Co sądzicie o takiej sytuacji w związku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-20, 22:20   #1
malo_istotne95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 18

Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?


Jestesmy razem od pół roku. Ja 24 lata, on 32.

Jakos w listopadzie wspominał, ze od kilku miesiecy (zanim sie poznalismy) planował wyjazd do (załóżmy) Portugalii z kolegą. No spoko, podroze to nasza wspolna pasja, powiedzialam, ze to ciekawy kierunek i tyle. A on, ze on chciałby ze mną, zebym dolaczyla gdybym miala ochote. Cos wtedy wspomnialam, ze nie wiem jak ze mną będzie, bo bede wtedy prawdopodobnie odchodzic z pracy (i tak tez sie wlasnie dzieje), a on, ze on mi moze ten wyjazd zasponsorowac. Raczej bym tak nie chciala, na co on wspomniał, ze przeciez to prawie ze w moje urodziny (dokladny termin nie byl znany) i moze to byc jako prezent.

Temat na kilkanaście tygodni ucichł, myslalam, ze po prostu odwidziało im się jechać i tyle. (A mieli jechac koniec stycznia/początek lutego).

Wlasnie siedzielismy sobie u niego w mieszkaniu, mialam dzis nocować. Generalnie wszytsko okej, ostatnio mielismy nerowowy czas, bo i u mnie i u niego w pracy słabo. Ale oczyścilismy atmosfere z tydzien temu i ok.

I on mowi, ze musi wyjsc na chwile pogadac z tym kolega od wyjazdu. Pytam od jakiego wyjazdu? No do portugalii Mowie, aaa... okej, to jednak jedziesz? A on, ze tak, ze przeciez mi mówił. I prawdopodbnie wylot juz za 2 tygodnie.

Poczułam sie srednio. Wiem, ze ludzie w zwiazkach to nie bliznieta syjamskie, kazdy musi miec przestrzen, ale nie wyobrazam sobie, ze ja proponuje partnerowi wyjazd, po czym pomijam go w tych planach, nie mowie mu o tym i dwa tygodnie przed wylotem mowie "No to ja jednak lecę".

Poczułam sie olana. Fakt jest taki, ze faktycznie nie mogłabym lecieć, a nawet nie chciala (bo nie znam tego kolegi za bardzo), ale no dziwnie... Patrze na związki innych i mam wrazenie, ze lezy u nas jedna rzecz. On mi powie o wszytskim, ale dopiero jak go zapytam. Ma problem zeby sam z siebie mowic o rzeczach waznych. Mowilam mu jak to wyglada z mojej strony juz kilka razy.

Co sądzicie o tej jednej konkretnej sytuacji?

Przesadzam, ze sie wkurzam? Da się na to spojrzec jakos inaczej? Za rady "kopnij go w tyłek" dziękuję Chcialabym tę sytuacje bardziej zrozumiec.

Zawsze miałąm partnerów aż zbyt czułych i opiekuńczych, a tutaj dzisiaj taka zlewka. No nie wiem.
malo_istotne95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 23:50   #2
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 462
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Z tego co opisujesz to zrozumiałam, że i tak nie planowałaś jechać. On był uczciwy, sam ci powiedział o tym, że ma ten wyjazd zaplanowany, zaproponował ci, nie było jakiegoś odzewu z twojej strony, to jedzie z kolegą. Dla mnie to jest stawianie sprawy jasno, normalnie, a nie olewanie czy brak komunikacji. Miaľ plan pojechać zanim cię poznał i robi to, bo dlaczego miałby rezygnować? Dla mnie on nie jest mało opiekuńczy, tylko działa jak w partnerskiej relacji, a ty (w tej sytuacji, nie wiem jak w innych) jednak trochę przesadzasz. I mówię ci to ja, osoba wyjątkowo wrażliwa jeśli chodzi o związki.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 00:17   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Jak na półroczny związek, to sporo tych problemów, nerwowych okresów. Teraz ten wyjazd. Nie zamierzałaś jechać, więc poczynił własne plany. Natomiast dziwne nieco, że dowiadujesz się o tym niejako przypadkiem. Pewnie też poczułabym się tak jakby olana, ale przede wszystkim zastanowiła nad komunikacją i jakością tej relacji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 00:46   #4
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Młody związek Rzeczywiście komunikacja u Was nie funkcjonuje tak jak powinna, musicie nad tym popracować.


Co do wyjazdu, może po prostu nie chciał wystawić kolegi i rezygnować dlatego, że Ty nie możesz jechać. Czy poza opisaną sytuacją i tym, że musisz o inne rzeczy dopytywać wszystko jest ok? Czujesz się rozumiana, kochana i ważna w tej relacji?
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 07:53   #5
malo_istotne95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 18
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez niepogodna Pokaż wiadomość
Z tego co opisujesz to zrozumiałam, że i tak nie planowałaś jechać. On był uczciwy, sam ci powiedział o tym, że ma ten wyjazd zaplanowany, zaproponował ci, nie było jakiegoś odzewu z twojej strony, to jedzie z kolegą. Dla mnie to jest stawianie sprawy jasno, normalnie, a nie olewanie czy brak komunikacji. Miaľ plan pojechać zanim cię poznał i robi to, bo dlaczego miałby rezygnować? Dla mnie on nie jest mało opiekuńczy, tylko działa jak w partnerskiej relacji, a ty (w tej sytuacji, nie wiem jak w innych) jednak trochę przesadzasz. I mówię ci to ja, osoba wyjątkowo wrażliwa jeśli chodzi o związki.
Dziękuję za opinie.

Nie chce zeby rezygnowal. Na poczatku naszej znajomosci tez wyjechał, bo mial ten wyjazd zaplanowany zanim mnie jeszcze poznał. Tak samo bylo ze mną. Ale tu juz bylismy razem, zaproponował mi to.Nie powiedzialam kategorycznie, ze NIE NIE POJADĘ, tylko, ze moze byc ciezko, ale, ze zobaczymy.

Koniec koncow najbardziej mi przykro, ze po prostu nie wyrazil checi zebym jechała, tak jak to bylo w listopadzie. Poczułąm sie pominięta. Byłam pewna, ze nasz zwiazek robi sie coraz powazniejszy, a tu wakacje okej, ale bez dziewczyny.

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jak na półroczny związek, to sporo tych problemów, nerwowych okresów. Teraz ten wyjazd. Nie zamierzałaś jechać, więc poczynił własne plany. Natomiast dziwne nieco, że dowiadujesz się o tym niejako przypadkiem. Pewnie też poczułabym się tak jakby olana, ale przede wszystkim zastanowiła nad komunikacją i jakością tej relacji.
Widzę, że problem jest. Ale staram sie podejsc do tego dojrzale i rozwiązywac na bieżąco pewne sprawy. Ale to wczoraj mnie po prostu dobiło.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87521993]Młody związek Rzeczywiście komunikacja u Was nie funkcjonuje tak jak powinna, musicie nad tym popracować.


Co do wyjazdu, może po prostu nie chciał wystawić kolegi i rezygnować dlatego, że Ty nie możesz jechać. Czy poza opisaną sytuacją i tym, że musisz o inne rzeczy dopytywać wszystko jest ok? Czujesz się rozumiana, kochana i ważna w tej relacji?[/QUOTE]

Ale on nawet sie mnie nie spytal czy jednak moge czy nie. Sory, ale przez 3 miesiace duzo moze sie zmienic, a on moje tamte "chcialabym, ale nie wiem" wziął za pewnik, ze nie, nie mogę. Tak mu było wygodniej. Jestem bardzo wyrozumiała i daje swoim partnerom duzo swobody, ale zawsze za to obrywam i koniec konców robią co chcą...

O wiele innych rzeczy tez musze niestety pytać.

Nie czuję się tak jak wymieniłaś. To znaczy zazwyczaj tak, ale pojawiają się takie momenty i zastanawiam sie jak tak bardzo mozna nie myslec o osobie z ktora się jest?

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Rozmawialiśmy wczoraj. Szczerze nie wiem co z tej rozmowy nawet wynikło. Oczywiscie się obruszył, ze jak ja moge miec o cos pretensje i wyciągnal argument, ze on mi przeciez mowil. Aha. 3 miesiace temu, ze chcialby gdzies pojechac, ale sam nie wie jak to bedzie. No sory, ale dla mnie to jest gdybanie przy piwie, a nie konkretna informacja.

Jestem zła i niestety wiem, ze bede. Nie mamochoty słuchac o tym wyjezdzie, ogladac zdjec, odpowiadac na pytania znajomych i jego rodziny dlaczego ja nie pojechałam.

Jest mi bardzo przykro, zaraz mam urodziny, a czuję się jak opcja, a nie chcoiazby jedna ze spraw na podium.
malo_istotne95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 08:56   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Moim zdaniem ksiezniczkujesz. To on ma prawo zle sie poczuc. Planuje podroz z odpowiednim wyprzedzeniem (bilety lotnicze nie kupuje sie w ostatniej chwili, hotel tez wczesniej zamowiony jest tanszy i masz gwarancje miejsca). Nastepnie proponuje to partnerce, jak problemem jest kasa to oferuje pokryc koszty (ktore sa sporo nizsze jak zamawia w listopadzie). Pani nadal jest na nie. Bo istnieje albo nie, albo tak. Nie "kategoryczne" to jakas odmiana ksiezniczkowania.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 09:03   #7
malo_istotne95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 18
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Nie kupił jeszcze biletów
Wczoraj się spotkał z tym kolega żeby ustalić w ogóle dokładny termin. Nie mają noc zarezerwowane ani nic.
malo_istotne95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 09:08   #8
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Sama nie wiesz czego chcesz. Niby nie, niby tak , ale nie, a może jednak tak. Dorośnij. Dla mnie facet zachował się fair, a Ty odpierdzielasz teraz fochy i to niesłusznie jak mała obrażona dzidzia.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2020-01-21 o 09:11
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 09:13   #9
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Nie rozumiem. Facet ci zaproponował wyjazd, odmówiłaś.
Jade do X, chcesz jechać że mną?
Nie, bo będę bez pracy i nie będę mieć hajsu
To ja ci postawie
Nie, dzięki
OK
Dwukrotnie mu odmówiłaś - i przyjął twoja odmowę.
I co, teraz miał 3 raz pytać, bo MOŻE AKURAT zmieniłaś zdanie? Tylko po to, żeby sie dowiedzieć, że jednak nie zmieniłaś?
Odmówiłaś mu, przyjął to, sam zaczął ogarniać wyjazd.


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 09:15   #10
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez malo_istotne95 Pokaż wiadomość
Nie kupił jeszcze biletów
Wczoraj się spotkał z tym kolega żeby ustalić w ogóle dokładny termin. Nie mają noc zarezerwowane ani nic.
No to mu powiedz, czy oferta aktualna, bo też chcesz jechać.

Facet zaproponował raz, w takiej sytuacji pytasz, czy sprawa aktualna i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 09:42   #11
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No to mu powiedz, czy oferta aktualna, bo też chcesz jechać.

Facet zaproponował raz, w takiej sytuacji pytasz, czy sprawa aktualna i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tylko autorka nie chce jechać. Chce, żeby jej zaproponował jeszcze raz, żeby mogła odmówić xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 09:45   #12
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem. Facet ci zaproponował wyjazd, odmówiłaś.
Jade do X, chcesz jechać że mną?
Nie, bo będę bez pracy i nie będę mieć hajsu
To ja ci postawie
Nie, dzięki
OK
Dwukrotnie mu odmówiłaś - i przyjął twoja odmowę.
I co, teraz miał 3 raz pytać, bo MOŻE AKURAT zmieniłaś zdanie? Tylko po to, żeby sie dowiedzieć, że jednak nie zmieniłaś?
Odmówiłaś mu, przyjął to, sam zaczął ogarniać wyjazd.


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ja bym zapytała jeszcze raz. Gdyby mi zależało na obecności danej osoby. 3 miesiące to na tyle długo, że bardzo mogła się zmienić jej sytuacja finansowa i może akurat mogłaby pojechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 09:49   #13
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Ja bym zapytała jeszcze raz. Gdyby mi zależało na obecności danej osoby. 3 miesiące to na tyle długo, że bardzo mogła się zmienić jej sytuacja finansowa i może akurat mogłaby pojechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja nie, bo skoro mi ktoś odmówił, to uznaje, że nie jest niespełna rozumu, a w razie chęci zmiany zdania mi to zakomunikuje

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 09:52   #14
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Ja bym zapytała jeszcze raz. Gdyby mi zależało na obecności danej osoby. 3 miesiące to na tyle długo, że bardzo mogła się zmienić jej sytuacja finansowa i może akurat mogłaby pojechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Została już zaproszona. Teraz jak chce jechać, to wystarczy powiedzieć. Tylko ona nie chce jechać, chce się dowartościować i poczuć kochana.

I teraz, albo autorka ma tak duże potrzeby, że koleś kompletnie ich nie spełnia, a ja nawet nie rozumiem, albo coś innego się źle w tym związku dzieje i to jest problem zastępczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 09:57   #15
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Może nie chce żebyś z nimi jechała, albo kolega nie chce. Albo nie ma hajsu jednak żeby Ci zasponsorować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 10:55   #16
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 462
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Ogólnie to ta sprawa brzmi jak wierzchołek góry lodowej - czegoś ci w tym związku brakuje. Pytanie tylko, czy on serio coś odwala, ty to czujesz i świrujesz, czy on się zachowuje okej, ale ty jeszcze nie jesteś dojrzała do poważnej relacji ze starszym facetem (macie sporą różnicę wieku) i wymagasz od niego tysiąca zapewnień i traktowania cię jak księżniczki, a on już pewnie też swoje w związkach przeżył i ma za sobą ten etap szalonego rycerza, stawia na partnerstwo i nie czuje potrzeby uganiać się za dziewczyną, wychodząc z założenia, że jeśli coś się u niej zmieni w kwestii wyjazdu, to mu powie, skoro i tak pytał już 2x.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 11:15   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez niepogodna Pokaż wiadomość
Ogólnie to ta sprawa brzmi jak wierzchołek góry lodowej - czegoś ci w tym związku brakuje. Pytanie tylko, czy on serio coś odwala, ty to czujesz i świrujesz, czy on się zachowuje okej, ale ty jeszcze nie jesteś dojrzała do poważnej relacji ze starszym facetem (macie sporą różnicę wieku) i wymagasz od niego tysiąca zapewnień i traktowania cię jak księżniczki, a on już pewnie też swoje w związkach przeżył i ma za sobą ten etap szalonego rycerza, stawia na partnerstwo i nie czuje potrzeby uganiać się za dziewczyną, wychodząc z założenia, że jeśli coś się u niej zmieni w kwestii wyjazdu, to mu powie, skoro i tak pytał już 2x.
Jak wyżej. Jak to określiła Limonka2738: prawdopodobny temat zastępczy. Z tym, że facet nawet jeżeli zachowuje się obiektywnie w porządku, a jednak ten rodzaj podejścia do spraw nie odpowiada Autorce i ją unieszczęśliwia, to czas pomyśleć, czy to ma sens. Bo można sobie przetłumaczyć pewnie sprawy, a emocje i uczucia sobie, bo niekoniecznie są racjonalne.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-01-21 o 11:17
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 14:04   #18
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87522279]Sama nie wiesz czego chcesz. Niby nie, niby tak , ale nie, a może jednak tak. Dorośnij. Dla mnie facet zachował się fair, a Ty odpierdzielasz teraz fochy i to niesłusznie jak mała obrażona dzidzia.[/QUOTE]

Dokladnie.

Facet zaproponował ci udział w jego wycieczce z kumplem nawet na jego koszt, ty zaczelas sie wykręcać i nigdy nie powiedzialas "tak", ogólnie zachowywalas sie jakbys chciala sie grzecznie wykręcić mimo ze dwa razy próbował cię zaprosić.

Jak mowi ci, że niedlugo jedzie to ty nagle robisz mine karpia, że jedzie chociaz nigdy nie twierdzil inaczej? Nie rozumiem czego sie spodziewalas? Że zostanie z tobą w domu mimo że nigdy tego nie sugerowal?

Edytowane przez Sok_z_buki
Czas edycji: 2020-01-21 o 14:07
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 16:14   #19
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Nie wiem, mi sie nie wydaje ze facet jest az tak w porzadku.

Ok napomknal o wyjezdzie jakis czas temu, ale to bylo dawno. Jak widac duzo wiecej planowal z kolega i ustalali szczegoly ale autorce nic o tym nie powiedzial.

Jasne ze on ma prawo do wlasnego zycia i wyjazdow, ale ja tez czulabym sie nieswojo gdyby facet najpierw mi zaproponowal a potem lekko to olal. Nawet podczas rozmowy mogl powiedziec: "hej, planujemy kupic bilety, na pewno nie chcesz jechac?". A tak to mi sie wydaje ze on poprostu rzucil to od niechcenia i wcale mu na wyjezdzie z Autorka nie zalezalo.
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 17:46   #20
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Sądzę, że grubo przesadzasz i to on powinien cię kopnąć. Nie byłaś zainteresowana to cię nie bierze pod uwagę. Proste. Skoro coś się zmieniło i jednak chcesz jechać to zamiast strzelać fochy było otworzyć buzię i zapytać czy to aktualne, czy jednak znajdzie się dla ciebie miejsce. Ale ja też mam wrażenie, że ty wcale nie chcesz jechać tylko wynajdujesz problemy z duby, bo jesteś w kijowej relacji i nie masz pewności co do faceta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 17:48   #21
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
Nie wiem, mi sie nie wydaje ze facet jest az tak w porzadku.



Ok napomknal o wyjezdzie jakis czas temu, ale to bylo dawno. Jak widac duzo wiecej planowal z kolega i ustalali szczegoly ale autorce nic o tym nie powiedzial.



Jasne ze on ma prawo do wlasnego zycia i wyjazdow, ale ja tez czulabym sie nieswojo gdyby facet najpierw mi zaproponowal a potem lekko to olal. Nawet podczas rozmowy mogl powiedziec: "hej, planujemy kupic bilety, na pewno nie chcesz jechac?". A tak to mi sie wydaje ze on poprostu rzucil to od niechcenia i wcale mu na wyjezdzie z Autorka nie zalezalo.
Zaproponował jej wyjazd.
Odmówiła.
Zaproponował pokrycie kosztów wyjazdu.
Odmówiła.
Co jest w tym niejasnego? Gdyby chciała, to by się odezwała, czy propozycja sprzed X tygodni aktualna.
Ale autorce nie zależy, bo ona właściwe nie chce jechać, ale chce, żeby jej zaproponował, żeby mogła odmówić.
"w listopadzie" czyli niecałe dwa miesiące temu, to nie jest dawno.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 17:50   #22
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Ciężka sytuacja no ale też bym się wkurzyła gdyby jechał z kolegą i mnie w tych planach nie uwzględnił,wiedział że nie masz pieniędzy na wyjazd to by chociaż bilet kupił.
Mój ex zarabiał kiedyś sporo więcej niż ja i też mu mówiłam,że nie wiem czy uda mi się wolne załatwić w pracy i że nie mam pieniędzy marzyła mi się super wycieczka
I co zaskoczył mnie kupił bilety na wyjazd miesiąc naprzód i pojechaliśmy wolne dało się załatwić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 17:50   #23
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zaproponował jej wyjazd.
Odmówiła.
Zaproponował pokrycie kosztów wyjazdu.
Odmówiła.
Co jest w tym niejasnego? Gdyby chciała, to by się odezwała, czy propozycja sprzed X tygodni aktualna.
Ale autorce nie zależy, bo ona właściwe nie chce jechać, ale chce, żeby jej zaproponował, żeby mogła odmówić.
"w listopadzie" czyli niecałe dwa miesiące temu, to nie jest dawno.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ja mam wrażenie, że ona po prostu nie chce, żeby on jechał, bo sama nie chce jechać/nie ma pieniędzy, a on ma jak pies przy niej warować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 18:35   #24
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ciężka sytuacja no ale też bym się wkurzyła gdyby jechał z kolegą i mnie w tych planach nie uwzględnił,wiedział że nie masz pieniędzy na wyjazd to by chociaż bilet kupił.
Mój ex zarabiał kiedyś sporo więcej niż ja i też mu mówiłam,że nie wiem czy uda mi się wolne załatwić w pracy i że nie mam pieniędzy marzyła mi się super wycieczka
I co zaskoczył mnie kupił bilety na wyjazd miesiąc naprzód i pojechaliśmy wolne dało się załatwić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale on jej zaproponował, odmowila. Zaproponował pokrycie kosztów, też odmowila. Czyli pomimo kilkukrotnej odmowy powinien jej kupić bilet?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 18:41   #25
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale on jej zaproponował, odmowila. Zaproponował pokrycie kosztów, też odmowila. Czyli pomimo kilkukrotnej odmowy powinien jej kupić bilet?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Może bardziej chodzi o to że to była luźna rozmowa i autorce do głowy nie przyszło, że jednak facet mówił całkiem serio o podróży...ot takie tam gadanie...skoro ona nie może to i on na pewno nie pojedzie... królewicz jednak jedzie i krzyżyk mu na drogę, zapytać się zapytał, ze swojej strony zrobił ile mógł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 18:42   #26
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Może bardziej chodzi o to że to była luźna rozmowa i autorce do głowy nie przyszło, że jednak facet mówił całkiem serio o podróży...ot takie tam gadanie...skoro ona nie może to i on na pewno nie pojedzie... królewicz jednak jedzie i krzyżyk mu na drogę, zapytać się zapytał, ze swojej strony zrobił ile mógł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko, że autorka wcale nie chce jechać, z tego co pisze.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 20:24   #27
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 256
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ciężka sytuacja no ale też bym się wkurzyła gdyby jechał z kolegą i mnie w tych planach nie uwzględnił,wiedział że nie masz pieniędzy na wyjazd to by chociaż bilet kupił.
Mój ex zarabiał kiedyś sporo więcej niż ja i też mu mówiłam,że nie wiem czy uda mi się wolne załatwić w pracy i że nie mam pieniędzy marzyła mi się super wycieczka
I co zaskoczył mnie kupił bilety na wyjazd miesiąc naprzód i pojechaliśmy wolne dało się załatwić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A mnie by takie coś wkurzyło. Nie sam fakt kupienia, ale skoro mówię, że może być ciężko z wolnym z pracy, to narzucenie mi nagle terminu wyjazdu jest poniżej pasa. Co innego gdyby np. przy mnie zaczął transakcję na stronie z kupowaniem biletów, powiedział, że on płaci, porozmawiał i bym najpierw miała pewność co do wolnego. Bo gdybyś nie dostała to by się zmarnowało
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 20:30   #28
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 028
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Przesadzasz. Facet parę razy Ci proponował wyjazd, mówił Ci o nim i teraz jedzie. Normalna sprawa. A że Ty myślałaś że sprawa jest nieaktualna to już Twój problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 20:47   #29
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
A mnie by takie coś wkurzyło. Nie sam fakt kupienia, ale skoro mówię, że może być ciężko z wolnym z pracy, to narzucenie mi nagle terminu wyjazdu jest poniżej pasa. Co innego gdyby np. przy mnie zaczął transakcję na stronie z kupowaniem biletów, powiedział, że on płaci, porozmawiał i bym najpierw miała pewność co do wolnego. Bo gdybyś nie dostała to by się zmarnowało
U mnie akurat problemu nie było z wolnym był to okres urlopowy to chciałam na wyjazd i dostałam no ale rozumiem,że dla innych osób było by to problematyczne.
Koleżanka kiedyś chorobowe rzuciła bo szef jej nie chciał wolnego dać na termin jaki chciała,nie popieram tego ale widzisz takie sytuacje też się zdarzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Tylko, że autorka wcale nie chce jechać, z tego co pisze.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
To może źle przeczytałam pisała o tym,że nie ma pieniędzy i że odmówiła wyjazdu niby
To ja nie wiem o co jej chodzi,że odmawia a on jedzie bez niej i jest wkurzona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 20:59   #30
malo_istotne95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 18
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

Przedstawię mniej więcej jak wyglądała ta rozmowa.

-chcialbym gdzieś pojechać w styczniu/lutym. Myslimy z kolegą nad Portugalia lub Gruzja. Chciałbym żebyś ze mną pojechała. Co tu na to?

-nie wiem czy będę mogla, czasowo możliwe, ale z kasą nie wiem. Musiałabym poznać szczegóły. Ogólnie bym chciała, bo w sumie ten kraj da się zrobić tanio.

-super ) w razie czego pokryje część twoich kosztów.


I od tamtej strony nie było ani słowa. Więc jak widzicie nawet kraj nie był ustalony, termin, długość wyjazdu, budżet.

Edytowane przez malo_istotne95
Czas edycji: 2020-01-21 o 21:00 Powód: Dopisek
malo_istotne95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-24 21:16:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.