Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-05, 10:50   #4021
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Kupilam cieple skarpetki po domu ale dalam mu wczesniej, zreszta kupilabym je tak czy siak, ogolnie to slabo obchodzimy to swieto, jakos nie przywiazujemy wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Tz sprawdzal co mozna oddac rodzinnym domom dziecka i podobnym placówkom i jest duzo prosb o ubrania, srodki czystosci, korepetycje, rower, zabawki edukacyjne itd ale kurde sa tez prosby o gofrownice za 300 zl, frytkownice, zelazka dotykowe, hulajnogi elektryczne, czesto z gotowym linkiem do zakupu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z hulajnogami to dosłownie pojechali, ale żelazko dotykowe to nie żaden cymes, aż z ciekawości pogooglałam co to za cudo, a to zwykłe żelazko, które można kupić nawet do 100 zł, tyle, że grzeje tylko jak trzymamy w dłoni.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 11:09   #4022
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Z hulajnogami to dosłownie pojechali, ale żelazko dotykowe to nie żaden cymes, aż z ciekawości pogooglałam co to za cudo, a to zwykłe żelazko, które można kupić nawet do 100 zł, tyle, że grzeje tylko jak trzymamy w dłoni.
Zelazko Bosch konkretny model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Ja jestem ogolnie przeciwna tym trendom, ze dzieciaki dostaja quady, hulajnogi elektryczne i inne takie. To nie sa sprzety dla dzieci. Zwykla hulajnoga prosze bardzo. Elektryczna nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio nie mogę dobudzić chyba przestanę zasłony zaciągać to może jak więcej światła będzie wpadać będzie mi lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi musi wpadac slonce, zadnych zaslon, bo bym nigdy nie wstala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 11:31   #4023
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Też jestem przeciwna takim wynalazkom. Mój kuzyn na chyba 5 urodziny dostał tablet żeby nie było od babci, no kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:00   #4024
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Może po baletach nie kładą się spać
Ja wczoraj pierwszy raz od daaaawna wyszłam ze znajomymi na imprezę. Ogólnie nie byłam ładnych parę lat. I jeszcze zanim weszliśmy to mi się popsuł humor. Jedziemy a tu mój były, czekał na kogoś. Nie widziałam go kilka miesięcy i myślałam, że mnie to nie rusza już...

W tygodniu się nie odzywam, bo mam tyyyyyle pracy, że wracam do domu i dosłownie padam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:06   #4025
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

pada i pada....ale i tak wyjśc nigdzie nie muszę, choć miło byłoby wyjść, tylko kurde buty dałam do reklamacji a takie stare co mam to mają siatkę, więc mokro by było
udało mi się wczoraj kupić buty ale kurde kurier pewnie we wtorek dopiero przyniesie ehh


oglądam Wizę na miłość, same dramy





Cytat:
Napisane przez ossoria Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj wtopę życia! Nie było gorszej... Pisałam cały czas smsy z jedną koleżanką, później doszedł 1 sms do mojego szefa i wzięłam się za robotę. Polatałam po piętrach, w międzyczasie spotkałam mojego głównego prezesa. Wyglądał tak, że łał! Ogólnie nie mój typ, ale dzisiaj no rewelacja! Wracam do pokoju i piszę do koleżanki smsa w stylu: główny prezes wygląda dzisiaj tak dobrze, że pierwszy raz mi się wizualnie podoba I co? I kurrde jego mać, przez przypadek wysłałam tego smsa do mojego szefa! A zaraz po tym ku*wę i że ma to zachować dla siebie To jest ogromne szczęście, że ja mam bardzo wyluzowanych szefów Spotkaliśmy się chwilę później, mówił, że nic nie powie, ale że ogólnie mam przerąbane

niezła wtopa, dobrze, że masz fajnego szefa




Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Nie ma wiz, nie ma wiz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

póki co jeszcze są zanim to wejdzie w życie to potrwa ileś miesięcy, może do końca roku, no i też nie jest tak różowo, bo mogą cię w USA po wyjściu z samolotu cofnąć.....
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:11   #4026
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pierwszy raz od daaaawna wyszłam ze znajomymi na imprezę. Ogólnie nie byłam ładnych parę lat. I jeszcze zanim weszliśmy to mi się popsuł humor. Jedziemy a tu mój były, czekał na kogoś. Nie widziałam go kilka miesięcy i myślałam, że mnie to nie rusza już...

W tygodniu się nie odzywam, bo mam tyyyyyle pracy, że wracam do domu i dosłownie padam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale trafilas..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:12   #4027
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Z wizami pewne info, Trump podpisał, teraz kwestie formalne. Duda się wypowiadał, że mogą potrwać kilka miesięcy, więc niektórzy mówią że od stycznia, a niektórzy ze od marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dopiero nadrabiam i widzę, że napisałyśmy podobnie, ja tam obstawiam później niż koniec roku, choć i tak mnie to wisi, bo się nie wybieram
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 12:18   #4028
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Dorotxy Pokaż wiadomość


oglądam Wizę na miłość, same dramy
Co to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:38   #4029
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ale trafilas..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorzej. Wiadomo, mieszkamy w jednym mieście, nie jest duże, więc to niby nic dziwnego, ale ostatnio rozmawiałam z nim w maju, a widziałam go raz w wakacje jak przejeżdżał samochodem koło mojej pracy. A wczoraj czekał na kogoś typowo koło tego klubu. Na szczęście nie było go na imprezie i nawet mnie nie widział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Też jestem przeciwna takim wynalazkom. Mój kuzyn na chyba 5 urodziny dostał tablet żeby nie było od babci, no kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też uważam, że te wszystkie nowinki techniczne nie są dla maluchów. A później szok, że dziecko nie potrafi liczyć czy płynnie czytać, o logicznym myśleniu nie wspominając. Bo jest różnica w puszczeniu dziecku jednej bajki na tablecie a zostawieniu go samego z bajkami czy grami na kilka godzin...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:59   #4030
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Robiłam zdjęcia do dyplomu i wyszłam jak pączek. Nie wiedziałam że mam taka okrągłą twarz, Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:09   #4031
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Robiłam zdjęcia do dyplomu i wyszłam jak pączek. Nie wiedziałam że mam taka okrągłą twarz, Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się moje do dyplomu akurat całkiem podoba, nawet dostałam w większej wersji wydruk i rodzice mają w ramce.
Najgorsze i tak są te do dowodu, ostatnio robiłam TŻtowi do dowodu i dramat.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 13:21   #4032
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Budze sie sama, chyba z przyzwyczajenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też chyba przyzwyczajenie. W tyg jak budzik dzwoni o 6:30 to dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87225467]Ja wstałam nawet trochę wcześniej ale sie wierciłam w łożku.
Weszłam na wizaż a potem książkę poczytałam.


Czasami sie budzę właśnie o 3 jak to mówią „godzina duchów”

Ale o 7 zasnęłam na godzinkę. Syn mnie obudził bo chce zupę na sniadanie

Gotuje zupę warzywna.[/QUOTE]Dobre, zupa na sniadaniejak u azjatów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

[1=707920bde07bc02b01ed489 e026909d73929f2d3_6556ad0 28195c;87225561]dokładnie - przyzwyczajenie

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Dziewczyny dawałyście coś swoim facetom z okazji Dnia Chłopaka? W ogóle czy obchodzicie ten dzień z Waszymi facetami?[/QUOTE]Nigdy nie obchodzę. Kupiłam mu za to dziś 2 pączki🥯🥯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Kupilam cieple skarpetki po domu ale dalam mu wczesniej, zreszta kupilabym je tak czy siak, ogolnie to slabo obchodzimy to swieto, jakos nie przywiazujemy wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Tz sprawdzal co mozna oddac rodzinnym domom dziecka i podobnym placówkom i jest duzo prosb o ubrania, srodki czystosci, korepetycje, rower, zabawki edukacyjne itd ale kurde sa tez prosby o gofrownice za 300 zl, frytkownice, zelazka dotykowe, hulajnogi elektryczne, czesto z gotowym linkiem do zakupu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spotkałam się gdzieś z akcją, że koleś naprawia rowery i przekazuje je domom dziecka albo domom samotnych matek. Można mu podsyłać rowery i robi z nich prawie nówki. Dla mnie super akcja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pierwszy raz od daaaawna wyszłam ze znajomymi na imprezę. Ogólnie nie byłam ładnych parę lat. I jeszcze zanim weszliśmy to mi się popsuł humor. Jedziemy a tu mój były, czekał na kogoś. Nie widziałam go kilka miesięcy i myślałam, że mnie to nie rusza już...

W tygodniu się nie odzywam, bo mam tyyyyyle pracy, że wracam do domu i dosłownie padam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eehheee
Mi do tej pory w takich sytuacjach gorąca klucha w brzuchu powstaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:33   #4033
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tez bym odchodzila od zmyslow, wspolczuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------


Latwo sie plecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------


Idzcie do kina czy cos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do kina się wybieramy od paru miesięcy i ciągle nam nie po drodze Zobaczę czy coś fajnego grają, może akurat
Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
odchodziłabym od zmysłów A czym się interesuje? Może wspólny wypad gdzies? Fajnie, choć szkoda, że tak długo na to musieliśmy czekać.

A ja dziś pognilam, po 9 wstałam ale fakt, nie mogłam usnąć

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Dużo ma zainteresowań, ale raczej trudno mu kupić coś czego nie ma. Wypad odpada, bo mnie nie stać Chyba stanie na tym kinie [1=707920bde07bc02b01ed489 e026909d73929f2d3_6556ad0 28195c;87225561]dokładnie - przyzwyczajenie

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Dziewczyny dawałyście coś swoim facetom z okazji Dnia Chłopaka? W ogóle czy obchodzicie ten dzień z Waszymi facetami?[/QUOTE]Powiedziałam mu, że nie jest już chłopakiem tylko mężczyzną, więc obchodzimy tylko dzień mężczyzny Poza tym ja dostaję prezent tylko na dzień kobiet, więc czemu on ma dostawać dwa razy
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Zelazko Bosch konkretny model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Ja jestem ogolnie przeciwna tym trendom, ze dzieciaki dostaja quady, hulajnogi elektryczne i inne takie. To nie sa sprzety dla dzieci. Zwykla hulajnoga prosze bardzo. Elektryczna nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------


Mi musi wpadac slonce, zadnych zaslon, bo bym nigdy nie wstala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem przeciwna. Na szczęście u mnie większość dzieciaków pod oknami jeździ na rowerach, zwykłych hulajnogach czy rolkach. Ale zdarzają się też niestety wyjątki z jakimiś drogimi sprzętami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Martini współczuję sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:34   #4034
ossoria
Zakorzenienie
 
Avatar ossoria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Home is where your heart is
Wiadomości: 6 630
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

[1=707920bde07bc02b01ed489 e026909d73929f2d3_6556ad0 28195c;87225232]wczorajszy plan pójścia spac pozniej niż zwykle oczywiście poległ i znów poszłam spac tradycyjnie i obudziłam się o tradycyjnej porze pobudki do pracy

---------- Dopisano o 06:00 ---------- Poprzedni post napisano o 05:58 ----------

ja tak się czasem boję że przez przypadek zamiast do TŻ to wyślę smsa do szefa bo mam ich zapisanych pod tą samą literą a w ogóle to czasem mam myśli że jak jego żona zobaczy że tak często do siebie dzwonimy to mnie dopadnie w ciemnym zaułku [/QUOTE]
Ja poszłam spać koło 23 i do 9 spałam jak zabita
Haha też bym się żony bała Ja kiedyś w nocy dzwoniłam do mamy, czy na miejscu już są. Półprzytomna ogarnęłam, że wybrałam numer szefa, bo jest zaraz pod mamą Na szczęście udało mi się w porę rozłączyć Z drugiej strony, jakbym w nocy usłyszała ten seksowny niski głos, to może sny bym miała lepsze

[1=707920bde07bc02b01ed489 e026909d73929f2d3_6556ad0 28195c;87225561]Dziewczyny dawałyście coś swoim facetom z okazji Dnia Chłopaka? W ogóle czy obchodzicie ten dzień z Waszymi facetami?[/QUOTE]
Ja nie obchodzę. Jak jeszcze było ok, to obchodziliśmy dzień kobiet i dzień mężczyzny 10 marca.

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pierwszy raz od daaaawna wyszłam ze znajomymi na imprezę. Ogólnie nie byłam ładnych parę lat. I jeszcze zanim weszliśmy to mi się popsuł humor. Jedziemy a tu mój były, czekał na kogoś. Nie widziałam go kilka miesięcy i myślałam, że mnie to nie rusza już...

W tygodniu się nie odzywam, bo mam tyyyyyle pracy, że wracam do domu i dosłownie padam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale okropnie trafiłaś A humor zdołał wrócić?

U mnie dzisiaj nie lepiej. Miałam nigdzie nie wychodzić, ale teraz idę się ogarnąć i wychodzę na jakieś zakupy i kawę. Jak usłyszałam "nie drzyj ryja", kiedy tylko lekko podniosłam głos, to nie mam ochoty siedzieć w domu Cały dzień szuka zaczepki.
__________________
"Wrażliwe słowo, czuły dotyk - wystarczą
Czasami tylko tego pragnę, tego szukam"
ossoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:41   #4035
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

My już w Toruniu ładnie tu ale mogło by być cieplej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:46   #4036
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Co to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

program lepszy niż nie jeden serial bo samo życie, amerykanie szukają szczęscia za granicą, a obcokrajowcy niektórzy wykorzystują by zdobyć wizę....
już któryś z kolei sezon oglądam, za każdym razem inni ludzie, czasem jest kontynuacja czyjegoś wątku
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:47   #4037
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Pierwszy dzień w salonie zaliczony. Fajnie było. Nawet mogłam depilację zrobić. W przyszłym tygodniu poćwiczę manicure japoński. Takie podstawy, ale te są najważniejsze
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:20   #4038
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Martini ale Ci sie trafiło.

Ja kiedyś dawno temu poszłam do pubu a tam były No i sie dosiadł do mnie
Tylko u nas było tak, ze ja miałam na niego wywalone a on ten co cierpiał.



Stek z kalafiora jest pyszny! Zjadłam dwa
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:23   #4039
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Najgorzej. Wiadomo, mieszkamy w jednym mieście, nie jest duże, więc to niby nic dziwnego, ale ostatnio rozmawiałam z nim w maju, a widziałam go raz w wakacje jak przejeżdżał samochodem koło mojej pracy. A wczoraj czekał na kogoś typowo koło tego klubu. Na szczęście nie było go na imprezie i nawet mnie nie widział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Też uważam, że te wszystkie nowinki techniczne nie są dla maluchów. A później szok, że dziecko nie potrafi liczyć czy płynnie czytać, o logicznym myśleniu nie wspominając. Bo jest różnica w puszczeniu dziecku jednej bajki na tablecie a zostawieniu go samego z bajkami czy grami na kilka godzin...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście ten kuzyn jest pilnowany, teraz ma prawie 8 lat, ale ja i tak twierdzę, że takie rzeczy nie są dla kilku latka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ossoria Pokaż wiadomość
Ja poszłam spać koło 23 i do 9 spałam jak zabita
Haha też bym się żony bała Ja kiedyś w nocy dzwoniłam do mamy, czy na miejscu już są. Półprzytomna ogarnęłam, że wybrałam numer szefa, bo jest zaraz pod mamą Na szczęście udało mi się w porę rozłączyć Z drugiej strony, jakbym w nocy usłyszała ten seksowny niski głos, to może sny bym miała lepsze


Ja nie obchodzę. Jak jeszcze było ok, to obchodziliśmy dzień kobiet i dzień mężczyzny 10 marca.


Ale okropnie trafiłaś A humor zdołał wrócić?

U mnie dzisiaj nie lepiej. Miałam nigdzie nie wychodzić, ale teraz idę się ogarnąć i wychodzę na jakieś zakupy i kawę. Jak usłyszałam "nie drzyj ryja", kiedy tylko lekko podniosłam głos, to nie mam ochoty siedzieć w domu Cały dzień szuka zaczepki.
Ładne odzywki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Pierwszy dzień w salonie zaliczony. Fajnie było. Nawet mogłam depilację zrobić. W przyszłym tygodniu poćwiczę manicure japoński. Takie podstawy, ale te są najważniejsze
Super, że ci się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 14:29   #4040
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez ossoria Pokaż wiadomość
Ja poszłam spać koło 23 i do 9 spałam jak zabita
Haha też bym się żony bała Ja kiedyś w nocy dzwoniłam do mamy, czy na miejscu już są. Półprzytomna ogarnęłam, że wybrałam numer szefa, bo jest zaraz pod mamą Na szczęście udało mi się w porę rozłączyć Z drugiej strony, jakbym w nocy usłyszała ten seksowny niski głos, to może sny bym miała lepsze


Ja nie obchodzę. Jak jeszcze było ok, to obchodziliśmy dzień kobiet i dzień mężczyzny 10 marca.


Ale okropnie trafiłaś A humor zdołał wrócić?

U mnie dzisiaj nie lepiej. Miałam nigdzie nie wychodzić, ale teraz idę się ogarnąć i wychodzę na jakieś zakupy i kawę. Jak usłyszałam "nie drzyj ryja", kiedy tylko lekko podniosłam głos, to nie mam ochoty siedzieć w domu Cały dzień szuka zaczepki.
Niestety slaby humor trzyma do teraz. Szkoda, że mieszkasz tak daleko to bym się wybrała z Tobą na te zakupy i kawę, na pewno by się humor poprawił Zupełnie bez sensu, że masz taką atmosferę w domu... Strasznie współczuję kochana... Jak poszukiwania mieszkania?

Iwonka, jutro szansa na sukces z Andrzejem o 15:15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87226175]Martini ale Ci sie trafiło.

Ja kiedyś dawno temu poszłam do pubu a tam były No i sie dosiadł do mnie
Tylko u nas było tak, ze ja miałam na niego wywalone a on ten co cierpiał.



Stek z kalafiora jest pyszny! Zjadłam dwa [/QUOTE]Niestety u mnie sytuacja jest przykra i mimo wszystko nadal nie potrafię tego traktować obojętnie. Szczerze to nawet nie wiem czy jak byśmy się mijali to czy on by nie odwrócił głowy w drugą stronę udając, że mnie nie zna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:35   #4041
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Hulajnogi elektryczne sa od 8 lat.

Ja mam dla młodego w garażu bo znalazłam prawie nowa. Wiec wzięłam
I nie muszę kupować.


Z tym czytaniem o jedno dziecko uwielbia drugie nienawidzi.
Mój syn miał 4 lata jak czytał płynnie ale on to lubi. Teraz ma 6 lat i jest na najwyższym poziomie czytania ze zrozumieniem.

W uk sa kolory przyznawane

On duzo czyta a młoda znowu nie lubi.


Z tym tabletem to powiem tak - wszystko zalezy co z nim robi.
Mój syn oglada filmy przyrodnicze.
Wyszukuje to co go interesuje. Np. Co trzeba robic jak jest tornado, powód, pożar itd. Sam od siebie.
Interesuje sie kosmosem i duzo oglada o planetach filmów, czyta informacje.

Kiedyś mnie zaskoczył bo powiedział, ze poród widział. I ze dzieci sa łyse a ten poród był taki komputerowy.

W tym dniu rozmawialiśmy o porodzie i skad sie biorą dzieci.


Wiec to tez nie tak, ze dziecko sie nie moze uczyć


Oczywiście sa minusy. Ale my staramy sie ich ograniczać czasowo ja tez spędzam z nimi czas. Gry planszowe, karty czy właśnie czytamy ksiazki. Ja czytam mu dzieci z bullerbyn bo mój syn nie umie dobrze czytać po Polsku
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:39   #4042
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87226035]Do kina się wybieramy od paru miesięcy i ciągle nam nie po drodze Zobaczę czy coś fajnego grają, może akuratDużo ma zainteresowań, ale raczej trudno mu kupić coś czego nie ma. Wypad odpada, bo mnie nie stać Chyba stanie na tym kinie Powiedziałam mu, że nie jest już chłopakiem tylko mężczyzną, więc obchodzimy tylko dzień mężczyzny Poza tym ja dostaję prezent tylko na dzień kobiet, więc czemu on ma dostawać dwa razy Też jestem przeciwna. Na szczęście u mnie większość dzieciaków pod oknami jeździ na rowerach, zwykłych hulajnogach czy rolkach. Ale zdarzają się też niestety wyjątki z jakimiś drogimi sprzętami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Martini współczuję sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Taki wypad miałam na myśli
Cytat:
Napisane przez ossoria Pokaż wiadomość
Ja poszłam spać koło 23 i do 9 spałam jak zabita
Haha też bym się żony bała Ja kiedyś w nocy dzwoniłam do mamy, czy na miejscu już są. Półprzytomna ogarnęłam, że wybrałam numer szefa, bo jest zaraz pod mamą Na szczęście udało mi się w porę rozłączyć Z drugiej strony, jakbym w nocy usłyszała ten seksowny niski głos, to może sny bym miała lepsze


Ja nie obchodzę. Jak jeszcze było ok, to obchodziliśmy dzień kobiet i dzień mężczyzny 10 marca.


Ale okropnie trafiłaś A humor zdołał wrócić?

U mnie dzisiaj nie lepiej. Miałam nigdzie nie wychodzić, ale teraz idę się ogarnąć i wychodzę na jakieś zakupy i kawę. Jak usłyszałam "nie drzyj ryja", kiedy tylko lekko podniosłam głos, to nie mam ochoty siedzieć w domu Cały dzień szuka zaczepki.
tule was dziewczyny. Bądźcie silne!

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 15:05   #4043
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Ossoria, gdybyś mi dzisiaj pokazała na ulicy twojego męża to bym go obrzucala kasztanami, mokrymi czuję, że moglabym a potem haka podała, żeby wpadł w blotnistą kałuże
A tak w ogóle dziewczyny, to duży wybór czapek🧢 widziałam w Sinsay. Ceny super od 14,99-19,99.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 15:19   #4044
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Mnie się moje do dyplomu akurat całkiem podoba, nawet dostałam w większej wersji wydruk i rodzice mają w ramce.
Najgorsze i tak są te do dowodu, ostatnio robiłam TŻtowi do dowodu i dramat.
Moje też może byc, tylko ta twarz jak księżyc w pełni

Współczuję Wam dziewczyny. Takie spotkania nie są niczym przyjemnym niestety. A na Twojego męża ossoria brak słów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 15:30   #4045
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87226219]Hulajnogi elektryczne sa od 8 lat.

Ja mam dla młodego w garażu bo znalazłam prawie nowa. Wiec wzięłam
I nie muszę kupować.


Z tym czytaniem o jedno dziecko uwielbia drugie nienawidzi.
Mój syn miał 4 lata jak czytał płynnie ale on to lubi. Teraz ma 6 lat i jest na najwyższym poziomie czytania ze zrozumieniem.

W uk sa kolory przyznawane

On duzo czyta a młoda znowu nie lubi.


Z tym tabletem to powiem tak - wszystko zalezy co z nim robi.
Mój syn oglada filmy przyrodnicze.
Wyszukuje to co go interesuje. Np. Co trzeba robic jak jest tornado, powód, pożar itd. Sam od siebie.
Interesuje sie kosmosem i duzo oglada o planetach filmów, czyta informacje.

Kiedyś mnie zaskoczył bo powiedział, ze poród widział. I ze dzieci sa łyse a ten poród był taki komputerowy.

W tym dniu rozmawialiśmy o porodzie i skad sie biorą dzieci.


Wiec to tez nie tak, ze dziecko sie nie moze uczyć


Oczywiście sa minusy. Ale my staramy sie ich ograniczać czasowo ja tez spędzam z nimi czas. Gry planszowe, karty czy właśnie czytamy ksiazki. Ja czytam mu dzieci z bullerbyn bo mój syn nie umie dobrze czytać po Polsku [/QUOTE]Masz rację, fajnie, że Twój syn korzysta w mądry sposób z internetu na pewno duża w tym Twoja zasługa. Ja miałam na myśli przypadki, że dzieciak dostaje tablet/telefon/komputer i bez żadnej kontroli i ograniczeń czasowych robi co chce, byle starzy mieli spokój. Akurat znajoma opowiadała mi ostatnio o swoich sąsiadach, którzy właśnie tak robią. Nie chce im się wymyślać rozrywek, zabrać dzieci na rower czy basen, wolą dać tablet i wyrąbane.. i zaskoczeni, że problemy z koncentracją, agresja w szkole itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Ossoria, gdybyś mi dzisiaj pokazała na ulicy twojego męża to bym go obrzucala kasztanami, mokrymi czuję, że moglabym a potem haka podała, żeby wpadł w blotnistą kałuże
A tak w ogóle dziewczyny, to duży wybór czapek🧢 widziałam w Sinsay. Ceny super od 14,99-19,99.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahha strasznie rozbawiło mnie to co napisałaś szczególnie te kasztany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Moje też może byc, tylko ta twarz jak księżyc w pełni

Współczuję Wam dziewczyny. Takie spotkania nie są niczym przyjemnym niestety. A na Twojego męża ossoria brak słów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tam księżyc w pełni, pewnie wina tych dziwnych wymogów do zdjęć, bo Ty jesteś bardzo ładną dziewczyną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 15:43   #4046
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

ossoria martini nie fajne sytuacje wam sie trafiły, mam nadzieje ossoria, że znajdziesz szybko mieszkanie....



Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Pierwszy dzień w salonie zaliczony. Fajnie było. Nawet mogłam depilację zrobić. W przyszłym tygodniu poćwiczę manicure japoński. Takie podstawy, ale te są najważniejsze

i dobrze, że jest ok
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:05   #4047
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Muszę się pouczyć z pielęgniarstwa internistycznego mam kolokwium we wtorek, ale cały poniedziałek na uczelni, więc nic nie ogarnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:06   #4048
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość

Iwonka, jutro szansa na sukces z Andrzejem o 15:15


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniele, dobrze że mi piszesz Ostatnio oglądam tak mało TV, że bym pewnie nie zauważyła.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:40   #4049
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Zelazko Bosch konkretny model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Ja jestem ogolnie przeciwna tym trendom, ze dzieciaki dostaja quady, hulajnogi elektryczne i inne takie. To nie sa sprzety dla dzieci. Zwykla hulajnoga prosze bardzo. Elektryczna nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------


Mi musi wpadac slonce, zadnych zaslon, bo bym nigdy nie wstala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam takie zdanie o elektrycznych. U nas nieraz widzę takich rozpędzonych, choć w sumie częściej dorosłych na tych elektrykach, aż strach. Oczywiście na chodnikach.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:42   #4050
707920bde07bc02b01ed489e026909d73929f2d3_6556ad028195c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 374
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87226175] Ja kiedyś dawno temu poszłam do pubu a tam były No i sie dosiadł do mnie
Tylko u nas było tak, ze ja miałam na niego wywalone a on ten co cierpiał. [/QUOTE]

ja się czasem zastanawiam jaka była by reakcja mojego byłego gdybyśmy się przypadkiem gdzieś spotkali
707920bde07bc02b01ed489e026909d73929f2d3_6556ad028195c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-18 22:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.