z tego co znalazłam są po 250 zł za kilo błotka... + kilometry folii do obwijania się Hmmm...
RespectForMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 21:38   #9
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Sposób na cellulit

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
A ja Wam polecam chodzic na Vacuwell. To taka bieżnia, po której się idzie, a jest się zamkniętym od pasa w dól w specjalnej kapsule, w której panuje podciśnienie do -25 atmosfer. Powoduje to duuzo szybsze spalanie tkanki tluszczowej na posladkach, nogach, biodrach i brzuszku a do tego rewelacyjnie redukuje cellulit. Ja bylam jak na razie 3 razy na tym (mam wykupiony karnet) i juz efekty są widoczne, podobno po 20 razach z karnetu wszystko niechciane znika- i wierzę w to, biorąc pod uwage efekty po kilku razach. Jestem po tym spocona strasznie, jak ktos lubi odrobine wysilku to mu sie to spodoba . U mnie w sumie działanie jest zsumowane, bo chodzę jeszcze raz w tygodniu na aquaaerobik i raz na basen, do tego codziennie wieczorem troszke cwicze. Osobiscie mi sie wydaje, ze nic tak nie pomoze jak wlasnie cwiczenia- dlatego polecam tą bieżnię Vacu. Skutecznym sposobem jest również Rollen, poczytajcie sobie w necie o czym piszę A tabletki...? Też kiedys to rozważalam, ale wątpię aby działały takie cuda
a ile zapłaciłaś za taki cudowny karnet, jeśli można wiedzieć?
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:28   #10
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Sposób na cellulit

Na razie wykupilam na probe 10 wejść i zapłaciłam za nie 150zł, ale na 20 wejść się pewnie bardziej opłaca, bo kosztuje 280zł. Tyle, że ja zamierzałam jednorazowo wykupić karnet, bo głównie chodzi mi o pozbycie się cellulitu, którego u mnie już praktycznie nie widać więc pewnie na tym się skończy... no może w przyszłości od czasu do czasu pójdę
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:50   #11
alia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Sposób na cellulit

Witajcie!!!
Ja z kolei polecam chodzenie na rolletic (rollen, o którym wcześniej pisała koleżanka to mniej więcej to samo).
Jeden zabieg/masaż trwa godzinę, masuje się wszystkie części ciała. Po 10 masażach można ćwiczyć tzw program zaawansowany- na newralgiczne części naszego działa. Ja od dziś zaczynam właśnie taki intensywny program na uda i pośladki.
Po 10 masażach już widzę duże efekty. Skóra stała się jędrna i gładka, nie mam już dużych dziur cellulitowcyh.
Dodatkowo stosuję od 1,5 tygodnia dietę królów, polecaną w salonach rolletic i Dziewczyny zaczynam wierzyć w cuda!!!
A co do tabletek na cellutit to kiedyś też brałam, ale niestety nic nie pomagały. Może to zależy od organizmu.
alia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 12:10   #12
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Sposób na cellulit

Na ten Rollen zamierzam wlasnie wykupic karnet po skonczeniu Vacu Tez slyszalam ze dziala cuda, bo rozmasowuje fajnie cale grudki pod skora
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:33   #13
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Sposób na cellulit

A ja polecam masaż bańkamicudów nie ma ale bardzo wygładza skórę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 07:48   #14
mikolajgwizdek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Sposób na cellulit

Moja dziewczyna stosowała Cellinea była zadowolona, bo przez dłuższy czas nie mogła sobie poradzić z cellulitem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
mikolajgwizdek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 09:16   #15
agusia_32
Przyczajenie
 
Avatar agusia_32
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Dot.: Sposób na cellulit

Dziewczyny, a słyszałyście coś o zabiegach z wykorzystaniem fal akustycznych? Może któraś stosowała? Podobno Cell Vibe działa na takiej zasadzie, chętnie dowiedziałabym się więcej zanim się sama wybiorę
agusia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 12:35   #16
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Sposób na cellulit

Oooo fale akustyczne na cellulit??
Że ja jeszcze o tym nie słyszałam?
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 11:25   #17
agusia_32
Przyczajenie
 
Avatar agusia_32
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Dot.: Sposób na cellulit

Tak! W końcu sama się zdecydowałam i jestem po pierwszym zabiegu Cell Vibe. Najlepsze jest to, że są całkowicie bezbolesne No i są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku, stopniu cellulitu i wadzę Fale akustyczne stymulują odnowę kolagenu i elastyny, dzięki czemu przyczyniają się do naprawy tkanki łącznej i poprawy struktury skóry.

Edytowane przez agusia_32
Czas edycji: 2017-01-30 o 15:37
agusia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 18:55   #18
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Sposób na cellulit

U mnie w walce z cellulitem pomaga utrzymywanie diety (eliminacja słodyczy i białego pieczywa), dużo ruchu zarówno na siłowni, jak i spacery oraz seria masaży i w gabinecie i wykonywanych samodzielnie specjalnym silikonowym masażerem plus serum antycellulitowe, nie polecam Eveline, bo zbyt mocno rozgrzewa i "pali", dobre jest od Bielendy, czasem też używam od Ziaji i z Daxa.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 14:52   #19
oliwiax1296
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: Sposób na cellulit

ja wlasnie koncze kuracje! z tego co widze, Swiss CellVibe nie jest jeszcze tak popularny w Polsce, wiec super, że w koncu znalazlam kogoś, z kim moge wymeinic dosiwadczenie. Na poczatku podchodzilam z rezerwą, bo probowałam już wielu roznych bezskutecznych zabiegow na cellulit, ale tym razem jestem zachwycona Został mi ostatni zabieg, a po cellulicie już nie ma nawet śladu, z czystym sumieniem polecam Wam wszystkim! <3
oliwiax1296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-31, 10:44   #20
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sposób na cellulit

A ile to kosztuje, ile zabiegów trzeba wziąć i jakie są przeciwskazania?
Ja do tej pory przed wakacjami fundowałam sobie endermologię - mechaniczne rozbijanie grudek i po 15 zabiegach w serii był efekt, chociaż nigdy nie 100 %. No chyba, że ktoś ma 1 stopień, to może. Teraz mam bardzo dużo popękanych naczynek o trochę się obawiam takich zabiegów, więc szukam alternatywy.
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 16:07   #21
Kammeo
Przyczajenie
 
Avatar Kammeo
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Sposób na cellulit

Ja słyszałam, że olej makadamia bardzo dobrze działa Tam gdzie podlinkowałam jest super artykuł na ten temat Warto moim zdaniem się mu bliżej przyjrzeć
__________________
Jeśli cie wypuszczą-odezwała się Kaltain-dołóż wszelkich starań, by zostali ukarani. Wszyscy co do jednego.

Edytowane przez Kammeo
Czas edycji: 2017-04-26 o 17:34
Kammeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 12:24   #22
oliwiax1296
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: Sposób na cellulit

wiesz co jeśli chodzi o przeciwwskazania, to sama dokladnie nie pamietam, ale na pewno ciąża, jakieś implanty itp. Jeszcze jesli masz problemy z krzepliowscia krwi, to mogla Ci sie pozniej pojawic siniaki, popekane naczynka nie powinny byc problemem. Zabieg do najtanszych nie nalezy, cena waha sie od 250 do 600zl za zabieg- w zaleznosci od tego na ile partii ciala dzialasz, ale moim zdaniem warto. co prawda moj cellulit nie byl jakis tragiczny, ale i tak nie potrafilam sie go pozbyc kremami, ani dieta.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

wiesz co jeśli chodzi o przeciwwskazania, to sama dokladnie nie pamietam, ale na pewno ciąża, jakieś implanty itp. Jeszcze jesli masz problemy z krzepliowscia krwi, to mogla Ci sie pozniej pojawic siniaki, popekane naczynka nie powinny byc problemem. Zabieg do najtanszych nie nalezy, cena waha sie od 250 do 600zl za zabieg- w zaleznosci od tego na ile partii ciala dzialasz, ale moim zdaniem warto. co prawda moj cellulit nie byl jakis tragiczny, ale i tak nie potrafilam sie go pozbyc kremami, ani dieta.

Edytowane przez oliwiax1296
Czas edycji: 2017-04-26 o 12:28
oliwiax1296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 11:08   #23
WeronikaNiewiadomska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Sposób na cellulit

Przetestowałam wiele specyfików na cellulit i jest tylko jeden, który działa a pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu stosowania. Kupowałam zawsze w Hiszpanii a teraz dostałam Celulex i w Polsce

Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-09-04 o 20:02
WeronikaNiewiadomska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 14:14   #24
xpaulee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Sposób na cellulit

U mnie przede wszystkim dieta - rezygnacja z dużej ilości cukru, smażonych potraw itd. Po 2 miesiącach różnica była naprawdę ogromna! Resztki nierówności na skórze traktowałam naprzemiennymi zimnymi/cieplymi strumieniami wody i peelingami (najlepsze rezultaty przyniósł mi kawowy peeling z MARK scrub ze względu na jego strukturę).
xpaulee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 14:04   #25
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Sposób na cellulit

U mnie pomagają peelingi kawowe
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 11:16   #26
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Sposób na cellulit

Te wszystkie tabletki na cellulit to zwykla sciema, bez cwiczen i diety nie pozbedziemy sie cellulitu. Na youtube jest masa roznych cwiczen, ktore mozna wykonywac w domu i chudnac Ja cwicze z chodakowska, a cialo smaruje serum antycellulitowym, slim cellu bielendowskim, a dokladniej to wykonuje nim masaze, a sam krem fajnie chlodzi. Ma gesta konsystencje, wiec na dlugo wystarcza.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 13:35   #27
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: Sposób na cellulit

Cytat:
Napisane przez dzasq Pokaż wiadomość
U mnie pomagają peelingi kawowe
peeling arbuzowy z vegan friendly najlepszy jaki miałam !
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 20:14   #28
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Sposób na cellulit

Dziewczyny, po prostu: czysta dieta - bez cukru, soli, smażenia i niezdrowych tłuszczów. Zero slodzonych napoi - tylko woda, herbaty. Do tego jakies cwiczenia (chociazby rower) i pozbedziecie sie cellulitu w 3 tygodnie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 15:40   #29
JoasiaKre
Przyczajenie
 
Avatar JoasiaKre
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Sposób na cellulit

No tak, ale jeśli ktoś ma problem od lat i faktycznie to już nie pomaga? Ja jestem takim przypadkiem...

Jestem załamana dlatego zwracam się do Was, proszę o jakieś wsparcie.. akurat diety przestrzegam, ćwiczę już od roku ale cellulit nie odpuszcza. A co myślicie o profesjonalnych zabiegach i masażach? Albo kremy? Szczególnie te z wyższej półki, bo podobno cena idzie w parze z jakością
JoasiaKre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 20:15   #30
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Sposób na cellulit

Cytat:
Napisane przez JoasiaKre Pokaż wiadomość
No tak, ale jeśli ktoś ma problem od lat i faktycznie to już nie pomaga? Ja jestem takim przypadkiem...

Jestem załamana dlatego zwracam się do Was, proszę o jakieś wsparcie.. akurat diety przestrzegam, ćwiczę już od roku ale cellulit nie odpuszcza. A co myślicie o profesjonalnych zabiegach i masażach? Albo kremy? Szczególnie te z wyższej półki, bo podobno cena idzie w parze z jakością
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-26 08:36:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.