Praca w sieciówkach z ubraniami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-24, 13:45   #1
brooklynne_accola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14

Praca w sieciówkach z ubraniami


Zamierzam rozpocząć szukanie pracy w sieciowkach z ubraniami. Mam na myśli firmy takie jak stradivarius, bershka, cropp i pull and bear. Jak myślicie, lepiej wysłać cv mailem czy raczej zanieść osobiście? Pracował może ktoś z Was w takiej sieciowce? (szczególnie w poznaniu) Jestem studentką dzienną, więc nie rozważam tej pracy jako stałej, lecz bardziej dorywczej, z ograniczoną dyspozycyjnoscią. Byłabym wdzięczna za komentarze osób które mają już jakieś doświadczenie w takiej pracy, szczególnie jeśli orientują się, jakie są ich wymagania odnośnie godzin pracy, czy szukają raczej osób na stałe, czy są rotację. Z góry dziękuję.
brooklynne_accola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:04   #2
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

pracowałam w sieciówce 2,5 roku, praca typowo dorywcza, na studiach. na szczęście już nie pracuję, mam pracę związaną ze studiami. praca w sieciówce jest moim zdaniem bardzo niewdzięczna, męcząca i mało kiedy ktoś cię docenia. u mnie rekrutacja była prowadzona przez internet, czasem przyjęliśmy jakieś cv na kasie, ale bardzo sporadycznie zdarzało się, żeby ktoś w ten sposób dostał pracę.
ogólnie ciężko mi polecać czy nie polecać, bo poznałam w mojej pracy świetnych ludzi i nigdy nie miałam problemu z dostosowaniem grafiku do zajęć (ogólnie ogromna większość ludzi tam pracujących to studenci i tak jest w większości sieciówek, więc tym nie powinnaś się przejmować) i czasem było naprawdę fajnie, ale tak jak wspomniałam praca jest męcząca i potrzeba ogromu cierpliwości i często pokory, bo to praca z klientem, który bardzo często jest trudny, wymagający i zawsze uważa, że ma rację. pracowałam w paru miejscach w różnych branżach i nigdy nie spotkałam tak roszczeniowego podejścia, jakie ma część klientek sieciówek ubraniowych

w domyśle szukają ludzi na długo, bo wiadomo że każdego pracownika trzeba wyszkolić, zapoznać z polityką firmy, nauczyć obsługi urządzeń itp. ale rotacja jest duża, bo wiele ludzi po paru miesiącach ma dość takiej pracy.
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 17:03   #3
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

Niedawno byłam w podobnej sytuacji co ty tylko, że szukałam w innym mieście. Rozniosłam z kilkadziesiąt cv do sklepów gdzie szukali pracowników - 3 galerie obskoczylam i była cisza, zero odzewu
Wysyłam mailowo na ogłoszenia i też nic !!!
Postanowiłam zmienić swoje cv poczytalam jakich błędów nie popełniać. Popracowalam nad nim bo stało się czytelniejsze, miejsca pracy z ostatnich lat dałam na początek (chronologia odwrocona) bo pracodawcę interesuje to co robisz aktualnie a nie co było 4 lata temu. Zrobiłam sobie ładne zdjęcie na tle białej sciany, na którym wyraźnie widac moja twarz - przedtem mialam skan z legitymacji i zdjęcie było za ciemne. Powiem ci, że po tym jak zmieniłam fotke i poprawilam wcześniejsze błędy zaczęły się odzywać sklepy z sieciowek i zapraszać mnie na rozmowy - w środę Mam kolejna rozmowę w sprawie pracy. Więc wnioskuje, że oni bardzo patrzą na zdjęcie - to jest twoja wizytówka.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Jak najbardziej polecam wysyłać mailowo - bo bardzo często rekrutację przeprowadza ktos z centrali. Poza tym wtedy Masz pewność, że twoje cv trafi do właściwych rąk - osoby, która faktycznie zajmuje się rekrutacja a oddając swoje cv przypadkowemu sprzedawcy na sklepie nie Masz 100% pewności, że on przekaże je kierownikowi. Bo pracownicy są różni - jedni przekażą a inni wywala do kosza :/ bo jestes konkurencja dla kolezanki, krora chce wcisnąć na wolny wakat. Dlatego najlepiej by było poprosić kierownika i zamienić z nim kilka minut w sprawie ewentualnej pracy. Jeżeli chodzi o mnie to ja miałam z sieciowek jedynie odzew przez ogłoszenie z neta. Osobiste roznoszenie - brak odpowiedzi. A wiadomo to są koszty bo trzeba wydrukować cv - mi poszło na to z 40 zł a mailowo nic nie kosztuje
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 21:30   #4
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Niedawno byłam w podobnej sytuacji co ty tylko, że szukałam w innym mieście. Rozniosłam z kilkadziesiąt cv do sklepów gdzie szukali pracowników - 3 galerie obskoczylam i była cisza, zero odzewu
Wysyłam mailowo na ogłoszenia i też nic !!!
Postanowiłam zmienić swoje cv poczytalam jakich błędów nie popełniać. Popracowalam nad nim bo stało się czytelniejsze, miejsca pracy z ostatnich lat dałam na początek (chronologia odwrocona) bo pracodawcę interesuje to co robisz aktualnie a nie co było 4 lata temu. Zrobiłam sobie ładne zdjęcie na tle białej sciany, na którym wyraźnie widac moja twarz - przedtem mialam skan z legitymacji i zdjęcie było za ciemne. Powiem ci, że po tym jak zmieniłam fotke i poprawilam wcześniejsze błędy zaczęły się odzywać sklepy z sieciowek i zapraszać mnie na rozmowy - w środę Mam kolejna rozmowę w sprawie pracy. Więc wnioskuje, że oni bardzo patrzą na zdjęcie - to jest twoja wizytówka.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Jak najbardziej polecam wysyłać mailowo - bo bardzo często rekrutację przeprowadza ktos z centrali. Poza tym wtedy Masz pewność, że twoje cv trafi do właściwych rąk - osoby, która faktycznie zajmuje się rekrutacja a oddając swoje cv przypadkowemu sprzedawcy na sklepie nie Masz 100% pewności, że on przekaże je kierownikowi. Bo pracownicy są różni - jedni przekażą a inni wywala do kosza :/ bo jestes konkurencja dla kolezanki, krora chce wcisnąć na wolny wakat. Dlatego najlepiej by było poprosić kierownika i zamienić z nim kilka minut w sprawie ewentualnej pracy. Jeżeli chodzi o mnie to ja miałam z sieciowek jedynie odzew przez ogłoszenie z neta. Osobiste roznoszenie - brak odpowiedzi. A wiadomo to są koszty bo trzeba wydrukować cv - mi poszło na to z 40 zł a mailowo nic nie kosztuje
w ciągu moich 2,5 roku pracy w sieciówce NIGDY nie spotkałam się z pogrubionym. to jakieś teorie spiskowe
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 07:59   #5
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

To tylko pochwalić wasz sklep. Sklep sklepowi nie równy. Po prostu ja na wielu wątkach czytałam, że wyrzucają do kosza bo boją się konkurencji. Ja mogę wypowiedziec się na swoim przykładzie: potrafilam rozniesc setki cv po sklepach i nie było żadnego odzewu mimo, że obiecywali, że na 100% się skontaktuja. A jak wysyłam cv mailowo to max w ciągu 3 dni miałam telefon. O czymś to chyba świadczy.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:53   #6
brooklynne_accola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

A czy myślicie, że jeśli wyślę maila I zaniosę CV to będę nadgorliwa, czy jest to najlepsze rozwiązanie?
brooklynne_accola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 13:47   #7
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

Co ci szkodzi wydrukowac kilka cv i przejść się do sklepow, w których chcialabys pracować. Pewnie w stradivariusie i bershke będą ciebie prosili abyś na miejscu wypełniła Jeszcze formularz. Ja jak składalam cv do zary to musiałam taki wypełnić. Tam było żeby zakreslic interesujące ciebie marki inditexu. I wtedy zaznaczaj wszystko jak leci - bo może zwolni się miejsce np w Pullu i oni wtedy tam przekażą twoje cv. Wiem, że można się zarejestrować online - tylko musisz wpierw założyć sobie konto. Mając założone konto uzupełniasz swój profil i przesylasz cv. Warto zagładac na stronke pracuj.pl tam często z inditexu poszukują pracowników i wtedy przez portal przesylasz cv. Ja tak ostatnio robiłam
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 17:20   #8
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość

Jak najbardziej polecam wysyłać mailowo - bo bardzo często rekrutację przeprowadza ktos z centrali. Poza tym wtedy Masz pewność, że twoje cv trafi do właściwych rąk - osoby, która faktycznie zajmuje się rekrutacja a oddając swoje cv przypadkowemu sprzedawcy na sklepie nie Masz 100% pewności, że on przekaże je kierownikowi.
Ale mailowo nie zawsze się da tzn nie zawsze sa adresy.
A czasem chodząc po galerii widzę ogłoszenie: Zatrudnimy sprzedawcę, złóż CV u kierownika sklepu.

Cytat:
Napisane przez brooklynne_accola Pokaż wiadomość
A czy myślicie, że jeśli wyślę maila I zaniosę CV to będę nadgorliwa, czy jest to najlepsze rozwiązanie?
Ja tak czasem robialm

A jeszcze co mnie zdziwiło!
Weszłam na stronę jakiejś sieciówki, bodajże Orsay, w poszukiwaniu aktualnych ofert pracy. I nie było NIC!
A na sklepie w moim mieście ogłoszenie, że zatrudnią sprzedawcę.
Jak to tłumaczyć?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 15:55   #9
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ale mailowo nie zawsze się da tzn nie zawsze sa adresy.
A czasem chodząc po galerii widzę ogłoszenie: Zatrudnimy sprzedawcę, złóż CV u kierownika sklepu.


Ja tak czasem robialm

A jeszcze co mnie zdziwiło!
Weszłam na stronę jakiejś sieciówki, bodajże Orsay, w poszukiwaniu aktualnych ofert pracy. I nie było NIC!
A na sklepie w moim mieście ogłoszenie, że zatrudnią sprzedawcę.
Jak to tłumaczyć?
Ciężko mi to wytłumaczyć myślę, że każdy sklep może prowadzić inną politykę rekrutacji.
Swego czasu interesowałam się tym tematem i przeglądałam wiele wątków i m.in. wyczytałam z nich, że czasami pracodawcy dla samej reklamy wystawiają ogłoszenie na witrynie, chcą sobie odświeżyć bazę cv, czasem któraś z pracownic może iść na urlop i potrzebują darmowej siły roboczej na kilka godzin.
Też słyszałam na forum historie gdzie najpierw było wywieszone ogłoszenie, że szukają pracownika - wszystko pięknie ładnie - szybki odzew - potem zaproszenie na godziny próbne a potem się okazało, że jedna z pracownic wzięła wolne i potrzebowali kogoś do roboty

Ja sama kiedyś dałam się naciąć.
Z 2 - 3 lata temu roznosiłam cv po manufakturze, jeszcze tego samego dnia babka z Tatuum do mnie oddzwoniła i zaprosiła na rozmowę, po pierwszej rozmowie miałam przejść godzinę próbną na sklepie.
Dodam, że zostałam zaproszona wtedy na sobotę na godzinę chyba 16
Był to jeszcze w dodatku czas letnich wyprzedaży - więc kocioł na sklepie niesamowity
Oprócz mnie na "godzinkę próbną" zostały zaproszone jeszcze 2 inne dziewczyny
Nikt nam nawet nie pokazał sklepu, nie pokazał gdzie co wisi - kazali z miejsca obsługiwać klientów, składać ubrania, zabierać rzeczy z przymierzalni - a jak byśmy czegoś nie wiedziały to żeby dopiero wtedy ich pytać. Kierowniczka nawet żadnej z nas nie poświęciła kilku minut. Stała przy punkcie kasowym.
Tylko na zasadzie - przyszłaś -> OK, super, zajmij się klientami a po godzinie jak coś to się odezwiemy telefonicznie
Oczywiście w moim przypadku była cisza
Potem jak byłam 2 raz w manufakturze, było to jakoś 2 tygodnie po tym jak przeszłam godziny próbne nadal wisiała kartka, że szukają pracowników
Wiem jedno - zawsze jak bywam w manufakturze i przechodzę koło tego sklepu to wisi kartka
W tym roku też jak roznosiłam w lutym cv to też ogłoszenie wisiało

a w tym samym czasie - jakoś 2 lata temu byłam na rozmowie w MANGO no to tam babeczki ogłosiły się w internecie, że szukają pracownika do manu.
I ja się ich spytałam czy przewidują jakieś próbne godziny - a one, że nie ma żadnych godzin próbnych - ta osoba, która przejdzie pozytywnie I etap rekrutacji przechodzi gruntowne szkolenie przez rozpoczęciem pracy w salonie
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 19:16   #10
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

fakt praca męcząca ale wiadomo pare groszy zawsze wpadnie na swoje wydatki dla studentów. Niestety musisz pamiętać że galerie zamykane są przeważnie o 21-22 więc imprezy wyjścia ze znajomymi odpadają ale to tak na marginesie.....
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 19:26   #11
mala_73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

Nie jest zle, stawka za godzine wporzadku, znizki na ciuszki, praca w sieciowka naprawde nie jest kiepska opcja, zwlaszcza na dorywcze cos sth
mala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 20:53   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
fakt praca męcząca ale wiadomo pare groszy zawsze wpadnie na swoje wydatki dla studentów. Niestety musisz pamiętać że galerie zamykane są przeważnie o 21-22 więc imprezy wyjścia ze znajomymi odpadają ale to tak na marginesie.....
Co ty mówisz? No owszem odpadają, ale przecież nie codziennie. Ja mam np tygodnie gdzie mam 3x do 21 a mam tydzień gdy mam 5x15, wolne w środku tygodnia itp.

A praca pewnie męcząca z tego co widzę jak idę rano do pracy to dziewczyny z innych sklepów muszą np czyścić wystawy, podłogi, półki, rozpakowują towar z kartonow i te inne... ja mam ten komfort, że tego nie robię i to naprawdę fajna praca ;d

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_73 Pokaż wiadomość
Nie jest zle, stawka za godzine wporzadku, znizki na ciuszki, praca w sieciowka naprawde nie jest kiepska opcja, zwlaszcza na dorywcze cos sth
No dokładnie zniżki fajna sprawa, dodatkowo zawsze można upolować coś z wyprzedaży jako pierwsza albo odłożyć na tydzień wiedząc, że będzie wtedy przecenione. ;p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:00   #13
isabel mountain
Raczkowanie
 
Avatar isabel mountain
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kiece
Wiadomości: 99
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

JA 2 lata temu przez pół roku pracowałąm w Camaieu w Kielcach i byłam bardzo zadowolona. Zrezygnowałam, bo wyje
Zarobki bardzo małe - co zarobiłam wydałam na ciuchy z promocji (dobrze, że doszly znizki pracownicze). Zespół był w porządku toteż chciało się chodzić.
Jak jest teraz - nie wiem. Wiem, że cała ekipa się zmieniła.
__________________
http://bakcylove.pl/
isabel mountain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 15:23   #14
JeszczeObca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 36
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

Witajcie. Nie chcę zakładać nowego wątku więc odkopuję ten.

Dziewczyny które pracowały w sieciówkach, napiszcie czy tam jest tak źle jak wszyscy mówią?

Obecnie pracuję w spożywczym, nie mam szans na umowę, pracuję dużo godzin a chciałabym dalej się uczyć (pójść do szkoły policealnej, może poprawić maturę) ale zwyczajnie nie mam na to czasu bo niemal każdy weekend jestem w pracy.

Na początek mogę podjąć pracę na pół etatu. Jak myślicie trudno się załapać? I czy naprawdę jest tam tak ciężko czy to tylko wymysły ludzi 'którym nie chce się pracować?

Pozdrawiam
JeszczeObca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 08:27   #15
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

Cytat:
Napisane przez JeszczeObca Pokaż wiadomość
Witajcie. Nie chcę zakładać nowego wątku więc odkopuję ten.

Dziewczyny które pracowały w sieciówkach, napiszcie czy tam jest tak źle jak wszyscy mówią?

Obecnie pracuję w spożywczym, nie mam szans na umowę, pracuję dużo godzin a chciałabym dalej się uczyć (pójść do szkoły policealnej, może poprawić maturę) ale zwyczajnie nie mam na to czasu bo niemal każdy weekend jestem w pracy.

Na początek mogę podjąć pracę na pół etatu. Jak myślicie trudno się załapać? I czy naprawdę jest tam tak ciężko czy to tylko wymysły ludzi 'którym nie chce się pracować?

Pozdrawiam

pracowałam w sieciówce, Orsay. Nie polecam. 12/11/10 godzinne zmiany i na to 15 minut przerwy. Pieniądze strasznie małe. Na pewno dużo zależy od kierowniczki sklepu... u mnie niestety była to baba 30+, której sensem życia była praca w sieciówce i gadanie o sukienkach takiego samego wyprania mózgu wymagała od pracownic. Słyszałam co nieco o innych sieciówkach; w Mohito jeszcze gorzej - za zły kolor gumki do włosów dostawałaś minusik, za odpryśnięty lakier też

jeśli w twoim mieście jest Cinema City, to ogarnij sobie status studenta i tam idź. Tam uciekłam od Orsaya i generalnie wspominam mega miło
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 13:08   #16
Kropinka88
Przyczajenie
 
Avatar Kropinka88
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 20
Dot.: Praca w sieciówkach z ubraniami

W sieciówkach mało płacą, zmiany po 12h zgadzam się z koleżanką wyżej. ja akurat pracowałam w rossmannie i lekko nie było ale miałam dobry sklep i byłam zadowolona ze swojej pracy ale znajome które pracują bądź pracowały w sieciówkach nie wspominają dobrze tam pracy.
Kropinka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 14:17   #17
dawidder125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Reserved czy pull&bear?

Siema,chłopak 21 lat,studiuje dziennie finanse i jutro musze podjac decyzje gdzie najpierw chce sie zatrudnic,zaznaczam na próbę,gdyż chcę sobie dorobić.

Reserved LPP marka wschodnioeuropejska,być może niższe zarobki ale nie wiem....ktos pracowal w 1 z tych sklepow?

Mieszkam w Krakowie
dawidder125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 19:29   #18
kaziulex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 25
praca w sieciowce!

zaczynam się zastanawiać nad zmianą pracy i chciałabym się dowiedzieć jakie mamuski/dziewczyny macie zarobki w sklepach?
Np. pepco, rossmann,hebe, hm, biedronka, Tesco itd?
Może po poznaniu zarobków w handlu bardziej nas to zachęci to szukania nowej pracy za która będzie należyte wynagrodzenie?
Jeśli możecie to napiszcie jaka firma i ile i czy netto czy brutto?☠
Może pomożecie przy okazji znaleźć coś sensownego?

Pracuje w Urzędzie i zarabiam 2700 brutto a odpowiedzialność i zadania tak duże, że chce zmienić już prace i chyba najlepiej w handlu. Kiedyś pracowałam na stacji paliw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaziulex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 20:29:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.