Kuracja dermatologiczna: Diprogenta, Detreomycyna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-23, 10:35   #1
Kinialke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1

Kuracja dermatologiczna: Diprogenta, Detreomycyna


Witam! 😊

Od 5ciu lat zmagam się z trądzikiem dosyć poważnie, przechodziłam już przez kilku dermatologów i kosmetycznek, kwasy i inne zabiegi... Niestety nic nie pomogło... Dawnej głównie trądzik występował na czole, teraz "przerzucił się" na poliki a czoło jest prawie czyste. Poszłam do polecanej w mojej okolicy pani dermatolog która przepisała mi takie rzeczy:

*Tetralysal 300mg- przez pierwsze 10 dni kuracji dwie tabletki na dobę, potem tylko po jednej

*Płyn na bazie alkoholu z antybiotykiem to przecierania miejsc z trądzikiem

*Maść Diprogenta

*Maść Detreomycyna 2%

Pani powiedziała, że mam je stosować dwa razy dziennie tylko na chory obszar skóry, z tym, że na przemian, Diprogente przez 5 dni a potem Detreomycyne przez 6 i tak w koło

*Wieczorem tabletkę Hitaxa

Poza tym powiedziała żebym kupiła suplement z Magnezem, Witamina b6 oraz Capivit A+E a na noc pić Melissę.



Czy któraś z Was przechodziła podobna kurację? Tabletki tetralysal znam bo dużo osób je stosuje, ale te maści to pierwsze słyszę... Oraz te tabletki Hitaxa? Na opakowaniu pisze, że to dla alergików więc nie wiem co one ja celu mają.
Kinialke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-23 11:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.