W Rossmannie wstydź się kobieto? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-21, 23:05   #721
seylin
Przyczajenie
 
Avatar seylin
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 24
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

co do ochrony to powiem Wam, że u nas(pracuje w Ross) jest trochę inaczej, chłopaki mają odgórny zakaz narzucania się klientom, nie powinni wręcz wchodzić na dział perfumerii, żeby nie "straszyć" klientek, więc nie wiem jak to jest, że u Nas się do tego stosują a gdzie indziej łażą krok w krok za ludźmi..
seylin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 20:45   #722
gocha_s
Raczkowanie
 
Avatar gocha_s
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

A ja tam nie narzekam
W Krakowie, w większości Rossmanów, w których robię zakupy, ochroniarze siedzą za monitorami przy wejściu i bardzo rzadko widzę ich na spacerze przy kolorówce, perfumach, kosmetykach pielęgnacyjnych itp. Jedynym wyjątkiem jest Rossmann w Galerii Krakowskiej, ale sądzę, że ma to związek z miliardem Klientów w środku od otwarcia do zamknięcia :/ .
Nawet jeśli ochroniarze za bardzo pilnują (o ile można w ogóle stwierdzić, że sklep jest za bardzo pilnowany), musimy mieć na uwadze, że wykonują oni swoją pracę. Mają nad sobą regulamin, który narzuca pewne zachowania oraz kierownika, który zawsze może mieć swoje "widzi mi się". Wiadome, dla Klientów nie jest to najprzyjemniejsze doświadczenie, ale muszą zrozumieć, że Ochroniaż jest w pracy i tak musi robić. Niekoniecznie jest to dla Niego szczyt przyjemności (chociaż nie wiem, bo nie pytałam ) Czy Wy zawsze zgadzacie się ze swoim Szefem? Czy Wam się nie zdarzyło robić w pracy rzeczy, które uważałyście za bezsensowne, ale musiałyśce wykonać zadanie, bo Przełożony tak chciał? Byc może "namolny ochroniarz" też jest do tego zmuszany przez kogoś "mądrzejszego" Nie ma co siać paniki i się oburzać.

Edytowane przez gocha_s
Czas edycji: 2015-07-23 o 20:46
gocha_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 00:14   #723
Serenity89
Raczkowanie
 
Avatar Serenity89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 112
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Hm.... Może było dużo skarg, czy cóś, bo teraz w żadnym Rossmannie w moim mieście pan ochroniarz nie czai się za klientkami. Rzadko się w ogóle zdarza, żeby chodził po sklepie, ale jeżeli już, to wszyscy czują się komfortowo. Ale jeszcze z rok, półtorej temu to była masakra. Skradali się jak cień z niezbyt przyjaznymi minami.
Kiedyś przez przypadek wyszłam z Rossmana w galerii z koszykiem (pustym). Pan oczywiście wyleciał za mną coś krzycząc nieprzyjaźnie, ale ja już się zdążyłam wracać. Tłumaczę, że pospiech, że niecelowo i przepraszam, uśmiecham się przyjaźnie. Pan dalej pozostał nieprzyjazny i coś burczał, aż się dziwię, że nie chciał mnie w kajdanki zakuć. Koszyk zabrał, ja sobie poszłam w jedną stronę, a pan w drugą.
__________________
She is maniac
Serenity89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 23:11   #724
lidka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

W rossmanie do którego ja chodzę pan ochroniarz nie chodzi po sklepie ale ma swoje centrum dowodzenia z podglądem ze wszystkich kamer tuż przy wejściu. Jego stanowisko jest umiejscowione na wprost alejki z balsamami do ciała, zawsze gdy tam jestem pan ten, starając się to robić dyskretnie, wychyla się zza monitora i chyba sprawdza czy nic nie kradne widocznie jego kamery tam nie sięgają dodatkowo jak wejde wpatruje się dopoki nie powiem mu "dzień dobry
lidka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 10:21   #725
sloneKartofle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 35
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Kobietki, z jednej strony nie chcecie używać produktów, które ktoś otworzył, posmarował się nimi(!)a z drugiej przeszkadza wam ochrona. Niestety ludzie często kradną albo używają produktów w sklepach. To że ochroniarz patrzy wam na ręce...taka jego praca niestety. Może być przy tym miły/lub nie miłych. Osobiście wolę miłych, ale też rozumiem, ze taka maja pracę.
sloneKartofle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 10:24   #726
sloneKartofle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 35
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Ja się oduczyłam tego po tym jak mi niespodzianka na wardze wyskoczyła... W Naturze chciałam kolor szminki dobrać no i na drugi dzień bum
Czyli co? Sama używałaś "nierozpakowanego" produktu? Czy chodzi o tester? Jeśli o tester to niestety po to są, żeby ludzie z nich korzystali..i przykre niespodzianki mogą się trafić
sloneKartofle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 11:57   #727
crazygirl90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

mi się zdaje ze tera wlanie ten standard łazenia za Klientem już się znienil, bo wlasnie tez zauważyłam, ze panowie dostali teraz monitory i musza się w nie gapic. Z resztom podejrzewam ze pewnie duzo osob się na to skarżyło
crazygirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 08:44   #728
szaky
Raczkowanie
 
Avatar szaky
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 78
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cóż, z a ja z jednej strony rozumiem takie zachowanie - chociaż mi się osobiście to nie zdarzyło, być tak przesadnie obserwowaną.
Taka praca, oni nie robią tego bo chcą - tylko tego od nich wymagają, szczególnie jak jest odpowiedzialność za towar.
Zarówno ja, jak i mąż pracowaliśmy sporo w ochronie (nie rossman, ale też to była ochrona w branży handlowej) i znamy z deka te realia.
A z drugiej strony, piszecie tu o kupnie kremu i dziurze od palucha, czy pomadce, po której macie wysypkę... Właśnie te działania ochrony to też prewencja takich sytuacji. Ja się nigdy jakoś nie krępuję odkręcić słoiczka z kremem - by zobaczyć przede wszystkim czy nie ma dziur - i tak, robię to tak by było widać, by jeśli będzie dziura było nagrane, że to nie moje dzieło.
Żadna z nas chyba nie chce kupować otwartych podpasek, w połowie wypsikanych dezodorantów, lakierów po których dostaniemy grzybicy, itp. Spora tu też wina tego, że nie każdy artykuł ma tester (wiele nawet balsamów czy maseł do ciała chcemy po prostu powąchać - a producent czy sklep nam niestety to uniemożliwia)...

A to, że ochrona czy pracownik za wami chodzi, patrzy - taka praca, on nie robi tego bo to lubi, po prostu taki ma przydział. Ja jestem zdania, że mi to nie przeszkadza - przecież nie robię nic złego i nie mam nic do ukrycia. A jeśli ma jakieś ale - jeśli nie macie nic do ukrycia, to można nawet prosić o wezwanie policji, która to ma prawo zobaczyć nagranie. Jesteście niewinne, a ochroniarz do was sapie, to wasze prawo.
szaky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 15:13   #729
annayska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 7
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ja też z jednej storny rozumiem, przez chwilkę pracowałam w SuperPharm i to co tam się działo względem kradzieży to jakiś obłęd! Choć zawsze czuję się mega niezręcznie, że ktoś mnie podejrzewa i patrzy na ręce. Prkatyka z monitorami jest juz chyba wprowadzona wszędzie ale i tak zawsze znajdzie się taki jeden, który bacznie obserwuje zakupy
annayska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 19:46   #730
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez szaky Pokaż wiadomość
Żadna z nas chyba nie chce kupować otwartych podpasek, w połowie wypsikanych dezodorantów, lakierów po których dostaniemy grzybicy, itp. Spora tu też wina tego, że nie każdy artykuł ma tester (wiele nawet balsamów czy maseł do ciała chcemy po prostu powąchać - a producent czy sklep nam niestety to uniemożliwia)...
Temat testerów, to temat rzeka
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 07:41   #731
szaky
Raczkowanie
 
Avatar szaky
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 78
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Inna sprawa - przyglądają się każdemu bo... nawet nie wiecie jak niepozorny jest klasyczny sklepowy złodziej. To nie koniecznie zakapturzony młody/w średnim wieku facet, ubrany w dres, chodzący z pochyloną głową czy ktoś kto wiecznie ogląda "sufity" w sklepach w poszukiwaniu oczek kamer.
W życiu nie podejrzewałybyście przemiłej staruszki czy matki z dzieckiem co chowa kradziony towar pod malucha... A nie takie rzeczy się "z góry" widziało... Także dla pracownika ochrony potencjalnym złodziejem może być każdy, szczególnie ktoś niepozorny. Najlepiej zachowywać się naturalnie i nie zwracać na siebie uwagi, nerwowe tiki, zachowania tylko wzmacniają podejrzliwość
__________________
Serduszko najkochańsze
szaky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-01, 14:42   #732
zuniedzielka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 20
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Też nigdy sie nie spotkałam z taka sytuacja w rosmannie. Zawsze ze spokojem czytam etykiety i szukam produktów, na których mi zależy.
zuniedzielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 14:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.