Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 18:48   #871
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

dzieki

a tak swoja droga, dla wielbicielek Zoeva

https://www.zoeva-shop.de/de/neu/?ut...ailing_9553191
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 19:33   #872
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No to i dla mnie to nowosc. Z drugiej strony, wiem ze wszystkie te certyfikaty, nie sa sobie rowne. jedne sa bardziej restrykcyjne, inne mniej, wiec roznice sa, ale tez bylam przekonana, ze te silne detergenty to jednak nie w kosmetykach naturalnych ( odnosze sie do moich poczatkow z przed 10 lat, gdzie nie bylo az tylu certyfikatow. jak sie cos widzialo to BDIH, ecco cert byl wtedy jeszcze nie popularny, a przynajmniej nie w DE).
Czyli moje slowa, ktore juz tu wczesniej glosilam, powinny byc dla nas mantra. Nie patrzymy na certyfikat , a na sklad
dopuszczają sls pochodzące od kokosa.
i tak jak pisałam na blogu - okazuje się, że brak sls to nie wymogi instytucji certyfikujących a dobra wola i ukłon producenta w stronę klienta
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:21   #873
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a tak swoja droga, dla wielbicielek Zoeva

https://www.zoeva-shop.de/de/neu/?ut...ailing_9553191
Ja się nawet zaczęłam dogadywać z tym pędzlem do pudru Zoeva, który mi poleciłaś, tylko dziadowi odkleił się niestety trzonek. Oczywiście da się go wsadzić z powrotem w skuwkę, ale trochę mnie to rozczarowało.
Za to uwielbiam róż Gentle Touch tej marki, jest bardzo delikatny, słabo napigmentowany (dla mnie to zaleta) i nie ciemnieje nawet na filtrze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:52   #874
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Odpowiedź Orientany na temat ilości witaminy C w ich serum z Vit. C:

"Serum zawiera powyżej 5% czystej wit C przy czym wzmocnione jest innymi naturalnymi składnikami działającymi na przebarwienia - morwą, lukrecją i ekstraktem ze skórki cytryny co podwyższa jej stabilność. Razem składników działających na przebarwienia jest ponad 12%."
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:39   #875
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Odpowiedź Orientany na temat ilości witaminy C w ich serum z Vit. C:

"Serum zawiera powyżej 5% czystej wit C przy czym wzmocnione jest innymi naturalnymi składnikami działającymi na przebarwienia - morwą, lukrecją i ekstraktem ze skórki cytryny co podwyższa jej stabilność. Razem składników działających na przebarwienia jest ponad 12%."
Można? Można Ale nie u każdego dostanie się taką ładną odpowiedź.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-11-09 o 21:41
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 12:07   #876
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dopuszczają sls pochodzące od kokosa.
i tak jak pisałam na blogu - okazuje się, że brak sls to nie wymogi instytucji certyfikujących a dobra wola i ukłon producenta w stronę klienta
O widzisz , nie wiedziałam , ale chyba liczy się pochodzenie składników, sls - sls-owi nie równy.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 11:19   #877
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Znalazłam coś ciekawego w kwestii parabenów.
Zaintrygowało mnie to, że odnoszą się do badań, które zostały tu wcześniej powołane i wg których w tkance nowotworowej raka piersi znaleziono parabeny. Nie wprost, ale jednak zaprzeczono tutaj takiej możliwości. Poddaję pod dyskusję


http://www.kosmopedia.org/fakty_i_mity/#Parabeny

http://www.kosmopedia.org/fakty_i_mity/#Antyperspiranty
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 15:46   #878
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja się nawet zaczęłam dogadywać z tym pędzlem do pudru Zoeva, który mi poleciłaś, tylko dziadowi odkleił się niestety trzonek. Oczywiście da się go wsadzić z powrotem w skuwkę, ale trochę mnie to rozczarowało.
Za to uwielbiam róż Gentle Touch tej marki, jest bardzo delikatny, słabo napigmentowany (dla mnie to zaleta) i nie ciemnieje nawet na filtrze.
Mnie tez sie tak czasami w pedzlach zdarzy, wiec biore super glue i kleje trzonek sama. trzyma sie wtedy idealnie i predzej wlosie sie po latach zniszczy niz trzonek odpadnie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:26   #879
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

jedne badanie przeczą drugim, nic nowego
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:07   #880
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja mam chorwacki szampon, do włosów tłustych
https://www.energyfamily.pl/pl/szuka..._search=Szukaj
i jest cudny
jezusiemaryjo 35 pln za 40g? na długo Ci starcza?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak z innej bajki.
Czy w Pl np w Realu itp sklepach mozna dostac czekoladowy Adventskalender?
o takie cos mi chodzi

http://www.adventskalender.net/adven...dventskalender

wszystko jedno czy od Milka czy innej marki.
u nas (na Słowacji) maja wszystkie mozliwe wersje co roku z chłopakiem kupujemy sobie nawzajem (w ramach prezentu mikołajowego). W tym roku czeka na niego Kinder
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 16:17   #881
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
jezusiemaryjo 35 pln za 40g? na długo Ci starcza?
używam od miesiąca, mam jeszcze jakąś 1/3 kostki.
myję włosy co dwa dni, zawsze dwa razy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 17:34   #882
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
używam od miesiąca, mam jeszcze jakąś 1/3 kostki.
myję włosy co dwa dni, zawsze dwa razy.
to nie tak źle, może się skuszę, ale doliczając koszty przesyłki wychodzi drogo Muszę zagadać do koleżanek i zorganizować jakieś grupowe zamówienie z tego sklepu
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 23:19   #883
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Dziewczynki, czy któraś z Was miała do czynienia z ziemią okrzemkową albo/i minerałami Schindele's?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 08:42   #884
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Dziewczyny co się dzieje z wizazem? Właściciel się zmienił i chce forum zniszczyć, czy jak?
Nie dość że tu jakieś maniany reklamowe to jeszcze ten nieszczęsny fejsowy profil zmierza w kierunku katastrofy...

Jest zabezpieczone jakieś miejsce na desant? Bo trzeba chyba stąd spadać...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 08:59   #885
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co się dzieje z wizazem? Właściciel się zmienił i chce forum zniszczyć, czy jak?
Nie dość że tu jakieś maniany reklamowe to jeszcze ten nieszczęsny fejsowy profil zmierza w kierunku katastrofy...

Jest zabezpieczone jakieś miejsce na desant? Bo trzeba chyba stąd spadać...
Nie ma niestety drugiego takiego forum, przynajmniej nie po polsku i oni dobrze o tym wiedzą, dlatego mają w głębokim poważaniu, że jakaś tam garstka wizażanek się rzuca.

Przeglądanie forum bardzo ułatwia Adblock (cholerne samowłączające się filmiki na KWC), blokuje też widoczność przypadkowych reklam wstawianych w nasze wypowiedzi, no ale jak się nie ma Adblocka, to te reklamy dalej są
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:03   #886
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co się dzieje z wizazem? Właściciel się zmienił i chce forum zniszczyć, czy jak?
Nie dość że tu jakieś maniany reklamowe to jeszcze ten nieszczęsny fejsowy profil zmierza w kierunku katastrofy...

Jest zabezpieczone jakieś miejsce na desant? Bo trzeba chyba stąd spadać...

Ooo a jak zwykle nic nie wiem wrrr ale może dlatego, że nie mam fejsa
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:36   #887
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie ma niestety drugiego takiego forum, przynajmniej nie po polsku i oni dobrze o tym wiedzą, dlatego mają w głębokim poważaniu, że jakaś tam garstka wizażanek się rzuca.

Przeglądanie forum bardzo ułatwia Adblock (cholerne samowłączające się filmiki na KWC), blokuje też widoczność przypadkowych reklam wstawianych w nasze wypowiedzi, no ale jak się nie ma Adblocka, to te reklamy dalej są
widziałam dyskusję na temat tych reklam na technicznym i powiem jedno: współczuję adminom

mnie i tak bardziej wpieniają te akcje co jakiś czas, że nic się tu nie otwiera i nie linkuje oprócz aktualnej tak jakiejś reklamy - raz pamiętam to była CocaCola
nic nie można zrobić wtedy...

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ooo a jak zwykle nic nie wiem wrrr ale może dlatego, że nie mam fejsa
to ja Cię uświadomię: Ponoć Edipress wykupił wizaz i na wizazowym koncie na FB umieszczają linki do Party czy innego Pudelka
Laski tam leją z nich, bo to są dosłownie linki typu: dziwne kropki na plecach Aleksandry Kwaśniewskiej!!!

niestety po paru takich przestaje być śmiesznie i ja np. odjaklowałam sobie, bo to naprawdę nie ma sensu; tak bogate, merytoryczne forum tak się targetuje
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-11-20 o 09:37
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:48   #888
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to ja Cię uświadomię: Ponoć Edipress wykupił wizaz i na wizazowym koncie na FB umieszczają linki do Party czy innego Pudelka
Laski tam leją z nich, bo to są dosłownie linki typu: dziwne kropki na plecach Aleksandry Kwaśniewskiej!!!

niestety po paru takich przestaje być śmiesznie i ja np. odjaklowałam sobie, bo to naprawdę nie ma sensu; tak bogate, merytoryczne forum tak się targetuje

Nieźle Ale jak zapewne wiesz na przestrzeni lat ten proces cały czas postępuje ... piniondz z nie śmierdzi
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:51   #889
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ja nic nie wiedziałam, co prawda miałam przerwe od wizaz i jak tu wróciłam pół roku temu to już mnie reklamy wkurzały , to forum niestety nie jest idealne, miałam niestety nieprzyjemne sytuacje już.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 11:32   #890
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Kobitki, jedna rada- Adblock Ja już od roku ponad śmigam na nim, bo miałam ochotę wyrzucić (tu nasuwa się inne słowo) lapka przez okno, jak mi za każdym kliknięciem reklama na pół strony wyskakiwała i co gorsze, DARŁA SIĘ wniebogłosy!!! Na Adbloku znika 90 % tego dziadostwa, a jak chcesz coś włączyć (czasem jest wymóg odblokowania, żeby coś przeczytać czy obejrzeć), to wystarczy rozwinąć ikonę adblocka i kliknąć "odblokuj tylko tę stronę".
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 11:37   #891
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kobitki, jedna rada- Adblock Ja już od roku ponad śmigam na nim, bo miałam ochotę wyrzucić (tu nasuwa się inne słowo) lapka przez okno, jak mi za każdym kliknięciem reklama na pół strony wyskakiwała i co gorsze, DARŁA SIĘ wniebogłosy!!! Na Adbloku znika 90 % tego dziadostwa, a jak chcesz coś włączyć (czasem jest wymóg odblokowania, żeby coś przeczytać czy obejrzeć), to wystarczy rozwinąć ikonę adblocka i kliknąć "odblokuj tylko tę stronę".
Dokładnie tak Inaczej się nie da tu funkcjonować.

Mnie chyba najbardziej boli fakt, że to forum staje się powoli miejscem dla dzieci, nie dorosłych ludzi. Ale, jak ktoś powiedział: piniondz nie śmierdzi
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 12:20   #892
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Inaczej się nie da tu funkcjonować.

Mnie chyba najbardziej boli fakt, że to forum staje się powoli miejscem dla dzieci, nie dorosłych ludzi. Ale, jak ktoś powiedział: piniondz nie śmierdzi
A ja mam wrazenie, ze wlasnie ci dorsli ludzie staja sie dziecmi No bo powiedzcie same, te wszystkie teksty typu
"czytaj ze zrozumieniem" czy tez " znow nie czytasz ze zrozumieniem",
"tak myslalam, nie doinformowana, a sie wypowiada" i wszelkie wypominanie rzeczy z przeszlosci wszystko jedno czy wesolych czy nie, w kazdym razie czytajac taki tekst mam wrazenie, ze wypowiedz jest bardzo negatywnie nacechowana. I jak takie dowalanie sobie rozumiem u kobiet w przedziale 20-30 lat, tak nie toleruje jak mi kompetentka babeczka po 40-tce, ktora wszystko jedno jak bardzo temat byl kontrowersyjny, to wypowiadala sie neutralnie, kompetentnie, nie dowalajac nikomu, tak nagle rzuca ci takim tekstem Trudno pelkam nie wiem czy zareagowalam zbyt wrazliwie, czy jak
Powaznie zastanawiam sie zeby opuscic wizaz, a przynajmniej co niektore pokoje i najwyzej zagladac tylko do was. Przy kosmetykach chyba sobie podosrywac nie mozna, albo?

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-11-20 o 12:56
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 12:33   #893
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Można Moni, można
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 12:58   #894
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Można Moni, można
tylko sprobuj
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 13:01   #895
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kobitki, jedna rada- Adblock Ja już od roku ponad śmigam na nim, bo miałam ochotę wyrzucić (tu nasuwa się inne słowo) lapka przez okno, jak mi za każdym kliknięciem reklama na pół strony wyskakiwała i co gorsze, DARŁA SIĘ wniebogłosy!!! Na Adbloku znika 90 % tego dziadostwa, a jak chcesz coś włączyć (czasem jest wymóg odblokowania, żeby coś przeczytać czy obejrzeć), to wystarczy rozwinąć ikonę adblocka i kliknąć "odblokuj tylko tę stronę".

Ja w ogóle nie pojmuję, jak można korzystać z netu bez Adblocka, ale tutaj to niestety tylko częściowo rozwiązuje sprawę. Bo owszem, filmiki na KWC blokuje, ale już przy tych linkach reklamowych, które Wizaż wstawia jak popadnie w nasze posty daje tylko tyle, że Ty mając AB ich nie widzisz, ale one są ciągle w Twoje wypowiedzi wstawiane i użytkownicy bez AB je widzą i pewnie nie raz klikają, myśląc, że akurat coś polecasz. W tej sytuacji można sobie chyba tylko wstawić ostrzegawczo - informujący podpis, a prawdziwe linku umieszczać pod słowem KLIK.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ja mam wrazenie, ze wlasnie ci dorsli ludzie staja sie dziecmi No bo powiedzcie same, te wszystkie teksty tymu
"czytaj ze zrozumieniem" czy tez " znow nie czytasz ze zrozumieniem",
"tak myslalam, nie doinformowana, a sie wypowiada" i wszelkie wypominanie rzeczy z przeszlosci wszystko jedno czy wesolych czy nie, w kazdym razie czytajac taki tekst mam wrazenie, ze wypowiedz jest bardzo negatywnie nacechowana. I jak takie dowalanie sobie rozumiem u kobiet w przedziale 20-30 lat, tak nie toleruje jak mi kompetentka babeczka po 40-tce, ktora wszystko jedno jak bardzo temat byl kontrowersyjny, to wypowiadala sie neutralnie, kompetentnie, nie dowalajac nikomu, tak nagle rzuca ci takim tekstem Trudno pelkam nie wiem czy zareagowalam zbyt wrazliwie, czy jak
Powaznie zastanawiam sie zeby opuscic wizaz, a przynajmniej co niektore pokoje i najwyzej zagladac tylko do was. Przy kosmetykach chyba sobie podosrywac nie mozna, albo?
Dlatego ja właściwie nie znam innych podfor poza Biochemią, włosowym, pielęgnacyjnym i technicznym, tutaj dyskusje są dość neutralne. Wywlekać moich spraw prywatnych na publicznym forum nie potrzebuję, to się często nie kończy dobrze.
Byłam w lekkim szoku, jak się dowiedziałam, że istnieją wątki typu "nabijamy sobie ilość postów", jakieś TŻtówki z lutego (tfu, co to za pokraczne słowo w ogóle jest), jakieś wyliczanki typu wyraz na ostatnią literę poprzedniego WTF, tam siedzą prawdziwi ludzie a nie boty?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 14:00   #896
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dlatego ja właściwie nie znam innych podfor poza Biochemią, włosowym, pielęgnacyjnym i technicznym, tutaj dyskusje są dość neutralne. Wywlekać moich spraw prywatnych na publicznym forum nie potrzebuję, to się często nie kończy dobrze.
Byłam w lekkim szoku, jak się dowiedziałam, że istnieją wątki typu "nabijamy sobie ilość postów", jakieś TŻtówki z lutego (tfu, co to za pokraczne słowo w ogóle jest), jakieś wyliczanki typu wyraz na ostatnią literę poprzedniego WTF, tam siedzą prawdziwi ludzie a nie boty?
Mnie nawet nie chodzi o sprawy prywatne , nic nie opowiadalam o sobie Od wypowiadzialam sie, myslalam neutralnie(uchodzcy), a dziewczynie chodzilo o cos innego( Paryz). Wytlumaczylam ze skojarzylam poprzednie wypowiedzi z tym, nawet zalinkoalam wypowiedz i wypowiedzialam sie o Paryzu, zeby nie bylo ze pisze nie w temacie. A tu nagle tekst typu, "tak myslalam, niedoinformowana, a sie wypowiadasz" i jeszcze wypomnienie o mojej smiesznej wpadce kilka dni wczesniej. Zrobiono ze mnie ostatnia idiotke. Wytlumaczylam o co mi chodzilo? wytlumaczylam. trzeba bylo zostawic sprawe, a nie rzucac taki glupi tekst. A jak przeczytalam to wypomnienie mojej "wpadki" to mnie zatrzeslo. Kobieta, ktora bardzo na forum cenilam, za jej wypowiedzi i niedosrywanie innym( a jak wiecie tego na pewnych pokojach jest pelno, co roz robi sie zamieszanie) wali mi takiem tekstem i wypomina "wczesniejsza wpadkie" z ktorej sie wczesniej posmialismy i bylo fajnie. No coz taka juz jestem i to prywatnie ze mi sie literka przestawi, nie dowidze i wychodza smieszne rzeczy z ktorys sie sama smieje. Przysmarza mi to duzo pozytywnych reakcji i nowych milych znajomosci, a nawet przyjazni. Jestem ceniona za moj chumor i inteligencje , mimo takich smiesznych "wpadek", a tu nagle takie kwiatki. Poczulam sie jak ostatnia idiotka. takie rzeczy to robily inna osoby na forum, a nie ta wizazanka. Wczesniej tez pare razy w innych watkach jak cos wspomnialam, to mi wyskoczyla, ze to przeciez zdrowe, jak ja o "zdrowosci" danego pokarmu nie pisalam i nie o to chodzilo. Moze powinnam tez tak wyskoczyc, ze niedoinformowana i sie wypowiada? No zabolalo mnie to, a dokladniej wypomnienie mi w taki negatywny sposob mojej wczesniejszej "wpadki", bo niestety przy calej ten negatywnej wypowiedzi, wypomnienie mojej wpadki , odebralam tez negatywnie
Nie wiem, moze sie to ja sie jakas wrazliwa zrobilam, bo przyznam sie, ze wczesniej jak takie cos spotykalo inne osoby, to poprostu to przemilczywalam. Nie moje malpy, nie moj cyrk, wiec co sie bede wciskac, skoro mnie to nie dotyczy...
Ogolem, chodzi o to, ze czlowiek nikogo nie obraza, wypowie sie, moze nie zawsze dokladnie w temacie. Pozniej sie wytlumaczy ze chodzilo o to i powinno to byc przyjete do wiadomosci i jest koniec tematu. Ale nie, wywleka sie rzeczy z przeszlosci i rzuca tekstem ponizej pasa. I to wszystko od dojrzalej kobiety, ktora czegos wczesniej takiego nie robial, a przynajmniej ja nie zauwazylam. No po co to?
Na np niemieckim forum, takich jadek jak u nas nie ma. Czasami sie zdarzy, ze ktos cos zle zrozumie i pocisnie niemila wypowiedza. To sie wytlumaczy o co chodzilo i osoba przeprasza bo zle zrozumiala i na tym koniec, a u nas... zero tolerancji. Rozumiem, brak tolerancji do chamsta i obrazania innych, ale normalna zwykla wypowiedz i odrazu teksty ponizej pasa ja mam dosc
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 14:38   #897
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ale to nie tylko tutaj tak jest... Społeczeństwo jest mocno spolaryzowane i sfrustrowane jednocześnie, takie spiny są wszędzie, w necie zwłaszcza, bo ta anonimowość (przyznajmy: umowna sprzyja ostrości wszelkich sądów...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 14:48   #898
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
asami sie zdarzy, ze ktos cos zle zrozumie i pocisnie niemila wypowiedza. To sie wytlumaczy o co chodzilo i osoba przeprasza bo zle zrozumiala i na tym koniec, a u nas... zero tolerancji. Rozumiem, brak tolerancji do chamsta i obrazania innych, ale normalna zwykla wypowiedz i odrazu teksty ponizej pasa ja mam dosc
Na którym niemieckim forum się udzielasz?
Mnie byłoby szkoda zawinąć się stąd, bo większość moich kosmetyków mam z Polski, niemiecki rynek kosmetyczny w ogóle mi nie odpowiada, a siłą rzeczy o nim się głównie na niemieckich forach dyskutuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 14:59   #899
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

beautyforum.de

ja juz nie woze z Pl kosmetykow. Owszem cos mam, ale to nie sa rzeczy, ktore musze miec. Mineralny cien czy roz na dlugo starczy, wiec ok, a olejek do wlosow, tez to nie jest mus. Poza tym te rzeczy sa z wymienki, nitktore przyslane na niemiecki adres, a niektore na polski jak akurat jechalam do PL.
No i ja tylko nature uzywam( za malymi wyjatkami), wiec tym bardziej rynek niemiecki jest bardzo dla mnie szczodry


mhm, no wlasciwie masz racje. ja co prawda udzielam sie na dwoch polskich forach, jednym jest wlasnie W. i tutaj takie rzeczy sie dzieja, na tym drugiej juz nie, a jak sie cos zdarzy, to wlasnie zaraz jest tlumaczone o co chodzi i przepraszane, ze sie czlek moze zle wysloil i inaczej zostalo zrozumiane i po klopocie. Nie ma wywlekania tego w przyszlosci itd.
a te wszystkie gazety i inne netowe strony, to jesli cos przeczytam, to dlatego ze ktos cos o tym wspomnial i podal link do strony, ale sama nie mam tam konta i sie nie udzielam.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-11-20 o 15:01
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 15:16   #900
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Przy kosmetykach chyba sobie podosrywac nie mozna, albo?
Różnie z tym bywa niestety Najlepiej od początku do końca być asertywnym i nie reagowac na chamskie przytyki i prowokacje dorosłych gówniar, które nie mają swojego życia.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W tej sytuacji można sobie chyba tylko wstawić ostrzegawczo - informujący podpis, a prawdziwe linku umieszczać pod słowem KLIK.
Wiesz, co, chyba właśnie tak zrobię. A najlepsze jest to, że ja wcale nie blokuje stron, których nie chcę blokować, którym chcę, żeby się powodziło, żeby zarabiały i tak było na początku z wizażem, ale z czasem tak się rozochocili, że przerośli innego mistrza, przez którego wstawiłam adblock, rozdarte reklamy na pół strony to już jest mega przesada i jeszcze przez to mi sie strony dłużej wrzucają, przesadzają po prostu.

Co do filmów, to mi się wlasnie na wizażu filmiki nie blokują, kiedyś w dodatku się automatycznie włączały na full volume, nie jeden raz prawie na zawał zeszłam Obecnie lecą z automatu, ale na wyciszeniu, więc mi nie wadzą. Pozostałe rzeczy mi dobrze blokuje, chociaż czasem mam tzw "puste okienka" na pół strony, które trzeba zamykać.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 14:26:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.