Wytrysk w okolicach pochwy / kontakt penisa z wargami sromowymi po wytrysku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 13:17   #1
Gawith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1

Wytrysk w okolicach pochwy / kontakt penisa z wargami sromowymi po wytrysku


Zwracam się z pytaniem. Mianowicie uprawiałem seks ze swoją dziewczyną, niestety prezerwatywa pękła. Niby nie skończyłem w niej tylko udało się wyjąć członka tuż przed końcem. Udaliśmy się do lekarza obliczyliśmy że było to na przełamaniu dni płodnych (pod sam ich koniec) lekarz przypisał tabletkę Escapelle którą zażyła zaraz po wyjściu z apteki (ok 13 godzin po). Kolejnego dnia podczas pieszczot(bez penetracji) skończyłem na jej brzuchu, niewielka ilość nasienia spłynęła na dół, dziewczyna od razu wzięła prysznic i wróciła do łóżka lecz później w chwili uniesienia, chwilę pieściłem partnerkę członkiem (wchodziłem między jej uda w okolicach wejścia do pochwy, dotykałem warg sromowych) bez wprowadzania go do środka. Czy istnieje szansa na zapłodnienie i jeżeli tak to ja jest duża?
Gawith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 18:34   #2
AdamsM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Wytrysk w okolicach pochwy / kontakt penisa z wargami sromowymi po wytrysku

Według mnie nie ma takiej szansy.Skoro sperma nie zostala wprowadzona do pochwy to nie ma problemu.
AdamsM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 08:14   #3
jagodka1
Raczkowanie
 
Avatar jagodka1
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 69
Dot.: Wytrysk w okolicach pochwy / kontakt penisa z wargami sromowymi po wytrysku

Czemu tak ryzykujecie i to od razu po wzieciu pigulki po stosunku?

Raczej nnie ma szans na ciaze.
__________________
Mój dietetyczny blog kulinarny
www.stolikwkropki.pl

Jestem szczęśliwą mamą
jagodka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 16:41   #4
zielonooka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Adligenwswil
Wiadomości: 371
Dot.: Wytrysk w okolicach pochwy / kontakt penisa z wargami sromowymi po wytrysku

no pewnie że jest taka szansa oczywiście nie na 100% ale nawet jak ją trochę pieściłeś to coś mogło się przedostać.
zielonooka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 00:04   #5
julaa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wytrysk w okolicach pochwy / kontakt penisa z wargami sromowymi po wytrysku

Najlepszym rozwiązaniem byłoby, chociażby awaryjnie, zastosowanie pigułki po. Pamiętajcie o tym następnym razem, zamiast niepotrzebnie się stresować!
julaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 08:28   #6
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wytrysk w okolicach pochwy / kontakt penisa z wargami sromowymi po wytrysku

Cytat:
Napisane przez julaa82 Pokaż wiadomość
Najlepszym rozwiązaniem byłoby, chociażby awaryjnie, zastosowanie pigułki po. Pamiętajcie o tym następnym razem, zamiast niepotrzebnie się stresować!
Yhy, dwa dni z rzędu, świetny pomysł.
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 10:20   #7
justinemarie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Wytrysk w okolicach pochwy / kontakt penisa z wargami sromowymi po wytrysku

zeby nie bylo dalszych problemów najlepiej zazywac tabletki antykoncepcyjne i globulki wtedy nic takiego znow sie nie powtorzy
justinemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.